EKSTRA
MENÜ

Yaz Tatili Ne Zaman

Yaz Tatili Ne Zaman haberleri sayfasında güncel ve son dakika Yaz Tatili Ne Zaman hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 1.453 Yaz Tatili Ne Zaman haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Yaz Tatili Ne Zaman Haberleri

Okullar ne zaman açılacak Yaz tatili ne zaman bitecek MEB 2021-2022 eğitim öğretim takvimi için Bakan Selçuktan açıklama

Okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman bitecek? MEB 2021-2022 eğitim öğretim takvimi için Bakan Selçuk'tan açıklama

Okulların açılacağı tarih için geri sayım başladı. Neredeyse bir yılı uzaktan eğitimle geçiren öğrenciler için yeni eğitim öğretim takvimi belli oldu. 2021-2022 eğitim öğretim takvimi hakkında açıklamalarda bulunan Bakan Selçuk, Kurban Bayramı'nda herkesi tedbirlere uymaya çağırdı. Milyonlarca öğrenci ve veliyi ilgilendiren takvime göre öğretmenlerin mesleki çalışmaları 31 Ağustos 2021 Salı başlayacak. Okul öncesi eğitim ile ilkokul 1. sınıfa başlayacak öğrenciler için ders zili erken çalacak. Peki, okullar ne zaman açılacak? İşte, 2021-2022 eğitim öğretim takvimi ile ilkokul, ortaokul ve liselerde okulların başlayacağı tarih.

18.07.2021Gündem
Yaz tatili ne zaman bitiyor İşte yeni dönemde okulların açılış tarihi

Yaz tatili ne zaman bitiyor? İşte yeni dönemde okulların açılış tarihi

Milli Eğitim Bakanlığı'nca ilkokul, ortaokul ve lise kademesinde eğitim gören öğrenciler için hazırlanan "Telafide Ben de Varım" programı 5 Temmuz'da başladı ve 31 Ağustos'a kadar devam edecek. Öte yandan Bakanlık, 2021-2022 eğitim öğretim yılında okulların tam zamanlı açılması ve eğitim öğretimin yüz yüze yapılmasını hedefliyor. Peki, yaz tatili ne zaman bitiyor? Okullar ne zaman açılacak?

12.07.2021Gündem
Yaz tatili ne zaman bitiyor İşte 2021-2022 dönemi okulların açılış tarihi

Yaz tatili ne zaman bitiyor? İşte 2021-2022 dönemi okulların açılış tarihi

2021-2022 eğitim yılı hakkındaki araştırmalar hız kazandı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından TRT EBA, EBA ve canlı dersler kullanılarak 31 Ağustos 2020'de başlatılan uzaktan eğitim, Kovid-19 tedbirleri nedeniyle kimi zaman uzaktan kimi zaman yüz yüze yürütülmüştü. Peki, yaz tatili ne zaman bitiyor? Okullar ne zaman açılacak?

4.07.2021Gündem
Okullar ne zaman açılacak Yaz tatili ne zaman bitiyor 2021 ve 2022 eğitim dönemi başlama tarihi belli oldu

Okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman bitiyor? 2021 ve 2022 eğitim dönemi başlama tarihi belli oldu!

Okulların başlayacağı tarih Milli Eğitim Bakanlığı'nın 2021 ve 2022 eğitim dönemi takvimi ile açıklandı. Pandemi nedeniyle neredeyse bir yılı uzaktan eğitimle geçiren öğrenciler, 2 Temmuz'da yaz tatili dönemine girerken, veli ve öğrenciler şimdiden yeni dönemin başlayacağı tarihe odaklandı. Öğrencilerin eksikliklerini tamamlamak adına gerçekleşecek olan telafi eğitiminin ardından öğrenciler yeni dönemde ders başı yapacaklar. Peki, okullar ne zaman açılacak ve yaz tatili ne zaman bitiyor? İşte, okulların başlayacağı tarih hakkında ayrıntılı bilgiler.

3.07.2021Gündem
Yaz tatili ne zaman başlayacak İşte 2021 yaz tatili hakkında bilgi

Yaz tatili ne zaman başlayacak? İşte 2021 yaz tatili hakkında bilgi

2021 yaz tatili başlangıç tarihi öğrenci ve eğitimcilerin odak noktasında yer alıyor. Milyonlarca öğrenci karne tarihlerine odaklandı. Uzun zamandır devam eden ve koronavirüs gölgesinde geçen eğitim döneminin ardından yaz tatilinin başlayacağı tarih ve karnelerin veriliş günü merak konusu oldu. Peki, yaz tatili ne zaman başlayacak? Karneler ne zaman verilecek?

16.06.2021Gündem
Karneler ne zaman verilecek İşte 2021 eğitim yılında okulların kapanacağı tarih..

