EKSTRA
MENÜ

Fiyat

Fiyat haberleri sayfasında güncel ve son dakika Fiyat hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 91.466 Fiyat haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

İktisat ve işletmede fiyat, bir mal, servis veya varlığın değiş tokuş değeridir.[1] Fiyat kavramı mikroiktisatta temel kavramdır ve kaynak dağılımı teorisinin (fiyat teorisi olarak da adlandırılır) en önemli değişkenlerinden biridir.

Fiyat Haberleri

Petrol fiyatları sakin seyrediyor

Petrol fiyatları sakin seyrediyor

Brent petrolün varili uluslararası piyasalarda 74,47 dolardan işlem görüyor.

30.07.2021Ekonomi
Xiaomi Mi 11 Lite incelemesi

Xiaomi Mi 11 Lite incelemesi

Xiaomi'nin oldukça zarif bir tasarıma sahip olan ve güçlü donanım özellikleriyle de dikkat çekem Mi 11 Lite, orta seviye telefonlar arasında oldukça iddialı bir model. Bu videomuzda Mi 11 Lite'ı yakından inceledik... (Sponsorlu İçerik)

30.07.2021Teknoloji
Son dakika... Altın fiyatlarında son durum

Son dakika... Altın fiyatlarında son durum

ABD Merkez Bankası Fed'in politikasında değişikliğe gitmeyeceğini açıklamasının ardından altın fiyatları güçlenirken dolar tarafında düşüş yaşandı.

30.07.2021Ekonomi
Enflasyon tahmini yüzde 14.1 oldu

Enflasyon tahmini yüzde 14.1 oldu

Merkez Bankası bu yıl sonu için yüzde 12.2 olan enflasyon tahminini yüzde 14.1 olarak revize etti. Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu, “Yılın üçüncü çeyreğinin sonu ve son çeyreğinde enflasyonun belirgin şekilde düşüşe geçeceğini düşünüyoruz” dedi. Başkan Kavcıoğlu, enflasyon konusunda Merkez Bankası’nın yalnız kaldığını belirterek, toplumsal mutabakat sağlanması gerektiğini söyledi.

30.07.2021Ekonomi
ABD ekonomisi ikinci çeyrekte yüzde 6,5 büyüdü

ABD ekonomisi ikinci çeyrekte yüzde 6,5 büyüdü

ABD ekonomisi, bu yılın ikinci çeyreğinde yüzde 6,5 büyüyerek beklentilerin gerisinde kaldı. ABD ekonomisi, Kovid-19 salgını ve salgına karşı alınan karantina önlemlerinin sonucu 2020'de yüzde 3,4 daralmıştı.

29.07.2021Ekonomi
Son dakika... İstanbulda servis ücretlerine ve toplu ulaşıma zam geldi

Son dakika... İstanbul'da servis ücretlerine ve toplu ulaşıma zam geldi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) toplantısında, servis ücretlerine ve toplu ulaşıma yüzde 15 zam yapılması teklifi kabul edildi.

29.07.2021Ekonomi
Bu dolandırıcılık yöntemine dikkat Hem paranızı hem verilerinizi çalıyorlar...

Bu dolandırıcılık yöntemine dikkat! Hem paranızı hem verilerinizi çalıyorlar...

Koronavirüs ve kısıtlamalar nedeniyle pandemi döneminde tüm dünyada internetten alışveriş oranında artış yaşandı. Bu doğrultuda siber dolandırıcılıklardan mağdur olan tüketicilerin sayısı da gün geçtikçe artmaya başladı. Uzmanlar Hurriyet.com.tr'ye özel dolandırıcılık mağduru olmamak için neler yapılması gerektiğini sıraladı.

29.07.2021Ekonomi
Yalan haberlerin arkasındaki 12 kişi... Aşı karşıtlığı ile servet yaptılar

Yalan haberlerin arkasındaki 12 kişi... Aşı karşıtlığı ile servet yaptılar!

Bilim insanlarına göre Covid-19 pandemisini sonlandırmanın tek yolu aşılama. Ama aşı karşıtlığı dünyanın dört bir yanında halen çok güçlü. Milyonlarca insanın aşıdan uzak durmasının sebebi ise sosyal medyada ışık hızıyla yayılan yalan ve yanlış yönlendirici içerikler. Bu içeriklerin çok önemli bir kısmını üretenler ise insanların hayatlarıyla oynadıkları yetmezmiş gibi bir de bunun üzerinden milyonlarca dolarlık servetler elde ediyor. Peki kim bu insanlar ve nasıl çalışıyorlar? Detaylar haberimizde...

