EKSTRA
MENÜ

Aşk İlişkiler

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 3.900 haberi bulunmuştur.

Aşk İlişkiler Haberleri

İlişkide Dikkat Edilmesi Gereken Kırmızı Çizgiler

İlişkide Dikkat Edilmesi Gereken Kırmızı Çizgiler

Hepimizin, lise sevgilisiyle sonsuza dek mutlu yaşayan, kötü bir boşanmanın ortasında olan, mesaj yoluyla terk edilmiş ya da en kötüsü, pes etmeyen bir adamdan kaçan bir arkadaşı olmuştur. Biriyle flört etmek üzeresiniz, peki hayallerinizdeki sevgiliyle vakit geçirdiğinizden nasıl emin olabilirsiniz?

7.10.2020Aşk
Onunla Kimyanızın Uyuştuğunu Nasıl Anlarsınız

Onunla Kimyanızın Uyuştuğunu Nasıl Anlarsınız?

Son zamanlarda çoğu buluşma sosyal medya üzerinden gerçekleşiyor. Ve sosyal medya dünyasında, potansiyel partnerinizle ilgili bir saat süren tek bir karşılaşma, görüşmeye devam etmenizde etkili bir rol oynar. Bunun için, biriyle kimyanızın uyuşup uyuşmadığını anlamak, belki de hayatınızın aşkını kaçırmamanız konusunda önemli bir karar almanızı sağlayabilir.

6.10.2020Aşk
Hoşlandığınız Kişinin Mesaj Dili Duyguları Hakkında Ne Diyor

Hoşlandığınız Kişinin Mesaj Dili Duyguları Hakkında Ne Diyor?

Bir süredir aşık olduğunuz kişiyle mesajlaşıyorsanız, her cümlesinin, noktalama işareti ve hatta emojilerin ne anlama geldiğini yorumlamak için muhtemelen çok fazla zaman harcıyorsunuzdur. Ondan haber aldığınız için mutlu olmanıza rağmen, sizden hoşlanıp hoşlanmadığına bir türlü emin olamıyorsanız, bunun cevabını belirlemede işinize yarayacak birçok yöntem var; ses tonu, yüz ifadeleri, fiziksel dokunuş ve diğer vücut dilleri…

29.09.2020Aşk
Mayıs Ayı Burç Yorumlarınız Astrolog Aygül Aydın Açıkladı...

Mayıs Ayı Burç Yorumlarınız! Astrolog Aygül Aydın Açıkladı...

Uzman Astrolog Aygül Aydın'dan, nam-ı diğer Astromatik'ten mayıs ayı burç yorumunuzu okudunuz mu? Mayıs ayı boyunca tüm burçlar için aylık burç yorumlarınızı sizin için derledik. Yay burçlarını değişim, Akrep burcunu hayal kırıklıkları, Oğlak burçlarını başarı, Kova burçlarını ise yeni seçimler bekliyor... İşte tüm burçların 2020 Mayıs ayı detaylı burç yorumları...

1.05.2020Astro Gündem
İlişkilerde Kalp Kırıklığı Yaşamamak İçin 6 İpucu

İlişkilerde Kalp Kırıklığı Yaşamamak İçin 6 İpucu

Acı sizi daha güçlü, gözyaşları sizi daha cesur yapar. Kalp kırıklığı yaşamak da insana çok fazla tecrübe kazandırır ama bir yere kadar. Sizi kalp kırıklığından koruyacak, hayatta daha güçlü olmanıza yardım edecek 6 ipucunu anlatıyoruz.

24.01.2020Aşk
Aşk mı Yoksa Takıntı mı

Aşk mı Yoksa Takıntı mı?

'Aşk nedir' sorusuna hemen herkes kendi cümleleriyle cevap verebilir. Ancak aşkın ne olmadığını bilenimiz pek az. Çoğu zaman saplantı, takıntı veya bağımlılıklar aşk gibi değerlendirilebiliyor. Bu da sağlıksız ilişkilerin devam etmesine ve kişilerin mutsuz olmasına sebep olabiliyor. Genel nüfusun yüzde 5' inin ilişkilerinde bağımlı ve takıntılı davranmakta. Peki, "Onu gerçekten seviyor musunuz yoksa bu bir takıntı mı?", eğer takıntıysa "Saplantılı ilişkiden nasıl kurtulabilirsiniz?". Uzman Psikolojik Danışman Şenol Baygül konu hakkında önemli bilgiler verdi.

4.12.2019Aşk
Duygu Fakirliği Bencilleştiriyor

Duygu Fakirliği Bencilleştiriyor!