Karneler ne zaman verilecek? İşte 2021 eğitim yılında okulların kapanacağı tarih..

Milyonlarca öğrenci karne tarihlerine odaklandı. Uzun zamandır devam eden ve koronavirüs gölgesinde geçen eğitim döneminin ardından yaz tatilinin başlayacağı tarih ve karnelerin veriliş günü merak konusu oldu. Peki, yaz tatili ne zaman başlayacak? Karneler ne zaman verilecek?

10.06.2021Gündem
Karneler ne zaman verilecek İşte 2021 karne günü tarihi

Karneler ne zaman verilecek? İşte 2021 karne günü tarihi

Milyonlarca öğrenci karne tarihlerine odaklandı. Uzun zamandır devam eden ve koronavirüs gölgesinde geçen eğitim döneminin ardından yaz tatilinin başlayacağı tarih ve karnelerin veriliş günü merak konusu oldu. Peki, yaz tatili ne zaman başlayacak? Karneler ne zaman verilecek?

10.06.2021Gündem
Karneler ne zaman verilecek Yaz tatili ne zaman başlayacak MEB tarih vererek duyurdu

Karneler ne zaman verilecek? Yaz tatili ne zaman başlayacak? MEB tarih vererek duyurdu!

Karneler ne zaman verilecek ve okullarda yaz tatili ne zaman başlayacak sorusu, haziran ayı devam ederken öne çıkan konulardan oldu. Milli Eğitim Bakanlığı önümüzdeki yılın eğitim takvimini belirlerken karneler için de net açıklama geldi. Konuyla ilgili değerlendirmeler yapan Bakan Selçuk okulların temmuz kapanacağını bildirdi. Karneler ise bu ay içerisinde verilecek. Karneler dijital ortamda verilecek olup isteyen velilere de yüz yüze dağıtılacak. Peki, Karneler ne zaman verilecek? Yaz tatili ne zaman başlayacak? İşte, o sorulara yönelik detaylı bilgiler.

8.06.2021Gündem
Yaz tatili ne zaman başlayacak Karneler ne zaman verilecek İşte MEBden gelen son bilgiler

Yaz tatili ne zaman başlayacak? Karneler ne zaman verilecek? İşte MEB'den gelen son bilgiler

Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB), 2020-2021 eğitim öğretim yılı 2. dönem için karne, teşekkür ve takdir belgeleri elektronik ortamda öğrenci ve velilerin erişimine açılacak, talep eden velilere ise okul müdürlüklerince basılı karne de verilebilecek. Peki, yaz tatili ne zaman başlayacak? Karneler ne zaman verilecek?

6.06.2021Gündem
Okullar ne zaman kapanacak Uzaktan eğitim ne zaman bitecek MEB duyurdu

Okullar ne zaman kapanacak? Uzaktan eğitim ne zaman bitecek? MEB duyurdu

Okulların ne zaman kapanacağı, uzaktan eğitim sürecinde gündemde yer almaya devam ediyor. Eğitim öğretim takviminde yol haritasını belirleyen MEB okul öncesi, özel eğitim merkezleri ile 8 ve 12. sınıfların destekleme ve yetiştirme kurslarında 17 Mayıs'tan itibaren yüz yüze eğitime geçilmesine karar verdi. Diğer kademelerde ise 1 Haziran'a kadar uzaktan eğitim sürecek. Online eğitim süreci haziran başında yeniden değerlendirilecek. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk yaptığı açıklamada okullarda karneler için temmuz ayını işaret etti. Milyonlarca veli ve öğrencinin gözü şimdi karne tarihinde. Peki, Okullar ne zaman kapanacak ve uzaktan eğitim ne zaman bitecek? İşte, MEB'in yaptığı açıklamalar.

24.05.2021Gündem
Okullar ne zaman kapanacak Okullarda yaz tatili ne zaman başlayacak MEB açıkladı İşte karne tarihi

Okullar ne zaman kapanacak? Okullarda yaz tatili ne zaman başlayacak? MEB açıkladı! İşte karne tarihi

Okullar ne zaman kapanacak sorusu Milli Eğitim Bakanlığı'ndan gelen açıklama ile yanıt buldu. Tam kapanma döneminin ardından eğitim öğretim takviminde yeni yol haritasını belirleyen MEB uzaktan eğitimin tüm kademelerde devam edeceğini aktardı. Okullarda uzaktan eğitim sistemi 1 Haziran tarihine kadar devam edecek. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk yaptığı açıklamada okullarda karneler için temmuz ayını işaret etti. Peki, Okullar ne zaman kapanacak? Yaz tatili ne zaman olacak? İşte, karne tarihi ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

21.05.2021Gündem
Okullar ne zaman yaz tatiline girecek Okullar ne zaman kapanacak İşte MEBten gelen son bilgiler

Okullar ne zaman yaz tatiline girecek? Okullar ne zaman kapanacak? İşte MEB'ten gelen son bilgiler

"Online eğitim ne zaman bitecek?" ve "Okullar ne zaman kapanacak?" soruları; eğitim hayatlarına farklı kademelerde devam eden milyonlarca öğrencinin yanı sıra eğitimciler ve öğrenci velilerince de araştırma konusu oldu. Peki, okullar ne zaman kapanacak? Yaz tatili ne zaman başlayacak?

