EKSTRA
MENÜ

Kısmetse Olur Kim Elendi

Kısmetse Olur Kim Elendi haberleri sayfasında güncel ve son dakika Kısmetse Olur Kim Elendi hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 109 Kısmetse Olur Kim Elendi haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Kısmetse Olur Kim Elendi Haberleri

Kısmetse Olur yeni bölüm ne zaman

Kısmetse Olur yeni bölüm ne zaman?

Kanald.com.tr üzerinden canlı yayınlanan Kısmetse Olur'un yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor. En son eleme bölümüyle izleyici karşısına çıkan Kısmetse Olur bu haftanın açılısında değişiklik yaptı. Programın bugünkü bölümünde şimdiye dek ekrana gelmeyen, ilk kez yayınlanan görüntüler internete özel olarak yayınlanıyor. Peki, Kısmetse Olur'un yeni bölümü neden yok? Yeni bölüm ne zaman?

23.05.2017Televizyon
Kısmetse Olur’da bu hafta kim elendi Kısmetse Oluru Kanal D üzerinden canlı izle

Kısmetse Olur’da bu hafta kim elendi? Kısmetse Olur'u Kanal D üzerinden canlı izle

Kısmetse Olur'da kim elendi? sorusuna yanıt 13 Mayıs Cumartesi günü geldi. Şaşırtıcı gelişmelerin olduğu haftanın finali bölümünde Melis ve İlkay arasında sert diyaloglar yaşandı. Peki, Kısmetse Olur’da bu hafta kim elendi? Yeni bölümde neler yaşanacak? Haftanın finali yeni haftaya nasıl yansıyacak? İşte, son yaşananların detayları ve Kısmetse Olur'u Kanal D üzerinden canlı izleyebileceğiniz adres!

15.05.2017Televizyon
Kısmetse Olur 8 Mayıs fragmanında büyük jest - Kim elendi

Kısmetse Olur 8 Mayıs fragmanında büyük jest - Kim elendi?

Kısmetse Olur haftanın finali bölümü hafızalardaki yerini korurken kısa sürede yayınlanan 8 Mayıs fragmanı yine sürprizlerle dolu gelişmelerin sinyalini verdi. Artık yeni bir döneme girerek kanald.com.tr üzerinden yayınlanan Kısmetse Olur'un 8 Mayıs fragmanında haftanın finalinde yaşana gerilimin devam ettiği görülüyor. Aycan ve Didem arasındaki tartışma devam ediyor. Peki, Kısmetse Olur'da en son kim elendi?

8.05.2017Televizyon
Kısmetse Olur’da kim elendi Kısmetse Olur 24 Nisan bölümünde neler olacak

Kısmetse Olur’da kim elendi? Kısmetse Olur 24 Nisan bölümünde neler olacak?

Kısmetse Olur evinde büyük final için geri sayım sürerken final geceleriyle ilgili değişiklik yapıldı. Hafta içi her gün gündüz kuşağı programıyla izleyicilerin karşısına çıkan Kısmetse Olur’un eleme gecesi 22 Nisan Cumartesi günü yapıldı. Peki, Kısmetse Olur’da kim elendi? Haftanın ilk günü 24 Nisan bölümünde neler olacak? İşte, son gelişmeler!

24.04.2017Televizyon
Kısmetse Olurda kim elendi Kısmetse Olur 17 Nisan bölümünde iki yeni aday geliyor

Kısmetse Olur'da kim elendi? Kısmetse Olur 17 Nisan bölümünde iki yeni aday geliyor

Kısmetse Olur haftanın finali bölümü 15 Nisan Cumartesi günü ekrana geldi. Seslerin sık sık yükseldiği gecenin sonunda zarftan çıkan sonuç hem evdekileri hem de ekran başındakileri şaşırttı. Haftanın finali bölümünün hemen ardından yayınlanan Kısmetse Olur 17 Nisan fragmanında ise şaşırtıcı detaylar var. Peki, Kısmetse Olur'da kim elendi? Yeni bölümde neler olacak? İşte, tüm detaylar!

