EKSTRA
MENÜ

Diriliş Ertuğrul

Diriliş Ertuğrul haberleri sayfasında güncel ve son dakika Diriliş Ertuğrul hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 1.244 Diriliş Ertuğrul haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Diriliş Ertuğrul Haberleri

Venezuela Devlet Başkanı Madurodan Diriliş Ertuğrul setine ziyaret

Venezuela Devlet Başkanı Maduro'dan 'Diriliş Ertuğrul' setine ziyaret

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, TRT'nin 65 ülkede seyredilen dizisi "DirilişErtuğrul"un Beykoz'daki setini ziyaret etti.Arabasını yol boyunca kendisi kullanan Maduro, dizideki "Alp" karakterleri tarafından at üstünde karşılandı.

11.07.2018Televizyon
Madurodan Diriliş Ertuğrul dizisi setine ziyaret

Maduro'dan Diriliş Ertuğrul dizisi setine ziyaret

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, TRT'nin 65 ülkede seyredilen dizisi "Diriliş Ertuğrul"un Beykoz'daki setini ziyaret etti. Ertuğrul Bey'in çadırında kafasına börk takan Maduro ve eşi Cilia Flores film ekibiyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

11.07.2018Gündem
Madurodan Türkiyede sürpriz ziyaret Kimse beklemiyordu

Maduro'dan Türkiye'de sürpriz ziyaret! Kimse beklemiyordu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Göreve Başlama Töreni için Türkiye'ye gelen Maduro, Diriliş Ertuğrul dizisinin setini ziyaret etti.

11.07.2018Gündem
Ünlü oyuncu 27 Mayısta hayatını kaybetmişti... Eski sevgiliden tepki çeken doğum günü kutlaması

Ünlü oyuncu 27 Mayıs'ta hayatını kaybetmişti... Eski sevgiliden tepki çeken doğum günü kutlaması!

Eski sevgili Vildan Örnek, Arda Öziri'nin ölümünden 40 gün sonra doğum gününü kutladı. Arda Öziri'nin arkadaşı Cengiz Çolak eski sevgiliyi ağır sözlerle eleştirdi. Örnek ise " Arda’nın ölümü beni çok üzdü ama öldüğünde biz zaten ayrıydık, 2016'da ayrıldık, altı aydır hiç konuşmuyorduk" dedi.

10.07.2018Magazin
Süleyman Şah kimdir Süleyman Şah nasıl öldü

Süleyman Şah kimdir? Süleyman Şah nasıl öldü?

Osmanlı'nın kurucusu Osman Bey'in dedesi olan Süleyman Şah'ın hayatı merak konusu oldu. Süleyman Şah'ın kim olduğunu merak eden vatandaşlar, konu hakkında daha detaylı bilgi edinmek için internette araştırma yapıyor. Peki, Süleyman Şah kimdir? Süleyman Şah nasıl öldü?

5.07.2018Gündem
Erkenci Kuşun Emre’si Birand Tunca kimdir

Erkenci Kuş'un Emre’si Birand Tunca kimdir?

Erkenci Kuş dizisinin kadrosunda yer alan Birand Tunca'nın hayatı merak konusu oldu. İlk bölümden dikkatleri üzerine çeken Birand Tunca, dizide abisi Can’ı kıskanan ve ailesi arkası tarafından iş çeviren Emre'yi canlandırıyor. Peki, Erkenci Kuş'un Emre’si Birand Tunca kimdir?

3.07.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul setinin dekorları tamamen yandı

'Diriliş Ertuğrul setinin dekorları tamamen yandı'

Tekden Film, İstanbul Beykoz'da film platosu olarak kullanılan eski kundura fabrikasında çıkan yangının ağaç ve yapılara herhangi bir zarar vermediğini, "Diriliş Ertuğrul" setinin dekorlarının ise yangında tamamen zarar gördüğünü bildirdi.

30.06.2018Gündem
Diriliş Ertuğrulun seti kül oldu

Diriliş Ertuğrul'un seti kül oldu

Beykoz Yalıköy’deki Diriliş Ertuğrul dizisinin setinin de olduğu film platosu olarak kullanılan eski kundura fabrikası dün öğlen çıkan yangında kül oldu.

