MENÜ

Tayfun Erdoğan

Tayfun Erdoğan ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Tayfun Erdoğan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.072 Tayfun Erdoğan haberi bulunmuştur.

Tayfun Erdoğan Haberleri

Tayfun Erdoğandan veda mesajı Bana bir abi gibi yaklaştı

Tayfun Erdoğan'dan veda mesajı! 'Bana bir abi gibi yaklaştı'

Geçtiğimiz hafta Survivor yarışmasına veda eden Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan kendisini destekleyen herkese teşekkür etti. Sosyal medya hesabından duygularını dile getiren genç yarışmacı, 'hayırlısı böyleymiş' dedi.

25.03.2020Televizyon
Acun Ilıcalıdan Tayfun Erdoğana destek: Belki babanla barışmana vesile oluruz

Acun Ilıcalı'dan Tayfun Erdoğan'a destek: Belki babanla barışmana vesile oluruz

Dün akşam yayınlanan Survivor yarışmasında eleme heyecanı yaşandı. Oyunları kaybeden Gönüllüler takımı ada konseyine çıktı. Seyircilerin gönderdiği SMS’lerde en alt sırada kalan Emrah’ın oğlu Tayfun Erdoğan adaya veda etti

18.03.2020Magazin
Acun Ilıcalıdan Tayfun Erdoğana destek

Acun Ilıcalı'dan Tayfun Erdoğan'a destek

Dün akşam yayınlanan Survivor yarışmasında eleme heyecanı yaşandı. Oyunları kaybeden Gönüllüler takımı ada konseyine çıktı. Seyircilerin gönderdiği SMS’lerde en alt sırada kalan Emrah’ın oğlu Tayfun Erdoğan adaya veda etti. Acun Ilıcalı, Tayfun'a 'babana olan özlemini biliyoruz belki vesile oluruz' dedi.

18.03.2020Magazin
Survivorda kim elendi 17 Mart Survivor iletişim ödülünü kim kazandı İşte 5. hafta Survivor SMS birincisi

Survivor'da kim elendi? 17 Mart Survivor iletişim ödülünü kim kazandı? İşte 5. hafta Survivor SMS birincisi

Survivor'un salı akşamı ekranlara gelen 22. yeni bölümünde eleme heyecanı yaşandı. İlk olarak iletişim oyununda parkurda mücadele eden yarışmacılar, daha sonra konseyde toplandı ve SMS sıralamasına göre en çok oyu alan üç isim eleme potasına giren 2 ismi belirledi. Cemal Can Cansever'in eleme potasına yer aldığı Survivor'da 3 yarışmacıdan biri Survivor'a veda eden isim oldu. Parviz'in gönüllüler takımı için söylediği sözler ise son bölüme damga vurdu. Peki, Survivor'da kim elendi? 17 Mart Survivor iletişim ödülünü kim kazandı? İşte 5. hafta Survivor SMS birincisi ve Survivor 2020'den elenen yarışmacı...

17.03.2020Televizyon
Tayfun Erdoğan’dan duygulandıran sözler: Yanına Kapadokyaya gittim, kapıdan içeri almadı

Tayfun Erdoğan’dan duygulandıran sözler: Yanına Kapadokya'ya gittim, kapıdan içeri almadı!

Survivor 2020'de mücadele eden Tayfun Erdoğan, babası Emrah hakkında merak edilenleri anlatmaya devam ediyor. Survivor'da gönüllüler takımı adına yarışan, şarkıcı Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan'ın sözleri izleyenleri duygulandırdı.

4.03.2020Magazin
Tayfun Erdoğan’dan duygulandıran sözler: Dizi çektiği Kapadokyaya gittim, kapıdan içeri almadı

Tayfun Erdoğan’dan duygulandıran sözler: Dizi çektiği Kapadokya'ya gittim, kapıdan içeri almadı!

Survivor 2020'de mücadele eden Tayfun Erdoğan, babası Emrah hakkında merak edilenleri anlatmaya devam ediyor. Survivor'da gönüllüler takımı adına yarışan, şarkıcı Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan'ın sözleri izleyenleri duygulandırdı.

4.03.2020Magazin
Survivor gönüller takımı yarışmacısı Tayfun Erdoğan kimdir, kaç yaşında

Survivor gönüller takımı yarışmacısı Tayfun Erdoğan kimdir, kaç yaşında?

