MENÜ

Selülit Nasıl Geçer

Selülit Nasıl Geçer ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Selülit Nasıl Geçer haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 36 Selülit Nasıl Geçer haberi bulunmuştur.

Selülit Nasıl Geçer Haberleri

Selülit Sorununa Çözüm: İğneli Lipoliz

Selülit Sorununa Çözüm: İğneli Lipoliz

Selülit, hemen her kadının yaşadığı bir sorundur. Medikal Estetik Hekimi Dr. Meltem Ayran selülit sorununa çözüm olan iğneli lipoliz hakkında bilgiler verdi.

Selülitten Kaçınmak İçin Neler Yapılmalı

Selülitten Kaçınmak İçin Neler Yapılmalı?

Östrojen taşıdığı için her kadının bir gün selülit problemi ile karşılaşabileceğini söyleyen Plastik Cerrah Opr. Dr. Arif Eroğlu, selülitten kurulmak ve kaçınmak için yapılabilecekleri anlattı...

17.03.2020Kişisel Bakım
Selülit Tedavisi İçin Neler Yapılabilir

Selülit Tedavisi İçin Neler Yapılabilir?

Dr. Serdar Bora Bayraktaroğlu pek çok insan için dert olan selülit ve tedavi yöntemlerini anlatıyor.

Selülitleri Yok Eden Kahve Maskesi

Selülitleri Yok Eden Kahve Maskesi

Selülit, pek çok nedenden oluşabilen bir cilt problemidir ve kadınların korkulu rüyasıdır. Bikini sezonu açılmışken hala selülitlerinde şikayet eden varsa, harika bir tarif veriyoruz!

8 Adımda Selülitten Kurtulmanın Yolları

8 Adımda Selülitten Kurtulmanın Yolları

Yaz ayları yaklaşırken biz kadınları selülit telaşı sardı bile. Mini elbise, bikini, şort, mayo ve etekler gardroplarda ilk sıraya çıkarılacak fakat bacaklardaki portakal kabuğu görünümü buna engel oluyor. Peki selüliti nasıl azaltabilir, selülitten nasıl tamamen kurtulabiliriz?

30.04.2019Kişisel Bakım
Selüliti Evde Yok Etmenin Yolları

Selüliti Evde Yok Etmenin Yolları

Kadınların rahatsızlık duyduğu fiziksel sorunların başında selülit geliyor. Özellikle yaz aylarında daha can sıkıcı olan bu problemle evde mücadele mümkün. İşte yöntemlerden bazıları...

10.10.2018Kişisel Bakım
Selülitleri Yok Eden Doğal Kür Tarifi

Selülitleri Yok Eden Doğal Kür Tarifi

Doğal ve masrafsız bir kür tarifi. Hemen hemen herkesin mutfağında olabilecek malzemelerle selülitlerden kurtulmak mümkün. Tek yapılması gereken 14 gün boyunca aralıksız bu kürü uygulamak.

Yaz Gelmeden Selülitlerinizden Bu Yöntemlerle Kurtulun

Yaz Gelmeden Selülitlerinizden Bu Yöntemlerle Kurtulun!

Selülit birçok kadının ortak problemi arasında yer alsa da çözüm bu önerilerde!Yaza az bir süre kalırken tüm kadınların korkulu rüyası selülit yine gündemde. Daha çok kalça ve bacak bölgesinde görülen bu problem, vücut yağlarının bu kısımlardaki bağ dokusu tarafından fazla çekilmesiyle oluşuyor. Peki selülitlerinizden nasıl kurtulabilirsiniz?

En Etkili Selülit Savar: Mezoterapi

En Etkili Selülit Savar: Mezoterapi

Yaz mevsimi öncesi başlayacağınız mezoterapi seanslarıyla en başta selülit, bölgesel yağlanma, sarkma ve gevşeme sorunlarını çözümleyebilirsiniz.

Selülitsavar yöntemler

Selülitsavar yöntemler

Çoğunlukla kötü beslenme alışkanlıklarının göstergesi olan selülit 7'den 70'e herkesin ortak problemi. İşte selülitle savaşınızda size yardımcı olacak yöntemler.

24.09.2015Sağlık

Çatlaklardan Nasıl Kurtulursunuz?

Aynaya bakmanın kabusa dönüştüğü çatlakları artık yok etmek mümkün. Nasıl mı? Sorumuzun cevabını Estetisyen Figen Yaşar Şen'den alacağız.

Selülitten Nasıl Kurtulunur

Selülitten Nasıl Kurtulunur?

Kadınların en büyük korkusu selülitler... İşte selülitlerden kurtulmak mümkün!

26.11.2014Kişisel Bakım
Selülitlerden bıktınız mı

Selülitlerden bıktınız mı?

Evinizde kolayca hazırlayabileceğiniz doğal yağlardan oluşan karışımlarla, selülitlerinizde gözle görülür bir azalma sağlayabilirsiniz. Bu yağlarla sadece bacaklarınıza masaj yaparak ya da sararak, evinizde kendi selülit tedavinizi kendiniz uygulayın!

21.03.2013Kişisel Bakım
O gün önlemsizdim

'O gün önlemsizdim'

Boşanması, yeni klibindeki tarzı, kimlerle mesajlaştığı... Ve son olarak selülitleri... Son dönemde neredeyse her adımı haber olan Gülben Ergen, “selülit” muhabbetine son noktayı Elele dergisine verdiği röportajda koydu: “Selülitler, bedenimin en güzel izleri... Ben bedenimle barışığım.” Ergen, fotoğrafların çekildiği gün önlemsiz olduğunu da söyledi.

