MENÜ

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Toplu Konut İdaresi Başkanlığı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 11.210 Toplu Konut İdaresi Başkanlığı haberi bulunmuştur.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Haberleri

Adana Stadında sona geliniyor

Adana Stadı'nda sona geliniyor

Adana’da yapımına 2014 yılında başlanan UEFA standartlarındaki 33 bin kişilik yeni stadyumda koltuk montajı ve saha drenaj çalışmaları devam ediyor. Stadyumun yeni sezonda karşılaşmalara ev sahipliği yapması bekleniyor.

31.03.2020Futbol
Adanada tartıştığı kişiyi bıçakalayan kadın gözaltına alındı

Adana'da tartıştığı kişiyi bıçakalayan kadın gözaltına alındı

Adana'da tartıştığı kişiyi bıçaklayan kadın gözaltına alındı.

31.03.2020Gündem
Yeni dönemin ilk azli

Yeni dönemin ilk azli

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Cumhurbaşkanlığı kararıyla görevden alınırken yerine yardımcısı Adil Karaismailoğlu getirildi. Turhan, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nde azledilen ilk bakan oldu.

29.03.2020Gündem
Adil Karaismailoğlu kimdir

Adil Karaismailoğlu kimdir?

Cumhurbaşkanı Kararı ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan'ın yerine Bakan Yardımcısı Adil Karaismailoğlu atandı. Gerrçekleşen devir teslim töreni ile görevi devralan Adil Karaismailoğlu, Adil Karaismailoğlu, Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliğinden mezun olmasının ardından pek çok önemli görevde bulunmuştu. Peki, Adil Karaismailoğlu kimdir?

28.03.2020Gündem
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına Adil Karaismailoğlu atandı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'na Adil Karaismailoğlu atandı

Cumhurbaşkanı Kararı ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan'ın görevine son verilerek, yerine Bakan Yardımcısı Adil Karaismailoğlu atandı.

27.03.2020Gündem
Mutlu Kayanın ablası Dilek Kayayı öldüren erkek arkadaşı tutuklandı

 Mutlu Kaya'nın ablası Dilek Kaya'yı öldüren erkek arkadaşı tutuklandı

Diyarbakır’da bir ses yarışmasında adını duyurduktan sonra erkek arkadaşı tarafından başından vurulması sonucu ağır yaralanan Mutlu Kaya'nın ablasını öldüren erkek arkadaşı, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

26.03.2020Gündem
Son dakika... TOKİ ve Emlak Konut taksitlerine Corona virüs ertelemesi

Son dakika... TOKİ ve Emlak Konut taksitlerine Corona virüs ertelemesi

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Koronavirüs tedbirleri kapsamında TOKİ ve Emlak Konut’tan ev alan vatandaşlarımızın bu süreçte mağdur olmamaları için nisan ve mayıs ayı konut taksitlerini erteliyoruz" açıklamasında bulundu.

26.03.2020Ekonomi
TOKİden 868 bin aileye ev

TOKİ'den 868 bin aileye ev

Türkiye genelinde 2002'den bugüne 3,5 milyon kişi, Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca inşa edilen konutlarda oturuyor.

26.03.2020Ekonomi
TOKİ kura sonuçlarının açıklanma tarihi ertelendi – TOKİ geri ödemeleri ne zaman yapılacak

TOKİ kura sonuçlarının açıklanma tarihi ertelendi – TOKİ geri ödemeleri ne zaman yapılacak?

TOKİ, yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında ‘100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi’de kuraların ertelendiğini duyurdu. Erteleme kararı ardından yeni takvim ve geri ödemelerin tarihi gündeme geldi. Peki, TOKİ kura sonuçları ne zaman açıklanacak? TOKİ geri ödemeleri ne zaman yapılacak? İşte TOKİ kuralarıyla ilgili son durum...

25.03.2020Gündem
TOKİ kura çekilişleri ertelendi mi 2020 TOKİ Isparta, Antalya, Mersin kura çekimi ne zaman yapılacak

TOKİ kura çekilişleri ertelendi mi 2020? TOKİ Isparta, Antalya, Mersin kura çekimi ne zaman yapılacak?

