EKSTRA
MENÜ

Mucize Doktor Ne Zaman Başlayacak?

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 31 haberi bulunmuştur.

Mucize Doktor Ne Zaman Başlayacak? Haberleri

Mucize Doktor yeni sezon tarihi belli oldu - Mucize Doktor ne zaman başlayacak

Mucize Doktor yeni sezon tarihi belli oldu - Mucize Doktor ne zaman başlayacak?

Mucize Doktor yeni sezon ilk bölüm fragmanı yayınlandı. Sürprizlerle dolu gelişmelerin sinyalini veren Mucize Doktor fragmanına hastanede meydana gelen patlama damga vurdu. Ekran macerasına pandemi sürecinde ara veren Mucize Doktor yeni sezon açılışını 29. Bölümüyle yapacak. Peki, Mucize Doktor ne zaman başlayacak?

31.08.2020Televizyon
Mucize Doktor ne zaman başlayacak Diziseverler merakla araştırıyor

Mucize Doktor ne zaman başlayacak? Diziseverler merakla araştırıyor!

Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Hazal Türesan ve Özge Özder gibi isimlerin rol aldığı Mucize Doktor'un ara verilen yeni bölümleri hakkındaki araştırmalar hız kazandı. Koronavirüs salgınından etkilenen dizi, yayın hayatına kısa bir ara vermişti. Peki, Mucize Doktor ne zaman başlayacak?

12.08.2020Televizyon
Mucize Doktor ne zaman başlıyor Geri sayım başladı

Mucize Doktor ne zaman başlıyor? Geri sayım başladı!

Mucize Doktor, yeni bölümlerinin ne zaman başlayacağı ile gündemde yer almaya devam ediyor. Pandemi süreci dolayısıyla çekimleri sekteye uğrayan diziler arasında yer alan Mucize Doktor, yeni sezon çekimlerine devam ediyor. Başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna ve Sinem Ünsal'ın yer aldığı Mucize Doktor dizisi, yeni sezona kaldığı yerden devam edecek. Peki, Mucize Doktor ne zaman başlıyor? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

5.08.2020Televizyon
Mucize Doktor ne zaman başlayacak Usta oyuncu tarih verdi

Mucize Doktor ne zaman başlayacak? Usta oyuncu tarih verdi!

FOX TV ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor dizisi, corona virüs salgını nedeniyle çekimlerine ara verilen yapımlar arasında yer alıyor. Perşembe akşamları ekranlara gelen dizinin sıkı hayranları, yeni bölümlerin ne zaman başlayacağını sorguluyor. Peki, Mucize Doktor ne zaman başlayacak?

16.07.2020Televizyon
Mucize Doktor ne zaman başlayacak

Mucize Doktor ne zaman başlayacak?

Kadrosunda, Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Hazal Türesan, Murat Aygen, Fırat Altunmeşe ve Hayal Köseoğlu gibi isimlerin yer aldığı Mucize Doktor'un yeni bölüm yayın tarihi merak konusu oldu. Koronavirüs salgını nedeniyle çekimlerine ara verilen dizinin yeni bölüm tarihleri araştırılıyor. Peki, Mucize Doktor ne zaman başlayacak?

9.07.2020Televizyon
Mucize Doktor ne zaman başlayacak

Mucize Doktor ne zaman başlayacak?

Perşembe akşamları ekranlara gelen Mucize Doktor dizisinin yeni bölümlerinin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Mucize Doktor'un yeni bölümünü merak eden diziseverler, dizinin ekranlara geleceğini tarihi araştırmaya başladı. Peki, Mucize Doktor ne zaman başlayacak?

30.06.2020Televizyon
Mucize Doktor ne zaman yayınlanacak Mucize Doktor yeni sezon tarihi için önemli bilgiler

Mucize Doktor ne zaman yayınlanacak? Mucize Doktor yeni sezon tarihi için önemli bilgiler

Mucize Doktor ne zaman yayınlanacak sorusu, diziyi yakından takip eden pek çok seyirci tarafından araştırılmaya devam ediliyor. Özge Özder ve Merve Dizdar'ın ayrıldığı dizi, pandemi dolayısıyla süreklilik sağlayamamıştı. Bu durumdan kaynaklı olarak dizinin çekimine ara verilmiş ve salgın sürecinin tepkisi için beklentiye geçilmişti. Peki, Mucize Doktor ne zaman başlayacak ve ekranlardaki yerini alacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

24.06.2020Televizyon
Mucize Doktor ne zaman başlayacak

Mucize Doktor ne zaman başlayacak?

