EKSTRA
MENÜ

Akşam Ezanı Saat Kaçta Okunacak?

Akşam Ezanı Saat Kaçta Okunacak? ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Akşam Ezanı Saat Kaçta Okunacak? haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 68 Akşam Ezanı Saat Kaçta Okunacak? haberi bulunmuştur.

Akşam Ezanı Saat Kaçta Okunacak? Haberleri

Akşam ezanı hangi ilde saat kaçta okunacak İl il akşam ezanı vakitleri

Akşam ezanı hangi ilde saat kaçta okunacak? İl il akşam ezanı vakitleri

Akşam namazını kılacak olan vatandaşlar ve bu akşam kandil nedeni ile tuttukları oruçları açacak pek çok kişi, yaşadıkları şehirlerdeki akşam ezanının saat kaçta okunacağını merak edip internet üzerinde araştırmaya başladı. İkamet ettikleri ilde bugün akşam namazının saat kaçta kılınacağını sorgulayan vatandaşlar sorunun yanıtını arıyor. Peki akşam ezanı bugün kaçta okunacak? İşte, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın açıkladığı il il namaz saatleri...

28.10.2020Gündem
20 Ağustos akşam ezanı saatleri: İstanbul, Ankara, İzmirde akşam ezanı saat kaçta okunacak İl il ezan saatleri

20 Ağustos akşam ezanı saatleri: İstanbul, Ankara, İzmir'de akşam ezanı saat kaçta okunacak? İl il ezan saatleri

Akşam ezanı saatleri Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından namaz saatleri takviminde yayınlandı. Namaz ibadetlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlar, 20 Ağustos akşam ezanı saatlerini merak ediyor. Ezan saatleri her ilde bir kaç dakika farklılık gösterebiliyor. Peki, akşam ezanı saat kaçta okunacak? İşte, 20 Ağustos 2020 İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm illerde il il akşam ezanı saatleri bilgisi.

20.08.2020Gündem
Muharrem ayı orucu akşam ezanına göre açılacak - Muharrem orucu saat kaçta açılacak Akşam ezanı saatleri

Muharrem ayı orucu akşam ezanına göre açılacak - Muharrem orucu saat kaçta açılacak? Akşam ezanı saatleri

Hicri yılbaşı olarak bilinen Muharrem ayı 20 Ağustos Perşembe günü itibariyle başladı. Muharremde oruç tutulup aşure pişirilerek dağıtılması ve Kerbela'da Hazreti Muhammed'in torunu Hazreti Hüseyin ile şehit olanların yad edilmesi, İslam toplumlarında önemli olaylar arasında yer alıyor. Muharrem ayının ilk orucu ise bugün tutuluyor. Muharrem ayı orucu akşam ezanına göre açılacak. Peki, akşam ezanı saat kaçta okunacak? İşte il il akşam ezanı saatleri...

20.08.2020Gündem
Eskişehirde akşam ezanı saat kaçta okunacak İftar ne zaman yapılacak 2020 Eskişehir iftar/sahur saatleri

Eskişehir'de akşam ezanı saat kaçta okunacak? İftar ne zaman yapılacak? 2020 Eskişehir iftar/sahur saatleri

Eskişehir'de yaşayan vatandaşlar kentlerinde iftar ve sahur vakitlerini merak ediyorlar. Oruç ibadetlerini gerçekleştirmek için niyet eden bölge sakini Müslümanlar, 30 Nisan 2020 Eskişehir iftar vakitlerini araştırıyor. Akşam saatlerinin gelmesiyle birlikte araştırmalarını hızlandıran Eskişehirliler Diyanet'in yayınladığı 2020 Ramazan İmsakiyesi ile iftar ve sahur saatlerini sorguluyor. Peki, Eskişehir'de iftar saat kaçta açılacak?

30.04.2020Gündem
Diyarbakırda akşam ezanı saat kaçta okunacak İftar ne zaman yapılacak 2020 Diyarbakır iftar/sahur saatleri

Diyarbakır'da akşam ezanı saat kaçta okunacak? İftar ne zaman yapılacak? 2020 Diyarbakır iftar/sahur saatleri

Diyarbakır'da yaşayan vatandaşlar kentlerinde iftar ve sahur vakitlerini merak ediyorlar. Oruç ibadetlerini gerçekleştirmek için niyet eden bölge sakini Müslümanlar, 30 Nisan 2020 Diyarbakır iftar vakitlerini araştırıyor. Akşam saatlerinin gelmesiyle birlikte araştırmalarını hızlandıran Diyarbakırlılar Diyanet'in yayınladığı 2020 Ramazan İmsakiyesi ile iftar ve sahur saatlerini sorguluyor. Peki, Diyarbakır'da iftar saat kaçta açılacak? Akşam ezanı ne zaman okunacak?

30.04.2020Gündem
2020 iftar vakitleri imsakiye: İftar vaktine ne kadar kaldı,  iftar saat kaçta Akşam ezanı saat kaçta okunacak

2020 iftar vakitleri imsakiye: İftar vaktine ne kadar kaldı, iftar saat kaçta? Akşam ezanı saat kaçta okunacak?

