EKSTRA
MENÜ

Kyk Bursları Ne Zaman Yatacak

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 54 haberi bulunmuştur.

Kyk Bursları Ne Zaman Yatacak Haberleri

KYK bursları ne zaman yatacak 2020 burs ve kredi ödeme tarihleri araştırılıyor

KYK bursları ne zaman yatacak? 2020 burs ve kredi ödeme tarihleri araştırılıyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü tarafından yükseköğrenim gören öğrencileri maddi yönden desteklemek amacıyla ödenen burs/krediler için tarih bilgisi araştırılıyor. Sonuçların açıklanması ile birlikte, bursların ne zaman yatacağını merak eden öğrenciler resmi açıklamalara odaklandı. Peki, KYK burs ve kredi ödemesi ne zaman?

25.12.2020Gündem
KYK bursu ne zaman yatacak Gözler KYK burs ve kredi ödeme tarihlerinde

KYK bursu ne zaman yatacak? Gözler KYK burs ve kredi ödeme tarihlerinde

KYK burs ve kredi sonuçlarının açıklanmasının ardından gözler burs ve kredi ödeme tarihlerine çevrildi. Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamalar öğrenciler tarafından yakından takip ediliyor. Kurum tarafından yapılan açıklamada ilk ödemenin ocak ayında başlayacağı duyuruldu. İşte detaylar

23.12.2020Gündem
KYK burs ve kredi ödemeleri için gözler açıklamaya çevrildi KYK bursları için önemli bilgiler

KYK burs ve kredi ödemeleri için gözler açıklamaya çevrildi! KYK bursları için önemli bilgiler

KYK burs ve kredi ödemeleri için 81 ilde on binlerce öğrencinin gündemini oluşturuyor. Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın yaptığı değerlendirmeler ile belli olan KYK burs başvurularıyla beraber öğrenciler onaylama işlemlerini tamamladı. Ziraat Bankası üzerinden gerçekleşecek olan KYK burs ve kredi ödemeleri için öğrencilerin GençKartlarını almış olması gerekecek. Yapılan açıklamaya göre, öğrenciler KYK burslarını geriye dönük olarak toplu olarak alacaklar. Peki, KYK kredi ve bursları ne kadar olacak? İşte, KYK burs sonuçları ile ilgili ayrıntılı bilgiler...

22.12.2020Gündem
KYK bursları ne zaman yatacak 2020 KYK burs ve kredi ödemesinde son durum

KYK bursları ne zaman yatacak? 2020 KYK burs ve kredi ödemesinde son durum

2020 KYK bursları ödeme tarihi için bekleyiş devam ediyor. Üniversite öğrencilerini ilgilendiren KYK burs ve kredi ödemeleri için artık nefesler tutulmaya başladı. Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından yapılan değerlendirme sonrası erişime açılan KYK burs sonuçlarıyla beraber ödeme tarihi de belli oldu. 11 Aralık tarihinde son taahhütname onayını yapan öğrenciler, yapılan açıklamaya göre, ödemelerini geriye dönük olarak toplu olarak alacaklar. Peki, 2020 KYK bursları ne zaman yatacak?

19.12.2020Gündem
KYK bursları ne zaman yatacak İşte 2020-2021 KYK burs ödemeleri hakkında bilgi

KYK bursları ne zaman yatacak? İşte 2020-2021 KYK burs ödemeleri hakkında bilgi

Burs/kredi tahsis edilen öğrencilerin bekleyişi devam ediyor. Taahhütnamesini onaylayan öğrencilere Ekim 2020 tarihinden itibaren ödeme yapılacak. Yurt dışında öğrenim gören öğrencilerin e-Devlet üzerinden taahhütname onaylama ve kefaletname hazırlatma işlemleri için ise son gün 15 Ocak 2021. Peki, KYK bursları ne zaman yatacak?

16.12.2020Gündem
KYK bursları ne zaman yatacak İşte 2020-2021 KYK burs ödemeleri hakkında bilgi

KYK bursları ne zaman yatacak? İşte 2020-2021 KYK burs ödemeleri hakkında bilgi

Burs/kredi tahsis edilen öğrencilerin bekleyişi devam ediyor. Taahhütnamesini onaylayan öğrencilere Ekim 2020 tarihinden itibaren ödeme yapılacak. Yurt dışında öğrenim gören öğrencilerin e-Devlet üzerinden taahhütname onaylama ve kefaletname hazırlatma işlemleri için ise son gün 15 Ocak 2021. Peki, KYK bursları ne zaman yatacak?

