Bugün neler oldu?

Pitbull

Güncelleme Tarihi:

Pitbull haberleri sayfasında Pitbull hakkında son dakika haberler ve güncel bilgiler bulunmaktadır. Toplam 1544 Pitbull haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber sayfamızdan takip edilebilir.

Amerikan Pit Bull Terrier, terrier ve buldog köpeklerinin çiftleştirilmesiyle elde edilmiş melez bir köpek türüdür. eğitimine bağlı olarak oldukça sadık ve cana yakın olabilirler insan dostudurlar güçlü bir ağız yapısına sahip oldukları için insanlar tarafından kötü bir üne sahip olmuşlardır . Türkiye'de kanunlara göre “Pit bull terrier, Japanese tosa gibi tehlike arz eden hayvanları üretmek; sahiplendirilmesini, ülkemize girişini, satışını ve reklamını yapmak; sergilemek ve hediye etmek yasaktır” bu kanuna göre etrafınızda saldırgan köpek türleri besleyenler var ise şikayet edip köpeğin yetkililerce elinden alınmasını sağlayabiliyorsunuz.

PİTBULL (ŞARKICI)

Armando Christian Rafael Pérez ya da sahne adıyla Pitbull (d. 15 Ocak 1981, Miami), Amerikalı rapçidir. İlk kez 2002 yılında Lil Jon'un Kings of Crunk albümünde konuk olarak yer aldı. Ardından, 2004 yılının Ağustos ayında TVT Records etiketiyle M.I.A.M.I. (açılımı Money Is a Major Issue) adlı ilk stüdyo albümünü piyasaya sürdü. O zamandan beri, yine TVT Records etiketi altında iki stüdyo albümü daha yayınladı: 2006 yılının Ekim ayında El Mariel ve 2007 yılının Kasım ayında The Boatlift. Ayrıca, Mun2 kanalında La Esquina adında İspanyolca bir program sunmaktadır.

Pitbull haberleri

DAHA FAZLA #PİTBULL HABERLERİ

Pitbull’a ait tüm site haberleri