EKSTRA
MENÜ

Bağcılar Belediyesi

Bağcılar Belediyesi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Bağcılar Belediyesi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.783 Bağcılar Belediyesi haberi bulunmuştur.

Bağcılar Belediyesi Haberleri

Sokağa çıkma yasağında sokak hayvanları unutulmadı

Sokağa çıkma yasağında sokak hayvanları unutulmadı

Bağcılar Belediyesi, Kovid-19 nedeniyle hafta sonu yaşanacak iki günlük sokağa çıkma yasağında can dostları yalnız bırakmıyor. Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler sokakta yaşayan hayvanlar için 63 parktaki mamamatiklere ve sokaklarda belirlenen noktalara mama bırakıyor. Ayrıca ilçe genelindeki suluklar da dolduruluyor.

5.12.2020Güncel
Tutumlu anne-babalar için yol haritası

Tutumlu anne-babalar için yol haritası

Çocukların ihtiyaç duyduğu ürünler illa yeni mi alınmalı? Bir oyuncakla birden fazla çocuk büyüyemez mi? Aynı puseti üç-dört farklı çocuk kullanamaz mı? Tutumlu ebeveynler kendi çevrelerinde ve sosyal mecralarda kurdukları çemberler sayesinde çocuklarının ihtiyaçlarını bazen ücretsiz bazen yarı fiyatına karşılıyor. İşte aile bütçesinin üstündeki yükü biraz olsun hafifletmek için çözüm arayanlar için seçenekler...

Feyzullah Kıyıklık kimdir nereli kaç yaşında

Feyzullah Kıyıklık kimdir nereli kaç yaşında?

Feyzullah Kıyıklık, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) bünyesinde 3 dönem İstanbul milletvekilliği görevinde bulundu. Hukuk Fakültesi ve Yüksek İslâm Enstitüsü mezunu olan Feyzullah Kıyıklık, Bağcılar Belediyesi'nin ilk belediye başkanı olarak 4 dönem, 15 yıl boyunca bu görevi yürüttü. Peki, Feyzullah Kıyıklık kimdir nereli kaç yaşında? İşte, o isim hakkında merak edilen bazı bilgiler

3.12.2020Gündem
Bağcılar’da Göztepe Mahallesi riskli alan ilan edildi

Bağcılar’da Göztepe Mahallesi riskli alan ilan edildi

İstanbul'un Bağcılar ilçesi Göztepe Mahallesi sınırları içinde bulunan bölge, riskli alan ilan edildi. Karara göre riskli ilan edilen ve 6 bin 153 kişinin yaşadığı 22 hektarlık (218.373 metrekare) alandaki 2 bin 150 daire ve işyeri yeniden inşa edilecek.

2.12.2020Gündem
Bağcılar’da Cuma namazı denetimi

Bağcılar’da Cuma namazı denetimi

Bağcılar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından Cuma namazı öncesinde ilçedeki camilerin abdest alma yerlerinde, iç ve dış mekanlarında koronavirüs denetimi yapıldı. Uygulama yapılan 50 camide seccadeler arasındaki sosyal mesafe ve şadırvanlarda hijyen koşulları ön planda tutulurken camiye gelenlere namaz öncesinde sosyal mesafe uyarıları yapıldı.

27.11.2020Gündem
Bağcılar’da berberlere Covid-19 denetimi

Bağcılar’da berberlere Covid-19 denetimi

Koronavirüs vakalarında artış yaşanması üzerine Bağcılar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri denetimleri artırdı. Kişiler arasında temasın en fazla olduğu yerler listesinde ilk sıralarda yer alan kuaförleri mercek altına alan zabıta ekipleri bir günde 240 iş yerini denetledi. Ekipler, dükkana müşteri dışında misafir alınıp alınmadığından kozmetik ürünlerin korunup korunmadığına kadar sıkı bir incelemede bulundu.