15.12.2020Gündem
KYK burs ve kredileri ne kadar  2020 2021 KYK bursu ilk ödeme tarihi ve Ziraat Bankası KYK sorgulama ekranı

KYK burs ve kredileri ne kadar? 2020 2021 KYK bursu ilk ödeme tarihi ve Ziraat Bankası KYK sorgulama ekranı

KYK bursları ne zaman yatacak? 2020 2021 KYK burs ve kredi ödeme tarihi başvuru sonuçlarının açıklanmasının ardından gündeme geldi. Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü tarafından yapılan değerlendirme sonrası burs almaya hak kazanan öğrenciler ilk ücretlerini ekim ayını da kapsayacak şekilde geriye dönük toplu şekilde alacaklar. Kurumun internet sitesinden yapılan açıklamada 2020 2021 KYK burs ve kredi ücretleriyle ilgili de bilgi verildi. Taahhütname işlemi sonrası KYK burs ve kredileri Ziraat Bankası tarafından ödenecek. İşte, 2020 2021 KYK bursları ilk ödeme tarihleri.

8.12.2020Gündem
Son dakika haber: Aralık ayı KYK bursları ne zaman yatacak Gençlik ve Spor Bakanlığından açıklama geldi

Son dakika haber: Aralık ayı KYK bursları ne zaman yatacak? Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan açıklama geldi!

Son dakika haberi... KYK aralık ayı burs ödemeleri ile ilgili son dakika açıklama geldi. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yaptığı açıklamada yükseköğrenim KYK burs ödemelerinin başladığını belirtti. T.C kimlik numarasının son hanesine göre yatırılacak olan KYK aralık ayı bursları Ziraat Bankası üzerinden çekilecek. Peki, Aralık ayı KYK bursları ne zaman yatacak? İşte, KYK TC kimlik numarası burs ve kredi ödeme tarihleri.

5.12.2020Ekonomi
Burslar ne zaman yatacak TC kimlik no ekim ayı KYK burs ve kredi ödeme tarihleri belli oldu

Burslar ne zaman yatacak? TC kimlik no ekim ayı KYK burs ve kredi ödeme tarihleri belli oldu

KYK bursları ne zaman yatacak? KYK ekim ayı burs ve kredi ödeme tarihleri, önlisans ve lisans eğitimlerine devam eden üniversite öğrencilerinin gündeminde yer almaya devam ediyor. Her ay Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından öğrencilere ödenen burs ve kredi ödeme tarihleri Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'unun açıklamasıyla belli oldu. Ekim ayı KYK ödemeleri öğrencilerin T.C kimlik numarasının son hanesine göre banka hesaplarına yatırılacak. İşte, KYK burs ve kredi ödeme tarihleri.

8.10.2020Ekonomi
KYK burs ve kredileri ne zaman ödenecek Bakan Kasapoğlundan son dakika açıklama

KYK burs ve kredileri ne zaman ödenecek? Bakan Kasapoğlu'ndan son dakika açıklama

KYK burs ve kredileri ne zaman yatacak? Temmuz ayı KYK burs ve kredi ödemeleri öğrencilerin gündeminde yer almaya devam ediyor. Her ay öğrencilerin TC kimlik numarasının son numarasına göre ödenen KYK burs ve kredileriyle ilgili Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu açıklamalarda bulundu. Açıklamaya göre, KYK burs ve kredi ödemeleri 10 Temmuz'a kadar devam edecek. İşte, KYK burs ve kredi ödemeleriyle ilgili ayrıntılar.

5.07.2020Ekonomi
KYK ne zaman yatacak KYK bursları ne zaman yatıyor

KYK ne zaman yatacak? KYK bursları ne zaman yatıyor?

Binlerce öğrencinin merakla araştırdığı KYK bursları, son günlerde birçok öğrencinin araştırdığı konu olmaya devam ediyor. Bayram öncesi bursların yatırılacağı açıklamasını yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ardından pek çok öğrenci, bu tarihlerin ne zaman olacağını araştırmaya başladı. Peki, KYK bursları ne zaman yatacak? İşte, o konu hakkında merak edilen bazı bilgiler

20.05.2020Ekonomi
KYK bursları ne zaman yatacak Aralık ayı KYK kredileri hangi tarihte ödenecek

KYK bursları ne zaman yatacak? Aralık ayı KYK kredileri hangi tarihte ödenecek?