Mucize Doktor dizisinin yeni bölüm tarihi merak konusu oldu. Corona virüsü nedeniyle ekran macerasına ara veren Mucize Doktor, bir süredir tekrarlarıyla izleyicilerin karşısına çıkıyor. Peki, Mucize Doktor ne zaman başlayacak?

4.06.2020Televizyon
Mucize Doktorun oyuncuları kimdir İşte Mucize Doktor dizisi konusu ve oyuncu kadrosu

Mucize Doktor'un oyuncuları kimdir? İşte Mucize Doktor dizisi konusu ve oyuncu kadrosu

Yayın hayatına yeni başlayan, Mucize Doktor dizisi ilk bölümü ile FOX TV'de izleyici karşısına çıktı. Anadolu'da bir şehirde doğan ve babası tarafından evlatlıktan reddedildikten sonra tıp fakültesini kazanan 'savant sendromlu' Ali'nin hikayesini konu alan dizi konusuyla olduğu kadar oyuncu kadrosu ile de dikkatleri üzerine topluyor. Peki, Mucize Doktor'un oyuncuları kimdir? İşte Mucize Doktor dizisi konusu ve oyuncu kadrosu

12.09.2019Televizyon
Mucize Doktor ne zaman başlayacak

Mucize Doktor ne zaman başlayacak?

Mucize Doktor, yakın zaman sonra FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Taşrada bir şehirde doğan ve babası tarafından evlatlıktan reddedildikten sonra tıp fakültesini birincilikle bitiren Ali'nin hikayesinin anlatıldığı dizinin yayın günü televizyonseverler tarafından merak ediliyor. Peki, Mucize Doktor ne zaman başlayacak?

10.09.2019Televizyon
Mucize Doktor ne zaman başlayacak Mucize Doktorun konusu ne

Mucize Doktor ne zaman başlayacak? Mucize Doktor'un konusu ne?

Taşrada bir şehirde doğan ve babası tarafından evlatlıktan reddedildikten sonra tıp fakültesini birincilikle bitiren Ali'nin hikayesinin anlatıldığı Mucize Doktor, yakın zaman sonra FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Peki, Mucize Doktor ne zaman başlayacak? Mucize Doktor'un konusu ne?

5.09.2019Televizyon
Mucize Doktor yeni sezon ne zaman başlayacak, yeni bölümü bu akşam var mı 17 Eylül yayın akışı

Mucize Doktor yeni sezon ne zaman başlayacak, yeni bölümü bu akşam var mı? 17 Eylül yayın akışı!

Mucize Doktor yeni sezon tarihi izleyenler tarafından merak ediliyor. Televizyonlarda dizilerin yeniden başlamasıyla beraber Mucize Doktor'un yeni bölüm tarihi dizinin hayranları tarafından araştırılmaya başlandı. Mucize Doktor 29. yeni bölümüyle ekran macerasına tekrar başlıyor. Peki, Mucize Doktor yeni sezon ne zaman ve bu akşam yeni bölümü var mı? İşte, Mucize Doktor yeni bölüm tarihiyle ilgili bilgiler.

17.09.2020Televizyon
YGSye gireceklere tavsiyeler Bunları yapmayın

YGS'ye gireceklere tavsiyeler! Bunları yapmayın!

YGS'ye gireceklere tavsiyelerde bulunan uzmanlar, adayların özellikle sınava aç girmemelerini dile getirdi. Sınav esnasında anlık stres ve sınav günü beslenme konusuna da değinen uzmanlar, YGS'ye gireceklere önemli tavsiyelerde bulundu. İşte, sınava saatler kala ders çalışmanın yarar ve zarar değerlendirmesinin de yer aldığı YGS'ye gireceklere tavsiyeler ve bilinmesi gerekenler

10.03.2017Eğitim
2017’ye özel 15 dakika kuralı

2017’ye özel 15 dakika kuralı

Bu hafta sonu üniversiteye giriş için ilk adımı atacak, YGS’ye gireceksiniz. Ancak sınav öncesinde ve esnasında dikkat edilmesi gerekenleri unutmayın. Çok küçük görünen olaylar bile sınavınızın iptal edilmesine neden olabilir. Örneğin, 2016 YGS’de gözetmenlerin uyarısından önce kitapçıkları açan yani ‘sınav öncesi okuma’ ihlali yapan 4 kişinin sınavı geçersiz sayıldı. 2016’da ÖSYM’nin yaptığı tüm sınavlarda ise 5 bin 566 adayın sınavı çeşitli nedenlerle iptal edildi.