20.05.2021Gündem
Okullar ne zaman kapanacak Canlı dersler ne zaman bitecek İşte 2021 yaz tatilinin başlayacağı tarih

Okullar ne zaman kapanacak? Canlı dersler ne zaman bitecek? İşte 2021 yaz tatilinin başlayacağı tarih!

31 Ağustos 2020 tarihinde başlayan 2020-2021 eğitim yılı, bu dönem koronavirüs salgınının gölgesinde geçti. Tam anlamıyla okullara gidemeyen öğrenciler, dönemin büyük kısmını uzaktan eğitim yolu ile geçirdi. Şimdi ise haziran ayına günler kala, okulların kapanacağı ve online eğitimin biteceği tarih merak konusu oldu. Peki, okullar ne zaman kapanacak? Yaz tatili ne zaman başlayacak?

18.05.2021Gündem
Yaz tatili ne zaman Okullar ne zaman kapanacak MEBden önemli bilgiler

Yaz tatili ne zaman? Okullar ne zaman kapanacak? MEB'den önemli bilgiler

Okullar ne zaman açılacak ve sonrasında ne zaman kapanacak sorusu ile yaz tatili için ne kadar süre kaldığını öğrenmek isteyen öğrenciler, internet üzerinden araştırmalarını sürdürüyor. Milli Eğitim Bakanlığı açıklamaları ve Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı açıklamalarını yakından takip eden vatandaşlar, buralardan okulların kapanış tarihi ve yaz tatili hakkında yeni bir açıklama gelip gelmediğini öğrenmek istiyor. Peki, okullar ne zaman kapanacak ve tarih net mi? İşte, yaz tatili ne zaman başlıyor sorusuna cevap arayan vatandaşlar için bazı bilgiler

7.05.2021Gündem
Okullar ne zaman kapanacak, yaz tatili ne zaman başlıyor Bakan Ziya Selçuk yanıt verdi

Okullar ne zaman kapanacak, yaz tatili ne zaman başlıyor? Bakan Ziya Selçuk yanıt verdi!

Okulların kapanacağı tarih, veli ve öğrenciler tarafından takip ediliyor. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), 8. ve 12. sınıflar ile okul öncesi eğitim kurumları dışındaki tüm kademelerde, 15 Nisan'dan itibaren uzaktan eğitime geçileceğini bildirmişti. Uzaktan eğitim süreci devam ederken, yaz tatili ile ilgili de Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan geçtiğimiz günlerde açıklama geldi. Bakan Selçuk, ara tatil olmayacağını vurgulayarak, okullarda eğitimin temmuz ayına kadar sürdürüleceğini bildirdi. Peki, okullar ne zaman kapanacak? İşte, yaz tatilinin başlayacağı tarih ve Bakan Selçuk'un yaptığı açıklamalardan öne çıkanlar.

25.04.2021Gündem
Okullar ne zaman kapanacak Yaz tatili ne zaman başlayacak İşte MEBten gelen son bilgiler

Okullar ne zaman kapanacak? Yaz tatili ne zaman başlayacak? İşte MEB'ten gelen son bilgiler

Milli Eğitim Bakanlığınca tüm resmi ve özel okulların 12'nci sınıflarında yüz yüze eğitime devam edilecek, hazırlık, 9, 10 ve 11'inci sınıflarda tam zamanlı uzaktan eğitime geçildi. Öte yandan tüm resmi ve özel ilkokulların 1, 2, 3 ve 4. sınıfları ile ortaokullarda 8. sınıf dışında ara kademelerinde de tam zamanlı uzaktan eğitime geçildi. Peki, okullar ne zaman kapanacak? Yaz tatili ne zaman başlayacak?

22.04.2021Gündem
Okullar kapanacak mı İlkokul, ortaokul ve liselerde  yaz tatili ne zaman başlıyor MEB uzaktan eğitime geçen sınıfları duyurdu

Okullar kapanacak mı? İlkokul, ortaokul ve liselerde yaz tatili ne zaman başlıyor? MEB uzaktan eğitime geçen sınıfları duyurdu

Okullar kapandı mı sorusu, Kabine Toplantısı'nın ardından veli ve öğrencilerin gündemine geldi. Beştepe'de Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında gerçekleşen Kabine Toplantısı'nda okullarda uzaktan eğitim kararı alındı. 8’inci ve 12’nci sınıflar ile okul öncesi eğitim kurumları dışındaki tüm kademelerde, 15 Nisan Perşembe gününden itibaren uzaktan eğitime geçileceği bildirildi. MEB'den yapılan yazılı açıklamada ise milyonların merak ettiği ilkokul, ortaokul ve liselerde okullar kapandı mı? sorusu yanıt buldu. Tüm resmi ana sınıflarında da eğitime uzaktan devam edilecek. İşte, okulların kapandığı sınıflar ile ilgili bilgiler.

