EKSTRA
MENÜ

Nuri Alço

Nuri Alço haberleri sayfasında güncel ve son dakika Nuri Alço hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 532 Nuri Alço haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Nuri Alço Haberleri

Bonzainin kökünü kurutacak

Bonzainin kökünü kurutacak

YEŞİLÇAM’ın ünlü oyuncusu Nuri Alço, sentetik uyuşturucu bonzaiye karşı kamera karşısına geçecek. “Bonzainin kökünü kurutmaya hazırız” diyen Alço, 2 hafta sonra İzmir’de çekimlerine başlanacak kısa filmle birçok genci uyuşturucudan ve dolayısıyla ölümden kurtarmayı hedeflediklerini söyledi.

15.04.2015Gündem
Aydemir Akbaş Nihatı Allah ıslah etsin

Aydemir Akbaş 'Nihat'ı Allah ıslah etsin'

Özgecan Aslan'ın öldürülmesinin ardından 'Siz de mini eteği giyinip, soyunup lail sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksınız' şeklinde attığı tweet'le büyük tepki toplayan Nihat Doğan, kongre üyesi olduğu Galatasaray'dan ihraç edildi.

31.03.2015Magazin
Zordur kadın olmak

Zordur kadın olmak

İSTANBUL Altunizade’deki Capitol Alışveriş Merkezi, ‘Zordur Kadın Olmak’ başlıklı sergiye ev sahipliği yapacak. Hürriyet gazetesi Sosyal Medya Müdürü Şermin Terzi editörlüğünde, Hürriyet gazetesi Fotoğraf Editörü Sebati Karakurt imzalı fotoğraflardan oluşan sergide kadın olmanın zorluklarına dikkat çekiliyor.

6.03.2015Keyif
Beni görmezden gelen Özcan Denizi kınıyorum

Beni görmezden gelen Özcan Deniz'i kınıyorum

Türk sinemasının iki ünlü ismi Oya Aydoğan ve Nuri Alço, “Yeşilçam Aşkları” konulu söyleşide bir araya gelerek ilginç açıklamalar yaptı.

17.02.2015Magazin
2.İzmir Sinema Günleri başlıyor

"2.İzmir Sinema Günleri" başlıyor

Geçtiğimiz yıl İzmir Ekonomi Üniversitesi Medya Kulübü tarafından düzenlenen Sinema Günleri  bu sene, festival tadında Medya ve İleşimciler Derneği tarafından kamu yararına sanatsal ve kültürel çerçevede geniş kitlelerle buluşturulması ve sinema kültürünün genç kuşaklara aktarılması amacıyla bu sene ikincisi düzenlenmektedir.Geçmişten günümüze, sinema tarihine damgasını vuran filmlerin gösterileceği 2. Sinema Günleri’ndeki temel amaç, hak ve emek odaklı filmleri İzmirli sinemaseverlerle buluşturmak.Ayrıca T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü tarafından desteklenmiş fakat İzmir’ de gösterim şansı bulamamış filmleri de izleyici ile buluşmasını sağlayan bu festival, sinema kültürü adına önemli adımlar atıldığının da göstergesi. Adalet, özgürlük, eşitlik, emek gibi temel kavramların ele alındığı filmler; filmlerin yönetmen, oyuncu ve senaristleriyle gerçekleştirilecek söyleşilerle desteklenecek. Sinema Günleri gibi bir film festivalinin daha önce İzmir’de yapılmamış olması da festivale olan ilgiyi oldukça arttırıyor.SİNEMADAN ÖNEMLİ İSİMLER YER ALIYORGeçen sene yapılan ilk festivalde Ezel Akay, Ahmet Mümtaz Taylan, Muzaffer Hiçdurmaz, İsmail Güneş, Kazım Öz Ercan Kesal ve önemli sinema eleştirmeni ve yazar olan Atilla Dorsay da yer aldı.Bu seneki ikinci festivalde ise Reis Çelik, Tarık Akan, Nuri Alço gibi isimlerinde olması bekleniyor.Festival 9 - 15 Mart 2015 tarihleri arasında İzmir Ekonomi Üniversitesi ve Fransız Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

