EKSTRA
MENÜ

Kısmetse Olur Final

Kısmetse Olur Final haberleri sayfasında güncel ve son dakika Kısmetse Olur Final hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 104 Kısmetse Olur Final haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Kısmetse Olur Final Haberleri

Kısmetse Olur final bölümünde neler yaşanıyor İşte Kısmetse Olur Canlı yayını

Kısmetse Olur final bölümünde neler yaşanıyor? İşte Kısmetse Olur Canlı yayını

Kısmetse Olur programı artık İnternetten canlı yayınlanıyor. Bugün gerçekleşen final gününde Kısmetse Olur izleyicileri neler yaşanacağını merakla bekliyorlardı. İşte Kısmetse Olur programının canlı izleyebileceğiniz adresi

13.05.2017Televizyon
Kısmetse Olur final bölümü ne zaman Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı

Kısmetse Olur final bölümü ne zaman? Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı

Kısmetse Olur kanald.com.tr üzerinden yayınlanan ilk haftasını tamamladı. Haftanın son günü ardından gözler eleme bölümüne çevrildi. Büyük finale doğru ilerledikçe heyecan dozunu arttıran Kısmetse Olur’a bu hafta bir veya birden fazla kişi veda edecek. Peki, Kısmetse Olur final bölümü ne zaman?

12.05.2017Televizyon
Kısmetse Olur final fragmanı yayınlandı.. Eve gelen sürpriz konuk

Kısmetse Olur final fragmanı yayınlandı.. Eve gelen sürpriz konuk!

Kısmetse Olur son bölümün ardından yayınlanan 29 Nisan Haftanın Finali fragmanında, Adnan-Didem ve Onur-Aycan çiftleri arasındaki husumet daha da büyüyor. Gong çalmadan evdeki dengelerin bir anda alt üst olması diğer adayları da etkiledi. Melis, Didem ve Adnan'a karşı aldığı tavırla dikkat çekti.

29.04.2017Televizyon
Kısmetse Olurda bu akşam kim elenecek Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı

Kısmetse Olur'da bu akşam kim elenecek? Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı

Kısmetse Olur'dan 2 Nisan'da kim elenecek? Bu sorunun yanıtını merak eden program takipçileri haftanın finali fragmanından tüyo almaya çalışıyor. Gerek farklı formatı gerekse adaylarıyla dikkatleri üzerine çeken Kısmetse Olur bu gece haftanın finali bölümüyle evlere konuk olacak. Haftanın kritiklerinin yapıldığı gecenin sonunda eleme oylaması yapılacak. İşte, Kısmetse Olur 2 Nisan haftanın finali fragmanı ve geceye dair ilk ipuçları!

2.04.2017Televizyon
Kısmetse Olur haftanın finali fragmanında Sibelden şok istek Kim elenecek

Kısmetse Olur haftanın finali fragmanında Sibel'den şok istek! Kim elenecek?

Kısmetse Olur haftanın finali bölümü için meraklı bekleyiş sürerken beklenen fragman geldi. 'Kim elendi?' sorusunun yanıt bulacağı 1 Ocak Pazar günkü Kısmetse Olur eleme bölümü fragmanı izleyicilerle buluştu. Haftanın finali bölümünde yine tansiyon yükseliyor, gelin ve damat adaylar arasında gergin anlar yaşanıyor.. İşte Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı!

31.12.2016Televizyon
Kısmetse Olur eleme bölümde iki çift ayrılıyor Didem Delen bayılıyor

Kısmetse Olur eleme bölümde iki çift ayrılıyor! Didem Delen bayılıyor

Kanal D'nin farklı formatıyla adından söz ettiren programı Kısmetse Olur eleme bölümüne saatler kaldı. Bir gün gecikmeli yayınlanacak olan final bölümüne çiftlerin ayrılığı damga vuracak. Kısmetse Olur 19 Aralık final bölümünde Didem ve Adnan arasındaki gerginlik tavan yapıyor, Didem yüzüğü çıkartıp atıyor. Gerginliğe dayanamayan gelin adayı baygınlık geçiriyor. İşte, Kısmetse Olur final fragmanı ve detaylar!

