GeriCinsellik Oğlak, Kova ve Balık fantezileri
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Oğlak, Kova ve Balık fantezileri

"Erkeklerin fantezileri burçlarında saklı olduğuna göre bakalım bu burçların erkekleri nelerden hoşlanıyor."

Oğlak

Ona lazım olan bir çift kanat ve hafızasını geçici olarak kaybetmesini sağlayacak bir alet. Ayakları yere basan oğlak erkekleri için durum yatakta da değişmez. Sıkmak ve sıkılmak için yaratılmış bir halleri vardır. Hep meşguldür. Arada bir onu dürtmeniz pozisyon değiştirmeniz onu kendine getirecektir.

Bir buzdolabı ile berabersiniz farkında mısınız? İsterseniz Sharon Stone olun bu buzdolabı fişini çekmez. Yataktaki bu uzaklığın çözümünü ancak zamana bırakabilirsiniz. Oğlaklar tanıdıkça ısınır. Seks yaparken keşfe çıkarlar ve küçük engellerden de hoşlanmazlar. Kolay kolay tatmin olmazlar. Kendi doyumu için sizin de bir şeyler yapmanızı beklerler.

Hükmetmeye bayılırlar. Bir oğlak erkeği için elleri kolları bağlı bir aşk kölesi olursanız değmeyin libidosuna.

Kova

Seks shop'lardan çıkmayan utangaç çocuklara benzetebiliriz onları. Evinizin uygun yerlerini bu tür seks objeleri ile donatırsanız onu eve bağlamanız kolay olur.

Kova erkeği sevgilinizle yeteri kadar dost musunuz? Onu ateşleyen dostluktur çünkü. Kendisini anlayan kadınlara ilgi duyar. Çok fazla sekse düşkün değildir, porno dergiler ve erotik filmlerle idare edebilir.

Kovalar özgürdür, tek eşli yalamakta zorlanırlar. Kadınlarda zekaya önem verirler. Gizemli ve karmaşık kadınlara bayılırlar. Şaşırtılmak inanılmaz derecede tahrik eder onları.

Kovalar yatakta eşitlikten yanadır. Hareket ve dokunuşlarını sizden gelen elektriğe göre yönlendirirler.

Balık

Öpmesi, koklaması, ısırması, her şeyi duygu yüklüdür balıkların. Bir balıkla birlikte olduktan sonra vücudunuzdaki duygu zerreciklerini hissettiniz mi? Sevişmek bir duygu değişimidir onların için. Kışkırtıcı, yumuşacık bir yaklaşımları vardır. İnce noktaları parmağıyla koymuş gibi bulurlar. Balık erkeğini yatağa götüren şey duygulardır. Ancak sadakatte zorlanırlar.

Kokulu mumlar, tütsüler, şarap balık erkeği için ideal seks ortamını oluşturan küçük şeylerdir. Balık erkeği sevişirken partnerinin vücudunu görmek ister. Paylaştığı bedeni görerek dokunmak ister. Kadınların yatakta güçlü ve yönetici olmasını arzular. Hayalperest balıklar tam anlamıyla birer fantezi makinesidir. Kırmızı ojeli, uzun tırnaklı ayaklar müthiş bir ödüldür onlar için.

Erkeğinizin fantezileri

Yengeç, Aslan ve Başak fantezileri

Terazi, Akrep ve Yay fantezileri

Oğlak, Kova ve Balık fantezileri

Koç, Boğa, İkizler fantezileri

Yengeç, Aslan ve Başak fantezileri

Terazi, Akrep ve Yay fantezileri

False