EKSTRA
MENÜ

Bütünleme Sınavı

Bütünleme Sınavı haberleri sayfasında güncel ve son dakika Bütünleme Sınavı hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 212 Bütünleme Sınavı haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Bütünleme Sınavı Haberleri

DGS’de şartlı kayıt

DGS’de şartlı kayıt

Yükseköğretim Kurulu (YÖK), kazandığı bölümün Dikey Geçiş Sınavı (DGS) kayıt tarihinde mezun durumda olmayan ancak kayıt sonrası mezun olabilecek durumdaki öğrencilere şartlı kayıt imkanı tanıdı.

23.08.2021Eğitim
AUZEF bütünleme sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak 2021 AUZEF telafi sınavları tamamlandı

AUZEF bütünleme sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? 2021 AUZEF telafi sınavları tamamlandı!

AUZEF bütünleme sınavı sonuçları için geri sayım başladı. İstanbul Üniversitesi AUZEF bütünleme sınavları akademik takvime göre, 1-5 Temmuz tarihleri arasında tamamlandı. Telafi (bütünleme) çevrimiçi sınavına FF, DD ve DC notlarını yükseltmek için katılım sağlayan öğrenciler yapılan değerlendirmelerin ardından sınav sonuçlarını öğrenecekler. Peki, AUZEF bütünleme sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, 2021 AUZEF telafi sınavı sonuçları hakkında ayrıntılı bilgiler.

6.07.2021Gündem
ATA AÖF bütünleme sınavları nasıl yapılacak, sonuçlar ne zaman açıklanacak ATA AÖF online sınav giriş ekranı

ATA AÖF bütünleme sınavları nasıl yapılacak, sonuçlar ne zaman açıklanacak? ATA AÖF online sınav giriş ekranı

ATA AÖF bütünleme sınavları 28 Haziran tarihinde başladı. 2020-2021 eğitim öğretim yılı bahar yarıyılı online bütünleme sınavları https://esinav.ataaof.edu.tr/ adresinden gerçekleşecek. Çoğunlukla final sınavında istedikleri başarıyı elde edemeyen öğrencilerin katılım sağlayacağı ATA AÖF final sınavlarında her bir ders için 20 sorudan oluşan sınavın oturum süresi 30 dakika olacak. Sınav soruları kişiye özel olacak şekilde soru bankasından rastgele çekilecek. Tamamlanan sınavın ardından sonuçlar açıklanacak. Peki, ATA AÖF bütünleme sınavları nasıl yapılacak? İşte, ATA AÖF bütünleme sınavı ekranı ve sınav sonuç tarihi hakkında ayrıntılı bilgiler.

29.06.2021Gündem
ATA AÖF bütünleme sınavı ne zaman ATA AÖF akademik sınav takvimi açıklandı İşte, sınav tarihleri

ATA AÖF bütünleme sınavı ne zaman? ATA AÖF akademik sınav takvimi açıklandı! İşte, sınav tarihleri

2020- 2021 Eğitim öğretim yılının sonlarına yaklaşırken, bütünleme sınavına girecek olan öğrenciler, ATA AÖF bütünleme sınavlarının ne zaman olduğunu ve başvuruların nasıl yapacağını sorguluyorlar. Beklenen ATA AÖF akademik sınav takvimi açıklandı! Peki, ATA AÖF bütünleme sınavı ne zaman? İşte ATA AÖF sınav tarihleri ve sınava online giriş ekranı...

28.06.2021Eğitim
ATA AÖF bütünleme sınav sonuçları açıklandı.. İşte OBS sonuç sorgulama ekranı

ATA AÖF bütünleme sınav sonuçları açıklandı.. İşte OBS sonuç sorgulama ekranı

ATA AÖF bütünleme sınav sonuçları açıklandı. "obs.atauni.edu.tr" adresi üzerinden ATA AÖF bütünleme sonucu öğrenilebiliyor. Atatürk Üniversitesi'nin resmi sayfasından yapılan açıklamada "Sınav sonuçlarına itirazda bulunmak isteyen öğrencilerimiz Öğrenim Yönetim Sistemi’nde (LMS) yer alan “Sonuç İtirazı” butonunu tıklayarak gerekli bilgileri doldurduktan sonra itirazlarını 22 Şubat Pazartesi günü 09:00’dan 24 Şubat Çarşamba günü 23:59’a kadar bize iletebilirler." denildi.

