EKSTRA
MENÜ

Emeklilikte Yaşa Takılanlar

Emeklilikte Yaşa Takılanlar haberleri sayfasında güncel ve son dakika Emeklilikte Yaşa Takılanlar hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 239 Emeklilikte Yaşa Takılanlar haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Haberleri

‘EYT sorunu siyasi tercih’

‘EYT sorunu siyasi tercih’

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu emeklilikte yaşa takılanlarla videokonferansta bir araya gelirken, “Gördüğüm kadarıyla iktidar EYT’lilerden yana bir siyasi tercihte bulunmak istemiyor” diye konuştu.

28.12.2020Gündem
İşte istihdamda planlanan düzenlemeler

İşte istihdamda planlanan düzenlemeler

TBMM Genel Kurulu’nda görüşmeleri devam eden torba teklif esnek çalışma düzenlemeleriyle tartışılıyor. Bütün işçi sendikası konfederasyonlarının ortak bir deklerasyonla karşı çıktığı düzenlemelere göre, 25 yaş altı ve 50 yaş üstü çalışanlar işyerlerinde süreli sözleşmeyle çalıştırılabilecek. Aynı zamanda çalışanların kısmi çalışmaya geçmesi de teşvik edilecek.

6.11.2020Ekonomi
İstihdam paketi TBMM’de görüşülmeye başlandı: 200 bin kişiye işe dönüş desteği

İstihdam paketi TBMM’de görüşülmeye başlandı: 200 bin kişiye 'işe dönüş' desteği

Meclis’te görüşülen işe dönüş teşvikinden 200 bin kişinin yararlanmasını öngörülürken, teşvikin işsizlik sigortası fonuna maliyeti 190 milyon lira olacak. Teklifteki maddeye göre işsizlik ödeneğinden yararlanacak şekilde işten ayrılan bir çalışan, 90 gün içinde yeniden çalışmaya başlarsa işsizlik maaşı aldığı süre kadarla sınırlı olmak üzere, sigorta primi teşvikinden yararlanacak.

23.10.2020Ekonomi
Son dakika haberleri: EYTde son durum... Bakan Selçuktan EYT sorusuna cevap

Son dakika haberleri: EYT'de son durum... Bakan Selçuk'tan EYT sorusuna cevap

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, CNN Türk'te Hakan Çelik'in Hafta Sonu programına konuk oldu. Bakan Selçuk deprem bölgesine 5 milyon liralık kaynak aktarılacağını söyledi. Bakan Selçuk, emeklilikte 3 parametre olduğunu ve EYT'lilerin bunu karşılamadığını söyledi.

2.02.2020Ekonomi
Meral Akşener: Türkiye, milli menfaatleri için her yere asker gönderebilir

Meral Akşener: Türkiye, milli menfaatleri için her yere asker gönderebilir

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Türkiye, milli menfaatleri için Libya'ya da dünyanın her yerine de asker gönderebilir. Ben, Türk milletinin çıkarları için asker gönderilmesine karşı değilim. Benim karşı olduğum, bunun akılsızca yapılması" dedi.

14.01.2020Gündem
EYT için son durum bilgileri Bakan Selçuk: Çalışmalar devam ediyor

EYT için son durum bilgileri! Bakan Selçuk: Çalışmalar devam ediyor

Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) için son durum açıklaması, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'tan geldi. EYT için son durum bilgilerini Hürriyet Gazetesi ile paylaşan Selçuk, çalışmaların devam ettiğini ve durumun maliyetini aktardı. İşte, EYT için Bakan Selçuk'tan son açıklamalar

10.01.2020Gündem
Emeklilik sisteminde reforma ihtiyaç var

Emeklilik sisteminde reforma ihtiyaç var

Türkiye’de emeklilik sisteminin bütüncül bir şekilde değerlendirilerek reforme edilmesine ihtiyaç olduğunu ifade eden Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, “Aktüeryal dengeyi de gözeterek bu konuda adımlar atılmalı. ‘Hem çalışırken daha az tasarruf yapayım, hem de emekli olduğumda yüksek standartlarda yaşayalım’ gibi bir yaklaşım var. Tasarruflarımızı arttırmalıyız” diye konuştu.

10.01.2020Ekonomi
TESKten emeklilikte yaşa takılanlar için sigorta desteği çağrısı

TESK'ten emeklilikte yaşa takılanlar için sigorta desteği çağrısı

TESK Genel Başkanı Palandöken "Emeklilik yaşını beklerken çalışmayanlar, tıpkı emekli olanlar gibi prim ödemeden ücretsiz sağlık hizmeti alabilmeli" dedi.

