EKSTRA
MENÜ

Aa

Aa haberleri sayfasında güncel ve son dakika Aa hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 9.998 Aa haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Aa Haberleri

Hindistanda 70 yaşındaki Jivunben Rabari, ilk çocuğunu dünyaya getirdi

Hindistan'da 70 yaşındaki Jivunben Rabari, ilk çocuğunu dünyaya getirdi

Hindistan'da 70 yaşında olduğunu iddia eden bir kadın tüp bebek yöntemiyle anne oldu ve böylelikle dünyanın en yaşlı annesi olduğunu ifade etti. 70 yaşında ilk çocuğunu kucağına alan anne ve oğlunun fotoğrafları tüm dünyada bir anda gündem oldu.

20.10.2021Haber
Herkes imkansız diyordu ama... 70 yaşında anne oldu

Herkes imkansız diyordu ama... 70 yaşında anne oldu!

Hindistan'da 70 yaşında olduğunu iddia eden bir kadın tüp bebek yöntemiyle anne oldu ve böylelikle dünyanın en yaşlı annesi olduğunu ifade etti. 70 yaşında ilk çocuğunu kucağına alan anne ve oğlunun fotoğrafları tüm dünyada bir anda gündem oldu.

20.10.2021Dünya
Dolandırıcıları dolandıranlar Bu onların hikayesi...

Dolandırıcıları dolandıranlar! Bu onların hikayesi...

Daha ucuz ve hızlı internet bağlantısı, mevsimlik kombi bakımı, geri alınacak kredi kart ücretleri ya da en kötüsü "Kimlik bilgileriniz teröristlerin eline geçti!" Her gün milyonlarca insan bu tür sahte gerekçelerle aranıyor, dolandırılıyor. Üstelik bu sorun sadece ülkemizde değil tüm dünyada hızla büyüyor. Birçok insan kaybını telafi etmek için hukuk kanallarına başvuruyor ama bir de adaleti kendi kendine sağlamaya çalışanlar var. Bu haber onların hikayesi...

9.10.2021Dünya
‘Kardeş yapacak mısınız’

‘Kardeş yapacak mısınız?’

Başlıktaki soruyu ne biz sormuş olalım ne de siz duymuş olun sevgili okur! Her anne-babanın şartları, maddi ve manevi gücü farklıdır. Dolayısıyla kaç çocuk istediklerine, toplum olarak bırakalım kendileri karar versin!

Ağzını bile açmadan 114 milyon takipçiye ulaşan adam Khaby Lamenin sırrı ne

Ağzını bile açmadan 114 milyon takipçiye ulaşan adam! Khaby Lame'nin sırrı ne?

Adını bilmeyenler dahi yüzünü görünce "Aa tanıdım şimdi, çok komik bir çocuk bu!" deyiveriyor. Sessiz tepkileriyle önce TikTok'ı ardından da Instagram'ı ele geçiren Khaby Lame'nin başarısının ardında kimsenin yapmadığı bir şeyi yapması yatıyor.

6.10.2021Dünya
Enis Arıkan: Her şeyi tatlılıkla çözmek hayattaki en büyük başarım

Enis Arıkan: Her şeyi tatlılıkla çözmek hayattaki en büyük başarım

Oyunculuk, sunuculuk, sosyal medya… Her alanda karşımıza çıkıyor, yeteneğiyle kendine hayran bırakıyor. Yüzü hep gülüyor, etrafına enerji saçıyor, “En son kiminle kavga edip sesimi yükselttiğimi hatırlamıyorum. Benim insan üzmek, kırmak gibi bir korkum var” diyor. Kanal D’de yayımlanan ‘Camdaki Kız’ dizisinde Muzo karakteriyle izlediğimiz Enis Arıkan’la buluştuk, dizisinden oyunculuğa, çocukluk travmalarından sürekli nasıl pozitif kaldığına pek çok konuyu konuştuk.

Hayber Fatihleri tatbikatı başladı... İran ordusu Azerbaycan sınırına çıkarma yaptı

"Hayber Fatihleri" tatbikatı başladı... İran ordusu Azerbaycan sınırına çıkarma yaptı!

İran, Azerbaycan sınırında askeri tatbikat gerçekleştireceğini açıklamış, açıklamanın Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'in İran'ın daha önce sınırda düzenlediği tatbikatlara gösterdiği tepkinin ardından gelmesi dikkati çekmişti. Adeta tüm ordusuyla sınıra yığınak yapan İran'dan gerginlik yaratan durumla ilgili önemli açıklamalar geldi.

