EKSTRA
MENÜ

Zyxel

Zyxel ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Zyxel haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 75 Zyxel haberi bulunmuştur.

Zyxel Haberleri

Armor G1 router tanıtıldı: İşte öne çıkan özellikleri

Armor G1 router tanıtıldı: İşte öne çıkan özellikleri

Zyxel, yeni ürünü Armor G1 router'ı tanıttı. Peki yeni ürün hangi özellikleriyle öne çıkıyor?

12.01.2021Teknoloji
Sandboxing nedir Nasıl koruma sağlar

Sandboxing nedir? Nasıl koruma sağlar?

Son dönemdeki kısıtlamalar dolayısıyla evden çalışanların sayısı yeniden artış gösterirken, kişisel bilgisayarlardaki iş dosyaları gibi kritik veriler ve kişisel bilgisayarlar siber tehditlerin hedefi olmaya devam ediyor. Uzmanlar, pahalı güvenlik çözümlerine güçlü bir alternatif olan Sandboxing tekniğiyle bu tehditlere çözüm bulunabileceğine dikkat çekiyor.

8.12.2020Teknoloji
5G hayatımızda neleri değiştirecek

5G hayatımızda neleri değiştirecek?

Son yıllarda çok daha sık konuştuğumuz 5G teknolojisi Türkiye'de de 2021 yılında aktif olarak kullanılmaya başlanacak. Peki 4G/LTE'nin ardından katbekat hız sunan 5G hayatımızı nasıl değiştirecek? Hangi alanlarda etkisini hissettirecek?

2.12.2020Teknoloji
5G yeni gelir fırsatları yaratacak

5G yeni gelir fırsatları yaratacak

Gün geçtikçe daha fazla adını duyduğumuz 5G teknolojisi, yakın gelecekte etrafımızdaki pek çok 'şeyi' değiştirecek. 5G, aynı zamanda yeni gelir fırsatlarına da kapı aralayacak.

23.11.2020Teknoloji
2021i şekillendirecek ağ trendleri belli oldu

2021'i şekillendirecek ağ trendleri belli oldu

COVID-19 pandemisi ile hızla değişen çalışma ve yaşam biçiminden hareketle, 2021 yılında ağ teknolojilerine yön verecek trendler de önceliklere göre şekilleniyor. Bu kapsamda Zyxel Networks, 2021 ağ trendlerini detaylandırdı.

9.11.2020Teknoloji
Zyxel, WiFi 6 Router isimli yeni yönlendiricisini tanıttı

Zyxel, WiFi 6 Router isimli yeni yönlendiricisini tanıttı

Zyxel Networks, IoT ağırlıklı ağlar için WiFi 6 yetenekleriyle veri ihtiyaçlarını karşılayan Armor G5 AX600012-Stream Multi-Gigabit Security WiFi 6 Router adlı yeni yönlendiricisini tanıttı.

16.10.2020Teknoloji
Zyxelden 802.11ac destekli yeni modem

Zyxel'den 802.11ac destekli yeni modem

Zyxel Networks, 802.11ac destekli yeni modemi VMG3625-T50B’yi pazara sundu.

11.09.2020Teknoloji
Zyxelden WiFi 6 destekli iki yeni erişim noktası

Zyxel'den WiFi 6 destekli iki yeni erişim noktası

Zyxel Networks, WiFi 6 destekli 2 yeni access pointi; WAX510D ve NWA110AX’i pazara sundu.

5.08.2020Teknoloji
Zyxel, iki yeni switch’i pazara sundu

Zyxel, iki yeni switch’i pazara sundu

Zyxel Networks, ev ofis çalışanları için özel olarak tasarlanmış iki yeni switch’i pazara sundu. Ağ performansını artıran bu iki yeni switch, evden çalışanların artan iş ihtiyaçlarını karşılarken, küçük ve orta boyuttaki işletmelerin de hızını artırmayı hedefliyor.

