EKSTRA
MENÜ

Ata Aöf Sınav Sonuçları

Ata Aöf Sınav Sonuçları haberleri sayfasında güncel ve son dakika Ata Aöf Sınav Sonuçları hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 59 Ata Aöf Sınav Sonuçları haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Ata Aöf Sınav Sonuçları Haberleri

ATA AÖF yaz okulu sınav sonuçları açıklandı ATA AÖF obs giriş ekranı

ATA AÖF yaz okulu sınav sonuçları açıklandı! ATA AÖF obs giriş ekranı

ATA AÖF yaz okulu sınavı 12 Eylül’de yapıldı. Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesinde eğitim gören öğrenciler sınavlara girdikten sonra sonuçları beklemeye başlamışlardı. ATA AÖF yaz okulu sınav sonuçları erişime açıldı. Yaz okulu sınav sonuçlarına obs.atauni.edu.tr adresinden sorgulanabiliyor.

20.09.2021Gündem
ATA AÖF sınav sonuçları açıklandı mı ATA AÖF yaz okulu sınav sonuçları bekleniyor

ATA AÖF sınav sonuçları açıklandı mı? ATA AÖF yaz okulu sınav sonuçları bekleniyor

ATA AÖF yaz okulu sınavı sonuçları, sınava giren adaylar tarafından merak ediliyor. 12 Eylül’de düzenlenen ATA AÖF yaz okulu sınavının soruları ve cevapları yayımlandı. Şimdi gözler sonuç açıklamasına çevrildi. Peki, ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

15.09.2021Gündem
ATA AÖF yaz okulu sınav sonuçları ne zaman açıklanır İşte ATA AÖF sınav soruları

ATA AÖF yaz okulu sınav sonuçları ne zaman açıklanır? İşte ATA AÖF sınav soruları

ATA AÖF yaz okulu sınavı 12 Eylül 2021 Pazar günü saat 09.30’da tek oturum olarak yapıldı. Her ders için 30 dakika sınav süresi verildi. Sınavın ardından ATA AÖF sınav soruları erişime açıldı. Sınav sonuçlarının değerlendirilmesinde dört yanlış cevap bir doğru cevabı götürecek. Peki, ATA AÖF yaz okulu sınav sonuçları ne zaman açıklanır?

13.09.2021Gündem
ATA AÖF bütünleme sınav sonuçları ne zaman açıklanacak Gözler 2021 ATA AÖF OBS sınav sonucu sorgulama ekranında

ATA AÖF bütünleme sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Gözler 2021 ATA AÖF OBS sınav sonucu sorgulama ekranında!

ATA AÖF sınav sonuçları için geri sayım başladı. 2020-2021 eğitim-öğretim yılı bahar yarıyılı online bütünleme sınavları 28 Haziran- 03 Temmuz 2021 tarihleri arasında tamamlandı. Lisans ve ön lisans eğitimlerini açıktan tamamlayan binlerce öğrenci Atatürk Üniversitesi tarafından yapılan değerlendirmelerin ardından sınav sonuçlarını ATA AÖF OBS sınav sonucu sorgulama ekranı üzerinden görüntüleyecekler. Netleri hakkında ön bilgi edinen öğrencilerin gözü kulağı şimdi, "ATA AÖF sınav sonuçları açıklandı" duyurusunda. Peki, 2021 ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, ATA AÖF bütünleme sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih hakkında ayrıntılı bilgiler.

9.07.2021Gündem
ATA AÖF bütünleme sınavları nasıl yapılacak, sonuçlar ne zaman açıklanacak ATA AÖF online sınav giriş ekranı

ATA AÖF bütünleme sınavları nasıl yapılacak, sonuçlar ne zaman açıklanacak? ATA AÖF online sınav giriş ekranı

ATA AÖF bütünleme sınavları 28 Haziran tarihinde başladı. 2020-2021 eğitim öğretim yılı bahar yarıyılı online bütünleme sınavları https://esinav.ataaof.edu.tr/ adresinden gerçekleşecek. Çoğunlukla final sınavında istedikleri başarıyı elde edemeyen öğrencilerin katılım sağlayacağı ATA AÖF final sınavlarında her bir ders için 20 sorudan oluşan sınavın oturum süresi 30 dakika olacak. Sınav soruları kişiye özel olacak şekilde soru bankasından rastgele çekilecek. Tamamlanan sınavın ardından sonuçlar açıklanacak. Peki, ATA AÖF bütünleme sınavları nasıl yapılacak? İşte, ATA AÖF bütünleme sınavı ekranı ve sınav sonuç tarihi hakkında ayrıntılı bilgiler.