İftara ne kadar kaldı? sorusu 81 ilde iftarlarını açacak olan vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Diyanet 2020 İmsakiye bilgilerine göre, iftarlarını açacak olan vatandaşlar 2020 iftar vakitlerini öğrenmek istiyor. 24 Nisan'da ilk orucu tutan Müslümanlar, oruç ibadetlerini 1 ay boyunca yerine getirecekler. Diyanet 2020 Ramazan İmsakiyesine göre tüm illerin iftar ve sahur saatleri bilgisi yer alıyor. Peki, akşam ezanı saat kaçta okunacak? İftar vakti ne zaman saat kaçta? İşte, 26 Nisan illere göre, iftar vakitleri ve 2020 Ramazan imsakiyesi...

26.04.2020Gündem
Hakkari ve Şırnakta ilk iftar saat kaçta Hakkari/Şırnak 2020 Ramazan imsakiyesi

Hakkari ve Şırnak'ta ilk iftar saat kaçta? Hakkari/Şırnak 2020 Ramazan imsakiyesi

Ülkemizin Doğu Anadolu bölgesinde kalan Şırnak ve Hakkari şehirlerinde ikamet eden vatandaşlar, Ramazan'ın ilk günü iftarın saat kaçta açılacağını merak ediyor. Ramazan'ın ilk gününü idrak eden, Şırnaklı ve Hakkarili vatandaşlar iftar saati hakkında araştırmalarını sürdürüyor. Öte yandan Ramazan'ın ikinci günü tutacakları oruçları için saat kaçta sahura kalkacaklarını da araştıran Şırnak ve Hakkarililer, Diyanet'in yayınladığı saat bilgisini öğrenmek istiyor. Peki, Hakkari ve Şırnak'ta ilk iftar saat kaçta? Şırnak ve Hakkari'de akşam ezanı saat kaçta okunacak?

24.04.2020Gündem
Akşam ezanı saat kaçta okunacak 8 Eylül il il akşam namazı saati

Akşam ezanı saat kaçta okunacak? 8 Eylül il il akşam namazı saati

Yaz mevsiminin sonuna gelinmesi ve günlerin giderek kısalması, namaz saatlerinde de farklılıklar göstermeye başladı. Akşam saatlerinin gelmesiyle birlikte yüz binlerce Müslüman, ikamet ettikleri şehirlerin akşam ezanı saatini araştırmaya başladı. Peki, akşam ezanı saat kaçta okunacak?

8.09.2019Gündem
İftar saat kaçta 21 Mayıs İstanbul Ankara İzmir İl il iftar saatleri

İftar saat kaçta? 21 Mayıs İstanbul Ankara İzmir İl il iftar saatleri

Ramazan ayının ilerlemesi ile, iftar ve sahur saatlerine yönelik araştırmalar da devam ediyor. 21 Mayıs Salı günü, yurt genelinde iftar yapacak olan vatandaşlar, Diyanet'in yayımladığı iftar saatlerini araştırıyor. Vatandaşlar iftar hazırlıklarını bu bilgiler doğrultusunda tamamlayacak. Peki, bugün iftar saat kaçta? İşte, İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere il il iftar saatleri.

21.05.2019Gündem
Bugün iftar saat kaçta yapılacak 19 Mayıs İstanbul Ankara İzmir İl il iftar saatleri

Bugün iftar saat kaçta yapılacak? 19 Mayıs İstanbul Ankara İzmir İl il iftar saatleri

2019 ramazan ayının 14. günü için oruca niyet eden vatandaşlar, akşam ezanı saatinin yaklaşmasıyla birlikte, oruçlarını ne zaman açacaklarını ve iftara ne kadar süre kaldığını öğrenmek adına araştırmalarına hız verdi. Bugün iftarın saat kaçta yapılacağını merak eden pek çok vatandaş, Diyanet'in açıkladığı iftar saatlerini sorguluyor. Peki, bugün iftar saat kaçta?

19.05.2019Gündem
İftar saat kaçta yapılacak 8 Mayıs imsakiye bilgileri ve iftar saatleri

İftar saat kaçta yapılacak? 8 Mayıs imsakiye bilgileri ve iftar saatleri

Mübarek ramazan ayının üçüncü günü ile beraber, yurt genelinde 81 ilde yaşayan vatandaşlar da, saatlerin ilerlemesi ile imsakiye ve iftar saatleri ile ilgili araştırma yapmaya başladı. Akşam ezanı ile beraber oruçlarını açacak olan vatandaşlar, Diyanet'in yayımladığı iftar saatleri doğrultusunda hazırlıklarını tamamlayacak. Peki, bugün iftar saat kaçta yapılacak? İşte, il il iftar saatleri ve 2019 Ramazan İmsakiyesi ile ilgili detaylar.

8.05.2019Gündem
Akşam ezanı saat kaçta okunacak 7 Mart 2019 ezan saatleri

Akşam ezanı saat kaçta okunacak? 7 Mart 2019 ezan saatleri

Regaip Kandili'ne oruç tutarak giren milyonlarca Müslüman, iftarlarını açacakları akşam ezanı saatini sorgulamaya başladı. İslam alemi tarafından idrak edilen mübarek Regaip Kandili'nde oruç tutarak ibadet eden vatandaşlar, 7 Mart'ta akşam ezanının saat kaçta okunacağını merak ediyor. Peki, 7 Mart Perşembe günü akşam ezanı saat kaçta okunacak? Regaip Kandili'nde oruç tutanlar iftarı saat kaçta açacak?

