EKSTRA
MENÜ

Ons Altın

Ons Altın haberleri sayfasında güncel ve son dakika Ons Altın hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 2.482 Ons Altın haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Ons Altın Haberleri

Son dakika... Altın fiyatlarında son durum

Son dakika... Altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları 1810 dolar seviyesinde yatay seyrini sürdürmeye devam ediyor. Gram altın 490 lira seviyesinden işlem görüyor.

4.08.2021Ekonomi
Son dakika... Altın fiyatlarında son durum Kritik veri bekleniyor

Son dakika... Altın fiyatlarında son durum! Kritik veri bekleniyor

ABD'de açıklanacak olan tarım dışı istihdam verisi öncesinde yatırımcılar pozisyon değişikliğinde bulunmadığından altın yatay seyre yöneldi.

3.08.2021Ekonomi
Altın fiyatlarında son durum Uzmanlardan yıl sonu için önemli tahmin...

Altın fiyatlarında son durum! Uzmanlardan yıl sonu için önemli tahmin...

Dolar kurunda yaşanan düşüşe bağlı olarak gram altın bugün mayıs ayı seviyesine dönerek 485 TL'yi gördü. Ons altın ise 1800 doların hemen üzerindeki seyrine devam ediyor. Uzmanlar 500 TL'nin altındaki fiyatın alım fırsatı olabileceği görüşünü belirtirken, yıl sonu için ise flaş tahminlerde bulundu.

2.08.2021Ekonomi
Yedi haftanın en düşük seviyesinde Altın ve dolarda neler oluyor

Yedi haftanın en düşük seviyesinde! Altın ve dolarda neler oluyor?

Doların dünyada değer kaybetmesinin etkisiyle dolarTL yaklaşık olarak 7 haftanın en düşük seviyesini görürken, EuroTL ise 3 ayın en düşük seviyelerine geriledi. Ons altında da Fed sonrası yükseliş hareketi sürerken; gram altın dolar kurunda yaşanan düşüşün etkisiyle değer kaybediyor. Dolar fiyatları ve altın fiyatlarında yaşanan son gelişmeleri ve olası senaryoları uzmanlar hurriyet.com.tr’ye değerlendirdi.

30.07.2021Ekonomi
Son dakika... Altın fiyatlarında son durum

Son dakika... Altın fiyatlarında son durum

ABD Merkez Bankası Fed'in politikasında değişikliğe gitmeyeceğini açıklamasının ardından altın fiyatları güçlenirken dolar tarafında düşüş yaşandı.

30.07.2021Ekonomi
Son dakika... Uzmanlar Fedin faiz kararını değerlendirdi

Son dakika... Uzmanlar Fed'in faiz kararını değerlendirdi

ABD Merkez Bankası (Fed), beklentiler dahilinde politika faizini değiştirmeyerek yüzde 0-0,25 aralığında sabit bıraktı. Inveo Portföy Fon Yönetim Müdürü Eral Karayazıcı, İntegral Yatırım Araştırma Müdürü Seda Yalçınkaya Özer ve Fon Yöneticisi Rıdvan Baştürk Fed'in kritik kararını hurriyet.com.tr'ye yorumladı.

28.07.2021Ekonomi
Son dakika... Altın güçlendi... İşte son fiyatlar

Son dakika... Altın güçlendi... İşte son fiyatlar

Doların dünyada önde gelen para birimleri karşısında zayıflaması nedeniyle altın fiyatlarında yükseliş görülmeye başlandı. Ons altın yeniden 1800 doların üzerine çıktı.

28.07.2021Ekonomi
Son dakika... Altın yatırımcıları dikkat İşte son fiyatlar

Son dakika... Altın yatırımcıları dikkat! İşte son fiyatlar

Fed'in faiz toplantısı öncesinde psikolojik seviye olan 1800 dolarda tutunmaya çalışan ons altın bu seviyeyi koruyamadı.