21.10.2020Gündem
Belediye dolu tehlikesine karşı kapalı pazarları otoparka çevirdi

Belediye dolu tehlikesine karşı kapalı pazarları otoparka çevirdi

Bağcılar Belediyesi, araç sahiplerinin dolu yağışından zarar görmemesi için bünyesinde bulunan 3 kapalı pazar alanını ücretsiz olarak vatandaşın hizmetine sundu. Pazar alanlarının iki gün boyunca açık olacağı belirtildi.

8.10.2020Gündem
Besin atıkları değerlendiriliyor... Muz ve patates kabuğundan plastik üretiyorlar

Besin atıkları değerlendiriliyor... Muz ve patates kabuğundan plastik üretiyorlar

Bağcılar Belediyesi Enderun Yetenekli Çocuklar Merkezi’nde eğitim gören öğrenciler, muz kabuğundan patatese kadar nişasta bazlı gıdalardan biyoplastik üretiyor.

Akıllı Başvuru ve Dijital Vatandaşlığa Geçiş projesi ödül aldı

'Akıllı Başvuru ve Dijital Vatandaşlığa Geçiş' projesi ödül aldı

Bağcılar Belediyesinin "Akıllı Başvuru ve Dijital Vatandaşlığa Geçiş" projesi, 11. IDC Türkiye CIO SUMMIT 2020'de üçüncülüğe layık görüldü.

18.09.2020Teknoloji
Çağırıcı: Sonu gelene kadar mücadele edeceğiz

Çağırıcı: Sonu gelene kadar mücadele edeceğiz

Kovid-19 salgınıyla mücadele kapsamında Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı’nın da yer aldığı heyet, denetleme yaptı. 87 yaşındaki İsmail Arslan, uygulamayı yapan yetkililere teşekkür ederken gençlere de, “Benim gibi yaşlılar, oturduğu yerde maske takıyor. Ama onlar da maske kollarında sokaklarda dolaşıyorlar. Kendilerini değilse ailelerini düşünsünler” dedi.

17.09.2020Gündem
Koronavirüs denetimlerinde uyarı bu kez dronelardan geldi

Koronavirüs denetimlerinde uyarı bu kez dronelardan geldi

Maske, mesafe ve hijyen denetimi yapan ekiplere bu kez dronelar eşlik etti. Bağcılar’da yapılan drone eşliğindeki denetim vatandaşların şaşkın bakışlarına neden oldu.

17.09.2020Gündem
Pazarcı esnafına maske ve eldiven uyarısı

Pazarcı esnafına maske ve eldiven uyarısı

Koronavirüsle mücadele kapsamında Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı’nın da yer aldığı denetim heyeti, ilçede bulunan pazar alanlarında alınan önlemleri yerinde denetledi. Pazarcı esnafını “Maskesiz ve eldivensiz olmayın. Vatandaşlar ürünlere ellerini sürmeyecek siz vereceksiniz” diye uyaran Başkan Çağırıcı, “Kurallara uyarsak bir anlam ifade eder” dedi.

10.09.2020Gündem
Üniversite öğrencilerinin ürettiği elektrikli otomobil tanıtıldı

Üniversite öğrencilerinin ürettiği elektrikli otomobil tanıtıldı

Türkiye'de bir üniversitenin Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi koordinatörlüğünde 30 öğrenciden oluşan "EVA Team" ekibinin, Bağcılar Belediyesi desteğiyle hazırladığı yüzde 100 yerli üretim elektrikli otomobil EVA-2 tanıtıldı.

27.08.2020Teknoloji
Üniversite öğrencileri elektrikli otomobil üretti

Üniversite öğrencileri elektrikli otomobil üretti

Altınbaş Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi koordinatörlüğünde 30 öğrenciden oluşan "EVA Team" ekibinin, Bağcılar Belediyesi desteğiyle hazırladığı yüzde 100 yerli üretim elektrikli otomobil EVA-2 tanıtıldı.