29.06.2021Gündem
ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak İşte ATA AÖF Bahar Dönemi finallerinde son durum

ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte ATA AÖF Bahar Dönemi finallerinde son durum!

ATA AÖF finalleri geride kaldı. 2020-2021 Bahar Dönemi finallerine katılım sağlayan binlerce öğrenci şimdi ise 24 Mayıs-04 Haziran 2021 tarihleri arasındaki sınavlarının sonuçlarına odaklandı. Öte yandan 2020-2021 Bahar Yarıyılı final sınavı soruları ve cevap anahtarları yayınlandı. Peki, ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

9.06.2021Gündem
ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak Gözler ATA AÖF sonuçlarında

ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Gözler ATA AÖF sonuçlarında

ATA AÖF sınav sonuçları ile ilgili araştırmalar hızlandı. ATA AÖF bahar dönemi vize sınavları nisan ayında yapıldı. Adaylar sınavlara 5 Nisan ve 16 Nisan tarihleri aralığında girdiler. Kurum tarafından yapılan açıklamada final ve bütünleme sınavlarının da online olacağı duyuruldu. Şimdi gözler sonuç açıklamasında. Peki, ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

27.04.2021Gündem
ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanır, açıklandı mı ATA AÖF sonuçları bekleniyor

ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanır, açıklandı mı? ATA AÖF sonuçları bekleniyor

ATA AÖF sınav sonuçları için heyecan giderek artıyor. Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bahar dönemi vize sınavları 5 Nisan ve 16 Nisan tarihleri aralığında yapıldı. Sınav soruları ve cevaplarının açıklanmasının ardından sorulara itirazlar 23 Nisan tarihine kadar yapıldı. Peki, ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

25.04.2021Gündem
ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, açıklandı mı Bahar yarıyılı final sınavları ile ilgili açıklama

ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, açıklandı mı? Bahar yarıyılı final sınavları ile ilgili açıklama

ATA AÖF sınav sonuçları, söz konusu sınavların ardından öğrencilerin odaklandığı konulardan oldu. Atatürk Üniversitesi öğrenci girişi sayfasından online düzenlenen vize sınavları 16 Nisan 2021'de sona erdi. Sınav sonuçlarının değerlendirilmesinde 4 (dört) yanlış cevap 1 (bir) doğru cevabı götürecek. 2021 ATA AÖF sınavlarının ardından, lisans ve ön lisans eğitimini açıktan tamamlayan öğrencilerin gözü ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? sorusunun yanıtına çevrildi. Üniversiteden yapılan açıklamada final ve bütünleme sınavları için önemli duyuru yayınlandı. İşte, ATA AÖF vize sınav sonuçları ile ilgili ayrıntılar.

16.04.2021Gündem
ATA AÖF sınav tarihleri açıklandı İşte ATA AÖF sınav takvimi

ATA AÖF sınav tarihleri açıklandı! İşte ATA AÖF sınav takvimi

ATA AÖF sınav tarihleri için geri sayım başladı. Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bahar dönemi vize sınavları online olarak yapılacak. Sınavlar 5 Nisan’da başlayacak. Öte yandan 2020-2021 eğitim-öğretim yılı bahar yarıyılı online vize sınavı programı da kurum tarafından yayımlandı. İşte ATA AÖF sınav tarihleri ve programı

31.03.2021Gündem
ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak Ders geçme notu değişti

ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Ders geçme notu değişti!