19.12.2016Televizyon
Kısmetse Olur final fragmanında 2 çift ayrılıyor

Kısmetse Olur final fragmanında 2 çift ayrılıyor!

Kısmetse Olur final bölümü için heyecanlı bekleyiş sürerken yayınlanan fragman merak dozunu daha da arttırdı. Bu hafta diskalifiye şokunun yaşandığı Kısmetse Olur'un haftanın finali bölümünde kötü sürprizler devam ediyor. Evdeki üç çiftten ikisi yolunu ayırıyor. İşte, 18 Aralık Kısmetse Olur final fragmanı!

16.12.2016Televizyon
Kısmetse Olur final fragmanında şoke eden sahne

Kısmetse Olur final fragmanında şoke eden sahne

Kısmetse Olur yarışmasında bu hafta hareketli dakikalar yaşanıyor. Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanında sert diyalogların ardından göz yaşları dökülüyor. Peki Kısmetse Olur evinde bu hafta neler yaşandı? İşte Kısmetse Olur final fragmanında ekrana gelen sahneler

26.11.2016Televizyon
Kısmetse Olurda kim elendi İşte, 13 Kasım eleme gecesinde yaşananlar

Kısmetse Olur'da kim elendi? İşte, 13 Kasım eleme gecesinde yaşananlar

Kısmetse Olur'un dün gece ekrana gelen bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Hem gelin hem de damat adaylarıyla sık sık gündeme gelen programın eleme gecesinde gerginlik ve heyecan had safhadaydı. Peki, Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi? Programın eleme gecesinde yaşananlar ve haftaya damga vuran olaylar neydi? Kısmetse Olur 13 Kasım elemesinde yaşananlar, haberimizde!

14.11.2016Televizyon
Kısmetse Olur’da bu hafta kim elendi İşte olaylı gecede yaşananlar

Kısmetse Olur’da bu hafta kim elendi? İşte olaylı gecede yaşananlar

"Kısmetse Olur'da kim elendi?" sorusuna yanıt, pazar gecesi geldi. Kanal D ekranlarının sevilen ve ilgi odağı haline gelen evlilik programı Kısmetse Olur'a veda edecek ismin belli olduğu gecede çiftler arasında da tansiyon yükseldi. Gecenin birincisi Gökhan Sara olurken elenen isim şaşırttı. Peki Kısmetse Olur’da bu hafta kim elendi? İşte olaylı gecede yaşananların detayları!

8.11.2016Kelebek
Kısmetse Olur’da bu hafta kim elendi Elenen isim şok etkisi yarattı

Kısmetse Olur’da bu hafta kim elendi? Elenen isim şok etkisi yarattı

Kısmetse Olur'da kim elendi? sorusuna yanıt pazar günü geldi. Kanal D'nin büyük ilgi gören programlarından olan Kısmetse Olur'a bu hafta da bir isim veda etti. Gerilimin ve tartışmaların eksik olmadığı gecede eve veda eden isim büyük bir şaşkınlık yarattı. Peki Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi? İşte gerilimin tavan yaptığı geceden detaylar ve final fragmanı!

7.11.2016Televizyon
Kısmetse Olurda bu hafta kim elenecek - İşte Kısmetse Olurda yaşananlar

Kısmetse Olur''da bu hafta kim elenecek? - İşte Kısmetse Olur'da yaşananlar

Kısmetse Olur haftanın finali yaklaşıyor ve heyecan dorukta. Bu hafta Kısmetse Olur evinde tansiyon hep yüksekti ve yaşananlar heyecan dolu anlara sahne oldu. Kısmetse Olur'da haftanın finaline gelinirken, Rabia ve Gökhan arasında ilişki kopma seviyesine geliyor.. Kısmetse Olur evinde ayrılma noktasına gelen Hazal ve Semih, Semih'in annesinin eve gelmesi ile barışıyorlar. Peki Kısmetse Olur final fragmanında başka neler yaşanıyor?