22.02.2021Gündem
ATA AÖF bütünleme sınav sonuçları açıklandı- OBS sonuç sorgulama

ATA AÖF bütünleme sınav sonuçları açıklandı- OBS sonuç sorgulama

ATA AÖF bütünleme sınav sonuçları açıklandı. "obs.atauni.edu.tr" adresi üzerinden ATA AÖF bütünleme sonucu öğrenilebiliyor. Atatürk Üniversitesi'nin resmi sayfasından yapılan açıklamada "Sınav sonuçlarına itirazda bulunmak isteyen öğrencilerimiz Öğrenim Yönetim Sistemi’nde (LMS) yer alan “Sonuç İtirazı” butonunu tıklayarak gerekli bilgileri doldurduktan sonra itirazlarını 22 Şubat Pazartesi günü 09:00’dan 24 Şubat Çarşamba günü 23:59’a kadar bize iletebilirler." denildi.

21.02.2021Gündem
ATA AÖF bütünleme sonuçları ne zaman saat kaçta açıklanacak 2021 ATA AÖF bütünleme sınav sonuçlarında takvim bilgisi

ATA AÖF bütünleme sonuçları ne zaman saat kaçta açıklanacak? 2021 ATA AÖF bütünleme sınav sonuçlarında takvim bilgisi

ATA AÖF bütünleme sonuçları, söz konusu sınava katılım sağlayan öğrenciler tarafından takip ediliyor. Final sınavında istedikleri başarıyı yakalamayan ve ATA AÖF bütünleme sınavına giren öğrenciler, yapılan değerlendirmenin ardından sınav sonuçlarını öğrenecekler. Sınav sonuçları için bekleyiş sürerken, Atatürk Üniversitesi tarafından ATA AÖF sınav soruları erişime açıldı. Soru ve cevaplar üniversitenin internet sitesi üzerinden görüntülenecek. Gözler şimdi bütünleme sınavı sonuçlarında. Peki, ATA AÖF bütünleme sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler.

16.02.2021Gündem
ATA AÖF bütünleme sınavları ne zaman 2020-2021 AÖF  Atatürk Üniversitesi bütünleme sınav tarihi

ATA AÖF bütünleme sınavları ne zaman? 2020-2021 AÖF  Atatürk Üniversitesi bütünleme sınav tarihi

ATA AÖF bütünleme sınavı tarihleri belli oldu.  AÖF 2020-2021 sınav takvimini açıklayan Atatürk Üniversitesi, bütünleme sınavlarının şubat ayında online olarak yapılacağını bildirdi. Final sınavında istedikleri başarıyı yakalayamayan öğrencilerin katılım sağlayacağı bütünleme sınavının sonuçları ise yapılan değerlendirmenin ardından açıklanacak. Sınav sonuçları obs.atauni.edu.tr adresinden yayımlanacak. İşte, ATA AÖF bütünleme sınavlarının tarihleri ile ilgili bilgiler.

1.02.2021Gündem
ATA AÖF bütünleme sınavları ne zaman 2021 Atatürk Üniversitesi bütünleme takvimi

ATA AÖF bütünleme sınavları ne zaman? 2021 Atatürk Üniversitesi bütünleme takvimi

ATA AÖF 2020-2021 Güz Yarıyılı Online Final Sınavı sonuçları sonrası bütünleme sınavları gündeme geldi. Final sınavında istedikleri başarıyı yakalayamayan öğrenciler bütünleme sınavlarının tarihine odaklandı. Üniversitenin 2021 Atatürk Üniversitesi AÖF takviminde bütünleme sınavlarının tarihi daha önce duyurulmuştu. ATA AÖF bütünleme sınavları şubat ayında online olarak organize edilecek. Sınav sonuçları üniversitenin internet sitesinden duyurulacak. İşte, ATA AÖF bütünleme sınavlarının tarihleri.

27.01.2021Gündem
YÖK’ten DGS’de ‘şartlı kayıt’ müjdesi

YÖK’ten DGS’de ‘şartlı kayıt’ müjdesi

Yükseköğretim Kurulu (YÖK), 2020 yılı Dikey Geçiş Sınavı (DGS) kayıt tarihleri arasında yükseköğretim kurumlarından mezun olamadığı için kazandığı programa kayıt yaptıramayanlara müjde verdi.

