EKSTRA
MENÜ

Murat Güloğlu

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 281 haberi bulunmuştur.

Murat Güloğlu Haberleri

6 Nisan hangi burç ve burcu ne 6 Nisan tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

6 Nisan hangi burç ve burcu ne? 6 Nisan tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Burçlar insanların kişilikleri ile ilgili bilgi vermeleri sebebi ile insanlar tarafından ilgi görmektedir. Pek çok kişi burçlar ile ilgili çeşitli kaynaklardan araştırmalar yapmaktadır. 2 Nisan tarihinde doğan kişiler de hangi burçtan olduklarını merak etmektedir. 6 Nisan hangi burç ve burcu ne? 6 Nisan tarihte bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

1.09.2021Burçlar
Murat Güloğlu kimdir, kaç yaşında Ebru Akel ile yeni sabah programında buluştu

Murat Güloğlu kimdir, kaç yaşında? Ebru Akel ile yeni sabah programında buluştu!

Ekranların sevilen sunucularından Murat Güloğlu ve Ebru Akel, yeni bir sabah programında bir araya geliyor. Daha önce Kadın İsterse adlı sabah programını sunan Ebru Akel ve haber spikeri Murat Güloğlu Show Tv ekranlarının yeni sabah kuşağı programı ‘Bu Sabah’ta buluştu. Hafta içi her sabah canlı olarak yayınlanan programda dünyadan haberlerin yanı sıra güncel olaylar, gerçek hayat hikâyeleri, gündem konuları ve Türkiye’nin en eğlenceli hava durumu izleyiciyle buluşuyor. Yeni programıyla birlikte merak konusu olan Murat Güloğlu kimdir, kaç yaşında? İşte Murat Güloğlu’nun yer aldığı projeler…

27.07.2021Hayat
Ünlü isimleri buluşturan etkinlik

Ünlü isimleri buluşturan etkinlik!

Kış sporu etkinliği Red Bull Homerun, Türkiye’nin en önemli 4 kayak merkezinde 2 bin kişiyi bir araya getirdi.

12.02.2020Keyif

Yazar Sonuçları

Dalyan Çanağı ’nda neden Eko – Turizm yapılmalı ?

Doğal güzellikleriyle, tarihiyle, zenginlikleriyle, insanıyla Dalyan ve yöresi Allah’ın bir lütfu Türkiye’miz ve dünyamız için. Her adım atışımda büyüleyen bir havası var. Toprağına ne ekersen onu kat be kat alıyorsun. Dalyan Kanalı boyunca uzanan sazlıklar, Kaunos kaya mezarlarının heybetli güzelliği, şifacı çamur ve kükürt yüklü termal havuzları, kanalın Akdeniz ve Ege’yle buluştuğu dev bir labirenti andıran deltası, İztuzu’nun muhteşemliği Dalyan ve yöresinin saymakla bitmez harikalarından. Yurt içi ve dışından yöreye gösterilen ilgi de bunun en güzel kanıtı tabii.

26.09.2020

2020 Patara Yılı’nda, Patara’da olmak

Geçtiğimiz hafta çok ama çok özel bir yolculuk yaptım. Antik dönemde Likya’nın dünyaya açılan kapısı olarak nitelenen kentteydim. Yalnızca ülkemizin değil, dünyanın da harikalarından biri olarak kabul edilen bir şahaneliğe bir yolculuktu bu. Cumhurbaşkanlığı tarafından Türkiye’nin “2020 Turizm Yılı” teması olarak ilan edilen, Likya Birliği’nin başkenti güzeller güzeli Patara Antik Kenti’ndeydim. Yaşam izlerinin -şimdilik- milattan 4 bin yıl öncesine kadar dayandığı, ancak M.Ö. 8.binyıla iz veren bulguların olduğu ve kalıntıların M.S.14. yüzyıla kadar kesintisiz olarak takip edilebildiği Patara Antik Kenti’nde…Üzerinde yaşayıp, nefes aldığımız bu kadim topraklarda medeniyet sürmüş bir uygarlığın başşehrinde, Likya Birliği ve Eyaleti'nin kalbinde, geçmişe yolculuktu bu. Büyüleyici ve şaşırtıcıydı elbette…

19.09.2020

Balkanların cennet köşesi Kuzey Makedonya’daydım

Korona virüsünün dünyamızı henüz sarmadığı günler içinde gidip, gördüğüm ve etkisinden hala kurtulamadığım Kuzey Makedonya’ya götürmek istiyorum sizi.