KYK burs ve kredileri kasım ayı ödemesi sonrası öğrencilerin gözü aralık ayı ödemelerine çevrildi. Lisans, önlisans ve doktora öğrencileri, aralık ayı KYK burs ve kredilerinin hesaplara yatacağı tarihi merakla araştırıyor. KYK burs ve kredi ödemeleri geçen ay olduğu gibi bu ay da TC kimlik numaralarına göre alacak. Peki, KYK bursları ne zaman yatacak? Aralık ayı KYK kredileri hangi tarihte ödenecek? İşte, merak edilen bilgiler.

8.12.2019Gündem
KYK bursları hesaplara yatırıldı mı KYK bursları ne zaman yatacak

KYK bursları hesaplara yatırıldı mı? KYK bursları ne zaman yatacak?

KYK kredi ve bursları hesaplara yattı mı sorusu öğrencilerin merakla cevap aradığı soruların başında geliyor. İnternette kolayca sorgulama yapılacak adres haberimizde. Peki KYK burs ve kredileri hesaplara yatırıldı mı? İşte detaylar

30.11.2019Gündem
KYK 2019- 2020 bursları ne zaman yatacak KYKda ilk ödemenin tarihi belli oldu mu

KYK 2019- 2020 bursları ne zaman yatacak? KYK'da ilk ödemenin tarihi belli oldu mu?

KYK (Kredi Yurtlar Kurumu) 2019- 2020 burs ve kredilerinin ödeneceği tarih için araştırmalar devam ediyor. KYK'da ilk ödeme iki aylık yapılacak. Böylece öğrencilerin eline ekim ve kasım ayı için toplamda 550+550 olmak üzere toplam 1100 TL para geçecek. Peki, KYK 2019- 2020 bursları ne zaman yatacak? KYK'da ilk ödemenin tarihi belli oldu mu?

25.11.2019Eğitim
KYK bursları ne zaman yatacak KYK burs ve kredisi ayın kaçında ödenecek

KYK bursları ne zaman yatacak? KYK burs ve kredisi ayın kaçında ödenecek?

2019-2020 dönemi KYK burs başvuru sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte, burs ya da öğrenim kredisi almaya hak kazanan öğrenciler belli olmuştu. Gözler şimdi bu yıl ilk kez burs ya da kredi alacak öğrenciler için ödeme yapılacak tarihlerde. Peki, KYK bursları ne zaman yatacak? KYK burs ve kredisi ayın kaçında ödenecek?

24.11.2019Gündem
KYK bursları ne zaman yatacak KYK kart sorgulama nasıl yapılacak

KYK bursları ne zaman yatacak? KYK kart sorgulama nasıl yapılacak?

KYK burs ve kredi başvuru sonuçları geçtiğimiz günlerde açıklandı. Burs ve kredileri için 19 Kasım'a kadar için taahhütnamelerini onaylayan öğrenciler, şimdi de ilk bursların alınacağı tarihi beklemeye başladı. Koyuyla ilgili bilgileri merak eden öğrenciler, "KYK bursları ne zaman yatacak? KYK kart sorgulama nasıl yapılacak?" sorularına yanıt arıyor. İşte, merak edilen detaylar.

22.11.2019Gündem
KYK bursu ne zaman yatar KYK bursu ayın kaçında yatıyor

KYK bursu ne zaman yatar? KYK bursu ayın kaçında yatıyor?

KYK burs sonuçlarının açıklanmasının ardından KYK bursu ne zaman yatar sorusu gündemde yer almaya başladı. Sonuçların ardından yüz binlerce öğrencinin gündeminde yer alan KYK bursları ne zaman yatacak sorusu, öğrencilerin internet üzerinden araştırdığı konu oldu. Peki, KYK bursu ne zaman ve ayın kaçında yatacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

16.11.2019Gündem
Öğrenciler bu sorunun cevabını merak ediyor: KYK bursları ne zaman yatacak

Öğrenciler bu sorunun cevabını merak ediyor: KYK bursları ne zaman yatacak?