İnternet üzerinden online gerçekleşen TOKİ kura çekilişlerinin salı günü Isparta'da iptal edilmesiyle beraber, 'TOKİ kura çekilişleri ertelendi mi?' sorusunun yanıtı çok sayıda vatandaş tarafından merak konusu oldu. TOKİ kura çekimleriyle ilgili araştırmalar devam ederken, ülkemizde alınan koronavirüs önemleri kapsamında TOKİ 100 Bin Sosyal Konut Projesi kura çekimleri ile ilgili önemli bir açıklama geldi. Peki, TOKİ Isparta, Antalya, Mersin kura çekimi ne zaman yapılacak? İşte, TOKİ kuraları ile ilgili yapılan açıklama.

24.03.2020Gündem
Sosyal konut kuraları ertelendi

Sosyal konut kuraları ertelendi

Kura tarihleri, TOKİ'nin web sayfası ve sosyal medya hesaplarından daha sonra ilan edilecek.

24.03.2020Emlak
Son dakika... Merakla bekleniyordu Ertelendi...

Son dakika... Merakla bekleniyordu! Ertelendi...

Kura tarihleri, TOKİ'nin web sayfası ve sosyal medya hesaplarından daha sonra ilan edilecek.

24.03.2020Ekonomi
TOKİ Konya kura çekilişi sonuçları ve isim listesi sorgulama - Konya Meram TOKİ kura çekilişi tamamlandı

TOKİ Konya kura çekilişi sonuçları ve isim listesi sorgulama - Konya Meram TOKİ kura çekilişi tamamlandı

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından gerçekleşen Konya Meram kura çekimi pazartesi günü tamamlandı. Saat 14:00'da başlayan ve canlı TOKİ kurası ile takip edilen çekilişin ardından, başvurularını yapan vatandaşların gözü 'TOKİ Konya Meram kura sonuçları'na çevrildi. Toplam 609 adet konutun hak sahiplerini bulduğu Konya TOKİ kura sonuçları ve isim listesi internet üzerinden öğrenilecek. Peki, TOKİ Konya kura sonuçları nasıl sorgulanır? İşte, TOKİ Konya kura çekilişi sonuçları ve konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler...

23.03.2020Gündem
Son dakika haberleri... Mutlu Kayanın ablası sevgilisi tarafından öldürüldü 4 yıl önceki bu görüntüsü ortaya çıktı

Son dakika haberleri... Mutlu Kaya'nın ablası sevgilisi tarafından öldürüldü! 4 yıl önceki bu görüntüsü ortaya çıktı

Diyarbakır’da bir ses yarışmasında adını duyurduktan sonra erkek arkadaşı tarafından başından vurulması sonucu ağır yaralanan Mutlu Kaya'nın ablası erkek arkadaşı tarafından silahla vurularak öldürüldü. Abla Kaya’nın 4 yıl önceki bir basın açıklamasında erkek şiddetine karşı sokaklarda olacaklarını söylediği ortaya çıktı. Dilek Kaya, “Sokaklarda olacağız, şiddete uğrayan bütün kadınları savunmak için önünüzde bulunacağız” demiş.

23.03.2020Gündem
Mutlu Kaya’nın ablası erkek arkadaşı tarafından öldürüldü

Mutlu Kaya’nın ablası erkek arkadaşı tarafından öldürüldü

Diyarbakır’da bir ses yarışmasında adını duyurduktan sonra erkek arkadaşı tarafından başından vurulması sonucu ağır yaralanan Mutlu Kaya'nın ablası, erkek arkadaşı tarafından silahla vurularak öldürüldü.

22.03.2020Haber
TOKİ Başakşehir kura sonuçları tam liste açıklandı - TOKİ 2+1 ve 3+1 kura sonuçları

TOKİ Başakşehir kura sonuçları tam liste açıklandı - TOKİ 2+1 ve 3+1 kura sonuçları

TOKİ 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi kapsamında İstanbul Başakşehir’de yapılacak olan 500 konutun hak sahipleri kura ile belirlendi. Sosyal medya üzerinden gerçekleşen TOKİ canlı kura çekilişi sonucunda 2+1 ve 3+1 konutlarının sahipleri duyuruldu. Peki TOKİ Başakşehir kura çekiliş sonuçları nasıl sorgulanır? İşte TOKİ Başakşehir kura sonuçları tam liste...

