Kısmetse Olur final fragmanında 2 çift ayrılıyor!

Kısmetse Olur final fragmanında 2 çift ayrılıyor

Kısmetse Olur final bölümü için heyecanlı bekleyiş sürerken yayınlanan fragman merak dozunu daha da arttırdı. Bu hafta diskalifiye şokunun yaşandığı Kısmetse Olur'un haftanın finali bölümünde kötü sürprizler devam ediyor. Evdeki üç çiftten ikisi yolunu ayırıyor. İşte, 18 Aralık Kısmetse Olur final fragmanı!

Haberin Devamı

ısmetse Olur haftanın finali fragmanı eleme bölümüne saatler kala yayınlandı. Bu hafta da büyük sürprizlerin yaşandığı programın eleme bölümünde kızılca kıyamet kopuyor, evdeki üç çiftten ikisi yolları ayırıyor. Peki, 'Kısmetse Olur'da kim elendi?' sorusunun yanıt bulacağı 18 Aralık tarihli bölümde ayrılık kararı alan çiftler hangileri? Haftanın finali bölümünde neler yaşanacak? İşte, Kısmetse Olur haftanın final fragmanı!

Semih'in diskalfiye edilmesinin etkisi sürerken yayınlanan final fragmanındaki sahneler bir şok yaşattı. 18 Aralık tarihli Kısmetse Olur haftanın finali bölümünde büyük bir şok daha yaşanıyor. Finalde kavgaya tutuşan 2 çift yollarını ayırma kararı alıyor. 'Kısmetse Olur'da kim elendi?' sorusunun cevap bulacağı gecenin ekrana gelmesine kısa bir süre kala yayınlanan fragmana Didem ve Adnan'ın kavgası damga vurdu. Adnan'ın sürekli ayrılık açıklamaları yapmasından bunalan Didem, yüzüğü çıkartıp masaya koydu. Evin bir diğer çifti Gökhan ve Rabia arasında da kızılca kıyamet koptuğu görülürken sunucu Seda Akgül'ün ayrılık açıklaması şaşırttı. Akgül, "Finalden önce evde 3 çiftimiz vardı, şu anda ise tek bir çift kaldı: Onur ve Aycan" açıklamasında bulunması merak uyandırdı. Peki, Kısmetse Olur evinin popüler çiftleri neden ayrılıyor? İşte, Kısmetse Olur final haftanın final fragmanı!

Haberin Devamı

BU HAFTAYA DAMGA VURAN OLAY

Kısmetse Olur'un dün ekrana gelen bölümünün bomba gelişmesi popüler damadı Semih Kurtulmuş'un akıbeti oldu. Eleme gecesinden beri sorulan "Semih Kurtulmuş, elendi mi?" sorusuna yanıt geldi. Geçtiğimiz günlerde yaşanan haftanın elemesinde, Hazal Babalık ve Semih Kurtulmuş evi terk etmişti. O günden itibaren Semih'ten hiç bir haber alınamamış ve akıbeti izleyiciler tarafından merak konusu olmuştu. Dün Kısmetse Olur'un yeni bölümünde ortaya ilginç bir detay çıktı. Seda Akgül izleyenlerin merakını gideren açıklamayı yaptı. Kısmetse Olur evini terk eden Semih'in Kıbrıs'a gittiği ortaya çıktı ve Semih Kurtulmuş, Kısmetse Olur evinden diskalifiye edildi. 

Sevilen evlilik proıgramının 13 Aralık Salı günü ekrana gelen eleme bölümünden beri ekranlarda görülmeyen Semih Kurtulmuş, diskalifiye edildiği iddiaları gündeme gelmişti. Kısmetse Olur sunucusu Seda Akgül, önce damat adayı ile ilgili şoke eden bir açıklamada bulundu, ardından diskalifiye iddialarını doğruladı. 12 Aralık tarihli haftanın finali bölümünde sevgilisi Hazal'ın elenmesi üzerine evi terk eden Semih Kurtulmuş'un bambaşka bir nedenle evi terk ettiği ortaya çıktı.

Haberin Devamı

SEDA AKGÜL'DEN ŞOK AÇIKLAMA

Kısmetse Olur sunucusu Seda Akgül, sevenlerin ayrılmaması için Semih Kurtulmuş ve Hazal'ı bir araya getirmek istediklerini ancak damat adayına ulaşamadıklarını söyledi. Akgül, geçtiğimiz sezon aradığı aşkı bulamayınca ikinci sezonda da damatlar evine giren Semih Kurtulmuş'un söylediği gibi Hazal için ayrılmadığını, Kıbrıs'a tatile gittiğini ifade etti. Programın formatına uygun olmamasına rağmen ikilinin dışarda görüşmesi için her türlü imkanı sağlamaya çalıştıklarının altını çizen Akgül, Semih Kurtulmuş'un bir daha asla eve girmesinin mümkün olmadığını ifade ederek popüler damat adayının diskalifiye edildiği iddialarını doğruladı.Semih Kurtulmuş, bugünkü bölümden birkaç gün önce eleme bölümünden bir video paylaşmış, yapım ekibine teşekkür etmişti! Peki, sürpriz bir şekilde evi terk eden Semih Kurtulmuş kimdir?

Haberin Devamı

Kısmetse Olur final fragmanında 2 çift ayrılıyor

SOSYAL MEDYADAN AÇIKLAMA YAPTI

Semih Kurtulmuş, diskalifiye edildiği ya da edilebileceği iddialarının ardından sosyal medya hesabı üzerinden bir açılama yaptı. Açıklamasının sonunda doğru Kısmetse Olur yapımına teşekkür eden Semih Kurtulmuş, eleme gecesi videosunu paylaştı ve altına şu notu düştü; "O evde mutluluğu, hüznü, iyiliği, kötülüğü, kardeşliği, kalleşliği her şeyi gördüm yaşadım. İlişki icerisinde olduğum, sevdiğim kadının evden gidişinin ardından orada kalmak bana yakışmazdı. Evdeki varlığıma koyduğum son nokta bu olayla oldu. Hakkımızda hayırlısı olsun. Geçen sezonki gibi bu sezon da dimdik girdim ufak bi farkla bu sefer sevgilimle Dimdik çıktık :)Desteğinize varlığınıza sağlık bu yolu yürürken yalnız olmadığımızı biliyorum. Her şey gönlümüzce olsun.. Yapımdan da Allah razı olsun benim boyle bir kadını tanımama vesile oldu..!"

Haberin Devamı

SEMİH KURTULMUŞ KİMDİR?

Katıldığı evlilik programıyla tanınan Semih Kurtulmuş, 1992 yılında Çorlu'da doğdu. Doğduğu yerde hayatını sürdürmeye devam eden ve erkek mağazası işleten genç damat adayı, lise mezunudur. 1.88 boyunda, balık burcu olan Semih Kurtulmuş, hafif kırlaşmış saçları ve tarzıyla dikkat çekiyor.