Toplumun temel taşı ailede çiftler arasındaki “biz” duygusunun evliliğin belkemiğini oluşturduğunu belirten Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, evlilikte çiftler arasındaki “biz” duygusunun birleştirici gücünü anlattı.

22.10.2019Evlilik
Platonik Aşkın Nedeni Meğer Buymuş

Platonik Aşkın Nedeni Meğer Buymuş!

Aşk öyle bir duygu ki; yüzyıllardan beri üzerine onlarca şiir yazılıp, şarkılar bestelendi fakat yapılan onca şey bile, çoğu zaman o duyguyu ifade etmeye yetersiz kaldı. Bazen hiçbir söz o hisleri anlatmaya yetmedi. İnsanlık tarihinde ne aşklar vardır ki, insanın tüm benliğini esir alacak kadar güçlü. Uzman Klinik Psikolog Merve Kırna, platonik aşk konusunda önemli bilgiler verdi.

23.09.2019Aşk
Flört Etmenin Faydalarını Biliyor Musunuz

Flört Etmenin Faydalarını Biliyor Musunuz?

Bazen bir ilişki öncesi, bazen de ilişki içindeyken karşı cinsle karşılıklı bakışmaların, flörtöz şekilde gülüşmelerin vücudunuza ve ruhunuza sayısız faydası olduğunu biliyor muydunuz?

29.08.2019Aşk
Erkeklerin Kadınlardan Duymak İstediği Tatlı Kelimeler

Erkeklerin Kadınlardan Duymak İstediği Tatlı Kelimeler

Erkeklerin çoğu zaman daha az kullandıkları, ancak duymayı çok istedikleri kelimeler vardır. Sizin de duymak istediğiniz gibi. Öyleyse erkek arkadaşınıza birkaç iltifat ettiğinizde ne kadar iyi hissedebileceğini düşünün. Ve gelin hep birlikte erkeklerin sevdiği kadından duymak istediği tatlı kelimelere bakalım…

2.08.2019Aşk
Terk Edilme Korkusunu Terk Etme Vakti Geldi

Terk Edilme Korkusunu Terk Etme Vakti Geldi!

Eski kötü tecrübeler, biten bir ilişkiden kalan kalp kırıklıkları, çocukluğun silik anılarından gelen acı hatıralar… Hepsi, bugün yaşanan sorunlu ilişkilerin, tamir edilemeyen problemlerin, kaybetme ve terk edilme korkusunun arkasında yer alan gizli suçlulardır.

1.07.2019Aşk
Romantik İnsanların 10 Ortak Özelliği

Romantik İnsanların 10 Ortak Özelliği

Eğer romantik bir karakteriniz varsa hayatınız boyunca masallardaki gibi bir aşk yaşayacağınıza inanmışsınızdır. Ve bugüne kadar hep mükemmel aşkınızın hayalini kurmuşsunuzdur.

Instagram’da Bir Erkeğin Dikkatini Çekmenin 4 Yolu

Instagram’da Bir Erkeğin Dikkatini Çekmenin 4 Yolu

İtiraf edelim hemen hepimizin Instagram hesabı var. Ama kesinlikle haklısınız. Hiçbirimiz hoşlandığımız adamı stalklamıyoruz(!). Instagram’da dikkat çekmenin 4 yolunu anlatıyoruz.

16.11.2018İyi Yaşam
Herkes âşık olmaya yer arıyormuş, başka hiçbir derdimiz yokmuş  gibi bir  hava esiyor

Herkes âşık olmaya yer arıyormuş, başka hiçbir derdimiz yokmuş gibi bir hava esiyor

36 yıllık meslek hayatına köşe yazıları, romanlar, televizyon ve radyo programları, caz düetleri sığdırdı. Şimdi aşk, ilişkiler ve evlilik üzerine kısa hikâyelerini ve yazılarını derlediği yeni kitabı raflarda. Kürşat Başar’la ‘Bazen Unutmak İstersin’i ve kadın-erkek ilişkilerini konuştuk: “İki gün birlikte olanlar için ‘Aşk yaşıyor’ dendikçe kavramın içi iyice boşaldı.”

25.08.2018Hürriyet Pazar
İlişkilerde En Sık Yapılan İletişim Hataları

İlişkilerde En Sık Yapılan İletişim Hataları

İlişkilerde en çok yapılan hatalar iletişim kaynaklıdır. İletişim hataları, çiftleri çok sık, büyük anlaşmazlıklara sürükleyerek ilişkinin ömrünü tüketen problemlerin temeli olabilmektedir. Psikolog – Aile Danışmanlığı M. Berk KARAOĞLU, ilişkilerde yapılan iletişim hatalarını anlattı.