20.03.2020Gündem
TOKİ Arnavutköy 3+1 nitelikli konutun kura sonuçları açıklanıyor - TOKİ canlı kura sonuç sayfası

TOKİ Arnavutköy 3+1 nitelikli konutun kura sonuçları açıklanıyor - TOKİ canlı kura sonuç sayfası

TOKİ’nin İstanbul kura çekilişi Arnavutköy etabıyla devam ediyor. '100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi' Kapsamında İstanbul Arnavutköy'de inşa edilecek 3+1 nitelikli 1.125 TOKİ konutunun kurası sabah saatlerinden bu yana devam ediyor. TOKİ kura sonuçları isim listesi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak veriliyor. İşte TOKİ canlı kura sonuç sayfası...

19.03.2020Gündem
TOKİnin 2020 kurasında para iadesi ne zaman yapılacak

TOKİ'nin 2020 kurasında para iadesi ne zaman yapılacak?

TOKİ'nin yatay mimari anlayışıyla İstanbul başta olmak üzere 81 ilde 2+1 ve 3+1 planında yapacağı 100 bin sosyal konut için 24 Şubat'ta başlayan kuralar devam ediyor. Kurada adı çıkmayan vatandaşlar da ön başvuru sürecinde bankalara yaptıkları ödemeleri ne zaman geri alabileceklerini araştırıyor. Peki, TOKİ'nin 2020 kurasında para iadesi ne zaman yapılacak?

19.03.2020Gündem
TOKİ Arnavutköy 2+1 nitelikli 2.625 konutun kurası tamamlandı -  Arnavutköy İstanbul TOKİ sonuç isim listesi 2020

TOKİ Arnavutköy 2+1 nitelikli 2.625 konutun kurası tamamlandı - Arnavutköy İstanbul TOKİ sonuç isim listesi 2020

Tükiye'nin birçok ilinde inşa edilen TOKİ 100 Bin Sosyal Konut Projesi kapsamında, İstanbul Arnavutköy TOKİ kura çekimi gerçekleşti. TOKİ İstanbul Kura çekiminin ardından gözler TOKİ Arnavutköy sonuçlarına ve isim listesine çevrildi. Peki, TOKİ İstanbul kura sonuçları nasıl öğrenilir? İşte, Arnavutköy İstanbul TOKİ sonuç isim listesi ve 2+1 nitelikli 2.625 konut kurasının detayları.

18.03.2020Gündem
İstanbul Tuzla TOKİ çekiliş sonuçları ve isim listesi - TOKİ 3+1 Tuzla kura sonuçları nasıl sorgulanır

İstanbul Tuzla TOKİ çekiliş sonuçları ve isim listesi - TOKİ 3+1 Tuzla kura sonuçları nasıl sorgulanır?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın (TOKİ) '100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi' kapsamında İstanbul'da inşa edeceği 10 bin konut için kura çekimi pazartesi günü başladı. Tuzla 2+1 konutun ev sahibini bulduğu kuranın ardından 1.725 konut için 3+1 evler bugün yapılan kura ile hak sahiplerini buldu. TOKİ İstanbul Tuzla kura sonuçları e devlet ekranı üzerinden öğrenilebilecek. İşte, İstanbul Tuzla TOKİ çekiliş sonuçları ve isim listesi hakkında detaylı bilgiler...

17.03.2020Haberler
TOKİnin İstanbul Tuzla kura çekimi saat kaçta TOKİ kura sonuçları nasıl öğrenilir

TOKİ'nin İstanbul Tuzla kura çekimi saat kaçta? TOKİ kura sonuçları nasıl öğrenilir?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın (TOKİ) '100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi' kapsamında İstanbul'da inşa edeceği 10 bin konut için kura çekimi dün Tuzla etabıyla başladı. 2+1 nitelikli 4.025 konutumuzun kurası bugün de devam edecek. Sosyal konutlar için başvuruda bulunanlar, TOKİ'nin sosyal medya hesapları üzerinden kura çekilişini canlı olarak takip edip, hak sahipleri isim listesini görüntüleyebilecek. Peki, TOKİ'nin İstanbul Tuzla kura çekimi saat kaçta? TOKİ kura sonuçları nasıl öğrenilir?

17.03.2020Gündem
TOKİ satıyor Evlerin en pahalısı 150 bin lira

TOKİ satıyor! Evlerin en pahalısı 150 bin lira

Toplu Konut İdaresi açık satış yöntemiyle yüzlerce konutu satışa çıkarıyor.

