Kısmetse Olur final fragmanında şoke eden sahne

Kısmetse Olur final fragmanında şoke eden sahne

Kısmetse Olur yarışmasında bu hafta hareketli dakikalar yaşanıyor. Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanında sert diyalogların ardından göz yaşları dökülüyor. Peki Kısmetse Olur evinde bu hafta neler yaşandı? İşte Kısmetse Olur final fragmanında ekrana gelen sahneler

Haberin Devamı

Kısmetse Olur'dan bu hafta elenecek ismin de belli olacağı final fragmanı yayınlandı. Hafta boyu yaşanan gelişmelerin de tartışılacağı final gecesine dair ipuçları veren fragmana yarışmanın popüler ismi Gökhan'ın gözyaşları damga vurdu. Peki, Kısmetse Olur'un final bölümünde neler yaşanacak? İşte, Kısmetse Olur final fragmanı!

Kısmetse Olur finalinde yaşanacaklar büyük bir merakla beklenirken final bölümü fragmanı yayınlandı. Kanal D ekranlarındaki macerasına ikinci sezonuyla devam eden Kısmetse Olur’un final fragmanında hem tartışmalar hem de gözyaşları ön plana çıktı. Fragmanda asıl dikkat çeken sahne ise programın sunucusu Seda Akgül’ün “Bugün yine o sürpriz finallerden biri.” açıklaması oldu. Görüntülerin sonunda adayların verdiği tepkiler ise programın bu haftaki finaline dair pek çok soru işareti bıraktı. Adnan ve Didem arasında neler yaşanacak? Gökhan ve Rabia aşkı bitiyor mu? Tüm adayları şaşırtan görüntülerde ne var? Gözyaşı ve tartışma dozunun yüksek olduğu Kısmetse Olur haftanın final fragmanındaki detaylar ve bu hafta yaşananların kısa bir özetini sizler için derledik!

Programın bu haftaki final fragmanında çiftlerin arasının bir hayli gerildiği dikkat çekiyor. Hafta içerisinde kıskançlık nedeniyle ciddi problemler yaşayan Adnan ve Didem, tartışmayı finale de taşırken diğer adayların da olaya dahil olduğu görülüyor. Öte yandan huzurlu bir hafta geçiren Rabia ve Gökhan çifti de finalde ciddi bir tartışma yaşıyor. Gökhan'ın ilişkiyi bitirdiğine dair sözleri Rabia'yı gözyaşlarına boğuyor. Seda Akgül'ün Kısmetse Olur final fragmanının son saniyelerine doğru yaptığı açıklama ise tüm adayları şaşırtırken Gökhan'ı ağlatıyor. Tüm bu gelişmelerin detayları pazar günü ekrana gelecek olan final bölümünde netleşecek.

Haberin Devamı

SÜRPRİZ ZİYARET

Farklı formatı ve adaylarıyla başarısını ikinci sezonunda da sürdüren evlilik programı, bu hafta geçtiğimiz sezonun mutlu çifti Nur ve Batuhan’a konuk oldu. İlişkilerinin temelini Kısmetse Olur evinde atan Nur ve Batuhan çifti, evlilikleri ve ilişkileri hakkında çok samimi açıklamalarda bulunurken onların ilişkilerine şahit olan herkese güzel bir haber verdi. Çiftin bebek beklediğini öğrenen Kısmetse Olur gelin ve damat adayları ise çifti tebrik ederek, mutluluklarını paylaştı. 

ELENEN ADAY GERİ DÖNDÜ

Haberin Devamı

Kısmetse Olur’da bu hafta büyük bir sürpriz yaşandı. Damat adayları, daha önce evden elenerek veda eden 3 gelin adayından birinin önümüzdeki günlerde eve dönüşü için oy kullandı. Ayça Beğen, Esra Yağan ve Serap Gürbüz arasında yapılan oylamada en çok oy alarak eve döneceği kesinleşen ise Serap Gürbüz oldu.

SERAP’IN DÖNÜŞÜ KRİZ YARATTI

Kısmetse Olur evine oylama için gelen Serap, evin gözde çifti Didem ve Adnan arasında kriz yarattı. Programa damat adayı Aykut için geri dönmek isteyen Serap, yaşadığı hayal kırıklığıyla ağlamaya başladı. Gözyaşlarına boğulan Serap'ı Adnan’ın teslim etmesine sinirlenen Didem, kıskançlık krizine girdi ve bunun üzerine damatlar evine baskın yaptı. Serap yüzünden tartışan ikilinin ilişkisi ciddi bir kriz yaşadı.