7.03.2019Gündem
Akşam ezanı saat kaçta okunacak Akşam namazı nasıl kılınır

Akşam ezanı saat kaçta okunacak? Akşam namazı nasıl kılınır?

Mevlid Kandili'ne oruç tutarak giren milyonlarca Müslüman, iftarlarını açacakları akşam ezanı saatini sorgulamaya başladı. İslam alemi tarafından idrak edilen Mevlid Kandili'nde oruç tutarak ibadet eden vatandaşlar, 19 Kasım'da akşam ezanının saat kaçta okunacağını merak ediyor. Peki, akşam ezanı saat kaçta okunacak?

19.11.2018Gündem
Akşam ezanı bugün saat kaçta okunacak 11 Eylül İstanbul, Ankara ve tüm illerin iftar saatleri

Akşam ezanı bugün saat kaçta okunacak? 11 Eylül İstanbul, Ankara ve tüm illerin iftar saatleri

Muharrem ayına oruç tutarak giren milyonlarca Müslüman, iftarlarını açacakları akşam ezanı saatini sorgulamaya başladı. İslam alemi tarafından idrak edilecek Muharrem ayı bugün itibarıyla başladı. Bu mübarek ayın ilk gününü ibadet ederek geçirmek isteyen çok sayıda kişi bulundukları illerdeki iftar saatlerini sorguluyor. Peki, akşam ezanı saat kaçta okunacak? Muharrem ayının ilk günü iftar saat kaçta?

11.09.2018Gündem
Ankarada iftar saat kaçta açılacak 8 haziran Ankara iftar ve sahur vakitleri... 2018 Ramazan imsakiyesi

Ankara'da iftar saat kaçta açılacak? 8 haziran Ankara iftar ve sahur vakitleri... 2018 Ramazan imsakiyesi

Ankara'da yaşayan vatandaşlar kentlerindeki iftar saatlerini merak ediyorlar. Ramazan ayının bitmesine çok az bir süre kala oruç tutan vatandaşlarımız iftar ve sahur vakitlerini tekrar kontrol ediyorlar. Peki bu akşam iftar saat kaçta açılacak? İşte il il iftar saatleri ve detaylar

9.06.2018Gündem
İl il iftar ve sahur saatleri... İstanbul, İzmir ve Ankarada oruç saat kaçta açılacak 2018 Ramazan imsakiyesi

İl il iftar ve sahur saatleri... İstanbul, İzmir ve Ankara'da oruç saat kaçta açılacak? 2018 Ramazan imsakiyesi

Bugün Ramazan'ın onuncu gününü idrak eden vatandaşlar, iftar saati araştırmalarına başladı. Yaşadıkları şehirlerde akşam ezanının saat kaçta okunduğunu ve iftarın ne zaman açıldığını merak eden vatandaşlar, bir yandan iftar için hazırlık yaparken bir yandan da Diyanet'in yayınladığı 2018 Ramazan imsakiyesine göre 25 Mayıs iftar saatlerini sorguluyor. İftar saatlerinin yanı sıra sahur saatleri de merak edilen diğer bir konu. Peki, Bugün iftar saat kaçta? İftar ne zaman? Akşam ezanı saat kaçta okunacak? Sahur saat kaçta? Sahur ne zaman?

25.05.2018Gündem
Ankara 2018 imsakiye bilgileri | Ankara iftar saatleri bilgisi

Ankara 2018 imsakiye bilgileri | Ankara iftar saatleri bilgisi

Ankara iftar saatleri, Başkent'te ikamet eden binlerce kişinin merak ettiği konu olmaya başlandı. Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayımladığı imsakiye bilgilerine göre detayları sorgulayan vatandaşlar, Ankara'da iftar saatleri bilgisini edinmek istiyor. Peki, Ankara'da akşam ezanı saat kaçta okunacak? İşte, Başkent Ankara'dan iftar saatleri hakkında bazı bilgiler

16.05.2018Gündem
Nevşehir ve Niğde’de ilk iftar saat kaçta 2018 Nevşehir ve Niğde iftar saatleri

Nevşehir ve Niğde’de ilk iftar saat kaçta? 2018 Nevşehir ve Niğde iftar saatleri

Ülkemizin İç Anadolu bölgesinde kalan Nevşehir ve Niğde’de ikamet eden vatandaşlar, Ramazan'ın ilk günü iftarın saat kaçta açılacağını merak ediyor. Ramazan'ın ilk gününü idrak eden, Nevşehirli ve Niğdeli vatandaşlar iftar saati hakkında araştırmalarını sürdürüyor. Peki, Nevşehir ve Niğde’de ilk iftar saat kaçta? Nevşehir ve Niğde’de akşam ezanı saat kaçta okunacak?

