EKSTRA
MENÜ

Ara Tatil Ne Zaman

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.964 haberi bulunmuştur.

Ara Tatil Ne Zaman Haberleri

Okullar ne zaman açılacak 2021 Okulların açılış tarihi hakkında MEB açıklaması

Okullar ne zaman açılacak 2021? Okulların açılış tarihi hakkında MEB açıklaması

Okullar ne zaman açılacak sorusu için detaylar belli oldu . Bu yıl 2 Temmuz'da okulların kapanması ile öğrenciler, uzun bir tatilin ardından yeniden okullarına dönecekler. Türkiye'de normalleşme kararları sonrası okulların açılış tarihi için takvimi belirleyen Milli Eğitim Bakanlığı, 6 Eylül 2021 Pazartesi günü okulların açılacağını bildirdi. Bu karara göre milyonlarca öğrenci için ilk ders zili 6 Eylül'de çalacak. İşte, okulların açılacağı tarih ve süreç hakkında detaylı bilgiler

13.07.2021Gündem
Ara tatil ne zaman İşte Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından yapılan açıklama

Ara tatil ne zaman? İşte Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından yapılan açıklama

Nisan ayı ile birlikte, geçen yıl yapılan ara tatil uygulaması gündeme geldi. 1 haftalık dinlenme fırsatı bulmak isteyen milyonlarca öğrenci, ara tatil tarihini sorguluyor. Peki, nisan ara tatili ne zaman?

14.04.2021Gündem
Ara tatil ne zaman MEB açıkladı

Ara tatil ne zaman? MEB açıkladı

Nisan ayı ile birlikte, geçen yıl yapılan ara tatil uygulaması gündeme geldi. 1 haftalık dinlenme fırsatı bulmak isteyen milyonlarca öğrenci, ara tatil tarihini sorguluyor. Peki, nisan ara tatili ne zaman?

13.04.2021Gündem
Okullar ne zaman kapanacak, ikinci dönem ara tatil olacak mı MEB duyurdu: İşte 2021 yaz tatili takvimi

Okullar ne zaman kapanacak, ikinci dönem ara tatil olacak mı? MEB duyurdu: İşte 2021 yaz tatili takvimi!

Okulların kapanacağı tarih için geri sayım başladı. Kademeli yüz yüze eğitim bir çok ilde devam ederken, Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan yeni açıklama geldi. Yaz tatili takvimi ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Bakan Selçuk milyonlarca veli ve öğrencinin merakla beklediği, okullar ne zaman kapanacak? sorusuna "15 Şubat'taki iki haftayı üç hafta yaptık. Yani bu ara tatili alarak oraya ekledik ve bir ara tatilden ziyade hatta okulun uzatılmasıyla ilgili de planlamalarımız var." yanıtını verdi. Planlamaya göre okullar yaz ortalarına kadar devam edecek. İşte, okulların kapanacağı tarih ve yaz tatili ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

13.03.2021Gündem
Milyonlarca öğrenci bu sorulara yanıt arıyor: Nisan tatili ne zaman Ara tatil olacak mı

Milyonlarca öğrenci bu sorulara yanıt arıyor: Nisan tatili ne zaman? Ara tatil olacak mı?

2020-2021 eğitim öğretim sezonuna devam eden öğrenciler, mart ayının başlamasıyla birlikte ara tatil sorgulamalarını yoğunlaştırdı. Milyonlarca öğrenci, geçtiğimiz yıllarda uygulanan ara tatilin, bu yarıyıl olup olmayacağını sorguluyor. Peki, Nisan tatili ne zaman? Ara tatil olacak mı?

7.03.2021Gündem
Ara tatil ne zaman Ara tatil olacak mı Nisan ara tatil tarihi araştırılıyor

Ara tatil ne zaman? Ara tatil olacak mı? Nisan ara tatil tarihi araştırılıyor

İlk ve orta öğretimlerine devam eden milyonlarca öğrencinin merak ettiği konulardan biri de nisan ara tatil tarihi oldu. Haziran'da başlayacak yaz tatilinin tarihinin yanı sıra nisan ayında tatil olup olmayacağı araştırılıyor. Peki, ara tatil ne zaman? Ara tatil olacak mi?

4.03.2021Gündem
Ara tatil ne zaman başlayacak İşte 2021 ara tatili hakkında bilgi

Ara tatil ne zaman başlayacak? İşte 2021 ara tatili hakkında bilgi

Öğrenciler yarıyıl tatiline bugün başlayacak. Türkiye genelinde koronavirüs tedbirleri kapsamında yürütülen uzaktan eğitim bugün sona erecek. Şimdi ise ikinci ara tatilin başlangıç tarihi merak konusu oldu. Peki, ara tatil ne zaman başlayacak?