28.08.2020Eğitim
ATA AÖF bütünleme sonuçları ne zaman açıklanacak 2020 ATA AÖF bütünleme sonuç tarihi bekleniyor

ATA AÖF bütünleme sonuçları ne zaman açıklanacak? 2020 ATA AÖF bütünleme sonuç tarihi bekleniyor

ATA AÖF bütünleme sonuçları ne zaman açıklanacak? Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bütünleme sınavları 6-9 Temmuz tarihlerinde düzenlendi. Söz konusu sınavın ardından, öğrenciler, ATA AÖF bütünleme sınav sonuçlarına odaklandı. Gözler şimdi ATA AÖF sınav sonuçları için gözler kurumun resmi internet sitesinden yapılacak olan son dakika açıklamada. İşte, 2020 ATA AÖF bütünleme sonuç tarihiyle ilgili ayrıntılar...

15.07.2020Eğitim
ATA AÖF bütünleme sınav sonuçları açıklandı İşte, sorgulama ekranı

ATA AÖF bütünleme sınav sonuçları açıklandı! İşte, sorgulama ekranı!

ATA AÖF bütünleme sınav sonuçları, 14 Temmuz 2020 tarihinde adayların erişimine açıldı. 6-9 Temmuz tarihlerinde internet üzerinden online olarak sınava giren öğrenciler, ATA AÖF bütünleme sınavı sonuçları için bekleyişe geçmişti. Peki, ATA AÖF bütünleme sınavı sonuçları nereden ve nasıl sorgulanabilecek? İşte, üniversitenin yayımlamış olduğu duyuru ve ATA AÖF bütünleme sınav sonuçları itiraz süreci hakkında detaylı bilgiler

14.07.2020Eğitim
ATA AÖF bütünleme sınavı için son gün ne zaman Online ATA AÖF bütünleme giriş ekranı…

ATA AÖF bütünleme sınavı için son gün ne zaman? Online ATA AÖF bütünleme giriş ekranı…

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (ATA AÖF) bütünleme sınavları devam ediyor. Corona virüsü önlemleri kapsamında ATA AÖF bütünleme sınavı online sistem üzerinden gerçekleştiriliyor. Bütünleme sınavına girecek olan öğrenciler, online giriş ekranından belirlenen tarih ve saat aralığında katılım gösterecek. Peki, ATA AÖF bütünleme sınavı için son gün ne zaman? İşte online ATA AÖF bütünleme giriş ekranı…

7.07.2020Gündem
ATA AÖF bütünleme sınavı ne zaman

ATA AÖF bütünleme sınavı ne zaman?

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi'nde (ATA AÖF) öğrenim gören öğrenciler, bahar dönemi final sınavlarının online şekilde yapılmasının ardından, bu kez bütünleme sınavının yapılacağı tarihe odaklandı. Peki, ATA AÖF bütünleme sınavı ne zaman?

30.06.2020Gündem
İkmal ne demek İkmal nedir İkmal TDK kelime anlamı

İkmal ne demek? İkmal nedir? İkmal TDK kelime anlamı

İkmal sözcüğü dilimizde birçok anlamda kullanılmaktadır. Arapça bir sözcük olan ikmal, "tamamlamak, bütünlemek" anlamında gelmektedir. Aynı zamanda bu sözcük, askeri alanda kullanılan bir kavramdır. Bu sözcük günümüzde günlük kullanımda ve edebi metinlerde sıkça karşımıza çıkmaktadır. İşte ikmal kelimesinin anlamı hakkında merak edilen tüm detaylar…

2.03.2020Gündem
ATA AÖF bütünleme sınavı sonuçları açıklandı - ATA AÖF OBS sınav sonucu sorgulama

ATA AÖF bütünleme sınavı sonuçları açıklandı - ATA AÖF OBS sınav sonucu sorgulama

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (ATA AÖF) güz dönemi bütünleme sınavı sonuçları açıklandı. Üniversitenin internet sitesinde yapılan duyurunun ardından ATA AÖF bütünleme sınavı sonuçları ilan edildi. Bütünleme Sınavı sonuçları obs.atauni.edu.tr adresinden öğrenilecek. Sınav sonuçlarına itirazda bulunmak isteyen üniversitenin internet sitesinde LMS ekranı üzerinden itirazını tamamlayacak. İşte, ATA AÖF OBS sınav sonucu sorgulama ekranı ve konuyla ilgili detaylar.

