EKSTRA
MENÜ

Ceylanpınar

Ceylanpınar haberleri sayfasında güncel ve son dakika Ceylanpınar hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 2.335 Ceylanpınar haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Ceylanpınar, Şanlıurfa ilinin bir ilçesidir.

 

Ceylanpınar Haberleri

Son dakika: Meteorolojiden sıcaklık haritası Son 50 yılın en sıcak 6ncı Ağustosu

Son dakika: Meteoroloji'den sıcaklık haritası! Son 50 yılın en sıcak 6'ncı Ağustos'u

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün 2021 yılı Ağustos ayı sıcaklık analiz raporuna göre, son 50 yılın en sıcak 6'ncı Ağustos'u kayıtlara geçti. En yüksek sıcaklık, 47,5 derece ile Cizre'de yaşandı. Büyük yangınların yaşandığı Manavgat, Marmaris başta olmak üzere Ege ve Akdeniz'de 22 noktada yeni ekstrem (maksimum) sıcaklık oluştu.

12.09.2021Gündem
Şanlıurfa’da DEDAŞ protestosu Yol kapatan 11 kişiye gözaltı

Şanlıurfa’da DEDAŞ protestosu! Yol kapatan 11 kişiye gözaltı

Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesinde, elektrik kesintileri nedeniyle DEDAŞ'ı protesto etmek için lastik yakıp, yol kapattıkları gerekçesiyle 11 çiftçi, gözaltına alındı.

18.08.2021Gündem
Ceylanların manevi babaları

Ceylanların manevi babaları

Şanlıurfa 75. Yıl Ceylan Üreme İstasyonu’nda yaz ayları demek, soyu tükenmekte olan ceylanların doğum sevinci demek. Ancak aynı dönemlerde yavru ceylan hırsızları da harekete geçiyor. Bir ceylana bile zarar gelmemesi için dişini tırnağına takarak çalışan 11 kişilik ekip, “Her yeni ceylan doğumu bizim için bayram, her ölüm bizim için yas. Tüm ceylanları evlatlarımız gibi hissediyoruz” diyor.

15.08.2021Gündem
1.000 baş ivesi reforme koç açık artırma ile satılacak

1.000 baş ivesi reforme koç açık artırma ile satılacak

Ceylanpınar Tarım İşletmesi Müdürlüğü yetiştirmesi 1.000 baş ivesi reforme koç 4 (dört) parti halinde satılacak.

14.08.2021Ekonomi
Mısır kurutma tesislerinde kullanılmak üzere 2.000.000 (İkimilyon) Sm³ LNG satın alınacak

Mısır kurutma tesislerinde kullanılmak üzere 2.000.000 (İkimilyon) Sm³ LNG satın alınacak

Ceylanpınar Tarım İşletmesi Müdürlüğü’nün ihtiyacı olan mısır kurutma tesislerinde kullanılmak üzere 2.000.000 (İkimilyon) Sm³ LNG alımı ihalesi yapılacak.

12.07.2021Ekonomi
Şanlıurfa lise taban puanları 2021 Şanlıurfa Anadolu, İmam Hatip, Fen Lisesi LGS yüzdelik dilimleri ve taban puanları bilgileri

Şanlıurfa lise taban puanları 2021! Şanlıurfa Anadolu, İmam Hatip, Fen Lisesi LGS yüzdelik dilimleri ve taban puanları bilgileri

LGS sonuçlarının açıklanmasının ardından tercih yapacak öğrenciler, Şanlıurfa lise taban puanları ve yüzdelik dilimlerini araştırıyor. Şanlıurfa lise taban puanları ve yüzdelik dilimleri, lise eğitimine devam etmek isteyen adayların, tercih döneminde yardımcısı olacak. Peki Şanlıurfa' da sınavla öğrenci kabul eden okulların taban puanlarını ve yüzdelik dilimleri nedir? İşte 2021 yılına ait Şanlıurfa Anadolu, İmam Hatip, Fen Lisesi LGS yüzdelik dilimleri ve taban puanları bilgisi

30.06.2021Eğitim
Prof. Dr. Orhan Şenden kuraklık uyarısı: ‘Harita hemen hemen her şeyi gösteriyor’

Prof. Dr. Orhan Şen'den kuraklık uyarısı: ‘Harita hemen hemen her şeyi gösteriyor’

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün yağış ve sıcaklık analizine göre geçtiğimiz ay ‘son 50 yılın en sıcak mayıs ayı’ oldu, yağışlar yüzde 66 azaldı. Türkiye'yi bekleyen kuraklık riskini değerlendiren CNN TÜRK Meteoroloji Danışmanı Prof. Dr. Orhan Şen, 'Bu harita hemen hemen her şeyi gösteriyor. Küresel ısınmanın meydan getirdiği iklim değişikliği artık Türkiye’de çok belirgin hale geldi. Yağış sorunları tarım ürünlerini de etkiliyor.' dedi.