8.10.2016Kelebek
Kısmetse Olur evinde dün akşam kim elendi

Kısmetse Olur evinde dün akşam kim elendi?

Kısmetse Olur'da bu hafta kimin eleneceği merakla bekleniyordu. Kanal D'nin büyük bir heyecanla izlenen yarışmadı Kısmetse Olur'da yeni sezon oldukça hareketli başladı. Kısmetse Olur evinde bir isim daha elendi. Dün akşam yapılan eleme gecesinde Kısmetse Olur'da kim elendi sorusu cevap buldu. Yarışmanın bir sonraki aşamasında ise iki yeni aday eve dahil oldu. İşte Kısmetse Olur'da bu hafta yaşananlar ve eve dahil olan yeni yarışmacılar

4.10.2016Kelebek
Kısmetse Olur evinde kim diskalifiye oldu Kısmetse Olurda kritik anlar...

Kısmetse Olur evinde kim diskalifiye oldu? Kısmetse Olur'da kritik anlar...

Kısmetse Olur'da dün yaşanan gelişmeler izleyenleri ekrana kilitledi. Kanal D'nin merakla takip edilen yarışması Kısmetse Olur'da dün evdeki herkesi şaşkına uğratan bir diskalifiye yaşandı. Kısmetse Olur'da kim elendi sorusunun cevabını arayan takipçiler, yarışmadan bir kişinin elenmesine anlam verememişti. Fakat sebebi ertesi gün ortaya çıktı. Kısmetse Olur evinde damat adaylarından birinin gece eğlencesinden kalma fotoğrafları başına dert oldu. Peki Kısmetse Olur evinden kim diskalifiye oldu?

27.09.2016Kelebek
Kısmetse Olur evinde bu diskalifiye şoke etti - Kısmetse Olurda kim elendi

Kısmetse Olur evinde bu diskalifiye şoke etti! - Kısmetse Olur'da kim elendi?

Kısmetse Olur hayranları haftanın ilk gününde şoke eden bir diskalifiye ile karşılaştılar. Kanal D'nin fenomen yarışması Kısmetse Olur'da dün akşam eleme heyecanı vardı ve yarışmanın takipçileri Kısmetse Olur'da kimin elendiğini merak ediyorlardı. Dün akşam yapılan elemede Kısmetse Olur'da bir kişi elendi ve bugün şaşırtan bir diskalifiye yaşandı. Kısmetse Olur evinde damat adaylarından bir kişinin gece kulübündeki görüntüleri ortaya çıkınca Kısmetse Olur'dan diskalifiye oldu. Peki Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi?

26.09.2016Kelebek
Kısmetse Olurda kim elendi Kısmetse Olurda bir şok daha

Kısmetse Olur'da kim elendi? Kısmetse Olur'da bir şok daha!

Kısmetse Olur'da kim elendi? 12 Haziran Pazar akşamı yapılan final gecesinde bir ilk yaşandı. Kısmetse Olur'da bu hafta kimse elenmedi. Hafta içi her gün ekrana gelen Kısmetse Olur'da bugün Nur ve Batu arasında gerginlik yaşanacak. İşte Kısmetse Olur 203. bölüm fragmanı.

15.06.2016Kelebek
Kısmetse Olurda bu hafta kim elendi Kısmetse Olurda elenen isim şaşırttı

Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi? Kısmetse Olur'da elenen isim şaşırttı!

Kısmetse Olur'da kim elendi sorusunun yanıtı dün belli oldu. Kısmetse Olur eleme akşamında çok gergin dakikalar yaşandı... Ayça ve Semih elenmeleri için en çok oyu alan adaylar oldu. Kısmetse Olur'da bu hafta iki kişi elenince iki isim de yarışmaya veda etti.  İsimlerin açıklanmasının ardından Kısmetse Olur'da gözyaşları sel oldu...