17.03.2020Emlak
TOKİ İstanbul kura çekilişi başladı - TOKİ Tuzla kura sonuçları isim listesi yayınlanıyor

TOKİ İstanbul kura çekilişi başladı - TOKİ Tuzla kura sonuçları isim listesi yayınlanıyor

TOKİ İstanbul kura çekilişi 16 Mart Pazartesi günü pek çok vatandaş tarafından yakından takip ediliyor Normal şartlar altında spor salonundan izlenebilecek olan karşılaşma, Corona virüsü dolayısıyla internetten canlı olarak yayınlanıyor Tuzla için gerçekleşecek olan TOKİ kura çekilişi canlı yayını, öncelikle 4 bin 25 adet 2+1 konut için gerçekleşecek. Daha sonra yapılacak olan çekiliş, 1.725 adet 3+1 konut için tamamlanacak. Peki, TOKİ İstanbul Tuzla kura çekiliş sonuçları isim listesi ne zaman yayınlanacak?

16.03.2020Ekonomi
TOKİ 2020 kura çekilişi canlı yayın: Tuzla kura çekimi sonuçları

TOKİ 2020 kura çekilişi canlı yayın: Tuzla kura çekimi sonuçları

TOKİ'nin merakla beklenen Tuzla kura çekimi başladı. TOKİ canlı yayın duyurusunu sosyal medya hesabından yaptı; "100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi" Kapsamında İstanbul Tuzla'da inşa edeceğimiz 2+1 nitelikli 4.025 konutumuzun kurası başladı. 100 bin sosyal konut projesi dahilinde TOKİ Tuzla kura çekimi 5720 daire için yapılacak. 2+1 dairelerin sayısı 4025, 3+1 dairelerin sayısı ise 1725.

16.03.2020Ekonomi
TOKİden Salda Gölü açıklaması

TOKİ'den 'Salda Gölü' açıklaması

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Salda Gölü'nde yapılaşma ve betonlaşma olduğuna ilişkin sosyal medyada yer verilen görüntülerin, göl ve çevresindeki çalışmalara ait olmadığını bildirdi.

15.03.2020Gündem
TOKİden Corona virüs önlemi Yarın başlıyor... Evden yapılacak

TOKİ'den Corona virüs önlemi! Yarın başlıyor... Evden yapılacak

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın (TOKİ) "100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi" kapsamında İstanbul'da inşa edeceği 10 bin konut için kura çekimi yarın başlayacak.

15.03.2020Ekonomi
TOKİ İstanbul kura çekilişi ne zaman 2020 TOKİ İstanbul Tuzla Arnavutköy Başakşehir kura sonuçları ne zaman açıklanacak

TOKİ İstanbul kura çekilişi ne zaman? 2020 TOKİ İstanbul Tuzla Arnavutköy Başakşehir kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

TOKİ tarafından inşa edilen 100 Bin Konut Projesi kapsamında TOKİ İstanbul kura çekimi tarihi kurumun internet sitesinden yayımlandı. İstanbul Tuzla Arnavutköy Başakşehir olmak üzere farklı etaplar halinde yapılacak olan TOKİ Kura çekimi canlı yayınla internet üzerinden izlenecek ve çekiliş sonrası isim listesi e devlet sorgulama ekranından erişime açılacak. Gözler şimdi TOKİ İstanbul kura çekilişinde. Peki, TOKİ İstanbul kura çekilişi ne zaman? 2020 TOKİ İstanbul Tuzla Arnavutköy Başakşehir kura sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, ayrıntılar.

13.03.2020Gündem
TOKİ Kocaeli Körfez kura çekilişi canlı yayın izle TOKİ Körfez kura çekiliş sonuçları isim listesi 2020

TOKİ Kocaeli Körfez kura çekilişi canlı yayın izle! TOKİ Körfez kura çekiliş sonuçları isim listesi 2020

100 bin sosyal konut için TOKİ Kocaeli Körfez kura çekilişi canlı yayın ile sahibini buluyor. 1050 adet 2+1 ve 450 adet 3+1 konutun sahibini bulacağı TOKİ kura çekilişi, Derince Spor Salonu'nda gerçekleşecek. Kura çekilişi sonrasında TOKİ kura çekiliş sonuçları isim listesi ile 1.500 konutun sahibi netlik kazanacak. Peki, TOKİ Kocaeli kura çekilişi canlı yayın nasıl izlenir? İşte, bölgede yaşayan binlerce vatandaşın merakla beklediği kura çekilişi hakkında detaylı bilgiler

13.03.2020Ekonomi
Gelir vergisi beyannamesinin verilme süresi 31 Martta dolacak

Gelir vergisi beyannamesinin verilme süresi 31 Mart'ta dolacak

Verginin ilk taksitinin 31 Mart'a, ikinci taksitinin de 4 Ağustos'a kadar ödenmesi gerekiyor. Gelir İdaresi Başkanlığının diğer kurumlara ilişkin verileri çapraz eşleştirme ile kontrol etmesi sayesinde geçen yıl birden fazla ücret geliri elde eden 55 bin 708 mükellefin beyanname vermesi sağlandı.

