GeriAstro Gündem Günlük Burç Yorumları: 3 Mayıs Oğlak, Kova, Balık ve Diğer Burç Yorumları
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Günlük Burç Yorumları: 3 Mayıs Oğlak, Kova, Balık ve Diğer Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları: 3 Mayıs Oğlak, Kova, Balık ve Diğer Burç Yorumları

"Günlük burç yorumlarınızı okudunuz mu? 3 Mayıs'ta aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor? Uzman Astrolog Aygül Aydın, 3 Mayıs'ta günlük burç yorumlarını açıkladı! Aygül Aydın, 3 Mayıs Pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak anlattı. 3 Mayıs Pazartesi günü burç yorumlarınız..."

Öğütlere ve öğretilere kulak verin.

Ay, Kova burcunda ilerliyor. Kendinize yakın hissettiğiniz kişilerle zaman geçirmek, sohbet etmek ve gelecek hakkında fikir alışverişi yapmak size iyi gelecek. Ancak bazı sözleri yanlış anlayabilir ve alınganlıkla karşılayabilirsiniz. Olaylara sizinle aynı açıdan bakmıyor olmaları, haksız olduklarını değil farklı bir düşünce yapısına sahip olduklarını gösterir. Bu durumu kişiselleştirecekseniz bile, hayatınıza olumlu bir şekilde nasıl dahil edeceğinizi düşünerek yapın. Büyüklerimiz “Dost öğüdünde belli olur” diyerek güvendiğimiz kişilerin tavsiyelerinin bizler için birer yol gösterici olduğunu anlatıyor. Öğretiye kulak verin. Öğüt veren dost siz olduğunuzda ve karşınızdaki kişi söylediklerinizi yanlış anladığında neler hissettiğinizi, aslında niyetinizin ne olduğunu anlatma çabanızı düşünürseniz bu durumdan kazançlı çıkan siz olacaksınız.

3 Mayıs Koç burcu yorumu

Sosyal çevreniz yardımı ile güzel haberler alabileceğiniz bir gün olacaktır. Şanslı olduğunuz bugün başvurularınız cevapsız kalmayabilir.

KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

3 Mayıs Boğa burcu yorumu

Kariyer alanınızda özgür olmak isteyebilirsiniz. Kendinizi daha iyi ifade edebilmek için yalnız çalışmanız gerektiğini üstlerinize iletiyorsunuz.

BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

3 Mayıs İkizler burcu yorumu

Bugün kuracağınız bağlantılara ve tanıştığınız kişilere daha karşı uyanık olun.  Yabancı kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

3 Mayıs Yengeç burcu yorumu

Hayatta her zaman her şeyin istediğiniz gibi olmayacağını kabul etmelisiniz. Bugün yaşayacağınız bazı mecburi haller size sizin dışınızda gelişen konuların olduğunu bir kez daha hatırlatıyor.

YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

3 Mayıs Aslan burcu yorumu

Kariyerinizle ilgili bir dönüm noktasında olduğunuzu düşünüyorsunuz. Geleceğinizi şekillendirecek o adımı atmadan önce tüm ihtimalleri sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

3 Mayıs Başak burcu yorumu

Çalışma ortamınızda yeni bir deneyim kazanmak adına kendinizi farklı bir alana sevk ediyorsunuz. Bulunulan koşullar da sizi bu duruma itebilir.

BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

3 Mayıs Terazi burcu yorumu

Partneriniz özgürlük alanınızı kısıtlıyor olabilir. Rahatsızlığınızı dile getirmediğiniz sürece bu durum devam edecektir.

TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

3 Mayıs Akrep burcu yorumu

Yeni bir döneme başlamak için ilk ortaklığınızı yapıyorsunuz. Yarınlara hazırladığınız birikiminizi ortaya çıkarma zamanı geldi.

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

3 Mayıs Yay burcu yorumu

Sizi manipüle etmek isteyenlerle güne başlıyorsunuz. Anlam veremediğiniz şekilde üzerinize gelinmesi motivasyonunuzu düşürebilir.

YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

3 Mayıs Oğlak burcu yorumu

Finansal özgürlüğünüz ani gelişmeler ile kısıtlanabilir. Taşın altına elinizi koymayı sevmeseniz bile buna mecbur kalabilirsiniz.

OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

3 Mayıs Kova burcu yorumu

Yeni bir girişim için ortaklıklar noktasında değişikliğe gidiyorsunuz. İkili ilişkileriniz ile kendinize yeni bir iş alanı açabilirsiniz.

KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

3 Mayıs Balık burcu yorumu

İzole olduğunuz yerden artık çıkmaya karar veriyorsunuz. Özgürlüğünüzü elinize alın ve bu hayatın yalnızca bir kere yaşandığını düşünerek kendiniz için bir şeyler yapın.

BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

False