29.07.2021Dünya
Son dakika... Yılın üçüncü enflasyon raporu açıklandı

Son dakika... Yılın üçüncü enflasyon raporu açıklandı

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu, yılın üçüncü enflasyon raporunun tanıtımı dolayısıyla düzenlenen bilgilendirme toplantısında açıklamalarda bulundu. Kavcıoğlu "Enflasyonun 2021 yıl sonunda yüzde 14,1 (önceki yüzde 12.2), 2022 yıl sonunda yüzde 7,8 (Önceki yüzde 7.5) olarak gerçekleşeceğini tahmin ediyoruz" dedi.

29.07.2021Ekonomi
Petrol 74 doları aştı

Petrol 74 doları aştı

Brent petrolün varili uluslararası piyasalarda 74,17 dolardan işlem görüyor.

29.07.2021Ekonomi
Ermenistan askerleri sınırdaki Azerbaycan mevzilerine ateş açtı

Ermenistan askerleri sınırdaki Azerbaycan mevzilerine ateş açtı

Azerbaycan Savunma Bakanlığı, Ermenistan askerlerinin iki ülke sınırının Kelbecer istikametindeki Azerbaycan mevzilerine ateş açtığını duyurdu.

29.07.2021Dünya
Sedef isminin anlamı nedir Sedef ne demek Sedef adının özellikleri, analizi ve kökeni

Sedef isminin anlamı nedir? Sedef ne demek? Sedef adının özellikleri, analizi ve kökeni

Kız çocuğu dünyaya getirecek olan anne ve babalar bir yandan bebeklerini beklerken diğer yandan ise isim koyma derdine düşmektedir. Günümüzde kız çocukları için yaygın olarak tercih edilen isimlerden birisi de Sedef ismidir. Sedef ismi hakkında ebeveynlerin akılların bazı soru işaretleri kalmaktadır. Sedef isminin anlamı nedir? Sedef ismi Kur’an’da geçiyor mu?

Safiye isminin anlamı nedir Safiye ne demek Safiye adının özellikleri, analizi ve kökeni

Safiye isminin anlamı nedir? Safiye ne demek? Safiye adının özellikleri, analizi ve kökeni

Ülkemizde genel olarak eski yıllarda ön planda olan isimlerden birisi olan Safiye ismi, günümüzde de oldukça tercih edilmektedir. Safiye ismini bebeğine vermek isteyen bireyler ismin ne anlama geldiğini, kökenini ve kuranda geçip geçmediğini merak ediyor. Safiye isminin anlamı nedir? Safiye ne demek? Safiye ismi Kur’an’da geçiyor mu? İşte, bilinmesi gereken tüm detaylar.

Nazife isminin anlamı nedir Nazife ne demek Nazife adının özellikleri, analizi ve kökeni

Nazife isminin anlamı nedir? Nazife ne demek? Nazife adının özellikleri, analizi ve kökeni

Türkiye’de bazı isimlerin anlamları oldukça fazla merak edilmekte ve bu isimler hakkında detayı bilgi alınmak istenmektedir. Söz konusu merak edilen isimlerden birisi de Nazife ismidir. Nazife ismini çocuğu için düşünen kişiler aynı zamanda ismin Kuran’da geçip geçmediğini detayları ile derledik.

Hafize isminin anlamı nedir Hafize ne demek Hafize adının özellikleri, analizi ve kökeni

Hafize isminin anlamı nedir? Hafize ne demek? Hafize adının özellikleri, analizi ve kökeni

Yabancı kökenli olmasına rağmen ülkemizde pek çok farklı kökenli isimler giderek kullanılmaya başlanmaktadır. Bu tür yabancı isimler arasında Hafize ismi de yer almaktadır. Bebeği için Hafize ismini düşünen bireyler, ismin anlamını, kuranda geçip geçmediğini ve cinsiyetini merak ediyor. Hafize isminin anlamı nedir? Hafize ne demek? Hafize ismi Kur’an’da geçiyor mu? İşte, merak edilen tüm detaylar.

