MENÜ

Kara Dul

Kara Dul ile ilgili tüm haberleri, son dakika Kara Dul haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Kara Dul haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 501 Kara Dul haberi bulunmuştur.

Kara Dul Haberleri

Dul kadınların kabusu kara gömlekliler

Dul kadınların kabusu 'kara gömlekliler'

Avustralya'da, kendilerini ''Kara gömlekliler'' olarak adlandıran bir grup erkek, boşanmış kadınları taciz ediyor.Victoria eyaletinde, kara maske takan ve kara paramiliter giysiler giyen erkekler, kadınların evlerinin önünde megafonlarla kadın hakkında taciz edici sözlerle eylemler düzenliyorlar.

25.07.2002Gündem
Suudi Arabistanda artık kadının da adı var

Suudi Arabistan'da artık kadının da adı var

Suudi kadınlar, Türk hemcinslerinin yıllarca önce elde ettiği bireysel haklardan çok uzak olsalar bile değişim meltemleriyle birlikte birkaç yıl önce hayalini bile kuramadıkları haklar elde etmeye başladılar.

6.07.2002Dünya
Karatahta

Karatahta

İranlı usta yönetmen Mohsen Makhmalbaf'ın 22 yaşındaki kızı Samira'nın ilk uzun metrajlı çalışması olan Karatahta İran- Irak sınırındaki yoksul ve unutulmuş insanların yaşam mücadelesini anlatıyor. Filmin orijinal dili tıpkı Sarhoş Atlar Zamanı'nda olduğu gibi Kürtçe.

20.09.2001Gündem
Teşekkürler M. Ali önümü açtın

Teşekkürler M. Ali önümü açtın

Sana beşbin kadının eli değdi sen temizlikten nasıl söz edebilirsin. Sadece Nefise'ye değil bütün kadınlara hakaret.

1.09.2001Kelebek
Teşekkürler M. Ali önümü açtın

Teşekkürler M. Ali önümü açtın

M. Ali Erbil'in, kendisinden 25 yaş genç bir üniversiteli ile evlenip, "O bir melek, eline erkek eli değmemiş" demesi, eski sevgilisi Nefise Karatay'ı çok kızdırdı.

1.09.2001Kelebek

Yazar Sonuçları