29.06.2018Gündem
Son dakika: Beykoz’daki tarihi fabrikada çıkan yangın kontrol altına alındı

Son dakika: Beykoz’daki tarihi fabrikada çıkan yangın kontrol altına alındı

Beykoz Yalıköy'de bulunan eski kundura fabrikasının olduğu bölgede yangın çıktı. Yangın, Diriliş Ertuğrul dizisinin çekildiği yerde, dizi çekimi için kullanılan çadırlarda meydana geldi. Olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi gönderildi. Yangına 17 araç ve 52 personel müdahale etti. Yangın nedeniyle çıkan siyah dumanlar bir çok ilçeden görüldü. Yangınla ilgili açıklama yapan İstanbul İtfaiyesi Daire Başkanı Ali Karahan 'Yangın kontrol altında soğutma çalışmaları yapıyor. Beykoz Kundura Fabrikası'nın içine herhangi bir sirayet söz konusu değil.' dedi. Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek de yangının ahşap malzemeler nedeniyle başladığını, yaralı ve can kaybının olmadığını belirtti. Eski kundura fabrikası son yıllarda film platosu olarak kullanılıyordu.

29.06.2018Gündem
Diriliş Ertuğrulun yeni sezonu ne zaman başlayacak Diriliş Ertuğrul 5. sezon

Diriliş Ertuğrul'un yeni sezonu ne zaman başlayacak? Diriliş Ertuğrul 5. sezon

Çarşamba akşamları TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisi geçtiğimiz günlerde 121. bölümüyle birlikte sezon finali yapmıştı. Sezon finalinin ardından merakla yeni sezonun başlayacağı tarihi sorgulayan vatandaşlar, Diriliş Ertuğrul 5. sezon hakkında bilgi almak istiyor. Peki, Diriliş Ertuğrul'un yeni sezonu ne zaman başlayacak? Diriliş Ertuğrul 5. sezon tarihi belli oldu mu?

20.06.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul sezon finali ile ara verdi.. İşte Diriliş Ertuğrul 121. bölümden detaylar

Diriliş Ertuğrul sezon finali ile ara verdi.. İşte Diriliş Ertuğrul 121. bölümden detaylar

Diriliş Ertuğrul 121. son bölüm ile sezona veda etti. TRT ekranlarının sevilen dizisi çarşamba akşamı sezonun kapanışını duygusal bir şekilde yaptı. Halime Hatun'un mezarının başına giden ve göç edecekleri için ona son vedasının gerçekleştiren Kayı Obası, dualarını ettikten sonra yola koyulmuştur. Söğüt'e doğru yola çıkan oba beyi, yeni bir çağa adım atmak üzere harekete geçmiştir. İşte, Diriliş Ertuğrul 121. son bölümü hakkında bazı detaylar

7.06.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünde aksiyon arttı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünde aksiyon arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine oldukça heyecan dolu anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Ertuğrul ve alplar, Noyan’dan yakasını kurtarıp sağ salim Kayı Obası’na dönebilmek adına mücadele verdi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

6.06.2018Televizyon
Ögeday Han kimdir Cengiz Hanın oğlu Ögeday Han tarihte nasıl yer alıyor

Ögeday Han kimdir? Cengiz Han'ın oğlu Ögeday Han tarihte nasıl yer alıyor?

Ögeday Han, Cengiz Han'ın yerine geçmesinin ardından özellikle Anadolu topraklarına yönelik seferler düzenlemesi, Türk tarihi içerisinde yer tutmasına olanak sağlamıştır. Cengiz Han'ın eşinden dolayı en sevdiği oğlu olan Ögeday Han, babasının ölümünün ardından kalan mirası aile içerisinde bölüştürmüştür. Peki, Ögeday Han kimdir? Tarihte nasıl yer almaktadır? İşte, merak edilen o isim hakkında bazı bilgie

6.06.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul’daki Ögeday Hanın çocukları kimlerdir İşte tarihçesi

Diriliş Ertuğrul’daki Ögeday Han'ın çocukları kimlerdir? İşte tarihçesi

Moğol İmparatoru Cengiz Han'ın oğlu olan Ögeday'ın çocuklarının kimler olduğu merak konusu oldu.  Ögeday Han'ın kaç oğlu olduğunu merak eden vatandaşlar bilgi edinmek için araştırma yapıyor. Peki, Ögeday Han'ın kaç çocuğu var? Ertuğrul Ögeday Han'ın oğullarının adı ne?