Son dakika haberi.. Merakla bekleniyordu... Fed faiz kararını açıkladı

Son dakika haberi.. Merakla bekleniyordu... Fed faiz kararını açıkladı!

Son dakika... Uluslararası piyasalar ABD Merkez Bankası (Fed) toplantısına kilitlenmiş durumdaydı. Federal Açık Piyasa Komitesinin temmuz ayı toplantısında piyasa beklentileri dahilinde faiz oranı sabit tutuldu.

28.07.2021Ekonomi
ABDden şoke eden rapor: Çin çölde nükleer tesis mi kuruyor

ABD'den şoke eden rapor: Çin çölde nükleer tesis mi kuruyor?

ABD ve Çin arasındaki rekabet ve düşmanlığın iyice kızışmasına yol açacak uydu görüntüleri CNN International'ın haberinde ortaya çıktı. Birbirini sürekli olarak uydularla gözetleyen iki ülke aynı zamanda nükleer tesisler ve silahlanma yüzünden de sık sık karşı karşıya getiriyor. Yeni ortaya çıkan görüntüler ise yenilir yutulur cinsten değil...

28.07.2021Dünya
İbrahim Tatlısesten eleştirilere cevap: 10 liraya lahmacun mu olur

İbrahim Tatlıses'ten eleştirilere cevap: 10 liraya lahmacun mu olur?

Kendisine ait lahmacun markası olan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, bayilerinde 15 TL'den satılan lahmacunun pahalı bulunmasına sosyal medyadan isyan etti. Tatlıses, fiyatların düşmeyeceğini belirterek, "10 liraya lahmacun mu olur. Bayiler de satmazsa bayilere de lahmacun göndermem" dedi.

28.07.2021Magazin
Petrol 74 dolar sınırında

Petrol 74 dolar sınırında

Brent petrolün varili uluslararası piyasalarda 73,97 dolardan işlem görüyor.

28.07.2021Ekonomi
Son dakika... Altın güçlendi... İşte son fiyatlar

Son dakika... Altın güçlendi... İşte son fiyatlar

Doların dünyada önde gelen para birimleri karşısında zayıflaması nedeniyle altın fiyatlarında yükseliş görülmeye başlandı. Ons altın yeniden 1800 doların üzerine çıktı.

28.07.2021Ekonomi
Son dakika... Yurt dışında doğdu, yerli ve milli oldu Küresel markalara hamburgerle meydan okuyorlar

Son dakika... Yurt dışında doğdu, yerli ve milli oldu! Küresel markalara hamburgerle meydan okuyorlar

Türkiye'de restoran sektörüne yeni soluk getiren hamburgerciler giderek çoğalmaya başladı. Yüksek kar marjı, müşterilerin ilgisi, piyasanın da elverişli olması hamburgercilerin iştahını artırıyor. Küresel markaların satışlarını geçmek üzere olan hamburgerciler iddialı konuştu ve küresel markaların 1 yıl içinde küçülmeye gideceğini öngördü.

28.07.2021Ekonomi
‘Demir ve çimentoda düzenleme bekliyoruz’

‘Demir ve çimentoda düzenleme bekliyoruz’

SUNTA, mdf ve yonga levha gibi ahşap hammaddeler, Ticaret Bakanlığı tarafından, ‘İhracı Kayda Bağlı Mallar” listesine dahil edildi; kanun resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe girdi.

28.07.2021Ekonomi
ABDde ulusal konut fiyat endeksi rekor seviyede arttı

ABD'de ulusal konut fiyat endeksi rekor seviyede arttı

ABD'de S&P Case-Shiller Ulusal Konut Fiyat Endeksi, mayısta geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 16,6 artarak rekor artış gösterdi.

27.07.2021Ekonomi
Türkiyede nakit ödeme önemini koruyacak

Türkiye'de nakit ödeme önemini koruyacak

TCMB Nakit Kullanım Alışkanlıkları Anketi'ne katılanların çoğu, gelecek bir yıl içinde nakit parayı daha fazla kullanacağını belirtirken, bu durum gelecek dönemde nakit kullanımında kayda değer bir düşüş yaşanmayacağına işaret etti

27.07.2021Ekonomi
Son Dakika: Fenerbahçe - PEC Zwolle maçının biletleri satışa çıkıyor İşte Fenerbahçe - PEC Zwolle maçının bilet fiyatları...