27.06.2021Gündem
Mayısta yandık

Mayısta yandık

Meteoroloji Genel Müdürlüğü yağış ve sıcaklık analizini açıkladı. Buna göre, geçen ay ‘son 50 yılın en sıcak mayıs ayı’ oldu. Yağışlar yüzde 66 azaldı. Haritalarda, Türkiye’nin büyük bir bölümü ‘olağanüstü kurak’, ‘çok şiddetli kurak’, ‘şiddetli kurak’ olarak gösterildi.

27.06.2021Gündem
Son dakika: Meteorolojiden korkutan rapor Yüzde 66 azaldı, olağanüstü kuraklık uyarısı

Son dakika: Meteoroloji'den korkutan rapor! Yüzde 66 azaldı, olağanüstü kuraklık uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün son verilerine göre 2021 yılı mayıs ayı son 50 yılın en sıcak mayıs ayı oldu. Yağışlar da normaline göre yüzde 56, geçen yılın mayıs ayı yağışlarına göre yüzde 66 azaldı. Haritalarda, Türkiye'nin büyük bir bölümü 'olağanüstü kurak', 'çok şiddetli kurak', 'şiddetli kurak' olarak gösterildi.

26.06.2021Gündem
Yonca biçimi, tırmıklama, balyalama, taşıma ve istifleme hizmeti alınacak

Yonca biçimi, tırmıklama, balyalama, taşıma ve istifleme hizmeti alınacak

Ceylanpınar Tarım İşletmesi Müdürlüğü, yonca beş adet biçim, tırmıklama, balyalama, taşıma ve istifleme hizmet alımı işi yaptıracak.

30.05.2021Ekonomi
Son dakika: MSB duyurdu: Suriyeden ülkemize girmeye çalışan 4 kişi yakalandı

Son dakika: MSB duyurdu: Suriye'den ülkemize girmeye çalışan 4 kişi yakalandı

Milli Savunma Bakanlığı, yasa dışı yollarla Suriye’den ülkemize girmeye çalışan 4 kişinin yakalandığını duyurdu.

28.05.2021Gündem
Şanlıurfa ve Mardinde korku dolu anlar Kum fırtınası hayatı felç etti

Şanlıurfa ve Mardin'de korku dolu anlar! Kum fırtınası hayatı felç etti

Suriye üzerinden gelen toz fırtınası Şanlıurfa ve Mardin'de etkili oldu. Toz fırtınası nedeniyle zaman zaman görüş mesafesi düştü, sürücüler zor anlar yaşadı. Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan uyarıya göre, Türkiye'nin Güneydoğu kesimlerinde dün gece başlayan toz taşınımı hadisesinin bugün de Şanlıurfa, Mardin, Diyarbakır, Batman, Elazığ, Tunceli, Bingöl, Muş, Siirt ve Şırnak çevrelerinde etkisini devam ettirmesi bekleniyor.

22.05.2021Gündem
Şanlıurfada kum fırtınası O anlar kamerada

Şanlıurfa'da kum fırtınası! O anlar kamerada

Şanlıurfa Ceylanpınar ve Akçakale'de kum fırtınası etkisini giderek artırdı ve görüş mesafesini epey düşürdü. O anlar saniye saniye kameraya yansıdı.

22.05.2021Haber
Son dakika... Meteorolojinin nisan ayı raporunda büyük tehlike Üç bölgede olağanüstü kuraklık

Son dakika... Meteoroloji'nin nisan ayı raporunda büyük tehlike! Üç bölgede 'olağanüstü' kuraklık

Meteoroloji'nin nisan ayındaki kuraklık ve sıcaklık raporuna göre Türkiye'de Doğu Anadolu, Güneydoğu ve Ege'nin güney kesimlerinde 'şiddetli', 'çok şiddetli' ve 'olağanüstü' kuraklık görüldü.