26.08.2020Eğitim
Bağcılar’da koronavirüs denetimleri devam ediyor

Bağcılar’da koronavirüs denetimleri devam ediyor

İçişleri Bakanlığı’nın koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında ‘Sağlık İçin Hepimiz İçin’ sloganıyla 81 vilayette başlattığı denetimlere, Bağcılar’da bugün de devam edildi. Bağcılar Belediyesi zabıta ekipleri ilçe genelindeki iş yerlerine yaptığı denetimlerde kurallara uymayan iş yerlerini uyardı. Denetimlerde seyyar satıcılara, çocukları dilendiren ve trafikte araç camları sildiren kişilere cezai işlem uygulandı.

7.08.2020Gündem
Dans ederek çöp toplayan temizlik görevlileri konuştu

Dans ederek çöp toplayan temizlik görevlileri konuştu

İstanbul Bağcılar’da, çöp kamyonunun arkasına asılan 2 temizlik görevlisi, arkadan gelen araçta çalan şarkının ritmine kendilerini kaptırıp dans etti. O anlar ise araç sürücüsü tarafından cep telefonu ile kaydedildi.Kısa sürede sosyal medyada herkesin beğenisi toplayan 2 temizlik görevlisi Nuri Sönmez ve Serkan Durgun DHA’ya konuştu. “Temizlik görevlisi Serkan Durgun “İşimiz ne kadar zor olsa da eğlenceli hale getirmeye çalışıyoruz. Pişman değilim yine olsa yine oynarım” dedi.

13.07.2020Gündem
Görüntüler Bağcılardan... Hem dans ettiler hem çöp topladılar

Görüntüler Bağcılar'dan... Hem dans ettiler hem çöp topladılar

İstanbul Bağcılar'da, çöp kamyonda bulunan 2 temizlik görevlisi arkadan gelen araçta çalan şarkının ritmine ayak uydurup oynadı. O anlar araç sürücüsü tarafından cep telefonu ile kaydedildi.

11.07.2020Haber
Altın Kızlar yeniden sahaya indi

'Altın Kızlar' yeniden sahaya indi

“Altın Kızlar” olarak dünyaya adlarını duyuran Bağcılar Belediyesi Bedensel Engelliler Atletizm takımı kadın sporcuları, normalleşme sürecinde yeniden sahalara indi. Sporculardan Hamide Doğangün, Kovid-19 salgını nedeniyle 2021’e ertelenen Tokyo Olimpiyatları için, arkadaşları da uluslararası turnuvalar için gün boyu Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nda antrenman yapıyor.

9.06.2020Gündem
Tren kazalarını önlemeyi amaçlayan proje Teknofest ön elemesini geçti

Tren kazalarını önlemeyi amaçlayan proje Teknofest ön elemesini geçti

Havacılık, uzay ve teknoloji konularında gençlerin önünü açmak ve bu alanlarda çalışmaya teşvik etmek amacıyla düzenlenen "TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali bu yıl 22-27 Eylül 2020 tarihleri arasında Gaziantepte yapılacak.

8.06.2020Teknoloji
Yüzlerce kişi Cuma namazını Mahmutbey Stadında kıldı

Yüzlerce kişi Cuma namazını Mahmutbey Stadı'nda kıldı

Toplu ibadet kısıtlamasının kaldırılmasının ardından ikinci Cuma namazına da katılım yoğun oldu. Bağcılar'daki Mahmutbey Stadı'nı tamamen dolduran vatandaşların kıldığı Cuma namazı havadan görüntülendi.

5.06.2020Gündem
Bağcılar’da tek kişilik bank dönemi başladı

Bağcılar’da tek kişilik bank dönemi başladı

Bağcılar Belediyesi, koronavirüs tedbirleri gereğince ilçedeki park, nostalji bahçeleri ve meydanlarda vatandaşlar arasında sosyal mesafeyi korumak amacıyla tek kişilik bank sistemine geçti. 1,5 metre aralıklarla yerleştirilen banklar sayesinde sohbetler daha ‘sağlıklı’ hale geldi.

