MENÜ

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ile ilgili tüm haberleri, son dakika Toplu Konut İdaresi Başkanlığı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Toplu Konut İdaresi Başkanlığı haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 11.155 Toplu Konut İdaresi Başkanlığı haberi bulunmuştur.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Haberleri

Türkiye dönüşüme öncü olacak

Türkiye dönüşüme öncü olacak

Depremle sarsılan Arnavutluk’ta kentsel dönüşümü Türkiye başlatıyor. TOKİ eliyle yapılacak 500 konut kentsel dönüşüme örnek olacak. Türk müteahhitler de ülkede yeni projeler geliştirecek.

12.01.2020Ekonomi
Arnavutluka TOKİ imzalı 500 konut

Arnavutluk'a TOKİ imzalı 500 konut

Türkiye, 26 Kasım’da depremle sarsılan Arnavutluk’a dost elini uzattı. TOKİ tarafından yapılacak 500 konutun inşasına ocak sonunda başlanacak ve 6 ayda teslim edilecek. Proje, hasarlı bölgelerin yeniden inşası sürecine de örnek olacak.

11.01.2020Ekonomi
TOKİ kura çekilişi ne zaman yapılacak E-Devlet 100 bin sosyal konut başvurusu için son günler

TOKİ kura çekilişi ne zaman yapılacak? E-Devlet 100 bin sosyal konut başvurusu için son günler!

TOKİ kura çekilişi için geri sayım devam ediyor. Şu ana kadar yüz binlerce kişinin başvuruda bulunduğu TOKİ 100 bin sosyal konut başvurusu, E-Devlet üzerinden gerçekleştirilmeye devam ediyor. 81 ilde gerçekleştirilecek olan 100 bin sosyal konut başvurusu, birkaç adımda tamamlanıyor. İşte, TOKİ kura çekilişi ne zaman yapılacak sorusu ve konuyla ilgili merak edilen bazı bilgiler

10.01.2020Ekonomi
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğandan Berfin davasındaki karar sert tepki

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Berfin davasındaki karar sert tepki

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen Engelli Vatandaşlarımızın ve Devlet Korumasından Yararlanmış Gençlerimizin Kamu Kurumlarına Yerleştirilmesi Töreni’nde önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan yüzüne kezzap atılan Berfin davasındaki kararla ilgili olarak, "Geçenlerde bir namussuz bir alçak kızımızın yüzüne kezzap atıyor. Mahkeme 13 yıl ceza veriyor.Kendi kızının başına gelmiş olsa, kanunlara mı bakacaksın. Bu kanunların sayfaları arasındaki maddelere değil, vicdanınızın sesine kulak verin" açıklamasında bulundu.

9.01.2020Ekonomi
TOKİ kura çekilişi ne zaman yapılacak TOKİ konut başvuruları nereye yapılıyor

TOKİ kura çekilişi ne zaman yapılacak? TOKİ konut başvuruları nereye yapılıyor?

TOKİ kura çekilişi ne zaman yapılacak sorusu, 100 bin sosyal konut başvuru işlemini tamamlayan kişilerin araştırdığı hususlar arasında yer almaya başladı. TOKİ kura çekilişi dışında, başvuru yapan vatandaşlar da şartları sorgulamaya devam ediyor. Peki, TOKİ kura çekilişi ne zaman yapılacak? İşte, TOKİ kura çekilişi başvuru süreci hakkında merak edilen bazı bilgiler

8.01.2020Gündem
Ankarada TOKİ kuraları çekildi

Ankara'da TOKİ kuraları çekildi

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Kuzey Ankara 4. Bölge 1. Etap'ta sosyal konut kuraları çekildi.

8.01.2020Ekonomi
TOKİ başvuruları için son gün ne zaman e Devlet TOKİ başvuru sayfası

TOKİ başvuruları için son gün ne zaman? e Devlet TOKİ başvuru sayfası

Türkiye’nin dört bir yanında ilgi gören TOKİ 100 bin konut projesi için başvuru süreci devam ediyor. TOKİ tarafından 7 coğrafi bölgeye göre farklı mimari özelliklerde 81 ilde yapılacak sosyal konutlar, 140 bin ile 210 bin lira arasında değişen fiyatlarda satılacak. Peki, TOKİ başvuruları için son gün ne zaman? e Devlet üzerinden TOKİ başvurusu nasıl yapılır?