Survivor yarışmasının başlaması ile birlikte yarışmacılar bilgileri de seyirciler tarafından merak ediliyor. Bu isimlerden biri de Tayfun Erdoğan. Peki Tayfun Erdoğan kimdir kaç yaşında?

24.02.2020Televizyon
Emrahın oğlu Tayfundan duygulandıran sözler: Aramızdaki bağ bir imzayla bitti...

Emrah'ın oğlu Tayfun'dan duygulandıran sözler: 'Aramızdaki bağ bir imzayla bitti...'

Survivor 2020'nin altıncı bölümüne, gönüllüler takımından Tayfun Erdoğan'ın röportajı damga vurdu. İşte Tayfun'un hayat hikayesini anlattığı o duygusal anlar...

24.02.2020Magazin
Babama bir kez sarılmak isterdim

Babama bir kez sarılmak isterdim

Survivor 2020'nin altıncı bölümünde gönüllüler takımından Tayfun Erdoğan'ın röportajı damga vurdu. Tayfun Erdoğan, babası olan Emrah ile yaşadıklarını anlattı.

24.02.2020Magazin
Survivor Gönüllüler takımında kimler var Survivor 2020 Gönüllüler takımı yarışmacılarında hangi isimler var

Survivor Gönüllüler takımında kimler var? Survivor 2020 Gönüllüler takımı yarışmacılarında hangi isimler var?

Survivor 2020'nin gönüllüler takımında yer alan isimler, izleyenler tarafından merakla araştırılıyor. Ünlüler takımı kadar iddialı olan Survivor Gönüllüler takımı yarışmacıları, milli sporcular ve ekranların yakından tanıdığı simalar ile dikkatleri üzerine topluyor. Şarkıcı Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan ve MasterChef yarışmasıyla ün kazanan Yasin Obuz'un da yer aldığı Survivor ünlüler takımı kadrosunda bir isim eleme gecesi adaya veda etmişti. Peki, Survivor Gönüllüler takımında kimler var? Survivor 2020 Gönüllüler takımı yarışmacılarında hangi isimler var?

21.02.2020Televizyon
Tayfun Erdoğan kimdir ve kaç yaşındadır Survivor Tayfun Erdoğanın biyografisi ve hayatı

Tayfun Erdoğan kimdir ve kaç yaşındadır? Survivor Tayfun Erdoğan'ın biyografisi ve hayatı

Survivor Gönüllüler takımında mücadele eden Tayfun Erdoğan bu sezonun dikkat çeken yarışmacılarından. Şarkıcı Emrah'ın oğlu olan ve bir dönem magazin gündeminde sıklıkla yer alan Tayfun Erdoğan, Survivor parkurunda bu kez şampiyonluk için mücadele verecek. İddialı isimlerden olan Tayfun Erdoğan evlilik programına da katılmıştı. Peki, Tayfun Erdoğan kimdir ve kaç yaşındadır? Survivor Tayfun Erdoğan'ın biyografisi ve hayatı.

17.02.2020Televizyon
Survivor 2020 yarışmacılarında kimler, hangi isimler var İşte Survivor gönüllüler takımı kadrosu

Survivor 2020 yarışmacılarında kimler, hangi isimler var? İşte Survivor gönüllüler takımı kadrosu

Ünlüler gönüllüler formatı ile ekranlara gelen Survivor 2020 ikinci bölümü ile izleyici karşısına çıkıyor. TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020 maratonunun başlamasıyla beraber, yarışmacıları hayatları ve biyografileri merak konusu oldu. Özellikle Survivor 2020 gönüllüler takımı kadrosu Survivor hayranları tarafından sorgulanıyor. İddialı isimlerin yer aldığı Survivor gönüllüler takımında, şarkıcı Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan ve MasterChef yarışmasından tanınan Yasin Obuz gibi isimler yer alıyor. Peki, Survivor 2020 yarışmacıları kimler hangi isimler var? İşte Survivor gönüllüler takımı kadrosu ve yarışmacıların hayatları...

17.02.2020Televizyon
Survivor Tayfun kimdir nereli ve kaç yaşında O ünlünün oğlu

Survivor Tayfun kimdir nereli ve kaç yaşında? O ünlünün oğlu!