22.01.2021Gündem
Üç haftalık tatil ne zaman başlayacak Eğitime 3 haftalık ara ocak ayında verilecek

Üç haftalık tatil ne zaman başlayacak? Eğitime 3 haftalık ara ocak ayında verilecek

Milli Eğitim Bakanlığı, ocak ayında yarıyıl tatil süresine (15 tatil) ikinci dönemdeki bir haftalık ara tatil süresinin de eklenmesiyle okullara 3 haftalık ara verileceğini açıklanmıştı. Bir süredir uzaktan eğitimlerini sürdüren öğrencilerin ana gündem konulardan biri de 3 haftalık tatilin başlayacağı tarih oldu. Peki, üç haftalık tatil ne zaman başlayacak? E

5.01.2021Gündem
Sömestr tatili tarihleri: 15 tatil ve ara tatil uzatıldı mı, ne zaman MEB duyurdu

Sömestr tatili tarihleri: 15 tatil ve ara tatil uzatıldı mı, ne zaman? MEB duyurdu!

Ara tatil ve 15 tatil takvimi Milli Eğitim Bakanlığı'ndan gelen açıklama ile beraber netleşti. Koronavirüs pandemisi nedeniyle uzaktan eğitim süreci uzarken, MEB ikinci dönem için yeni yol haritasını belirledi. Yeni yapılan açıklamaya göre, 25 Ocak Pazartesi günü başlayacak yarı yıl tatil süresine ikinci dönemdeki bir haftalık ara tatil süresinin de eklendiği bildirildi. Gözler şimdi sömestr tatilinin tarihlerinde. Peki, 15 tatil ve ara tatil ne zaman başlayacak? İşte, 15 tatil ve ara tatil takvimi ile ilgili Bakanlık'tan yapılan açıklamanın ayrıntıları.

19.12.2020Eğitim
Ara tatil ne zaman bitiyor Ara tatil uzatılacak mı Bakan Selçuk konuştu

Ara tatil ne zaman bitiyor? Ara tatil uzatılacak mı? Bakan Selçuk konuştu!

Yeni eğitim öğretim dönemi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını tedbirleri kapsamında TRT EBA, EBA ve canlı dersler kullanılarak uzaktan eğitim yoluyla 31 Ağustos'ta başlamıştı. Geçtiğimiz günlerde milyonlarca öğrenci ve öğretmen, kasım ayı ara tatiline başladı. Şimdi ise ara tatilin ne zaman biteceği ve uzatılıp uzatılmayacağı merak konusu oldu. Peki, Ara tatil ne zaman bitiyor? Ara tatil uzatılacak mı?

19.11.2020Gündem
Ara tatil ne zaman bitiyor, uzayacak mı Bakan Selçuktan ara tatil açıklaması

Ara tatil ne zaman bitiyor, uzayacak mı? Bakan Selçuk'tan ara tatil açıklaması

Ara tatil tarihleri ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Ara tatil 2020 yılında 16 Kasım’da başladı. Öğrenciler hafta sonu tatili ile beraber 13 Kasım’dan itibaren tatile başladılar. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ‘Tatilden sonraki süreçte hepimiz, yani tüm kademelerdeki öğrenciler ve tüm öğretmenler, okullarımıza dönmek temennisindeyiz.’ dedi. Peki, ara tatil ne zaman bitiyor?

16.11.2020Gündem
Ara tatil ne zaman bitecek İşte kasım ara tatilinin bitiş tarihi

Ara tatil ne zaman bitecek? İşte kasım ara tatilinin bitiş tarihi

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yeni eğitim öğretim dönemi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını tedbirleri kapsamında TRT EBA, EBA ve canlı dersler kullanılarak uzaktan eğitim yoluyla 31 Ağustos'ta başlatılmıştı. 13 Kasım Cuma günü ise son ders zili çaldı ve eğitim yılının ilk ara tatili başladı. Peki, ara tatil ne zaman bitecek?

