MENÜ

Hava Harekatı

Hava Harekatı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Hava Harekatı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5.109 Hava Harekatı haberi bulunmuştur.

Hava Harekatı Haberleri

Yüzen kışla Anadolu, Türkiyeyi denizlerde küresel güç haline getirecek

"Yüzen kışla" Anadolu, Türkiye'yi denizlerde "küresel güç" haline getirecek

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Türk Silahlı Kuvvetlerinin deniz aşırı askeri harekat ve insani yardım operasyonu kabiliyetlerini artıracak, Çok Maksatlı Amfibi Hücum Gemisi Anadolu'nun inşasının sürdüğü Tuzla Sedef Tersanesi'nde incelemelerde bulundu.

5.07.2020Ekonomi
MSB paylaştı: Terör yuvaları imha edildi

MSB paylaştı: Terör yuvaları imha edildi

Son dakika haberine göre; Milli Savunma Bakanlığı Irak'ın Kuzeyi'ne hava harekatı yapıldığını duyurdu! Yapılan açıklamada Avaşin ve Basyan bölgesine yapılan hava harekatında terör yuvaları imha edildi.

3.07.2020Haber
Son dakika haberi: MSB paylaştı 3 terörist etkisiz hale getirildi

Son dakika haberi: MSB paylaştı! 3 terörist etkisiz hale getirildi

Milli Savunma Bakanlığı, Hakkâri'nin Dağbaşı bölgesinde tespit edilen 3 PKK’lı teröristin düzenlenen hava harekâtı ile etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

26.06.2020Gündem
Kahramanca görev yapan TSKnın yoğun mesaisi

Kahramanca görev yapan TSK'nın yoğun mesaisi

5 farklı bölgede faaliyetlerini başarıyla sürdüren Türk Silahlı Kuvvetleri, halkın huzur ve güvenliği için teröristlerin peşinde.

25.06.2020Gündem
MSB açıkladı 6 terörist etkisiz hale getirildi

MSB açıkladı! 6 terörist etkisiz hale getirildi

MSB'den yapılan açıklamada, Irak'ın kuzeyi Zap ve Avaşin-Basyan bölgelerine yapılan hava harekatlarında tespit edilen 6 PKK’lı teröristin etkisiz hale getirildiği belirtildi.

23.06.2020Gündem
Son dakika haberler... Son operasyonun şifreleri... 35 yıllık terörle mücadelede en önemli alan...

Son dakika haberler... Son operasyonun şifreleri... 35 yıllık terörle mücadelede en önemli alan...

Türkiye’nin Irak’ın kuzeyinde başlattığı Pençe-Kaplan operasyonu tüm hızıyla sürüyor. Dünyanın en zorlu coğrafyalarından birinde gece operasyonu yapmanın önemine dikkat çeken uzmanlar, harekatın diğer ülkelere mesaj olduğu görüşünde. Terör ve güvenlik uzmanı Abdullah Ağar da CNN TÜRK canlı yayınında Pençe-Kaplan operasyonunu değerlendirdi. "35 yıllık terör tarihindeki en önemli alan burasıydı." diyen Ağar, "Bu alanı tutmak son derece önem taşıyor. Çünkü stratejik tehdit bu alandan geliyor." ifadelerini kullandı.

17.06.2020Gündem
MSB paylaştı Terör örgütünün tüm inleri başlarına yıkılacak

MSB paylaştı! Terör örgütünün tüm inleri başlarına yıkılacak

Milli Savunma Bakanlığı, Irak'ın kuzeyinde Haftanin bölgesinde icra edilen hava harekâtında 4 PKK’lı terörist etkisiz hale getirildiğini duyurdu

16.06.2020Gündem
MSBden son dakika açıklaması 2 terörist etkisiz hale getirildi

MSB'den son dakika açıklaması! 2 terörist etkisiz hale getirildi

Milli Savunma Bakanlığı'ndan(MSB) gelen açıklamada,''Teröristlerin inlerini başlarına yıkmaya devam ediyoruz. Irak kuzeyi Gara bölgesinde tespit edilen 2 PKK'lı terörist Hava Kuvvetleri Komutanlığımızın icra ettiği ani hava harekâtı neticesinde başarıyla etkisiz hale getirildi.'' denildi.