12.05.2021Gündem
Meteoroloji duyurdu: Üç bölgede olağanüstü kuraklık

Meteoroloji duyurdu: Üç bölgede 'olağanüstü' kuraklık

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün nisan ayı kuraklık ve sıcaklık raporlarındaki haritaya göre Türkiye'de Doğu Anadolu, Güneydoğu ve Ege'nin güney kesimlerinde 'şiddetli', 'çok şiddetli' ve 'olağanüstü' kuraklık görüldü.

12.05.2021Gündem
Şanlıurfa merkezli 4 ilde uyuşturucu operasyonunda 13 şüpheli yakalandı

Şanlıurfa merkezli 4 ilde uyuşturucu operasyonunda 13 şüpheli yakalandı

Şanlıurfa merkezli 4 ilde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 13 şüpheli gözaltına alındı. Jandarma özel harekat timlerinin de katıldığı şafak operasyonunda çok miktarda uyuşturucu, çalıntı motosikletler ve silah ele geçirildi.

2.05.2021Gündem
Şanlıurfa plaka kodu kaçtır Şanlıurfa ve ilçelerinin plaka harfleri

Şanlıurfa plaka kodu kaçtır? Şanlıurfa ve ilçelerinin plaka harfleri

Plaka kodları kişisel ya da diğer araçların hangi şehre ait olduğunu gösteren kodlardır. Aracın ön ve arkasında bulunur. Her aracın ön ve arkasında bulunması zorunlu olan şeydir. Her yerde farklı olan bu kod, Şanlıurfa'da kaçtır ve Şanlıurfa'ya bağlı ilçelerde plaka harfleri nelerdir? Tüm bu soruların cevabını aşağıda sizler için derledik.

27.04.2021Araştırma
Otomobilinde silahla vurularak öldürüldü

Otomobilinde silahla vurularak öldürüldü

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde Şahin Aydın (25), otomobilinde uğradığı silahlı saldırıda yaşamını yitirdi. Polis, saldırıyı düzenleyen şüpheli veya şüphelilerin kimliklerinin belirlenerek yakalanması için çalışma başlattı.

21.04.2021Gündem

Meteoroloji raporu paylaştı: 5 bölgede rekor artış! Bazı illerde yüzde 80'i geçti

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Türkiye genelinde mart ayı yağış raporunu paylaştı. Türkiye genelinde mart ayında yağışlar normalin ve geçen yılın üzerinde gerçekleşirken 5 bölgede rekor artış gerçekleşti.

15.04.2021Gündem
Mart ayında sevindiren gelişme Normalin yüzde 33 üstünde yağış oldu

Mart ayında sevindiren gelişme! Normalin yüzde 33 üstünde yağış oldu

Türkiye genelinde mart ayında yağışlar, normalin ve geçen yılın üzerinde gerçekleşti. Yağışlarda normaline göre yüzde 33, 2020 yılı mart ayına göre yüzde 9 artış oldu. Ortalama sıcaklıklar mevsim normalleri civarında gerçekleşirken, ekstrem sıcaklık yaşanmadı. Mart ayında en düşük sıcaklık 23.1 dereceyle Erzurum'da, en yüksek 27.2 dereceyle Ceylanpınar'da görüldü. En fazla yağış 190 mm ile Rize'de, en az yağış 48 mm ile Şanlıurfa'da kaydedildi.

15.04.2021Gündem
Şanlıurfa Posta Kodu kaçtır Şanlıurfa ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Şanlıurfa Posta Kodu kaçtır? Şanlıurfa ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Posta kodları kargo hizmetlerini ve kargo dağıtım sistemini düzenleyen 5 haneli numaralardır. Ülkemizdeki illerin her birinin posta kodu bir diğerinden farklıdır. Şanlıurfa ilinin posta kodu nedir? Şanlıurfa ilindeki ilçelerin posta kodları nelerdir? İşte Şanlıurfa posta kodları ile ilgili merak edilen her şey.

9.04.2021Gündem
Resulaynda bombalı saldırı 1 ölü, 1 yaralı

Resulayn'da bombalı saldırı! 1 ölü, 1 yaralı

Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesine sınır komşusu olan Suriye’nin Resulayn kentinde PKK/YPG’li teröristlerin bir aracın altına yerleştirdikleri bombayı infilak ettirmesi sonucu 1 kişi öldü, 1 kişi de yaralandı.