11.02.2020Gündem
ATA AÖF bütünleme sınavı sonuçları bugün açıklanır mı

ATA AÖF bütünleme sınavı sonuçları bugün açıklanır mı?

ATA AÖF bütünleme sınavı sonuçları için gözler kurumun resmi internet sitesine çevrildi. Sınavın üzerinden yaklaşık 1 hafta gibi bir sürenin geçmesiyle birlikte ATA AÖF bütünleme sınavının sonuçları hakkında bilgi edinmek isteyen binlerce kişi, internet üzerinden araştırmalarına başladı. Peki, ATA AÖF bütünleme sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, hafta başı itibariyle binlerce kişinin merakla araştırdığı ATA AÖF sınav sonuçları hakkında detaylı bilgiler

11.02.2020Eğitim
ATA AÖF büt sonuçları için gözler duyurulara çevrildi

ATA AÖF büt sonuçları için gözler duyurulara çevrildi!

ATA AÖF bütünleme sonuçları için öğrencilerin araştırmaları bugün de devam ediyor. Bugüne kadar pek çok kişinin gündeminde yer alan ATA AÖF sınav sonuçları, herhangi bir değişiklik olmaması halinde bugün gelecek hafta içerisinde erişime açılacak. Peki, ATA AÖF bütünleme sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

10.02.2020Gündem
ATA AÖF bütünleme soru ve cevapları yayımlandı ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

ATA AÖF bütünleme soru ve cevapları yayımlandı! ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

1 2 Şubat tarihlerinde düzenlenen Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (ATA AÖF) bütünleme sınavı soru ve cevap anahtarı üniversite tarafından açıklandı. Sınavın cevap anahtarının yayımlanmasıyla sonuç tarihine ilişkin beklentiler arttı. Atatürk Üniversitesi OBS ekranı üzerinden öğrenilecek olan ATA AÖF bütünleme sonuçları, üniversitenin duyurular sayfasından ilan edilecek. Peki, ATA AÖF sınav sonuçları açıklandı mı? ATA AÖF bütünleme sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, sınavın cevap anahtarı ve konuyla ilgili detaylar.

5.02.2020Gündem
ATA AÖF bütünleme sınavı yarın saat kaçta ATA AÖF sınav giriş yeri sorgulama

ATA AÖF bütünleme sınavı yarın saat kaçta? ATA AÖF sınav giriş yeri sorgulama

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (ATA AÖF) bütünleme sınavının ilk oturumu 1 Şubat Cumartesi günü 81 ilde düzenlenecek. Öğrenci Bilgi Sistemi (OBS) üzerinden alacakları sınav giriş belgesi ve kimlik belgeleri ile öğrenciler sınava katılacak. ATA AÖF bütünleme sınavına kısa süre kala öğrenciler sınava dair detayları araştırmaya başladı. Peki, ATA AÖF bütünleme sınavı yarın saat kaçta? ATA AÖF sınav yerleri nasıl sorgulanır? İşte, o konu hakkında merak edilenler.

31.01.2020Gündem
ATA AÖF bütünleme sınavı için önemli deprem açıklaması

ATA AÖF bütünleme sınavı için önemli deprem açıklaması!

ATA AÖF 1-2 Şubat tarihlerinde yapılacak bütünleme sınavı için önemli bir açıklama gerçekleştirdi. Elazığ'da yaşanan depremde hayatını kaybedenler dolayısıyla 1-2 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek olan sınavlar için açıklama yapan ATA AÖF, sınava giremeyecek durumda olan öğrencilerin durumunu bildirmesi halinde ayrıca değerlendirmeye tutulacağını duyurdu. İşte, ATA AÖF bütünleme sınavı öncesi önemli detaylar

31.01.2020Eğitim
İÜ AUZEF sınav sonuçları açıklandı iptal olan sorular ile ilgili duyuru geldi

İÜ AUZEF sınav sonuçları açıklandı iptal olan sorular ile ilgili duyuru geldi!