16.05.2018Gündem
Van ve Hakkaride ilk iftar saat kaçta 2018 Van ve Hakkari iftar saatleri

Van ve Hakkari'de ilk iftar saat kaçta? 2018 Van ve Hakkari iftar saatleri

Ülkemizin Doğu Anadolu bölgesinde kalan Van ve Hakkari'de ikamet eden vatandaşlar, Ramazan'ın ilk günü iftarın saat kaçta açılacağını merak ediyor. Ramazan'ın ilk gününü idrak eden, Vanlı ve Hakkarili vatandaşlar iftar saati hakkında araştırmalarını sürdürüyor. Peki, Van'da ve Hakkari'de ilk iftar saat kaçta? Van ve Hakkari'de akşam ezanı saat kaçta okunacak?

16.05.2018Gündem
Ardahan ve Kars iftar saatleri bilgisi | Kars ve Ardahanda iftara ne kadar kaldı

Ardahan ve Kars iftar saatleri bilgisi | Kars ve Ardahan'da iftara ne kadar kaldı?

İftar saatleri için geri sayım Kars ve Ardahan kentlerinde Müslümanların gündem konusu oldu. Kentlerinde ilk iftar için geri sayıma geçen on binlerce kişinin sorguladığı Ardahan ve Kars iftar saatleri, günün araştırılan konuları arasında yer alıyor. İşte, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayımladığı bilgilere göre Kars ve Ardahan'da iftar saatleri hakkında detaylı bilgiler

16.05.2018Gündem
Çanakkale’de ilk iftar saat kaçta 2018 Çanakkale iftar saatleri

Çanakkale’de ilk iftar saat kaçta? 2018 Çanakkale iftar saatleri

Çanakkale’de ilk iftar saat kaçta açılacak sorusu binlerce vatandaş tarafından araştırılan konuların başında geliyor. Ramazan'ın ilk gününü idrak eden, Çanakkale’de vatandaşlar iftar saati hakkında araştırmalarını sürdürüyor. Peki, Çanakkale’de ilk iftar saat kaçta? Çanakkale’de akşam ezanı saat kaçta okunacak?

16.05.2018Gündem
Kırklareli’nde ilk iftar saat kaçta 2018 Kırklareli iftar saatleri

Kırklareli’nde ilk iftar saat kaçta? 2018 Kırklareli iftar saatleri

Kırklareli’nde ilk iftar saat kaçta açılacak sorusu binlerce vatandaş tarafından araştırılan konuların başında geliyor. Ramazan'ın ilk gününü idrak eden, Kırklarelili vatandaşlar iftar saati hakkında araştırmalarını sürdürüyor. Peki, Kırklareli’nde ilk iftar saat kaçta? Kırklareli’nde akşam ezanı saat kaçta okunacak?

16.05.2018Gündem
Edirne’de ilk iftar saat kaçta 2018 Edirne iftar saatleri

Edirne’de ilk iftar saat kaçta? 2018 Edirne iftar saatleri

Edirne’de ilk iftar saat kaçta açılacak sorusu binlerce vatandaş tarafından araştırılan konuların başında geliyor. Ramazan'ın ilk gününü idrak eden, Edirneli vatandaşlar iftar saati hakkında araştırmalarını sürdürüyor. Peki, Edirne’de ilk iftar saat kaçta? Edirne’de akşam ezanı saat kaçta okunacak?

16.05.2018Gündem
Diyarbakırda ilk iftar saat kaçta 2018 Diyarbakır iftar saatleri

Diyarbakır'da ilk iftar saat kaçta? 2018 Diyarbakır iftar saatleri

Diyarbakır'da ilk iftar saat kaçta açılacak sorusu binlerce vatandaş tarafından araştırılan konuların başında geliyor. Ramazan'ın ilk gününü idrak eden, Diyarbakırlı vatandaşlar iftar saati hakkında araştırmalarını sürdürüyor. Peki, Diyarbakır'da ilk iftar saat kaçta? Diyarbakır'da akşam ezanı saat kaçta okunacak?

16.05.2018Gündem
Akşam ezanı saat kaçta okunacak İşte il il imsakiye vakitleri

Akşam ezanı saat kaçta okunacak? İşte il il imsakiye vakitleri

Akşam ezanı saat kaçta okunacak sorusu, Şaban ayının 15. gününde oruçlarını tutmaya devam eden vatandaşlar tarafından sorgulanmaya devam ediyor. 3 Aylar'da oruç tutmaya devam eden vatandaşlar, yaşadıkları şehrin imsakiye vakitlerini merak ediyorlar. Peki, akşam ezanı saat kaçta okunacak? İşte il il imsakiye vakitleri.

1.05.2018Gündem
Akşam ezanı saat kaçta okunacak İşte il il berat kandili iftar saatleri

Akşam ezanı saat kaçta okunacak? İşte il il berat kandili iftar saatleri

2018 yılında idrak edilen üçüncü kandil olan Berat Kandili'nin manevi havasını daha iyi anlamak ve bu mübarek günde Allah'a daha da yakın olmak için oruç tutarak ibadet eden vatandaşlar, akşam saatlerinin yaklaşmasıyla birlikte akşam ezanı saatini sorgulamaya başladı. Berat Kandili orucu tutan Müslüman'lar akşam iftarlarını saat kaçta açacaklarını merak edip araştırıyor. Peki, İstanbul, Ankara ve İzmir'de akşam ezanı saat kaçta okunacak?