6.01.2020Gündem
En çok İstanbuldaki TOKİ projeleri merak edildi

En çok İstanbul'daki TOKİ projeleri merak edildi

Toplu Konut İdaresi, geçen yıl sosyal medya üzerinden gelen 179 bin 479 soruya cevap verdi.

4.01.2020Ekonomi
2019’un ‘Fark Yaratan Öğrencileri’ belirlendi

2019’un ‘Fark Yaratan Öğrencileri’ belirlendi

MEB, 2019’un ‘Fark Yaratan Öğrencileri’ni belirledi. Berlirlenenler arasında ortaokul, meslek lisesi ve BİLSEM öğrencileri bulunuyor. Aralarında elektrik enerjisi ile çalışan tekerlekli sandalye aparatı üreten de var, deniz süngerinden doku üreten de.

3.01.2020Eğitim
TOKİ ev başvurusu e devlet ile nasıl yapılır TOKİ kura çekimi ne zaman

TOKİ ev başvurusu e devlet ile nasıl yapılır? TOKİ kura çekimi ne zaman?

TOKİ ev başvurusu E-Devlet üzerinden alınmaya devam ediyor. Geçtiğimiz ay içerisinde Türkiye genelinde toplam 100 bin sosyal konut için başvuruları açan TOKİ, dar gelirli vatandaşlar, engelliler ve emekliler için müracaatları kabul edecek. E-Devlet üzerinden alınabilecek olan TOKİ başvurusu, kura çekilişi sonrasında netlik gösterecek. Peki, TOKİ kura çekilişi ne zaman açıklanacak? İşte, vatandaşların merakla araştırdığı TOKİ başvurusu ve kura çekilişi hakkında detaylı bilgiler

2.01.2020Ekonomi
UEFA standartlarında 60 milyonluk amatör stat

UEFA standartlarında 60 milyonluk amatör stat

Karşıyaka, Altay, Göztepe, Altınordu gibi tarihleri 100 yıla ulaşıp aşan köklü kulüplerin yıllardır stadyum sıkıntısı yaşadığı İzmir’de, merkeze 100 kilometre uzaklıktaki Tire ilçesinde yapılan UEFA standartlarındaki yeni stat, 1 yılda yalnız amatör maçların oynandığı tesis haline geldi.

31.12.2019Futbol
Bakan Kasapoğlundan Hatay Stadyumu inşaatında inceleme

Bakan Kasapoğlu'ndan Hatay Stadyumu inşaatında inceleme

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, TOKİ tarafından yaptırılan ve inşaatı bitme aşamasına gelen 25 bin kişilik Hatay Stadyumu'nda incelemelerde bulundu.

30.12.2019Futbol
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Denizlide depremzedeler için yapılan konutları inceledi

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Denizli'de depremzedeler için yapılan konutları inceledi

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Denizli'nin Çardak ve Bozkurt ilçelerinde depremden zarar gören vatandaşlar için yapılan TOKİ konutlarını mayıs veya haziran ayında bitirerek, 320 hak sahibinin yaralarını sarmayı hedeflediklerini bildirdi.

28.12.2019Haber
Bakan Kurum yerinde inceledi: 2020 Temmuz ayında tamamlanacak

Bakan Kurum yerinde inceledi: 2020 Temmuz ayında tamamlanacak

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Denizli’nin Çardak ve Bozkurt ilçelerinde depremzedeler için yaptırılan konutlarla ilgili olarak, “Depremde 3 bin 418 ağır hasarlı binamızın yine 465 az hasarlı binamızın vatandaşımızın etkilendiği bir depremi yaşamıştık. İnşallah 2 inşaatımızı da süresinden daha çok önce Mayıs, Haziran ayında bitirerek yaklaşık 320 hak sahibi vatandaşımızın yaralarını sarmış olacağız” dedi.

28.12.2019Ekonomi
TOKİ sosyal konut projesi başvuru şartları neler TOKİ kura çekimi ne zaman

TOKİ sosyal konut projesi başvuru şartları neler? TOKİ kura çekimi ne zaman?

Dar gelirli vatandaşları en sahibi yapan TOKİ 100 bin sosyal konut projesi başvurularını geçtiğimiz günlerde başlattı. TOKİ sosyal konut başvuruları devam ederken bir yandan da başvuru sürecinin ardından başlayacak kura çekimleri merak ediliyor. Peki, TOKİ sosyal konut projesi başvuru şartları neler? TOKİ kura çekimi ne zaman? İşte, TOKİ sosyal konut projesi hakkında ayrıntılar...