ATA AÖF sınav sonuçları için heyecan giderek artıyor. Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Güz Yarıyılı online final sınavları sona erdi. Sınava giren adaylar heyecanla kaç puan alacaklarını öğrenmek istiyorlar. Öte yandan kurum tarafından ders geçme alt sınırı ile ilgili açıklama yapıldı. İşte ATA AÖF sınav sonuçları ile ilgili detaylar

22.01.2021Gündem
ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak Gözler final sınavı sonuçlarında

ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Gözler final sınavı sonuçlarında

ATA AÖF sınav sonuçları merak edilen konular arasında yer alıyor. Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi final sınavları 04 - 15 Ocak 2021 tarihleri arasında online olarak yapıldı. Sınav soruları ve cevapları kurum tarafından LMS’ye yüklendi. Şimdi gözler ATA AÖF sınav sonuçlarının açıklanma tarihine çevrildi. İşte detaylar

19.01.2021Gündem
ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak Atatürk Üniversitesi final sınavları tamamlandı

ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Atatürk Üniversitesi final sınavları tamamlandı

ATA AÖF sınav sonuçları, söz konusu sınavın tamamlanmasının ardından gündeme geldi. 04 - 15 Ocak 2021 tarihleri arasında gerçekleşen Atatürk Üniversitesi 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Online Final sınavı sonrası gözler üniversiteden yapılacak açıklamaya çevrildi. Lisans ve ön lisans eğitimlerini açıktan tamamlayan öğrencileri ilgilendiren ATA AÖF final sınavı sonuçları, yapılan değerlendirmenin ardından üniversitenin internet sitesinden duyulacak. İşte, 2021 ATA AÖF sınav sonuçlarıyla ilgili ayrıntılar.

15.01.2021Gündem
Son dakika: ATA AÖF sınav sonuçları açıklandı ATA AÖF sınav sonuçları sorgulama

Son dakika: ATA AÖF sınav sonuçları açıklandı! ATA AÖF sınav sonuçları sorgulama

ATA AÖF sınav sonuçları ile ilgili son dakika açıklaması yapıldı ve sonuçlar erişime açıldı. Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi vize sınavları 30 Kasım tarihinde başladı ve 11 Aralık’a kadar devam etti. Sınav sonuçlarının değerlendirilmesinde 4 (dört) yanlış cevap 1 (bir) doğru cevabı geçersiz kılacak. İşte ATA AÖF sonuçları sorgulama ekranı

22.12.2020Gündem
ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak ATA AÖF sınav sonuçları sorgulama

ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? ATA AÖF sınav sonuçları sorgulama

ATA AÖF sınav sonuçları, dönem sınavlarına giren adaylar tarafından yoğun ilgi görüyor. Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi güz dönemi yarıyılı sınavları 30 Kasım ve 11 Aralık tarihleri aralığında gerçekleştirildi. Sınavlar online olarak yapıldı. Sorular ve cevaplara bakarak tahmini puanlarını hesaplayan adaylar heyecanla sonuç açıklamasını beklemeye başladılar. Peki, ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

16.12.2020Gündem
ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak ATA AÖF soruları ve cevapları yayımlandı

ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? ATA AÖF soruları ve cevapları yayımlandı!

ATA AÖF vize sınavları online olarak gerçekleştirildi. Sınavlar 30 Kasım tarihinde başladı ve 11 Aralık’ta sona erdi. Sorular ve cevaplar 14 Aralık itibari ile erişime açıldı. Sınav sonuçlarının değerlendirilmesinde 4 (dört) yanlış cevap 1 (bir) doğru cevabı geçersiz kılacaktır. Peki, ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte detaylar

15.12.2020Gündem
ATA AÖF yaz okulu sınav sonuçları açıklandı ATA AÖF sınav sonuçları OBS giriş ekranı

ATA AÖF yaz okulu sınav sonuçları açıklandı! ATA AÖF sınav sonuçları OBS giriş ekranı

ATA AÖF sınav sonuçları açıklandı. Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi yaz okulu sınavı 9 Eylül'de yapıldı. Sınavın ardından sorular ve cevaplar  LMS'ye yüklendi. Yaz Okulu Sınavı sonuçlarına obs.atauni.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz. İşte ATA AÖF sınav sonuçları OBS giriş ekranı