KYK burs ve kredi başvuru işlemlerinin geçtiğimiz günlerde başlatılmasıyla beraber, KYK burslarının banka hesaplarına yatacağı tarihe yönelik araştırmalar yoğunlaştı. Üniversite öğrencileri, KYK burs sonuçlarının açıklanmasına takiben, burs ücretlerini bankamatiklerden çekebilecekler. Peki, KYK bursları ne zaman yatacak? KYK burs başvuru sonuçları hangi tarihte açıklanacak?

17.10.2019Gündem
KYK burs başvuruları başladı KYK bursları ne zaman yatacak

KYK burs başvuruları başladı! KYK bursları ne zaman yatacak?

KYK burs başvurularının başlamasıyla birlikte bu kez de başvuru sonuçlarının ne zaman açıklanacağı ve KYK burslarının ne zaman ödenmeye başlanacağı merak konusu oldu. Peki, KYK burs başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? KYK bursları ne zaman ödenecek?

16.10.2019Gündem
KYK burs ve krediler ne zaman hesaplara yatacak İlk burslar için tarih detayı

KYK burs ve krediler ne zaman hesaplara yatacak? İlk burslar için tarih detayı!

KYK bursları ne zaman yatacak sorusu, öğrencilerin gündeminde yer almaya devam ediyor. Başvuruda bulundukları burs ya da öğrenim kredisi için Ziraat Bankası üzerinden hesap açan öğrenciler, Kredi ve Yurtlar Kurumu'nun yapacağı ödemelerin hangi tarihte gerçekleşeceğini sorguluyor. Peki, KYK bursları ne zaman yatacak? İşte, o konu hakkında bazı detaylar

13.12.2018Gündem
KYK bursları hesaplara ne zaman yatacak İşte KYK burs ve kredilerin ödeneceği tarih

KYK bursları hesaplara ne zaman yatacak? İşte KYK burs ve kredilerin ödeneceği tarih

KYK burs ve kredileri ne zaman yatacak sorusunun yanıtı yüz binlerce öğrenci tarafından sorgulanan ve araştırılan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Türkiye genelinde yaklaşık 150 bin öğrenciye verilen KYK bursları için geri sayım başladı ve öğrenciler, eğitim ve öğrenim hayatlarına destek sağlayacak olan bursları ne zaman alacaklarını sorguluyor. Peki, KYK burs ve kredileri ne zaman yatacak? İşte 2018 KYK burs ve kredi ücretleri.

3.12.2018Gündem
KYK bursları ne zaman yatacak Taahhütname onay süresi için son gün yaklaşıyor

KYK bursları ne zaman yatacak? Taahhütname onay süresi için son gün yaklaşıyor

KYK bursları ne zaman yatacak sorusunun yanıtı, eğitim ve öğretim hayatını sürdürmeye devam eden öğrenciler tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Maddi destek sağlaması amacıyla KYK burslarına başvuru yapan ve başvuruları kabul edilen öğrenciler, 500 TL'lik burs ücretinin ne zaman yatacağını merak ediyor. Öte yandan taahhütname onayı yapmayan öğrenciler için süre daralıyor. Peki, KYK bursları ne zaman yatacak?

28.11.2018Gündem
KYK burs ve krediler hesaplara ne zaman yatacak Burs ödemeleri ayın kaçında yapılıyor

KYK burs ve krediler hesaplara ne zaman yatacak? Burs ödemeleri ayın kaçında yapılıyor?

KYK bursları ne zaman yatacak sorusu, ödemeleri merakla bekleyen birçok öğrenci tarafından araştırılmaya devam ediliyor. Kredi ve Yurtlar Kurumu'nun gerçekleştireceği ödemeler, Ziraat Bankası üzerinden bankamatik kartları ile çekilebilecek. Başvuru işlemleri gerçekleştirilen bankamatik kartları ise ilgili şubelerden temin edilebilecek. Peki, KYK bursları ne zaman hesaba yatacak? İşte, o detaylar

23.11.2018Gündem
KYK burs ve kredileri ne zaman hangi gün yatacak Tarih belli oldu mu

KYK burs ve kredileri ne zaman hangi gün yatacak? Tarih belli oldu mu?

