GeriMakyaj 2019 Yaz Trendi: Kalıcı Fondöten Etkisi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

2019 Yaz Trendi: Kalıcı Fondöten Etkisi

2019 Yaz Trendi: Kalıcı Fondöten Etkisi

"Lekeleri kapatan, cilt tonunu eşitleyen, akmayan, çıkmayan ve bir yıl boyunca kullanılan kalıcı fondöten etkisi uygulamasına ilgi artıyor."

Bu yılın en trend uygulamaları arasına giren, kalıcı fondöten efektiyle mezoterapi işlemi, lekeleri kapatıyor, cilt tonunu eşitliyor ve bir yıl boyunca etkisini sürdürüyor. Nano dermapen iğneleri ile uygulanan serumlarda ciltte yenilenmeye ve iyileşmeye yardımcı % 0.15 oranında somon balığı DNA özü ve % 99.9 oranında 24K doğal altın tozu bulunuyor. Acı hissi yaratmayan uygulamalar, ciltte temiz ve parlak bir görünüm oluşmasını sağlıyor. Bu ve benzeri uygulamalar, medikal estetik, dermokozmetik, kalıcı makyaj, lazer uygulamaları, profesyonel tırnak, kirpik ilgili en yeni uygulamalar Güzellik & Bakım, ziyaretçilerine yeni deneyimler kazandıracak.

Dünyada kozmetik sektörünün büyüklüğü, 460 milyar dolar olarak belirtiliyor. Medikal estetik pazarının bütün dünyada, yılda ortalama yüzde 10 büyüdüğüne dikkat çeken uzmanlar, Çin, Brezilya, Türkiye gibi pazarlarda, büyümenin çok daha hızlı olduğunu vurguluyor. Türkiye, medikal estetik ve kozmetik sektöründe en hızlı büyüyen ülkeler arasında yer alıyor. Bugün 11.3 milyar TL olan sektör hacmi, 2020 yılına kadar 13 milyar TL’yi aşması bekleniyor. Ülkemizde bu sektörde en çok cilt bakımı ve yaşlanma karşıtı ürünlere harcama yapılıyor.

Güzellik ve bakım sektörünü buluşturacak olan, bu yıl 30. kez kapılarını ziyaretçilerine açmayı hazırlanan, Türkiye’nin ilk ve en büyük fuarı olan “Güzellik & Bakım 2019”, 7-10 Mart tarihleri arasında Lütfi Kırdar Rumeli Fuar ve Sergi Salonunda yapılıyor. Güzellik trendleri, en yeni teknolojiler, ürün, yöntem ve hizmetler bu fuarda sergileniyor. Dört gün sürecek olan fuar, konusunda uzman yerli ve yabancı doktorları, estetik ve güzellik uzmanlarını, dermatologları, kuaförleri ve diğer sektör profesyonellerini ağırlıyor.

Estetik dermatoloji ürün, kozmetik & makyaj ürün ve ekipmanları, profesyonel tırnak ekipmanları & el – ayak bakımı, spa – wellness & fitness ürün ve ekipmanları, paketleme teknolojileri, saç & bakım ekipmanları kategorilerinde ürünlerin sergileneceği fuar, bu yıl Lütfi Kırdar Rumeli Salonu’nda gerçekleştirilecek.

TG Expo tarafından düzenlenen fuarda, medikal estetik, plastik cerrahi üzerine yapılacak konuşmaların yanı sıra, yarışma, workshop ve söyleşi gibi etkinliklerle fuarcılık deneyimine farklı bir boyut kazandırılıyor.

200’ün üzerinde firma, 600’e yakın markayı ağırlayacak olan Güzellik&Bakım 2019 fuarı, 25 binden fazla ziyaretçisini bekliyor.

www.guzellikvebakim.com

False