14.11.2020Gündem
Okullarda kasım ara tatili kaç gün Ara tatil ne zaman bitecek MEB açıklaması

Okullarda kasım ara tatili kaç gün? Ara tatil ne zaman bitecek? MEB açıklaması

Kasım ara tatili ile ilgili heyecan giderek artıyor. Ara tatil ile ilgili açıklama yapan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, ‘16 Kasım Pazartesi günü tüm öğrencilerimiz için bir haftalık ara tatil başlıyor.’ dedi. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayımlanan takvime göre hafta sonu tatili ile beraber ara tatil bugünden itibaren başlayacak. TRT EBA kanallarında ara tatilde telafi yapmak isteyen öğrenciler için dönem içindeki ders programlarının özet tekrarları yayınlanacak. İşte detaylar

13.11.2020Gündem
Okullarda kasım ara tatili olacak mı Ara tatil ne zaman Bakan Selçuktan açıklama

Okullarda kasım ara tatili olacak mı? Ara tatil ne zaman? Bakan Selçuk'tan açıklama

Ara tatil ile ilgili son dakika açıklamaları yakından takip ediliyor. Koronavirüs önlemleri kapsamında aşamalı şekilde yüz yüze eğitime geçilmesinin ardından gözler tatil açıklamasına çevrildi. Daha önce Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayımlanan 2020-2021 eğitim öğretim takvimi içerisinde tarihler ile ilgili bilgi verilmişti. Son açıklama ise Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk,'tan geldi. İşte detaylar...

12.11.2020Gündem
İlk ara tatil ne zaman başlayacak İşte Kasım ara tatil takvimi

İlk ara tatil ne zaman başlayacak? İşte Kasım ara tatil takvimi!

18 milyon öğrencinin 2020-2021 eğitim yılının birinci döneminde dersleri devam ediyor. Online ve yüz yüze olarak devam eden eğitimin başlamasının üzerinden süre geçmesinin ardından, ara tatil takvimi gündeme geldi. Peki, İlk ara tatil ne zaman başlayacak?

11.11.2020Gündem
Okullar ne zaman ara tatile girecek Ara tatil ne zaman başlıyor

Okullar ne zaman ara tatile girecek? Ara tatil ne zaman başlıyor?

Okullarda ara tatil, Milli Eğitim Bakanlığı'nın belirlediği takvimde gerçekleşecek. Geçtiğimiz dönem yıl içerisinde iki kez ara tatil veren okullarda, öğretmenler için meslek içi eğitim, öğrenciler içinse tatil imkanı ortaya çıktı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından her yıl uygulanacağı bilgileri paylaşılan ara tatil hakkında bu yıl herhangi bir değişiklik uygulanacak mı? İşte, pandemi dolayısıyla üzerinde bir değişiklik uygulanıp uygulanmayacağı merak edilen kasım ara tatili hakkında detaylı bilgiler

9.11.2020Gündem
Ara tatil ne zaman, olacak mı Kasım ara tatili hakkında Bakan Selçuk’tan açıklama

Ara tatil ne zaman, olacak mı? Kasım ara tatili hakkında Bakan Selçuk’tan açıklama

Ara tatil tarihleri ile ilgili araştırmalar hızlandı. Koronavirüsle mücadele kapsamında devam eden uzaktan eğitimde kademeli olarak yüz yüze eğitime geçiliyor. Öğrenciler bu yıl ara tatilin olup olmayacağını öğrenmek istiyorlar. Milli Eğitim Bakanlığı daha önce yayınladığı takvim içerisinde tatil tarihlerini duyurmuştu. Peki bu yıl kasım ara tatili olacak mı? İşte MEB tarafından yayımlanan ara tatil tarihleri ve Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un açıklaması…

6.11.2020Gündem
Okullar ne zaman ara tatile girecek İşte Kasım ara tatilinin başlayacağı tarih

Okullar ne zaman ara tatile girecek? İşte Kasım ara tatilinin başlayacağı tarih!

Kasım ayının gelmesi ile birlikte ara tatiller hakkındaki araştırmalar da hız kazandı. İlk kez geçtiğimiz yıl uygulamaya koyulan ve kasım ile nisan ayında organize edilen ara tatillerden ilkinin, bu eğitim yılı için ne zaman başlayacağı ve kaç gün süreceği gibi detaylar öğrencilerce sorgulanıyor. Peki, ara tatil ne zaman başlayacak?