10.07.2018Aşk
Erkeklerde Görülen Cinsel İsteksizlik Nedenleri

Erkeklerde Görülen Cinsel İsteksizlik Nedenleri

Cinsel isteksizlik, kadınlarda olduğu kadar erkeklerde de sıklıkla rastlanan problemlerden biridir. Erkeklerdeki bu cinsel isteksizlik sorunu cinsel aktivitelerden, cinsel yakınlaşmalardan, cinsel düşüncelerden ve arzudan uzaklaşma, istememe ve soğuma sorunudur. Psikolog - Cinsel Terapist M. Berk KARAOĞLU, erkeklerde görülen cinsel isteksizlik nedenlerini anlattı.

9.07.2018Cinsellik
Aşk yazmak, siyaset yazmaktan daha zor

Aşk yazmak, siyaset yazmaktan daha zor

Gazeteci Mehmet Y. Yılmaz’ın, Hürriyet gazetesinde yayımlanan köşe yazılarından oluşan dördüncü kitabı ‘Şaşırma Duygumu Kaybettim’, 2016-2017 Türkiye’sinin siyasi bir fotoğrafını çekiyor. Yılmaz, “İleride bu dönemle ilgili çalışma yapacak siyasi tarihçiler için bir tür not defteri olsun diye düşündüm” diyor. İlk üç kitabını aşk ve ilişkiler üzerine kaleme alan yazara göre aşk hakkında yazmak, siyaset yazmaktan daha zor.

Uranüs Burç Değiştiriyor İşte Burçlara Etkileri...

Uranüs Burç Değiştiriyor! İşte Burçlara Etkileri...

Uranüs gezegeni, 84 yıl sonra boğa burcuna geçiş yapıyor! Genelde her burçta yaklaşık 7 yıl ilerleyen bu gezegen 15 Mayıs 2018 tarihinden itibaren başlayacak (Kasım – Mart 2019 arasında Koç burcuna geriledikten sonra) 2025 yılına kadar Boğa burcunda ilerleyecek. İşte Uranüs'ün tüm burçlara etkileri...

8.05.2018Astro Gündem
02-08 Nisan Haftalık Burç Yorumları

02-08 Nisan Haftalık Burç Yorumları!

02-08 Nisan haftalık burç yorumunuzu okudunuz mu? Uzman Astrolog Aygül Aydın'dan haftalık burç yorumunuzu okuyun...

30.03.2018Astro Gündem
12-18 Mart Haftalık Burç Yorumları

12-18 Mart Haftalık Burç Yorumları!

12-18 Mart haftalık burç yorumunuzu okudunuz mu? Uzman Astrolog Aygül Aydın'dan haftalık burç yorumunuzu okuyun...

8.03.2018Astro Gündem
Erkeklerin Kadınlarda En Çok Dikkat Ettiği 4 Şey

Erkeklerin Kadınlarda En Çok Dikkat Ettiği 4 Şey

Her kadın sevdiği ya da hoşlandığı erkeği etkilemek ve baştan çıkarmak ister. Fakat bunu yaparken erkeklerin kadınlarda dikkat ettiği şeyleri gözden geçirmekte fayda var!

12.09.2017Kişisel Bakım
Astrolog Aygül Aydın İlişki Haritanı Çıkartıyor

Astrolog Aygül Aydın İlişki Haritanı Çıkartıyor!

Tekrar eden hayal kırıklıkları, yarım kalmış hayaller ve aşk hayatınıza dair daha fazla sorunun cevabı ilişki uyum analizinizde saklı! Mahmure Astroloji Buluşmaları’nın ikincisinde AŞK ve İLİŞKİLER üzerine konuşacağız! Katılım için bugün son gün, yapmanız gerekenlerse çok basit...

12.09.2017Astro Gündem
İlişkideki Hödük Sen Misin

İlişkideki Hödük Sen Misin?

Bazı ilişkiler vardır hödüğü bellidir.. Peki senin ilişkinin hödüğü sen misin? Her şey hakkında her şeyde bu hafta hödükler başrol...

18.08.2017Aşk
Diyelim Ki Aldatıldığınızdan Eminsiniz, Ne Yaparsınız

Diyelim Ki Aldatıldığınızdan Eminsiniz, Ne Yaparsınız?

Bu hafta çalışanlarımıza "Diyelim ki aldatıldığınızdan eminsiniz ama elinizde hiç bir deliliniz yok! Ne yaparsınız? " diye sorduk. İşte cevaplar...