14.09.2020Gündem
ATA AÖF sınav sonuçları açıklandı mı Gözler ATA AÖF yaz okulu sınav sonuçlarında

ATA AÖF sınav sonuçları açıklandı mı? Gözler ATA AÖF yaz okulu sınav sonuçlarında

ATA AÖF sınav sonuçları için heyecan giderek artıyor. ATA AÖF yaz okulu sınavı 9 Eylül 2020 tarihinde saat 10.00 ile 21.30 saatleri arasında  yapıldı. Öğrenciler sınav sistemine https://esinav.ataaof.edu.tr/ adresini kullanarak doğrudan erişebildiler. Peki, ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte detaylar...

13.09.2020Gündem
ATA AÖF bütünleme sınav sonuçları ne zaman açıklanır

ATA AÖF bütünleme sınav sonuçları ne zaman açıklanır?

ATA AÖF bütünleme sınavına giren adaylar heyecanla sonuç açıklamasını beklemeye başladılar. Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bütünleme sınavları 6 Temmuz ve 9 Temmuz tarihleri aralığında yapıldı. Sınav soruları ve cevapları LMS üzerinden yayımlandı. Peki ATA AÖF bütünleme sınav sonuçları ne zaman açıklanır?

11.07.2020Gündem
ATA AÖF final sonuçları açıklandı - OBS ATA AÖF sınav sonuç sorgulama ekranı

ATA AÖF final sonuçları açıklandı - OBS ATA AÖF sınav sonuç sorgulama ekranı

ATA AÖF final sonuçlarıyla ilgili beklenen açıklama geldi. ATA AÖF Bahar Yarıyılı Final Sınavı Sonuçları açıklandı. Atatürk Üniversitesi'nin resmi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada 'Bahar Yarıyılı Final Sınavı sonuçların http://obs.atauni.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz.' ifadelerine yer verildi. İşte ATA AÖF sınav sonuç sorgulama ekranı

30.06.2020Gündem
ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanır

ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanır?

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi'nde (ATA AÖF) öğrenim gören öğrenciler, bahar dönemi vize sınavlarının online şekilde yapılmasının ardından, bu kez de sonuçların açıklanacağı tarihe odaklandı. Sınavlara katılım sağlayan binlerce öğrenci, sonuç açıklama tarihini sorguluyor. Peki, ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanır?

21.05.2020Gündem
ATA AÖF vize sonuçları ne zaman açıklanır ATA AÖF sınav sonuçları açıklandı mı

ATA AÖF vize sonuçları ne zaman açıklanır? ATA AÖF sınav sonuçları açıklandı mı?

ATA AÖF sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı öğrenciler tarafından merak ediliyor. Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesinde eğitim gören öğrenciler bahar dönemi vize sınavları yapıldı. Online olarak yapılan sınavın ardından kurum soruları ve cevapları erişime açtı. Sınav soruları ve cevapları LMS üzerinden yayınlandı. Peki ATA AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak?

19.05.2020Gündem
ATA AÖF sınavı kaç dakika ve saat kaçta biter ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

ATA AÖF sınavı kaç dakika ve saat kaçta biter? ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

ATA AÖF sınav süresi ders başına göre değişkenlik gösterecek. Okumakta oldukları bölüm kapsamında sınava girecek olan öğrenciler, sınav sonrasında ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak sorusuna cevap arayacak. Peki, ATA AÖF sınav sonuçları hangi tarihte açıklanacak? İşte, sınavın sona ereceği ATA AÖF sınav süresi ve sonuçları hakkında bazı bilgiler

1.02.2020Eğitim
ATA AÖF sınav soru ve cevapları yayımlandı mı ATA AÖF final sonuçları ne zaman açıklanacak

ATA AÖF sınav soru ve cevapları yayımlandı mı? ATA AÖF final sonuçları ne zaman açıklanacak?

