Mucize Doktor ne zaman başlıyor? Geri sayım başladı!

Mucize Doktor ne zaman başlıyor Geri sayım başladı

Mucize Doktor, yeni bölümlerinin ne zaman başlayacağı ile gündemde yer almaya devam ediyor. Pandemi süreci dolayısıyla çekimleri sekteye uğrayan diziler arasında yer alan Mucize Doktor, yeni sezon çekimlerine devam ediyor. Başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna ve Sinem Ünsal'ın yer aldığı Mucize Doktor dizisi, yeni sezona kaldığı yerden devam edecek. Peki, Mucize Doktor ne zaman başlıyor? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

Haberin Devamı

Mucize Doktor yeni sezon için geri sayım başladı. Onur Tuna ve Taner Ölmez'in başrollerinde yer aldığı Mucize Doktor, stok çekimlerin tamamlanmasının ardından yeni bölümler ile izleyici karşısına olacak. Peki, Mucize Doktor ne zaman başlıyor? İşte, o konu hakkında son gelişmeler 

MUCİZE DOKTOR NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Mucize Doktor çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. 4 Ağustos Salı günü Ataköy'de çekimlerini sürdüren Mucize Doktor, yeni bölümler için gün sayıyor. Fox TV ekranlarında yeni sezona başlamaya hazırlanan dizi, temmuz ayı itibariyle yeni bölümler için motor demişti.

Mucize Doktor dizisinin Başhekim Adil'i usta oyuncu Reha Özcan, sosyal paylaşım sitesi Instagram'da rol arkadaşı Özge Özder'in yayınına konuk oldu. 'Mucize Doktor ne zaman başlayacak?' sorularına yanıt olabilecek bir açıklamada bulunan Özcan, yeni sezon çekimleriyle ilgili olarak "Yaz tatilinden sonra ikinci sezon olarak başlayacağız büyük ihtimalle" ifadelerini kullandı.

Haberin Devamı

İlk sezonunu yaşarken pandemi süreci nedeniyle çekimlerine ara verilmek durumunda kalınan Mucize Doktor dizisinde, Kıvılcım karakterine hayat veren Özge Özder'in ardından Damla karakteri ile diziye sonradan dahil olan Merve Dizdar da ayrılık yaşayan isim oldu.

İki ismin de senaryodaki hikayelerinin bitmesiyle birlikte diziye veda ettiği öğrenildi. Çekimlerin stoklu yapılması dolayısıyla ikilinin hangi bölümden itibaren dizide yer almayacağı henüz bilinmiyor.

MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Damla ve Nazlı, ilk kez bir hastanın sorumluluğunu birlikte üstlenir ve direkt birbirlerine girerler. Diğer tarafta gizemli bir ziyaretçinin etkisine giren Ali, her şeye rağmen, babasını kurtarmaya karar verir. Ama bu ani karar değişimini kimse hoş karşılamaz. Köşeye sıkışan Ali babasıyla ilgili hüsranını Ferman’la birlikte çalıştıkları vakaya yansıtır. Ve manevi kardeşler, Ferman ve Ali, ciddi ciddi yolları ayırmanın eşiğine gelirler.