GeriBurçlar 2 Şubat hangi burç ve burcu ne? 2 Şubat tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

2 Şubat hangi burç ve burcu ne? 2 Şubat tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

2 Şubat hangi burç ve burcu ne? 2 Şubat tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

"2 Şubat tarihinde doğanlar hangi burca mensup olduklarını merak etmektedir. Bu tarihte doğan kişiler hava grubundan bir burca sahip olurlar ve bu burcun özelliklerini göstermektedirler. 2 Şubat hangi burç ve burcu ne? 2 Şubat tarihte bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar."

2 Şubat tarihinde doğan kişiler Kova burcunun özelliklerini taşımaktadır. Bu burç gelişmeye açık ve özgür ruhlu olması ile bilinmektedir. 2 Şubat tarihinde doğan kişiler burç özelliklerini merak etmektedir.

 2 Şubat Hangi Burç ve Burcu Ne?

 22 Ocak ile 19 Şubat tarihlerinde doğanlar kova burcu olur. Bu nedenle 2 Şubat tarihinde doğanlar kova burcu özelliklerini göstermektedir. Kova burçları dik kafalı olmaları ile bilinirler. Bunun yanında sezgileri oldukça kuvvetlidir.

 2 Şubat Yükseleni Nedir?

 2 Şubat tarihinde doğan kişiler Kova burcudur. Ancak yükselen burçlarını da merak ederler. Çünkü kişiler ile ilgili yorum yapabilmek için astrologların yükselen burcunu da bilmesi gerekmektedir. Kişilerin yükselen burçlarını öğrenebilmesi için öncelikle doğum saatlerini bilmeleri gerekmektedir.

 2 Şubatta Doğanların Özellikleri Nelerdir?

 2 Şubat tarihinde doğanlar Kova burcunun özelliklerini göstermektedir. Bu burca sahip olan kişiler doğaya karşı oldukça ilgili ve sevgi doludur. Bu kişilerin insanlarla olan ilişkileri güçlüdür. Arkadaş ilişkilerinde güven bu burçta olanlar için son derece önemlidir. Kova burcu olan kişiler özellikle Aslan burçları ile ilişki kurmakta zorluk çekmektedir.

 Kova burçları sevecen ve sıcakkanlı özellikleri ile dikkat çekmektedir. Bu burç sahipleri herkesin eşit haklara sahip olması için çabalamaktadır. Bu burç sahipleri modern görünseler de aslında oldukça inatçı ve sabit fikirlere sahiptirler.

 Kova burçları özgürlüklerine düşkündür. Bunun yanında titiz yapıları ile dikkat çekmektedir. Özgürlüklerine düşkün olmaları nedeni ile aile yaşamı bu burçları zorlamaktadır.

 2 Şubat Özel Bir Gün müdür? 2 Şubat Ne Günü?

 2 Şubat tarihinde Dünyada pek çok önemli olay olmuştur. Bunun yanında bu gün pek çok önemli insan dünyaya gelmiştir. 2 Şubat 1918 yılında ABD I. Dünya Savaşına girmiştir.

 2 Şubat Tarihte Bugün Yaşanan Olaylar ve Gelişmeler Nelerdir?

 2 Şubat tarihinde yaşanan bir takım önemli olaylar;

2 Şubat 1928 yılında Ankara Çimento Fabrikası açılmıştır.

2 Şubat 1933 yılında Hitler, Almanya parlamentosunu feshetmiştir.

2 Şubat 1914 tarihinde İstanbul'da Elektrikli Tramvay işletmeleri açılmıştır.

2 Şubat 1935 tarihinde Ayasofya Müzesi ziyarete açılmıştır.

2 Şubatta Doğan Türk Ünlüler ve Futbolcular Kimlerdir?

2 Şubat 1945 Kerem Yılmazer

2 Şubat 1961 Kenan Çamurcu

2 Şubat 1946 Salih Kalyon

2 Şubat 1972 Nilgül Badakal

2 Şubat 1936 Metin Oktay

2 Şubat Tarihinde Doğan Yabancı Ünlü ve Futbolcular Kimlerdir?

1987 Gerard Pique

1987 Victoria Song

1977 Shakira

1979 Fani Halkia

2 Şubatta Doğan Anime Karakterleri Kimlerdir?

Rin Matsuoka - Free

False