27.07.2021Ekonomi
Altın fiyatlarında son durum Uzmanlar tarih verdi

Altın fiyatlarında son durum! Uzmanlar tarih verdi

Gram altın fiyatı, şu dakikalarda 500 lira seviyesinde hareket ederken; ons altın fiyatı ise aynı dakikalarda 1808 dolar seviyesinde bulunuyor. Fon Yöneticisi Rıdvan Baştürk ve Biz Finansal Danışmanlık Kurucu Ortağı Murat Özsoy, tatil sonrası altın fiyatlarını hurriyet.com.tr'ye değerlendirirken; altın fiyatlarında yaşanacak olası hareketlilikler için tarih verdi.

26.07.2021Ekonomi
Son dakika... Altın fiyatlarında son durum

Son dakika... Altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları, 26 Temmuz 2021 Pazartesi günü, yatırımcıların gündeminde yer alıyor. Fed'in faiz kararını açıklamasına çok az bir süre kala altın fiyatları stabil kalmaya devam ediyor.

26.07.2021Ekonomi
Altın fiyatları bugün ne kadar 1 Gram altın kaç TL Altın fiyatlarında gözler o tarihe çevrildi...

Altın fiyatları bugün ne kadar? 1 Gram altın kaç TL? Altın fiyatlarında gözler o tarihe çevrildi...

Altın fiyatları ne kadar sorusu piyasayı takip edenler tarafından günün aranan konuları arasında yer alıyor. Gram altın fiyatı, şu dakikalarda 493 lira seviyesinde hareket ederken; ons altın fiyatı ise aynı dakikalarda 1796 dolar seviyesinde bulunuyor. Uzmanlar altın piyasasında kritik gün olarak 28 Temmuz'u işaret ediyor... İşte altın piyasasında son durum.

24.07.2021Ekonomi
Altın fiyatları gram altın çeyrek altın tam altın: Bugün (15 Temmuz) altın ne kadar, 1 gram altın kaç TL... İşte güncel altın fiyatları

Altın fiyatları gram altın çeyrek altın tam altın: Bugün (15 Temmuz) altın ne kadar, 1 gram altın kaç TL?... İşte güncel altın fiyatları

Altın fiyatları haftanın dördüncü işlem gününde altın yatırımcılarının gündemine geldi. Bugün altının gram fiyatı, güne yükselişle başlamasının ardından 503 lira seviyesinde işlem gördü. Gün boyu işlemine devam eden çeyrek altın ve gram altın Kapalıçarşı'da perşembe gününü tamamladı. Canlı altın fiyatları takip ekranına yansıyan altın fiyatlarına göre, ons altın fiyatı 1834 dolar seviyesine kadar yükselerek bir ayın en yüksek seviyesini görürken; gram altın fiyatı ise ons altında yaşanan yükselişin çarpan etkisiyle bir haftanın en yükseğinde hareket etti. Peki, bugün altın ne kadar, 1 gram altın kaç TL? İşte, 15 Temmuz güncel altın fiyatlar

15.07.2021Ekonomi
Altın fiyatları 1 ayın zirvesini gördü İşte 2 senaryo

Altın fiyatları 1 ayın zirvesini gördü! İşte 2 senaryo

Altının ons fiyatı, ABD Başkanı Powell’ın tahvil alımı azaltımı ile ilgili yaptığı açıklamalar sonrası yükselişini hızlandırarak yaklaşık bir ayın zirvesini gördü. Şu dakikalarda altının ons fiyatı 1826 dolar seviyesinde hareket ederken, gram altın ise 504 lira seviyesinde bulunuyor. Kısa vade içerisinde ons altın fiyatları üzerinde 2 farklı senaryo beklenirken; ilk senaryo ons altın fiyatının Fed etkisi ile 1700 dolara gerilemesi, ikinci senaryo da ise değer artışının 1900 dolar seviyesine kadar sürmesi bekleniyor.

14.07.2021Ekonomi
3 haftanın zirvesinde Altın için önemli tahmin

3 haftanın zirvesinde! Altın için önemli tahmin

Ons altın fiyatı yaklaşık 3 haftanın, gram altın fiyatı ise 2 haftanın zirvesini görürken, altın fiyatlarının seyri için yarın açıklanacak olan Fed Tutanakları kritik önemde olacak. Fed’in piyasalara istenilen mesajı vermesi halinde ons altında kademeli olarak 1900 dolara kadar bir yükseliş beklenirken; gram altında da ons altında yaşanabilecek olası yükselişin etkisiyle değer kazanılması bekleniyor. Biz Finansal Danışmanlık Kurucu Ortağı Murat Özsoy ve Inveo Portföy Fon Yönetim Müdürü Eral Karayazıcı altın fiyatları ile ilgili öngörülerini hurriyet.com.tr'ye değerlendirdi.