6.06.2018Televizyon
Diriliş Ertuğruldaki Söğüt hangi ile bağlı İşte Söğütün tarihçesi

Diriliş Ertuğrul'daki Söğüt hangi ile bağlı? İşte Söğüt'ün tarihçesi

Söğüt'ün nerede olduğu son günlerde en çok aranan konulardan oldu. Diriliş Ertuğrul dizisinde bahsedilmesinin ardından vatandaşlar, Söğüt hakkında araştırma yapmaya başladı. Söğüt'ün tam olarak nerede olduğunu ve hangi ile bağlı olduğunu merak eden vatandaşlar konu hakkında araştırmalarını yoğunlaştırdı. Peki, Söğüt nerede? Söğüt nereye bağlı?

6.06.2018Gündem
Diriliş Ertuğrul dizisinde Noyan’ın kardeşi Almıla Hatun kimdir Almıla’nın anlamı nedir

Diriliş Ertuğrul dizisinde Noyan’ın kardeşi Almıla Hatun kimdir? Almıla’nın anlamı nedir?

Diriliş Ertuğrul dizisine 116'ncı bölümde Noyan'ın kız kardeşi Almıla Hatun olarak izleyici karşısına çıkan Gönül Nagiyeva, hem performansıyla hem de sosyal medya paylaşımlarıyla bir anda dikkatleri üzerine çekti. Engin Altan Düzyatan ve Hülya Darcan gibi başarılı isimlerle bir araya gelen Gönül Nagiyeva’nın hayatına ilişkin detaylar da araştırma konusu oldu. Peki Noyan’ın kardeşi Almıla Hatun’u canlandıran Gönül Nagiyeva kimdir?

6.06.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrulun Almıla Hatunu yeni imajıyla şaşırttı

Diriliş Ertuğrul'un Almıla Hatun'u yeni imajıyla şaşırttı

Diriliş Ertuğrul dizisinde Almıla Hatun karakterini canlandıran Gönül Nagiyeva yeni imajıyla dikkat çekti.

6.06.2018Televizyon
Diriliş Ertuğruldan Game Of Thronesa transfer olan Alper Atak kimdir

Diriliş Ertuğrul'dan Game Of Thrones'a transfer olan Alper Atak kimdir?

Diriliş Ertuğrul dizisinde 'Antheus' karakterini canlandıran Alper Atak, dünya çapında büyük ilgi gören ABD yapımı Game Of Thrones’un sinema filmi için davet aldı. Los Angeles'a giden Alper Atak’ın karakteriyle ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Peki Alper Atak kimdir?

4.06.2018Televizyon
Noyanın kardeşi Almıla Hatun’u canlandıran Gönül Nagiyeva kimdir

Noyan'ın kardeşi Almıla Hatun’u canlandıran Gönül Nagiyeva kimdir?

Diriliş Ertuğrul dizisinin 30 Mayıs tarihli bölümünde obaya derici olarak gelen Almıla Hatun'un aslında hain ve Noyan'ın kız kardeşi olduğu ortaya çıktı. Almıla Hatun’u canlandıran Gönül Nagiyeva’nın hayatı merak konusu oldu. Peki Noyan'ın kardeşi Almıla Hatun’u canlandıran Gönül Nagiyeva kimdir?

31.05.2018Televizyon
6 yıl sonra aynı gün kaybettim seni...

'6 yıl sonra aynı gün kaybettim seni...'

Arda Öziri'nin 6 yıllık sevgilisinden duygusal mesaj

31.05.2018Magazin
Maduro’dan Diriliş Ertuğrul dizisine övgü

Maduro’dan Diriliş Ertuğrul dizisine övgü

Venezüela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, yaptığı açıklamada Diriliş Ertuğrul dizisini överek, herkese diziyi izleme çağrısında bulundu.

30.05.2018Dünya
Diriliş Ertuğrul son bölümünde oba beyi Almılaya yetişebilecek mi

Diriliş Ertuğrul son bölümünde oba beyi Almıla'ya yetişebilecek mi?

Diriliş Ertuğrul 121. yeni bölüm fragmanı öncesinde son bölümde Almıla Hatun gerilimi yaşandı. Osman Bey ve kardeşlerini öldüreceğini her fırsatta dillendiren Almıla Hatun, Diriliş Ertuğrul'un son bölümünde bu girişimine adım atmıştır. Oba beyi ise durumu fark ederek obaya doğru harekete geçecektir. Peki, son bölümün ardından Diriliş Ertuğrul 121. yeni bölüm fragmanında Almıla Hatun öldürülecek midir? Yoksa kaçmayı başarabilecek midir? İşte, son bölümden bazı detaylar

30.05.2018Televizyon
Noyan kimdir Noyan isminin anlamı nedir

Noyan kimdir? Noyan isminin anlamı nedir?