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (ATA AÖF) güz dönemi final sınavlarının ilk oturumu 28 Aralık'ta gerçekleşti. Ülke genelinde 104 sınav merkezinde yapılan sınavın ardından öğrencilerin gözü soru ve cevaplarına çevrildi. Peki, ATA AÖF sınav soru ve cevapları yayımlandı mı? ATA AÖF final sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, ATA AÖF sınav sonuçları hakkında ayrıntılı bilgiler.

28.12.2019Gündem
ATA AÖF vize sonuçları ne zaman açıklanacak Başarı notu nasıl hesaplanır

ATA AÖF vize sonuçları ne zaman açıklanacak? Başarı notu nasıl hesaplanır?

ATA AÖF vize sonuçları, kurumun resmi internet sitesi üzerinden öğrencilerin erişimine açılacak. Öğrenciler, ATA AÖF sınav sonuçları bilgisini öğrenci bilgileri ile kolayca görüntüleyebilecek. Peki, ATA AÖF vize sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, sınavın ardından neticelerini öğrenmek isteyen öğrenciler için ATA AÖF vize sınavı sonuçları ve detaylı bilgiler

25.11.2019Eğitim
ATA AÖF bütünleme sınav sonuçları OBS üzerinden görüntülenir

ATA AÖF bütünleme sınav sonuçları OBS üzerinden görüntülenir?

ATA AÖF bütünleme sınavı sonuçları Öğrenci Bilgi Sistemi (OBS) üzerinden açıklandı. Öğrenciler, bütünleme sınavı sonuçları için Atatürk Üniversitesi OBS sistemi üzerinden giriş işlemlerini yaparak detayları öğrenebilecek. İşte, ATA AÖF bütünleme sınavı sonuçları hakkında bazı bilgiler

8.07.2019Eğitim
ATA AÖF final sınavı sonuçları açıklandı ATA AÖF OBS giriş ekranı

ATA AÖF final sınavı sonuçları açıklandı! ATA AÖF OBS giriş ekranı

ATA AÖF final sınavı sonuçları, üniversitenin resmi internet sitesi üzerinden duyuruldu. OBS ekranı üzerinden giriş yapılabilen ATA AÖF final sınavı sonuç sorgulama ekranı ile final sınavında alınan notlar kolaylıkla görüntülenebilecek. İşte, ATA AÖF final sınavı sonuçları ve detaylı bilgiler

23.05.2019Gündem
ATA AÖF sınav sonuçları o tarihte mi açıklanacak İşte, o detaylar

ATA AÖF sınav sonuçları o tarihte mi açıklanacak? İşte, o detaylar

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (ATA AÖF) sınav sonuçları için öğrencilerin araştırması devam ediyor. Sınava dair soru ve cevaplarına yayımlanmasının ardından ATA AÖF sınav sonuçları açıklamasını sorgulamaya başlayan vatandaşlar, kurumun resmi internet sitesi üzerinden yapılacak olan açıklamalara odaklandı. Peki, ATA AÖF vize sınavının sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

3.04.2019Gündem
ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanır

ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanır?

ATA AÖF güz dönemi final sınavları 19 - 20 Ocak tarihlerindeki oturumların ardından tamamlandı. Gözler şimdi on binlerce açıköğretim öğrencisini ilgilendiren sonuçların açıklanacağı tarihte. Bu hususta bilgi almak isteyen öğrenciler, Atatürk Üniversitesi'nden açıklama yapılıp yapılmadığını merak ediyor. Peki, ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanır?

26.01.2019Gündem
ATA AÖF vize sonuçları açıklandı ATA AÖF OBS ara sınav sonuçları

ATA AÖF vize sonuçları açıklandı! ATA AÖF OBS ara sınav sonuçları

ATA AÖF vize sonuçları az önce Atatürk Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemi (OBS) üzerinden erişime açıldı. Aralık ayının başında girdikleri sınavın sonuçlarını merak eden binlerce kişi, TC Kimlik Numarası ve şifre ile sonuçları kolayca öğrenebilecek. İşte, ATA AÖF ara sınav sonuçları ve detaylı bilgiler

13.12.2018Gündem
ATA AÖF vize sınav sonuçları nasıl öğrenilir İtiraz ekranı

ATA AÖF vize sınav sonuçları nasıl öğrenilir? İtiraz ekranı!