4.06.2020Gündem
Zabıtanın anne sütü götürdüğü Ali Eymen bebek taburcu oldu

Zabıtanın anne sütü götürdüğü Ali Eymen bebek taburcu oldu

Sokağa çıkma kısıtlamasının yaşandığı günlerde Bağcılar Belediyesi zabıta ekiplerinin anne sütünü ulaştırdığı yoğun bakımdaki 50 günlük Ali Eymen bebek sağlığına kavuştu. Zabıta ekipleri bebeğin taburcu edildiği gün de aileyi yalnız bırakmadı. Bebeği ilk kez kucağına almanın mutluluğunu yaşayan baba Ziya Sütçü, “Çok mutluyum. Bu zor zamanda ilk günden beri yanımızda olan Bağcılar Belediyesi’ne çok teşekkür ediyorum. Bu iyiliğinizi hiç unutmayacağız” dedi.

28.05.2020Gündem
İSTOÇ Tesisindeki korkutan yangın söndürüldü

İSTOÇ Tesisi'ndeki korkutan yangın söndürüldü

İSTOÇ’ta bulunan geri dönüşüm tesisinde yangın çıktı. Yangın bir anda bütün tesisi kaplarken, gökyüzünü kapkara dumanlar sardı. Yangın söndürüldü, soğutma çalışmaları ise sürüyor.

29.04.2020Gündem
Bağcılarda karantinadaki 4 binada son durum

Bağcılar'da karantinadaki 4 binada son durum

İstanbul Bağcılar'da 4 bina Corona Virüs sebebiyle dün karantina altına alındı. Binalara giriş ve çıkış yasak olması sebebiyle bina önünde polis ekipleri nöbet tutuyor. Vatandaşların ihtiyaçları ise belediye ekipleri tarafından karşılanıyor. Apartmanlardan birinin önüne öğle saatlerinde bir ambulans geldi. Apartmanda yaşayan ve şikayetleri olduğunu belirten iki kişi ambulansa taşındı.

7.04.2020Gündem
Pazarlarda ‘Sen gelme biz sana geliriz’ projesiyle evlere servis başladı

Pazarlarda ‘Sen gelme biz sana geliriz’ projesiyle evlere servis başladı

Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle sokağa çıkamayan 65 yaş üstü vatandaşlar ve kronik hastalar, pazar alışverişini telefonla yapıyor. Belediyenin servis aracı ile siparişler zabıta eşliğinde evlere teslim ediliyor.

6.04.2020Gündem
İstanbul’da pazar giriş ve çıkışları kontrol altında

İstanbul’da pazar giriş ve çıkışları kontrol altında

İstanbul Bağcılar’da koronavirüs (COVID-19) önlemleri kapsamında semt pazarlarının giriş çıkışları Bağcılar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü denetiminde yapılıyor. Vatandaşlar ateşleri ölçülüp ellerine dezenfektan sıkıldıktan sonra pazar alanına alınıyor. Zabıta ve polis ekipleri de gün boyunca pazarda dolaşıp güvenliği sağlıyor.

4.04.2020Gündem
Bağcılarda sahte kolonya üreten depoya baskın

Bağcılar'da sahte kolonya üreten depoya baskın

Bağcılar Belediyesi zabıta ekipleri ve polisi tarafından bir depoya düzenlenen baskında kaçak olarak üretilen koliler dolusu kolonya ve antibakteriyel el temizleme sıvısı ele geçirildi. Soruşturma kapsamında yeni tip koronavirüsü (COVID - 19) fırsat bilip merdiven altı imalathanede sahte üretim yapan M.C gözaltına alındı.