Noyan, son günlerde tarihe ilgi duyan birçok vatandaş tarafından merakla araştırılmaya başlandı. Diriliş Ertuğrul dizisinde yer aldığı karakter ile birçok seyircinin ilgisini çeken Noyan, araştırmalara konu oldu. Moğol tarihinde geniş bir yer bulan Noyan, önemli komutanlardan birisi olarak bilinmektedir. Peki, Noyan kimdir ve tarihte nasıl yer almaktadır? İşte, merak edilen isim hakkında detaylı bilgiler

30.05.2018Televizyon
Ögeday Han rolünü canlandıran Kaan Çakır kimdir Kaç yaşındadır Aslen nerelidir

Ögeday Han rolünü canlandıran Kaan Çakır kimdir? Kaç yaşındadır? Aslen nerelidir?

Ögeday Han'ın kim olduğu son günlerde en çok merak edilen konulardan oldu. Ögeday Han'ın kim olduğunu ve hayatını merak eden vatandaşlar, Ögeday Han hakkında internette araştırma yapıyor. Diriliş Ertuğrul dizisinde yer alan bir isim olan Ögeday Han, tarihi olayları ele alan bu dizisi sonrası gündeme geliyor ve araştırma konusu oluyor. Peki, Ögeday Han kimdir? Ögeday Han'ı canlandıran Kaan Çakır kaç yaşında?

30.05.2018Televizyon
Hâlâ inanamıyorum

Hâlâ inanamıyorum

Engin Altan Düzyatan, motosiklet kazasında hayatını kaybeden oyuncu arkadaşı Arda Öziri’nin ölümüne hâlâ inanamadığını söyledi.

29.05.2018Magazin
10duk 9 kaldık

'10'duk 9 kaldık'

Şebnem Bozoklu'dan duygusal paylaşım...

29.05.2018Kelebek
Köpeğim hasta gitmem lazım dedi ve çıktı...Oyuncu Arda Öziriye acı veda

'Köpeğim hasta gitmem lazım' dedi ve çıktı...Oyuncu Arda Öziri'ye acı veda

Motosikletiyle geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitiren oyuncu Arda Öziri'nin cenazesi, memleketi İzmir'de düzenlenen tören ve cenaze namazının ardından toprağa verildi.

29.05.2018Magazin
Arda Özirinin cenazesi bugün defnediliyor

Arda Öziri'nin cenazesi bugün defnediliyor

Arda Öziri, geçirdiği motosiklet kazasının ardından hayata veda etti. Ünlü oyuncunun ölümü, sanat camiasında şok etkisi yarattı. Arda Öziri'nin set ve sınıf arkadaşları, ünlü oyuncunun vefatı nedeniyle duydukları üzüntüyü sosyal medya üzerinden duygu dolu sözlerle paylaştı. Ünlü oyuncunun cenazesi, salı günü öğle namazına mütaakip Alsancak Hocazade Camii’nde öğle namazına müteakiben kılınacak cenaze namazının ardından Işıkkent Mezarlığı’na defnedilecek

29.05.2018Magazin
Diriliş Ertuğrul’un sezon finali tarihi resmen belli oldu - Engin Altan Düzyatan ayrılıyor mu

Diriliş Ertuğrul’un sezon finali tarihi resmen belli oldu - Engin Altan Düzyatan ayrılıyor mu?

TRT 1'in tarihi dizisi Diriliş Ertuğrul’un sezon finali tarihi belli oldu. Dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ, Engin Altan Düzyatan'ın Diriliş Ertuğrul’dan ayrılacağı yönündeki iddialara yanıt verdi ve sezon finali tarihini açıkladı. Peki Diriliş Ertuğrul ne zaman sezon finali yapacak?

28.05.2018Televizyon
Ünlü oyuncu Arda Öziri motosiklet kazasında hayatını kaybetti

Ünlü oyuncu Arda Öziri motosiklet kazasında hayatını kaybetti

Oyuncu Arda Öziri dün sabah geçirdiği motosiklet kazasında hayatını kaybetti.