ATA AÖF vize sınavı sonuçları kurumun internet sitesi üzerinden yayımlandı. Türkiye genelinde birçok merkezde gerçekleştirilen sınavların ardından öğrenciler, ATA AÖF sınav sonuçlarını öğrenci bilgi sistemi üzerinden görüntüleyebilecek. Peki, ATA AÖF vize sınavı sonuçları nereden öğrenilebilecek? İşte, sınav sonuçları sonrasında merakla araştırılan itiraz ekranı ve detaylı bilgiler

16.12.2017Eğitim
ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman yayımlanır

ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman yayımlanır?

ATA AÖF sınav sonuçları için geri sayım devam ediyor. Birçok merkezde gerçekleştirilen sınavların ardından ATA AÖF sınav sonuçları için meraklı bekleyiş başladı. Peki, ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, yüz binlerce kişiyi yakından ilgilendiren sınav sonuçları hakkında detaylı bilgiler

14.12.2017Eğitim
ATA AÖF sınav sonuçları açıklandı.. (AÖF sonuçları sorgulama ekranı)

ATA AÖF sınav sonuçları açıklandı.. (AÖF sonuçları sorgulama ekranı)

ATA AÖF sonuçları merakla bekleniyordu. Öğrencilerin beklediği açıklama dün yapıldı ve sınav sonuçları açıklandı. Peki sınav sonuçlarına itiraz etmek isteyen öğrenciler hangi şartlarda bu başvuruyu gerçekleştirebiliyor? İşte Atatürk Üniversitesi bahar dönemi sınav sonuçları sorgulama ekranı

13.06.2017Eğitim
ATA AÖF sınav sonuçları sorgulama ekranı Başarı notu nasıl hesaplanıyor

ATA AÖF sınav sonuçları sorgulama ekranı! Başarı notu nasıl hesaplanıyor?

ATA AÖF sınav sonuçları, öğrencilerin erişimine açıldı. 29-30 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen ve Türkiye genelinde on binlerce öğrencinin katılım sağladığı ATA AÖF sınav sonuçları, kurumun internet sitesi üzerinden duyuruldu. İşte, adayların merakla araştırdığı ATA AÖF sınav sonuçları ve on binlerce kişinin merak ettiği sınav sonuçları itiraz işlemleri hakkında detaylı bilgiler

16.05.2017Eğitim
ATA AÖF sonuçları açıklandı – ATA AÖF OBS sorgulama sayfası

ATA AÖF sonuçları açıklandı – ATA AÖF OBS sorgulama sayfası

ATA AÖF sınav sonuçları daha önce de bildirildiği gibi 16 Şubat Perşembe günü açıklandı. Açıköğretimliler, güz dönemi sınav sonuçlarına, ATA AÖF OBS sorgulama sayfası üzerinden erişebiliyorlar. Sonuçların duyurulduğu sayfada AÖF ders geçme notuyla ilgili de önemli bir bilgi verildi. İşte, ATA AÖF sınavlarıyla ilgili son gelişmeler!

17.02.2017Gündem
ATA AÖF final sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak İşte, bütünleme tarihleri

ATA AÖF final sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, bütünleme tarihleri

ATA AÖF sınav sonuçları için heyecanlı bekleyiş sürerken, öğrenciler, derslerden geçme, kalma durumlarını merak etmeye devam ediyor. 28-29 Ocak tarihlerinde girdikleri sınavın ardından bütünleme sınavına gerek kalıp kalmayacağını merak eden öğrenciler, ATA AÖF sınav sonuçları üniversitenin resmi İnternet sitesini sıkça ziyaret ediyor. Peki, ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, merak edilen detaylar ve bütünleme sınavlarının yapılacağı tarih

10.02.2017Eğitim
ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman Tek ders sınavı ne zaman yapılacak

ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman? Tek ders sınavı ne zaman yapılacak?