5.11.2020Gündem
Ara tatil ne zaman Okullar kasımda ara tatil olacak mı MEB takvimi

Ara tatil ne zaman? Okullar kasımda ara tatil olacak mı? MEB takvimi

Ara tatilin yapılıp yapılmayacağı merak edilen konular arasında yerini aldı. Koronavirüs önlemleri kapsamında bir süredir devam eden uzaktan eğitimde haftanın belirli günleri olacak şekilde kademeli şekilde yüz yüze eğitime geçiliyor. Öğrenciler kasım ayının gelmesi ile beraber ara tatil tarihlerini araştırmaya başladılar. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından daha önce yayımlanan takvim içerisinde ara tatil tarihleri duyurulmuştu. Peki bu yıl ara tatil olacak mı? İşte güncel açıklamalar

5.11.2020Gündem
Okullar kasım ara tatili olacak mı Ara tatil ne zaman İşte MEB takvimi

Okullar kasım ara tatili olacak mı? Ara tatil ne zaman? İşte MEB takvimi

Okulların kademeli bir şekilde açılmaya başlamasının ardından öğrenciler tarafından ara tatil tarihleri merak edilmeye başlandı. 2020-2021 eğitim öğretim döneminde koronavirüs nedeni ile aşamalı şekilde yüz yüze eğitime geçiliyor. 2 Kasım’dan itibaren ortaokul 5. ve lise 9. sınıf öğrencileri için yüz yüze eğitim verilmeye başlandı. Peki bu yıl ara tatil olacak mı, ne zaman olacak? İşte MEB takvimi ve Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un konu ile ilgili açıklaması

3.11.2020Gündem
Kasım ara tatili ne zaman başlayacak İşte MEBin 2020-2021 ara tatil takvimi

Kasım ara tatili ne zaman başlayacak? İşte MEB'in 2020-2021 ara tatil takvimi!

Ara tatiller hakkındaki araştırmalar son günlerde hız kazandı. 'Ara tatil ne zaman?' sorusu, kasım ayına kısa bir süre kala internette yoğun şekilde sorgulanıyor. Büyük çoğunluğu online olarak eğitimlerine devam eden öğrenciler ara tatil tarihini merak ediyor. Peki, kasım ara tatili ne zaman başlayacak?

28.10.2020Gündem
Okullarda ilk ara tatil ne zaman İşte MEBin 2020 eğitim yılı için açıkladığı tarih bilgisi

Okullarda ilk ara tatil ne zaman? İşte MEB'in 2020 eğitim yılı için açıkladığı tarih bilgisi

2020-2021 eğitim yılının ilk ara tatili kasım ayında yapacak olan ilköğretim ve orta öğretim öğrencileri, 'Kasım tatili ne zaman başlayacak? sorusunun cevabını almak için araştırmalarını yoğunlaştırdı. Yüz yüze eğitimin kapsamının genişletilmesiyle birlikte araştırmalarına hız veren öğrenciler MEB'in açıklamalarını sorguluyor. Peki, okullarda ilk ara tatil ne zaman?

23.10.2020Gündem
Okullarda ilk ara tatil ne zaman İşte MEBin açıkladığı tarih bilgisi

Okullarda ilk ara tatil ne zaman? İşte MEB'in açıkladığı tarih bilgisi

2020-2021 eğitim yılının ilk ara tatili kasım ayında yapacak olan ilköğretim ve orta öğretim öğrencileri, 'Kasım tatili ne zaman başlayacak? sorusunun cevabını almak için araştırmalarını yoğunlaştırdı. Yüz yüze eğitimin kapsamının genişletilmesiyle birlikte araştırmalarına hız veren öğrenciler MEB'in açıklamalarını sorguluyor. Peki, okullarda ilk ara tatil ne zaman?

21.10.2020Gündem
Okullarda ara tatil ne zaman başlayacak İşte ilk ara tatil tarihi

Okullarda ara tatil ne zaman başlayacak? İşte ilk ara tatil tarihi

18 milyon öğrencinin 2020-2021 eğitim yılının birinci döneminde dersleri devam ediyor. Online ve yüz yüze olarak devam eden eğitimin başlamasının üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen, ara tatil takvimi şimdiden gündeme geldi. Peki, ilk ara tatil ne zaman? Kasım ara tatili ne zaman başlayacak?