16.06.2020Gündem
PKK’ya Kuzey Irak’ta ‘Pençe-Kartal’

PKK’ya Kuzey Irak’ta ‘Pençe-Kartal’

TSK, terör örgütü PKK’nın Kuzey Irak’ta altı bölgede bulunan mağara, sığınak ve cephaneliklerine son dönemin en kapsamlı hava harekâtını düzenledi. ‘Pençe-Kartal’ harekâtında 30’a yakın F-16 ile silahlı ve silahsız insansız hava araçlarıyla (SİHA/İHA) 81 hedef, nokta atışıyla yerle bir edildi.

16.06.2020Gündem
Son dakika haberler: Terör örgütüne ağır darbe Hedefler yerle bir edildi

Son dakika haberler: Terör örgütüne ağır darbe! Hedefler yerle bir edildi

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından teröristlere ait Irak’ın kuzeyindeki hedefler, Pençe-Kartal Operasyonu ile yerle bir edildi. Yurdun çeşitli bölgelerindeki muharip filo komutanlıklarından kalkan uçaklar sınır ötesindeki 81 hedefi imha etti. Operasyonun ayrıntılarını CNN Türk ekranlarında Güvenlik Uzmanı Abdullah Ağar anlattı.

15.06.2020Haber
Son dakika haberler: Terör örgütüne ağır darbe Hedefler yerle bir edildi

Son dakika haberler: Terör örgütüne ağır darbe! Hedefler yerle bir edildi

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından teröristlere ait Irak’ın kuzeyindeki hedefler, Pençe-Kartal Operasyonu ile yerle bir edildi. Yurdun çeşitli bölgelerindeki muharip filo komutanlıklarından kalkan uçaklar sınır ötesindeki 81 hedefi imha etti. Operasyonun ayrıntılarını CNN Türk ekranlarında Güvenlik Uzmanı Abdullah Ağar anlattı.

15.06.2020Gündem
Son dakika MSB duyurdu: Pençe-Kartal Operasyonu başladı

Son dakika! MSB duyurdu: Pençe-Kartal Operasyonu başladı

Son dakika haberine göre; Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Irak'ın kuzeyinde bulunan ve teröristler tarafından üs olarak kullanılan Sincar, Karacak, Kandil, Zap, Avaşin Basyan ve Hakurk'taki terör yuvalarına hava harekatı düzenlendiğini bildirdi. Ayrıca Milli Savunma Bakanı Akar ve TSK Komuta Kademesi, Pençe-Kartal Operasyonunu Hava Kuvvetleri Komutanlığı Harekat Merkezi'nden sevk ve idare ediyor.

14.06.2020Gündem
Üst üste zaferler Hafter’i pes ettirdi

Üst üste zaferler Hafter’i pes ettirdi

Libya’da Türkiye destekli hükümet güçlerinin üst üste zaferleri, Mısır’a giden Hafter’in ateşkes çağrısında bulunmasına neden oldu. Libya hükümeti Kaddafi’nin memleketi Sirte’yi ele geçirmek üzere...

7.06.2020Dünya
Son dakika haberler: MİT ve TSKdan ortak operasyon 5 terörist etkisiz hale getirildi

Son dakika haberler: MİT ve TSK'dan ortak operasyon! 5 terörist etkisiz hale getirildi

MSB'den gelen açıklamada, ''Türk Silahlı Kuvvetlerimiz ile Millî İstihbarat Teşkilatımızın koordineli çalışması sonucu, Irak kuzeyindeki Asos bölgesinde keşif ve gözetleme vasıtalarımızla tespit edilen bölücü terör örgütü mensubu 5 PKK'lı terörist, düzenlenen hava harekâtıyla etkisiz hale getirildi.'' denildi.

27.05.2020Gündem
Libya ordusundan Vatiyye Hava Üssündeki Hafter milislerine hava harekatı

Libya ordusundan Vatiyye Hava Üssü'ndeki Hafter milislerine hava harekatı

Libya ordusu hava unsurları, ülkenin doğusundaki gayrimeşru silahlı güçlerin lideri Halife Hafter'e bağlı milislerin işgalindeki Vatiyye Askeri Hava Üssü'nde bulunan mühimmat ve silah yüklü araçları vurdu.