23.03.2021Dünya
Rasulaynda patlama: 4 ölü, 9 yaralı

Rasulayn'da patlama: 4 ölü, 9 yaralı

Barış Pınarı Harekatı ile terör örgütü YPG/PKK'dan temizlenen Rasulayn ilçesinde meydana gelen patlamada, 2'si çocuk 4 sivil hayatını kaybetti, 9 sivil yaralandı.

22.03.2021Dünya
Şanlıurfada zeytin tenekesine başı sıkışan köpek kurtarıldı

Şanlıurfa'da zeytin tenekesine başı sıkışan köpek kurtarıldı

ŞANLIURFA'nın Ceylanpınar ilçesinde boş arazide zeytin tenekesine başı sıkışan köpek, itfaiye ekiplerince kurtarıldı.

13.03.2021Gündem
Ceylanpınarda sulama kanalına düşen 4 yaşındaki Medine hayatını kaybetti

Ceylanpınar'da sulama kanalına düşen 4 yaşındaki Medine hayatını kaybetti

ŞANLIURFA'nın Ceylanpınar ilçesinde oyun oynarken sulama kanalına düşen Medine Yıldız (4), kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

13.03.2021Gündem
8 bin baş ivesi reforme erkek kuzu satılacaktır

8 bin baş ivesi reforme erkek kuzu satılacaktır

Ceylanpınar Tarım İşletmesi Müdürlüğü yetiştirmesi parti halinde 8.000 baş ivesi reforme erkek kuzu 8 (sekiz) satacaktır.

12.03.2021Ekonomi
Terör örgütü PKKnın karargah olarak kullandığı okulda tünel bulundu

Terör örgütü PKK'nın karargah olarak kullandığı okulda tünel bulundu

Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinin karşısında bulunan ve Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) düzenlediği Barış Pınarı Harekatı ile teröristlerden arındırılan Suriye’nin Resulayn kentinde terör örgütü PKK/YPG’nin karagah olarak kullandığı okulun altında tünel bulundu.

10.03.2021Gündem
Meteoroloji haritayı paylaşarak duyurdu Bazı bölgelerde yüzde 80i aştı

Meteoroloji haritayı paylaşarak duyurdu! Bazı bölgelerde yüzde 80'i aştı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 2021 yılı sıcaklık ve yağış ölçüm raporlarını yayınladı. Raporda küresel iklim değişikliğinin etkilerini artırdığı gözlendi. Şubat ayı ortalama sıcaklığı uzun yıllar 3.4 derece iken, 2021 Şubat ayı 6.2 derece olarak ölçüldü. Bazı bölgelerdeki yağış düşüşü yüzde 80'i aşarken 6 noktada ekstrem sıcaklık ölçüldü.

5.03.2021Gündem
HDPli kadın yöneticilerin otomobili devrildi 4 yaralı

HDP'li kadın yöneticilerin otomobili devrildi! 4 yaralı

Şanlıurfa’da, HDP’li kadın yöneticilerin bulunduğu otomobilin şarampole devrilmesi sonucu 4 kişi yaralandı.

4.03.2021Gündem
Fidan: Dış istihbaratta etkinliği arttırdık

Fidan: Dış istihbaratta etkinliği arttırdık

MİT Başkanı Hakan Fidan, “Yurt içi ve yurt dışında başarılı çalışmalara imza attık” dedi.

2.03.2021Gündem
MSB açıkladı Suriye sınırında yakalandılar

MSB açıkladı! Suriye sınırında yakalandılar

MSB, ''Şanlıurfa/Ceylanpınar ve Mardin/Kızıltepe hudut hatlarında, yasa dışı yollarla Suriye’den ülkemize girmeye çalışan 9 kişi yakalandı. Yapılan incelemede, yakalanan şahıslardan 5'inin terör örgütü PKK mensubu olduğu tespit edildi.'' açıklamasında bulundu.

1.03.2021Gündem
Şanlıurfada torbacı operasyonu: 23 tutuklama

Şanlıurfa'da 'torbacı' operasyonu: 23 tutuklama

ŞANLIURFA'da, 'torbacı' diye tabir edilen sokak satıcılarına yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 38 kişiden 23’ü, tutuklandı.

27.02.2021Gündem
DEAŞlı 3 terörist Suriye sınırında yakalandı

DEAŞ'lı 3 terörist Suriye sınırında yakalandı

Suriye'den yasa dışı yollarla beraberlerinde patlayıcılar ile Türkiye'ye geçmeye çalışan DEAŞ'lı 3 terörist Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde güvenlik güçlerince yakalandı.