25.03.2020

Viyana, Budapeşte biraz da Milano

Geçtiğimiz 10 gün içinde 3 farklı ülkenin 2 ‘si başkent olmak üzere 3 önemli vilayetine bir bakış attım.

30.01.2020

Zeytinde milli ve yerli hareket

Tarımımızı koruyup kollayan, üretimi arttırmak için bu yola baş koymuş, milliliği ve yerliliği savunan bütün tarımsal mücadeleye sonuna kadar destek vermeye devam…

12.11.2019

Fıstığın bol olsun Gaziantep

Memleketi kalkındıracak, ona katma değer yaratacak, işsize iş, aşsıza aş sağlayacak, memleket insanının üretimine üretim, toprağına toprak katacak her projenin başımızın üstünde yeri vardır.

6.11.2019

Bodrumlu doğasına, zeytinine sahip çıkıyor

Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Murat Kurum’un bizzat eğildiği bir konu var biliyorsunuz.

3.10.2019

Sertab’ın büyüleyici yolculuğu

Bazı insanlarla aynı çağda, ayna zamanda ve hatta aynı kentte yaşamak, onların sanatına bizzat tanıklık etmek, Tanrı'nın verdiği en güzel ve büyüleyici hediyelerden kuşkusuz.

13.09.2019

Avrupalı turist Bodrum Yalıçiftlik’te

Emareler bu yıl turizmde rekor üstüne rekor kırılacağına yönelik. Özellikle bayram tatilleri iç turizmin dinamosu.

24.07.2019

Bodrum’da Antik Çağ ile Dijital Çağ içiçe

Bodrum denildiğinde aklımıza hep deniz, kum, güneş gelse de bu eşsiz yarımada aslında medeniyetlerin muhteşem buluşmalarına da ev sahipliği yapmış yüzyıllardır. Bu kadim toprakların dili olsa da konuşşa derler ya aynen o hesap. Kimler geldi, kimler geçti… Mesela Bodrum’un merkezinden yarımadanın en batısındaki Gümüşlük'e kadar uzanan bölgede müthiş bir tarihi zenginlik yatıyor aslında. Ve bu eşsiz mirasın büyük bir kısmı toprak altında. Yaklaşık 3 bin 500 yıldır orada duruyor. Evet duruyor, durmasına ama yıllar yıllar önce birinci dereceden sit alanıyken üçüncü derece sit alanına çevrilerek imara açılan yerlerde artık o Antik Çağ'dan kalma değerleri bulmanız ya olanaksız ya da çok ama çok zor.

18.07.2019

Akdeniz, Beydağları, Caz üçgeninde Antalya

Turizm sadece deniz, kum, güneş değil elbette.

26.06.2019

İyiliklerle ‘Hayata Sarıl’

Hayatın iyiliklerle dolu olduğunu görmek, iyilik üzerine yaşamımızı inşa etmek ve paylaşmak muhteşem muhteşem bir duygu.

28.05.2019

BaşlıksızaŞimdi Odessa zamanı

Aynen başlıktaki gibi. Şimdi Odessa zamanı diyebilirim. Yani Ukrayna ‘nın Karadeniz sınırının şahane vilayeti.

22.05.2019

Bozcaada’da yarı maratonda koşmaya var mısın?

Dostlar bu hafta sonu şahane bir koşumuz var. 18 Mayıs’ta Bozcaada’da koşuyor, Türkiye’nin en batı ucundan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’na selam olsun diyeceğiz.