30.05.2016Kelebek
Kısmetse Olurda kim elendi (15 Mayıs 2016)

Kısmetse Olur'da kim elendi? (15 Mayıs 2016)

Kısmetse Olur'da kim elendi sorusunun cevabı belli oldu sosyal medya sallandı. Kısmetse Olur'da bu hafta Batuhan Terzi ve Aycan Tunç elendi. İkilinin elenmesi sosyal medyada büyük ses getirdi. Kısmetse Olur'da erkekler evine Erdem Dalfidan gelinler evine da Ceyda Kırıcı dönüş yaptı

17.05.2016Gündem
Kısmetse Olurda kim elendi İşte Kısmetse Olurda bu hafta elenen isim...

Kısmetse Olur'da kim elendi? İşte Kısmetse Olur'da bu hafta elenen isim...

Kısmetse Olur'da kim elendi sorusunun cevabı dün akşam belli oldu... Gelinler evinden yeni gelen adayı Aycan Tunç elenme korkusu yaşarken damatlar evinden de Emre Gül kutudan çıkan isim oldu. 10 bin liralık çeki Hazal Atabek alınca elenen isim bu hafta damatlar evinden oldu. Emre Gül Kısmetse Olur evinden elendi.

3.05.2016Kelebek
Kısmetse Olurda gergin dakikalar - izle

Kısmetse Olur'da gergin dakikalar - izle

Kanal D'nin sevilen programı Kısmetse Olur'da bu hafta kim elenecek? Yarın akşam ekrana gelecek olan halk oylamasında bir kişi eve veda edecek. Kısmetse Olur evine kim veda edecek? İşte yeni bölümden şok eden görüntüler..

9.04.2016Kelebek
Kısmetse Olurda kim elendi - 23. haftanın finali izle

Kısmetse Olur'da kim elendi? - 23. haftanın finali izle

Kanal D ekranlarında yayınlanan milyonların severek takip ettiği izdivaç programı Kısmetse Olur’da haftanın finali Pazar gecesi yapılacaktı. Ancak, Ankara’da yaşanan terör saldırısı nedeni ile Pazar gecesi yapılacak olan haftanın finali yayınlanmadı. Haftanın finali bugün yayınlandı. Kısmetse Olur’da 10 bin liralık ödülün sahibi kim oldu? Kısmetse Olur’a veda eden isim kim oldu? Yeni aday kim? Detaylar haberimizde…

15.03.2016Kelebek
Kısmetse Olurda bu hafta kim elendi Betülay Coşkun kimdir - 6 Mart 2016 izle

Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi? Betülay Coşkun kimdir? - 6 Mart 2016 izle

Kısmetse Olur izdivaç programının 6 Mart akşamı ekrana gelen haftanın finali gecesi heyecan dolu olaylara sahne oldu. Haftanın finalinde sürpriz bir isim eve ve aşkına veda etmek zorunda kaldı. Aşkı yeni yaşamaya başlayan bir çift, eleme nedeni ile birbirlerine ve aşklarına veda etmek zorunda kaldı.

7.03.2016Kelebek
Kısmetse Olur 28 Şubat kim elendi - izle

Kısmetse Olur 28 Şubat kim elendi? - izle

Kısmetse Olur 21. haftanın finali bölümünde dram üstüne dram yaşandı. 28 Şubat Kısmetse Olur finalinde elenen isim herkesi gözyaşlarına boğdu. Seda Akgül'ün hayatımın en zor final gecesi dediği Kısmetse Olur 21. hafta finalinde kim elendi? 10 bin liralık ödülün sahibi kim oldu? İşte; Kısmetse Olur 21. haftanın finali detayları.

27.02.2016Kelebek
Kısmetse Olur 21 Şubat Bedirhan elendi, Batuhan geldi - izle

Kısmetse Olur 21 Şubat Bedirhan elendi, Batuhan geldi! - izle

Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi? belli oldu. Kanal D ekranlarının popüler izdivaç programı Kısmetse Olur’da heyecan dolu bir eleme gecesi yaşandı. Evden bir adayın ayrılmasının ardından eve yeni bir aday daha girdi. Acaba bu yeni aday kim? Acaba evde yeni bir aşk mı doğacak?