10.06.2020Teknoloji
Zyxel, yeni güvenlik duvarı serisi USG FLEXi satışa sundu

Zyxel, yeni güvenlik duvarı serisi USG FLEX'i satışa sundu

Yapay zeka destekli bulut tabanlı ağ çözümleri sunan Zyxel Networks, KOBİ'ler için tasarlanmış yeni güvenlik duvarı serisi USG FLEX'i pazara sundu.

2.06.2020Teknoloji
Zyxelden Multi-Gigabit WiFi 6 destekli Switch

Zyxel'den Multi-Gigabit WiFi 6 destekli Switch

Yapay zeka destekli bulut tabanlı ağ çözümleri sunan Zyxel Networks, XS1930 serisi gigabit switchlerini pazara sundu. Küçük ve orta ölçekli işletmelerin ağ taleplerine cevap veren ürün, WiFi 6 teknolojisi desteği ile kurumların hız kapasitesi beklentisini karşılamayı hedefliyor.

29.05.2020Teknoloji
Zyxel, SD-WAN ağ yönetimi çözümünün kapasitesini genişletti

Zyxel, SD-WAN ağ yönetimi çözümünün kapasitesini genişletti

Evden çalışanlara destek olmak ve bilgi işlem yöneticilerin iş yükünü hafifletmek isteyen Zyxel, uzaktan ağ yönetimi çözümü SD-WAN’a yeni özellikler entegre etti.

14.05.2020Teknoloji
50 bin TL ödüllü PUBG DUO Turnuvası’na geri sayım başladı

50 bin TL ödüllü PUBG DUO Turnuvası’na geri sayım başladı

Toplam 384 takımın kıyasıya mücadele edeceği PUBG DUO Turnuvası için ilk kayıt dönemi 12 Mayıs’ta başlıyor. 20 Mayıs tarihinde start alacak ve yaklaşık bir ay sürecek olan turnuva, 50 bin TL’lik toplam nakit ödüle sahip.

12.05.2020Teknoloji
Zyxel LTE2566 4G Modem Router: İşte öne çıkan özellikleri

Zyxel LTE2566 4G Modem Router: İşte öne çıkan özellikleri

ADSL, fiber veya kablolu TV gibi karasal hatların bulunmadığı lokasyonlarda veya bu hatlarda kesinti yaşandığında 4,5G internet erişimi sağlayan Zyxel’in yeni LTE cihazı Zyxel LTE2566 4G Modem Router, bir çözüm olarak ortaya çıkıyor. İşte Zyxel'in yeni ürünün öne çıkan özellikleri...

8.05.2020Teknoloji
Zyxel, McAfee çözümlerini kendine entegre etti

Zyxel, McAfee çözümlerini kendine entegre etti

Zyxel, KOBİ'lerin veri güvenliğini artırmak adına McAfee ile stratejik işbirliğine gitti; ZyWALL ATP Güvenlik Serisi’ne McAfee çözümlerini entegre etti.

29.04.2020Teknoloji
Evden çalışanların bağlantı hızını artırması için 11 ipucu

Evden çalışanların bağlantı hızını artırması için 11 ipucu

Uzmanlar, Covid 19 karantina süreci boyunca evden çalışan iş dünyası profesyonelleri için evde internet hızını artıracak bir dizi tavsiyede bulunuyor.

7.04.2020Teknoloji
Evden çalışanlar için güvenli bağlantı tavsiyeleri

Evden çalışanlar için güvenli bağlantı tavsiyeleri

Sağlık krizini fırsat bilen siber korsanlar, atak sayısını artırdı. Home ofis çalışanlarının VPN bağlantı seçenekleri ile kendilerini güvence altına alabileceklerini söyleyen Zyxel Kanal Satış Müdürü Ömer Faruk Erünsal, güvenli uzaktan erişim bağlantı seçenekleri için tavsiyelerde bulundu.

