Kova Burcunu 2024 Yılında Neler Bekliyor? Aygül Aydın'dan Kova Burcu 2024 Aşk, Para ve Sağlık Yorumu
GeriAstro Gündem Kova Burcunu 2024 Yılında Neler Bekliyor? Aygül Aydın'dan Kova Burcu 2024 Aşk, Para ve Sağlık Yorumu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kova Burcunu 2024 Yılında Neler Bekliyor? Aygül Aydın'dan Kova Burcu 2024 Aşk, Para ve Sağlık Yorumu

Kova Burcunu 2024 Yılında Neler Bekliyor? Aygül Aydın'dan Kova Burcu 2024 Aşk, Para ve Sağlık Yorumu

"Kova burcu 2024 yıllık burç yorumlarını okudunuz mu? Uzman Astrolog Aygül Aydın Kova burçları için 2024 yıllık burç yorumlarını açıkladı. 2024 yılında Kova burcunu neler bekliyor? 2024 Kova burcu için olumlu geçecek mi? 2024 yıllık burç yorumlarına göre Kova burçlarını aşk, kariyer ve sağlık konularında neler bekliyor? Kova burçlarını 2024'de etkileyecek gökyüzü olayları neler? İşte Kova burcu 2024 yıllık burç yorumları..."

Bazı bağların kopması seni hayata bağlar.

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, son yıllarda yeni yılı, yeni olan her şeyi nasıl karşıladığınızı düşünebilirsiniz. Düşünmeye devam edin, düşündükçe birçok detayla karşılaşacaksınız. Hepsi sizi bir sonraki sahne için hazırlıyor olacak. Ama asıl sahne şimdi: Plüton'u burcunuzda ağırlıyorsunuz. Önemli ev sahiplikleri yaptığınız birkaç yılın ardından şimdi bu maharetlerinizi ortaya koyacağınız, bazılarını tümüyle değiştirip bazılarını da geliştireceğiniz bir misafiriniz var. Yeni başlangıçlar basit ve klasik bir tabir gibi hissettirse de, işin aslı pek öyle değil. Giyiminiz, fiziksel durumunuz, tarzınız, işiniz, düşünceleriniz, ilişkileriniz, alışkanlıklarınız... Tümüyle yenilenecek. Bunun gerekliliğini unutmayın ya da gözardı etmeyin. "Hani marjinal bizdik?" diye sordunuz. Bu sorunun cevabı bu marjinalliği, farklılığı geliştirmekte yatıyor. Böylece kendinizi kıyaslamaktan, eksiklerinizle küsmekten ötesine geçebileceksiniz. Farkındalığınız yüksek olabilir ama buna rağmen göremediğiniz durumlar olduğunu farkedebilirsiniz. Görmeye, şaşırmaya devam edeceksiniz. Şubat ayında burcunuzdaki Yeni Ay ile bu gördüklerinizi kullanacağınız yeni bir düzene geçebilirsiniz. Tazelendiğinizi, yeniden doğduğunuzu göreceksiniz. Her zaman üzerine koyarak ilerlemenin getirdiği kolaylık ve rahatlıkla, şimdi de aynısını yapabileceksiniz. Neyin üzerine ne koyacağınızı da değiştireceğinizi de söylemeye gerek yok sanırım...

Ekonomik alanlardaki beklentilerinizi bir sisteme dönüştürmeniz gerekebilir.

İnsanlara güvenmelisiniz. Bu sayede size olan bakış açısını da değiştirebilirsiniz. Paylaşımcı, ortak hareket eden ve çalışan biri olmanızla getirilerinizi büyütebilirsiniz. Balık burcundaki Yeni Ay parasal sorunlarınızı çözecektir. Ona, düşünmeyi azaltarak üzülmeyi bitirerek yardımcı olmalısınız. Önümüzdeki yıllarda bu konuyla ilgili önemli gündemleriniz olacaktır. Yıl sonundaki Balık Ay Tutulmasını da hesaba katarak mali konulardaki planlarınızı, düşüncelerinizi ve hedeflerinizi doğru bir zemine oturtmalısınız. Hangi değerin size kazandıracağını bulun. Jüpiter'in İkizler geçişi de size bu konuda destek olabilir. Gördüğünüz üzere gökyüzü sizin yanınızda! Siz de kendinizin, sevginizin, değerlerinizin ve hayallerinizin yanında olun. Yanınızda tek duran gökyüzü olmayacaktır.