12.05.2020Dünya
Son dakika haberler: Irak kuzeyine hava harekatı 4 PKKlı terörist etkisiz hale getirildi

Son dakika haberler: Irak kuzeyine hava harekatı! 4 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi

Milli Savunma Bakanlığı(MSB), ''Irak kuzeyi Hakurk, Zap ve Haftanin bölgelerinde keşif ve gözetleme vasıtalarıyla tespit edilen bölücü terör örgütü mensubu 4 PKK'lı terörist, düzenlenen hava harekatıyla etkisiz hale getirildi. Operasyonlarımız hız kesmeden devam ediyor.'' açıklamasında bulundu.

7.05.2020Gündem
Son dakika... Libya Ordusundan Haftere bağlı Cancavid milislerini taşıyan otobüse hava harekatı

Son dakika... Libya Ordusundan Hafter'e bağlı Cancavid milislerini taşıyan otobüse hava harekatı

Libya hükümeti hava unsurları saldırı hazırlığındaki darbeci Hafter'e bağlı Cancavid milislerini taşıyan otobüsü hedef aldı.

3.05.2020Dünya
Radikallere M-4 müdahalesi

Radikallere M-4 müdahalesi

Rusya’nın bölgede bulunmasına karşı çıkan muhalifler, Türk ve Rus askerlerinin ortak devriye noktası Neyrab yakınlarındaki M-4 karayolunu kapattı.

14.04.2020Gündem
Son dakika haberler... MSB duyurdu: Kuzey Irakta 5 terörist etkisiz hale getirildi

Son dakika haberler... MSB duyurdu: Kuzey Irak'ta 5 terörist etkisiz hale getirildi

Milli Savunma Bakanlığı, Kuzey Irak'ta 5 teröristin hava harekatıyla etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

6.04.2020Gündem
Bitliste etkisiz hale getirilen 3 PKKlı teröristten birinde Corona Virüs tespit edildi

Bitlis'te etkisiz hale getirilen 3 PKK'lı teröristten birinde Corona Virüs tespit edildi

Bitlis'te jandarmanın hava destekli operasyonunda etkisiz hale getirilen 3 PKK'lı teröristten birinde yeni tip Corona Virüse (Kovid-19) rastlanıldı. Teröristlerin temas ettiği bir aile de karantinaya alındı.

29.03.2020Gündem
SİHA’ların yeni kabiliyeti ortaya çıktı

SİHA’ların yeni kabiliyeti ortaya çıktı!

Bahar Kalkanı Harekatı’ndaki başarısı nedeniyle tüm dünyanın konuştuğu Türk SİHA’ları, “askeri iletişim” alanında da yeni bir kabiliyetlerini daha ortaya koydu. SİHA pilotları, operasyonlar sırasında havadan gördükleri kara unsurlarıyla doğrudan iletişim kurabildi. Bu sayede, intikâllerin güvenli bir şekilde yapılması sağlanırken, TÜBİTAK’ın kriptolu haberleşme sistemiyle de dinleme yapılmasının önüne geçildi.

7.03.2020Gündem
Son dakika haberler... Kuzey Iraka hava harekatı: 9 terörist etkisiz hale getirildi

Son dakika haberler... Kuzey Irak'a hava harekatı: 9 terörist etkisiz hale getirildi

Irak'ın kuzeyindeki Avaşin'de 4, Hakurk'ta 5 olmak üzere toplam 9 PKK'lı terörist, hava destekli operasyonla etkisiz hale getirildi.

4.03.2020Gündem
Son dakika haberler... MSB açıkladı: Kandilde 9 PKKlı terörist etkisiz hale getirildi

Son dakika haberler... MSB açıkladı: Kandil'de 9 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi

Irak'ın kuzeyindeki Kandil'de keşif ve gözetleme vasıtalarıyla tespit edilen 9 PKK'lı terörist, düzenlenen hava harekatıyla etkisiz hale getirildi.