26.12.2019Gündem
Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktaydan Kanal İstanbul açıklaması

Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan 'Kanal İstanbul' açıklaması

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, "Kanal İstanbul Projesine İstanbul'un geleceği ve milletimizin ortak faydası için inanıyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi diğer projelere de başlayacak ve bitireceğiz." dedi.

25.12.2019Gündem
Kanal İstanbula 500 binlik şehir

Kanal İstanbul'a 500 binlik şehir

Türkiye’nin ilk Ulusal Akıllı Şehirler Stratejisi ve Eylem Planı hazırlandı. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, bu planı ‘Şehircilik tarihinde çığır açacak proje’ olarak tanımlarken, Kanal İstanbul’a da entegre edileceğini açıkladı. Kurum, Kanal İstanbul’un iki yakasında kurulacak 500 bin nüfuslu kentin akıllı mahalle, akıllı şehir konseptine göre dizayn edileceğini söyledi.

25.12.2019Gündem
TOKİ 100 bin konut başvuruları ne zaman bitiyor

TOKİ 100 bin konut başvuruları ne zaman bitiyor?

Dar gelirlileri ev sahibi yapan TOKİ 100 Bin Sosyal Konut Projesi kapsamında Türkiye'nin bazı illerinde 2+1 ve 3+1 konutlar için başvuruları başlattı. E devlet üzerinden TOKİ başvurusu yapan vatandaşlar bir yandan son son başvuru tarihini araştırmaya başladı. Peki, TOKİ 100 bin konut başvuruları ne zaman bitiyor? TOKİ başvuruları nasıl ve nereden yapılır? İşte, ayrıntılı bilgiler.

24.12.2019Gündem
Son dakika... Bakan Kurumdan akıllı şehirler açıklaması... TOKİnin evleri akıllı olacak

Son dakika... Bakan Kurum'dan akıllı şehirler açıklaması... TOKİ'nin evleri akıllı olacak

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Ulusal Akıllı Şehirler Stratejisi ve Eylem Planı"nı açıkladı. Bakan Kurum, sosyal konutlara 440 bin başvuru olduğunu söyledi. Bakan Kurum Kanal İstanbul'a ilişkin olarak "İBB Başkanı ortak protokolden çekildiğini ifade etmektedir. Kendisinin tek taraflı protokolden çekilme yetkisi bulunmamaktadır. Meclis kararlarıyla protokollerden vazgeçebilirsiniz. Grup Başkanvekilimiz de buradalar. Dolayısıyla Meclis'in karar almadığı bir protokolden vazgeçemezsiniz. Vazgeçerseniz tüm maddi ve hukuki sorumlulukları almış olursunuz." dedi.

24.12.2019Ekonomi
TOKİ kura çekilişi ne zaman açıklanır TOKİ başvurusu nasıl yapılır

TOKİ kura çekilişi ne zaman açıklanır? TOKİ başvurusu nasıl yapılır?

TOKİ kura çekilişi ne zaman sorusu, başvuru işlemlerini gerçekleştiren vatandaşlar tarafından merakla araştırılmaya başlandı. 15 Ocak tarihine kadar başvuru işlemlerini kabul edecek olan TOKİ, bu sürecin tamamlanmasının ardından kura aşamasına geçecek. Peki, TOKİ başvurusu nasıl yapılacak? İşte, TOKİ kura çekilişi ne zaman yapılacak sorusunun cevabı ve 100 bin sosyal konut başvuru şartları hakkında detaylı bilgiler

23.12.2019Gündem
İnternet üzerinden TOKİ 100 bin sosyal konut başvurusu nasıl yapılır ve şartlar neler

İnternet üzerinden TOKİ 100 bin sosyal konut başvurusu nasıl yapılır ve şartlar neler?

