GeriRüya Tabirleri Rüyada ada görmek ne anlama gelir? Rüyada ada satın almak ve sahibi olmak tabiri
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Rüyada ada görmek ne anlama gelir? Rüyada ada satın almak ve sahibi olmak tabiri

Rüyada ada görmek ne anlama gelir? Rüyada ada satın almak ve sahibi olmak tabiri

"Rüya sembolleri kimi zaman çok değişik olabilmektedir. Bununla beraber rüya sembolleri içerisinde ada sembolü de yer almaktadır. Rüya sahipleri, rüyada ada gördüğü zaman bu rüyanın anlamını merak etmektedir. Rüyada görülen ada sembolünün farklı anlamı bulunmaktadır. Peki rüyada ada görmek ne anlama gelir? Rüyada ada satın almak ve sahibi olmak tabiri nedir detayları ile derledik."

Rüyada ada görmek; rüya sahibinin eline geçecek olan paraya, mirasa ya da mala işaret etmektedir. Rüyada ada gören rüya sahipleri, ummadığı bir yerden miras alacaktır. Rüyada ada görmenin pek çok anlamı bulunmaktadır. Rüyada ada görmek; kimi zaman sıkıntı, kimi zaman da mutluluk olarak yorumlanmaktadır. Bu rüya kimi zaman güzel evliliklere, aile içerisinde mutluluk ve geçinmeye yorumlanmaktadır. Bir başka yorumculara göre ise; kıtlık, yoksulluk ve hastalıklara işaret etmektedir.

 Rüyada Ada Görmek

 Rüyada ada görmek; bireyin aile içinde bulunduğu durumu ifade etmektedir. Bu rüya; hane içindeki mutluluklar, sevinçler, hayırlı kazanç elde etme olarak tanımlanmaktadır. Bunun dışında başka rüya yorumcularına göre problemler, dertler, anlaşmazlıklar şeklinde tabir edilmektedir. Genel olarak rüyada ada görmek; rüya sahibinin elinin bollaşarak, rahata kavuşmasına ve yeni bir işe atılmasına işaret eder.

 Rüyada Ada Satın Almak

 Rüyada ada satın almak; aile içerisindeki durumlara işaret eder. Rüya sahibinin aile içerisinde yaşadığı sıkıntılar olarak yorumlanmaktadır. Maddi anlamda sorun yaşayan rüya sahipleri, bu durumdan en kısa zamanda kurtulacaktır. Bu rüya daha çok maddiyat şeklinde tabir edilmektedir. Hanedeki kişilerin borcunu ödemeleri ve huzura kavuşmalarına delalet eder. Ailenin maddi sorunlardan kurtulmaları huzuru da beraberinde getirecektir. Bu rüya; kişiler arasında samimiyetin artmasına, kişiler arasındaki güvenin ve sadakatin artmasını sembolize eder. Kişilerin birbiriyle olan ilişkilerinin gelişmesi olarak da yorumlanır. Maddi anlamda rahatlama, aileye mutluluk getirecektir.

 Rüyada Ada Sahibi Olmak

 Rüyada ada sahibi olmak; rüya sahibinin bütün günahlarının affedilmesine delalet eder. Bunun yanı sıra; rüya sahibi, dünya yaşamında mesleki anlamda kendini ve olduğu makamı geliştirmek adına yeni yatırımlar yapacaktır. Rüya sahibi çok iyi bir hayat yaşayacak ve kalabalıktan uzak olacaktır. Bununla beraber uzun bir zamandan beri kafasına taktığı konuların oldukça yakın bir dönem içinde kendi kendine ortadan kalkması ile bir rahatlama yaşayacaktır.

 Rüyada Issız Adada Mahsur Kalmak

 Rüyasında ıssız adada mahsur kalmak; rüyayı gören bireyin daha fazla para kazanması ile bir anda herkes ile arasının düzelmesine işaret eder. Rüyayı gören bireyin etrafında çok sayıda insan olacaktır.

 Rüyada Adaya Gitmek

 Rüyada adaya gitme konusunda birden fazla yorum yapılmaktadır. Rüyayı gören bireyin yaşamı önemli ölçüde değişecektir. İstenen seviyede bir farklılık olduğuna işaret eder. Rüyayı gören birey açısından olumlu yorumlanır. Rüyada adaya gitmek; rüya sahibinin istediği şeylere ulaşması olarak yorumlanır.

 Rüyada Kayalıklı Ada Görmek

 Rüyada kayalıklı ada görmek; yalnızlığa işaret eder. Rüyayı gören kişi; az kişilerle mutlu bir hayat sürecektir. Bunun dışında bu rüyayı gören bekar bireyler, güzel bir aşk yaşayacaktır. Evliler ise maddi ve manevi anlamda sıkıntılar yaşayabilir.

 Rüyada Adada Ev Görmek

 Rüyada adada ev görmek; rüyayı gören bireyin geniş aileye sahip olması anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişi evli ise; çocuk sahibi olabilir. Rüya genel olarak olumlu şekilde tabir edilmektedir.

 Rüyada Mavi Ada Manzarası Görmek

 Rüyada mavi ada manzarası görmek; rüyayı gören bireyin yaşamının çok farklı bir şekilde geçmesine işaret etmektedir. Rüya sahibi; mutlu zamanlar geçirecektir. Ancak bu süre zarfında mutsuz zamanlarda geçirebilir.

False