20.10.2020Gündem
Ara tatil ne zaman, okullar ne zaman tatil olacak İşte MEB tarafından açıklanan 2020-2021 takvimi

Ara tatil ne zaman, okullar ne zaman tatil olacak? İşte MEB tarafından açıklanan 2020-2021 takvimi

Koronavirüs önlemleri dahilinde kademeli eğitimin başlaması ile birlikte tatil takvimi hem öğrenciler hem de veliler tarafından merak edilen konular arasında yer alıyor. Kasım ara tatilinin ne zaman olacağı ile ilgili araştırmalar okulların açılmasının ardından yoğun ilgi görüyor. 12 Ekim itibari ile Milli Eğitim Bakanlığının yüz yüze eğitime geçiş planlamasının ikinci aşaması başladı. MEB tarafından yayımlanan takvim içerisinde ara tatil tarihleri duyuruldu. İşte ilk ara tatil tarihleri

14.10.2020Gündem
İlk ara tatil ne zaman başlayacak İşte 2020-2021 MEB ara tatil takvimi

İlk ara tatil ne zaman başlayacak? İşte 2020-2021 MEB ara tatil takvimi

2020-2021 eğitim yılı 31 Ağustos'ta online şekilde uzaktan başlamıştı. Şimdi ise pek çok sınıfta kademeli yüz yüze eğitim uygulanıyor. Bu gelişeler yaşanırken, bir yandan da öğrenciler, eğitimciler ve öğrenci velileri de MEB'in belirlediği eğitim yılı tatil takvimini araştırıyor. Peki, bu yıl ilk ara tatil ne zaman? Kasım ara tatili ne zaman başlayacak?

13.10.2020Gündem
Kasım tatili ne zaman başlayacak İşte 2020-2021 ara tatil takvimi

Kasım tatili ne zaman başlayacak? İşte 2020-2021 ara tatil takvimi!

'Kasım ara tatili ne zaman başlayacak?' sorusunun cevabı merak konusu olmaya devam ediyor. Okullarda ilk yarı dönemin uzaktan eğitimle ilerlemesiyle beraber ara tatiller takvimi merak konusu oldu. 2020-2021 eğitim döneminde, eğitim hayatına farklı kademelerde devam eden milyonlarca öğrenci kasım ve nisan aylarında yapılması planlanan ara tatillerden ilki için geri sayıma başladı. Peki, kasım ara tatili ne zaman?

5.10.2020Gündem
Ara tatil ne zaman İşte 2020-2021 eğitim yılı ilk ara tatil tarihi

Ara tatil ne zaman? İşte 2020-2021 eğitim yılı ilk ara tatil tarihi!

31 Ağustos'ta 2020-2021 eğitim dönemine başlayan yaklaşık 18 milyon öğrenci, kasım ayındaki ara tatille birlikte bir haftalık dinlenme fırsatı bulacak. İkinci yılında uygulanacak ara tatilin, kasım ayının kaçında başlayacağını merak eden öğrenciler ve aileleri, MEB'in yayımladığı tarihleri öğrenmek istiyor. Peki, ara tatil ne zaman?

5.10.2020Eğitim
Ara tatil ne zaman İşte 2020-2021 eğitim yılı ilk ara tatil tarihi

Ara tatil ne zaman? İşte 2020-2021 eğitim yılı ilk ara tatil tarihi!

31 Ağustos'ta 2020-2021 eğitim dönemine başlayan yaklaşık 18 milyon öğrenci, kasım ayındaki ara tatille birlikte bir haftalık dinlenme fırsatı bulacak. İkinci yılında uygulanacak ara tatilin, kasım ayının kaçında başlayacağını merak eden öğrenciler ve aileleri, MEB'in yayımladığı tarihleri öğrenmek istiyor. Peki, ara tatil ne zaman?

4.10.2020Gündem
Ara tatil ne zaman İşte 2020-2021 eğitim yılı ara tatil takvimi

Ara tatil ne zaman? İşte 2020-2021 eğitim yılı ara tatil takvimi!

Milyonlarca öğrencinin online eğitimle ders başı yapmasının ardından, tatil günleri şimdiden gündeme gelmeye başladı. Koronavirüs nedeniyle okullarından bu dönem de uzak kalacak öğrenciler, 'ilk ara tatil ne zaman?' sorusunun cevabını araştırıyor. Diğer yandan veliler de MEB 2020-2021 ara tatil takvimini araştırıyor. Peki, ara tatil ne zaman başlıyor?

13.09.2020Gündem
Ara tatil ne zaman İşte 2020 2021 eğitim yılı ara tatil tarihleri

Ara tatil ne zaman? İşte 2020 2021 eğitim yılı ara tatil tarihleri!

Yeni eğitim-öğretim yılı uzaktan eğitimle başladı. Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB) başlatılan uzaktan eğitim, 18 Eylül Cuma gününe kadar sürecek, 21 Eylül'de yüz yüze eğitime 'aşamalı ve seyreltilmiş' şekilde geçilmesi planlanıyor. Peki ara tatil ne zaman?