28.03.2020Gündem
Siz evde kalın belediye size gelsin

Siz evde kalın belediye size gelsin

İçişleri Bakanlığı 65 yaş üstü bireyler ile kronik rahatsızlığı olanların ikâmetlerinden dışarıya çıkmalarını, park, bahçe gibi açık alanlarda dolaşmalarını sınırlandırdı. Peki tek başına yaşayan veya alışveriş gibi ihtiyaçlarını gidermek zorunda olan yaşlılar ne yapacak? Son genelge bu vatandaşların temel ihtiyaçlarını karşılamak için vali/kaymakamların başkanlığında 65 yaş üstü Vefa Sosyal Destek Grubu oluşturulmasını da içeriyor. Birçok kentte olduğu gibi İstanbul’daki birçok ilçe belediyesi de çalışma başlatmış durumda.

23.03.2020Gündem
Radyo D Programcılarına Anlamlı Ödül

Radyo D Programcılarına Anlamlı Ödül!

İstanbul Bağcılar Belediyesi’nin gerçekleştirdiği “2. Engelsiz Mikrofon Ödülleri”,dün akşam Feyzullah Kıyıklı Engelliler Sarayı’nda sahiplerini buldu.

27.02.2020Televizyon
Bağcılardaki riskli binalar yıkılıyor

Bağcılar'daki riskli binalar yıkılıyor

İstanbul Bağcılar'da kolon ve kirişlerinde hasar bulunduğu için mühürlenen binaların bulunduğu Demircan Sitesi'nde yıkım başladı.

1.02.2020Gündem
Öğrenciler karne hediyesi olarak robotla eğlendi

Öğrenciler karne hediyesi olarak robotla eğlendi

Ailelerini kaybetmiş küçük öğrenciler, karne hediyesi olarak geziyle ödüllendirildi. Bir alışveriş merkezine giden küçük öğrenciler, hem güvenlik hem de temizlik görevlisi olarak çalışan robotlarla arkadaş olup güzel bir gün geçirdi.

31.01.2020Teknoloji
Su sorununu Elif Naz’ın resmiyle  anlatacak

Su sorununu Elif Naz’ın resmiyle anlatacak

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, 8 Ocak’ta düzenlenecek çalıştayda su sorununu anaokulu öğrencisi Elif Naz Koçak’ın resmiyle anlatacak.

7.01.2020Gündem
Bağcılar Belediyesi’ne Ekrem İmamoğlu ziyareti

Bağcılar Belediyesi’ne Ekrem İmamoğlu ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Bağcılar Belediyesi'ni ziyaret etti. Ziyaret kapsamında gerçekleştirilen toplantıda sunum eşliğinde ilçede devam eden projeler konuşuldu.

6.01.2020Gündem
Alişan sahte sosyal medya hesabıyla ilgili hayranlarını uyardı

Alişan sahte sosyal medya hesabıyla ilgili hayranlarını uyardı

Bağcılar Belediyesi’nin yürüttüğü “Kitabıma Ses Ol” projesi kapsamında şarkıcı Alişan görme engelliler için Cemil Meriç’in “Bu Ülke” isimli kitabından 5 sayfa seslendirdi. Anlamlı proje için Feyzullah Kıyıklık Engelliler Sarayı’na gelen şarkıcı son günlerde bir hayranın adına açtığı sahte Facebook hesabı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Sahte hesapla ilgili avukatının gerekli hukuki işlemlere başladığını söyleyen sanatçı, “Gerçek Alişan’mış gibi davranmış artık kendini ben sanıyor herhalde o yüzden daha kötü bir şey olmadan birilerini kandırmadan hukuki yollara başvurduk” ifadelerini kulland

25.12.2019Magazin
Alişan Facebook hesabıyla ilgili hayranlarını uyardı

Alişan Facebook hesabıyla ilgili hayranlarını uyardı

 Son günlerde bir hayranının açtığı sahte Facebook hesabı ile başı dertte olan şarkıcı Alişan hesap üzerinden gönderilen mesajlar konusunda hayranlarını uyardı. Alişan, ”Gerçek Alişan’mış gibi davranmış artık kendini ben sanıyor herhalde” dedi.