11.08.2017Aşk

Yazar Sonuçları

Bir Erkeği Sana Bağlayacak 5 Sübliminal Mesaj

Herkese merhabalar, soru şu: Erkek dilini nasıl çözebilirim Adil Beycim? İnsanlık tarihinin ilk ve temel soruları hangileriydi bilemiyorum ancak geride kalan on yıllık süreçte bana en çok sorulan soru şüphesiz buydu. Bir kadın açısından erkek dilini çözmek oldukça zordur çünkü kadın ve erkek beyin yapılarının çalışma sistemi birbirinden tamamen farklıdır.

26.02.2020

Mükemmel Bir Akşam Yemeği ve Ardından Ses Yok

Herkese merhabalar, enteresan bir konuyla karşınızdayım. Bazen her şey yolunda görünür ancak yine de işler istediğiniz gibi gitmez. Bu yazıda işte bu konuya değineceğim; mükemmel bir akşam yemeğinin ardından, o sihirli ilk tanışma ve uzun zaman sonra aradığınız adamı bulduğunuzu düşünüyorsunuz fakat yapması gerekeni yapmıyor ve sizi aramıyor.

8.02.2020

Evliliği Yeniden Ateşlemenin 8 Yolu Nedir?

Herkese merhabalar. Yeni yıla sadece birkaç gün kala, son dönemde sıkça talep edilen evlilik konusuna girmek istiyorum. Öyle bir dönemdeyiz ki “her canlı bir gün boşanmayı tadacaktır” lafı dilden dile dolanmaya başladı; maalesef boşanma oranları gün geçtikçe artıyor.

26.12.2019

Birlikte Olduğun Adamın Gerçek Yüzünü 4 Adımda Anlarsın

Herkese merhabalar. Günümüzde ilişkiler yüzeysel ve tüketim odaklı; iki insan sosyal medya üzerinden ilişki yaşarken bazen aylarca bir araya gelmiyorlar, sanki her şey gerçek dışı gibi bir ilişki yaşıyorlar ya da yaşadıklarını sanıyorlar.

22.10.2019

İlişkinin İlk 6 Ayında Dikkat Etmeniz Gereken Kötü Sinyaller

Herkese merhabalar, umarım gerek iş gerekse özel hayatınızda işler yolundadır. Sizinle önemli bir konuyu paylaşmak istiyorum; hani dünyanın neresine giderseniz gidin kadınlarda bir saplantı vardır: “Ben bu adamı değiştiririm!”

15.10.2019

Eşim Beni Anlamıyor, Ne Yapabilirim?

Anlamak ve anlaşılmak karşılıklı olarak partnerlerin temel ihtiyaçlarındandır. Anlaşılmadığınızı düşündüğünüz bir ilişkide, yalnız hisseder, çaresizlik duygularına kapılırsınız. Bu durum sürekli yaşanıyorsa, eşinize karşı mesafe geliştirebilir, ondan uzaklaşabilir ya da ona öfke besleyebilir ve onunla sık sık tartışma yaşayabilirsiniz. Görülüyor ki, ilişkinizin seyri ve geleceği için bu durumun çözümlenmesi oldukça önemli.

9.10.2019

'Bu Çağda Kendimi Yalnız Hissediyorum' Diyen Yalnız Ruhların Melodisi

Yıllardır yaptığım işin en güzel tarafı çok farklı kültürlerden insanlar ile birebir temaslar kurma fırsatını bana vermesi olmuştur. Belki de başka hiçbir şey bana bu kadar keyif veremez, hem besleyici hem de ilham vericidir.

27.09.2019

Bir Erkeğin Seçeneği Değil Önceliği Olmanın 6 Yolu

Herkese merhaba, öyle bir dönem yaşıyoruz ki herkes sınırsız alternatifi olduğunu düşünüyor. Sosyal medya ile büyük bir hızla binlerce insana ulaşabiliyor olmak, belki büyük bir gelişme ancak ilişkilere ve evliliğe olumlu katkılarını olduğunu söylemek neredeyse imkansız.

21.09.2019

Bir Erkeğin Sana Aşık Olmaya Başladığını Gösteren 5 İşaret Nedir?

Herkese merhaba, aslında dertliyim, neden biliyor musunuz? Diyorlar ki günümüzde aşk bitti.

12.09.2019

Aşk ile Saplantı Arasındaki İnce Çizgide Dans Etmek

Herkese merhabalar. Hüzünlü ama gerçek; yaz bitti. Bernardo Bertolucci’nin unutulmaz filmi Çölde Çay’ın son sahnesinde filme adını veren kitabın İngiliz yazarı Paul Bowles kameraya bakmadan profilden şunları söyler: “İnsan hayatının sonuna kadar daha kaç gün batımını izleyecek, daha kaç yaz mevsimi görecektir?”