23.03.2020Teknoloji
Zyxel, yeni VDSL2 modemini satışa sundu

Zyxel, yeni VDSL2 modemini satışa sundu

Ağ teknolojileri alanında bireylere ve kurumlara uçtan uca çözümler sunan Zyxel, yeni VDSL2 modemini satışa sundu.

17.03.2020Teknoloji
Zyxel, yeni WiFi 6 Access Point cihazını satışa sundu

Zyxel, yeni WiFi 6 Access Point cihazını satışa sundu

Ağ teknolojileri alanında uçtan uca çözümler sunan Zyxel, WiFi 6 destekli yeni access pointi; WAX650S’i pazara sundu. Mart ayı itibarıyla raflarda yerini alan yeni nesil erişim noktası, yüzde 40 oranında daha hızlı veri aktarımı imkanı sunuyor.

4.03.2020Teknoloji
Zyxel Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Brian Tien oldu

Zyxel Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Brian Tien oldu

Ağ teknolojileri alanında çözümler sunan Zyxel, bilişim sektöründe yirmi yılı aşkın deneyimi olan Brian Tien’i Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı olarak atadı.

28.01.2020Teknoloji
Zyxel, bu yıl WiFi 6 ve Bulut çözümlerine odaklanacak

Zyxel, bu yıl WiFi 6 ve Bulut çözümlerine odaklanacak

Zyxel, 2020 hedeflerini Antalya’da gerçekleştirilen Çözüm Ortakları Toplantısında stratejik partnerleri ile paylaştı. Zyxel,Türkiye’deki tüm iş ortaklarıyla bir araya geldiği “Vizyon 2020” etkinliğinde bu yıl WiFi 6 ve Bulut çözümlerine odaklandığını açıkladı.

24.01.2020Teknoloji
Zyxel’den yeni nesil ağ mühendislerine çağrı

Zyxel’den yeni nesil ağ mühendislerine çağrı

Türkiye’nin odağı insan olan, ilk ve tek teknoloji koleji Teknoloji ve İnsan Kolejleri’nde, Z kuşağı ile buluşan Zyxel yöneticileri, yeni nesil iş kolları hakkında gençleri bilgilendirdi. Zyxel Channel Head Tuğba Şişik, önümüzdeki yıllarda sektörde yapay zeka mühendisliği, yeni nesil ağ mühendisliği, siber güvenlik uzmanlığı ve yapay zeka pazarlama uzmanlığının en popüler meslekler olacağına dikkat çekti.

9.01.2020Teknoloji
Dijital dönüşüm için ne gerekiyor

Dijital dönüşüm için ne gerekiyor?

Zyxel Türkiye Channel Head Tuğba Şişik, veri güvenliğinde yapay zekânın önemine dikkat çekti. Şişik, kurumların ağ güvenliği yatırımı yaparken öncelikle artan iş ihtiyacı neticesinde büyüme kapasitesi olan esnek ürünleri tercih etmeleri gerektiğini vurguladı.

27.12.2019Teknoloji
Zyxelden süper hızlı Wi-Fi bağlantısı sunan yeni modem

Zyxel'den süper hızlı Wi-Fi bağlantısı sunan yeni modem

Modem ve router gibi uçtan uça ağ teknolojileri ürünleriyle dünya genelinde geniş kitlelere ulaşan ve Türkiye'de tüketicilerin bir numaralı tercihi olan Zyxel, yeni ürünü VMG3625-T20A model modemiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. İnternet erişimi deneyimini üst seviyeye çıkaran modem, iş ve ev fark etmeksizin tüm kullanıcılara hitap ediyor. Peki Zyxel'in yeni modemi, hangi özellikleriyle geliyor?

26.12.2019Teknoloji
Modem satın alırken nelere dikkat etmeli

Modem satın alırken nelere dikkat etmeli?