Son Dakika: Fenerbahçe - PEC Zwolle maçının biletleri satışa çıkıyor! İşte Fenerbahçe - PEC Zwolle maçının bilet fiyatları...

Fenerbahçe, PEC Zwolle ile oynayacağı hazırlık maçının biletlerinin bugün satışa çıkacağını açıkladı. İşte Fenerbahçe - PEC Zwolle maçının bilet fiyatları...

27.07.2021Futbol
Petrol 74 dolar seviyesinde

Petrol 74 dolar seviyesinde

Brent petrolün varili uluslararası piyasalarda 73,92 dolardan işlem görüyor.

27.07.2021Ekonomi
Son Dakika: Morutan Galatasaraya mı geliyor Menajeri açıkladı - Transfer Haberleri

Son Dakika: Morutan Galatasaray'a mı geliyor? Menajeri açıkladı - Transfer Haberleri

FCSB takımında forma giyen ve Galatasaray'ın gündeminde olan Morutan için menajeri Florin Vulturar'dan yeni açıklama geldi.

27.07.2021Futbol
Son dakika... Altın yatırımcıları dikkat İşte son fiyatlar

Son dakika... Altın yatırımcıları dikkat! İşte son fiyatlar

Fed'in faiz toplantısı öncesinde psikolojik seviye olan 1800 dolarda tutunmaya çalışan ons altın bu seviyeyi koruyamadı.

27.07.2021Ekonomi
Son Dakika: Alex Teixeirada rota yine Beşiktaşa döndü Teklife sıcak bakıyorlar... - Transfer haberleri

Son Dakika: Alex Teixeira'da rota yine Beşiktaş'a döndü! "Teklife sıcak bakıyorlar..." - Transfer haberleri

Alex Teixeira, Dubai’deki transfer görüşmelerinden sonuç alamadı. Beşiktaşlı Josef, yakın arkadaşını ikna turlarına devam ediyor. Emre Kocadağ, Alex Teixeira için tüm imkanları seferber ettiklerini ve Josef’in de transferde aracılık yaptığını belirtirken, “Kulübün menfaatleri doğrultusunda teklifimizi ilettik. Bence sıcak bakıyorlar” dedi.

27.07.2021Futbol
Ayçiçeği yağı fiyatında düşüş bekleniyor

Ayçiçeği yağı fiyatında düşüş bekleniyor

Güney ve Güneydoğu Anadolu Bitkisel Yağ Sanayicileri Derneği (GÜNYAĞDER) Başkan Yardımcısı Hasan Özkan, bu yıl 1,8 milyon tonluk rekor üretim beklentisinin ayçiçeği yağında fiyatı düşüreceğini bildirdi.

26.07.2021Ekonomi
Yerebatan Sarnıcı açık mı, nerede Yerebatan Sarnıcı giriş ücreti 2021

Yerebatan Sarnıcı açık mı, nerede? Yerebatan Sarnıcı giriş ücreti 2021

Tarihi yarımada Sultanahmet Meydanı yakınındaki Yerebatan Sarnıcı, İstanbul’un gerek yapısı gerekse tarihiyle önemli turistik merkezlerinden biridir. Özellikle yazın serin olması nedeniyle tercih edilen gezi mekanlarından Yerebatan Sarnıcı, mutlaka görülmesi gereken özel mekanların başında gösteriliyor. Peki Yerebatan Sarnıcı açık mı, nerede? İşte gezip görmek isteyenler için Yerebatan Sarnıcı giriş ücreti 2021.

26.07.2021Gündem
Son dakika... Bitcoinde hareketlilik Kripto paralar güç kazanmaya başladı

Son dakika... Bitcoin'de hareketlilik! Kripto paralar güç kazanmaya başladı

Kripto para birimleri bugün hızlı hareket etmeye başladı. Bitcoin liderliğinde başlayan harekete Ethereum ve Dogecoin de katıldı. Uzmanlar Bitcoin'de kritik direncin 44 bin dolar olduğunu açıkladı.

26.07.2021Ekonomi
Petrol 72 dolar seviyesinde

Petrol 72 dolar seviyesinde

Brent petrolün varili haftanın ilk iş gününde uluslararası piyasalarda 72,53 dolardan işlem görüyor.