22.02.2016Kelebek
Kısmetse Olurda kim elenecek - 19.Hafta Finali 14 Şubat

Kısmetse Olur'da kim elenecek? - 19.Hafta Finali 14 Şubat

Kanal D ekranlarının sevilerek izlenen izdivaç programı Kısmetse Olur’un bu hafta yapılacak olan final bölümü sürpriz gelişmelere gebe. Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi?, Kısmetse Olur'da kim koruma altına alındı? Seda Akgül’ün sunuculuğunu yaptığı final gecesi programında yer yerinden oynayacak! İşte; Kısmetse Olur 19.Haftanın Finali Fragmanı...

12.02.2016Kelebek

Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi? Eve yeni gelen Hazal kimdir?

Kanal D'nin ilgiyle takip edilen izdivaç yarışması Kısmetse Olur'da 7 Şubat Pazar akşamı yeni bir eleme heyecanı daha yaşandı. Peki; Kısmetse Olur 18. hafta finalinde kim elendi?, Kısmetse Olur evine yeni gelen gelin adayı Hazal kimdir?, Kısmetse Olur'da kim koruma altına alındı? İşte tüm detaylar...

9.02.2016Kelebek
Kısmetse Olur 7 Şubat 18. haftanın finalinde kim elendi Gelin adayı Hazal kimdir

Kısmetse Olur 7 Şubat 18. haftanın finalinde kim elendi? Gelin adayı Hazal kimdir?

Kısmetse Olur evinde eleme günü heyecanı dün akşam ekranlara geldi. Kısmetse Olur 18. haftanın finalinde eve veda eden isim gelinler evinden mi damatlar evinden mi oldu? Eve yeni gelen aday kim oldu? Tüm detaylar haberimizde...

8.02.2016Gündem
Kısmetse Olur 18. haftanın finali eleme gecesi fragmanı yayında – İzle

Kısmetse Olur 18. haftanın finali eleme gecesi fragmanı yayında! – İzle

Kanal D ekranlarının sevilen programı Kısmetse Olur’da bir haftanın daha sonuna gelindi. Eleme gecesinin merakla beklendiği Kısmetse Olur programında en çok merak edilen soru ise bu hafta elenen isimin kim olacağı. Peki, Kısmetse Olur 18. haftada eve veda eden isim kim olacak? Kısmetse Olur 18. hafta finalinde neler yaşanacak? Kısmetse Olur’da elenen isim Emre mi olacak? Kısmetse Olur 18. haftanın finali eleme gecesi fragmanı yayında! İşte detaylar...

5.02.2016Kelebek
Kısmetse Olur evinden kim elendi Yeni damat adayı Boğaçhan kimdir

Kısmetse Olur evinden kim elendi? Yeni damat adayı Boğaçhan kimdir?

Kanal D ekranlarının en çok izlenen programlarından olan Kısmetse Olur’da dün akşam bir eleme gecesi yaşandı. Her elemede ayrı bir heyecan yaşanırken, kimin eve veda ettiği de merak konusu. Kısmetse Olur evine kim veda etti? Elenen isim kim oldu? Haftanın birincisi damatlar evinden mi, gelinler evinden mi çıktı? İşte tüm detaylar...

1.02.2016Kelebek
Kısmetse Olurda kimler elendi | Yeni yarışmacı Boğaçhan kim

Kısmetse Olur'da kimler elendi? | Yeni yarışmacı Boğaçhan kim?

Kısmetse Olur'da bu hafta (31 Ocak 2016) kim elendi? sorusunun cevabı pazar gecesine alınan eleme gecesinde belli oldu. Kısmetse Olur 17.Haftanın Finali'nde eve veda eden isim damat adaylarından Selçuk oluyor ve yeni bir damat adayı eve girmeye hak kazanıyor! Peki; yeni gelen yarışmacı kimdir? İşte tüm detaylar...

31.01.2016Kelebek
Kısmetse Olur 17. hafta final fragmanı yayında – İzle

Kısmetse Olur 17. hafta final fragmanı yayında! – İzle

Kanal D ekranlarının sevilerek izlenen izdivaç programı Kısmetse Olur’un 17. hafta final fragmanı yayınlandı. Her finalde başka hesaplaşmaların yaşandığı Kısmetse Olur programında bu hafta kimin eleneceği büyük merak konusu. Kısmetse Olur evinden bu hafta kim elenecek?