5.03.2017Eğitim
Sevenleri Attila Özdemiroğluna koştu

Sevenleri Attila Özdemiroğlu'na koştu

İki yıl önce akciğer kanserine yakalanan Attila Özdemiroğlu, dün hayatını kaybetti. Pazar günü rahatsızlanan ve Çağlayan’daki Florence Nightingale Hastanesi’ne kaldırılan ünlü müzisyenin, sabah 09.30’da çoklu organ yetmezliği nedeniyle öldüğü açıklandı. Özdemiroğlu’nun ölüm haberi sanat dünyasını yasa boğdu.

21.04.2016Magazin
Bayramda sanat turu

Bayramda sanat turu

Bayram tatili ağustos sıcaklarına denk gelince birçok insan bunu bir yaz tatili gibi değerlendirip hemen sahil kasabalarına akın etti. Bayramda İstanbul’da kalanların ise merakla beklediği bayram tatilinin kaç gün olacağıydı.

26.08.2011Kelebek
Enflasyon bıçak sırtında Merkez Bankası faiz arttırabilir

Enflasyon bıçak sırtında Merkez Bankası faiz arttırabilir

Galatasaray Üniversitesi Ekonomi Bölümü Başkanı Prof. Dr. Seyfettin Gürsel, enflasyonda kritik bir sürece girildiğini belirterek Merkez Bankası'nın faiz arttıracağını düşünüyor.

23.04.2007Gündem

Yazar Sonuçları

Bu cumanın adı ne?

Dün ‘Black Friday’di. Yani yılın en büyük indirimli satışlarının olduğu gün.

30.11.2019

Mutlu bir aile hayatı

Mutlu bir aile hayatının olmasını isteyen ve aile özlemi çeken herkese merhaba....

1.04.2017

Düşündüğün her şey yanılama, hissettiğin her şey hakikattir

O aslında fizik tedavi ve rehabilitasyon eğitimi almış bir tıpçı.

5.07.2015

Psişik ameliyat

Âşık oluyorsun…
Evleniyorsun…

17.08.2013

Yarın nasılsınız?

İstatistiklere göre, 2050’li yıllarda ortalama yaşam süremiz 90’lara selam vermeye başlayacak gibi görünüyor. ama bunun için, modern tıbbın ‘fark etmediği’ ya da ‘görmezden geldiği’ iki yanlıştan dönmesi gerekiyor: İnsanı tamir edilecek bir makine gibi görmek ve hastalıkları ‘önlemeyi’ amaç edinen binlerce yıllık ‘geleneksel tıbbı’ ihmal etmek...

29.01.2012

Büyütmem gereken bir kızım var şalteri nasıl kapayabilirim

Geçen yıl aradım onu.Kansere yakalandığını duymuştum, çok da iyi değildi durumu.

23.04.2011

Gençlik sırrı nerede

Bugün, genç kalmanın en önemli sırrını açıklıyoruz. Konunun hepinizi çok heyecanlandırdığını biliyorum.

24.07.2008

Yaz okulu kararı

Daha önce bu konudan bahsetmiştim. Ama şu günlerde yine ailelerin birincil sorunu yaz okulları olduğundan, bir kez daha gündeme getirmek istiyorum.

10.07.2008

Damarlarınıza iyi bakın

İki aydan bu yana şiddetli ayak ağrılarından yakınan hastam, henüz 42 yaşındaydı.

20.02.2007

AB’de umut artık Kaf Dağı’nın arkasında

PROF. Dr. Faruk Şen’i tanıyorsunuz. Almanya’daki Türkiye Araştırmalar Merkezi Vakfı’nın direktörü.

Kurup geliştirdiği vakıf, bugün Almanya’nın en saygın araştırma kurumlarından biri.

5.07.2005