İstanbul Üniversitesi AUZEF sınav sonuçları hakkında açıklamayı geçtiğimiz cuma günü yapmıştı. AUZEF sınav sonuçları hakkında yaptığı duyurunun ardından yeni bir duyuru da iptal olan sorularla ilgili geldi. AUZEF sınav sonuçları sonrasında iptal edilen sorularla ilgili çıkan haberlere yanıt veren AUZEF, böyle bir şeyin gerçeği yansıtmadığını açıkladı. İşte, AUZEF sınav sonuçları ve iptal edilen sorular hakkında detaylı açıklama

20.01.2020Eğitim
AUZEF sonuçları AKSİS ekranında erişime açıldı AUZEF not sistemi

AUZEF sonuçları AKSİS ekranında erişime açıldı! AUZEF not sistemi!

AUZEF sınav sonuçları üniversitenin resmi internet sitesi üzerinden erişime açıldı. Binlerce kişinin ilgiyle sorguladığı AUZEF sonuçları sonrasında bazı öğrenciler için gözler, sınav itiraz sürecine çevrildi. Peki, AUZEF sonuçları ne zaman ve nasıl sorgulanabilecek? İşte, 2020 AUZEF final sınavı sonuçları hakkında bazı bilgiler

17.01.2020Eğitim
ATA AÖF 2020 bütünleme sınavı ne zaman İşte ATA AÖF sınav tarihleri

ATA AÖF 2020 bütünleme sınavı ne zaman? İşte ATA AÖF sınav tarihleri

Erzurum Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) güz dönemi final sınavları geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Finalde bekledikleri başarıyı yakalamayan öğrenciler bütünleme sınavlarına yoğunlaştı. ATA AÖF 2020 bütünleme sınav tarihi öğrenciler tarafından merak ediliyor. Peki, ATA AÖF bütünleme sınavları ne zaman hangi tarihte? İşte, ATA AÖF sınav tarihleri ve konuyla ilgili detaylar.

16.01.2020Gündem
ATA AÖF sınavları ne zaman İşte ATA AÖF sınav takvimi

ATA AÖF sınavları ne zaman? İşte ATA AÖF sınav takvimi

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (ATA AÖF) 2019 2020 öğretim dönemi başvuru işlemleri ağustos ayında tamamlandı. Üniversite öğrenimlerini açıktan tamamlayacak olan adaylar, başvuru sürecinin sona ermesiyle, ATA AÖF sınav tarihlerine yönelik bilgileri araştırmaya başladı. Peki, ATA AÖF sınavları ne zaman yapılacak? İşte, o konuya ilişkin bilgiler.

11.09.2019Gündem
DGS tercih sonuçları ne zaman açıklanacak ÖSYM sonuç tarihi verdi mi

DGS tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? ÖSYM sonuç tarihi verdi mi?

2019 Dikey Geçiş Sınavı (DGS) tercihleri geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Eğitimini dört yıllık lisans programlarına tamamlamak isteyen çok sayıda kişinin başvuru yaptığı DGS tercihleri için sonuçların ne zaman açıklanacağı merak konusu oldu. Peki, DGS tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? ÖSYM sonuç tarihi verdi mi?

3.09.2019Gündem
DGS tercihleri için bugün son gün - Tercih sonuçları ne zaman açıklanacak

DGS tercihleri için bugün son gün - Tercih sonuçları ne zaman açıklanacak?

DGS (Dikey Geçiş Sınavı) tercihleri için verilen süre doluyor. ÖSYM tarafından 21 Ağustos 2019 tarihinde alınmaya başlanan DGS tercih sürecinin bugün biteceği hatırlatıldı. Tercih işlemini başarılı bir şekilde tamamlayan adaylar şimdi sonuç heyecanı yaşıyor. Peki, 2019 DGS tercih sonuçları ne zaman açıklanır?

28.08.2019Gündem
DGS 2019 tercih kılavuzu yayımlandı- Tercihler için son gün ne zaman

DGS 2019 tercih kılavuzu yayımlandı- Tercihler için son gün ne zaman?

2019 DGS (Dikey Geçiş Sınavı) tercih kılavuzu ÖSYM tarafından paylaşıldı. Tercih süresi içinde tercihlerde değişiklik yapılabilecektir. DGS tercihlerinde değişiklik yapmak isteyen adaylar bu işlemi elektronik ortamda yapacaklar. Peki, DGS tercihleri için son gün ne zaman?