27.05.2018Magazin
Yapımcısı ve senaristi Mehmet Bozdağ müjdeyi verdi: Diriliş Ertuğrul dizisinden sonra Diriliş Osman doğuyor

Yapımcısı ve senaristi Mehmet Bozdağ müjdeyi verdi: Diriliş Ertuğrul dizisinden sonra Diriliş Osman doğuyor

Diriliş Ertuğrul dizisinin yapımcısı ve senaristi Mehmet Bozdağ, Ertuğrul'un ardından Osman'ın hikayesini anlatmak istediğini belirterek, "Diriliş Ertuğrul, Osman'a doğru ilerleyecek. En büyük hayallerimden bir tanesi Diriliş Osman'ı yapmak" dedi.

24.05.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul dizisinin Sugay Hatun’u canlandıran Oya Unustası kimdir

Diriliş Ertuğrul dizisinin Sugay Hatun’u canlandıran Oya Unustası kimdir?

Diriliş Ertuğrul ekibine 118. bölüm itibariyle dahil olan Oya Unustası, izleyicilerden tam not aldı. Daha önce farklı tarzdaki projelerde yer alan Oya Unustası, tarihi dizide Osman Bey'e gönüllü süt annelik yapan Sugay Hatun’u canlandırıyor. Peki Diriliş Ertuğrul'un baş rol oyuncusu Oya Unustası kimdir?

23.05.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul 120. yeni bölüm fragmanında oba beyine sultanlık teklifi

Diriliş Ertuğrul 120. yeni bölüm fragmanında oba beyine sultanlık teklifi!

Diriliş Ertuğrul, 119. son bölümü ile bazı gerçekler ortaya çıktı. Ögeday Han'ın karşısına çıkan oba beyi, son bölümde kurduğu zekice planla Moğolların içerisindeki başıbozuk ve itaatsiz isimlerin kim olduğunu belirlemiştir. Heybenin içerisinde olan şeyin aslında sulh anlaşması olduğunu ve bunun mühürlenmesini isteyen oba beyi, Ögeday Han'ın güvenini kazanmıştır. Sulh anlaşmasını mühürleyen Ögeday Han, Diriliş Ertuğrul'un son bölümünde mührü kendi kanıyla basmış ve oba beyini topraklarına göndermiştir. Ancak Ögeday Han'ın oba beyini göndermeden önce çok önemli bir teklifi olacaktır. İşte, yeni bölüm fragmanında gelen o teklif

23.05.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul dizisinin Ögeday Hanı Kaan Çakır kimdir Kaç yaşındadır

Diriliş Ertuğrul dizisinin Ögeday Han'ı Kaan Çakır kimdir? Kaç yaşındadır?

Ögeday Han, Türk tarihi içerisinde Moğollar ile varolan ilişkilerde adı sıkça duyulan isimler arasında yer alıyor. Cengiz Han'ın diğerlerine göre daha fazla ilgi gösterdiği oğlu olarak bilinen Ögeday Han, Moğol geleneklerine göre binicilik ve av eğitimlerini görmüş, Anadolu'ya da birçok sefer düzenlemiştir. Peki, tarihte Ögeday Han kimdir? İşte, dizilere konu olan isim hakkında bazı bilgiler

23.05.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul 119. yeni bölüm fragmanında dikkat çeken detay O heybede ne var

Diriliş Ertuğrul 119. yeni bölüm fragmanında dikkat çeken detay! O heybede ne var?

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 23 Mayıs Çarşamba günü yayınlanacak olan Diriliş Ertuğrul 119. yeni bölümüne dair önemli ipuçları veren fragmanda heybe detayı dikkat çekiyor. Sultan Gıyaseddin’in isteğine uyarak Moğol Hanı Ögeday’ın huzuruna elçi olarak gitmeyi kabul eden Ertuğrul'u ne bekliyor? İşte Diriliş Ertuğrul 119. bölümünden ilk görüntüler!

21.05.2018Televizyon
Maduro ne giyse beğenirsiniz

Maduro ne giyse beğenirsiniz?

Nicolas Maduro’yla modanın kalbine iniyor, Elon Musk’la ekonominin nabzını tutuyor, Yıldız Tilbe’yle olaylara karışıyoruz. Hepsi ve daha fazlası haftanın testinde…

19.05.2018Hürriyet Pazar
Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro kimdir

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro kimdir?