6.07.2021Ekonomi
Son dakika... Altın fiyatlarında yükseliş

Son dakika... Altın fiyatlarında yükseliş

Küresel piyasalarda ons altındaki değer kazanımı dikkatleri üzerine çekmeye başladı. Gram altın da 501 lirayı aştı.

6.07.2021Ekonomi
Uzman isimler yorumladı: Altında alım fırsatı mı

Uzman isimler yorumladı: Altında alım fırsatı mı?

Gram altın fiyatı, 7 haftanın en düşük seviyesini görürken; ons altın fiyatı ise 1760 dolar seviyesinin üzerinde hareket ediyor. Uzmanlar, önümüzdeki 2 haftalık sürecin altın fiyatlarının seyrinde kritik bir dönem olduğunu belirtirken, gram altında 485 lira seviyesinin önemli bir alım fırsatı olabileceği görüşünde. İşte uzmanların altın fiyatları hakkındaki öngörüleri...

30.06.2021Ekonomi
Xau Nedir Ve Açılımı Nasıldır Xau Neyin Kısaltmasıdır

Xau Nedir Ve Açılımı Nasıldır? Xau Neyin Kısaltmasıdır

Son zamanlarda sıkça duyduğunuz bir terimdir “XAU” fakat çoğu kimse bunun tam olarak ne olduğunu bilmiyor. XAU nedir, ne işe yarar ve nasıl takas edilir tüm detayları derledik.

27.06.2021Araştırma
Altın fiyatları kritik veri sonrası nasıl hareket etti

Altın fiyatları kritik veri sonrası nasıl hareket etti?

Gram altın fiyatı, şu dakikalarda 497 lira seviyesinde hareket ederken; ons altın fiyatı ise aynı dakikalarda 1782 dolar seviyesinde bulunuyor. Geçtiğimiz hafta ABD kanadından gelen veriler ve açıklamalar sonra sert düşüşler gördüğümüz altının ons fiyatı, şu sıralarda dar bantta hareket ediyor. ALB Forex Araştırma Müdürü Çayırlı, altın fiyatları analizini hurriyet.com.tr'ye yaptı.

24.06.2021Ekonomi
Son dakika... Altın fiyatlarında neler oluyor Düşüş hız kazandı...

Son dakika... Altın fiyatlarında neler oluyor? Düşüş hız kazandı...

Ons altın fiyatları Fed'in faiz artırımına gideceği beklentisiyle gerilemeye başladı. Buna paralel olarak gram altın da 500 liranın altına sarkmış oldu.

24.06.2021Ekonomi
Altın fiyatlarında kritik 2 gün

Altın fiyatlarında kritik 2 gün!

Gram altın fiyatı, şu dakikalarda 500 lira sınırında hareket ederken; ons altın fiyatı ise aynı dakikalarda 1776 dolar seviyesinde bulunuyor. Biz Finansal Danışmanlık Kurucu Ortağı Özsoy, “Bu hafta perşembe ve cuma günleri önemli. ABD’den yoğun bir veri akışı olacak" şeklinde uyardı.

22.06.2021Ekonomi
Altın fiyatları anlık canlı takip: Altın fiyatları düştü mü, yükseldi mi 1 gram ve çeyrek altın ne kadar

Altın fiyatları anlık canlı takip: Altın fiyatları düştü mü, yükseldi mi? 1 gram ve çeyrek altın ne kadar?

Altın fiyatları canlı takibi ile yatırımcılar piyasaları takip ediyor. Haftanın ilk işlem gününde altın yatırımında bulunacak olanlar veya yatırımlarını değerlendirecekler, bir yandan da uzmanların altın fiyatları yorumlarını inceliyor. Analistler ons altın için ilk direnç noktasının 1797 dolar olduğuna işaret etti. Destek noktası olarak ise 1769 dolar seviyesini öne çıkardılar. Desteğin kırılması halinde de 1744 dolar seviyesine kadar düşüşün olabileceğine dikkat çektiler. Peki, altın fiyatlarında son durum ne? Altın fiyatları düştü mü, yükseldi mi? 1 gram ve çeyrek altın ne kadar?