3.03.2020Gündem
Haftaninden acı haber: 2 asker şehit

Haftanin'den acı haber: 2 asker şehit

Milli Savunma Bakanlığı, Pençe-3 Harekat Bölgesinde devam eden operasyonlar kapsamında Haftanin’de teröristlerle çıkan çatışmada 2 askerin şehit olduğunu açıkladı.

2.01.2020Gündem
Son dakika haberi… MSB bu fotoğrafla duyurdu: Paramotorla saldıracaklardı

Son dakika haberi… MSB bu fotoğrafla duyurdu: Paramotorla saldıracaklardı!

Pençe operasyonlarını sürdüren ve Hakurk’un kalbine giren komandolar, 17 mağarayı imha etti. Bu mağaralardan birinde, teröristlerin havadan saldırı amacıyla kullanmayı planladığı bir de paramotor bulundu. Öte yandan Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürü Deniz Yarbay Nadide Şebnem Aktop, Pençe 1-2 operasyonları ile koordineli olarak Hakurk bölgesinde teröristlerin eylem arayışında olduğu duyumlarına istinaden yeni bir operasyon başlatıldığını açıkladı. Aktop, operasyonda 7 teröristin etkisiz hale getirildiğini belirtti.

27.11.2019Gündem
Son dakika: Irak kuzeyine hava harekatı 7 terörist etkisiz hale getirildi

Son dakika: Irak kuzeyine hava harekatı! 7 terörist etkisiz hale getirildi

MİLLİ Savunma Bakanlığı, Pençe Harekâtı kapsamında Irak kuzeyi Hakurk bölgesinde, 7 PKK'lı teröristin hava destekli operasyonla etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

26.11.2019Gündem
Irakta DEAŞa yönelik hava harekatında 6 terörist öldürüldü

Irak'ta DEAŞ'a yönelik hava harekatında 6 terörist öldürüldü

Irak'ta Kerkük kentinin güneyindeki Rıyad kasabası yakınlarına düzenlenen hava harekatında DEAŞ üyesi 6 terörist öldürüldü.

25.11.2019Dünya
Son dakika: Irak’ın kuzeyine hava harekatı 10 terörist etkisiz hale getirildi

Son dakika: Irak’ın kuzeyine hava harekatı! 10 terörist etkisiz hale getirildi

Irak'ın kuzeyindeki Haftanin bölgesine düzenlenen hava destekli operasyonda 10 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiği bildirildi.

20.11.2019Gündem
Son dakika... PKKya ağır darbe Etkisiz hale getirildiler

Son dakika... PKK'ya ağır darbe! Etkisiz hale getirildiler

Irak'ın kuzeyindeki Kandil ve Metina bölgelerinde tespit edilen PKK'lı 6 terörist hava harekatı ile etkisiz hale getirildi.

12.11.2019Gündem
Son dakika: Terör örgütüne ağır darbe Etkisiz hale getirildiler

Son dakika: Terör örgütüne ağır darbe! Etkisiz hale getirildiler

MSB'den gelen açıklamada, ''Irak'ın kuzeyindeki Metina bölgesinde tespit edilen bölücü terör örgütü mensubu 9 PKK'lı terörist, düzenlenen hava harekâtıyla etkisiz hale getirildi. Terör örgütüne karşı operasyonlarımız hız kesmeden devam edecek.'' denildi.

8.11.2019Gündem
MSB: 3 terörist etkisiz hale getirildi

MSB: 3 terörist etkisiz hale getirildi

Irak'ın kuzeyindeki Zap ve Kandil bölgelerinde tespit edilen bölücü terör örgütü mensubu PKK'lı 3 terörist, hava harekatıyla etkisiz hale getirildi.

27.10.2019Gündem
Son dakika... Kuzey Irakta 3 PKKlı terörist etkisiz hale getirildi

Son dakika... Kuzey Irak'ta 3 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi

Irak'ın kuzeyinde Pençe-3 Harekatı kapsamında icra edilen hava destekli operasyonda PKK'lı 3 terörist etkisiz hale getirildi.