28.01.2016Kelebek
Milli atlet Ramil Guliyev: Olimpiyatta elimden geleni yaptım...

Milli atlet Ramil Guliyev: "Olimpiyatta elimden geleni yaptım..."

Ülkemize Londra'da 2017 Dünya Şampiyonası'nda 200 metrede ilk altın madalyayı kazandıran, Berlin'de 2018 Avrupa Şampiyonası'nda yine 200 metrede 19.76'lık derecesiyle altın madalya kazanarak şampiyona ve Türkiye rekoru kıran milli atlet Ramil Guliyev, dereceye giremediği Tokyo 2020 Olimpiyatları'nda elinden geleni yaptığını söyledi.

15.09.2021Tokyo2020
Evlilik yarışmasında gelin adayları birbirine aşık olup programı terk etti

Evlilik yarışmasında gelin adayları birbirine aşık olup programı terk etti

Vietnam'daki evlilik yarışmasında kadın yarışmacılar damatlardan vazgeçip stüdyoyu terk ettiler.

24.09.2018Dünya
Eser veda etti

Eser veda etti

Kısmetse Olur yarışmasıyla yıldızı parlayan Eser West veda etti.

1.09.2017Magazin
Guliyev zaferini anlattı...

Guliyev zaferini anlattı...

Dünya Atletizm Şampiyonası'nda erkekler 200 metrede altın madalya kazanan Ramil Guliyev, "Bu madalya bizim için beklenen bir madalyaydı. Ben birkaç yarıştan önce birkaç röportajda söyledim ben buraya madalya için geldim" dedi. Guliyev'e bir kutlama da Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'den geldi.

11.08.2017Gündem
Ramil Guliyev: 10 yılın emeği buraya kadar getirdi bizi

Ramil Guliyev: 10 yılın emeği buraya kadar getirdi bizi

Ramil Guliyev, "Bu madalya bizim için beklenen bir madalyaydı. Ben birkaç yarıştan önce birkaç röportajda söyledim ben buraya madalya için geldim" dedi.

11.08.2017Diğer
Kısmetse Olur’da bu hafta kim elendi Kısmetse Oluru Kanal D üzerinden canlı izle

Kısmetse Olur’da bu hafta kim elendi? Kısmetse Olur'u Kanal D üzerinden canlı izle

Kısmetse Olur'da kim elendi? sorusuna yanıt 13 Mayıs Cumartesi günü geldi. Şaşırtıcı gelişmelerin olduğu haftanın finali bölümünde Melis ve İlkay arasında sert diyaloglar yaşandı. Peki, Kısmetse Olur’da bu hafta kim elendi? Yeni bölümde neler yaşanacak? Haftanın finali yeni haftaya nasıl yansıyacak? İşte, son yaşananların detayları ve Kısmetse Olur'u Kanal D üzerinden canlı izleyebileceğiniz adres!

15.05.2017Televizyon
Kısmetse Olur 10 Mayıs fragmanında tekme tokat kavga - Kısmetse Olur’u canlı izlemek için tıklayın

Kısmetse Olur 10 Mayıs fragmanında tekme tokat kavga - Kısmetse Olur’u canlı izlemek için tıklayın

Kısmetse Olur 10 Mayıs fragmanı son bölümün hemen ardından yayınlandı. Büyük final öncesinde yeni bir döneme giren Kısmetse Olur'un 10 Mayıs tarihli görüntülerine Farima ve Rabia arasındaki kavga damga vurdu. Elle temasta bulundukları görülen ikili için nasıl bir karar verileceği yarın belli olacak. Kısmetse Olur’u canlı izlemenizi sağlayacak bağlantı ve son bölümde yaşananlar detayda!

9.05.2017Televizyon
Kısmetse Olur’da kim elendi Kısmetse Olur 24 Nisan bölümünde neler olacak

Kısmetse Olur’da kim elendi? Kısmetse Olur 24 Nisan bölümünde neler olacak?