Telefonlar, tabletler, akıllı saat ve bileklikler dahil pek çok cihazı satın alırken kılı kırk yarıyoruz; fiyatına ve özelliklerine göre seçiyoruz ancak iş bizi internete bağlayan modemlere geldiğinde genellikle seçici olmuyoruz. Oysa modemlerin de kalitelisi, işini iyi yapanı ve çok daha güvenli bir bağlantı sağlayan modelleri bulunuyor. Kullanıcıların modem seçiminde daha dikkatli davranması gerektiğine dikkat çeken Keenetic Türkiye'nin kurucusu ve aynı zamanda Yönetim Kurulu Başkanı Vefa Tarhan, yıllardır bilişim sektöründe faaliyet gösteriyor ve modemlerle ilgili kullanıcıların kulağına küpe olacak önemli tavsiyelerde bulunuyor.

20.11.2019Teknoloji
Zyxel, yeni Dual Band AC1200 LTE modemini tanıttı

Zyxel, yeni Dual Band AC1200 LTE modemini tanıttı

Zyxel, LTE3316 model modem/router’ı pazara sundu. ADSL, fiber veya kablolu TV gibi karasal hatların bulunmadığı lokasyonlarda 4,5 G internet erişimi sağlayan yeni LTE cihazını ortaya çıkardı. Kurumsal ve bireysel kullanıma uygun olan Zyxel’in yeni 4,5G modem/router’ı LTE3316, 300 Mbps indirme (DL), 50 Mbps (UL) veri gönderme kapasitesi ile sabit hatların olmadığı piknik alanları veya açık denizde bile internet erişimi sunabiliyor.

14.11.2019Teknoloji
Zyxel’den IP kameralara özel iki yeni PoE Switch

Zyxel’den IP kameralara özel iki yeni PoE Switch

Zyxel, PoE switch ürün ailesini genişletti. IP tabanlı güvenlik kameralarıyla entegre çalışabilen iki yeni switch, işletmelerin kurulum ve kablolama maliyetlerini indiriyor.

2.10.2019Teknoloji
Keenetic, Türkiye pazarına girdi, yeni ürünlerini tanıttı

Keenetic, Türkiye pazarına girdi, yeni ürünlerini tanıttı

Yaklaşık 9 yıl önce Hong Kong’da kurulan, ev ve iş dünyasına internet erişimi ve Wi-Fi çözümleri sunan Keenetic, 2018 yılının sonlarına doğru Türkiye pazarına giriş yaptı. Aradan geçen kısa sürenin ardından Türkiye’de bir basın toplantısı düzenleyen şirket, yeni ağ ürünlerini de burada tanıttı.

1.09.2019Teknoloji
Zyxel uyarıyor: Siber Cuma tehlikesine aman dikkat

Zyxel uyarıyor: Siber Cuma tehlikesine aman dikkat!

Zyxel, yaz döneminde tavan yapan siber saldırılara karşı kurumları uyardı. Siber korsanların özellikle Cuma günü pusuya yattığının altını çizen Zyxel Kurumsal Kanal Satış Müdürü Ömer Faruk Erünsal, Nemucod yöntemi ile yapılan saldırıların arttığına dikkat çekti.

19.08.2019Teknoloji
7 adımda modem satın alma rehberi

7 adımda modem satın alma rehberi

Evde veya ofiste internete bağlanmak için kablolu veya kablosuz bir modeme ihtiyaç duyuyoruz. Peki modem satın alırken nelere dikkat etmek, hangi kriterleri göz önünde bulundurmak gerekiyor? İşte Zyxel'in bu konudaki 7 tavsiyesi...