20.12.2019Ekonomi
Akşener: EYT meselesi milyonlarca vatandaşımızı mağdur ediyor

Akşener: EYT meselesi milyonlarca vatandaşımızı mağdur ediyor

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) meselesi, ailelerle birlikte, milyonlarca vatandaşımızı mağdur ediyor. EYT'li kardeşlerimi rahatlatmak, dertlerine deva olmak, öyle anlatıldığı, öyle şişirildiği gibi zor değil. Evet, bir maliyeti var. Ama Türkiye'nin, o maliyeti göğüsleyecek imkanları da var" dedi.

3.12.2019Gündem
Ankara fısıltıları: Basit, farklı ve görsel bir şeyler söylediler

Ankara fısıltıları: Basit, farklı ve görsel bir şeyler söylediler

İletişimcilerin altın ilkesidir: “Fark edilmek için basit, farklı ve görsel bir şey söyle!”

30.11.2019Gündem
EYT’de son durum ne Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan EYT açıklaması

EYT’de son durum ne? Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan EYT açıklaması

Emeklilik umudu taşıyan vatandaşların ana gündeminde Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) konusu var. Yapılan her açıklamayı yakın takip edenler, EYT konusunda atılan adımları ve açıklamaları sık sık araştırıyor. Konuyla ilgili en yeni açıklama Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’dan geldi. İşte, EYT’de son durum…

27.11.2019Gündem
EYT tartışması sürüyor

EYT tartışması sürüyor

Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) tartışması devam ediyor...

27.11.2019Ekonomi
Kılıçdaroğlu: Dedikodu üzerinden siyaset yapmak doğru değil

Kılıçdaroğlu: Dedikodu üzerinden siyaset yapmak doğru değil

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın CHP'li bir siyasetçi ile görüştüğü iddiasıyla ilgili, "AK Parti'ye oy verenlere sesleniyorum; bir partiye kumpas kurmak, doğru değildir. Dedikodu üzerinden siyaset yapmak, doğru bir şey değildir. Memleketin dünya kadar sorunu var sen o sorunları çözeceğine CHP ile uğraşıyorsun. Niçin? Çünkü önündeki en büyük engel olarak bizi görüyorsun" dedi.

26.11.2019Gündem
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) tepkisi

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) tepkisi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) tartışması ile ilgili son dakika açıklamasında bulundu. Erdoğan açıklamasında ‘Geçenlerde çok açık net söyledim. Seçim kaybına vesile dahi olsa biz asla ülkemizin, milletimizin zararına olacak bir vaadin içine girmeyiz. Kısa bir süre sonra bu olayın nasıl bir manipülasyon, ülke ekonomisini çökertmeye dönük nasıl bir adım olduğunu herkes kabul edecek ve bunun karşısında durmaya başlayacak' ifadelerini kullandı.

26.11.2019Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğandan son dakika açıklaması:İstihbaratımıza gerek yok, Muharrem Bey yeter zaten

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika açıklaması:İstihbaratımıza gerek yok, Muharrem Bey yeter zaten

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Katar ziyareti dönüşü önemli açıklamalarda bulundu. "Beştepe'ye giden CHP'li ve istihbarat birimleri tarafından CHP’nin içinin karıştırıldığı" iddiaları ile ilgili Erdoğan, "Bay Kemal buradan kendine çıkış yolları arıyor. Bunları söyleyerek 'Bizim içimizde kumpas yok' demeye getiriyor. Bay Kemal sen bunu git şu anda Muharrem (İnce) Bey’e anlat. Muharrem Bey senin içini gayet iyi anlatıyor. İstihbaratımıza gerek yok, Muharrem Bey yeter zaten" ifadelerini kullandı.

26.11.2019Gündem
EYT konusunu bir de benden dinleyin

EYT konusunu bir de benden dinleyin

Emeklilikte yaşa takılanların durumunu tartışırken büyük resmi kaçırıyoruz.

25.11.2019Ekonomi
İTO Başkanı Şekib Avdagiçten ekonomi dostu iş kanunu talebi

İTO Başkanı Şekib Avdagiç'ten "ekonomi dostu" iş kanunu talebi

İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Şekib Avdagiç "Mevcut kanundan dolayı işveren, yeni istihdam sağlamakta çekingen davranıyor. Çünkü işveren, işçisiyle iş ilişkisinin bitmesinin ardından en az 5 yıl, bazı konularda ise 10 yıl boyunca bazı riskleri taşımaya devam ediyor" dedi.