23.08.2019Gündem
ÖSYM DGS tercih sonuçlarını ne zaman açıklayacak DGS tercihlerinde son gün ne zaman

ÖSYM DGS tercih sonuçlarını ne zaman açıklayacak? DGS tercihlerinde son gün ne zaman?

Meslek yüksekokulları ile açık öğretim ön lisans programlarından mezun olan başarılı öğrencilerin lisans programlarına geçişi için katıldığı DGS'de tercih kılavuzu ÖSYM tarafından açıklandı. DGS tercih işlemleri devam ederken, tercih tarihlerinin biteceği tarih de merak edilmeye başlandı. Peki, DGS tercihlerinde son gün ne zaman? DGS tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konular hakkında bilgiler.

22.08.2019Gündem
Mezuniyeti gecikenlere bir şans daha

Mezuniyeti gecikenlere bir şans daha

Dikey Geçiş Sınavı (DGS) sonuçlarının geçtiğimiz günlerde açıklanmasının ardından merakla beklenen tercih kılavuzu da dün yayımlandı.

22.08.2019Eğitim
DGS tercihleri başladı, mezun olamayanlara yeni şans

DGS tercihleri başladı, mezun olamayanlara yeni şans

Meslek yüksekokulları ile açıköğretim ön lisans programlarından mezun olan öğrencilerin dört yıllık örgün öğretim lisans programlarına geçiş yapmalarına olanak tanıyan Dikey Geçiş Sınavı (DGS) Tercih Kılavuzu yayımlandı. Adaylar, tercihlerini bu kılavuz doğrultusunda internet üzerinden yapabilecek. Dün başlayan tercih süreci, 28 Ağustos’a kadar sürecek. DGS’yi kazandığı halde önlisans programındaki mezuniyeti gecikenlere de yeni bir şans verildi.

21.08.2019Eğitim
AUZEF sınav giriş yerleri belli oldu.. AUZEF sınav giriş belgesi sorgulama

AUZEF sınav giriş yerleri belli oldu.. AUZEF sınav giriş belgesi sorgulama

İstanbul Üniversitesi, Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) 2018-2019 bahar dönemi bütünleme sınavlarının giriş belgeleri, üniversitenin internet sitesi üzerinden yayımlandı. Öğrenciler sınav giriş belgelerine kullanıcı adı ve şifreleri ile ulaşacaklar. Peki, AUZEF bütünleme sınav giriş belgesi nasıl görüntülenir? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler.

30.07.2019Gündem
ATA AÖF bütünleme sınav sonuçları OBS üzerinden görüntülenir

ATA AÖF bütünleme sınav sonuçları OBS üzerinden görüntülenir?

ATA AÖF bütünleme sınavı sonuçları Öğrenci Bilgi Sistemi (OBS) üzerinden açıklandı. Öğrenciler, bütünleme sınavı sonuçları için Atatürk Üniversitesi OBS sistemi üzerinden giriş işlemlerini yaparak detayları öğrenebilecek. İşte, ATA AÖF bütünleme sınavı sonuçları hakkında bazı bilgiler

8.07.2019Eğitim
ATA AÖF bütünleme ve üç ders sınavları ne zaman yapılacak

ATA AÖF bütünleme ve üç ders sınavları ne zaman yapılacak?

Erzurum Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) bahar dönemi final sınavları geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Final sınavlarının sona ermesinin ardından, dönem derslerinde başarı sağlayamayan öğrencilerin gözü bütünleme sınavlarına çevrildi. Bütünleme sınavlarına giren öğrenciler, notlarını yükseltmek için ikinci bir şans elde edecekler. Peki, ATA AÖF bütünleme ve üç ders sınavları ne zaman yapılacak?

13.06.2019Gündem
ATA AÖF bütünleme sınavları ne zaman

ATA AÖF bütünleme sınavları ne zaman?

Erzurum Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) 11-12 Mayıs tarihlerinde final sınavları gerçekleşti. Finalde bekledikleri başarıyı yakalamayan öğrencilerin gözü, notlarını yükselme şansı yakalayacakları bütünleme sınavlarına çevrildi. Peki, ATA AÖF bütünleme sınavları ne zaman? İşte, ATA AÖF bütünleme sınav takvimi ile ilgili detaylar.