26.07.2021Ekonomi
Son dakika... Altın fiyatlarında son durum

Son dakika... Altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları, 26 Temmuz 2021 Pazartesi günü, yatırımcıların gündeminde yer alıyor. Fed'in faiz kararını açıklamasına çok az bir süre kala altın fiyatları stabil kalmaya devam ediyor.

26.07.2021Ekonomi
Makarnada durmak yok

Makarnada durmak yok

İşin Peşinde sayfası için bu hafta makarna fabrikasında çalıştım. Tonlarca buğdayın TIR’larla fabrikaya yanaşmasıyla başlayan üretim oldukça sıcak bir ortamda fırınlarla devam ediyor. Fırınların olduğu bölümde çalışmak insanı oldukça zorluyor. Özellikle pandemide artan makarna talebi ise fabrikalarda fazla mesaiye neden olmuş durumda. Ar-Ge’den sonra en önemli kısım ise paketleme. Zira büyük bölümü ihracata çalışan sektörde Japonya gibi alıcılar bir pakette problem görürse tüm siparişi iptal edebiliyor. O yüzden tüm paketler tek tek kontrol ediliyor.

26.07.2021Ekonomi
Bir dönüm noktası: Robotlar insanlara bir adım daha yaklaştı

Bir dönüm noktası: Robotlar insanlara bir adım daha yaklaştı!

Teknoloji şirketleri kendi kendine hareket edebilen insansı robotların gelişiminde her gün biraz daha ilerleme kaydediyor. Son olarak Facebook, çok önemli bir sorunun çözüldüğünü açıkladı. Araştırmacıların ilham kaynağı ise bebekler...

25.07.2021Dünya
Alışveriş platformları sahte ürünlerle doldu... Tüketici ne yapmalı Uzmanlar yanıtladı

Alışveriş platformları sahte ürünlerle doldu... Tüketici ne yapmalı? Uzmanlar yanıtladı

İnternetten alışveriş yapan hemen herkesin bir sahte ürün hikayesi vardı. Özellikle koronavirüs sebebiyle internetten alışverişin artması, bu gibi mağduriyetleri daha çok yaşamamıza sebep oldu. Peki sahte ürünlerle dolu alışveriş sitelerinde nasıl alışveriş yapacağız? Sahte ürün satın alan tüketici ne yapmalı?

25.07.2021Gündem
Adrasan’ın incisi gönlümün birincisi

Adrasan’ın incisi gönlümün birincisi

Son yılların en popüler destinasyonlarından biri Antalya Adrasan’daki Suluada. Adaya yapılan tekne turları çok gözde. Birçok tekne turuna katıldım ve bu kez katılırken beklentim diğerlerinde yaşadıklarımdan daha yüksek değildi. Ama bu gözler neler gördü! Turkuvaz renkli suları, eşsiz güzellikte koyları ve kaptanın bizim için yaptıklarıyla en değişik ve özeli Suluada yolculuğu oldu.

25.07.2021Seyahat
Son Dakika: Beşiktaşın Rachid Ghezzale resti işe yaradı Transferde mutlu son

Son Dakika: Beşiktaş'ın Rachid Ghezzal'e resti işe yaradı! Transferde mutlu son

işte G.Saray’ın teklifinin kızıştırdığı Beşiktaş-Ghezzal görüşmelerinin perde arkası... Cezayirli futbolcunun menajeri “Başka teklifler de var” diyerek fiyat yükseltince yönetim Ghezzal’e “Ya menajerini değiştir ya da güle güle. Görüşmeleri burada bitirelim, herkes yoluna gitsin” dedi. Yıldız oyuncu “Başka takımda oynamak istemiyorum” deyince transfer gerçekleşti. Yönetim, Ghezzal’in bonservisini de Leicester’dan almayı başardı.

25.07.2021Futbol
Fethiye: Doğaya ve denize sevdalanmak

Fethiye: Doğaya ve denize sevdalanmak

Güneşin ufuktaki bulutları portakal rengine dönüştürdüğü olağanüstü bir günbatımında doğasına, mavi yolculukta eşsiz koyları ve berrak suyuyla denizine sevdalanmamak mümkün değil… Kısa bir tatilde gezerek bitiremeyeceğiniz, bir kere yolunuz düşünce de vazgeçemeyeceğiniz bir cennet Fethiye.

