GeriKişisel Bakım Jessica Alba’nın güzellik sırları!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Jessica Alba’nın güzellik sırları!

Jessica Alba’nın güzellik sırları!
Abone Olgoogle-news

"Hollywood’un en güzel oyuncusu Jessica Alba, güzelliği ile herkesi büyülemeyi başarıyor. İki çocuk annesi olmasına rağmen hala muhteşem bir vücuda sahip. Hamilelik döneminde aldığı kiloları kolaylıkla veren Jessica Alba’nın kısa sürede eski formuna geri dönmesi merak ediliyordu. Dünyaca ünlü yıldız, merak edilen güzellik sırlarını açıkladı."

Jessica Alba, yediği her şeye çok dikkat ettiğini açıkladı. Özellikle organik ürünler tüketmeye çalıştığını dile getiren ünlü oyuncu, "İçinde altibiyotik bulunan ya da genetik olarak modifiye edilmiş gıdalardan uzak durun. Vücut bu kimyasallarla savaşmak için de yağ hücreleri üretiyor”, dedi.

Jessica Alba’nın güzellik sırları

Sebze yemeği çok sevdiğini ve her öğün mutlaka sebze yediğini dile getiren Jessica Alba, "Her yemekte sebze tüketerek vücudun yüzde 16 oranında daha fazla kalori harcamasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca atıştırmalık olarak da çiğ sebzeleri tercih edin. Renkli biberler, domates ve salatalık; hem açlığınızı bastırmanızı, hem de gerekli mineral ve vitaminleri almanızı sağlar”, diyor. Tatlandırıcılardan uzak durulması konusunda uyaran ünlü oyuncu, içerisinde tatlandırıcı bulunan hiçbir şeyi kullanmamaları gerektiğini söyledi.

Açlığı gidermek ve enerji almak için bolca sebze suyu tüketilmesi gerektiğini düşünen Jessica Alba, "Sebzelerin kalorisi çok düşüktür. Ancak bazen onları içmek çok da eğlenceli olmuyor. Ben bu yüzden yeşil sebze sularımın içine bir parça kavun ekliyorum", dedi. Su tüketimine de değinen dünyaca ünlü yıldız, "Açlık ve susuzluk hislerini çoğu insan birbirine karıştırır. Vücudun suya duyduğu ihtiyacı anlamayanların daha kilolu olduklarını gözlemliyorum. Her öğün su için" dedi.

Jessica Alba’nın güzellik sırları

False