13.03.2020Ekonomi
TOKİ Kocaeli Gebze kura çekilişi canlı yayın tekrarı TOKİ Kocaeli Gebze kura sonuçları isim listesi 2020

TOKİ Kocaeli Gebze kura çekilişi canlı yayın tekrarı! TOKİ Kocaeli Gebze kura sonuçları isim listesi 2020

Önceki gün Kocaeli'de başlayan kura çekilişi bugün Gebze için gerçekleşti. Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi'nde gerçekleşen Kocaeli Gebze TOKİ kura çekilişi, canlı olarak da izlenebildi. 175 adet 2+1 ve 75 adet 3+1 olmak üzere toplam 250 adet sosyal konut için gerçekleşen çekiliş, internet üzerinden E-Devlet aracılığıyla sorgulanabilecek. İşte, TOKİ Kocaeli Gebze kura sonuçları isim listesi ve kura çekilişi canlı yayın tekrarı hakkında detaylı bilgiler

12.03.2020Gündem
TOKİ Kocaeli İzmit kura çekilişi canlı yayın tekrarı izle TOKİ Kocaeli İzmit kura sonuçları isim listesi 2020

TOKİ Kocaeli İzmit kura çekilişi canlı yayın tekrarı izle! TOKİ Kocaeli İzmit kura sonuçları isim listesi 2020

TOKİ Kocaeli İzmit kura çekilişi canlı yayın ile anlık olarak takip edilebildi. Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu'nda gerçekleşecek olan TOKİ kura çekilişi, 875 adet 2+1 ve 375 adet 3+1 olmak üzere toplam 1.250 TOKİ sosyal konutun sahibini belirledi. Kocaeli İzmit canlı kura çekilişi, saat 10.00'da başlayacak ve öğle saatlerine kadar devam etti. TOKİ Kocaeli İzmir kura sonuçları isim listesi nereden sorgulanabilecek? İşte, TOKİ kura çekilişi canlı yayın tekrarı hakkında detaylı bilgiler

11.03.2020Ekonomi
TOKİ Kocaeli kura çekimi ne zaman Kocaeli İzmit TOKİ kura çekilişi isim listesi ne zaman yayımlanır

TOKİ Kocaeli kura çekimi ne zaman? Kocaeli İzmit TOKİ kura çekilişi isim listesi ne zaman yayımlanır?

TOKİ 100 Bin Sosyal Konut Projesi kapsamında gerçekleşecek olan Kocaeli kura çekimi noter huzurunda canlı çekilişle düzenlenecek. Farklı tarihlerde yapılacak olan TOKİ Kocaeli kura çekilişinde 1250 adet konut İzmit ilçesinde, 250 adet konut Gebze ilçesinde, 1500 adet konut ise Körfez ilçesi çekilişinde sahiplerini bulacak. Peki, TOKİ Kocaeli kura çekimi ne zaman? Kocaeli İzmit TOKİ kura çekilişi isim listesi ne zaman yayımlanır? İşte, TOKİ Kocaeli kura çekilişi sonuçları ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

10.03.2020Gündem
TOKİ Sakarya Adapazarı kura sonuçları sorgulama ekranı ve canlı yayın tekrarı

TOKİ Sakarya Adapazarı kura sonuçları sorgulama ekranı ve canlı yayın tekrarı

TOKİ Sakarya Adapazarı kura çekiliş sonuçları, canlı yayında gerçekleşen kura çekilişi sonrasında E-Devlet sistemine yüklenmeye başlandı. Toplam 445 hanenin ev sahibi olma hakkını elde edeceği TOKİ Sakarya Adapazarı kura sonuçları, E-Devlet girişi ile kolayca görüntülenebilecek. Peki, TOKİ Sakarya Adapazarı kura sonuçları sorgulama işlemi nasıl gerçekleşir? İşte, canlı yayın tekrarı ve kura sonuçları sorgulama ekranı hakkında detaylı bilgiler

10.03.2020Ekonomi
Sakarya TOKİ kura sonuçları ne zaman açıklanacak TOKİ Sakarya Adapazarı Korucuk kura çekimi tarihi ve isim listesi detayları