27.05.2019Gündem
ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Atatürk Üniversitesi'nde açıköğretim öğrenimi gören öğrencilerin katılım sağladığı ATA AÖF bahar dönemi oturumlarının başlaması ardından farklı sorular gündeme geldi. En çok merak edilen konuların başında ise sınav sonuç tarihi ve bütünleme sınavı var. Peki, ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, merak edilenler.

11.05.2019Gündem
ATA AÖF sınav giriş belgeleri paylaşıldı | Bütünleme sınavı ne zaman, saat kaçta

ATA AÖF sınav giriş belgeleri paylaşıldı | Bütünleme sınavı ne zaman, saat kaçta?

ATA (Atatürk Üniversitesi) AÖF bütünleme sınavı giriş belgesi sınava kısa bir süre kala online sistem üzerinden erişime açıldı. Sınav giriş belgesinin erişime açılmasıyla birlikte tarih soruları da hız kazandı. Peki, ATA AÖF sınav giriş bütünleme sınavı ne zaman, saat kaçta yapılacak?

19.02.2019Gündem
AÖF güz dönemi final sonuçları nasıl öğrenilir

AÖF güz dönemi final sonuçları nasıl öğrenilir?

AÖF güz dönemi final sonuçları 24 Ocak Perşembe günü açıklandı. Öğrenciler sınava, sınav sorularına ve sınav sonuçlarına, ilan edilme tarihinden itibaren 3 (üç) iş günü içinde https://aof.anadolu.edu.tr adresinin Öğrenci Otomasyonu bölümünden T.C. kimlik no ve şifreleri ile giriş yaptıktan sonra Sınav İşlemleri menüsünden itiraz edebilirler.

21.01.2019Gündem
ATA AÖF sınavı bugün saat kaçta Sınav kaç dakika sürecek

ATA AÖF sınavı bugün saat kaçta? Sınav kaç dakika sürecek?

ATA (Atatürk Üniversitesi) AÖF güz dönemi final sınavları bugün itibariyle başlayacak. 19 - 20 Ocak tarihlerinde yapılacak olan ATA AÖF güz dönemi final oturumları ardından bahar dönemi için hazırlıklar başlayacak. Peki, ATA AÖF sınavı bugün saat kaçta? Sınav kaç dakika sürecek?

18.01.2019Gündem
AÖF final sınavları ne zaman hangi gün yapılacak AÖF güz dönemi final sınavı takvimi

AÖF final sınavları ne zaman hangi gün yapılacak? AÖF güz dönemi final sınavı takvimi

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim Fakültesi (AÖF) güz dönemi vize sınavlarının tamamlanması ve sonuçlarının erişime açılmasıyla birlikte bu kez de final sınavlarının yapılacağı tarih merak konusu oldu. AÖF final sınavlarının ne zaman yapılacağını öğrenmek isteyen öğrenciler, güz dönemi final programını sorguluyor. Peki, AÖF sınavları ne zaman? AÖF güz dönemi final sınavı ne zaman?

14.12.2018Gündem
AÖF final sınavları ne zaman

AÖF final sınavları ne zaman? 

AÖF final sınavları ne zaman sorusu, ara sınava giren birçok kişinin gündemindeki konu olmaya başladı. 2018-2019 güz dönemi sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından birçok vatandaş, AÖF final sınavları ne zaman sorusuna kilitlendi. Peki, Anadolu Üniversitesi'nin takvimine göre AÖF final sınavları ne zaman gerçekleşecek? İşte, konuyla ilgili bazı bilgiler

7.12.2018Gündem
DGS’ye giren öğrencilere şartlı kayıt hakkı

DGS’ye giren öğrencilere şartlı kayıt hakkı

YÖK tarafından 2018-Dikey Geçiş Sınavı’na (DGS) giren ve mezun olmadığı için lisans programlarına kayıt yaptıramayan öğrencilere şartlı kayıt hakkı tanındı.

7.09.2018Eğitim
İstanbul Üniversitesinde de not şişirme skandalı

İstanbul Üniversitesi'nde de not şişirme skandalı

İstanbul Üniversitesi’nde öğrencilerin notlarını para karşılığında yükselten öğrenci işleri personeli Mustafa Ş.’ye dava açılıp görevden uzaklaştırıldı

14.05.2018Gündem
ATA AÖF sınav giriş belgesi.. ATA AÖF kaç dakika sürüyor

ATA AÖF sınav giriş belgesi.. ATA AÖF kaç dakika sürüyor? 