30.04.2018Gündem
Miraç Kandili mesajlarında en güzel ve anlamlı seçenekler burada - Kandil mesajları 2018

Miraç Kandili mesajlarında en güzel ve anlamlı seçenekler burada! - Kandil mesajları 2018

Miraç Kandili mesajlarında en güzel ve anlamlı seçenekleri sizler için derledik. Tüm İslam camiası tarafından oldukça önemli olan Miraç Kandilinde, vatandaşlar camilere akın edecek ve ellerini Allah'a açacaklar. Duaların ve ibadetlerin kabul olduğu kandil günlerinde, vatandaşlar sevdiklerini de unutmuyor ve kandil mesajlarıyla onlara bu özel günü anlamlı kılıyorlar. İşte, en güzel, kısa ve anlamlı kandil mesajları.

13.04.2018Gündem
Akşam ezanı saat kaçta okunacak İşte tüm illerin akşam ezanı saatleri

Akşam ezanı saat kaçta okunacak? İşte tüm illerin akşam ezanı saatleri

2018 yılında ikinci idrak edilen kandil olan Miraç Kandili'nin manevi havasını daha iyi anlamak ve bu mübarek günde Allah'a daha da yakın olmak için oruç tutarak ibadet eden vatandaşlar, akşam saatlerinin yaklaşmasıyla birlikte akşam ezanı saatini sorgulamaya başladı. Miraç Kandili orucu tutan Müslüman'lar, akşam iftarlarını saat kaçta açacaklarını merak edip araştırıyor. Peki, İstanbul, Ankara ve İzmir'de akşam ezanı saat kaçta okunacak? İftar ne zaman? Bugün iftar saat kaçta?

13.04.2018Gündem
Akşam ezanı hangi ilde saat kaçta okunacak İl il akşam ezanı vakitleri

Akşam ezanı hangi ilde saat kaçta okunacak? İl il akşam ezanı vakitleri

Akşam namazını kılacak olan vatandaşlar, yaşadıkları şehirlerde akşam ezanının saat kaçta okunacağını merak edip internet üzerinde araştırmaya başladı. İkamet ettikleri ilde bugün akşam namazının saat kaçta kılınacağını sorgulayan vatandaşlar sorunun yanıtını arıyor. Peki her gün birkaç dakika farklılık gösterebilen akşam ezanı bugün kaçta okunacak? İstanbul'da akşam ezanı saat kaçta? Ankara'da akşam namazı ne zaman kılınacak? İşte, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın açıkladığı il il namaz saatleri...

21.03.2018Gündem
İftar saatleri ve Ramazan İmsakiyesi 2020: İftar vakti akşam ezanı ne zaman okunacak, iftar saat kaçta İstanbul Ankara İzmir ve tüm iller

İftar saatleri ve Ramazan İmsakiyesi 2020: İftar vakti akşam ezanı ne zaman okunacak, iftar saat kaçta? İstanbul Ankara İzmir ve tüm iller

İftar saatleri Ramazan 2020 İmsakiyesi üzerinden açıklandı. Mübarek Ramazan ayının son günlerine doğru gelinirken, 19 Mayıs il il iftar saatleri 81 ilde ikamet eden vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başlandı. İstanbul Ankara İzmir iftar vakitleri her gün bir kaç dakika değişiklik gösteriyor. Peki, İftar vakti akşam ezanı ne zaman okunacak? Bugün iftar saat kaçta? İşte, Diyanet Ramazan İmsakiyesi'ne göre, Edirne, Bursa, Kocaeli, Sakarya, Eskişehir, Diyarbakır, Konya, Kayseri tüm illerin iftar vakitleri ve il il iftar saatleri bilgisi...

19.05.2020Gündem
İftar saatleri 2020 İmsakiye: İftar saat kaçta, ezan ne zaman okunacak il il iftar vakitleri (İstanbul, Ankara, İzmir)

İftar saatleri 2020 İmsakiye: İftar saat kaçta, ezan ne zaman okunacak? il il iftar vakitleri (İstanbul, Ankara, İzmir)

İftar saatleri, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından hazırlanan Ramazan 2020 İmsakiyesi ile belli oldu. İstanbul, Ankara, İzmir iftar vakti saat kaçta? sorusu, oruç ibadetini idrak edip iftar saatini bekleyen vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Tüm illerin iftar saatleri Diyanet 2020 Ramazan İmsakiyesi'ne göre, oruçlarını açarak iftar yapacak olan vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Erzurum, Eskişehir, Kocaeli, Bursa, Konya, Kayseri, Muğla ve tüm illerin iftar vakitleri, Ramazan imsakiyesi üzerinden öğreniliyor. Peki, iftar bu akşam saat kaçta, iftar vakti akşam ezanı ne zaman, kaçta okunacak, iftara ne kadar kaldı? İşte, Diyanet Ramazan İmsakiyesi bilgisine göre il il iftar saatleri ve imsakiye iftar vakitleri bilgileri...