27.10.2019Gündem
Son dakika: MİT ve TSKdan kritik operasyon Kim oldukları ortaya çıktı

Son dakika: MİT ve TSK'dan kritik operasyon! Kim oldukları ortaya çıktı

TÜRK Silahlı Kuvvetleri (TSK) ve Milli İstihbarat Teşkilatı'nın (MIT) koordineli çalışmasıyla, ağustos ayında, Irak'ın kuzeyindeki Gara bölgesine düzenlenen hava harekatında etkisiz hale getirilen 2 teröristin, 'kırmızı kategori'de aranan Servet Aydın ile Söylemez Yaşar olduğu belirlendi.

24.10.2019Gündem
Irakın kuzeyinde 2 terörist etkisiz hale getirildi

Irak'ın kuzeyinde 2 terörist etkisiz hale getirildi

Türk Silahlı Kuvvetleri ile Milli İstihbarat Teşkilatı'nın koordineli çalışmasıyla Irak'ın kuzeyinde tespit edilen 2 PKK'lı terörist, hava harekâtı ile etkisiz hale getirildi.

15.10.2019Gündem
Son dakika: MSB paylaştı Terör hedefleri böyle vuruldu

Son dakika: MSB paylaştı! Terör hedefleri böyle vuruldu

Fırat'ın doğusunda devam eden Barış Pınarı Harekâtı'nda mühimmat ikmali yapan teröristler, düzenlenen hava harekatı ile etkisiz hale getirildi. Milli Savunma Bakanlığı, o anların görüntüsünü paylaştı.

14.10.2019Gündem
Bir sığınağa düzenlenen hava harekâtında 19 PKK/PYD-YPG’li terörist etkisiz hale getirildi

Bir sığınağa düzenlenen hava harekâtında 19 PKK/PYD-YPG’li terörist etkisiz hale getirildi

Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, "Barış Pınarı Harekâtı kapsamında Rasulayn’daki bir sığınağa düzenlenen hava harekâtında 19 PKK/PYD-YPG’li terörist etkisiz hale getirildi. Böylelikle harekâtın başından itibaren etkisiz hale getirilen toplam terörist sayısı 174 oldu." denildi.

10.10.2019Haber
Son dakika... Duvar kaldırıldı, komandolar sınırı böyle geçti

Son dakika... Duvar kaldırıldı, komandolar sınırı böyle geçti

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Fırat’ın doğusuna yönelik harekâtı Tel Abyad’ın karşısındaki Akçakale ile Rasulayn’ın karşısındaki Ceylanpınar’dan eşzamanlı olarak başlatıldı. Türk jetleri dün saat 16.00’da havalanıp 30 kilometre kadar derinliğe indi, terör örgütü hedeflerine bomba yağdırdı. Tel Abyad’daki terör mevzileri de obüslerle vurulurken, saat 22.30 sıralarında kara operasyonu da başladı. Sınırda beton bloklarla örülen duvar vinçlerle kaldırıldı, duvarın kaldırılmasıyla komandolar da sınırı geçip harekata katıldı.

10.10.2019Gündem
Komandolar Suriyeye böyle girdi

Komandolar Suriye'ye böyle girdi

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Doğu Fırat'ta hava harekatı ve topçu atışlarıyla başlattığı Barış Pınarı Harekatı kapsamında kara birlikleri de dün gece Suriye'ye giriş yaptı. Komandoların sınır duvarının kaldırılmasıyla Suriye'ye geçtiği anların görüntülerine İhlas Haber Ajansı ulaştı.

10.10.2019Haber
180den fazla hedef imha edildi... Jetler vurdu, tanker uçakları hazır bekledi

180'den fazla hedef imha edildi... Jetler vurdu, tanker uçakları hazır bekledi

Barış Pınarı Harekatı kapsamında, terör örgütüne ait hedefler Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından uçaklar ve ateş destek vasıtalarıyla vuruldu. Teröristlere ait sığınak ve mevzilerin de bulunduğu 180'den fazla hedef jetler, top ve ÇNRA atışlarıyla tam isabetle vuruldu. Çeşitli üs komutanlıklarından havalanan jetlerin görev aldığı harekata havadan erken ihbar ve kontrol uçakları eşlik etti, tanker uçakları havada hazır bekledi, harekatta İHA ve SİHA'lar da görev aldı.