ATA AÖF sınav sonuçları için beklenti devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sonu sınava giren ve sonuçların açıklanacağı tarihi merakla bekleyen öğrencilerin araştırdığı ATA AÖF sınav sonuçlarının, üniversitenin İnternet sitesi üzerinden açıklanması bekleniyor. Peki, ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Tek ders sınavı ne zaman yapılacak? İşte, detaylı bilgiler

1.02.2017Eğitim
AÖF güz dönemi sınav sonuçları açıklandı AÖF itirazı nasıl yapılır

AÖF güz dönemi sınav sonuçları açıklandı! AÖF itirazı nasıl yapılır?

AÖF sınav sonuçları dün öğleden sonra erişime açıldı. 26-27 Kasım'da girdikleri sınavın sonucunu bekleyen Açıköğretim Fakültesi öğrencileri, Anadolu Üniversitesi resmi sitesi üzerinde yer alan sorgulama sayfasıyla sonuçlarına ulaşabildiler. Sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından bekledikleri notları alamayan öğrenciler, AÖF sınav itirazının nasıl yapıldığını merak ettiler. Peki, AÖF sınav sonuç itirazları nasıl yapılır?

8.12.2016Eğitim
2016 AÖF ara sınav sonuçları açıklandı AÖF sınav itirazı ve final tarihi detayı

2016 AÖF ara sınav sonuçları açıklandı! AÖF sınav itirazı ve final tarihi detayı

AÖF sınav sonuçları için merakla beklenen açıklama Anadolu Üniversitesi tarafından yapıldı. Okumakta oldukları Lisans ve Ön Lisans bölümleri için ara sınavlara katılan öğrenciler, AÖF sınav sonuçları açıklamasına ilgi gösterdi. Sonuçların ardından aldıkları puana itiraz etmek isteyen öğrenciler, AÖF sınav sonucu itirazının nasıl yapılacağını araştırdı. İşte itiraz hakkında bazı bilgiler ve AÖF sınav sonuç ekranı

7.12.2016Eğitim
ATA AÖF final sınav sonuçları açıklandı Bütünleme sınavları ne zaman

ATA AÖF final sınav sonuçları açıklandı! Bütünleme sınavları ne zaman?

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (ATA AÖF) öğrencileri 16 – 17 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilen final sınavı sonuçlarını merakla bekliyordu. ATA AÖF final sınavı sonuçları bugün açıklandı. ATA AÖF sonuçlarına nasıl ulaşılır? Bütünleme sınavları hangi tarihte yapılacak? İşte detaylar...

3.02.2016Gündem
ATA AÖF sınav sonuçları açıklandı

ATA AÖF sınav sonuçları açıklandı!

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (ATA AÖF) öğrencilerinin heyecanla bekledikleri ATA AÖF sınav sonuçları açıklandı. Sınav sonuçları ATA AÖF OBS Öğrenci Bilgi Sistemi girişi yaparak öğrenilebiliyor. Öte yandan sınav soruları ve cevap anahtarları da erişime açıldı. İşte detaylar...

2.02.2016Eğitim
ATA AÖF online sınav sonuçları 2020 ne zaman açıklanır

ATA AÖF online sınav sonuçları 2020 ne zaman açıklanır?

Alınan kararlar doğrultusunda uzaktan sınav sürecine geçiş yapan ATA AÖF, online sınav sürecini devam ettiriyor. 4 mayıs 2020 tarihinde başlayan 2019-2020 bahar vize sınav programı, 15 Mayıs tarihine kadar devam edecek. Peki, ATA AÖF online sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konu hakkında merak edilen bazı bilgiler

13.05.2020Eğitim
ATA AÖF sınavları ertelendi mi ATA AÖF vize sınavları ne zaman yapılacak

ATA AÖF sınavları ertelendi mi? ATA AÖF vize sınavları ne zaman yapılacak?

Koronavirüs tedbirleri çerçevesinde AÖL sınavlarında alınan erteleme kararının ardından ATA AÖF'te öğrenim gören üniversiteliler gözü vize sınavlarının tarihine çevrildi. 28-29 Mart'ta yapılması beklenen ATA AÖF bahar dönemi sınavlarının ileri bir tarihe alınıp alınmadığı merakla araştırılıyor. Peki, ATA AÖF sınavları ertelendi mi? ATA AÖF vize sınavları ne zaman yapılacak? İşte, o konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler.