1.10.2021Dünya
Azerbaycan-İran sınırında tatbikat gerginliği

Azerbaycan-İran sınırında tatbikat gerginliği

İran, Azerbaycan sınırında askeri tatbikat gerçekleştireceğini açıkladı. İlişkileri gergin olan iki ülkenin bu açıklama sonrası alacağı tavır merakla beklenirken tatbikat kararının, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'in İran'ın daha önce sınırda düzenlediği tatbikatlara gösterdiği tepkinin ardından gelmesi dikkati çekti

30.09.2021Dünya
İspanyada zafer Toprak Razgatlıoğlunun oldu

İspanya'da zafer Toprak Razgatlıoğlu'nun oldu!

Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, İspanya'da Dünya Superbike Şampiyonası'nın 10. ayağında ikinci yarışta birinci oldu.

26.09.2021Motor Sporları
‘Yargı’nın başrol oyuncuları Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz yeni dizilerini anlattı

‘Yargı’nın başrol oyuncuları Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz yeni dizilerini anlattı

Bu sezon onları konuşacağız... Beyazperdeden ekrana birçok farklı işte karşımıza çıkmaya hazırlanıyorlar. Biri, sakin, yeteneği kadar yakışıklılığıyla da yıllardır ilgi gören bir adam. Diğeri, yerinde duramayan, yüksek enerjili, çok güzel bir kadın. İki farklı enerjinin uyumunu yakaladıklarını söylüyorlar. Kanal D’nin yeni dizisi ‘Yargı’nın başrol oyuncuları Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’le buluştuk. Diziyi, dostluklarını, mesleklerini ve hayatlarını konuştuk.

26.09.2021Hürriyet Pazar
Hüngür hüngür ağlayıp sosyal medyada paylaştı: Bu benim en çıplak halim

Hüngür hüngür ağlayıp sosyal medyada paylaştı: Bu benim en çıplak halim

Milyonlarca kişinin genellikle hayatlarının en mutlu ve en güzel göründükleri anlarını paylaştığı Instagram'ın bu anlamdaki en "aykırı" kullanıcılarından biri yine takipçilerine "gerçek yüzünü" gösterdi.

18.09.2021Magazin
Eser Yenenler: Edebimizle, ahlakımızla, nerede, ne diyeceğini bilen bir çiftiz

Eser Yenenler: Edebimizle, ahlakımızla, nerede, ne diyeceğini bilen bir çiftiz

Ekrana ilk kez 19 yaşında çıktı. 18 yıl içinde yaşadıklarını ‘İnsanların gözü önünde çıraktan kalfaya dönüşme hikâyesi’ olarak anlatıyor. Eser Yenenler’le Kanal D’de yayımlanan ve sunuculuğunu üstlendiği ‘Çok Güzel Hareketler 2’ vesilesiyle buluştuk. Programın yeni sezonunu, kilo verme sürecini, eşi Berfu Yenenler’le yaptıkları espri yüzünden yaşadıklarını ve ilginç aşk hikâyelerini konuştuk: “Dokuz ay sadece mesajlaştık.”

Yardımseverlik kisvesi altında HES kodu fırsatçılığı Zabıtalar da müdahale edemiyor

Yardımseverlik kisvesi altında HES kodu fırsatçılığı! Zabıtalar da müdahale edemiyor

İstanbul'da toplu ulaşımı kullanmak isteyen turistlere HES kodu yüklenmiş İstanbulkart satan ya da geçmesi için yerine turnikeye kart basan bazı kişiler para alıyor. Durumun şikayet edilmesi üzerine zabıta ekiplerinin olaya müdahale edemediği yanıtı geldi.

17.09.2021Gündem

Yazar Sonuçları

İstanbul’un en güzel yanı şehirden çıkması...

Şehrimizi övüyoruz da bazen bunu iş olsun diye yapıyoruz. Misal ben bu aralar ne zaman başka bir şehre gitsem, her seferinde ‘Bunların yaşam kalitesi bizden yüksek’ diyorum.

17.10.2021

Şehirden acı-tatlı notlar

Trafik, ama Beşiktaş meydanda olanından. HES kodu, ama metroda yüklenmeyeninden. Yeni menü, uzun süredir gitmediğim bir yerden. Ve yeni bir otelle yeni bir müze, “çok yakında” kategorisinden...

24.09.2021