24.11.2019Ekonomi
EYT iktidarın tercih meselesi

"EYT iktidarın tercih meselesi"

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, DİSK yöneticileri ile toplantıda, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın kapıları kapattığı ‘emeklilikte yaşa takılanlar’la (EYT) ilgili “Bu tercih meselesi. EYT’ye gelince bir şey yapmıyor” dedi.

21.11.2019Gündem
Meral Akşener: Parlamenter sistemden yanayız

Meral Akşener: Parlamenter sistemden yanayız

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Parlamenter sisteme geri dönüş noktasında dikkatle ve özenle üzerinde duran partiyiz. Her türlü bakış açısını izliyoruz. Biz parlamenter sistemden yanayız ve ısrarımız devam ediyor" dedi.

20.11.2019Gündem
Bahçeliden EYT desteği

Bahçeli'den EYT desteği

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM’de muhalefet kulisinde sohbet etti. Emeklilikte Yaşa Takılanlar’la (EYT) ilgili görüşlerini dile getirdiğini belirten Bahçeli, “Kendilerinin bu konudaki kararının doğru olduğu kanaatini paylaştım” dedi.

20.11.2019Gündem
Bakan Selçuktan EYT açıklaması: En az 10 analiz yaptık... İşte Emeklilikte Yaşa Takılanlarda son gelişmeler

Bakan Selçuk'tan EYT açıklaması: En az 10 analiz yaptık... İşte Emeklilikte Yaşa Takılanlar'da son gelişmeler

Kamuoyunda bir süredir yer alan Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) konusuyla ilgili hükümetten ve MHP lideri Bahçeli'den gelen peş peşe açıklamalar geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti Sözcüsü Çelik'in ardından Bakan Zehra Zümrüt Selçuk da konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunarak "En az 10 analiz yaptık" ifadelerini kullandı. Peki, Emeklilikte Yaşa Takılanlar'da son durum ne? İşte EYT haberlerinde son gelişmeler.

19.11.2019Ekonomi
Bakan Selçuktan flaş EYT açıklaması

Bakan Selçuk'tan flaş EYT açıklaması

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) konusunda ellerinde 10'dan fazla analiz olduğunu belirterek, "Her türlü kombinasyonu denedik. Fakat hiçbirisinin maliyeti sürdürülebilir bir maliyet değil." dedi.

19.11.2019Gündem
Kılıçdaroğlu: Bay Kemal olmak kolay değildir

Kılıçdaroğlu: 'Bay Kemal' olmak kolay değildir

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Cumhurbaşkanı, Bay Kemal'e 5 koyun teslim edin, kaybeder' diyor. 'Bay Kemal' olmak kolay değildir. 'Bay Kemal' olmak için egemen güçlerin karşısında duracaksın. 'Bay Kemal' olmak için tüyü bitmemiş yetimin hakkını yemeyeceksin. Her CHP'li bir 'Bay Kemal'dir" dedi.

19.11.2019Gündem
EYTde son durum ne Devlet Bahçeliden Emeklilikte Yaşa Takılanlar açıklaması

EYT'de son durum ne? Devlet Bahçeli'den Emeklilikte Yaşa Takılanlar açıklaması

Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) ile ilgili son günlerde açıklamalar ardı ardına geliyor. Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı'nın açıklamasının ardından, dün AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik konuya dair açıklamalarda bulunmuştu. Bugün ise MHP lideri Devlet Bahçeli'den bir EYT açıklaması geldi. İşte, EYT'de son gelişmeler...

19.11.2019Gündem
Bahçeliden EYT açıklaması

Bahçeli'den EYT açıklaması

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) ile ilgili bir soruya ''Hükümetin tavrını destekliyoruz, Türkiye açısından isabetli'' dedi.

19.11.2019Haber
Son dakika... Bahçeliden EYT açıklaması

Son dakika... Bahçeli'den EYT açıklaması

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) ile ilgili bir soruya ''Hükümetin tavrını destekliyoruz, Türkiye açısından isabetli'' dedi.

19.11.2019Gündem
EYT için de kaynak bulun

EYT için de kaynak bulun

CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın emeklilikte yaşa takılanlar ile ilgili sözlerine yanıt verdi.