21.06.2021Ekonomi
Son dakika... Altın fiyatları hareketlendi İşte altın fiyatlarındaki yükselişin nedeni

Son dakika... Altın fiyatları hareketlendi! İşte altın fiyatlarındaki yükselişin nedeni

ABD Hazine kağıdı getirilerinin bugün düşüş yaşamasıyla birlikte altın fiyatlarında hareketlilik görüldü. Ons altın yüzde 0.59 oranında artış kaydetti. Altın fiyatları konusunda uyarıda bulunan uzmanlar, ABD tahvil faizlerinin gerilemesinin altında istikrar yakalanmasına neden olduğunu ancak doların gücünü koruması nedeniyle de altın fiyatlarında yükselişin sınırlı kaldığına değindiler.

21.06.2021Ekonomi
Altın fiyatları canlı: Son dakika gelişmeleri devam ediyor.. Altın fiyatları bugün ne kadar 1 Gram altın kaç TL.. İşte uzmanların yorumları

Altın fiyatları canlı: Son dakika gelişmeleri devam ediyor.. Altın fiyatları bugün ne kadar? 1 Gram altın kaç TL.. İşte uzmanların yorumları

Altın fiyatları gram altın ve çeyrek altın fiyatları ile yatırımcılar tarafından takip ediliyor. Haftanın ilk işlem gününde altının gram fiyatı, haftaya düşüşle başlamasının ardından 498 lira seviyesinde işlem gördü. Altın fiyatları bugün ise aynı değerini korudu.. Altının gram fiyatı, güne yükselişle başlamasının ardından 513 lira seviyesinde işlem görüyor. Çeyrek altın 840 lira, Cumhuriyet altını 3.435 liradan satılıyor. 1 gram altın fiyatları bugün kaç TL, altın fiyatları düşecek mi? İşte, 18Haziran bugünkü altın fiyatları ve piyasalarda son durum bilgisi.

18.06.2021Ekonomi
Altında sert hareket Düşüş devam ediyor

Altında sert hareket! Düşüş devam ediyor

Ons altın fiyatları, ABD Merkez Bankası mesajları sonrası sert hareket ederken, 5 Mayıs tarihinde bu yana en düşük seviyeyi gördü. Gram altın fiyatları ise, ons altında yaşanan düşüşün etkisiyle 493 liraya kadar geriledi. Uzmanlar altın fiyatı üzerinde yaşanan gelişmeleri ve yön arayışını değerlendirdi.

17.06.2021Ekonomi
Altın fiyatlarında seyir tersine mi dönüyor

Altın fiyatlarında seyir tersine mi dönüyor?

Gram altın fiyatı, dün 496 liraya kadar gerilerken; şu dakikalarda 513 lira seviyesinde hareket ediyor. Ons altın fiyatı ise, dün 1844 dolar seviyesine kadar geriledikten sonra, şu sıralarda 1864 dolar seviyesinde işlem görüyor. Tera Yatırım Başekonomisti Erkan, altın fiyatları üzerinde etkili olacak gelişmeleri hurriyet.com.tr’ye değerlendirdi.

15.06.2021Ekonomi
Son dakika haberi... Altın fiyatları tepetaklak Kritik gün çarşamba.. İşte uzmanların yorumları

Son dakika haberi... Altın fiyatları tepetaklak! Kritik gün çarşamba.. İşte uzmanların yorumları

Gram altın fiyatları gün içerisinde yaklaşık 1 ay sonra ilk kez 500 liranın altını görürken; ons altın fiyatları ise 1850 doların altını gördükten sonra şu dakikalarda 1866 dolar seviyesinde bulunuyor. Altın fiyatları için kritik gün ise, çarşamba günü gerçekleşecek olan Fed toplantısı... Uzmanlar, altın fiyatında yaşanan hareketliliği ve olası senaryoları hurriyet.com.tr'ye değerlendirdi.

14.06.2021Ekonomi
Uzmanlar yorumladı: Önümüzdeki dönemde gümüş fiyatlarını ne bekliyor

Uzmanlar yorumladı: Önümüzdeki dönemde gümüş fiyatlarını ne bekliyor?