6.05.2020Gündem
2020 Ramazan İmsakiyesi: İftara ne kadar kaldı İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm illerimizin iftar ve sahur saatleri

2020 Ramazan İmsakiyesi: İftara ne kadar kaldı? İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm illerimizin iftar ve sahur saatleri

Tüm illerin iftar saatleri Diyanet 2020 Ramazan İmsakiyesi'ne göre, oruçlarını açarak iftar yapacak olan vatandaşlar tarafından araştırılıyor. İstanbul, Ankara, İzmir iftar vakti saat kaçta? sorusunun yanıtını araştıran vatandaşlar 4 Mayıs il il iftar saatlerine iftar saatleri takvimi üzerinden ulaşacaklar. Peki, iftar bu akşam saat kaçta, akşam ezanı ne zaman, kaçta okunacak, iftara ne kadar kaldı? İşte, Diyanet Ramazan İmsakiyesi bilgisine göre il il iftar saatleri ve imsakiye bilgileri

4.05.2020Gündem
İl il İftar saatleri ve imsakiye 2020: Ankara İzmir, İstanbul iftar vakti, akşam ezanı ne zaman okunacak Diyanet Ramazan İmsakiyesi

İl il İftar saatleri ve imsakiye 2020: Ankara İzmir, İstanbul iftar vakti, akşam ezanı ne zaman okunacak? Diyanet Ramazan İmsakiyesi

Tüm illerin iftar saatleri Diyanet 2020 Ramazan İmsakiyesi'ne göre, oruçlarını açarak iftar yapacak olan vatandaşlar tarafından araştırılıyor. İstanbul, Ankara, İzmir iftar vakti saat kaçta? sorusunun yanıtını araştıran vatandaşlar 1 Mayıs il il iftar saatlerine iftar saatleri takvimi üzerinden ulaşacaklar. Peki, iftar bu akşam saat kaçta, akşam ezanı ne zaman, kaçta okunacak, iftara ne kadar kaldı? İşte, Diyanet Ramazan İmsakiyesi bilgisine göre il il iftar saatleri ve imsakiye bilgileri....

2.05.2020Gündem
Erzurumda iftar saat kaçta açılacak Erzurum 2020 Ramazan İmsakiye

Erzurum'da iftar saat kaçta açılacak? Erzurum 2020 Ramazan İmsakiye

Erzurum'da yaşayan vatandaşlar kentlerinde iftar ve sahur vakitlerini merak ediyorlar. Oruç ibadetlerini gerçekleştirmek için niyet eden bölge sakini Müslümanlar, 30 Nisan 2020 Erzurum iftar vakitlerini araştırıyor. Akşam saatlerinin gelmesiyle birlikte araştırmalarını hızlandıran Erzurumlular, Diyanet'in yayınladığı 2020 Ramazan İmsakiyesi ile iftar ve sahur saatlerini sorguluyor. Peki, Erzurum'da iftar saat kaçta açılacak? Akşam ezanı ne zaman okunacak?

30.04.2020Gündem
2020 Trabzon Ramazan imsakiyesi: Trabzon iftar saat kaçta Trabzon iftar ve sahur vakitleri gün gün imsakiye takvimi

2020 Trabzon Ramazan imsakiyesi: Trabzon iftar saat kaçta? Trabzon iftar ve sahur vakitleri gün gün imsakiye takvimi

Trabzon’da yaşayan vatandaşlar kentlerinde iftar ve sahur vakitlerini araştırıyor. Oruç ibadetlerini gerçekleştirmek için niyet eden Trabzonlular, akşam ezanının ne zaman okunacağını ve Trabzon’da bu akşam iftarın saat kaçta olduğunu öğrenmek istiyor. Peki, Trabzon’da iftar saat kaçta açılacak? Trabzon’da akşam ezanı ne zaman okunacak?

28.04.2020Gündem
İstanbulda iftar vakti ne zaman, akşam ezanı kaçta okunacak İftar saat kaçta Diyanet 2020 İstanbul imsakiye

İstanbul'da iftar vakti ne zaman, akşam ezanı kaçta okunacak? İftar saat kaçta? Diyanet 2020 İstanbul imsakiye

İstanbul iftar vakitleri, Ramazan orucunu açmayı bekleyen vatandaşlar tarafından araştırılıyor. 27 Nisan 2020 İstanbul iftar saatleri Diyanet İşleri Başkanlığı Ramazan imsakiyesinde yayınlandı. Oruçlarını açacak olacak vatandaşlar bu kapsamda, İstanbul'da iftar vakti ne zaman? sorusuna yanıt arıyor. İşte, İstanbul Ramazan imsakiyesine göre, İstanbul iftar saatleri ve İstanbul iftar vakitleri bilgisi...

27.04.2020Gündem
İftar vakitleri imsakiye 2020: İzmirde iftar vaktine ne kadar kaldı, iftar saat kaçta Akşam ezanı kaçta okunacak

İftar vakitleri imsakiye 2020: İzmir'de iftar vaktine ne kadar kaldı, iftar saat kaçta? Akşam ezanı kaçta okunacak?