14.05.2019

KKTC tarihi ve doğasıyla seni çağırıyor

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Akdeniz’in incisi, gözümüzün bebeği. Stratejik önemi ise tartışılmaz. Tarih boyunca bu özelliğini hep korudu, her zaman da koruyacak.

28.04.2019

İstanbul Yeni Havalimanı sektörü coşturacak

Türkiye’de malumunuz üzere son dönemde havacılık çok daha fazla önem kazandı.Nedeni belli: İstanbul Yeni Havalimanı. THY’nin dünyanın en iyi havayolu şirketlerinden biri olarak kabul edilmesi, Yeni İstanbul Havalimanı’nın daha fazla işlerlik kazanması, gözlerin de yeniden havacılık sektörünü çevrilmesini sağladı doğal olarak.

12.04.2019

Şanlıurfa, Göbeklitepe, Halfeti...

Anadolu bir başka güzel. Büyüleyici, gizemli.

28.03.2019

Suyun geleceği şekilleniyor

Dün Dünya Su Günü’ydü. Suyun hayatımızdaki yerini anlatmaya bile gerek yok. Ancak, teknoloji her alanda olduğu gibi bu alanda da söz sahibi.

23.03.2019

Antalya işte şimdi dünya kenti oldu

Bu yaz Antalya sahilleri bir başka güzel olacak.

21.03.2019

Siyasetçinin samimisi makbuldür

Geçtiğimiz gün Sn. Binali Yıldırım ile radyo programım için bir söyleşi gerçekleştirdik. Yayının sabahın erken saatinde olması nedeniyle konuklar genelde mahmur olurlar.

12.03.2019

Körfez’in Yükselen Yıldızı Doha

O, Körfez’in en havalı ülkesi. Sadece bölgesinin değil, dünyanın da en zengini. Yüz milyarlarca dolarlık yurtdışı yatırımlarıyla dikkat çekiyor. Yeraltı kaynaklarının geliriyle baştan aşağı yenilenen Katar önümüzdeki yıllarda adından sıkça söz ettirecek. Bu apaçık ortada! Ha bir de çöl ikliminde hasret kaldıkları yeşile, parka, bahçeye yaptıkları yatırımları da alkışlamak gerek.

7.03.2019

Belek’te golf rüzgarı esti

Hafta sonu Türkiyemiz’in göz bebeği Antalyamız’ın Belek Bölgesi’ndeydim. Güneş yine şıkır şıkır, hava mis gibiydi.

15.02.2019

Merkezi planlamaya yerel dokunuş şart

BİRKAÇ sabahtır radyo programlarına konuk olarak katılıyorum. Elbette İzmir bu aralar çok konuşuluyor. İstanbul ve Ankara adaylarının daha önce açıklanmış olmasının, İzmir’de CHP’nin bu süreci geriye bırakmasının da elbette etkisi var.

30.01.2019

Bol dilli, bol dinli, bol milletli Kuala Lumpur

Kuşkusuz Güneydoğu Asya’nın yükseleni olarak biliniyor Malezya. Ve bu bol dilli,bol milliyetli, bol dinli ülkenin mücevher kutusu ise Kuala Lumpur.

15.01.2019

Kedilerin kral olduğu kent Kuching!

Güneydoğu Asya’nın şahanelerinden Malezya şaşırtan, son derece gizemli bir ülke malumunuz.

4.12.2018

Malezya’nın şahane adası Penang’tayım

Tam 18 binden fazla adanın birleşmesinden oluşan Güneydoğu Asya’nın şaşırtıcı güzellikleriyle bezenmiş memleketi Malezya’da adımlarımı atıyorum. İnanılmaz değil mi!?

22.11.2018

Dünyanın el değmemiş şahanesi İzlanda – 2

Geçtiğim gün kaleme aldığım “İzlanda’nın şahaneliği” üzerine güzellememin ikinci bölümüne devam edebilirim.

20.11.2018

Gastronomi demek; dolar demek, euro demek

Malumunuz hali hazırda restoran haftası devam ediyor.