19.11.2019Gündem
AK Parti Sözcüsü Çelikten Emeklilikte Yaşa Takılanlar açıklaması EYTde son gelişmeler neler

AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Emeklilikte Yaşa Takılanlar açıklaması! EYT'de son gelişmeler neler?

Kamuoyunda EYT olarak bilinen Emeklilikte Yaşa Takılanlar, prim gün sayısını doldurup emeklilik için yaşı bekleyen vatandaşların gündeminde yer almaya devam ediyor. EYT ile ilgili araştırmalar devam ederken, konuyla ilgili son açıklama AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten geldi. Peki, EYT'de son gelişmeler neler? İşte, Sözcü Çelik'in konuyla ilgili o açıklaması ve EYT'de gelinen son durum....

18.11.2019Ekonomi
Kısaca EYT nedir

Kısaca EYT nedir?

Emeklilikte Yaşa Takılanlar olarak bilinen ve EYT olarak kısaltılan durum, son günlerde gündemde yer alması dolayısıyla pek çok kişinin araştırdığı konu oldu. Peki, EYT nedir? İşte, EYT hakkında kısa ve öz bilgiler

17.11.2019Gündem
EYTde son durum ne Cumhurbaşkanından Emeklilikte Yaşa Takılanlar açıklaması

EYT'de son durum ne? Cumhurbaşkanı'ndan Emeklilikte Yaşa Takılanlar açıklaması!

Kamuoyunda bir süredir yer alan Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) ile ilgili araştırmalar hız kesmeden devam ediyor. Binlerde kişinin merakla beklediği EYT ile ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan açıklama geldi. Gündeme gelen haberler beraber, EYT'de son durum araştırılmaya başlandı. Peki, EYT'de son durum ne? İşte, o konu hakkında bilgiler.

16.11.2019Gündem
EYTlilere kötü haber Noyan Doğan yazdı...

EYT'lilere kötü haber! Noyan Doğan yazdı...

Emeklilikte Yaşa Takılanlar'a ilişkin olarak 2020 Yılı Cumhurbaşkanlığı Yıllık Programı'nda herhangi bir detay yer almadı.

7.11.2019Ekonomi
Terör koridoruna darbe vurulmuştur dedi ve ekledi: Devam edecek

'Terör koridoruna darbe vurulmuştur' dedi ve ekledi: Devam edecek

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın Beştepe'de açıklamalarda bulundu. Kalın, "Barış Pınarı Harekatı, Kuzey Suriye'de bir terör koridoru hatta bir terör devleti kurmayı hedefleyen amaçları ortadan büyük oranda kaldırmıştır. Terör koridoruna çok ciddi bir darbe vurulmuştur ama teyakkuz halimiz devam etmektedir." ifadelerini kullandı.

4.11.2019Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğandan EYT açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan EYT açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Emeklilikte Yaşa Takılanlar'a ilişkin olarak açıklamada bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan 40-50 yaşlarında emekliliğin olmayacağını belirtti.

26.10.2019Ekonomi
EYT’de son durum ne, yasa çıkacak mı

EYT’de son durum ne, yasa çıkacak mı?

Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) konusu gündemde kalmaya devam ediyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) ile ilgili Sosyal Politikalar Kurulu Üyesi Prof. Dr. Vedat Bilgin'i görevlendirmişti. Peki, EYT’de son durum ne, yasa çıkacak mı? İşte, EYT’de son gelişmeler…

20.10.2019Ekonomi
‘Halka düşen vergi ve zam’

‘Halka düşen vergi ve zam’

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, 2020 yılı bütçesinde halka ‘vergi ve zam’ düştüğünü vurgulayarak, “Bütçe büyüklüğü trilyonu aştı ama içinde halk yok. Trilyonluk bütçeden halkın payına vergi ve zam düşüyor. Bütçenin kazanını faiz lobisi ve yandaş müteahhitler” dedi.

19.10.2019Gündem
Resmen açıklandı... Kamuya 60 bin personel alınacak

Resmen açıklandı... Kamuya 60 bin personel alınacak

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal, bütçeye ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. 60 bin personelin 2020 yılında kamuda istihdam edileceği duyuruldu.

17.10.2019Ekonomi
EYT yasası çıkarsa kimler yararlanabilecek

EYT yasası çıkarsa kimler yararlanabilecek?

Emeklilikte Yaşa Takılanlar'ın gözü kulağı Meclis'ten çıkacak kararda. Milyonlarca kişi de yapılacak olası bir düzenlemenin kendilerini etkileyip etkilemeyeceğini merak ediyor.