15.05.2019Teknoloji
Wi-Fi’yı gittiğin yere götür

Wi-Fi’yı gittiğin yere götür

Seyahat sırasında internet hizmetine ulaşmak önemli bir mesele. Özellikle de kırsal bölgelerde, doğada geçireceğiniz bir tatil planlıyorsanız. Gideceğiniz yerde internete ulaşım konusunda endişeleriniz varsa, kendi Wi-Fi ağınızı oluşturabilirsiniz. Bunun için tasarlanmış, taşınabilir modemler var. İçine bir veri hattı alıyorsunuz, SIM kartı takıyorsunuz. Böylece tüm cihazlarınızı daha hızlı bir şekilde kablolu veya kablosuz, internete bağlayabiliyorsunuz.

29.04.2019Seyahat
Anadolu’da dijital dönüşüm projelerine odaklandı

Anadolu’da dijital dönüşüm projelerine odaklandı

Hayata geçirdiği Zyxel Akademi Programı ile kanal yapısını güçlendirmeye odaklanan Zyxel, 2019 yılında Anadolu’nun dijitalleşme sürecine katkı sağlamayı hedefliyor.

18.04.2019Teknoloji
Zyxel Multy X ile roaming teknolojisi evlere geliyor

Zyxel Multy X ile roaming teknolojisi evlere geliyor

Üç bantlı Tüm Ev WiFi Mesh Sistemi Multy X, internete bağlı uygulamaların performansını daha yüksek düzeye çıkarıyor ve kapsama alanına girmeyen ölü noktaları ortadan kaldırıyor.

3.02.2019Teknoloji
Selim ÖZTÜRKün röportajları

Selim ÖZTÜRK'ün röportajları

Hurriyet.com.tr olarak bilişim ve teknoloji alanında faaliyet gösteren şirketlerin üst düzey temsilcileriyle gerçekleştirdiğimiz röportajlara, bugünden geçmiş tarihte yapılanlara doğru, bu sayfadan ulaşabilirsiniz...

7.12.2018Teknoloji
Şişik: Son kullanıcı kanalında ciddi bir büyüme bekliyoruz

Şişik: Son kullanıcı kanalında ciddi bir büyüme bekliyoruz

29 yılı aşkın süredir ev, ofis ve servis sağlayıcılara yönelik farklı kurulum ihtiyaçlarını karşılayan genişbant ağ endüstrisinin önde gelen isimlerinden Zyxel Türkiye Kanaldan Sorumlu Genel Müdürü Tuğba Şişik, bir yıldır bu koltukta ve şirketin son dönem faaliyetlerini ve gelecek planlarını Hürriyet'e anlattı.

14.10.2018Teknoloji
Zyxelden güçlü işlemcisiyle dikkat çeken router: Armor Z2

Zyxel'den güçlü işlemcisiyle dikkat çeken router: Armor Z2

Zyxel, özellikle online oyun tutkunları için tasarladığı router Armor Z2 ile dikkatleri üzerine çekti.

7.08.2018Teknoloji
9 adımda güvenli internet rehberi

9 adımda güvenli internet rehberi

Okulların kapanmasının ardından öğrencilerin internet başında geçirdiği zaman da bir hayli arttı. Peki, çocuğunuz zararlı yazılımlar ve uygunsuz içerikler karşısında internet başında ne kadar güvende? Aileler bu konuda ne gibi önemler almalı? İşte Zyxel'in yayınladığı 9 adımda güvenli internet rehberi...

3.07.2018Teknoloji
Fidye yazılımlara karşı korunmak için 7 önlem

Fidye yazılımlara karşı korunmak için 7 önlem

Zyxel, 2017’de günde ortalama 360.000 zararlı dosya tespit edildiğini açıkladı. Geçtiğimiz yıl yaşanan Wannacry saldırısında dünya genelinde 700 bin kişi ve işletme mağdur oldu. Her 6 kurbandan 1’i verilerine erişemedi. Zyxel, her gün yüzbinlerce yeni zararlı yazılımın ortaya çıktığı siber saldırıların kurbanı olmamak için alınması gereken 7 tedbiri açıkladı.