27.10.2018

Göcek’te dostluk kazandı

Yine bir Ege, Akdeniz güzellemesi yapmak istemem ama öylesine güzel ki, öylesine büyülü, öylesine esrarlı ki yazmadan olmuyor, olamıyor.

18.10.2018

Bir Ömür ‘lük hayat, Puglia!

Puglia (Pulya okunur) da ne o la ki diyecekleriniz olacaktır doğal olarak.

8.10.2018

Bodrum’u kulaç kasırgası vurdu

Fırtına ve hatta tropikal kasırganın beklendiği hafta sonunda, Bodrum'u bakir koylarından Yalıçiftlik'teki Hapimag Sea Garden 'da binlerce yüzücünün katıldığı harika bir organizasyon vardı.

2.10.2018

İzmir Körfezi’nde festival

Güzel İzmir’imiz yine şahane görüntülerle harika bir organizasyona ev sahipliği yaptı. İzmir Körfezi tam anlamıyla çiçek açtı diyebilirim.

26.09.2018

Kınalı Eller’den milli ve yerli hareket

Güzel Adana’mız memleketin en hareketli, en dinamik, en coşkulu kentlerinden malumunuz üzere.

20.09.2018

Biri mide botoksu mu dedi?

Kilo vermek için neler neler yapılmıyor ki dostlar! Birçoğumuzun en büyük derdi bu zaten. Birkaç kilo ya da gram fazlası olan ‘eyvah kiloluyum’ diyebiliyor. Sonra yemeden içmeden kesilme, yürüyüşler, bol sporlar…

17.09.2018

Ege’nin kelebekleri kapıştı

Ege'nin masmavi suların yine yelkenler şovlarına tanıklık etti.

14.09.2018

Onların doları varsa, Kars’ın kaşarı var

Kars'ta bir süredir bir hareket, bir kıpırdanma var farkında mısınız?

10.09.2018

Yelkenler Arkas’la fora

30 Ağustos Zafer Bayramı ’nda başlayıp tam dört heyecanlı güne tanıklık ettiğim şahane ötesi bir organizasyonun içinde buluverdim kendimi hafta sonu.

3.09.2018

Eylül ’ün şahane müzik festivalleri

Kurban Bayramı ve tatilinin nihayetlenmesiyle yaza ufak ufak veda ediyoruz diyebiliriz.

23.08.2018

Bozcaada’nın ruhuna ruh katanlar

Bayram tatilinde dolup taşacak olan Bozcaada, kuşku yok ki o kusursuz doğal güzellerden.

16.08.2018

Bodrum Aşıkları – Bodrum Lovers

Kesinlikle bambaşka bir yarımada burası. Hani ne ararsan var derler ya aynen öyle. Bitez’inden Yalıkavak’ına bambaşka güzellikte.

15.08.2018

AB ülkesi Estonya’dan e – Oturum kolaylığı!  

Şayet bir startupsan işte bu yazı özellikle seni ilgilendiriyor.

2.08.2018

Rahmi Koç, Ege’ye yelken açtı!

Ege’nin bir dostluk denizi olduğu aşikar. Özellikle yıllardır süregelen gelenekselleşmiş “Ege Yat Rallisi” gibi şahane organizasyonlar da işte bu dostluğu pekiştiriyor.

29.07.2018

Bozburun; Benim Adım Aşk!

Ege'nin en keyifli yerlerinden biridir Bozburun Yarımadası. Yarımadanın bir çok yerine karayolu olmaması, bilinmeyenlerini daha da gizemli kılıyor aslında.

26.07.2018

Alaçatı dolu dizgin

Alaçatı’da mekanınız olacaksa mottonuz kalite olmalı.

23.07.2018

Gaziantep Mutfağı’ndan Bodrum atağı

Yazın en cafcaflı anlarını yaşadığımız bu çekici Temmuz günlerinde gözüm kulağım turizmimizde olan biten gelişmelerde.

18.07.2018