TOKİ 100 bin sosyal konut başvurusu için süreç devam ediyor. 15 Ocak tarihine kadar alınmaya devam edilecek olan TOKİ 100 bin sosyal konut başvurusu, E-Devlet üzerinden gerçekleştirilebilecek. Peki, TOKİ 100 bin sosyal konut başvurusu için işlemler nasıl tamamlanabilecek? İşte, belirli şartları taşıyan vatandaşların E-Devlet üzerinden tamamlayabileceği TOKİ 100 bin sosyal konut başvurusu hakkında detaylı bilgiler

23.12.2019Haber
Bakan Kurum: 65 bin konutun dönüşümüne başladık

Bakan Kurum: 65 bin konutun dönüşümüne başladık

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum "2019 yılında 65 bin konutun kentsel dönüşüm sürecini başlattık. Bunların 25 bini İstanbul'da bulunuyor. İstanbul'a baktığımızda Üsküdar Kirazlıtepe Mahallesi de bu dönüşüm projelerinden biri" dedi.

21.12.2019Ekonomi
TOKİ hangi illerde konut yapacak İşte 2020 TOKİ 100 bin sosyal konut başvuru şartları

TOKİ hangi illerde konut yapacak? İşte 2020 TOKİ 100 bin sosyal konut başvuru şartları

TOKİ 100 bin konut projesi detayları ile açıklandı. Şimdi vatandaşlar TOKİ 100 bin konut başvuru şartlarını ve hangi illerde konut inşa edileceğini merak ediyorlar. Türkiye'nin dört bir yanında ilgi gören TOKİ sosyal konutları için başvuru süreci e-Devlet üzerinden başlatıldı. Uygun fiyatlarla ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar, hem başvuru sürecine ilişkin bilgileri hem de sosyal konut illeri ve ilçeleri araştırıyor. Peki, TOKİ sosyal konut başvurusu E-Devlet'ten nasıl yapılır? TOKİ evleri nereye inşa edilecek?

21.12.2019Gündem
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerli otomobille ilgili merak edilen tarihi açıkladı

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerli otomobille ilgili merak edilen tarihi açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Malezya’da gazetecilerle gerçekleştirdiği söyleşide gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, ABD’nin yaptırım kararıyla ilgili “Utanmadan ‘yaptırım uygularız’ diyorlar. Bu tam manasıyla haklarımıza tecavüzdür” dedi.  Ermeni meselesi, Kanal İstanbul ve Kuala Lumpur Zirvesi ile ilgili bilgi veren Erdoğan, yerli otomobil projesiyle ilgilinin ön gösterimiyle ilgili ilk kez tarih verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Ön gösterimi 27 Aralık Cuma günü Gebze’de düşünüyoruz.” dedi.

20.12.2019Gündem
TOKİ sosyal konut illeri ve ilçeleri açıklandı 100 bin sosyal konut başvurusu E-Devletten nasıl yapılır

TOKİ sosyal konut illeri ve ilçeleri açıklandı! 100 bin sosyal konut başvurusu E-Devlet'ten nasıl yapılır?

TOKİ'nin hayata geçirdiği 100 bin sosyal konut projesiyle ilgili başvuru işlemleri devam ediyor. Başvurular devam ederken Ankara, İstanbul ve birçok ilde inşa edilecek olan konutlarla ilgili Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, açıklamalarda bulundu. Peki, TOKİ sosyal konut başvurusu E-Devlet'ten nasıl yapılır? İşte, ayrıntılar.

20.12.2019Ekonomi
TOKİ bu yıl 31 bin konut sattı

TOKİ bu yıl 31 bin konut sattı

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum "TOKİ Başkanlığımızla 2003-2019 yılları arasında yaklaşık 160 milyar lira yatırımla 857 bin konut ürettik. Sosyal donatılar dahil edildiğinde 1 milyonun üzerinde bağımsız bölüm inşa ettik" dedi.

19.12.2019Ekonomi
TOKİ Başkanı Bulut: Birinci önceliğimiz kaliteli üretim olacaktır

TOKİ Başkanı Bulut: Birinci önceliğimiz kaliteli üretim olacaktır

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ömer Bulut, “Bu konutlara önemli sayıda başvurular olmuştur. 100 bin sosyal konut projesi, aynı zamanda başta müteahhitler olmak üzere müşavir, mühendis, mimar, işçi ve malzeme sektörü açısından da önemlidir. Bu doğrultuda birinci önceliğimiz kaliteli üretim olacaktır” dedi.

19.12.2019Ekonomi
TOKİ 100 bin konut başvuru şartları nedir TOKİ hangi il ve ilçelerde konut yapacak

TOKİ 100 bin konut başvuru şartları nedir? TOKİ hangi il ve ilçelerde konut yapacak?