2.09.2020Gündem
Nisandaki 1 hafta tatil ne zaman İkinci ara tatil o tarihte başlayacak

Nisan'daki 1 hafta tatil ne zaman? İkinci ara tatil o tarihte başlayacak

Bu eğitim yılının ikinci ara tatili için geri sayım devam ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) 13 haftalık yaz tatilinin iki haftasının nisan ve kasım aylarında birer haftalık ara tatil olarak planlamıştı. Şubat ayında sınavlar, ödevler ve sözlülerle geçecek yorucu bir dönemin açılışını yapan öğrenciler ve en az onlar kadar yoğun bir tempoda olan veliler, nisan ayı ara tatilinin tarihini merak ediyor. Peki, ara tatil ne zaman başlayacak?

10.03.2020Gündem
İkinci ara tatil ne zaman ve kaç gün 2020 okullar ne zaman kapanacak

İkinci ara tatil ne zaman ve kaç gün? 2020 okullar ne zaman kapanacak?

Yaz tatili için geri sayıma başlayan öğrenciler, öncesinde girecekleri ikinci ara tatil dönemiyle ilgili araştırmalarına başladı. Özellikle mart ayı ilerlerken dönemin ilk sözlü ve yazılı sınavlarına girmeye başlayan öğrenciler, MEB takvimine göre ara tatilin hangi tarihte başlayacağını sorguluyor. Peki, ikinci ara tatil ne zaman ve kaç gün? 2020 okullar ne zaman kapanacak? İşte, ara tatil takvimiyle ilgili merak edilen bazı bilgiler.

8.03.2020Gündem
Nisan ara tatili ne zaman başlayacak Okullar ne zaman kapanacak

Nisan ara tatili ne zaman başlayacak? Okullar ne zaman kapanacak?

İlk ve orta öğretimlerine devam eden milyonlarca öğrencinin bir numaralı gündem maddesi okulların kapanış tarihi oldu. Haziran'da başlayacak yaz tatilinin tarihinin yanı sıra nisan ayında 1 hafta olarak planlanan ara tatilin tarihi de merak ediliyor. Peki, nisan ara tatili ne zaman başlayacak? Okullar ne zaman kapanacak?

6.03.2020Gündem
Ara tatil ne zaman Okullarda ara tatil ne zaman 2020

Ara tatil ne zaman? Okullarda ara tatil ne zaman 2020?

Okullarda ara tatil için geri sayım başladı. Bu yıl ilk kez uygulanan ara tatil yönetmeliği, bahar aylarında öğrencilere derslerden bir süre uzaklaşıp nefes alma imkanı yaratacak. Uygulama aracılığıyla öğrencilerin yapacağı tatilin süresi 1 hafta olacak. Peki, ara tatil ne zaman başlayacak? İşte, 2020 yılında okulların tatil olacağı günler hakkında detaylı bilgiler

3.03.2020Eğitim
Ara tatil ne zaman hangi tarihte Okullar ne zaman kapanacak

Ara tatil ne zaman hangi tarihte? Okullar ne zaman kapanacak?

2019-2020 eğitim öğretim yılı ikinci dönemi 3 Şubat tarihinde başladı. Okullarda sınav ve sözlülere katılan öğrenciler, ara tatilin ne zaman başlayacağını ve tatilin kaç gün olacağını araştırıyor. Mart ayının gelmesiyle beraber okulların kapanacağı tarih planlarına yön vermek isteyen veliler tarafından da gündeme geldi. Peki, Ara tatil ne zaman hangi tarihte? Okullar ne zaman kapanacak? İşte, o konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler.

29.02.2020Gündem

Okullar ne zaman tatili girecek? İkinci ara tatil ne zaman?

Eğitim hayatına devam eden milyonlarca öğrenci ve bu öğrencilerin aileleri, okulların ne zaman yaz tatiline gireceğini öğrenmek istiyor. 2020 yaz tatili planını şimdiden şekillendirmek isteyen vatandaşlar, konuya dair sağlıklı ve kesin bilgiler elde etmek istiyor. Öte yandan bu eğitim yılının planlanan ikinci ara tatilinin ne zaman olduğu da merak konusu oldu. Peki, okullar ne zaman tatili girecek? İkinci ara tatil ne zaman?

26.02.2020Gündem
İkinci dönem ara tatil ne zaman 2020 Okullar ne zaman kapanacak

İkinci dönem ara tatil ne zaman 2020? Okullar ne zaman kapanacak?