10.10.2019Gündem
Son dakika: PKK’ya ağır darbe 9 terörist etkisiz hale getirildi…

Son dakika: PKK’ya ağır darbe! 9 terörist etkisiz hale getirildi…

TSK ve MİT'in koordineli çalışmasıyla Irak'ın kuzeyindeki Hakurk ve Haftanin'de tespit edilen 9 terörist, hava harekatıyla etkisiz hale getirildi.

8.10.2019Gündem
Son dakika... MSB duyurdu Öldürülen toplam terörist sayısı 129 oldu

Son dakika... MSB duyurdu! Öldürülen toplam terörist sayısı 129 oldu

Pençe Harekatı'nda Irak kuzeyindeki Hakurk bölgesinde 3 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi, etkisiz hale getirilen toplam terörist sayısı 129 oldu.

2.10.2019Gündem
Son dakika: Avaşine hava harekâtı 7 terörist etkisiz hale getirildi

Son dakika: Avaşin'e hava harekâtı! 7 terörist etkisiz hale getirildi

Milli Savunma Bakanlığı, Irak'ın kuzeyindeki Avaşin bölgesine düzenlenen hava harekâtında 7 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

2.10.2019Gündem
Son dakika: MSB açıkladı 2 PKKlı terörist etkisiz hale getirildi

Son dakika: MSB açıkladı! 2 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi

Irak'ın kuzeyindeki Haftanin bölgesinde tespit edilen bölücü terör örgütü mensubu 2 terörist, hava harekatıyla etkisiz hale getirildi.

1.10.2019Gündem
Son dakika: Zap bölgesine hava harekâtı 7 terörist etkisiz hale getirildi

Son dakika: Zap bölgesine hava harekâtı! 7 terörist etkisiz hale getirildi

Milli Savunma Bakanlığı, Irak kuzeyindeki Zap bölgesine düzenlenen hava harekâtında 7 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

30.09.2019Gündem
ASELSAN denizlere iniyor İlk test başarıyla gerçekleştirildi

ASELSAN denizlere iniyor! İlk test başarıyla gerçekleştirildi

ASELSAN tarafından yürütülen Deniz Kuvvetleri Komutanlığının elektronik harp alanındaki en büyük projesi olan Deniz Elektronik Harp Süiti Tedariki Projesi'nin fabrika kabul testlerinin ilki başarıyla gerçekleştirildi.

29.09.2019Teknoloji
ASELSAN denizde ilke imza atıyor

ASELSAN denizde ilke imza atıyor

ASELSAN tarafından yürütülen Deniz Kuvvetleri Komutanlığının elektronik harp alanındaki en büyük projesi olan Deniz Elektronik Harp Süiti Tedariki Projesi'nin fabrika kabul testlerinin ilki başarıyla gerçekleştirildi.

28.09.2019Ekonomi
Son dakika: 3 PKK’lı terörist etkisiz hale getirildi

Son dakika: 3 PKK’lı terörist etkisiz hale getirildi

TSK ve MİT'in koordineli çalışmasıyla Irak'ın kuzeyindeki Kandil bölgesinde tespit edilen 3 PKK’lı terörist, hava harekatıyla etkisiz hale getirildi.

27.09.2019Gündem
Pençe-3 harekatı… 3 PKKlı terörist etkisiz hale getirildi

Pençe-3 harekatı… 3 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi

Pençe-3 Harekatı kapsamında Haftanin bölgesinde icra edilen hava harekatında bölücü terör örgütü mensubu 3 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi.

25.09.2019Gündem
Son dakika... Şırnakta operasyon: 3 terörist etkisiz hale getirildi

Son dakika... Şırnak'ta operasyon: 3 terörist etkisiz hale getirildi

Şırnak'ın İdil ilçesi kırsalında İl Jandarma Komutanlığınca gerçekleştirilen hava destekli operasyonda 3 terörist etkisiz hale getirildi.

25.09.2019Gündem
Hakkaride 3 PKKlı terörist etkisiz hale getirildi

Hakkari'de 3 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi

Milli Savunma Bakanlığı, Hakkari kırsalında düzenlenen hava destekli operasyonda 3 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

24.09.2019Gündem