25.12.2019Magazin
3 ton hamsi soğuğa ve yağmura rağmen kısa sürede tükendi

3 ton hamsi soğuğa ve yağmura rağmen kısa sürede tükendi

Bağcılar Belediyesi ile Bağcılar Trabzonlular Derneğinin ortaklaşa düzenlediği 12. Geleneksel Hamsi Şöleninde davetlilere 3 ton hamsi ikram edildi.

Engellilerle bir araya geldiler

Engellilerle bir araya geldiler

Bağcılar Belediyesi tarafından düzenlenen 19. Engelliler Şurası önceki gün yapıldı.

4.12.2019Keyif
Zabıtaya Stres ve Öfke Yönetimi Eğitimi verildi

Zabıtaya "Stres ve Öfke Yönetimi Eğitimi" verildi

BAĞCILAR Belediyesi tarafından düzenlenen Stres ve Öfke Seminerinde Zabıta Müdürlüğü’nde görevli 130 personele eğitim verildi. Başta öfke yönetimi olmak üzere tutanak hazırlamadan, çevre bilincine kadar farklı konulara değinildi.

6.11.2019Gündem
Henüz 11 yaşında motosiklette kaskı zorunlu kılan sistem tasarladı

Henüz 11 yaşında motosiklette kaskı zorunlu kılan sistem tasarladı

Kask takmadan motosikletin çalışmasını önleyen "Newton'un Kaskı 4.0" projesini tasarlayan 11 yaşındaki Nisanur Yıldırım, sürücünün güvenliğini en üst düzeye çıkarmayı hedefliyor.

21.09.2019Teknoloji
Bağcılarda mühürlenen binada oturanlar eşyalarını topluyor

Bağcılar'da mühürlenen binada oturanlar eşyalarını topluyor

İstanbul Bağcılar'da cumartesi günü kolon ve kirişlerinde hasar, duvarlarında çatlaklar olduğu için mühürlenen iki binanın ön raporu çıktı. Bina sakinlerinin eşyalarının aynı anda olmamak şartıyla tahliye edilmesi kararı verildi. İki binanın bugün mühürleri söküldü ve daire sahipleri evlerine girerek eşyalarını toplamaya başladı.

27.08.2019Gündem
Enderun Yetenekli Çocuklar Merkezi, 7 projeyle TEKNOFESTe katılacak

Enderun Yetenekli Çocuklar Merkezi, 7 projeyle TEKNOFEST'e katılacak

Bağcılar'da yetenekli çocukların eğitim gördüğü Bağcılar Belediyesi Enderun Yetenekli Çocuklar Merkezi, Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST'e 7 projeyle katılacak.

16.08.2019Teknoloji
Yoğurt kovalarıyla müzik yapan engelli Alinin bateri hayali gerçek oldu

Yoğurt kovalarıyla müzik yapan engelli Ali'nin bateri hayali gerçek oldu

Doğuştan kemik hastası olan ve 10 kez ameliyat geçiren 14 yaşındaki Ali Kadir Aytekin, hayata müzikle tutundu. 9 yıldır kovaları bateri gibi kullanarak evde ve sokakta müzik yapan Ali Kadir Aytekin, sonunda gerçek bir bateriye sahip oldu. Ali Kadir, "Taksim Meydanı'nda çaldıkça insanlar bana bakmaya ve ilgi göstermeye başladı. Bu da müzik yapmama ilham oldu" dedi.