15.04.2021Gündem
Okullar kapanacak mı Yaz tatili ne zaman başlıyor Milli Eğitim Bakanı Selçuktan tatil açıklaması

Okullar kapanacak mı? Yaz tatili ne zaman başlıyor? Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan tatil açıklaması

Veli ve öğrencileri ilgilendiren okulların kapanacağı tarih ile ilgili Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan yeni açıklamalar geldi. Tablet dağıtımı, yüz yüze eğitim ve yaz tatilinin ne zaman başlayacağı hakkında değerlendirmelerde bulunan Selçuk, özellikle İstanbul'da milyonların merak ettiği 'okullar kapanacak mı?' sorusuna yanıt verdi. "İlin durumu neyi gerektirirse, öncelik sağlık dediğimiz için, o ilin valiliği bu kararları alabilir" ifadesini kullanan Bakan Selçuk, yaz tatili boyunca eğitimin devam edeceğini belirtti. İşte, Bakan Selçuk'un okulların kapanacağı tarih ve uzaktan eğitime geçilmesi ile ilgili o açıklamaları.

10.04.2021Gündem
Son dakika haberi: Okullar kapanacak mı Bakan Ziya Selçuk cevap verdi

Son dakika haberi: Okullar kapanacak mı? Bakan Ziya Selçuk cevap verdi

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, CNN Türk'te yayınlanan 5N1K programında eğitime ilişkin konularda önemli açıklamalarda bulundu. Selçuk konuşmasında, okulların kapanmasıyla ilgili soruya da yanıt vererek, "İlin durumu neyi gerektirirse, öncelik sağlık dediğimiz için, o ilin valiliği bu kararları alabilir" dedi.

10.04.2021Gündem
Yaz tatili ne zaman başlayacak İşte okulların kapanacağı tarih

Yaz tatili ne zaman başlayacak? İşte okulların kapanacağı tarih

2020-2021 eğitim öğretim sezonuna devam eden öğrenciler, nisan ayının gelmesi ile birlikte yaz tatili sorgulamalarını yoğunlaştırdı. Milyonlarca öğrenci, geçtiğimiz yıllarda haziran ayında başlayan tatilin bu yıl ne zaman başlayacağını sorguluyor. Peki, yaz tatili ne zaman başlayacak?

2.04.2021Gündem
Okullarda yaz tatili ne zaman başlayacak İşte 2020-2021 eğitim yılının bitişi hakkında bilgi

Okullarda yaz tatili ne zaman başlayacak? İşte 2020-2021 eğitim yılının bitişi hakkında bilgi

İlk ve orta öğretimlerine devam eden milyonlarca öğrencinin merak ettiği konulardan biri de yaz tatilinin tarihi oldu. Öğrenciler, sınav ve ders temposunun sona ereceği yaz tatilinin başlangıç tarihini sorguluyor. Peki, okullarda yaz tatili ne zaman başlayacak?

25.03.2021Gündem
Okullar ne zaman kapanacak Yaz tatili ne zaman başlayacak İşte ayrıntılar

Okullar ne zaman kapanacak? Yaz tatili ne zaman başlayacak? İşte ayrıntılar

Milyonlarca öğrenci ile yüz binlerce eğitimci, 2020-2021 eğitim yılının ikinci yarısında öğretim faaliyetlerine devam ediyor. Eğitim bir şekilde devam ederken bir yandan da 'ara tatil' olarak bilinen nisan ayındaki, bir haftalık tatilin bu dönem olup olmayacağı ve yaz tatilinin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Peki, okullar ne zaman kapanacak?

18.03.2021Gündem
Okullar ne zaman kapanacak Yaz tatili ne zaman başlayacak İşte ayrıntılar

Okullar ne zaman kapanacak? Yaz tatili ne zaman başlayacak? İşte ayrıntılar

Milyonlarca öğrenci ile yüz binlerce eğitimci, 2020-2021 eğitim yılının ikinci yarısında öğretim faaliyetlerine devam ediyor. Eğitim bir şekilde devam ederken bir yandan da 'ara tatil' olarak bilinen nisan ayındaki, bir haftalık tatilin bu dönem olup olmayacağı ve yaz tatilinin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Peki, okullar ne zaman kapanacak?