26.01.2015Ekran
Hayko Cepkin ve Nuri Alço, Beyaz ile beraber Candana cevap verdi

Hayko Cepkin ve Nuri Alço, Beyaz ile beraber Candan'a cevap verdi

Candan Erçetin - Beyazıt Öztürk atışmasında sıra Beyaz'daydı. Beyaz ve Candan Erçetin arasındaki izleyenleri kahkahaya boğan klipli atışmalar dur durak bilmiyor. İşte Beyaz'ın verdiği 'Erkek dayanışmalı' cevap...

18.01.2015Keyif
Düelloya devam

Düelloya devam

Beyazıt Öztürk ile Candan Erçetin arasında başlayan klip atışması, “Beyaz Show”un önceki akşam yayınlanan bölümünde de devam etti.

17.01.2015Magazin
Beyazdan Candan Erçetine erkek dayanışmalı cevap

Beyaz'dan Candan Erçetin'e erkek dayanışmalı cevap

Candan Erçetin- Beyazıt Öztürk atışmasında sıra Beyaz'daydı. Atışmanın 5. raundunda, Beyaz'a, klipte; Ümit Besen, Nuri Alço, Mustafa Üstündağ, Hayko Cepkin, Emre Karayel ve Ali Ihsan Varol eşlik etti! Candan Erçetin, Beyaz’a hazırladığı en son klipte Demet Akbağ, Gupse Özay, Saba Tümer, Esra Erol, Derya Şensoy gibi ünlüleri arkasına alarak güçlü bir cevap vermişti!

17.01.2015Gündem
Beyazdan Candan Erçetine erkek dayanışmalı cevap

Beyaz'dan Candan Erçetin'e erkek dayanışmalı cevap

Candan Erçetin- Beyazıt Öztürk atışmasında sıra Beyaz'daydı.Atışmanın 5. raundunda, Beyaz'a, klipte; Ümit Besen, Nuri Alço, MustafaÜstündağ, Hayko Cepkin, Emre Karayel ve Ali Ihsan Varol eşlik etti! CandanErçetin, Beyaz’a hazırladığı en son klipte Demet Akbağ, Gupse Özay, Saba Tümer,Esra Erol, Derya Şensoy gibi ünlüleri arkasına alarak güçlü bir cevap vermişti!

17.01.2015Ne Oluyor
Kentmen’i andılar

Kentmen’i andılar

Hulusi Kentmen, ölümünün 21. yılında Kadıköy’de anıldı.

22.12.2014Magazin
Hulusi Baba şaşırttı

Hulusi Baba şaşırttı

YEŞİLÇAM'ın unutulmaz oyuncusu Hulusi Kentmen ölümünün 21’inci yılında Kadıköy’de, ilginç bir seremoniyle anıldı.

22.12.2014Keyif
Sinemanın Emektarları buluştu

Sinemanın Emektarları buluştu

Geleneksel olarak her yıl sonu düzenlenen “Sinemanın Emektarları” yemeği, bu yıl da Büyükçekmece Albatros sahilinde bulunan Antik Restoran’da yapıldı.

6.12.2014Magazin
Gazozlu kutlama

Gazozlu kutlama

Yapımcı Bülent Aslan ile “İçime Atıyorum Aşk” single’ıyla adından söz ettiren şarkıcı Fatma Polat, yeni yaşlarını Etiler’deki Tatlıses Kebap’ta kutladı.

30.11.2014Magazin
Avrupa Cumhuriyeti kutladı

Avrupa Cumhuriyeti kutladı

Türkiye Cumhuriyeti’nin 91. kuruluş yıldönümü, Avrupa’nın bir çok ülkesinde kutlandı. 18 işçinin yer altında mahsur kaldığı Karaman’daki maden faciası nedeniyle kutlamalar hüzünlü geçerken, törenlerde yer alması planlanan konser ve eğlenceler programdan çıkarıldı.