27.02.2021Haber
DEAŞlı 3 terörist, Suriye sınırında patlayıcılarla yakalandı

DEAŞ'lı 3 terörist, Suriye sınırında patlayıcılarla yakalandı

Suriye'den yasa dışı yollarla beraberlerinde patlayıcılar ile Türkiye'ye geçmeye çalışan DEAŞ'lı 3 terörist Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde güvenlik güçlerince yakalandı.

27.02.2021Gündem
5 sınır kapısında 82 milyon liralık kaçak eşya ele geçirildi

5 sınır kapısında 82 milyon liralık kaçak eşya ele geçirildi

GAP Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğü'ne bağlı 5 sınır kapısında, 2020 yılında 82 milyon 345 bin lira değerinde gümrük kaçağı eşya ele geçirildi.

20.01.2021Gündem
Resulayn’da hain saldırı 2 asker yaralandı

Resulayn’da hain saldırı! 2 asker yaralandı

Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesine sınır komşusu olan Suriye’nin Resulayn kentinde, el yapımı patlayıcı (EYP) ile düzenlenen saldırıda 2 asker yaralandı. Hastaneye kaldırılan askerlerin durumunun iyi olduğu öğrenildi.

8.01.2021Gündem
Kuzuların anneleriyle buluşması renkli görüntüler oluşturuyor

Kuzuların anneleriyle buluşması renkli görüntüler oluşturuyor

ŞANLIURFA'nın Ceylanpınar ilçesinde bulunan ve dünyanın en büyük 3’üncü çiftliği olan TİGEM Tarım İşletmesi’nde, 'elit' olarak tabir edilen damızlık koyunlardan doğan ‘ivesi’ cinsi 37 bin 200 kuzu, her sabah anneleriyle buluşuyor. Kuzuların sürü halinde getirildikleri alanda annelerini bulmak için birbiriyle yarışmaları ise renkli görüntüler oluşturuyor.

6.01.2021Güncel
PKK’dan Resulayn’da hain saldırı: 2 ölü

PKK’dan Resulayn’da hain saldırı: 2 ölü

Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinin karşısında bulunan Suriye’nin Resulayn kentinde terör örgütü PKK/PYD tarafından bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda iki çocuk hayatını kaybetti, üç sivil yaralandı.

3.01.2021Dünya
Terör örgütü PKK/YPG Rasulaynda sivilleri hedef aldı: 2 çocuk öldü,4 sivil yaralandı

Terör örgütü PKK/YPG Rasulayn'da sivilleri hedef aldı: 2 çocuk öldü,4 sivil yaralandı

Terör örgütü PKK/YPG, Barış Pınarı bölgesindeki Suriye’nin Rasulayn kentinde sivilleri hedef aldı. Sivil halkın bulunduğu bölgede bomba yüklü araç patlatan terör örgütünün saldırısı sonucu 2 çocuk hayatını kaybetti, 4 sivil de yaralandı.

2.01.2021Dünya
Mardinde can pazarı Aralarında çocuklar da vardı...

Mardin'de can pazarı! Aralarında çocuklar da vardı...

Mardin'in Kızıltepe ilçesinde tarım işçilerini taşıyan kamyonetin devrilmesi sonucu aralarında çocukların da olduğu 22 kişi yaralandı.

30.12.2020Gündem
PKK/YPGnin kontrol noktalarına saldırı planı deşifre oldu, canlı bomba etkisiz hale getirildi

PKK/YPG'nin kontrol noktalarına saldırı planı deşifre oldu, canlı bomba etkisiz hale getirildi

Yurt içinde ve sınır ötesinde güvenlik güçlerinin başarılı operasyonları ile iyice köşeye sıkışan terör örgütü PKK/YPG, üzerindeki baskıyı azaltmak ve kendisine hareket alanı kazanmak için strateji değiştirerek kontrol noktalarına yönelik saldırı talimatı verdi. Suriye'nin Resulayn kentinde 2 askerin şehit olduğu bomba yüklü araçla terör saldırısı sonrası deşifre olan örgütün; Şanlıurfa Viranşehir'de kontrol noktasına yönelik canlı bomba saldırısı ise polisin dikkati sayesinde önlendi. Güvenlik güçleri Suriye ve sınır hattında teyakkuza geçerken, etkisiz hale getirilen canlı bombayla bağlantısı olabilecek çok sayıda şüpheli ise gözaltına alındı.