TRT'de yayımlanan 'Diriliş: Ertuğrul' dizisinin senarist ve yapımcısı Mehmet Bozdağ, sosyal medya hesabından Venezüella lideri Nicolas Maduro'nun, Osmanlı hanedanının geldiği Kayı Boyu'nun bayrağını tutarken ve eskiden Oğuzlar'ın giydiği 'börk' başlığı ile poz verdiği fotoğrafları paylaştı. Nicolas Maduro’nın fotoğrafına Türk kullanıcılardan da beğeni yağdı. Peki Venezüella Devlet Başkanı Nicolas Maduro kimdir?

18.05.2018Gündem
Fotoğraflar sosyal medyayı salladı... Maduro Diriliş Ertuğrul hayranı çıktı

Fotoğraflar sosyal medyayı salladı... Maduro Diriliş Ertuğrul hayranı çıktı

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro TRT'nin sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul dizisinin hayranı çıktı.

18.05.2018Dünya
Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünde aksiyon iyice arttı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünde aksiyon iyice arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine aksiyon ve gerilim dolu anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Halime’nin vefatının ardından aç kalan Osman, sıhhatine kavuşabilmek için çabalamaya başladı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

16.05.2018Televizyon
Cemal Hünal kimdir Kaç yaşındadır Aslen nerelidir

Cemal Hünal kimdir? Kaç yaşındadır? Aslen nerelidir?

Ünlü oyuncu Cemal Hünal'ın kim olduğu son günlerde merak konusu oldu. Katıldığı televizyon programları ya da zaman zaman basında yer alan haberler sonrası Cemal Hünal'ın kim olduğunu merak eden vatandaşlar, Cemal Hünal'ın özel yaşamı ve kariyeri hakkında bilgi edinmek için araştırma yapıyor. Peki, Cemal Hünal kimdir? Cemal Hünal kaç yaşında?

16.05.2018Televizyon
AK Partide yeni dombra

AK Parti'de yeni dombra

24 Haziran seçimlerinde yürüteceği kampanya için çalışmalarını hızlandıran AK Parti’de seçim şarkısının ayrıntıları ortaya çıkmaya başladı.

10.05.2018Gündem
Sugay Hatun damga vurdu Osman Beyin süt annesi Sugay Hatun kimdir

Sugay Hatun damga vurdu! Osman Bey'in süt annesi Sugay Hatun kimdir?

Sugay Hatun, oba beyinin desteğiyle katıldığı Kayı Obası'nda önemli bir rol üstleniyor. Halime Hatun'un ölümünün ardından annesiz kalan Osman Bey'e süt annelik yapmaya gönüllü olan Sugay Hatun, diziyi yakından takip eden vatandaşların duygusal anlar yaşamasına sebep oldu. Daha ilk andan itibaren izleyiciyi derinden etkileyen karakter, internet üzerinden de sorgulanmaya başlandı. Peki, Sugay Hatun kimdir? İşte, bu rolü üstlenen karakter hakkında detaylı bilgiler

10.05.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul 118. yeni bölüm fragmanında Noyandan rica ziyareti

Diriliş Ertuğrul 118. yeni bölüm fragmanında Noyan'dan rica ziyareti

Diriliş Ertuğrul 118. yeni bölüm fragmanı, yayınlanan son bölümün ardından ekrana geldi. Oba beyinin türlü oyunlarla mücadele ettiği son bölümde, Sugay Hatun'un birden bire çıkagelip Osman Bey'in süt annesi olması, Kayı Obası'na ferahlık getirmiştir. Evladının acısını yaşayan Sugay Hatun, Diriliş Ertuğrul son bölümünde izleyicilere duygusal anlar yaşattı. Peki, son bölümün ardından Diriliş Ertuğrul 118. yeni bölüm fragmanında Noyan'ın oba beyinden dileği neler olacaktır? İşte, son bölüm ve yeni bölüm fragmanı hakkında detaylı bilgiler

10.05.2018Televizyon
Almıla nedir Almıla karakterine can veren Gönül Nagiyeva kimdir

Almıla nedir? Almıla karakterine can veren Gönül Nagiyeva kimdir?

Almıla, eski Türkçe'de kırmızı ya da kızıl elma anlamı taşımaktadır. Almıla kelimesi, Diriliş Ertuğrul dizisine katılan karakter dolayısıyla son günlerin araştırılan konusu oldu. Peki, Diriliş Ertuğrul dizisinde Almıla karakterine hayat veren Gönül Nagiyeva kimdir? İşte, Almıla kelimesinin anlamı ve Gönül Nagiyeva kimdir? İşte, o isim hakkında detaylı bilgiler

9.05.2018Televizyon

Yazar Sonuçları