31.10.2014Avrupa
Anlat, ne oldu sana Mischa

Anlat, ne oldu sana Mischa?

Lolita güzelliği ‘The O.C.’ sahillerinden taşıp tüm dünyaya yayılmış, ekranların bir zamanlar fırtınalar estiren Mischa Barton’u ile kaderde Adana’da buluşmak, nehir kıyısında dertleşmek varmış! Ters giden kariyerinin, uzun mutsuzluğunun sebebini birlikte aradık bakın feri sönmüş bakışlarının altından ne dertler çıktı.

21.09.2014Hayat
21. Altın Koza Film Festivali başladı

21. Altın Koza Film Festivali başladı

Adana'da bu yıl 21’incisi düzenlenen Altın Koza Film Festivali’nin açılışında Türk sinemasının 100’üncü yılı coşkuyla kutlandı. Festival açılış gecesinde sahneye çıkıp konukları selamlayan sinemanın emektarlarına plaket verildi.

17.09.2014Keyif
Mischa Barton jet lag oldu

Mischa Barton jet lag oldu

Adana’da bu yıl 21’incisi gerçekleştirilen Altın Koza Film Festivali konukları arasında yer alan dünyaca ünlü oyuncu Mischa Barton, jet lag oldu. ABD’den Türkiye’ye 13 saatlik uçak yolculuğu sonunda rahatsızlanan Mischa Barton, tören saatine kadar odasından çıkmadı. Barton’a Adana Büyükşehir Belediye Başkanı MHP’li Hüseyin Sözlü’nün eşi Zeynep Sözlü 'Adana Burması' altın bilezik hediye etti.

17.09.2014Keyif
Mahmut Hekimoğlu zor durumda

Mahmut Hekimoğlu zor durumda

Yeşilçam’ın usta oyuncularından Mahmut Hekimoğlu’nun sağlık sorunları yüzünden zor bir dönem geçirdiği ortaya çıktı.

1.09.2014Magazin
Tecavüzden koruyan oje

Tecavüzden koruyan oje

Bu işe Nuri Alço ne diyecek bilinmez ama, Kuzey Karolina Üniversitesi, ojeyi piyasaya sürmek için gün sayıyor.

29.08.2014Hayat
Mutlu bir gece

Mutlu bir gece

Yeşilçam filmlerinin kötü adamı Nuri Alço, önceki gece Kübra adlı sevgilisiyle Büyükçekmece Albatros sahilinde bulunan Antik İsmet’in Yeri’ndeydi.

20.08.2014Magazin
Nuri Alço Bonzaiye savaş açtı,  kampanya yüzü oldu

Nuri Alço Bonzai'ye savaş açtı, kampanya yüzü oldu

Kariyeri boyunca ‘kadınların gazozuna ilaç atıp’ onların hayatıyla oynayan bir jönü canlandıran Nuri Alço sosyal sorumluluk projesi işine giriyor: ‘Bonzai’ye Hayır’ kampanyasının kamu spotlarında rol alacak. Peki ne kadar inandırıcı olacak? Konuştuk.

26.07.2014 Hayat
Demba Ba bayıltır

Demba Ba bayıltır

Beşiktaş’ın Senegalli yıldızını Nuri Alço yere göğe sırdıramadı...

23.07.2014Futbol
Kadınlardan Nuri Alçoya yoğun ilgi

Kadınlardan Nuri Alço'ya yoğun ilgi

DENİZLİ'de çekilecek olan 'Altın Horoz' filminin tanıtım toplantısına katılan Yeşilçam'ın ünlü oyuncusu Nuri Alço'ya özellikle kadınlar büyük ilgi gösterdi. Alço'nun etrafını saran kadın hayranları, fotoğraf çektirmek için birbiriyle yarıştı.

20.07.2014Avrupa
Bonzaiye karşı Nuri Alçolu savaş

Bonzaiye karşı Nuri Alço'lu savaş

Türkiye'de genç ölümlere damgasını vuran bonzaiye karşı mücadele kampanyasına Eskişehir’den başlanacak. ‘Uyuşuyorum’ projesi kapsamında ‘Hayata Evet De’ festivali 30 ilde düzenlenecek. Nuri Alço ve Hande Yener gibi isimler de kamu spotlarında rol alarak kampanyaya destek verecek.