14.05.2018Teknoloji
Her zaman bağlı kalın

Her zaman bağlı kalın

Kablolu internetin gitmediği veya istediğiniz yere Wi-Fi taşıyabilmek için mobil modemler işbaşında. Tıpkı akıllı telefonlarda olduğu gibi SIM kart takılarak çalışan bu cihazlar, mobil internet bağlantısının olduğu her yerde size Wi-Fi alanı oluşturuyor.

10.03.2018Ekonomi
ZYXEL, 2018 yol haritasını belirledi

ZYXEL, 2018 yol haritasını belirledi

Zyxel, 2018'de kanal yapısını güçlendirme kararı aldı. Sermaye artırımına giden ve yeni partner programı ZAP ile pazarı büyütmeyi hedefleyen firma, Avrupa bölge ofisleri arasında ilerlemek istiyor.

18.01.2018Teknoloji
Petya virüsüne karşı bunları yapın, tuzağa düşmeyin

Petya virüsüne karşı bunları yapın, tuzağa düşmeyin!

Zyxel veri güvenliği uzmanları, tüm dünyada hızla yayılmakta olan Petya fidye yazılımına karşı bilgisayar kullanıcılarını uyardı.

17.07.2017Teknoloji
Zyxelin yeni Avrupa Başkanı oldu

Zyxel'in yeni Avrupa Başkanı oldu

Zyxel Communications, Jannik Haargaard’ın 1 Temmuz 2017 tarihinden itibaren Avrupa Başkanı görevini üstleneceğini duyurdu.

30.06.2017Teknoloji
Zyxelin yeni Genel Müdürü Timuçin Aksoy oldu

Zyxel'in yeni Genel Müdürü Timuçin Aksoy oldu

Zyxel bünyesinde yeni yapılanma sürecinin ardından Timuçin Aksoy, Türkiye ofisinin kanal yapılanmasının başına geçerek, genel müdür olarak atandı.

3.04.2017Teknoloji
Nesnelerin İnterneti hayatımızı nasıl değiştirecek

Nesnelerin İnterneti hayatımızı nasıl değiştirecek?

Nesnelerin interneti daha bugünden hayatımızı değiştirmeye başladı. Peki ilerleyen yıllarda bu alanda yeni nelerle karşılaşacağız? Nesnelerin İnterneti ile birlikte evler daha da akıllanacak, peki bunun maliyeti son kullanıcıya ne olacak? Zyxel Türkiye Genel Müdürü Vefa Tarhan, geleceğin teknolojisiyle ilgili merak edilen noktaları Hürriyet'e anlattı.

28.12.2016Teknoloji
Taiwan Excellence Gaming Cup Finali’nde şampiyon Supermassive oldu

Taiwan Excellence Gaming Cup Finali’nde şampiyon Supermassive oldu

Türkiye’de düzenlenen yılın son büyük e-spor organizasyonu Taiwan Excellence Gaming Cup Finali’nde şampiyon Supermassive oldu. Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki organizasyona binlerce e-spor sever katıldı. Online mecradan ise 270 bin e-spor tutkunu finali takip etti.

14.11.2016Teknoloji
WiFi şifresi nasıl değiştirilir

WiFi şifresi nasıl değiştirilir?

Modeminizin WiFi şifresini nasıl değiştireceğinizi bilmiyorsanız üzülmeyin. İşte bunun yolu...

14.11.2016Teknoloji
Zyxel logo ve kurumsal kimliğini yeniledi

Zyxel logo ve kurumsal kimliğini yeniledi

Ağ teknolojileri alanında dünyanın önde gelen şirketlerinden Zyxel, global olarak yenilediği kurumsal kimliğini duyurdu.

3.10.2016Teknoloji

Yazar Sonuçları

Ya internet biterse

Şimdiki gibi sıradışı zamanlarda internet trafiği başkalarına duyarlılık göstermemiz gereken konular arasında. İnternet de diğer tüm kaynaklar gibi sonsuz değil, ölçülü kullanmak en hayırlısı.

29.03.2020