TOKİ 100 bin konut başvuru detayları vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ile karşılandı. 100 bin konut başvurusunu nasıl yapacağını öğrenmek isteyen vatandaşlar internetten konu hakkında detayları araştırıyor. Peki TOKİ 100 bin konut başvuru şartları nedir? E-Devlet'ten konut başvurusu yapılabilir mi? İşte detaylar

19.12.2019Gündem
Son dakika haberleri: Bakan Kurumdan Salda Gölü açıklaması

Son dakika haberleri: Bakan Kurum'dan Salda Gölü açıklaması

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Salda Gölü'ne ilişkin projenin, sadece gölün kıyısını, bölgesini koruma ve kullanma projesi olduğunu ifade ederek, Salda'nın doğal güzelliğine zarar verilmeyeceğini belirtti.

18.12.2019Gündem
Bakan Kurum açıkladı: Bir ilk yapıldı 894 TL taksitle...

Bakan Kurum açıkladı: Bir ilk yapıldı! 894 TL taksitle...

ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Toplu Konut İdaresi Başkanlığımız (TOKİ) 2002 yılından bugüne 100 bin sosyal konutu ilk defa bir yılda yapıyor. Bu ülkede evi olmayan hiçbir alt gelir grubu vatandaşımız kalmayana dek, 240 aya varan vadeyle, 894 lira sabit taksitle bu kampanya yapılacaktır" dedi.

18.12.2019Ekonomi
TSYD İzmir Şubesi, Göztepenin yeni stadını gezdi

TSYD İzmir Şubesi, Göztepe'nin yeni stadını gezdi

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) İzmir Şube Başkanı Bahri Okumuş ve yönetim kurulu üyeleri Göztepe'nin yapımı devam eden yeni stadı Gürsel Aksel Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi'nde incelemelerde bulundu.

18.12.2019Futbol
TOKİ sosyal konut projesi başvuru şartları neler TOKİ 100 bin konu başvurusu nasıl yapılır

TOKİ sosyal konut projesi başvuru şartları neler? TOKİ 100 bin konu başvurusu nasıl yapılır?

E-Devlet aracılığıyla yapılan TOKİ başvuruları 15 Ocak tarihine kadar devam edecek. Başvuru işlemlerini yapacak olan vatandaşlar Ziraat Bankası üzerinden paralarını yatıracak. On binlerce vatandaşlar, başvurular devam ederken bir yandan da TOKİ başvuru şartlarını merak ediyor. Peki, TOKİ sosyal konut projesi başvuru şartları neler? TOKİ 100 bin konu başvurusu nasıl yapılır?

18.12.2019Ekonomi
TOKİ Kocaeli projeleri 2019 başvuru tarihleri | Başvuru şartları neler

TOKİ Kocaeli projeleri 2019 başvuru tarihleri | Başvuru şartları neler?

"100 Bin Sosyal Konut Projesi" kapsamında inşa ettirilecek konutlara başvurular, Dijital Türkiye Portalı (e-Devlet kapısı) üzerinden de yapılabilecek. Söz konusu başvurular devam ederken, Kocaeli ilindeki TOKİ projelerinin başvuru tarihleri ve şartları gibi ayrıntıları merak konusu oldu. İşte, TOKİ sosyal konut projesi başvuruları hakkında ayrıntılar...

17.12.2019Gündem
TOKİ 2020 başvurusu ne zaman TOKİ projelerine kimler başvurabilir

TOKİ 2020 başvurusu ne zaman? TOKİ projelerine kimler başvurabilir?

TOKİ projeleri için geçtiğimiz günlerde 81 il için başvurular başladı. TOKİ başvuru ile ilgili vatandaşlar detayları araştırıyorlar. TOKİ sosyal konut başvuru kıstaslarına uyan kişilerin E-Devlet üzerinden de gerçekleştirebileceği TOKİ sosyal konut başvurusu, İstanbul, Ankara,İzmir, Konya, Gaziantep gibi pek çok ilde büyük rağbet gördü. Ziraat Bankası üzerinden ilk gün 18 bine yakın başvuru kabul eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, bu işlemi internet platformuna taşıdı. İşte, TOKİ 100 bin sosyal konut projesi için başvuru şartları ve konut inşa edilecek ilçe detayları

17.12.2019Ekonomi
Sosyal konutlar için ilk gün 17 bin 506 vatandaş başvurdu

Sosyal konutlar için ilk gün 17 bin 506 vatandaş başvurdu

Toplu Konut İdaresi Başkanlığının (TOKİ) "100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi" için ilk gün 17 bin 506 kişi başvuruda bulundu.