Kısmetse Olur evinde büyük final için geri sayım sürerken final geceleriyle ilgili değişiklik yapıldı. Hafta içi her gün gündüz kuşağı programıyla izleyicilerin karşısına çıkan Kısmetse Olur’un eleme gecesi 22 Nisan Cumartesi günü yapıldı. Peki, Kısmetse Olur’da kim elendi? Haftanın ilk günü 24 Nisan bölümünde neler olacak? İşte, son gelişmeler!

24.04.2017Televizyon
Kısmetse Olurda kim elendi Kısmetse Olur 17 Nisan bölümünde iki yeni aday geliyor

Kısmetse Olur'da kim elendi? Kısmetse Olur 17 Nisan bölümünde iki yeni aday geliyor

Kısmetse Olur haftanın finali bölümü 15 Nisan Cumartesi günü ekrana geldi. Seslerin sık sık yükseldiği gecenin sonunda zarftan çıkan sonuç hem evdekileri hem de ekran başındakileri şaşırttı. Haftanın finali bölümünün hemen ardından yayınlanan Kısmetse Olur 17 Nisan fragmanında ise şaşırtıcı detaylar var. Peki, Kısmetse Olur'da kim elendi? Yeni bölümde neler olacak? İşte, tüm detaylar!

17.04.2017Televizyon
Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı yayınlandı Melis ve Kemal arasında olay yaratan sözler

Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı yayınlandı! Melis ve Kemal arasında olay yaratan sözler

Kısmetse Olur haftanın finali fragmanıyla izleyicileri yine ekran başına kilitlemeyi başaracak. Kanal D ekranlarının yayınlandığı günden itibaren izleyicilere nefes kesen dakikalar yaşatan evlilik programı Kısmetse Olur'da bu hafta şoke eden anlar yaşanacak. Yayınlanan haftanın finali fragmanında Melis ve Kemal arasında hafta boyunca yaşanan tatsızlıklar ise finalde de devam ediyor. Kemal, Melis'in şov yaptığını iddia edince Melis tamamen çileden çıkıyor. İşte, Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı sizlerle birlikte.

15.04.2017Televizyon
Kısmetse Olur büyük finali ne zaman yapacak Kısmetse Olur ne zaman bitecek

Kısmetse Olur büyük finali ne zaman yapacak? Kısmetse Olur ne zaman bitecek?

Kısmetse Olur dizisinin büyük finali için geri sayım başladı. Kanal D ekranlarının hafta içi her gün izleyicileriyle buluşan gündüz kuşağı programı Kısmetse OIur 7 Nisan bölümünde Seda Akgül'den final açıklaması geliyor. Gong sesiyle birlikte evdeki tüm adaylar büyük şaşkınlık yaşıyor. Peki, ikinci sezonunun noktalamaya hazırlanan Kısmetse Olur ne zaman bitecek?

7.04.2017Televizyon
Kısmetse Olur 4 Nisan fragmanında büyük kavga – Şehmus diskalifiye mi olacak

Kısmetse Olur 4 Nisan fragmanında büyük kavga – Şehmus diskalifiye mi olacak?

Kısmetse Olur’un bugünkü bölümünde yaşanacaklara dair ilk tüyolar geldi. Kanal D’nin sevilen evlilik programı Kısmetse Olur son bölümün ardından yayınlanan 4 Nisan fragmanına Şehmus ve Emre’nin kavga görüntüleri damga vurdu. Seda Akgül’ün açıklaması akıllara diskalifiye getirdi. Kısmetse Olur 4 Nisan fragmanı ve evdeki son gelişmeler detayda!