17.03.2021Gündem
Yaz tatili ne zaman başlayacak İşte okulların kapanacağı tarih

Yaz tatili ne zaman başlayacak? İşte okulların kapanacağı tarih

Nisan ayına kısa bir süre kalması ile birlikte, okulların kapanacağı ve yaz tatilinin başlayacağı tarihe yönelik araştırmalar hız kazandı. Geçtiğimiz aylarda başlayan yoğun ders ve sınav temposuna bir an önce ara vermek isteyen çok sayıda öğrenci, MEB'in açıkladığı tarih bilgisini sorguluyor. Peki, okullar ne zaman kapanacak? Yaz tatili ne zaman?

14.03.2021Gündem
Okullar ne zaman kapanacak, ara tatil olacak mı Milli Eğitim Bakanı Selçuk 2021 yaz tatili takvimini açıkladı

Okullar ne zaman kapanacak, ara tatil olacak mı? Milli Eğitim Bakanı Selçuk 2021 yaz tatili takvimini açıkladı

Yüz yüze eğitimin kademeli olarak başlamasıyla beraber 2021 yeni yaz tatili takvimi belli oldu. Eğitim öğretimde yeni haritasını belirleyen MEB, milyonların merak ettiği, 'okullar ne zaman kapanacak?' sorusuna yanıt verdi. Ara tatil olmayacağını vurgulayan Bakan Ziya Selçuk, "15 Şubat'taki iki haftayı üç hafta yaptık. Yani bu ara tatili alarak oraya ekledik ve bir ara tatilden ziyade hatta okulun uzatılmasıyla ilgili de planlamalarımız var. " ifadelerini kullandı. Alınan karara göre okulların yaz aylarına kadar sürmesi planlanıyor. İşte, okullarda yaz tatili takvimi ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

9.03.2021Gündem
2021 yaz tatili ne zaman başlayacak İşte 2020-2021 eğitim yılının biteceği tarih

2021 yaz tatili ne zaman başlayacak? İşte 2020-2021 eğitim yılının biteceği tarih

2020-2021 eğitim öğretim yılındaki yoğun sınav ve ders temposunun son bulacağı tarihi heyecanla bekleyen öğrenciler, sezonun ne zaman biteceğini merakla sorguluyor. MEB'in üç aylık yaz tatilinin ne zaman başlayacağını merak eden çok sayıda ilk ve orta öğretim öğrencisi, konu hakkında bilgi almak adına internet üzerinden araştırma yapıyor. Peki, 2021 yaz tatili ne zaman?

23.02.2021Gündem
2021 yaz tatili ne zaman İşte MEBin verdiği tarih

2021 yaz tatili ne zaman? İşte MEB'in verdiği tarih

Her yıl olduğu gibi bu yıl da haziran ayında son bulacak eğitim döneminin, bitişi için günler kaldı. Öğrenciler, yaklaşık 3 ay sürecek yaz tatiline başlayacakları tarihi sabırsızlıkla bekliyor. Peki, 2021 yaz tatili ne zaman başlayacak?

2.02.2021Gündem
Okullar ne zaman kapanacak 2020 yaz tatili ne zaman başlayacak

Okullar ne zaman kapanacak? 2020 yaz tatili ne zaman başlayacak?

Yaz tatilinin ne zaman başlayacağı merak ediliyor. Öğrenciler mart ayında, yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle eğitime verilen 1 haftalık aranın ardından uzaktan eğitim sürecine başladılar. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, okulların 31 Mayıs’a kadar uzaktan eğitime devam edeceğini açıkladı. Okullar ne zaman kapanacak, yaz tatili kısalacak mı? soruları bu açıklamanın ardından araştırılıyor.

30.04.2020Gündem
Yaz tatili kısaldı mı Yaz tatili olmayacak mı Yaz tatili ne zaman başlayacak

Yaz tatili kısaldı mı? Yaz tatili olmayacak mı? Yaz tatili ne zaman başlayacak?

Corona virüsü tedbirleri kapsamında uzaktan eğitim süreci devam ederken öğrenciler ve velilerin gözü kulağı yaz tatili ile ilgili alınacak karardaydı. 2020 Takvimi ile okulların ara tatil ve yaz tatili tarihi belirlenmişti ancak uzaktan eğitim nedeniyle yaz tatili ile ilgili değişikliğe gidildi. TBMM’de kabul edilen 'telafi eğitimi düzenlemesi' hakkında açıklamada bulunan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yaz tatili ile ilgili de açıklamada bulundu. Peki, yaz tatili kısaldı mı? Yaz tatili olmayacak mı? Yaz tatili ne zaman başlayacak?

