GeriKişisel Bakım Genç Görünmenizin Sırrı!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Genç Görünmenizin Sırrı!

Genç Görünmenizin Sırrı!

"Kırışıklarınız var ve onları hem azaltıp hem de yenilerinin oluşmasını engellemek istiyorsunuz değil mi? Peki bunun için cildinizin Q10’e ihtiyacı olduğunu biliyor musunuz?"

Hayatımızın büyük bir bölümünde duygularımızı gülümseme, kızgınlık ya da heyecanla ifade ediyoruz. İşte bu ifadeler zamanla yüzümüzde derin çizgiler oluşturmaya başlıyor. Mimik çizgileri diye adlandırılan bu çizgiler daha sonra göz kenarlarında, alında, kaşlar arasında, burun ve ağız çevresinde yavaş yavaş kırışık haline dönüşüyor.Genç Görünmenizin SırrıPeki Kırışıkların Nedenleri?

Yüz mimiklerini aktif olarak kullanmak cildinizde daha erken yaşlarda çizgiler görülmesine sebep olabilir. Kaşları sürekli çatık olan kişilerin yüzünde daha fazla kırışık oluşur.
Cildin gerektiği kadar nemlendirilmemesi daha erken yaşlarda kırışık oluşmasına sebep olur. Cildi sürekli nemlendirmek, sürekli takviye yapmak daha pürüzsüz ve parlak bir cilde sahip olmanızı sağlar.
Sigara kullanımı yüzünüzde kırışık oluşmasında büyük rol oynar.
Stresli bir yaşam tarzı, cildinizde erken çağlarda çizgiler oluşturacaktır.
Alkol kullanımı, sigarada olduğu gibi cildin erken yaşlanmasına sebep olur. Alkol tüketimi cildin elastikiyetini kaybetmesine yol açar.
Doğrudan güneş ışığına maruz kalmak cildin yaşlanmasına neden olur. Bu sebeple kış aylarında da güneşe karşı cildinizi korumalısınız.
Tükettiğimiz besinler, sağlıksız beslenme de kırışık nedeni. Ne demişler; sağlıklı beslenmek, sağlıklı bir cildin aynasıdır.

• Son ve en önemli neden ise yaşımız ilerledikçe cildimizdeki Q10 seviyesinin azalmasıdır. Ciltteki Q10 seviyesinin azalması cildin stres ve hasara karşı dayanıklılığının da azalmasına sebep olur. Böylece ince çizgi ve kırışık görünümü artar.Genç Görünmenizin SırrıNedir Bu Q10?

Cilt için gerekli olan enerjiyi üretmeye yardımcı olur. Cildin yaşlanmasına sebep olan etkenlerle mücadele eder ve antioksidandır. Zamanla cildimizdeki Q10 seviyesi azaldığı için cildimiz kendini yenileme, onarma, canlandırma ve savunma gibi hayati işlevlerini yerine getiremez ve aynı zamanda savunmasız kalır. Savunmasız kalan cildimiz de bozulmaya başlar ve kırışık oluşur. Bu nedenle cildimize Q10 takviyesi yapmamız çok önemli. Yani genç görünmemiz sırrı cildimizdeki Q10 seviyesi!Genç Görünmenizin Sırrı
Elbette yılların geçmesine engel olamayız; zamanı durduracak gücümüz yok. Ama cildimizin 10 yılda kaybettiği Q10’i sadece 2 haftada geri kazanabiliriz. Nasıl mı?

Oldukça kolay uygulayabileceğimiz NIVEA Q10plus Kırışık Karşıtı İnci Taneleri ile gözle görülür sonuçlar elde edebilirsiniz. Kırışıklarınızdan ve ince çizgilerinizden rahatsızsanız, kırışık oluşumunu geciktirmek istiyorsanız ve cildinizin genç görünümünü korumak istiyorsanız bu ürünü deneyebilirsiniz.Genç Görünmenizin SırrıBilimsel kanıtlanmış formülüyle NIVEA Q10 inci taneleri, cildin 10 yılda kaybettiği Q10’i sadece 2 haftada geri kazandırıyor. Kırışıkları gözle görülür şekilde azaltıyor ve yenilerinin oluşumunu geciktiriyor. Yüzünüze sıktığınız anda Q10 ile cildinizi pürüzsüz hissedeceksiniz.

Savaşmayı bilirseniz kırışıklar kaderiniz olmak zorunda değil!

False