3 Şubat'ta ikinci döneme başlayan milyonlarca öğrenci okullar ne zaman kapanacak sorusuna yanıt aramaya başladı. 2019-2020 MEB takvimine göre, okulların kapanacağı tarihe ilişkin detaylar paylaşıldı. Okullarda ilk sınavlar başlarken 2020 ara tatil tarihi de gündeme geldi. Peki, ikinci dönem ara tatil ne zaman? Okullar ne zaman kapanacak? İşte, okulların kapanacağı ara tatil dönemine ilişkin ayrıntılı bilgiler.

22.02.2020Gündem
İkinci dönem ara tatil ne zaman başlıyor Nisan ara tatili kaç gün MEB duyurdu

İkinci dönem ara tatil ne zaman başlıyor? Nisan ara tatili kaç gün? MEB duyurdu!

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından açıklanan ara tatil takvimi son günlerde araştırılmaya başlandı. Sömestr tatilini geride bırakan milyonlarca öğrenci, nisan ayında yapılacak ikinci ara tatilin kaç gün süreceğini sorguluyor. Öğrencilerin yanı sıra tatil planı yapan veliler de ara tatilin ne zaman başlayacağını öğrenmek istiyor. Peki, nisan ara tatili kaç gün? İkinci dönem ara tatil ne zaman başlıyor? İşte, 2019 2020 eğitim öğretim dönemi ara tatil başlangıç tarihi.

19.02.2020Gündem
İkinci ara tatil ne zaman başlıyor 2019 2020 ara tatil kaç gün olacak

İkinci ara tatil ne zaman başlıyor? 2019 2020 ara tatil kaç gün olacak?

15 tatili geride bırakan öğrenciler ikinci ara tatil dönemi için araştırma yapmaya şimdiden başladı. Bu sene uygulamaya konulan ara tatillerin 2019 2020 eğitim öğretim dönemi takvimine göre, hangi tarihe denk geldiğini öğrenmek isteyen öğrenciler, bir yandan da ara tatil kaç gün olacak sorusunun cevabını merak ediyor. Peki, İkinci ara tatil ne zaman başlıyor? 2019 2020 ara tatil kaç gün olacak? İşte, o konu hakkında ayrıntılar.

18.02.2020Gündem
Nisan ara tatili ne zaman başlayacak

Nisan ara tatili ne zaman başlayacak?

18 milyon öğrencinin sömestr tatili sonrası ders başı yapması ile 2019-2020 eğitim yılının ikinci döneminde dersler başladı. Okulların açılmasının üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen, ara tatil takvimi şimdiden gündeme geldi. Peki, ikinci ara tatil ne zaman? Nisan ara tatili ne zaman başlayacak?

12.02.2020Gündem
Ara tatil ne zaman başlıyor İkinci ara tatil hangi tarihte MEB 2019 2020 eğitim öğretim takvimi

Ara tatil ne zaman başlıyor? İkinci ara tatil hangi tarihte? MEB 2019 2020 eğitim öğretim takvimi

Yarıyıl tatili sonrası ikinci döneme başlayan milyonlarca öğrenci, ikinci ara tatil dönemini şimdiden araştırmaya başladı. Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) 2019 2020 eğitim öğretim takvimini sorgulayan öğrenciler, ara tatille beraber okulların kapanacağı tarihi öğrenmek istiyor. Peki, ara tatil ne zaman başlıyor? İkinci ara tatil hangi tarihte? İşte, MEB 2019 2020 eğitim öğretim takvimine göre o konunun merak edilen yanıtı.

11.02.2020Gündem
Okullarda ikinci ara tatil ne zaman

Okullarda ikinci ara tatil ne zaman?

Yaklaşık 18 milyon öğrenci 2019-2020 eğitim öğretim yılının ilk ara tatilini 18-22 Kasım'da yaptı gözler şimdi nisan ayında yapılması planlanan ikinci ara tatilin tarihinde. Milyonlarca öğrencinin yanı sıra öğrenci velileri ile eğitimciler de ara tatilin tarihini araştırıyor. Peki, ara tatil ne zaman? Okullar ne zaman kapanacak?

8.02.2020Gündem
İkinci ara tatil ne zaman Nisan ara tatili ne zaman başlayacak

İkinci ara tatil ne zaman? Nisan ara tatili ne zaman başlayacak?

Okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim okullarındaki öğrenciler, öğrenci velileri ve eğitimcileri ilgilendiren ara tatil için geri sayım başladı. 2019-2020 eğitim öğretim yılının ikinci döneminin başlamasıyla birlikte ara tatilin tarihine yönelik araştırmalar hız kazandı. Peki, Nisan ara tatili ne zaman başlayacak? İkinci ara tatil ne zaman?