Survivor Tayfun, yarışmanın 2020 ayağında dikkatleri üzerine çeken isimler arasında bulunuyor. Ünlü şarkıcı Emrah'ın oğlu olan Tayfun Erdoğan, bir dönem evlilik programlarına da katılmıştı. Babası ile arasında yaşadığı bazı sorunları ekranlara taşıyan Survivor Tayfun, bugün gönüllüler takımında mücadelesini veriyor. Peki, Survivor Tayfun kimdir nereli ve kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

17.02.2020Televizyon
Survivor 2020de dün kim kazandı Survivor eleme adayı kim oldu

Survivor 2020'de dün kim kazandı? Survivor eleme adayı kim oldu?

Survivor 2020 sezonu 16 Şubat Pazar günü başladı. 22 yarışmacıdan oluşan Survivor 2020'nin 1. bölümünde yarışmacılar önce ödül ardında dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Dokunulmazlığı kaybeden takımdan bir isim Survivor'un ilk eleme adayı olarak belirlendi. Üç eleme adayından biri salı günü Survivor 2020'ye veda edecek. Peki, Survivor 2020'de dün kim kazandı? Survivor eleme adayı kim oldu?

17.02.2020Televizyon
Emrahın oğlu Tayfun Erdoğan kimdir İşte Survivor Tayfun hakkında bilgiler

Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan kimdir? İşte Survivor Tayfun hakkında bilgiler

Tayfun Erdoğan, Survivor 2020 sezonunda Gönüllüler ekibinde yer almasına rağmen tanınmış simalardan biri. Şarkıcı Emrah'ın oğlu olan Tayfun Erdoğan, bir dönem katıldığı evlilik programlarıyla gündeme gelmişti. Peki, Türkiye'nin Emrah'ın oğlu olarak tanıdığı Tayfun Erdoğan kimdir? İşte Survivor Tayfun hakkında bilgiler...

16.02.2020Televizyon
Survivor ne zaman başlayacak Survivor 2020 ne zaman

Survivor ne zaman başlayacak? Survivor 2020 ne zaman?

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığı ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor 2020 için geri sayım başladı. Bu yıl ünlüler ve gönüllüler takımları arasında gerçekleşecek olan çekişmeyi ekrana taşıyacak olan Survivor 2020 için artık çok kısa bir süre kaldı. Peki, Survivor ne zaman başlayacak? Survivor 2020 ne zaman?

15.02.2020Televizyon
Survivor 2020 ne zaman başlıyor sorusu araştırılıyor - İşte Survivor ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları

Survivor 2020 ne zaman başlıyor? sorusu araştırılıyor - İşte Survivor ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları

Acun Ilıcalı'nın ekran klasiği olan yarışma programı Survivor’ın 2020 sezonu için geri sayım devam ediyor. Survivor yarışmasıyla ilgili paylaşımlar artıkça tarih araştırmaları da hız kazanıyor. Gözler şimdi sevilen yarışmanın başlayacağı tarihte. Peki, Survivor 2020 ne zaman başlıyor? İşte, Survivor yeni sezon başlangıç tarihiyle ilgili merak edilen bilgiler....

14.02.2020Televizyon
Survivor ne zaman başlayacak İşte Survivor yeni sezon tarihi ve yarışmacıları

Survivor ne zaman başlayacak? İşte Survivor yeni sezon tarihi ve yarışmacıları

Ünlüler gönüllüler formatı ile yeni sezonu başlayacak olan Suvivor 2020'nin yarışmacıları ve yayın tarihi kesinleşti. TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Survivor'un yeni sezonunda, Ersin Korkut, Uğur Pektaş, Mert Öcal, gibi ünlü isimlerin yanısıra, milli sporcular kadroda yer aldı. Sevilen yarışmanın tanıtım fragmanlarının ekranlara gelmesiyle yeni sezon tarihine yönelik araştırmalar hız kazandı. Peki, Survivor ne zaman başlayacak? İşte, Survivor yeni sezon tarihi ve yarışmacıları hakkında ayrıntılar.

11.02.2020Televizyon
Survivor yarışmacısı Tayfun Erdoğan kimdir

Survivor yarışmacısı Tayfun Erdoğan kimdir?

Ekranların sevilen yarışma programı Survivor, bu yıl ünlüler-gönüllüler konsepti ile ekranlarda olacak. Survivor 2020'nin gönüllüLer takımında yer alan Tayfun Erdoğan'da yarışmanın iddialı isimleri arasında yer alıyor. Peki, Tayfun Erdoğan kimdir?