KYK kredi ve bursları ne zaman yatacak sorusu, Kredi ve Yurtlar Kurumu'nun bu imkanından faydalanmak isteyen birçok öğrencinin gündeminde yer alıyor. Okumakta oldukları il veya ilçe merkezinde bulunan Ziraat Bankası şubelerinden Genç Bankkartlarını temin edecek olan öğrenciler, sonrasında ödemelerini alabilecek. Peki, KYK burs ve kredileri ne zaman yatacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

21.11.2018Gündem
KYK burs ve kredileri ne zaman ödenecek KYK taahhütname onayı nasıl yapılır

KYK burs ve kredileri ne zaman ödenecek? KYK taahhütname onayı nasıl yapılır?

Kredi ve Yurtlar Kurumu'ndan (KYK) burs ya da kredi alacak öğrencilerin kimler olduğu geçtiğimiz günlerde belli oldu. Sonuçların açıklanmasının ardından burs almaya hak kazanan üniversiteli gençler, ilk burslarını alacakları tarihi heyecanla bekliyor. Peki, KYK burs ve kredileri ne zaman ödenecek? KYK ne zaman yatacak?

18.11.2018Gündem
İlk kredi ve burs ödemeleri hesaplara yatırıldı

İlk kredi ve burs ödemeleri hesaplara yatırıldı

KYK burs ve kredileri ne zaman yapılacak sorusunun cevabı Ziraat Bankası'ndan geldi. Bankanın internet sitesi aracılığıyla duyurulan KYK burs ve kredi ödemeleri, öğrencilerin kimlik numaralarına göre yatırılacak. Peki, TC numarasına göre KYK burs ve kredi ödemeleri ne zaman yapılacak? İşte, burs ve krediler hakkında merak edilen tüm detaylar

28.11.2017Gündem
KYK bursları ne zaman yatacak

KYK bursları ne zaman yatacak?

KYK bursları ne zaman yatar sorusuna cevap arayan öğrenciler, konuyla ilgili detayları internet üzerinden araştırmaya devam ediyor. Kredi ve Yurtlar Kurumu'nun başlatmış olduğu sürecin sona ermesinin ardından burs almaya hak kazanan öğrenciler, KYK bursları ne zaman yatar sorusuna kilitlendi. Peki, öğrencilerin öğrenimlerini sürdürebilmeleri için önem arz eden KYK bursu ne zaman yatacak? İşte, detaylı bilgiler

21.11.2017Gündem
KYK burs sonuçları sorgulama sayfası... KYK burs ücretleri ne zaman yatacak

KYK burs sonuçları sorgulama sayfası... KYK burs ücretleri ne zaman yatacak?

KYK burs ve kredi sonuçları Kredi Yurtlar Kurumu tarafından açıklandı. Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) tarafından maddi yönden desteklemek amacıyla ödenen burs/kredi başvuruları ardından farklı araştırmalar başladı. KYK bursları ne zaman yatacak? 2017-2018 KYK burs ve kredi ücreti ne kadar? İşte detaylar!

16.11.2017Eğitim
KYK burs ve kredi ücretleri öğrencileri şaşırttı Kredi ve burslar ne zaman yatıyor

KYK burs ve kredi ücretleri öğrencileri şaşırttı! Kredi ve burslar ne zaman yatıyor?

KYK burs ve kredilerinin yatırılma süreci öğrenciler tarafından merak edildi. Bazı arkadaşlarına KYK burs ve kredi ücretlerinin yatıp, kendilerine yatmamasına anlam veremeyen öğrenciler, bu ücretlerin ne zaman yatacağını araştırmaya başladı. Diğer taraftan burs ve kredi ücretleri hesaplarına yatan öğrenciler, 1200 TL civarında bir ücreti hesabında görünce KYK burs ve kredisi ne kadar yatırıyor sorusunu araştırmaya başladı. İşte bahsi geçen konularla alakalı detaylı bilgiler

9.12.2016Eğitim
KYK Bursları ne zaman yatacak İşte KYK burs yatma tarihleri

KYK Bursları ne zaman yatacak? İşte KYK burs yatma tarihleri

Öğrenimlerini aldıkları burs ve kredilerle sürdüren öğrencilerin son günlerde sık sık sorduğu KYK Bursları ne zaman yatacak? sorusuna yanıt, Kredi ve Yurtlar Kurumu'ndan geldi. Kurum resmi sitesi üzerinden burs almaya hak kazanan öğrenciler için açıklamada bulundu. Yapılan resmi açıklamada net tarihler verildi. İşte KYK burs yatma tarihleri ve yapılan duyurunun detayları!