11.12.2020Gündem
Son dakika haberi: Resulaynda PKK/YPGden bomba yüklü araçla saldırı: İki askerimiz şehit düştü

Son dakika haberi: Resulayn'da PKK/YPG'den bomba yüklü araçla saldırı: İki askerimiz şehit düştü

Son dakika haberi... Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesi karşısında bulunan Suriye'nin Resulayn kentinde, PKK/YPG’li teröristlerce Suriye Milli Ordusu üyelerinin kontrol noktasına bomba yüklü araçlı saldırı düzenlendi. Şanlıurfa Valiliği iki askerin şehit olduğunu açıkladı. İçişleri Bakanlığı'ndan gelen açıklamada, şehit olan iki askerin jandarma personeli olduğu aktarıldı. Bakanlık terör saldırısında sekiz jandarma personelinin de yaralandığını duyurdu. Şehitlerin ailelerine acı haber iletildi.

10.12.2020Dünya
Son dakika... Interpol tarafından kırmızı bültenle aranıyordu... O PKKlı terörist yakalandı

Son dakika... Interpol tarafından kırmızı bültenle aranıyordu... O PKK'lı terörist yakalandı

Son dakika haberi.. Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde polisin düzenlediği operasyonda, Interpol tarafından hakkında kırmızı bülten çıkarılan, Türk mahkemeleri tarafından da terör örgütü PKK'ya üye olma suçundan aranan M.Ş.K. yakalanıp, tutuklandı.

2.12.2020Gündem
Resulayn’da bomba yüklü araçla saldırı: 2 ölü, 2 yaralı

Resulayn’da bomba yüklü araçla saldırı: 2 ölü, 2 yaralı

Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesi karşısında bulunan Suriye'nin Resulayn kentinde PKK/YPG’li teröristler tarafından kontrol noktasına bomba yüklü araçlı düzenlenen saldırıda 2 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.

27.11.2020Dünya
7 yaşındaki Yağmuru başını taşla ezerek öldürmüştü Sanığa iyi hal indirimi ile 35 yıl hapis

7 yaşındaki Yağmur'u başını taşla ezerek öldürmüştü! Sanığa iyi hal indirimi ile 35 yıl hapis

Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde kaybolduktan 2 gün sonra mısır tarlasında cesedi bulunan Yağmur Özaydın'ı (7) başını taşla ezerek öldürdüğü iddiasıyla yargılanan Yusuf Bayluğ, 'iyi hal' indirimiyle 35 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

25.11.2020Gündem
Son dakika... Yol kenarında bomba düzeneği bulundu

Son dakika... Yol kenarında bomba düzeneği bulundu

İşçiler, Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesi ile Viranşehir ilçesini birbirine bağlayan karayolunda bilye ve demir parçaları ile güçlendirilmiş bomba düzeneği buldu.

26.10.2020Gündem
Sınır hattında Suriye Ticaret Merkezi kurulacak

Sınır hattında Suriye Ticaret Merkezi kurulacak

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Halil Peltek, Barış Pınarı Harekatı sayesinde terörden arındırılan bölgelerle karşılıklı ticaretin geliştirilebilmesi için sınır hattının Türkiye tarafına Suriye Ticaret Merkezi kurulması için çalışmalara başladıklarını bildirdi.

24.10.2020Ekonomi
Feci kaza Baba ve 3 yaşındaki oğlu öldü…

Feci kaza! Baba ve 3 yaşındaki oğlu öldü…

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde otomobilin çarptığı motosikletteki Hüseyin Şimşek (38) ile oğlu Serhat Şimşek (3), hayatını kaybetti.

21.10.2020Gündem
Şanlıurfa’da trafik kazası: 2 ölü

Şanlıurfa’da trafik kazası: 2 ölü

Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde kendisine arkadan çarpan otomobile ok gibi saplanan motosikletin sürücüsü ile oğlu hayatını kaybetti.

20.10.2020Haber
Otomobile ok gibi saplandı Baba ile oğul hayatını kaybetti

Otomobile ok gibi saplandı! Baba ile oğul hayatını kaybetti

Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde kendisine arkadan çarpan otomobile ok gibi saplanan motosikletin sürücüsü ile oğlu hayatını kaybetti.

20.10.2020Gündem