EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Dogukan Manco

Dogukan Manco haberleri sayfasında güncel ve son dakika Dogukan Manco hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 280 Dogukan Manco haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Dogukan Manco Haberleri

Son çaremiz Erdoğan

Son çaremiz Erdoğan

Barış Manço'nun kefil olduğu borç yüzünden mal varlığına el konulması olayını değerlendiren eşi Lale Manço, “Bu yasal soygun artık durmalı. Çocuklarım kendilerini emniyette hissetmiyor. Son çaremiz Başbakan Erdoğan” dedi.

11.06.2008Gündem
Lale Manço: Yasal soygun artık durmalı

Lale Manço: Yasal soygun artık durmalı

İSTANBUL'da 31 Ocak 1999 tarihinde ölen sanatçı Barış Manço'nun kefil olduğu borç yüzünden mal varlığına el konulması olayını değerlendiren eşi Lale Manço, “Bu yasal soygun artık durmalı. Çocuklarım kendilerini emniyette hissetmiyor. Son çaremiz Başbakan Erdoğan” dedi.

11.06.2008Gündem
Mançoya sevgi hiç bitmiyor

Manço'ya sevgi hiç bitmiyor

Ünlü sanatçı Barış Manço, ölümünün 9. yıldönümünde Kanlıca'da bulanan mezarı başında anıldı.

3.02.2008Gündem
Mançolar büyüdü

Mançolar büyüdü

Barış Manço'nun oğulları Doğukan ile Batıkan, babalarının adını yaşatmaya kararlı.

21.05.2007Gündem
Manço’nun varisleri yine mahkemelik

Manço’nun varisleri yine mahkemelik

Halk Bankası, Kanlıca’daki Manço Villası’nı üçüncü kişilere devredip mal kaçırmakla suçlanan merhum müzisyen Barış Manço’nun varisleri, eşi Lale Manço, oğulları Doğukan ve Batıkan Manço ile yeni eş Serdar Ahıskalı’yı mahkemeye verdi.

30.06.2004Kelebek
Lale Manço, başkan villasında evlendi

Lale Manço, başkan villasında evlendi

Türk pop müziğinin 4 yıl önce yitirdiğimiz efsanevi ismi Barış Manço'nun eşi Lale Manço, iki yıldır birlikte olduğu Kuşadalı turizimci Serdar Ahıskalı ile yaşamını birleştirdi.

9.08.2003Gündem
Barış Mançonun köşkü protestolar arasında satıldı

Barış Manço'nun köşkü protestolar arasında satıldı

Halkbank'ın 2,5 trilyon liralık alacağından dolayı icra satışına sunulan Barış Manço'nun Moda'daki köşkü, Halkbank tarafından satın alındı. Moda'daki apartman dairesi ise Manço'nun ablası İnci Manço İlbay tarafından alındı.

5.07.2002Gündem

Yazar Sonuçları

Polisan’ın sahibiyle evlenecek

Pelin Doğan, iki yıl önce ünlü tenor Hakan Aysev ile evlenmiş, ancak “Ayrı dünyaların insanlarıyız” diyen taraflar geçtiğimiz yıl boşanmıştı.

2.01.2009

Bir zamanlar artistti

Sosyetenin en alımlı kadınlarından biri olan Ahu Tuğbay’ın, bir zamanlar Yeşilçam’da oyunculuğunu kanıtlamaya çalıştığını biliyor muydunuz?

1.03.2005