Gümüş, geçen yıl yatırımcısının yüzünü güldürdü ve ciddi kazançlar sağladı. Peki 2021’in ikinci yarısına doğru giderken gümüş yatırımcısını neler bekliyor? Uzmanlar hurriyet.com.tr’ye değerlendirdi.

14.06.2021Ekonomi
Altın fiyatları canlı ve anlık: Altın fiyatları bugün ne kadar 1 Gram altın kaç TL.. İşte uzmanların yorumları..

Altın fiyatları canlı ve anlık: Altın fiyatları bugün ne kadar? 1 Gram altın kaç TL.. İşte uzmanların yorumları..

Altın fiyatları bugün ne kadar sorusu takip edilen konular arasında yer alıyor.. Gram altın fiyatı, şu dakikalarda 515 lira seviyesinde hareket ederken; ons altın fiyatı ise aynı dakikalarda 1901 dolar seviyesinde bulunuyor. Gelişmelerin ardından gözler uzmanların altın yorumlarına çevrildi.. Peki altın piyasası ilerleyen günlerde nasıl şekillenecek? İşte piyasalardaki son durum..

11.06.2021Ekonomi
Altın fiyatlarında hareketli seyir Rüzgar tersine mi dönüyor

Altın fiyatlarında hareketli seyir! Rüzgar tersine mi dönüyor?

Gram altın fiyatı, şu dakikalarda 515 lira seviyesinde hareket ederken; ons altın fiyatı ise aynı dakikalarda 1901 dolar seviyesinde bulunuyor. Inveo Portföy Fon Yönetim Müdürü Karayazıcı ve Marbaş Menkul Araştırma Müdürü Topçu altın fiyatları üzerinde yaşanan gelişmeleri ve beklentilerini hurriyet.com.tr'ye değerlendirdi.

11.06.2021Ekonomi
ALTIN FİYATLARI: Çeyrek altın fiyatı ne kadar, gram altın kaç TL oldu (11 Haziran)  Altın fiyatları canlı takip ekranı ve bugünkü altın fiyatı yorumları

ALTIN FİYATLARI: Çeyrek altın fiyatı ne kadar, gram altın kaç TL oldu? (11 Haziran) Altın fiyatları canlı takip ekranı ve bugünkü altın fiyatı yorumları

Altın fiyatları son dakika haberleri ile takip ediliyor. Haftanın dördüncü işlem gününde çeyrek altın, gram altın ve yarım altın almak isteyen yatırımcılar, canlı altın fiyatları takip ekranı ile altın fiyatlarına odaklandı. Altının gram fiyatı, güne düşüşle başlamasının ardından 519,3 lira seviyesinde işlem gördü. Bugün 11 Haziran Gram altın fiyatı, şu dakikalarda 515 lira seviyesinde hareket ederken; ons altın fiyatı ise aynı dakikalarda 1901 dolar seviyesinde bulunuyor.. Peki, Çeyrek altın ve gram fiyatı ne kadar oldu, kaç TL? İşte, Altın fiyatları anlık takibi ve uzmanların altın yorumlarından değerlendirmeler.

11.06.2021Ekonomi
Dolar Endeksi Nedir, Nasıl Hesaplanır Dolar Endeksinin Düşmesi Ve Yükselmedi Nasıl Yorumlanır

Dolar Endeksi Nedir, Nasıl Hesaplanır? Dolar Endeksinin Düşmesi Ve Yükselmedi Nasıl Yorumlanır?

Dünyada çapındaki en geçerli para birimi herkesin bildiği üzere dolardır. Uluslararası piyasalar da dahil olmak üzere gerçekleştirilen bir çok alım satım işlemi dolar ile gerçekleştirilmektedir. Dolar endeksi nedir, nasıl hesaplanır? Dolar endeksinin düşmesi ve yükselmedi nasıl yorumlanır sorularını derledik.

10.06.2021Araştırma
Son dakika... Altın fiyatları için gözler ABD enflasyonunda Uzmanlardan önemli uyarı

Son dakika... Altın fiyatları için gözler ABD enflasyonunda! Uzmanlardan önemli uyarı

Altın fiyatları, yatırımcısı tarafından son dakika haberleri ile takipte yer almaya devam ediyor. Küresel piyasalar ABD ekonomisindeki enflasyon verisinin ne olacağı konusunda beklemeye geçerken ons altın fiyatları da beklentiler dahilinde fiyatlanmaya başladı. Uzmanlar altında yönün tayin edilmesi için ABD verilerinin beklendiğini söyledi.