4.09.2019

İlişkide 3 Ayın Ardından Sormanız Gereken 5 Kritik Soru

Herkese merhabalar. Bayram tatili sonrası yeni haftaya umarım güzel duygularla giriş yaptınız. Bu yazımda sizlerle, ilişkinizde ilk üç aylık sürecin ardından erkek arkadaşınıza mutlaka sormanız gereken beş soruyu paylaşacağım.

20.08.2019

Yaz Aşkını Nasıl Bulursun?

Warren Buffet şöyle demiş: “Eğer bana hangi hisse yükselecek diye soran her insandan bir dolar alsaydım, servetimin on katını kolaylıkla kazanırdım.”

5.08.2019

İlişkide İlgisini Kaybeden Erkek Arkadaşına Nasıl Davranmalısın?

Herkese merhabalar. Umarım sıcak yaz günlerini neşeyle ve aşk ile geçiriyorsunuz.

29.07.2019

Bir Erkeği Tanımak İçin Ona Sormanız Gereken 4 Soru

Son dönemde karşıma en çok çıkan konuların başında, flört ettiği adamın evli olduğunu öğrenip depresyona giren kadınlar geliyor. Daha da kötüsü, erkeğin bu duruma cevabıdır; ama sen evli olup olmadığımı sormadın ki hayatım!

21.06.2019

Aynı Anda İki Kişiye Aşık Olunamamasının 6 Nedeni

Aşk, bilinmezlerle dolu fantastik labirentlerin içindeki riskli, heyecanlı ve belirsiz, masalsı bir yolculuktur. İnsan bu yolculuğa çıkarak aşkın büyüsüne kapılmak için sonsuz bir istek duyar. Peki, ayakları yerden kesen aşk, aynı anda birden fazla kişiye duyulabilir mi?

13.06.2019

Aldatmadan Önce Aldatmadan Sonra

Kadın erkek ilişkisinde aldatma, adeta bir insanlık mirası gibi her toplumda kuşaktan kuşağa aktarılarak eski çağlardan bugüne yaşanmaya devam ediyor ve muhtemelen insanlığın sonuna kadar da devam edecek gibi görünüyor.

19.04.2019

İlişkiye Ara Vermek Her Zaman Ayrılık Sinyali Değildir

“Aşk sizin için nedir?” diye sorulduğunda herkesin vereceği yanıt hemen hemen benzer olacaktır. ”Dünyanın en güzel zamanlarının en sevilen, arzulanan insanla birlikte geçirilmesidir değil mi?”

4.03.2019

Başkalarının hayallerine ulaşmalarına yardım edin, siz de kendi hayallerinize ulaşırsınız

Günaydın haftanın sonuna doğru adım adım ilerliyoruz. Bugün ay sabah saatlerinde yay burcunda ilerlerken öğleden sonra oğlak burcuna geçiş yapıyor olacak. Oğlak burcunda rahat hareket edemediğinden dolayı  aşk, ilişkiler ve dostluklar konusunda gizlilik gerektiren paylaşımlarınız   sınanma noktasına kadar gelebilir. İlişkiye dayalı  beklentilerin artması ve buna bağlı olarak çıkan ani çatışmalar bir takım gerginliklere yol açabilir.

30.05.2018
Uranüsün Koç ve yükselen Koç burcuna etkileri

Uranüs'ün Koç ve yükselen Koç burcuna etkileri

Astrolog Aygül Aydın, Uranüs'ün burçlar üzerindeki etkisini anlattı.

8.05.2018

Fazla ısrar etmemeli insan. Elinden gelenin en iyisini yapıp, beklemeli. Vazgeçeceği noktayı çok iyi bilmeli...

Günaydın haftanın en kendimizi gösteremeye açık gününe gelmiş bulunmaktayız. Fikirlerimizi ortaya koymak veya çevremiz tarafından anlaşılmak istediğimiz bir gün genelindeyiz.

26.03.2018
Mutlu ilişki için kaçınılması gereken 4 davranış

Mutlu ilişki için kaçınılması gereken 4 davranış

Mutlu bir ilişki için yapılaması gerekenler hep ilgi çekici bir konu olmuştur, çünkü hayatımız sürekli ilişkiler üzerine kuruludur.

14.07.2017
Kumarda değil aşkta kazananların hikayesi

Kumarda değil aşkta kazananların hikayesi

Her hikaye gibi ilişkiler de hep güzel başlıyor. Ama o hikaye hep aynı devam ederse kim okumak ister ki?

7.07.2017