İzmir'de iftar vakti, oruç ibadetlerini yerine getiren vatandaşlar tarafından sorgulanıyor. İzmir'de akşam ezanı saat kaçta, iftara ne kadar kaldı? sorularının yanıtı Diyanet tarafından yayınlanan 2020 Ramazan İmsakiyesi bilgilerinde yer alıyor. İzmir iftar vakitlerine göre, iftar hazırlığı yapan vatandaşlar 26 Nisan İzmir iftar vakitlerini imsakiye bilgilerinden öğrenecek. Peki, İzmir'de iftar vaktine ne kadar kaldı? İşte, 26 Nisan İzmir iftar ve sahur vakitleri...

26.04.2020Gündem
Erzurumda iftar saati kaçta Erzurum iftar vakti 2020 Ramazan İmsakiyesi ve iftar vakti

Erzurum'da iftar saati kaçta? Erzurum iftar vakti 2020 Ramazan İmsakiyesi ve iftar vakti

Erzurum'da iftara ne kadar kaldı? sorusu, Ramazan'ın ilk gününde oruçlarını açmayı bekleyen Erzurum'da ikamet eden vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Erzurum 2020 İmsakiye bilgilerine göre Erzurum iftar saatini bekleyen Müslümanlar iftar hazırlıklarına bu bilgilere göre yön verecek. Peki, Erzurum'da iftar saati kaçta olacak? İşte, 2020 Erzurum iftar saati ve Erzurum 2020 imsakiye bilgileri...

24.04.2020Gündem
Zonguldakta iftar ve sahur saat kaçta 2020 Ramazan Zonguldak sahur ve iftar saatleri | Zonguldak Ramazan imsakiyesi

Zonguldak'ta iftar ve sahur saat kaçta? 2020 Ramazan Zonguldak sahur ve iftar saatleri | Zonguldak Ramazan imsakiyesi

Günlerdir beklenen rahmet ve bereket ayı Ramazan'a artık çok kısa bir süre kaldı. Karadeniz'in en büyük şehirlerinden olan Zonguldak'ta yaşayan yüz binlerce vatandaş, Ramazan'ın ilk gününde orucun saat kaçta açılacağını ve iftar vaktinin saat kaçta geleceğini merak ediyor. Zonguldak iftar vakitleri ve Ramazan imsakiyesi kentte yaşayan vatandaşlar tarafından aranıyor. Peki, Peki, Zonguldak'ta iftar ve sahur saat kaçta? 2020 Ramazan Zonguldak sahur ve iftar saatleri..

22.04.2020Gündem
İstanbul, Ankara, İzmir kandil orucu iftar saati: 7 Nisanda akşam ezanı kaçta okunuyor

İstanbul, Ankara, İzmir kandil orucu iftar saati: 7 Nisan'da akşam ezanı kaçta okunuyor?

Berat Kandili 2020 yılında 7 Nisan’da idrak ediliyor. İman, ibadet ve düşünce hayatımız bakımından kendimizi yenilememiz, geçmişimizi muhasebe etmemiz, geleceğimizi planlama ve ümitlerimizi tazelememiz için büyük bir fırsat sunan kandillerde Müslümanlar bolca ibadet ediyorlar. Bu ibadetler arasında bulunan Berat Kandili orucunu tutan vatandaşlar, “Akşam ezanı kaçta okunuyor?” sorusunun yanıtını öğrenmek istiyor.

7.04.2020Gündem
27 Şubat Yatsı namazı saat kaçta kılınacak Diyanet il il yatsı ezanı saatleri

27 Şubat Yatsı namazı saat kaçta kılınacak? Diyanet il il yatsı ezanı saatleri

Yatsı namazı saatleri namaz ibadetini idrak edecek olan vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Diyanet bilgisi doğrultusunda il il 27 Şubat yatsı ezanı saatlerini öğrenmek isteyenler, 'Yatsı namazı saat kaçta kılınacak?' Yatsı kaçta okunuyor sorusunun yanıtını almak istiyor. İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer illerin yatsı ezanı saatleri Diyanet'in resmi internet sitesinden öğrenilecek. İşte, 27 Şubat il il yatsı ezanı saatleri...

27.02.2020Gündem
Yatsı ezanı saat kaçta Yatsı namazı nasıl kılınır

Yatsı ezanı saat kaçta? Yatsı namazı nasıl kılınır?

İslam dünyası ve Müslümanlar için mübarek olan, Mevlid Kandili, bu gece tüm camilerde namaz ve ibadetlerle idrak edilecek. Yurdun dört bir bölgesinde Mevlid Kandili dolayısıyla vatandaşlar, bu mübarek gecenin hayrına, aynı anda saf tutacaklar. Saatlerin ilerlemesiyle beraber, camilere gitmek için hazırlık yapan vatandaşlar yatsı ezanı saatleri araştırılmaya başlandı. Peki, yatsı ezanı saat kaçta? Yatsı namazı nasıl kılınır? İşte, 8 Kasım Türkiye geneli il il yatsı ezanı vakitleri.

8.11.2019Gündem
Muharrem ayı orucu saat kaçta açılır Muharrem orucu ne zaman bitiyor

Muharrem ayı orucu saat kaçta açılır? Muharrem orucu ne zaman bitiyor?