30.06.2012Kelebek
İnanması zor ama o 5 aylık hamile

İnanması zor ama o 5 aylık hamile

Hamileliğinde yolu yarılayan Ebru Şallı Tan’ı görenler gözlerine inanamıyor. Formundan hiçbir şey kaybetmeyen hatta daha da güzelleşen Şallı, formunu nasıl koruduğunu, hamilelik sürecinde yaşadıklarını ve güzellik sırlarını Formsante dergisinin haziran sayısında anlattı.

28.05.2010Kelebek
Amazontalığın kitabı çıktı

Amazontalığın kitabı çıktı

Sosyoloji jargonumuza yeni bir terim girdi: Amazonta. Kadın savaşçı anlamındaki ‘amazon’la, kabalıkta ısrar edenleri tanımlayan ‘zonta’ sözcüğünün birleşmesinden oluşuyor. Amazontalık nedir derseniz, henüz bugüne kadar yapılmış dört başı mamur bir tanımı yok. Rahat davranan, çevreye kendini olduğu gibi dayatan kadın anlamına geliyor. 80’lerin kıro’sunu hatırlatan bu terim aslında iki radyocuya ait: Ayça Şen ile Bilge Kocaefe bir yıldır ‘Amazontalar’ adlı bir radyo programı hazırlıyor.

3.12.2005Kelebek
MEDYADAN : Magazin

MEDYADAN : Magazin

Dört yeni köşe yazarı : Önce lahanasız bir ninni - Hülya Avşar, Seda Sayan, Oya Aydoğan veee Yeliz Yeşilmen - Yeşilmen sözüm ona yazarlara laf atmış - Oya Aydoğan, Seda Sayan’ın seviyesine inemeyeceğini söylemiş - Hülya Avşar gazetecilere layık oldukları muameleyi yapmış - Saddam’ın falcısı olmakla övünebilir mi insan - Şimdi ağzısın işi var, demiş ihtiyar - Şok sorular, Özcan Deniz’in 999.960 hayranı tatilde mi vb alıntılar işte...

5.07.2004Kelebek
Panik Atak Paniklemeyin

Panik Atak! Paniklemeyin

Panik atak, insanı yanıltan fizik bulgularla kendisini gösteren özünde ruhsal bir bozukluktur. Bu hastalarda kalbe ait yakınmalar ön planda olduğundan sıklıkla ilk başvurdukları doktor kalp doktorlarıdır. Hastalığın özünde genetik yatkınlık olduğu düşünülmektedir. Başlangıç yaşı genellikle ergenliğin sonu ile 30 yaş arasındadır. Her yüz kişiden onunda hastalığın bulguları görülmekle birlikte toplumumuzda yüz kişiden dördünün panik atak tedavisi gerektirecek düzeyde hastalığı olduğu düşünülmektedir. Panik atak hastalığına kadınlarda daha sık rastlanmaktadır.

9.02.2004Kelebek
Voleybol oynayın, selülit probleminiz olmaz

Voleybol oynayın, selülit probleminiz olmaz

Eylül ayındaki Avrupa Şampiyonası'na hazırlanan voleybol milli takımının en büyük kozlarından birisi de 27 yaşındaki smaçör Natalia Hanikoğlu. 1.89 metrelik boyuyla 3 metreye kadar sıçrayabilen file üstünün korkulu rüyası.

2.08.2003Spor Arena

Yazar Sonuçları

Selülit Sorununuzu Bu Kış Çözümleyin!

Özellikle kadınlarda çok daha fazla görülen selülit sorunu, en fazla araştırılan estetik problemlerin başında geliyor. Ozon terapi ise, portakal kabuğu görüntüsüne son verebilecek en etkili yöntemlerden bir tanesi.

21.11.2016

Selülitler Dert Olmaktan Çıkıyor

SmoothShapes, lazer & vakumla çalışan ve ABD’de selülit tedavisinde FDA ve Amerikan Dermatoloji Derneği (ADD) onayı almış ameliyatsız bir uygulama ile selülitler dert olmaktan çıkıyor.

15.03.2016

Yazar, ressam, psikoterapist, ‘Can Manay’ sanılan Cem Mumcu: Gerçeklik kadar seksi hiçbir şey yoktur

‘Fi’, ortalığı yıkan bir kitaptı, dizisi de öyle oldu. En çok da Ozan Güven’in oynadığı Can Manay karakteri konuşuldu.

15.07.2017

Selülitleriniz için yarını bugünden düşünmeye başlayın

Biz kadınların yaz aylarında göz önünde olması nedeniyle bitmeyen sorunudur selülitler… Özellikle ünlü kadınların yazın baş belasıdır.

2.09.2012

Hepimiz Julia hepimiz Sharonuz

Yine nur topu gibi bir konumuz oldu… Çoğumuz bu konuda aynı düşünüyormuşuz ve gitgide birbirimize benzememiz herkese batmaktaymış. O kadar çok e-posta geldi ki, bazılarını yayınlamasam olmaz. Buyrun okuyun…

23.02.2010

Unut deyince UNUTULMUYOR

Merhaba Güzin abla, 28 yaşındayım ve Antalya’ da oturuyorum ; benim sorunum 2.5 yıldır çok sevdiğim, hatta áşık olduğum bir kız var.

7.09.2008

Kalçamla bacaklarımın üstü yumrularla kaplı

Sevgili ablacığım, sizi sanki yakın bir akrabam gibi görüyor ve seviyorum.

7.05.2008

Şişman kadınları bekleyen tehditler

Kilo fazlalığı veya şişmanlık herkes için kötü ama kadınlar için daha kötü bir durumdur.

7.08.2007

Evli kadının flörtü

Çok hoşuma gitti, bu konuda yolladığınız mailler. Yine çok damardan ve samimiler. Teşekkürler...

19.06.2007