6.12.2016Gündem
KYK burs sonuçları sonrası taahhütname onayı nasıl yapılacak

KYK burs sonuçları sonrası taahhütname onayı nasıl yapılacak?

KYK burs sonuçları, aylardır bekleyen öğrenciler tarafından ilgiyle karşılandı.Öğrenim giderlerini karşılamak için beklenti içerisinde olan öğrencilerden bazıları burs almaya hak kazanırken, bazıları ise öğrenim kredisine başvurma hakkına sahip oldu. Peki tüm bu işlemler esnasında yapılması gerekenler nelerdir? KYK taahhütname onay işlemleri nasıl yapılır? İşte öğrencilerin merakla araştırdığı KYK işlemleri ve detayları

18.11.2016Gündem
2015 KYK burs ve kredi başvuruları açıklandı mı

2015 KYK burs ve kredi başvuruları açıklandı mı?

KYK burs ve kredi başvuruları açıklandı mı? Kredi ve Yurtlar Kurumu'nun (KYK) öğrencilere sağlamış olduğu yurt,burs ve kredi olanaklarından yararlanmak isteyen öğrenciler başvurularını yaptı, sonuçların ne zaman açıklanacağını merakla bekliyor. KYK kredi ve burs sonuçları ne zaman açıklanacak? Kredi ve sorgulama işlemleri nasıl yapılır?

17.12.2015Eğitim
KYK burs sonuçları açıklandı mı | KYK burs ve kredi sorgulama ekranı

KYK burs sonuçları açıklandı mı? | KYK burs ve kredi sorgulama ekranı!

Kredi ve Yurtlar Kurumu'nun (KYK) öğrencilere sağladığı yurt, burs ve kredi olanaklarından yararlanmak isteyen öğrenciler sonuçların ne zaman açıklanacağını merakla bekliyor. KYK burs ve kredi başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? KYK bursu ne kadar olacak? KYK burs ve kredi başvurusu sonucu nasıl öğrenilir?

15.12.2015Eğitim
KYK burs ve kredi başvuru sorgulama | KYK yurt, burs ve kredi başvuru sonuçları açıklandı mı

KYK burs ve kredi başvuru sorgulama | KYK yurt, burs ve kredi başvuru sonuçları açıklandı mı?

Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) başvuru sonuçları açıklandı mı? Geçen sene Aralık Ayı içerisinde açıklanan KYK başvuru sonuçları bu yıl ne zaman açıklanacak. KYK yurt, burs ve kredi başvuru sonuçları için geri sayım başladı. Binlerce öğrenci KYK burslarının gelmesini dört gözle bekliyor.

14.12.2015Gündem
2015 KYK yurt, burs ve kredi sonuçları açıklandı mı | 13.yedek yurt listesi açıklandı

2015 KYK yurt, burs ve kredi sonuçları açıklandı mı? | 13.yedek yurt listesi açıklandı!

Kredi ve Yurtlar Kurumu'nun (KYK) öğrencilere sağlamış olduğu yurt,burs ve kredi olanaklarından yararlanmak isteyen öğrenciler başvurularını yaptı sonuçların ne zaman açıklanacağını merakla bekliyor. KYK kredi ve burs sonuçları ne zaman açıklanacak? Kredi ve sorgulama işlemleri nasıl yapılır?

10.12.2015Bilgi
2015 KYK burs, yurt ve kredi başvuru sonuçları | KYK başvuru sonuç sorgulama

2015 KYK burs, yurt ve kredi başvuru sonuçları | KYK başvuru sonuç sorgulama

Kredi ve Yurtlar Kurumu'nun (KYK) öğrenciler için sağladığı burs, yurt ve kredi başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak. Geçen sene Aralık ayı içinde açıklanan KYK başvuru sonuçları için artık geri sayım başladı.

9.12.2015Bilgi
KYK Burs ve Kredi Sonuçları | KYK Yurt ve Burs Sonuçları

KYK Burs ve Kredi Sonuçları | KYK Yurt ve Burs Sonuçları

Kredi ve Yurtlar Kurumu'nun (KYK) öğrencilere sağlamış olduğu yurt,burs ve kredi olanaklarından yararlanmak isteyen öğrenciler başvurularını yaptı sonuçların ne zaman açıklanacağını merakla bekliyor. Geçtiğimiz senelerde aralık ayı içinde açıklanan burs ve kredi sonuçları ne zaman açıklanacak?