11.02.2020Televizyon
Survivor 2020 ne zaman başlayacak İşte Survivor ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları

Survivor 2020 ne zaman başlayacak? İşte Survivor ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları

'Survivor 2020 ne zaman başlayacak?' sorusunun yanıtı, sevilen yarışma programının takipçileri tarafından sorgulanmaya devam eden konular arasında yer alıyor. Yakın zamanda başlayacak olan Survivor 2020'de yarışacak olan yarışmacılar belli olmaya başladı. Peki, Survivor 2020 ne zaman başlayacak? Survivor yarışmacıları kimler?

8.02.2020Televizyon
Acun Ilıcalı Survivor 2020 yarışmacılarını açıkladı - Survivor 2020 ne zaman başlıyor

Acun Ilıcalı Survivor 2020 yarışmacılarını açıkladı - Survivor 2020 ne zaman başlıyor?

Survivor 2020 yeni sezon için geri sayım devam ederken yarışmacılar belli oldu. Bu sezon ünlüler gönüllüler formatı ile ekranlara gelecek olan Survivor'da izleyicilerin yakından tanıtığı oyuncular ve sporcular kadroda yer alacak. Peki, Survivor yeni sezon yarışmacıları kimler? Survivor 2020 ne zaman hangi tarihte başlıyor? İşte, o konuyla ilgili merak edilenler.

7.02.2020Televizyon
Survivor 2020de kimler var Survivor 2020 yarışmacıları belli oluyor Survivor ne zaman başlıyor

Survivor 2020'de kimler var? Survivor 2020 yarışmacıları belli oluyor! Survivor ne zaman başlıyor?

Survivor 2020 yarışmacıları yavaş yavaş belirginleşmeye devam ediyor. Bu yıl ünlüler ve gönüllüler konsepti ile izleyici karşısına çıkacak olan Survivor 2020, birçok ünlü isim ve sporcuyu kadrosunda barındıracak. Peki, Survivor 2020 yarışmacıları kimler olacak? İşte, Survivor'da mücadele edecek olan isimler ve Survivor'un ne zaman başlayacağı hakkında detaylı bilgiler

5.02.2020Televizyon
Survivor yeni sezon için geri sayım başladı: Survivor 2020 yarışmacıları belli oldu mu

Survivor yeni sezon için geri sayım başladı: Survivor 2020 yarışmacıları belli oldu mu?

Uzun yıllardır devam eden Survivor'un yeni sezonu için geri sayım başladı. Ünlüler gönüllüler formatı ile ekranlara gelecek olan Survivor'a katılacak olan isimler Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Bursaspor ve Galatasaray forması giyen Sercan Yıldırım'ın Survivor'a dahil olacağını söyleyen Ilıcalı diğer isimleri de duyurdu. Peki, Survivor 2020 yarışmacıları belli oldu mu? Survivor yeni sezon ne zaman başlayacak? İşte, merak edilenler.

2.02.2020Televizyon
Survivor yarışmacıları belli oluyor Acun Ilıcalıdan Survivor 2020 kadro açıklaması

Survivor yarışmacıları belli oluyor! Acun Ilıcalı'dan Survivor 2020 kadro açıklaması!

Survivor 2020 kadrosuna yeni bir ismin daha dahil olduğu, Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Oyuncu Ersin Korkut, Uğur Pektaş, Şarkıcı Emrah'ın oğlu Tayfun'dan sonra Survivor 2020 kadrosu içerisine dahil olan bir diğer isim ise Bursaspor ve Galatasaray forması da giyen Sercan Yıldırım oldu. İşte, Survivor 2020 kadrosu hakkında detaylı bilgiler

1.02.2020Televizyon
Survivor 2020 sezonu ne zaman başlayacak Survivor yeni sezon yarışmacıları belli oldu mu

Survivor 2020 sezonu ne zaman başlayacak? Survivor yeni sezon yarışmacıları belli oldu mu?

Survivor 2020 sezonu için bekleyiş devam ederken ıssız adaya gideceği kesinleşen bir isim daha belli oldu. Survivor'un yeni sezon yarışmacıları arasında yer alacağı kesinleşen isimlerden biri de Şarkıcı Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan oldu. Peki, Survivor 2020 sezonu ne zaman başlayacak? Survivor yeni sezon yarışmacıları kimler?