15.07.2014Gündem
Baba yarısı kavramını çok yanlış anlayan Nuri Alço

'Baba yarısı' kavramını çok yanlış anlayan Nuri Alço

Küçük Emrah'ın amcası rolündeki Şeyhmus karakterini canlandıran Yeşilçam'ın unutulmaz kötü adamı Nuri Alço, 'baba yarısı' kavramını çok yanlış anlamış olmalı ki, ailenin paralarını iç edip, ardından evin küçük hasta kızını ölüme terkediyor. Ardından yine 'baba yarısı' olduğu aklına gelen kötülük abidesi amca, Emrah'ın annesini ağına düşürerek kötülükte combo yapma başarısı gösteriyor. Ancak Emrah bu durur mu, alıyor 6 patları seyircinin yüreğine az da olsa su serpiyor.

19.06.2014Eğlence
Nuri Alço ile masum kız tavlama teknikleri

Nuri Alço ile masum kız tavlama teknikleri

Bu sahnede Nuri Alço, köyden şehre inen iki genç kızı evine davet ederek onlara dünyanın en büyük iyiliğini yapıyor. En azından bazıları böyle düşünüyor.

13.06.2014Eğlence
Beni Vogue vaadiyle kandırdı

Beni Vogue vaadiyle kandırdı

Milyon dolarlık anlaşmalar, kusursuz güzelliklerini sergiledikleri dergi kapakları, jet-set isimlerle partiler… Bir kadın daha ne ister? Ancak modellerin dünyası, hiç de göründüğü gibi değil. ‘Vogue’a çıkma vaadleriyle kandıran tacizci fotoğrafçılardan afarozla tehdit eden yayın yönetmenlerine şöhretin bedeli ağır… Bu fotoğrafçılardan biri olduğu iddia edilen kişi ise Terry Richardson. Öte yandan geçen günlerde İngiliz model Emma Appleton'a Vogue dergisi çekimlerinde yer vermek için cinsel ilişki teklif etmekle suçlanan Richardson'a ait olduğu düşünülen Facebook hesabının sahte olduğu ve söz konusu hesaptan atılan mesajı ünlü fotoğrafçının göndermediği belirlenmişti.

2.05.2014Kelebek
Selahattin Demirtaştan Nuri Alço özrü

Selahattin Demirtaş'tan Nuri Alço özrü

Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, dün partisinin Bingöl mitinginde yaptığı 'Nuri Alço'lu açıklaması için özür diledi.

27.03.2014Gündem
Sinemanın melek kalpli ‘kötü’ adamına veda

Sinemanın melek kalpli ‘kötü’ adamına veda

Önceki gün İstanbul’da 82 yaşında hayatını kaybeden Yeşilçam’ın usta oyuncusu Altan Günbay, dün Teşvikiye Camisi’nde öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Büyükçekmece Mezarlığı’nda son yolculuğuna uğurlandı.

6.03.2014Kelebek
ALTAN GÜNBAY SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

ALTAN GÜNBAY SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Sinema ve opera sanatçısı Altan Günbay bugün son yolculuğuna uğurlandı. Önceki gün 82 yaşında vefat eden Günbay’ın cenaze namazı Teşvikiye Camii’nde öğle namazını müteakiben kılındı. Altan Günbay’ın naaşı Türk bayrağına sarılı tabut ile camiye getirildi. Cenazede taziyeleri Günbay’ın eşi Müveddet Günbay kabul etti. Törene Ediz Hun, Nuri Alço, Yusuf Sezgin, Levent Kırca, İzzet Günay’ın da aralarında bulunduğu çok sayıda dostu katıldı. Yaşar KAÇMAZ / İSTANBUL,DHA

5.03.2014Haber
Orman, Kocaelide temel attı

Orman, Kocaeli'de temel attı

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Koceli Yuvacık'da yönetici Erdal Torunoğullarının sahibi olduğu inşaatına başlanan 37 dönüm üzerinde konforlu daire ve lüks villa projenin temel atma törenine katıldı.