25.07.2021Seyahat
Sığla gölgelerinden turkuvaz denize...

Sığla gölgelerinden turkuvaz denize...

“Yolda güneş yükseliyordu, güneye giderken…” Bulutsuz Özlemi’nden böyle dinlemiştik şarkıyı. Ama yol artık değişime uğradı ve biz Elmalı, Beydağları, Kırkgöz, Çıralı derken şimdi güneyden batıya, sığlalara doğru gidiyoruz ve güneş yine yükseliyor. Fethiye’nin en bakir koylarından Günlüklü’de kampçılara da yer var, lüks otel arayanlara da... Biz karavanımızı sığla ağaçlarının gölgesine çektik...

25.07.2021Seyahat
Sosyal medyada olay oldu... Tatilciler isyan etti: Yazıktır, günahtır

Sosyal medyada olay oldu... Tatilciler isyan etti: Yazıktır, günahtır!

Aydın’ın Kuşadası ilçesindeki Dilek Yarımadası Milli Parkı’ndaki plajlarda, işletmeci firma tarafından belirlenen şezlong ve şemsiye kiralama fiyatları, tatilcilerin tepkisini çekti. Sosyal medyada paylaşım yapan tatilciler, "Bu kadar da olmaz, 2 şezlong 1 şemsiye 200 TL. Yazıktır, günahtır" ifadelerini kullandı.

24.07.2021Ekonomi
Çin, ABDli 7 kişi ve kuruluşa yaptırım uygulayacak

Çin, ABD'li 7 kişi ve kuruluşa yaptırım uygulayacak

Çin, Yabancı Yaptırımlarla Mücadele Yasası kapsamında, ABD'li 7 kişi ve kuruluşa yaptırım uygulayacağını bildirdi.

24.07.2021Dünya

Yazar Sonuçları

Bülent Ersoy’un yalnızlığı

Bu kadar büyük bir yalnızlık hissine kapılıyorsa, acaba daha mı çok insan içine karışmalı? Ama bahsettiğim, gazinoda masaların arasında dolaşmak değil elbette. Gerçek hayatın, sokaktaki insanın arasına karışmaktan bahsediyorum. Mesela kim bilir vapura en son ne zaman binmiştir?

30.07.2021

‘Türk Resim Sanatı’nın hikâyesi

Artium Modern’in 12 Temmuz’da açılan müzayedesi 1 Ağustos Pazar günü sona erecek.

30.07.2021

‘Kardeşim için birçok sorunla mücadele ettik’

Dünyanın en çok kazanan süper modellerinden Natalia Vodianova kurucusu olduğu Naked Heart Foundation’ın bağış gecesi için geçtiğimiz hafta sonu Bodrum’daydı. Bir araya geldiğim ünlü model, “Geçmişte hiçbir imkanımız yokken ailecek kardeşim için birçok sorunla mücadele ettik. Bugün sahip olduğum imkanlar çocuklar için daha iyi bir gelecek kurmamıza fırsat tanıyor” dedi.

26.07.2021

“Her işletmenin fiyatı aynı olacak diye bir şey yok”

Her yaz sezonu Bodrum’daki restoranların fiyatları mutlaka konuşulur.

26.07.2021

Bayram sonrası sakin bekleyiş

Uzun bayram tatili döneminde iç piyasalar kapalıyken, dış piyasalarda dalgalı bir seyir yaşandı. Ancak hafta sonuna doğru borsalarda kayıplar önemli ölçüde telafi edildi. Piyasaların kısa bir türbülans yaşayıp tekrar kayıpların toparlanmasında öncü merkez bankalarından gelen destekleyici mesajların katkısı oldu. Yarın işleme başlayacak iç piyasalar da dışarıdaki toparlanma nedeniyle sakin bir başlangıç olası görülüyor.

25.07.2021

Kadın dayanışmasıyla çoğalan lezzetler

Toplu yemek ve catering hizmetleri konusunda uzman Lezzet Fabrikası, Mutlu Cuma adıyla ilginç bir uygulama başlattı. Bu uygulamayla hem tarımsal üretim yapan kadın kooperatiflerine destek oluyor hem de toplu yemek hizmeti verdikleri kurumsal firmaların çalışanlarına çok özel menüler sunarak o ürünle ilgili farkındalık yaratıyorlar.

25.07.2021