16.04.2020Ekonomi
Belçikada Resmi Tatil Günleri Ne Zaman Belçika Resmi Tatiller Listesi (2020)

Belçika'da Resmi Tatil Günleri Ne Zaman? Belçika Resmi Tatiller Listesi (2020)

Resmi ismi Belçika Krallığı olan Belçika, Batı Avrupa sınırlarında bulunan bir devlettir. Avrupa Birliği üyesi olan Belçika’da resmi ve dini bayramlarda tatil ilan edilmektedir. Bu nedenle de Belçika’da resmi tatil günleri ne zaman sorusuna cevap aranmaktadır. İşte Belçika tarafından tatil ilan edilen resmi günlerin tamamını sizler için hazırladık.

6.04.2020Gündem
Okullar ne zaman kapanıyor 2020 yaz tatili ne zaman başlayacak

Okullar ne zaman kapanıyor? 2020 yaz tatili ne zaman başlayacak?

2019-2020 eğitim öğretim yılındaki yoğun sınav ve ders temposunun son bulacağı tarihi heyecanla bekleyen öğrenciler, Geçtiğimiz eylül ayında başlayan sezonun ne zaman biteceğini merakla sorguluyor. Gözler şimdi önce ara tatil ardından da yaz tatilinin başlayacağı tarihte. Peki, okullar ne zaman kapanacak? Yaz tatili ne zaman başlayacak?

11.02.2020Gündem
Yaz tatili ne zaman bitiyor Okullar ne zaman açılacak

Yaz tatili ne zaman bitiyor? Okullar ne zaman açılacak?

Okulların açılmasına kısa süre kala, yaz tatilinin biteceği tarih, öğrenci ve velilerin gündemine gelmeye başladı. "Okulların açılmasına kaç gün kaldı?" internette en çok araştırılan konular arasında yer alırken, Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) yayınladığı takvim merak konusu oldu. Peki, Yaz tatili ne zaman bitiyor? Okullar ne zaman açılacak? İşte, o konu hakkında bilgiler.

28.08.2019Gündem
Okulların açılmasında kaç gün kaldı Yaz tatili ne zaman bitiyor

Okulların açılmasında kaç gün kaldı? Yaz tatili ne zaman bitiyor?

14 Haziran tarihinde karnelerin alınmasıyla başlayan yaz tatili dönemi neredeyse tamamlandı. Eylül ayının yaklaşıp yavaş yavaş okul alışverişlerinin başlamasıyla, okulların açılacağı tarih gündemdeki yerini aldı. Peki, Okulların açılmasında kaç gün kaldı? Yaz tatili ne zaman bitiyor? İşte, MEB''in yayımladığı 2019 2020 takvimine göre, okulların başlayacağı tarih.

26.08.2019Gündem
Okullar eylülün kaçında açılacak Yaz tatili ne zaman bitecek

Okullar eylülün kaçında açılacak? Yaz tatili ne zaman bitecek?

Ağustos ayının sonlarına doğru gelinmesi dolayısıyla öğrenciler ve velilerin araştırdığı konular arasında yer alan okullar ne zaman açılacak sorusu ile ilgili araştırmalar hızlandı. Okulların açılmasına kısa süre kala, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından yayımlanan 2019-2020 eğitim öğretim yılı takvimi hem öğrenciler hem de veliler tarafından sorgulanıyor. Peki, okullar eylülün kaçında açılacak? Yaz tatili ne zaman bitecek?

17.08.2019Gündem
Okullar ne zaman, eylülün kaçında açılacak 2019-2020 eğitim öğretim yılı takvimi

Okullar ne zaman, eylülün kaçında açılacak? 2019-2020 eğitim öğretim yılı takvimi

Ağustos ayının büyük bir kısmını geride bırakan öğrencileri, 2019-2020 eğitim öğretim dönemi heyecanı ve telaşı sardı. Okulların açılacağı tarihe göre, planlarını şekillendirecek olan veliler de sık sık takvimi inceliyor. Peki, okullar ne zaman, eylülün kaçında açılacak? İşte, 2019-2020 eğitim öğretim yılı takvimi

16.08.2019Gündem
Okulların açılmasına kaç gün kaldı Okullar ne zaman açılacak

Okulların açılmasına kaç gün kaldı? Okullar ne zaman açılacak?

Ağustos ayının gelmesiyle birlikte, yaklaşık üç ay süren yaz tatillerinin bir kısmını geride bırakan milyonlarca öğrenci, okulların yeni eğitim döneminde ne zaman açılacağını merak etmeye başladı. Peki, okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman bitecek?

1.08.2019Gündem
Okullar ne zaman açılacak Okulların açılmasına kaç gün kaldı

Okullar ne zaman açılacak? Okulların açılmasına kaç gün kaldı?