27.07.2019Gündem
Tartışılan otel görüntüleri... Binali Yıldırım: Benden esirgenmesi kamuoyunun takdirine

Tartışılan otel görüntüleri... Binali Yıldırım: Benden esirgenmesi kamuoyunun takdirine

Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Binali Yıldırım, Ekrem İmamoğlu ile İsmail Küçükkaya’nın programdan önce yaptığı yüz yüze görüşme ile ilgili açıklamalarda bulundu.

18.06.2019Gündem
Vatandaşlardan yoğun ilgi... Paketi aldı...

Vatandaşlardan yoğun ilgi... Paketi aldı...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bağcılar Belediyesi'ni ziyaret etti. Erdoğan, bir vatandaşın sigara paketini alarak, sigarayı bırakmasını da istedi.

15.06.2019Gündem
31 Mart Bağcılar yerel seçim sonuçları ve partilerin oy oranları | Bağcılar seçim sonuçları

31 Mart Bağcılar yerel seçim sonuçları ve partilerin oy oranları | Bağcılar seçim sonuçları

Bağcılar Belediyesi seçim sonuçları, ilçede yaşayan vatandaşlar başta olmak üzere pek çok kişi tarafından merakla araştırılıyor. YSK’nın açıkladığı resmi verilere göre 31 Mart yerel seçimlerini Bağcılar ilçesinde kimin kazandığını merak eden vatandaşlar, araştırmalarını sürdürüyor. İşte, açıklanan verilere göre 2019 Bağcılar seçim sonuçları ve partilerin aldığı oy oranları...

1.04.2019Gündem
Esenler Belediyesi hangi partide Esenlerin mevcut Belediye Başkanı Tevfik Göksu kimdir

Esenler Belediyesi hangi partide? Esenler'in mevcut Belediye Başkanı Tevfik Göksu kimdir?

Türkiye, 31 Mart'ta mahalli idarecilerini seçmek için sandık başına gitmeye hazırlanıyor. Seçimlere kısa bir süre kala İstanbul'un ilçelerinden Esenler'de belediyenin hangi partide olduğu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Belediyenin hangi partide olduğu konusunun yanı sıra Esenler'in mevcut Belediye Başkanı Tevfik Göksu'nun kim olduğu da araştırılıyor. Peki, Esenler Belediyesi hangi partide?

27.03.2019Gündem
Bağcılar Belediyesi hangi partide Bağcıların mevcut Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı kimdir

Bağcılar Belediyesi hangi partide? Bağcılar'ın mevcut Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı kimdir?

İstanbul'un 39 ilçesinden biri olan Bağcılar, şehrin Avrupa Yakası olarak adlandırılan kısmında yer alıyor. 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi, Bağcılar Belediyesi'nin hangi partide olduğu vatandaşlar tarafından merakla araştırılıyor. Öte yandan Bağcılar'ın mevcut Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı'nın kim olduğu ve kariyeri de sorgulanıyor. Peki, Bağcılar Belediyesi hangi partide?

27.03.2019Gündem
İstanbulda önemli açılış

İstanbul'da önemli açılış

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Son 17 yılda, 55 bine yakın engelli memur istihdam edildi. Bu, 55 bin kişiyi kendi öz güveniyle buluşturmak, bağımlılık zincirlerini kırmak demek. Engelli memurlarımız artık istedikleri yere tayin edilebiliyorlar. Özel sektörde daha çok istihdam ediliyorlar. İstihdama giden yolda en önemli adım ise, eğitimde fırsat eşitliği sağlamaktır. Bütün bunlar, engelli kardeşlerimiz için bir lütuf değil, insan hakkının teslimi demektir." dedi.

25.03.2019Gündem

Yazar Sonuçları

Oylama başladı

Tüm Türkiye’nin heyecanla takip ettiği bir Pantene Altın Kelebek süreci daha başladı...

24.09.2019

Hürriyet’in köpeği Kuyruk nasıl kayboldu?

Bizim gazetenin bahçesinde çalışanların beslediği, baktığı onlarca kedi ve köpek vardır.

19.09.2019