4.02.2020Gündem
MEB 2019 2020 takvimi: Sömestr tatili ne zaman bitiyor 15 tatilin bitmesine kaç gün kaldı

MEB 2019 2020 takvimi: Sömestr tatili ne zaman bitiyor? 15 tatilin bitmesine kaç gün kaldı?

17 Ocak tarihinde karnelerini alan milyonlarca öğrenci tatilin son günlerinde okulların açılacağı tarihi sorgulamaya başladı. Yarıyıl tatilinde dinlenme fırsatı yakalayan yaklaşık 18 milyon öğrenci, ilk ders zilinin çalmasıyla ikinci döneme başlayacak. MEB 2019 2020 eğitim öğretim dönemi takvimine göre, sömestr tatili ne zaman bitiyor sorusunun yanıtı hızla araştırılıyor. Peki, 15 tatilin bitmesine kaç gün kaldı? İşte, o konu hakkında ayrıntılar.

29.01.2020Gündem
Okullar ne zaman açılacak 15 tatil ne zaman bitecek

Okullar ne zaman açılacak? 15 tatil ne zaman bitecek?

2019-2020 eğitim ve öğretim yılının ikinci yarısı için hazırlıklarını tamamlayan öğrenciler, okullarda ikinci dönemin ne zaman başlayacağını araştırmaya başladı. '15 tatil ne zaman hangi gün bitecek?' sorusunun yanıtı milyonlarca öğrenci tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Peki, okullar ne zaman açılacak? 15 tatil ne zaman bitecek?

23.01.2020Gündem
2019 2020 okullar ne zaman açılacak İkinci dönem ne zaman başlıyor

2019 2020 okullar ne zaman açılacak? İkinci dönem ne zaman başlıyor?

Geçtiğimiz cuma karnelerini alan milyonlarca öğrenci tatilin ilk günlerinde şimdiden okulların açılacağı tarihi araştırmaya başladı. 15 gün boyunca ilk dönemin yorgunluğunu atacak olan öğrenciler, ikinci dönemin Milli Eğitim Bakanlığı takvimine göre hangi tarihte başlayacağını öğrenmek istiyor. Peki, 2019 2020 okullar ne zaman açılacak? İkinci dönem ne zaman başlıyor? İşte, yarıyıl tatilinin biteceği tarihle ilgili merak edilen bilgiler.

20.01.2020Gündem
2020 karneler ne zaman alınacak Yarıyıl tatili ocak ayının kaçında ve kaç gün

2020 karneler ne zaman alınacak? Yarıyıl tatili ocak ayının kaçında ve kaç gün?

Eylül ayında başlayan 2019 2020 eğitim öğretim dönemi ilk yarısı ocak ayında milyonlarca öğrencinin karnelerini almasıyla tamamlanacak. Türkiye'nin dört bir yanında ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri karne tatilinin başlayacağı günü sabırsızlıkla bekliyor. Öğrencilerin yanı sıra veliler de 15 tatil tarihlerine yönelik detayları merak ediyor. Peki, 2020 karneler ne zaman alınacak? Yarıyıl tatili ocak ayının kaçında ve kaç gün?

14.01.2020Gündem
Okullar ne zaman kapanacak 2020 Karne tatili ne zaman

Okullar ne zaman kapanacak? 2020 Karne tatili ne zaman?

2019 2020 eğitim öğretim döneminde 18-22 Kasım tarihlerinde ilk ara tatilini gerçekleştiren öğrenciler yarıyıl tatili için geri sayıma başladı. Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) takvimine göre sömestr tatilinin ne zaman başlayacağını araştıran öğrenci ve veliler karne tatili programlarını bu bilgilere göre şekillendirecek. Peki, okullar ne zaman kapanacak? 2020 karne tatili ne zaman? İşte, karne tatili ile okulların kapanacağı tarihle ilgili ayrıntılar.

13.01.2020Gündem
15 tatil ne zaman Sömestr ne zaman başlayacak

15 tatil ne zaman? Sömestr ne zaman başlayacak?

2019-2020 eğitim öğretim yılının ilk döneminin bitmesine artık çok az bir zaman kaldı. Yoğun sınav temposu ve derslerden bunalan öğrenciler, bir an önce 15 tatilin başlayacağı tarihi merak ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayımlanan 2019-2020 sınav takvimiyle birlikte okulların kapanacağı tarih belli oldu. Peki, 15 tatil ne zaman? Sömestr ne zaman başlayacak?

11.01.2020Gündem