31.01.2020Magazin

Survivor 2020 yarışmacısı Tayfun Erdoğan kimdir? Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan hakkında bilgiler…

Survivor 2020’de yarışacağı kesinleşen isimlerden biri de Şarkıcı Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan oldu. Babasıyla yaşadığı tartışmalarla gündeme gelen Tayfun Erdoğan, Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunduğu Evleneceksen Gel programına katılmıştı. Peki, Survivor 2020 yarışmacısı olarak karşımıza çıkacak olan Tayfun Erdoğan kimdir? İşte Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan hakkında bilgiler…

31.01.2020Magazin
Survivor 2020ye sürpriz isim

Survivor 2020'ye sürpriz isim

16 Şubat'ta ekranlara gelecek olan Survivor 2020'nin bir yarışmacısı daha belli oldu.

30.01.2020Magazin
Dimdik gidiyorum, boynum bükük olarak değil

Dimdik gidiyorum, boynum bükük olarak değil!

Emrah Erdoğan'ın oğlu Tayfun Erdoğan askere gidiyor.

8.04.2019Magazin
Şarkıcı Emrah’ın oğlu Tayfun Erdoğan kimdir, kaç yaşında

Şarkıcı Emrah’ın oğlu Tayfun Erdoğan kimdir, kaç yaşında?

Şarkıcı ve oyuncu Emrah'n oğlu Tayfun Erdoğan, 2. Sayfa programına konuk olarak katıldı. Tayfun Erdoğan, bir dönem katıldığı evlilik programıyla gündemdeydi. Peki, Emrah’ın oğlu Tayfun Erdoğan kimdir, kaç yaşında?

7.03.2019Magazin
Emrahın oğlu Tayfun evleniyor

Emrah'ın oğlu Tayfun evleniyor!

Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan evlenme programında tanıştığı Funda Çakır ile evleniyor.

9.10.2017Magazin
Emrahın oğlu Tayfun: Babam beni akıl hastanesine götürdü

Emrah'ın oğlu Tayfun: Babam beni akıl hastanesine götürdü

Tayfun bugün 'Duymayan Kalmasın' programına katıldı ve çok konuşulacak açıklamalar yaptı.

25.05.2017Magazin
Emrahın oğlu ateş püskürdü... Allahın yok mu senin

Emrah'ın oğlu ateş püskürdü... Allah'ın yok mu senin!

Seren Serengil, Tayfun Erdoğan'ın babası Emrah'a " Aramızda çok fazla yaş farkı yok ve bir şeylere sahip olabilmek adına senin ölmeni bekleyemem bu yüzden de üzerime evlerinden birini geçir" dediğini iddia etmişti. Tayfun Erdoğan'dan yanıt geldi...

23.05.2017Magazin
Senin ölmeni bekleyemem

Senin ölmeni bekleyemem!

Ünlü sanatçı Emrah ile oğlu Tayfun Erdoğan arasında yaşanan tartışmaya Seren Serengil de katıldı. Emrah'ın yakın arkadaşı olan Serengil, çarpıcı bir açıklamada bulundu.

22.05.2017Magazin
Emrahtan Tayfuna yanıt

Emrah'tan Tayfun'a yanıt

Emrah kendisine sitem eden oğluna Yunus Emre'nin sözüyle karşılık verdi.

18.05.2017Magazin
Ünlü sanatçı Emraha oğlundan sitem

Ünlü sanatçı Emrah'a oğlundan sitem

Tayfun Erdoğan, babası Emrah’ın oğlu Elyesa ile verdiği poz üzerine sitem ve özlem dolu bir açıklama yaptı.

16.05.2017Magazin
Tayfun Erdoğan, babası Emrah için yazdığı şarkıyı televizyonda ilk kez söyledi

Tayfun Erdoğan, babası Emrah için yazdığı şarkıyı televizyonda ilk kez söyledi

Renkli Sayfalar'ın 238. Bölümünde konuk olan Küçük Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan, "Vay Benim Babam" şarkısını ilk kez Renkli Sayfalar'da söyledi. Tayfun Erdoğan'ın babası Küçük Emrah için yazdığı şarkı sizlerle.

12.04.2017Magazin
Vay benim babam, adam gibi adam

Vay benim babam, adam gibi adam!

Renkli Sayfalar'a konuk olan Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan, babası için söylediği şarkının sözlerini canlı yayında okudu!