Sakarya TOKİ kura sonuçları ne zaman açıklanacak? TOKİ Sakarya Adapazarı Korucuk kura çekimi tarihi ve isim listesi detayları

TOKİ Sakarya kura çekilişi tarihi, TOKİ başvurusunda bulunan vatandaşların gündeminde yer almaya devam ediyor. Noter huzurunda canlı TOKİ kura çekilişini takip edecek olanlar, daha sonra TOKİ Sakarya Adapazarı Korucuk isim listesini e devlet sorgulama ekranı üzerinden görüntüleyecek. Peki, Sakarya TOKİ kura sonuçları ne zaman saat kaçta açıklanacak? İşte TOKİ Sakarya Adapazarı Korucuk kura çekimi tarihi ve isim listesiyle ilgili detaylar.

9.03.2020Gündem
Bursa TOKİ kura çekilişi tamamlandı - TOKİ Bursa çekiliş sonuçları ve isim listesi

Bursa TOKİ kura çekilişi tamamlandı - TOKİ Bursa çekiliş sonuçları ve isim listesi

TOKİ Bursa çekilişi 9 Mart Pazartesi günün noter huzurunda canlı çekilişle tamamlandı. 2+1 ve 3+1 konutların hak sahiplerini bulduğu Bursa TOKİ kura sonuçları ve isim listesi çekilişin ardından erişime açıldı. 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi kapsamında Melikgazi, Kestel ve Yıldırım ilçeleri için düzenlenen TOKİ Bursa kura çekilişi e devlet üzerinden sorgulanabilecek. İşte, TOKİ Bursa çekiliş sonuçları ve isim listesi hakkında ayrıntılar.

9.03.2020Ekonomi
Bakan Kurum ilk kez anlattı: Şehit babası ayakkabıları çamurlu diye makam aracına binmemiş

Bakan Kurum ilk kez anlattı: Şehit babası ayakkabıları çamurlu diye makam aracına binmemiş

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Suriye'nin İdlib kentinde Esed rejimi unsurlarının hava saldırısı sonucu şehit olan Yozgatlı Piyade Uzman Çavuş Hasan Hüseyin Özdemir'in cenazesinde şehit babasıyla duygusal bir konuşma yaptığını belirterek, "Cenazemizi defnettikten sonra şehidin babası İbrahim amca iyice yoruldu, bitkin düştü. İbrahim amca seni arabayla bırakayım, zaten çok yoruldun' dediğimde, 'Yok Bakanım, araba perişan olur. Bu çamurlu ayakkabılarla arabaya binmem' dedi. Ne kadar ısrar ettiysem de binmedi." dedi.

7.03.2020Gündem
TOKİ kura sonucu sorgulama 2020 TOKİ Ankara kura sonuçları 2020 E-Devlet ekranı

TOKİ kura sonucu sorgulama 2020! TOKİ Ankara kura sonuçları 2020 E-Devlet ekranı

Ankara TOKİ kura sonucu sorgulama ekranı E-Devlet üzerinden erişime açıldı. Ankara'da binlerce kişinin merakla beklediği TOKİ kura sonuçları sorgulama işlemi E-Devlet üzerinden öğrenilebilecek. Kuraya katılan vatandaşlar, TOKİ kura sonucu sorgulama 2020 ekranı aracılığıyla ya da canlı yayın görüntüleri ile detayları görüntüleyebilecek. Peki, TOKİ kura sonuçları sorgulama işlemi nasıl yapılır? İşte, TOKİ sonuçları hakkında merak edilen bazı bilgiler...

6.03.2020Ekonomi
Son dakika haberler: Cumhurbaşkanlığı’ndan muhalefete eleştiri: Milletimizin vicdanında yargılanacaktır

Son dakika haberler: Cumhurbaşkanlığı’ndan muhalefete eleştiri: Milletimizin vicdanında yargılanacaktır

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "İdlib'de akan kanın durdurulması için Rusya'nın garantör devlet olarak üzerine düşeni yapmasını bekliyoruz." dedi. Öten yandan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, "Son dönemlerde birlik beraberliğimizi zedeleyici ve yıkıcı bir muhalefet anlayışını ne yazık ki üzülerek müşahede ediyoruz. Bunu yapanlar milletimiz nezdinde de hukuk nezdinde de hesap verecek her şeyden önce milletimizin vicdanında yargılanacaktır" ifadelerinde bulundu.