Okullar ne zaman açılacak ve yaz tatili ne zaman bitecek sorusu, planlarını netleştirmek isteyen öğrenci ve velilerin gündeminde yer almaya devam ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) yıllık olarak belirlediği takvim içerisinde yaz tatilinin ne zaman biteceğini merak edenler, konuya dair detaylar internetten araştırıyor. Peki, 2019- 2020 eğitim öğretim döneminde okullar ne zaman açılacak? Okulların açılmasına kaç gün kaldı?

29.07.2019Gündem
Okullar ne zaman açılacak MEB 2019-2020 eğitim öğretim takvimi

Okullar ne zaman açılacak? MEB 2019-2020 eğitim öğretim takvimi

Temmuz ayının ilerlemesiyle birlikte, öğrenciler için haziran ayında başlayan yaz tatili döneminin bitip, 2019-2020 eğitim öğretim döneminin başlayacağı tarih gündemdeki yerini aldı. Okullar açılmadan önce, yaz tatili dönüşlerini planlayacak vatandaşlar, okulların açılış tarihini internet üzerinde sorguluyor. Peki, okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman bitiyor? İşte, o konuya dair bilgiler.

27.07.2019Gündem
Okullar ne zaman açılacak 2019-2020 eğitim öğretim yılı takvimi

Okullar ne zaman açılacak? 2019-2020 eğitim öğretim yılı takvimi

Yaklaşık üç aylık sürecek olan yaz tatili devam ederken, okulların yeni eğitim öğretim yılında başlangıç tarihi öğrenci ve velilerin gündemine gelmeye başladı. Okulların ne zaman açılacağını merak edenler, MEB'in yayınladı 2019-2020 eğitim öğretim yılı takvimini internette araştırıyor. Takvime göre, okullar eylül ayında başlayacak. Peki, yaz tatili ne zaman bitiyor? Okullar ne zaman açılacak?

23.07.2019Gündem
Okullar ne zaman açılacak Yaz tatili ne zaman bitecek

Okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman bitecek?

14 Haziran'da 18 milyon öğrencinin karnelerini almasıyla beraber, yaz tatili dönemi başladı. Tatil devam ederken, Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) daha önce paylaşmış olduğu 2019-2020 eğitim öğretim yılı takvimi, öğrenci ve velilerin gündeminde yer almaya başladı. Peki, okullar ne zaman açılacak? 2019 yaz tatili ne zaman bitecek? İşte, o konuya dair bilgiler.

19.07.2019Gündem
Yeni yönetmeliğe göre okullar ne zaman açılacak Yaz tatili ne zaman bitiyor

Yeni yönetmeliğe göre okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman bitiyor?

Üç aylık sürecek olan yaz tatili dönemi devam ederken, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) 2019-2020 eğitim öğretim dönemini duyurdu. Öğrenci ve veliler, son zamanlarda internet üzerinden okulların ne zaman açılacağını be yaz tatilinin ne zaman biteceğini merak edip araştırmaya başladı. Okulların açılacağı tarihe göre tatil planlarına yön verecek olan vatandaşlar, Milli Eğitim Bakanlığı'nın açıkladığı takvimi sorguluyor. Peki, yeni yönetmeliğe göre okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman bitiyor?

15.07.2019Eğitim
Okullar ne zaman açılacak 2019-2020 eğitim öğretim yılı ne zaman başlıyor

Okullar ne zaman açılacak? 2019-2020 eğitim öğretim yılı ne zaman başlıyor?

Haziran ayında milyonlarca öğrencinin karnelerini almasıyla beraber başlayan yaz tatili dönemi devam ederken, yeni eğitim öğretim yılı takvimine ilişkin araştırmalar da hız kazanmaya başladı. Okulların ne zaman açılacağını merak eden öğrenci ve veliler, internet üzerinden, '2019-2020 eğitim öğretim yılı ne zaman başlıyor?' sorusuna yanıt arıyor. MEB, internet sitesi üzerinden yeni eğitim öğretim yılı takvimini duyurdu. İşte, okulların açılacağı tarihe ilişkin bilgiler.

14.07.2019Gündem
Okullar ne zaman açılacak MEB 2019-2020 eğitim öğretim takvimi

Okullar ne zaman açılacak? MEB 2019-2020 eğitim öğretim takvimi

14 Haziran Cuma günü milyonlarca öğrencinin karneleri almasıyla birlikte, yaklaşık üç aylık sürecek olan yaz tatili dönemi başladı. Tatilin ilerlediği günlerde, henüz zaman olmasına rağmen 2019-2020 eğitim öğretim takvimi ve okulların açılacağı tarih gündeme gelmeye başladı. Öğrenci ve veliler, bu sene okulların hangi tarihte açılacağını merak ediyor. Peki, okullar ne zaman açılacak? İşte, Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) yayınladığı 2019-2020 eğitim öğretim takvimi.