6.02.2014Futbol
Sevgilimi giydirmekten büyük zevk alıyorum

Sevgilimi giydirmekten büyük zevk alıyorum

Nuri Alço, önceki akşam Beyoğlu’ndaki bir mekânda yeni sevgilisi Hülya Gökçam’la görüntülendi.

19.01.2014Kelebek
Tehlikenin farkında mısınız

Tehlikenin farkında mısınız?

Sadece filmlerde olur sanmayın: renksiz, kokusuz ve tatsız ‘tecavüz hapları’ sayesinde 10 dakika içerisinde büyük travmalar yaşayabilirsiniz. Etkisi 12 saate kadar süren ‘parti’ ilaçlarını nasıl anlarsınız?

11.01.2014Kelebek
Yeşilçam Ekonomideydi

Yeşilçam Ekonomi'deydi

İZMİR Ekonomi Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Radyo ve Televizyon Yapımcılığı Programı kapsamında öğrencilerle buluşan oyuncular Engin Çağlar, Nuri Alço ve Teoman Ayık deneyimlerini paylaştı.

4.01.2014Ege
Vine Çekerken Komik Kaza

Vine Çekerken Komik Kaza

Kapıdan içeri Nuri Alço gibi bornozuyla giren arkadaşımız, dikkatsizliğinin bedelini ağır ödüyor.

3.01.2014Eğlence
Eyüp Kemal Sevinç’in tatil sırları

Eyüp Kemal Sevinç’in tatil sırları

TV’deki yemek programlarıyla tanınan altın madalyalı şef Eyüp Kemal Sevinç, lezzetin peşinde hem Türkiye hem de yurtdışında pek çok noktaya gidiyor. İşte favori mekânları.

29.12.2013Seyahat
2013e sünger çektiler

2013'e sünger çektiler

Ünlü isimler 2013'e geçtiğimiz günlerde düzenlenen yeni yıl partisiyle "sünger çekti".

27.12.2013Gündem
DVD

DVD

14.12.2013Kelebek
Vicdan seti okul gibi

Vicdan seti okul gibi

Fırat Altunmeşe ve Bensu Soral, Kanal D’nin yeni dizisi “Vicdan”ın genç aşıkları. Bu akşam ikinci bölümüyle ekrana gelecek dizide ‘Müge’ ve ‘Emre’ karakterlerini canlandıran ikiliyle oyunculuk maceralarının nasıl başladığını ve rollerini konuştuk.

10.12.2013Kelebek
Canım sevgilim

Canım sevgilim

Önceki gece Yenikapı Mercan restoranda sahneye çıkan Naşide Göktürk’ü dinlemeye gelenler arasında Nuri Alço ve sevgilisi de vardı.

8.12.2013Kelebek

Yazar Sonuçları

Eğitim Şûrası’nın gerçek bombaları!

OSMANLICA, Osmanlı zamanında bile bu kadar tartışılmamıştı sanırım. Hepimiz bu konudaki fikrimizi söyleyip rahatladık mı? Artık, aslında Şûra’dan çıkan seçmeli Osmanlı Türkçesi dersinin, tartışmayı en az hak eden tavsiye kararı olduğuna uyanalım mı? Bakınız bazı diğer kararlara:

16.12.2014

Bayram için öneriler

BAYRAM tatilinin en az yarısını baba ocağında geçir.

4.10.2014

BİZİM CAMİADA ÇOK FAZLA NURİ ALÇO VAR

Birkaç hafta boyunca pazar günleri izinliyim Selim Akçin’den… “Postacıya izin vermişler, kapı kapı dolaşmış” misali Cenk Eren’i görünce muhabbetimiz bir anda dayanamayıp söyleşiye dönüştü. Ben de bekletmeden sizinle paylaşıyorum. Buyrun ilk ‘Hürriyet Sosyal Özel Röportaj’ıma…

18.06.2014