3.12.2015Bilgi
KYK burs ve kredileri yattı mı Bakan Kasapoğlundan önemli açıklama

KYK burs ve kredileri yattı mı? Bakan Kasapoğlu'ndan önemli açıklama

KYK burs ve kredileri yattı mı ve ne zaman yatacak sorusu Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından yanıtlandı. Kredi ve Yurtlar Kurumu'nun Ziraat Bankası üzerinden yaptığı ödeme, belirli tarih aralığında hesaplardan çekilebilecek. Peki, KYK burs ve kredileri ne zaman yatacak? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

7.03.2021Gündem
KYK burs ve kredi ödemeleri ne zaman yatacak KYK bursları ne zaman yatar

KYK burs ve kredi ödemeleri ne zaman yatacak? KYK bursları ne zaman yatar?

KYK burs ve kredileri için başvuruda bulunan binlerce öğrenci, ilk ödemenin ne zaman yapılacağını sorgulamaya başladı. Üniversiteye ilk adımı atan öğrencilerin maddi ihtiyaçlarını sağlayabilmek için gerçekleştirdikleri KYK burs başvuru sonuçlarının açıklanmasının ardından ilk ödemenin ne zaman yapılacağı merak edildi. Peki, KYK burs ve kredi ödemeleri ne zaman yatacak? KYK bursları ne zaman yatar? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

11.12.2020Gündem
KYK ekim ayı bursları ne zaman yatacak KYK bursu ödeme tarihleri ile ilgili açıklama

KYK ekim ayı bursları ne zaman yatacak? KYK bursu ödeme tarihleri ile ilgili açıklama

KYK ekim ayı burslarının ne zaman yatacağı ile ilgili son dakika açıklaması yapıldı. KYK burs ve kredi ödemeleri her ay belirli tarihlerde yapılıyor. Öğrenciler bu tarihlerde ödemelerini banka hesaplarından alabiliyor. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ekim ayı ödemeleri ile ilgili açıklama yaptı.

6.10.2020Ekonomi
KYK aralık ayı burs ve kredileri ne zaman yatacak KYK bursları ne zaman ödenecek

KYK aralık ayı burs ve kredileri ne zaman yatacak? KYK bursları ne zaman ödenecek?

2019-2020 eğitim-öğretim yılı yükseköğrenim burs/kredi başvuru sonuçlarının ardından ilk burslarını kasım ayı sonunda alan binlerce önlisans, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencisi, şimdi ise aralık ayı burs ve kredi ödemelerinin ne zaman hesaplarına yapılacağını merak ediyor. Peki, KYK Aralık ayı burs ve kredileri ne zaman yatacak? KYK bursları ne zaman ödenecek?

6.12.2019Gündem
KYK aralık ayı bursları ne zaman yatacak

KYK aralık ayı bursları ne zaman yatacak?

2019-2020 döneminde KYK'dan kredi ve burs almaya hak kazanan binlerce öğrenci kasım ayı sonunda ilk ödemelerini aldı. Öğrenciler şimdi ise 550 lira olan burs ve kredilerinin aralık ayında hangi tarihte hesaplarına yatırılacağını merak ediyor. Peki, KYK aralık ayı bursları ne zaman yatacak?

3.12.2019Gündem
KYK bursu ve kredisi ne zaman yatacak Resmi tarih açıklaması geldi

KYK bursu ve kredisi ne zaman yatacak? Resmi tarih açıklaması geldi!

KYK burs ve kredi sonuçlarının açıklanmasının ardından gözler ödemelerin yapılacağı tarihe çevrildi. Kasım ayının sonuna gelinirken, KYK bursları için araştırmalar yoğunlaştı. Üniversite öğrencilerinin alacağı burs ve kredi ödemeleri TC kimlik numaralarına göre farklı tarihlerde hesaplara yatacak. Peki, KYK bursu ve kredisi ne zaman yatacak? Tarih belli oldu mu?

