EKSTRA
MENÜ

Lokman-Cagirici

Lokman-Cagirici ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Lokman-Cagirici haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 597 Lokman-Cagirici haberi bulunmuştur.

Lokman-Cagirici Haberleri

Sarayda İstanbul belediye başkanlarına yemek

Saray'da İstanbul belediye başkanlarına yemek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve AK Partili ilçe belediye başkanlarıyla öğle yemeğinde bir araya geldi.

15.04.2015Gündem
Taksiciler Türkiye’nin ‘En’lerini seçti

Taksiciler Türkiye’nin ‘En’lerini seçti

Her gün yüzlerce vatandaşı evine, işine, eşine ve çocuklarınakavuşturan taksici esnafı, Bağcılar Belediyesi ve Onur’un TaksisiProgramı iş birliği ile düzenlenen proje kapsamında Türkiye’nin‘EN’lerini seçti.Şehri ve insanları en iyi tanıyan, İstanbul’daki ulaşımın yükünütaşıyan taksici esnafı Türkiye’nin ‘EN’lerini seçti. Bağcılar belediyesive Karadeniz FM’den Onur Sakar’ın Programı Onur’un Taksisi iş birliğiile Cevahir Grand Otel ev sahipliğinde gerçekleşen görkemli ödültörenine; Bağcılar Kaymakamı Erdal Çakır, AK Parti Bağcılar İlçe Başkanıİsmet Öztürk, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, oylamayakatılan taksici esnafları ve çok sayıda ünlü isim konuk oldu. Ödültöreni geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden ünlü sanatçı Kayahan’ınhayatından kesitlerin yer aldığı kısa bir film gösterimi ile başladı. Sanat, siyaset, spor, medya ve radyo dünyasının en iyilerininbelirlendiği geceye ünlüler akın etti. Aralarında Erkan Petekkaya ,Mustafa Ceceli, İrem Derici, İdo Tatlıses, Ahmet Selçuk İlkan, Alişan,Seher Dilovan, Ebru Yaşar, gibi isimlerin konuk olduğu gecede ünlülergiyimleriyle göz doldurdu. Yaklaşık 39 ilçeden 150 taksi durağındataksicilerin kullandığı oylarla ödüle layık görülen başarılı isimler,ödüllerini Başkan Çağırıcı ve Taksiciler Kooperatif başkanlarındanteslim aldı.En iyi erkek oyuncu dalında ödül kazanan Erkan Petekkkayaödülünü almak üzere sahneye davet edildiğinde eski model bir taksiylesahneye giriş yaptı.

8.04.2015Haber