ATA AÖF sınav giriş belgesi, 12-13 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek olan sınav öncesinde birçok öğrencinin araştırdığı konu oldu. Sınava saatler kala eksik belgesinin olduğunu fark eden öğrenciler, ATA AÖF sınav giriş belgesi çıktı alma işleminin nasıl yapılacağını araştırdı. İşte, ATA AÖF sınavı kaç saat sürüyor sorusunun cevabı ve sınav giriş belgesi çıktı alma işlemi hakkında detaylı bilgiler

12.05.2018Gündem
ATA AÖF sınav yerleri belli oldu – Sınav giriş belgesi nasıl alınır

ATA AÖF sınav yerleri belli oldu – Sınav giriş belgesi nasıl alınır?

ATA AÖF bahar dönemi final sınav yerleri belli oldu. Erzurum Atatürk Üniversitesi, resmi sayfası üzerinden yayımladığı duyuruyla ATA AÖF sınav giriş belgelerinin erişime açıldığını duyurdu. Peki sınav ne zaman? ATA AÖF sınav giriş belgesi nasıl alınır?

7.05.2018Gündem
ATA AÖF bütünleme sonuçları açıklandı mı İşte, sınav soruları

ATA AÖF bütünleme sonuçları açıklandı mı? İşte, sınav soruları

ATA AÖF bütünleme sınavı sonuçları, geçtiğimiz hafta sonu sınava giren öğrencilerin araştırdığı konu oldu. Okumakta oldukları bölümün bütünleme sınavına giren birçok öğrenci, Atatürk Üniversitesi'nin yapacağı değerlendirmeye kilitlendi. Peki, ATA AÖF bütünleme sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, bütünleme sınavı sonuçları hakkında detaylı bilgiler

27.02.2018Eğitim
ATA AÖF bahar dönemi kayıt yenileme başvurusu ne zaman yapılır

ATA AÖF bahar dönemi kayıt yenileme başvurusu ne zaman yapılır?

ATA AÖF bahar dönemi kayıt yenileme işlemi, sınav sonuçları açıklamasının ardından öğrencilerin gündem konusu oldu. 70 binden fazla öğrencinin katılım gösterdiği final sınavı sonuçlarının yayımlanması ile birlikte itiraz işlemleri gündem konusu oldu. Peki, ATA AÖF akademik takvimi ile birlikte bahar dönemi kayıt yenileme başvurusu nasıl yapılacak? İşte, detaylı bilgiler

29.01.2018Eğitim
Ders çalışan öğrencilere döner ve ayran

Ders çalışan öğrencilere döner ve ayran

Amasya Üniversitesi, bütünleme sınavları döneminde üniversitenin kütüphanesinde ders çalışan öğrencilere her akşam döner ve ayran ikram etmeye başladı.

25.01.2018Eğitim
AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak Açıköğretim sonuçlarına ilişkin yeni paylaşım

AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Açıköğretim sonuçlarına ilişkin yeni paylaşım

AÖF sınav sonuçları heyecanla beklenirken Anadolu Üniversitesi resmi Facebook ve Youtube hesabı üzerinden bilgilendirmede bulundu. Açıköğretim öğrencilerinin AÖF (Açıköğretim Fakültesi) sonuçlarının ne zaman ve nerede açıklanacağına yönelik sorularına video ile yanıt verildi. Güz dönemi final oturumları 13- 14 Ocak tarihlerinde gerçekleşmişti. İşte AÖF sonuçlarında son durum!

24.01.2018Eğitim
AÖF sınav sonuçları için beklenen gün yaklaştı AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak

AÖF sınav sonuçları için beklenen gün yaklaştı! AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak?

AÖF sınav sonuçları için beklenti devam ediyor. Anadolu ve Atatürk Üniversitesi'nin gerçekleştirdiği sınavların ardından alacakları neticelere kilitlenen vatandaşlar, sorgulamalarını sürdürüyor. Peki, AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, üniversitelerin resmi yönetmeliğine göre AÖF sınav sonuçlarının açıklanmasının beklendiği günler ve detaylı bilgiler

23.01.2018Eğitim