Duygusal etkileşimler konusunda da önemli destekler gündeminize gelebilir.

Aşk hayatınızı hareketlendirecek, aile kurduracak, ailenizi genişletecek gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Mutlu insanın başaramayacağı hiçbir şey yoktur. Bu mutluluğun birçok bileti olacak. Mutlaka birini alın. Yaz aylarında gezegenlerin Aslan burcundaki geçişi ile buradaki kararlarınız büyük oranda netleşebilir ya da kararlarınızı yaşamaya başlayabilirsiniz. Kalbinizde kimsenin bilmediği sızılarla yaşamayı bırakmak için bunlar çok güçlü sebeplerdir... Yıllar sizden çok şey götürmeden bu sebepleri değerlendirin.

Yönetici gezegeniz Uranüs'ün bir geri hareketiyle daha karşı karşıyasınız.

Eylül ayı itibariyle, sakin ve dingin bir sonbahara giriyorsunuz. "Yeterince" olmadığını düşündüğünüz konularla ilgilenebilirsiniz. Ve yapıcı bir şekilde düşündüğünüzde değerinizi, iyi hissettiren yerleri ve ilişkileri fark edebileceksiniz. Yaşadıklarınızı hayatınızı geliştirmek ve güzelleştirmek için bir imkan olarak görün. İmkanlar söz konusu olduğunda maddi anlamda da bu şansınızın olduğunu söylemeliyiz. Kaybettiğiniz ya da emek verip alamadığınız her şeyin bir dönüşü olabilir. Plüton'un burcunuzdan kısa süreli ayrılışıyla bu dönemin aynı zaman denk gelmesi tabii ki bir tesadüf değil... Geçmişin yükünü bırakın. Sizinle uğraşan, kötü niyetli olan, sizi de bu kötülüğe sürükleyen hiçbir düşünce ve insana, istediği primi vermemeyi öğrenin. Bunu öğrenmek ve kurtulmak için son şansınız gibi düşünün. Bu son olsun ki, başlangıçlara daha kolay adapte olun. 

Terazi Güneş Tutulması ile geçtiğimiz yılın aynı zamanlarını göz önüne getirin.

Ekim ayı ve sonrasında, kurduğunuz iletişimlerin, yaptığınız işlerin, attığınız adımların sizi neden o şekilde karşıladığını şimdi daha iyi anlayacaksınız. Yetenek kadar onu kullanabilecek ortamların oluşması da önemlidir. Kendinizi bu ortamlara taşıyın. Merkür'ün Akrep burcuna geçişi, bu ortamlarda atacağınız imzaları önünüze getirebilir. Güçlü stratejilerin gücünün nereden geldiğini görün. Kaçmak yerine anlamayı, kızmak yerine hak vermeyi deneyin. Bu deneyin, hayatınızda nasıl deneyimler getireceğini bilemezsiniz. Hissedin.

Plüton bir daha gitmemek üzere yeniden burcunuza geldiğinde, yılın sonuna gelmiş olsanız da kendinizi yeniden başlatabilirsiniz. Bilgisayar programlarından feyz alın. Güncellemelerin, denetimlerin ve kontrollerin ne kadar önemli olduğunu fark edin. Kendinizi bilgisayarlardan ilham alarak geliştirin. Sadece mental olarak değil, teknolojinin geldiği ve gelebileceği noktaları görerek bir kişisel gelişim planıyla ilerleyin.

Mutlu yıllar…

False