15.03.2020Gündem
ATA AÖF 2020 bütünleme sınavı ne zaman İşte ATA AÖF sınav tarihleri

ATA AÖF 2020 bütünleme sınavı ne zaman? İşte ATA AÖF sınav tarihleri

Erzurum Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) güz dönemi final sınavları geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Finalde bekledikleri başarıyı yakalamayan öğrenciler bütünleme sınavlarına yoğunlaştı. ATA AÖF 2020 bütünleme sınav tarihi öğrenciler tarafından merak ediliyor. Peki, ATA AÖF bütünleme sınavları ne zaman hangi tarihte? İşte, ATA AÖF sınav tarihleri ve konuyla ilgili detaylar.

16.01.2020Gündem
ATA AÖF final sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak ATA AÖF sonuçları hangi tarihte açıklanacak

ATA AÖF final sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? ATA AÖF sonuçları hangi tarihte açıklanacak?

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (ATA AÖF) güz dönemi final sınavları aralık ayında gerçekleşti. Ülke genelinde tamamlanan sınavın ardından öğrencilerin gözü üniversite tarafından yapılacak duyuruya çevrildi. Güz dönemi final sınavlarına katılım sağlayan öğrenciler ATA AÖF sınav sonuçlarının hangi tarihte açıklanacağını sorguluyor. Peki, ATA AÖF final sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, sınav sonuçlarına yönelik ayrıntılar.

7.01.2020Gündem
ATA AÖF 3 ders sınavı ne zaman

ATA AÖF 3 ders sınavı ne zaman?

2018-2019 ATA AÖF bahar yarı yılı 3 ders sınavı için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. 16-17 Mayıs'tan sonra eren final sınavlarının ardından gözler bu kez, 3 ders sınavlarının yapılacağı tarihlerde. Peki, ATA AÖF 3 ders sınavı ne zaman?

18.06.2019Gündem
ATA AÖF bütünleme ve üç ders sınavları ne zaman yapılacak

ATA AÖF bütünleme ve üç ders sınavları ne zaman yapılacak?

Erzurum Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) bahar dönemi final sınavları geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Final sınavlarının sona ermesinin ardından, dönem derslerinde başarı sağlayamayan öğrencilerin gözü bütünleme sınavlarına çevrildi. Bütünleme sınavlarına giren öğrenciler, notlarını yükseltmek için ikinci bir şans elde edecekler. Peki, ATA AÖF bütünleme ve üç ders sınavları ne zaman yapılacak?

13.06.2019Gündem
ATA AÖF bütünleme sınavları ne zaman

ATA AÖF bütünleme sınavları ne zaman?

Erzurum Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) 11-12 Mayıs tarihlerinde final sınavları gerçekleşti. Finalde bekledikleri başarıyı yakalamayan öğrencilerin gözü, notlarını yükselme şansı yakalayacakları bütünleme sınavlarına çevrildi. Peki, ATA AÖF bütünleme sınavları ne zaman? İşte, ATA AÖF bütünleme sınav takvimi ile ilgili detaylar.

27.05.2019Gündem
ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Atatürk Üniversitesi'nde açıköğretim öğrenimi gören öğrencilerin katılım sağladığı ATA AÖF bahar dönemi oturumlarının başlaması ardından farklı sorular gündeme geldi. En çok merak edilen konuların başında ise sınav sonuç tarihi ve bütünleme sınavı var. Peki, ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, merak edilenler.

11.05.2019Gündem
ATA AÖF final sınavı sonuçları açıklandı

ATA AÖF final sınavı sonuçları açıklandı

ATA AÖF final sınavı sonuçları, büyük bir merakla Atatürk Üniversitesi öğrenciler tarafından bekleniyordu. ATA AÖF sınav sonuçları yapılan duyuruyla birlikte açıklandı. İşte, ATA AÖF final sınav sonuçları sorgulama sayfası.

21.05.2018Eğitim