Muharrem ayı orucu, bugün birçok Müslümanın araştırdığı konu olmaya başladı. Belirli günlerde tutulan Muharrem ayı orucunun bazı günlerde tutulması ise mekruhtur. Peki, Muharrem ayı orucu saat kaçta açılır ve ne zaman başlar? Muharrem orucu ne zaman bitiyor? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler.

7.09.2019Gündem
Akşam ezanı ve namazı saat kaçta (İftar saat kaçta)

Akşam ezanı ve namazı saat kaçta? (İftar saat kaçta?)

Akşam namazı saatleri milyonlarca vatandaş tarafından merak ediliyor. Bulundukları ikamette akşam ezanının saat kaçta okunacağını öğrenmek isteyenler, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayımladığı bilgileri araştırıyor. Peki, akşam namazı saat kaçta kılınacak? İşte, Ankara, İstanbul, İzmir ve tüm Türkiye'nin akşam namazı saat bilgileri.

10.08.2019Gündem
İlk iftarı saat kaçta yapacağız İşte il il iftar vakitleri

İlk iftarı saat kaçta yapacağız? İşte il il iftar vakitleri

6 Mayıs 2019 günü ilk sahurunu yapan vatandaşlar şimdi iftar saatini merak ediyor. Müslümanlar tarafından en kutsal ay olarak kabul edilen ramazanda orucu en erken Hakkarililer açacak. Peki, ilk iftarı saat kaçta yapacağız? İşte, Diyanet İşleri Başkanlığının illere göre hazırladığı imsakiyelere göre il il iftar vakitleri

5.05.2019Gündem
Adanada Cuma namazı saat kaçta İllerin Cuma namazı saatleri

Adana'da Cuma namazı saat kaçta? İllerin Cuma namazı saatleri

Adana Cuma namazı saati, Çukurovalıların merakla sorguladığı konu oldu. Ev ya da iş yerlerine yakın olan camilerde ibadetlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlar, Adana Cuma namazı saatleri bilgisini sorgulamaya başladı. Peki, Adana'da cuma namazı saat kaçta kılınacak? İşte, tüm iller ve Adana namaz saatleri hakkında bazı bilgiler

26.04.2019Gündem
İstanbulda Cuma namazı kaçta İl il Cuma saati

İstanbul'da Cuma namazı kaçta? İl il Cuma saati

Cuma namazı saat kaçta kılınacak sorusu, İstanbul başta olmak üzere öğle saatlerinde birçok kentte araştırılan konular arasında yer almaya başlandı. Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan alınan verilere göre İstanbul ve diğer illerde Cuma namazı saat kaçta kılınacak sorusuna yanıt arayan birçok vatandaş, internet üzerinden araştırmalarını sürdürüyor. İşte, İstanbul ve diğer tüm illerin Cuma saati bilgileri

23.11.2018Gündem
İstanbul Cuma namazı saati Tüm illerde Cuma saat kaçta kılınacak

İstanbul Cuma namazı saati! Tüm illerde Cuma saat kaçta kılınacak?

Cuma namazı saati, metropol kent İstanbul olmak üzere tüm yurtta internet üzerinden sorgulanmaya devam ediliyor. Birçok kişinin kasım ayının ilk Cuma namazı için camilerde ibadetlerini yerine getireceği bugün, Diyanet'in belirlediği Cuma saati bilgisi sorgulanıyor. Peki, İstanbul ve tüm yurtta Cuma namazı saat kaçta kılınacak? İşte, Diyanet'ten alınan bilgilerle Cuma saati hakkında bazı detaylar

2.11.2018Gündem
İstanbul Cuma namazı saat kaçta Tüm iller ve İstanbul Cuma saati

İstanbul Cuma namazı saat kaçta? Tüm iller ve İstanbul Cuma saati

İstanbul'da Cuma namazı saat kaçta kılınacak sorusu, Metropol şehirde yaşayan birçok vatandaşın merakla sorguladığı konu oldu. Kendilerine farz kılınan Cuma namazı ibadetini idrak etmek isteyen birçok vatandaş, Diyanet'in bu konuda verdiği zaman bilgisini sorguluyor. Peki, İstanbul'da Cuma namazı saat kaçta kılınacak? İşte, binlerce kişinin merakla sorguladığı İstanbul'da Cuma kaçta kılınacak sorusunun cevabı

27.07.2018Gündem
Adana Cuma namazı saati Tüm iller ve Adanada Cuma kaçta

Adana Cuma namazı saati! Tüm iller ve Adana'da Cuma kaçta?

Adana ve çevre illerde ikamet eden birçok vatandaşın merakla araştırdığı Cuma namazı saatleri, günün sorgulanan hususları arasında yer alıyor. Adana Cuma namazı saatleri ile bulundukları ilin ve çevre illerin durumunu namaz saatleri hakkında bilgi edinmek isteyen vatandaşlar, Diyanet'in yayımladığı saat bilgilerini sorguluyor. Peki, Adana ve tüm illerde Cuma namazı saat kaçta kılınacak? İşte, merak edilen o detay hakkında bazı bilgiler

20.07.2018Gündem