8.06.2021Ekonomi
Son dakika... Altın fiyatlarında son durum

Son dakika... Altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatlarında belirleyici unsur olmaya başlayan ABD ekonomisi, ons altında satışlara neden oldu.

7.06.2021Ekonomi
Altında yön Fede bağlı

Altında yön Fed'e bağlı

Küresel ekonomide toparlanmaya işaret eden veriler ve bu paralelde artan enflasyonist endişeler ile dolar endeksindeki zayıflık mayıs ayında altının ons fiyatında yüzde 8'e yakın değer kazanmasını sağlarken, analistler haziran ayı ortasında yapılacak ABD Merkez Bankası (Fed) toplantısından çıkacak mesajların ons altında yön tayinini netleştireceğini belirtiyor.

4.06.2021Ekonomi
Altın fiyatları güncel ve anlık: 2 Haziran (bugün) altın fiyatları ne kadar oldu Çeyrek altın ne kadar olur İşte altın fiyatları için uzman yorumları

Altın fiyatları güncel ve anlık: 2 Haziran (bugün) altın fiyatları ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadar olur? İşte altın fiyatları için uzman yorumları

Gram altın, altının ons fiyatında ve dolar kurunda yaşanan yükselişin etkisiyle yaklaşık 6.5 ayın en yüksek seviyesini görürken; ons altın ise, Altın fiyatlarında hareketli seyir devam ediyor. 1900 dolar seviyesinde tutunmaya çalışan ons altın güne 1900 dolardan başlangıç yaptı. Gün içinde en yüksek 1902 dolar seviyesine yükselen ons altın en düşük 1896 dolara kadar geriledi. Gram altın 538.5 lira seviyesine kadar yükseldi ve tarihi zirvesine sadece 2 lira kaldı. Altın fiyatlarında son dönemdeki artış hızla devam ediyor. Uluslararası piyasalarda altının ons fiyatı 1900 dolara yükselirken, gram altın ise 530 liraya kadar dayandı. Son tartışma ise çeyrek altının 1000 lirayı görüp görmeyeceği... Peki altın neden bu kadar hızlı yükseliyor? Yılın ikinci yarısında altın fiyatlarını neler bekliyor? Uzmanlar hurriyet.com.tr'ye değerlendirdi...Peki altın piyasasında bu değerlerin ardından çeyrek alın ve diğer yatırım altınlarının fiyatları ne kadar oldu?

2.06.2021Ekonomi
Altın fiyatları zirveye koşuyor... Çeyrek altın 1000 lira olur mu..

Altın fiyatları zirveye koşuyor... Çeyrek altın 1000 lira olur mu?..

Altın fiyatlarında son dönemdeki artış hızla devam ediyor. Uluslararası piyasalarda altının ons fiyatı 1900 dolara yükselirken, gram altın ise 530 liraya kadar dayandı. Son tartışma ise çeyrek altının 1000 lirayı görüp görmeyeceği... Peki altın neden bu kadar hızlı yükseliyor? Yılın ikinci yarısında altın fiyatlarını neler bekliyor? Uzmanlar hurriyet.com.tr'ye değerlendirdi...

2.06.2021Ekonomi
Son dakika... Altın fiyatları hareketlendi: Gram altında rekora 2 lira kaldı...

Son dakika... Altın fiyatları hareketlendi: Gram altında rekora 2 lira kaldı...

Altın fiyatlarında hareketli seyir devam ediyor. 1900 dolar seviyesinde tutunmaya çalışan ons altın güne 1900 dolardan başlangıç yaptı. Gün içinde en yüksek 1902 dolar seviyesine yükselen ons altın en düşük 1896 dolara kadar geriledi. Gram altın 538.5 lira seviyesine kadar yükseldi ve tarihi zirvesine sadece 2 lira kaldı.