6.10.2019Ekonomi
2022den önce çıkacak bir EYTden yararlanamayacaklar belli oldu

2022'den önce çıkacak bir EYT'den yararlanamayacaklar belli oldu

Emeklilikte Yaşa Takılanlar'la ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı. Prim günü ve yaşla ilgili problemi olanlar EYT kanunu çıksa da emekli olmaaycaklar

5.10.2019Ekonomi
EYT ile ilgili önemli soru cevabını buldu

EYT ile ilgili önemli soru cevabını buldu!

Emeklilikte Yaşa Takılanlar'la ilgili herhangi bir kanun çıkmasa da EYT kapsamına girebilecek olan kişiler araştırmalarına başladı.

2.10.2019Ekonomi
EYTde son durum nedir EYTde yaşanan son gelişmeler

EYT'de son durum nedir? EYT'de yaşanan son gelişmeler

Gündemdeki son gelişmelerin ardından EYT kimleri kapsıyor sorusu, bu konuyu yakından takip eden birçok kişinin araştırdığı husus oldu. Şu ana kadar pek çok konunun gündeme geldiği EYT için son gelişme ise üç farklı seçeneği ön plana çıkardı. "EYT'de son durum ne?" sorusunun cevabını arayanlar, internette konunun detaylarını sorguluyor. İşte, EYT'de yaşanan son gelişmeler...

28.09.2019Ekonomi
EYTde son durum İşte görüşülecek 3 teklif

EYT'de son durum! İşte görüşülecek 3 teklif

Emeklilikte Yaşa Takılanlar için kurulan komisyona 20 civarında teklif geldi. Tekliflerin içinden üç tanesi ise komisyonda görüşülecek.

25.09.2019Ekonomi
EYTde Finlandiya modeli için son durum nedir EYTde en eski girişliler avantajlı mı olacak

EYT'de Finlandiya modeli için son durum nedir? EYT'de en eski girişliler avantajlı mı olacak?

Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) için gündemde yer alan son haberler, bu konuda herhangi bir gelişme olup olmadığını merak eden pek çok kişinin gündemindeki konu olmaya başladı. Finlandiya Modeli olarak bilinen bir çözüm seçeneğinin de gündemde yer aldığı EYT'de, 700 bin civarındaki kişi, çözüme yönelik gelişmeleri sorguluyor. Peki, EYT için son durum nedir? İşte, EYT hakkında gündemden en son bilgiler

23.09.2019Ekonomi
Emeklilikte Yaşa Takılanlar yeni gelişmeler | EYTde son durum ne

Emeklilikte Yaşa Takılanlar yeni gelişmeler | EYT'de son durum ne?

Yakın zaman önce yaşanan gelişmelerle Emeklilikte Yaşa Takılanlar konusu gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Peki, EYT'de son durum ne? İşte, Emeklilikte Yaşa Takılanlar konusunda son gelişmeler...

22.09.2019Gündem
Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT)de son durum ne En son EYT haberleri

Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT)'de son durum ne? En son EYT haberleri

Emeklilik için prim günlerini doldurup yaş şartını yerine getiremediği için emeklilik hakkı kazanamayan ve kamuoyunu yakından ilgilendiren Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediyor. EYT'de son durum ne? sorusunun yanıtını merak edenler, konuyla ilgili detayları araştırıyor. İşte, EYT'de yaşanan gelişmeler ve son durumla ilgili bazı bilgiler.

21.09.2019Ekonomi

Yazar Sonuçları

Muhalefette olup böyle konuşmak da mümkün

Yeniçağ gazetesinden Orhan Uğuroğlu’na konuşmuş Deniz Baykal.

11.01.2020

AK Parti moral mi buldu CHP nakavt mı oldu

Abdulkadir Selvi’nin iki gündür yazdıklarına bakılırsa AK Parti saflarında büyük bir moral varmış.

29.11.2019

İşyerlerine sıkı denetim geliyor

İstihdamda kayıt dışılığı azaltmak için 2020’de riskli işyerlerine sıkı denetim geliyor. Resmi Gazetede yayımlanan 2020 Yılı Cumhurbaşkanlığı Yıllık Programı’nda, sosyal güvenlik alanında 2020 yılı hedefleri sıralandı. Ağırlığı ise kayıt dışı istihdam ile mücadele aldı. Aynı zamanda programda, emeklilikte yaşa takılanlara da müjdeli haber çıkmadı.

7.11.2019