12.07.2019Gündem
Yeni dönemde okullar ne zaman açılacak  İşte yaz tatilinin biteceği tarih

Yeni dönemde okullar ne zaman açılacak? İşte yaz tatilinin biteceği tarih

Okullar ne zaman açılacak ve yaz tatili ne zaman bitecek sorusu, planlarını şekillendirmek isteyen vatandaşların araştırdığı konular arasında yer almaya devam ediyor. Bakanlığın yıllık olarak yayımladığı takvim içerisinde cevap bulan okullar ne zaman açılacak sorusu, aynı zamanda yaz tatilinin ne zaman biteceği bilgisine de cevap niteliği taşıyor. İşte, merakla araştırılan o konu hakkında bazı bilgiler...

7.07.2019Gündem
Okullar ne zaman açılacak 2019 yaz tatili ne zaman bitecek

Okullar ne zaman açılacak? 2019 yaz tatili ne zaman bitecek?

Yaklaşık 3 ay sürecek olan yaz tatili, 14 Haziran'da 18 milyon öğrencinin karnelerini almasıyla beraber başladı. Tatil devam ederken, Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) daha önce paylaşmış olduğu 2019-2020 eğitim öğretim yılı takvimi de gündeme gelmeye başladı. Öğrenci ve veliler, bu bilgiler doğrultusunda bu sene okulların ne zaman açılacağını merak ediyor. Peki, okullar ne zaman açılacak? 2019 yaz tatili ne zaman bitecek?

30.06.2019Gündem
Okullar yeni dönemde ne zaman açılacak Yaz tatili ne zaman bitecek

Okullar yeni dönemde ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman bitecek?

Okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim okullarındaki yaklaşık 18 milyon öğrenci, 14 Haziran'da karne alarak yaz tatiline başladı. Eğitim öğretim yılının yorgunluğunu atacakları yaklaşık 3 ay sürecek yaz tatiline başlayan öğrenciler, henüz uzun bir süre olmasına rağmen, 2019-2020 eğitim döneminin başlangıç tarihini araştırmaya başladı. Peki, okullar yeni dönemde ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman bitecek?

28.06.2019Gündem
Yaz tatili ne zaman bitecek 2019-2020 okullar ne zaman açılacak

Yaz tatili ne zaman bitecek? 2019-2020 okullar ne zaman açılacak?

2018-2019 eğitim-öğretim dönemi 14 Haziran Cuma günü sona erdi. Yaz tatili sürecine giren öğrenciler, bir yandan stresli ve yorucu bir dönemin yorgunluğunu üzerinden atmaya çalışırken bir yandan da yeni eğitim-öğretim döneminin tarihini merak ediyor. Peki, yaz tatili ne zaman bitecek? Okullar ne zaman açılacak?

23.06.2019Gündem
Okullar hangi tarihte açılacak Yaz tatili ne zaman bitecek

Okullar hangi tarihte açılacak? Yaz tatili ne zaman bitecek?

2018-2019 eğitim öğretim yılının sona ermesinin ardından, yaz tatilinin biteceği ve okulların açılacağı tarih şimdiden merak edilmeye başlandı. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) daha önce 2019-2020 eğitim öğretim yılı takvimini duyurmuştu. Buna göre, yeni eğitim öğretim yılı eylül ayında başlayarak ilk ders zili çalacak. Peki, okullar hangi tarihte açılacak?

18.06.2019Gündem
Okullar bu yıl ne zaman açılacak İşte, tarih açıklaması

Okullar bu yıl ne zaman açılacak? İşte, tarih açıklaması!

Aileleri ve arkadaşları ile serbest zaman geçirme fırsatını yaz tatili ile yakalayacak olan öğrenciler, okullar ne zaman açılacak sorusuna yanıt aramaya devam ediyor. Peki, Milli Eğitim Bakanlığı'nın resmi verilerine göre okullar bu yıl ne zaman açılacak? İşte, binlerce kişinin merakla araştırdığı okullar ne zaman açılacak sorusunun cevabı

17.06.2019Gündem
Okullar ne zaman açılacak 2019 yaz tatili ne zaman bitiyor

Okullar ne zaman açılacak? 2019 yaz tatili ne zaman bitiyor?

Milyonlarca öğrenci 2018-2019 eğitim öğretim yılını tamamlayarak karneleri 14 Haziran Cuma gününde aldı. Karnelerin alınması ile birlikte, bir dönem boyunca sınavlarda yorulan öğrenciler 3 aylık yaz tatili sürecine girdi. Okulların kapanması ile, 2019-2020 eğitim öğretim yılı takvimi de şimdiden merak konusu oldu. İlk ders zilinin ne zaman çalacağını merak edenler '019 yaz tatili ne zaman bitiyor?' sorusu ile ilgili araştırma yapıyor. İşte, o konu ile ilgili detaylar.

14.06.2019Gündem