6.03.2020Gündem
TOKİ Ankara kura sonuçları açıklanıyor – Ankara Sincan sosyal konut kura çekilişi saat kaçta

TOKİ Ankara kura sonuçları açıklanıyor – Ankara Sincan sosyal konut kura çekilişi saat kaçta?

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının koordinasyonu, Hazine ve Maliye Bakanlığının desteğiyle TOKİ tarafından yürütülen 221 proje için kura takvimi geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu. Sosyal konut kura takvimine göre, Ankara için kura çekilişi 6 Mart'ta bugün gerçekleşecek. Peki, Ankara sosyal konut kura çekilişi saat kaçta?

6.03.2020Gündem

Aksaray TOKİ kura e-Devlet sorgulama ekranı veçekilişi sonuçları - Aksaray TOKİ kura sonuçları isim listesi yayımlandı mı?

Aksaray TOKİ kura çekilişi 5 Mart tarihinde gerçekleşti. Aksaray TOKİ sonuçlarını canlı yayınla takip eden vatandaşlar, Aksaray sonuç ve isim listesinin yayımlanıp yayımlanmadığını sorgulamaya başladı. Toplam 372 adet konutun sahibini bulduğu TOKİ Aksaray kura çekilişi sonrasında E-Devlet sorgulama erkanı erişime açıldı. Peki TOKİ kurası Aksaray çekiliş sonuçları nasıl öğrenilir? Aksaray TOKİ kura sonuçları isim listesi yayımlandı mı? İşte, Aksaray kura sonuçları isim listesi sorgulama ekranı ve konuyla ilgili ayrıntılar.

5.03.2020Ekonomi
TOKİ Ankara kura çekilişi ne zaman saat kaçta TOKİ Ankara Sincan Saraycık kura sonuçları ve isim listesi detayı

TOKİ Ankara kura çekilişi ne zaman saat kaçta? TOKİ Ankara Sincan Saraycık kura sonuçları ve isim listesi detayı

100 Bin Sosyal Konut Projesi kapsamında, TOKİ Ankara kura çekimi tarihi ve isim listesi Ankara'da TOKİ başvurusunu yapanların gündeminde yer alıyor. Her il için farklı tarihlerde yapılacak kura çekiminin Ankara Sincan Saraycık'ta ne zaman gerçekleşeceği vatandaşlar tarafından sorgulanıyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı koordinesinde yapılacak TOKİ Ankara canlı çekilişi kurumun internet sitesinden takip edilecek. Peki, TOKİ Ankara kura çekilişi ne zaman saat kaçta? TOKİ Ankara Sincan Saraycık kura sonuçları ve isim listesi ne zaman açıklanır?

5.03.2020Gündem
Türk iş adamlarına Libya fırsatı

Türk iş adamlarına Libya fırsatı

DEİK Türkiye-Libya İş Konseyi Başkanı Murtaza Karanfil "Libya'da başta müteahhitlik olmak üzere tüm sektörlerde 120 milyar dolarlık yatırım hacmi var. Türk yatırımcılarımızın bunu değerlendirmesini çok istiyoruz. Libya'dan da bu yönde çağrı var" dedi.

5.03.2020Ekonomi
TOKİ Aksaray çekilişi ne zaman saat kaçta TOKİ Aksaray 372 konut projesi kura çekimi sonuçları ne zaman açıklanır

TOKİ Aksaray çekilişi ne zaman saat kaçta? TOKİ Aksaray 372 konut projesi kura çekimi sonuçları ne zaman açıklanır?

TOKİ Aksaray kura çekilişi tarihi 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi kapsamında belli oldu. Her il için farklı tarihlerde yapılacak kura çekimi Aksaray Merkez'de ne zaman yapılacağı da daha önce TOKİ başvurularını yapanlar tarafından gündeme geldi. 2020 TOKİ Aksaray kura çekilişi sonuç listesinin açıklanmasının ardından 372 konut sahibini bulacak. Peki, TOKİ Aksaray çekilişi ne zaman saat kaçta? TOKİ Aksaray 372 konut projesi kura çekimi sonuçları ne zaman açıklanır? İşte, o konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler.