2.06.2021Ekonomi
Son dakika... Altın fiyatları için rekora 13.9 lira kaldı

Son dakika... Altın fiyatları için rekora 13.9 lira kaldı

Gram altın fiyatları ons altın ve döviz tarafındaki hareketliliğin etkisiyle güçlü seyretmeye devam ediyor.

31.05.2021Ekonomi
Gözünüzden kaçmış olabilir | Son bir yıldır yarasaların günahını mı aldık Altında tercih değişti, işte yeni trend... Aşı olacağım, alkol tüketebilir miyim (28-29 Mayıs 2021)

Gözünüzden kaçmış olabilir | Son bir yıldır yarasaların günahını mı aldık? Altında tercih değişti, işte yeni trend... Aşı olacağım, alkol tüketebilir miyim? (28-29 Mayıs 2021)

Hurriyet.com.tr'de sıcak gündemi size ulaştırdığımız gibi 'son dakika' telaşından uzak; dosya ve analizler içeren, ne olduğu kadar neden olduğunu da irdeleyen haberler üretiyoruz. İşte bugün 'gözden kaçmış' olabilecek haberlerden bazıları...

29.05.2021Gündem
Altın fiyatları güncel ve canlı fiyat takibi: Altın fiyatları bugün (29 Mayıs) ne kadar oldu Yarım, çeyrek ve ons altın fiyatlarında son durumla ilgili uzman yorumları..

Altın fiyatları güncel ve canlı fiyat takibi: Altın fiyatları bugün (29 Mayıs) ne kadar oldu? Yarım, çeyrek ve ons altın fiyatlarında son durumla ilgili uzman yorumları..

Altın fiyatları gram altın çeyrek altın fiyatları ile takip ediliyor. Özellikle hafta sonunun gelmesi ile beraber altının alış ve satış fiyatını öğrenmek isteyenler, uzmanların altın yorumlarına odaklandı. 28 Mayıs Cuma günü altının gram fiyatı, güne yatay seyirle başlamasının ardından 515,6 lira seviyesinde işlem gördü. Altının ons fiyatı 1,900 doların altına geriledikten sonra, 1,890 - 1,900 dolar aralığında yatay hareket ederken, iç piyasada dolar kurunun 8.61 lirayı aşarak rekor tazelemesiyle, altının gram fiyatı da 525 liraya kadar yükselerek, Kasım ayındaki rekor sonrası en yüksek düzeye tırmandı. Peki, kapanışta gram altın, çeyrek altın, yarım altın ve tam altın ne kadar oldu? İşte, altın fiyatlarında son durum bilgisi.

29.05.2021Ekonomi
Altında tercih değişti İşte yeni trend...

Altında tercih değişti! İşte yeni trend...

Altın fiyatları yükselişine hız kesmeden devam ediyor. Gram altın, 500 liranın üzerini görürken, Ons altın, ABD'de artan enflasyon endişelerine rağmen Fed üyelerinin mesajlarıyla 1900 dolara kadar dayandı. Vatandaşların fiziki altına olan talebinde de ciddi bir azalma gözleniyor. Yeni trend ise altın fonu… Peki altın fonu nedir, neden fona talep hızla arttı? Detaylar haberimizde…

28.05.2021Ekonomi
Altın fiyatları güncel: Altının gramı bugün ne kadar. Altın fiyatları daha da yükselecek mi İşte uzmanların yorumları..

Altın fiyatları güncel: Altının gramı bugün ne kadar?. Altın fiyatları daha da yükselecek mi? İşte uzmanların yorumları..

Altın fiyatları çeyrek altın gram altın fiyatları ile yakından takip ediliyor. Gram altın fiyatları, şu dakikalarda 516 lira seviyesinde bulunurken; altının ons fiyatı ise 1900 dolar seviyesinde hareket ediyor. Canlı altın fiyatları grafiklerinde gün boyunu işlemini sürdüren yarım altın, çeyrek altın ve gram altın gün sonunda Kapalıçarşı'da günü tamamladı. Küresel piyasalarda ons altın fiyatlarının güçlü hissetmesi gram altın fiyatlarını da yükseltti. Gram altın fiyatları tarihi zirveye yaklaşıyor. Altının ons fiyatı, 1900 dolar seviyesi üzerindeki seyrini sürdürürken; bugün içerisinde en yüksek 1903 dolar seviyesini gördü. Ons altın, en düşük 1892 dolar seviyesini görürken; şu dakikalarda ise yüzde 0.22 oranında yükselişle 1900 dolardan işlem gördü... Altın almak isteyenler şimdi gün sonunda altın fiyatlarının ne kadar olduğunu merak ediyor. Peki, altın fiyatları bugün ne kadar? İşte, 26 Mayıs yarım, çeyrek, tam altın fiyatı piyasaları ve uzmanların altın yorumları.