17.12.2019Ekonomi
TOKİ evleri kiraya verilir mi

TOKİ evleri kiraya verilir mi?

TOKİ evleri kiraya verilebilir mi sorusu, son günlerde birçok vatandaşın araştırdığı konular arasında yer almaya başladı. TOKİ'den ev satın almak isteyen ancak ikamet edememe durumu nedeniyle kiraya verilip verilemediğini öğrenmek isteyen vatandaşlar, internet üzerinden detayları araştırmaya başladı. Peki, TOKİ evleri kiraya verilir mi?

17.12.2019Gündem
Sosyal konutlar Denizlinin hangi ilçelerinde yapılacak TOKİ Denizlide yapılacak konutların ilçelerini duyurdu

Sosyal konutlar Denizli'nin hangi ilçelerinde yapılacak? TOKİ Denizli'de yapılacak konutların ilçelerini duyurdu

TOKİ'nin sosyal konutları Türkiye geneli gibi Denizli'de de büyük bir ilgi gördü. Sosyal konutların yapılacağı ilçelerden biri olan Denizli'de ikamet eden vatandaşlar ilçeleri merak ediyordu. Beklenen bilgilendirme 16 Aralık Pazartesi günü yapıldı. TOKİ Denizli'de yapılacak konutların ilçelerini duyurdu. Peki, Sosyal konutlar Denizli'nin hangi ilçelerinde yapılacak?

17.12.2019Ekonomi
Gaziantep TOKİ projeleri hangi ilçelerde yapılacak İşte Gaziantep sosyal konut projesinin yapılacağı ilçeler

Gaziantep TOKİ projeleri hangi ilçelerde yapılacak? İşte Gaziantep sosyal konut projesinin yapılacağı ilçeler

Toplu Konut İdaresi Başkanlığının (TOKİ) '100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi'ni hayata geçireceği illerden biri de Gaziantep oldu. İstanbul'dan sonra en fazla konut Gaziantep'te yapılacak. Bölgede ikamet eden vatandaşlar, sosyal konut projesinin yapılacağı ilçeleri merak ediyor. Peki Gaziantep TOKİ projeleri hangi ilçelerde yapılacak? İşte Gaziantep'de toplu konut projesinin yapılacağı ilçeler

17.12.2019Gündem
Sosyal konutlar Konyanın hangi ilçelerinde yapılacak TOKİ Konyada yapılacak konutların ilçelerini duyurdu

Sosyal konutlar Konya'nın hangi ilçelerinde yapılacak? TOKİ Konya'da yapılacak konutların ilçelerini duyurdu

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Konya'da yapılacak sosyal konutların ilçelerini duyurdu.7 coğrafi bölgeye göre farklı mimari özelliklerde 81 ilde yapılacak sosyal konutlar için başvurular 15 Ocak tarihine kadar kabul edilecek. Başkent Ankara gibi Konya'da toplam 4 bin sosyal konut inşa edilecek. Peki, Sosyal konutlar Konya'nın hangi ilçelerinde yapılacak?

17.12.2019Gündem
TOKİ müşteri hizmetleri çalışma saatleri merak ediliyor– İşte TOKİ adresi ve telefon numaraları

TOKİ müşteri hizmetleri çalışma saatleri merak ediliyor– İşte TOKİ adresi ve telefon numaraları

TOKİ’nin ‘100 Bin Sosyal Konut Projesi’ kapsamında inşa ettireceği konutlara başvuru süreci devam ederken en çok merak edilen konulardan biri de TOKİ iletişim bilgileri oldu. Sosyal konut hakkında bilgi edinmek isteyen vatandaşlar, TOKİ adresi ve telefon numaralarını araştırıyor. İşte TOKİ adresi ve telefon numaraları

17.12.2019Gündem
TOKİ hane halkı geliri nasıl hesaplanır

TOKİ hane halkı geliri nasıl hesaplanır?