4.03.2020Gündem
TOKİ Kayseri kura sonuçları isim listesi yayımlandı Kayseri TOKİ sonuç e devlet sorgulama ekranı

TOKİ Kayseri kura sonuçları isim listesi yayımlandı! Kayseri TOKİ sonuç e devlet sorgulama ekranı

TOKİ Kayseri kura çekilişinin ardından, isim listesi yayımlandı. 700 konutun hak sahipleri bulduğu TOKİ Kayseri kura sonuçlarıyla beraber, TOKİ sonuç sorgulama ekranı erişime açıldı. İnternet üzerinden canlı olarak izlenebilen TOKİ Kayseri kura sonuçları e-Devlet ekranı aracılığıyla görüntülenecek. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı koordinasyonu, Hazine ve Maliye Bakanlığının desteğiyle gerçekleştirilen TOKİ Kayseri kura çekiliş sonuçlarından isim listesinde adı çıkanlar sözleşmelerini imzalayacak. İşte, Kayseri TOKİ sonuç e devlet sorgulama ekranı ve konuyla ilgili detaylar.

4.03.2020Ekonomi
TOKİ 2020 para iadesi nasıl alınır

TOKİ 2020 para iadesi nasıl alınır?

TOKİ tarafından dar gelirli vatandaşlara yönelik yürütülen '100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi'nde kura çekimleri devam ediyor. Yapılan kuralarda adları çıkmayan ve ev sahibi olma hakkını elde edemeyen vatandaşlar, başvuru sırasında ödedikleri ücretleri ne zaman ve nasıl geri alabileceklerini merak ediyor. Peki, TOKİ 2020 para iadesi nasıl alınır?

4.03.2020Gündem
Kayseri TOKİ kura çekilişi canlı yayın bilgileri Kayseri TOKİ kura sonuçları isim listesi 2020

Kayseri TOKİ kura çekilişi canlı yayın bilgileri! Kayseri TOKİ kura sonuçları isim listesi 2020!

Kayseri Kocasinan'da 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilecek olan TOKİ kura çekilişi için sonuçlar E-Devlet üzerinden erişime açıldı. Yüzlerce kişinin katılımıyla canlı yayında gerçekleşen TOKİ kura çekilişi için sonuçlar, TOKİ'nin E-Devlet konut kura sonuçları ekranından tek bir işlem ile görüntülenebiliyor. Peki, Kayseri TOKİ kura sonuçları isim listesi 2020 nereden görüntülenebilecek? İşte, toplam 550 konutun sahibini bulacağı TOKİ kura çekiliş sonuçları hakkında detaylı bilgiler

3.03.2020Ekonomi
2020 TOKİ Kayseri kura çekilişi ne zaman TOKİ Kayseri Kocasinan Karpuzatan kura sonuç ve çekim tarihi

2020 TOKİ Kayseri kura çekilişi ne zaman? TOKİ Kayseri Kocasinan Karpuzatan kura sonuç ve çekim tarihi

TOKİ Kayseri kura çekim tarihi, 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi kapsamında gündeme geldi.Başvuruda bulunan vatandaşlar TOKİ Kayseri kuralarının ne zaman çekileceğini araştırıyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın koordinesinde düzenlenecek olan 2020 TOKİ Kayseri kura çekilişi sonuç listesinin açıklanmasının ardından 550 konut sahiplerini bulacak. Peki, 2020 TOKİ Kayseri kura çekilişi ne zaman? İşte, merakla araştırılan TOKİ Kayseri Kocasinan Karpuzatan kura çekim tarihi ve TOKİ Kayseri sonuçlarına ilişkin detaylı bilgiler.

2.03.2020Gündem
Konya TOKİ kura sonuçları nasıl öğrenilir E-Devlet TOKİ kura sonuçları ekranı

Konya TOKİ kura sonuçları nasıl öğrenilir? E-Devlet TOKİ kura sonuçları ekranı

Konya TOKİ kura sonuçları, E-Devlet üzerinden tek bir giriş ile sorgulanabiliyor. Toplam 1.717 konutun sahibini bulacağı kura çekilişinin ardından vatandaşlar, sözleşmeye yönelik işlemlere başlayacak. Peki, Konya TOKİ kura sonuçları nasıl öğrenilebilecek? İşte, canlı yayın ile izleyici karşısına çıkan TOKİ kura sonuçları ve çekiliş süreci hakkında detaylı bilgiler ve sorgulama ekranı bilgileri

2.03.2020Ekonomi

Yazar Sonuçları

65 yaş ve üstü için bu karar alınmalı

Malum, şu günlerde tek bir gündem maddemiz var. O da koronavirüs.

21.03.2020