4.04.2017Televizyon
Kısmetse Olurda bu hafta kim elendi İşte Kısmetse Olur haftanın finalinde yaşananlar

Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi? İşte Kısmetse Olur haftanın finalinde yaşananlar

Kısmetse Olur 12 Mart akşamı yayınlanan haftanın finaliyle izleyicilerinin adeta nefeslerini kesti. İzleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen heyecanlı evlilik programı Kısmetse Olur'da heyecan doruktaydı. Yarışmanın nefes kesen final haftasında sürpriz bir gelişme de yaşandı. İlk sezonun popüler isimlerinden Melis Buse Betyakan ve Rabia Karaca eve tekrar dönerken, Adnan baygınlık geçirdi. Haftanın birincileri Adnan ve Tuğçe olurken elenme adayları arasında Altuğ ve Gözde Bozacı yer aldı. Peki, Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi? İşte, Kısmetse Olur haftanın finalinde yaşananlar..

13.03.2017Televizyon
Kısmetse Olur haftanın finali fragmanında şok gelişme Bu akşam kim elenecek

Kısmetse Olur haftanın finali fragmanında şok gelişme! Bu akşam kim elenecek?

Kısmetse Olur'da kim elendi sorusu izleyiciler tarafından araştırılmaya devam ediyor. Haftanın finali fragmanında yaşanan olaylar büyük bir sürprize neden oldu. Kısmetse Olur evinden ayrılan iki gelin adayı programa geri dönüş yaptı. Peki, 12 Mart Kısmetse Olur'da kim elendi? İşte, yarışmanın final fragmanından bazı detaylar

12.03.2017Kelebek
Kısmetse Olur haftanın final fragmanı

Kısmetse Olur haftanın final fragmanı

İşte finalde yaşanacak şok gelişmeler...

10.02.2017Magazin
Kısmetse Olur haftanın final fragmanı

Kısmetse Olur haftanın final fragmanı

Kısmetse Olur haftanın final fragmanı

28.01.2017Ekran
Kısmetse Olurda kim elenecek İşte Kısmetse Olurda yaşananlar

Kısmetse Olur'da kim elenecek? İşte Kısmetse Olur'da yaşananlar

Kısmetse Olur bu hafta nefes kesen anlar yaşanıyor. Kanal D'nin sevilen yarışma progrma Kısmetse Olur'da bu hafta gergin anlar yaşandı. Gelinler ve damatlar evinde tartışmalar bitmiyor. Yarışmanın bu haftaki bölümünde Sibel'i damat adaylarının tepkisine maruz bırakan bir olay da yaşandı. Peki Kısmetse Olur'da bu hafta neler yaşandı? İşte yarışmada bu hafta meydana gelen olaylar

21.01.2017Televizyon
Kısmetse Olur’da bu hafta kim elendi

Kısmetse Olur’da bu hafta kim elendi?

Kısmetse Olur dün gece ekrana gelen bölümüyle eleme heyecanını ekrana taşıdı. Haftanın kritiklerinin yapıldığı ve seslerin yükseldiği haftanın finali bölümünde 'Kısmetse Olur'da kim elendi?' sorusunun yanıt bulduğu anlarda duygusal anlar yaşandı. Peki, eve kim veya kimler gitti? Kimler koruma altına alınmıştı. İşte, Kısmetse Olur eleme bölümünde yaşananlar ve 9 Ocak bölümüne dair detaylar!

9.01.2017Televizyon
Kısmetse Olur 25 Aralık haftanın finalinde kim elenecek Halk oylaması ne durumda

Kısmetse Olur 25 Aralık haftanın finalinde kim elenecek? Halk oylaması ne durumda?

Kısmetse Olur 25 Aralık haftanın finali fragmanı Kanal D tarafından yayına verildi. Kısmetse Olur 25 Aralık haftanın finalinde kim elenecek konusunu gündeme getiren takipçiler, akıllarındaki isimlerin bu listede yer alıp almayacağını merak etti. Onur ve Aycan'ın damga vurduğu Kısmetse Olur 25 Aralık fragmanında, bazı sahnelerde yer alan profiller, Aycan'ın kim elenecek sorusuna yanıt olabileceği imajını verdi. Peki Onur'un sitemkar sözlerinin de yer aldığı fragmanda kim elenecek sorusuna cevap bulunabilecek mi? İşte detaylı bilgiler

25.12.2016Televizyon