28.11.2019Eğitim
KYK bursları ve kredileri ne zaman yatacak 2019un ilk burs ve kredi tarihi

KYK bursları ve kredileri ne zaman yatacak? 2019'un ilk burs ve kredi tarihi

Yüz binlerce üniversitesinin başvuruda bulunduğu 2019-2020 burs ve kredi sonuçlarının açıklanması ardından farklı sorular gündeme geldi. Burs/kredi hakkı kazanan öğrencilerin en geç 19 Kasım saat 23.59’a kadar e-Devlet üzerinden taahhütnamelerini okuyup onaylamaları gerekiyor. Peki, KYK bursları ve kredileri ne zaman yatacak? İşte, 2019'un ilk burs ve kredi tarihi

18.11.2019Gündem
2019 - KYK burs sonuçları açıklandı

2019 - KYK burs sonuçları açıklandı

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu resmi sosyal medya hesabından duyurduğu KYK sonuçları erişime açıldı. Adaylar şuan KYK'nın resmi internet sitesinden sonuçları sorgulayabiliryorlar. İşte Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından açıklanan KYK burs sonuçları için sorgulama sayfaları ve detaylar

16.11.2019Gündem
KYK bursları ne zaman ödenecek İlk KYK kredisi için tarih detayı

KYK bursları ne zaman ödenecek? İlk KYK kredisi için tarih detayı

YKS ile ilk defa bir yüksek öğretim programına yerleşen ya da üniversite öğrenimleri devam eden öğrencilerin başvurularını yaptığı Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) burs ve kredi sonuçları merak konusu oldu. Devlet tarafından geri ödemeli ya da karşılıksız maddi destek alacak olan üniversite öğrencileri konunun detaylarını araştırırken aynı zamanda burs ve kredilerin hesaplara yatacağı tarihi merak etmeye başladı. Peki, KYK bursları ne zaman ödenecek? İşte, o konu hakkında bazı detaylar.

6.11.2019Gündem
KYK burs başvuru sonuçları ne zaman hangi tarihte açıklanacak 2019 burs ve kredi ücreti belli oldu

KYK burs başvuru sonuçları ne zaman hangi tarihte açıklanacak? 2019 burs ve kredi ücreti belli oldu!

"KYK burs başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?" sorusu üniversite öğrencileri tarafından son günlerde en fazla araştırılan konular arasında yer aldı. 2019 yılı kapsamında kredi ve burs ödemelerini alacak olan lisans ve önlisans öğrencileri, başvuru sonuçları kapsamında KYK'dan yapılacak açıklamayı bekliyor. Peki, 2019 KYK burs ve kredi başvuruları hangi tarihte belli olacak? İşte, o konu hakkında detaylar.

24.10.2019Gündem
KYK burs ücretleri bu yıl ne kadar olacak

KYK burs ücretleri bu yıl ne kadar olacak?

KYK burs ödemelerinin bu yıl ne kadar olacağı öğrenciler tarafından merak edilirken geçtiğimiz yılın KYK burs ücretleri de internette aranan konular arasındaki yerini alıyor. Peki KYK burs ücretleri bu yıl ne kadar olacak? İşte detaylar

18.10.2019Gündem
KYK kredi ve burs başvurusu ne zaman alınmaya başlanacak

KYK kredi ve burs başvurusu ne zaman alınmaya başlanacak?

2019-2020 eğitim öğretim döneminde KYK burs ve kredi başvuruları hakkında araştırmalar son olarak DGS'de yaşanan önemli gelişmenin ardından hız kazandı. Gözler şimdi KYK bursları için başvuruların e-Devlet üzerinden alınacağı tarihte. Peki, KYK burs ve kredi başvuruları ne zaman başlayacak?

15.10.2019Gündem
KYK burs ve kredi başvurusu için 21 Ekim detayı

KYK burs ve kredi başvurusu için 21 Ekim detayı!

Üniversite eğitimi alan on binlerce öğrencinin pür dikkat beklediği KYK burs ve kredi başvurusu için artık geri sayım başladı. Bazı süreçlerin tamamlanmasının ardından erişime açılacak olan KYK kredi ve burs başvurusu için beklenen ise yine ekim ayı içerisinde yer alıyor. Peki, KYK burs ve kredi başvurusu ne zaman ve nasıl yapılır? İşte, öğrencilerin merakla beklediği KYK burs ve kredi başvurusu hakkında merak edilen bazı bilgiler

13.10.2019Gündem