12.04.2017Magazin
Küçük Emraha, oğlu Tayfun tarafından yazılan şarkı

Küçük Emrah'a, oğlu Tayfun tarafından yazılan şarkı

Babası Küçük Emrah tarafından evlat olarak benimsenmediği defalarca söyleyen Tayfun Erdoğan, babasına söylediği şarkının sözlerini canlı yayında okudu. Stüdyoda duygusal anlar yaşandı.

12.04.2017Magazin
Emrah’ın oğlu Tayfun Erdoğan kimdir Evleneceksen Gel adayı kaç yaşında

Emrah’ın oğlu Tayfun Erdoğan kimdir? Evleneceksen Gel adayı kaç yaşında?

Şarkıcı Emrah’ın oğlu Tayfun Erdoğan, Evleneceksen Gel isimli evlilik programıyla yeniden gündeme geldi. Daha önce başka bir programda evlenmek istediğini dile getiren Tayfun Erdoğan’ın hayatı yeniden merak konusu oldu. Peki, Seda Sayan ve Uğur Yücel’in sunduğu Evleneceksen Gel olan Emrah’ın oğlu Tayfun Erdoğan kimdir?

9.02.2017Televizyon
“Hassasiyet” nedir sınır nerededir

“Hassasiyet” nedir sınır nerededir?

Contemporary İstanbul’da, kendini “milliyetçi muhafazakâr” olarak tanımlayan bir grup, Ali Elmacı’nın üzerinde 2. Abdülhamid’in yüzü bulunan eserine yönelik bir saldırı gerçekleştirdi. “Mayoda dedemizin, atamızın resmi var ve bundan rencide oluyoruz” gerekçesini sunan grubun tepkisi üzerine eser sergiden kaldırıldı. Magazin Konseyi, bu hafta “hassasiyetler” konusunu masaya yatırdı. “Hassasiyetler” gerekçesiyle artık Türkiye’de konser, festival, sergi gibi etkinliklerin hep potansiyel tehlike altında olduğunu söyleyebilir miyiz?

6.11.2016Magazin
Tayfun Erdoğandan babası Emraha sitem

Tayfun Erdoğan'dan babası Emrah'a sitem

Şarkıcı Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan sosyal medya hesabından babasına sitem etti.

4.11.2016Magazin
Şarkıcı Emrahın oğlu Osmanlı kıyafetleri defilesinde podyuma çıktı

Şarkıcı Emrahın oğlu Osmanlı kıyafetleri defilesinde podyuma çıktı

BURSA Büyükşehir Şehir Belediyesi Kent Konseyi Kültür Sanat Çalışma Grubu tarafından düzenlenen ’Emelya Sultan-i Yegah Osmanlı Defilesi’nde şarkıcı Emrah’ın oğlu Tayfun Erdoğan, sultan kıyafetiyle podyuma çıktı.

16.05.2016Magazin
Emrahın oğlu Tayfuna canlı yayında talip yağdı

Emrah'ın oğlu Tayfun'a canlı yayında talip yağdı

Zahide ile Yetiş Hayata’ programına katılan şarkıcı Emrah’ın oğlu Tayfun Erdoğan, başarılı televizyoncu Zahide Yetiş’e “Ben baba olmak istiyorum ama babam gibi değil” deyince canlı yayına telefon yağdı.Yetiş, yayın öncesi 24 yaşındaki Tayfun’un evlenmek istediğinikendisiyle paylaştığını söyleyince talipleri programa bağlanarakyakışıklı gence evlilik teklifinde bulundular. Zahide Yetiş, Tayfun’untüm taliplerini yarın için yayına davet etti.

12.05.2015Ne Oluyor
Acun Abi, ben Emrahın oğlu Tayfun...

Acun Abi, ben Emrah'ın oğlu Tayfun...

Sanatçı Emrah'ın uzun yıllar sonra kabul ettiği oğlu Tayfun Erdoğan, Survivor'da yarışmak istiyor.

4.12.2013Gündem
Saf alkol zehirledi

Saf alkol zehirledi

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde, saf alkolle meyve suyunu karıştırarak içtikleri iddia edilen iki kişi zehirlendi.

3.04.2012Gündem
Altı günlük kocasını sevgilisine öldürttü

Altı günlük kocasını sevgilisine öldürttü

Mersin’de balıkçı Mehmet Kurtgöz (30), Ayşegül Karlı’yla (20) 7 Mart’ta düğün yaparak evlendi ancak resmi nikáh kıydırmadı.

22.04.2009Gündem