TOKİ hane halkı geliri nasıl hesaplanır sorusu, başvuruda bulunmak isteyen vatandaşların araştırdığı konu olmaya başladı. İstanbul için 6 bin lira, diğer 80 il için ise 5 bin 500 lira limiti bulunan TOKİ hane halkı geliri, hanede yaşayan tüm bireylerin gelir toplamından ortaya çıkıyor. Peki, TOKİ, hane halkı geliri nasıl hesaplanır? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

17.12.2019Ekonomi
Ankara ve İstanbulda elektrikler ne zaman gelecek BEDAŞ ve Başkent EDAŞ elektrik kesintisi programı

Ankara ve İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? BEDAŞ ve Başkent EDAŞ elektrik kesintisi programı

İstanbul ve Ankara'da ikamet eden vatandaşların ana gündem konusu elektrik kesintisi oldu. 'Elektrikler ne zaman gelecek?' sorusuna yanıt elektrik dağıtım şirketlerinden geldi. BEDAŞ ve Başkent EDAŞ elektrik kesintisi programını paylaştı. Peki, Ankara ve İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? İşte BEDAŞ ve Başkent EDAŞ elektrik kesintisi programı

17.12.2019Gündem
1 günde 17 bin 500 başvuru

1 günde 17 bin 500 başvuru

Türkiye’nin 81 ilinde inşa edilecek 100 bin sosyal konut için başvurular dün başladı.

17.12.2019Ekonomi
TOKİ başvuruları nasıl yapılır 100 bin konut projesi TOKİ başvuru şartları

TOKİ başvuruları nasıl yapılır? 100 bin konut projesi TOKİ başvuru şartları

Dar gelirli vatandaşları ev sahibi yapan TOKİ, 100 bin konut projesi için başvuruları 16 Aralık itibariyle almaya başladı. 3+1 ve 2+1 şeklinde inşa edilecek olan daireler için başvuru işlemleri e devlet sistemi üzerinden alınacak. Bazı illerde geçerli olacak başvurular 15 Ocak 2020'ye kadar devam edecek. Peki, TOKİ başvuruları nasıl yapılır? İşte, 100 bin konut projesi TOKİ başvuru şartları

17.12.2019Ekonomi
TOKİnin yapacağı evlere başvuracaklar dikkat Yeni gelişme

TOKİ'nin yapacağı evlere başvuracaklar dikkat! Yeni gelişme

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından, dar gelirli vatandaşlara yönelik, "100 Bin Sosyal Konut Projesi" kapsamında inşa ettirilecek konutlara başvurular, Dijital Türkiye Portalı (e-Devlet kapısı) üzerinden de yapılabilecek.

16.12.2019Ekonomi
Eskişehir TOKİ projeleri hangi ilçelerde ne zaman yapılacak İşte Eskişehirde toplu konut projesinin yapılacağı ilçeler

Eskişehir TOKİ projeleri hangi ilçelerde ne zaman yapılacak? İşte Eskişehir'de toplu konut projesinin yapılacağı ilçeler

Eskişehir'de TOKİ tarafından yapılacak olan projenin hangi ilçelerde yapılacağı kentte yaşayan vatandaşlar tarafından merakla takip edilen konular arasında yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından müjdesi verilen proje kapsamında vatandaşlar yaşadıkları ilçelerde TOKİ projelerinin nerelerde başlayacağını merak ediyorlar. Peki Eskişehir TOKİ projeleri hangi ilçelerde yapılacak? İşte Eskişehir'de toplu konut projesinin yapılacağı ilçeler

16.12.2019Ekonomi
TOKİ Bayburt sosyal konut projeleri nerede, hangi ilçelerde yapılacak

TOKİ Bayburt sosyal konut projeleri nerede, hangi ilçelerde yapılacak?

TOKİ’nin 81 ilde yapacağı 100 Bin Sosyal Konut Projesi Bayburt'u da kapsıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz gün müjdesini verdiği Türkiye genelinde '100 Bin Sosyal Konut Projesi' kapsamında Bayburt’ta 300 konut yapılacak. Peki, TOKİ Bayburt sosyal konut projeleri nerede, hangi ilçelerde yapılacak?

16.12.2019Ekonomi

Yazar Sonuçları

EGO’dan beklentiler

2019 geçti gitti. Ve dünya, güneşin etrafında yeni bir tura daha çıktı. Yeni tur, yeni bir şans. Ve tabii yine yeni beklentiler.

6.01.2020

Artık bu şehre ihanet edilmesin

Orhangazi’de yaşayan, Orhangazi’yi bilen herkesin ortak bir fikri vardır bu şehirle ilgili...

19.12.2019