27.05.2021Ekonomi
Gram Altının Fiyatı Nasıl Hesaplanır | Ekonomi Sözlüğü

Gram Altının Fiyatı Nasıl Hesaplanır? | Ekonomi Sözlüğü

Gram altının fiyatı nasıl hesaplanır? Gram altına yatırım yapıyorsanız, ons altın ve dolar kurunu yakından takip etmelisiniz. İşte tüm detaylar...

27.05.2021Life Style
Altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatlarında son durum

Doların küresel piyasalarda güç kazanmaya başlaması ve ABD tahvil faizlerinin yükseliş yaşaması ons altın fiyatlarının bir miktar geri çekilmesine neden oldu.

27.05.2021Ekonomi
Değerli metaller 2021 yılında ne kadar yükseldi

Değerli metaller 2021 yılında ne kadar yükseldi?

Altın fiyatları halk arasında en çok takip edilen konu olsa da yılbaşından bu yana fiyatı en çok artan değerli metal bakır oldu. Bakır fiyatları 2021 yılında yüzde 34 yükseldi. Uzmanlar değerli metallerde yaşanan yükselişi hurriyet.com.tr'ye değerlendirdi...

26.05.2021Ekonomi
Altın fiyatlarında sert hareket Adım adım tarihi zirveye...

Altın fiyatlarında sert hareket! Adım adım tarihi zirveye...

Küresel piyasalarda ons altın fiyatlarının güçlü hissetmesi gram altın fiyatlarını da yükseltti. Gram altın fiyatları tarihi zirveye yaklaşıyor.

26.05.2021Ekonomi
Altın fiyatlarında yön neresi Yılın ikinci yarısında nasıl hareket eder

Altın fiyatlarında yön neresi? Yılın ikinci yarısında nasıl hareket eder?

Altının ons fiyatı ve altının gram fiyatı 2020 yılında tarihi rekor seviyelere ulaşırken; yıl başından bu güne aynı performansı gösteremedi. Peki, altın fiyatları 2021 yılının ikinci yarısında nasıl hareket edebilir? Uzman isimler değerlendirdi…

25.05.2021Ekonomi
Petrol fiyatları yönünü yukarı çevirdi

Petrol fiyatları yönünü yukarı çevirdi

Brent petrolün varil fiyatı spot piyasalarda 68 doların üzerine tırmandı. Ons altın ise 1900 dolar seviyesinin altında bulunan seyrine devam ediyor.

25.05.2021Ekonomi
Uzmanlar yorumladı: Kripto paralarda yaşanan sert düşüş altın fiyatlarını etkiledi mi

Uzmanlar yorumladı: Kripto paralarda yaşanan sert düşüş altın fiyatlarını etkiledi mi?

Kripto paraların düşüşe geçtiği dönemde ons altın fiyatlarında yaşanan yükseliş, yatırımcıların paralarını tekrar güvenli liman olan altına yönlendirdiği yorumlarını da beraberinde getirdi. Konu hakkında uzmanlar da farklı görüşleri savunuyorlar. İşte kripto para ve altın piyasasında son dönemde yaşanan gelişmeler hakkında yapılan uzman yorumları.

24.05.2021Ekonomi
Son dakika... Altın fiyatları güçlü seyrediyor

Son dakika... Altın fiyatları güçlü seyrediyor

Haftaya 1842 dolar seviyesinden başlayan ons altın 1890 dolar seviyesine kadar yükseldi. Gram altın da 6 ayın zirvesine ulaştı ve 510 lirayı geçti. Fed toplantı tutanaklarında önümüzdeki toplantılarda tahvil alımlarının azaltılma sürecinin planlanmaya başlanması gerektiğine değinildi. Bu durum da küresel piyasalarda tedirginlik yarattı.

20.05.2021Ekonomi