17.04.2017Televizyon
Kısmetse Olurda bu hafta kim elendi Kısmetse Olurda gözyaşları adeta sel oldu

Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi? Kısmetse Olur'da gözyaşları adeta sel oldu

Kısmetse Olur'un dün akşam yayınlanan haftanın finali bölümünde oldukça duygu dolu dakikalar yaşandı. Kanal D ekranlarının herkes tarafından tam not alan yer yer eğlenceli yer yer dramatik anlar yaşatan evlilik programında şoke eden olaylar yer aldı. Kısmetse Olur'da haftanın finalinde erkekler evinde Onur elenme adayı oldu. Onur'un elenme adayı olmasının ardından Aycan şok bir çıkış yaptı ve sevdiği adamın yanına koştu. Elenen isim açıklandığı anda ise ortalık toz duman oldu. Peki, Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi? İşte detaylar.

27.03.2017Televizyon
Kısmetse Olur 21 Mart bölümünde neler olacak Didem Delen neden yok

Kısmetse Olur 21 Mart bölümünde neler olacak? Didem Delen neden yok?

Kısmetse Olur evinde sürpriz gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Kanal D'nin farklı formatıyla dikkat çeken evlilik programının bugünkü bölümüne Emre Ubeyli ve Aycan Varış sürprizi damga vurdu. Kısmetse Olur 21 Mart bölümünden görüntüler son bölümün hemen ardından verildi. Görüntülerde Didem Delen'in olmaması gözlerden kaçmadı. İşte, Kısmetse Olur 21 Mart bölümünden ilk detaylar!

20.03.2017Televizyon
Kısmetse Olur haftanın finali fragmanında şok gelişme Bu akşam kim elenecek

Kısmetse Olur haftanın finali fragmanında şok gelişme! Bu akşam kim elenecek?

Kısmetse Olur'da kim elendi sorusu izleyiciler tarafından araştırılmaya devam ediyor. Haftanın finali fragmanında yaşanan olaylar büyük bir sürprize neden oldu. Kısmetse Olur evinden ayrılan iki gelin adayı programa geri dönüş yaptı. Peki, 12 Mart Kısmetse Olur'da kim elendi? İşte, yarışmanın final fragmanından bazı detaylar

12.03.2017Kelebek
Kısmetse Olurda kim  elendi Aycan Kısmetse Olura geri mi dönüyor

Kısmetse Olur'da kim elendi? Aycan Kısmetse Olur'a geri mi dönüyor?

Kısmetse Olur'da kim elendi? Sorusu dün gece geç saatlerde yanıt buldu. Gergin ve tartışmalı geçen gecenin sonunda bir isim eve veda etti. Kısmetse Olur yeni fragmanı ise kısa sürede izleyicileriyle buluştu. 6 Mart tarihli yeni bölümde Aycan ve Onur cephesinde sürpriz bir gelişme yaşanıyor. Peki, Aycan Kısmetse Olur'a geri mi dönüyor? İşte, tüm detaylar!

6.03.2017Televizyon
Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanında şoke eden olay Aycan Kısmetse Olur evine dönemeyecek mi

Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanında şoke eden olay! Aycan Kısmetse Olur evine dönemeyecek mi?

Kısmetse Olur programı yayınlanan yeni bölüm fragmanıyla takipçilerine oldukça hareketli dakikalar yaşatacağının sinyallerini verdi. Kanal D ekranlarının herkes tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen evlilik programı Kısmetse Olur'da ilginç dakikalar yaşanmaya devam ediyor. Seda Akgül'ün sunuculuğunu yaptığı Kısmetse Olur'da Aycan için kritik karar verildi. Onur ile zamanında oldukça güzel bir ilişki yaşayan Aycan'ın Kısmetse Olur evine dönüp dönmeyeceğini Seda Akgül açıkladı. Peki, Kısmetse Olur 28 Şubat fragmanında neler yaşanacak? İşte detaylar.

27.02.2017Televizyon
Kısmetse Olur 21 Şubat fragmanında şok karar Hangi aday gitmek istiyor

Kısmetse Olur 21 Şubat fragmanında şok karar! Hangi aday gitmek istiyor?

Kısmetse Olur yeni bölümleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Sevilen evlilik programının ekrana gelen son bölümüne Gözde'nin itirafları damga vurmuş, aklında başka bir adayın olduğun söylemesi başta Ünal olmak üzere herkesi şaşırtmıştı. Peki, Kısmetse Olur 21 Şubat bölümünde neler olacak? Hangi damat adayı elenmek isteyecek? işte, Kısmetse Olur 21 Şubat fragmanı ve detayları!

21.02.2017Magazin
Kısmetse Olurdan kim elendi elendi Kısmetse Olur 13 Şubat bölümünde Aycan neden yok

Kısmetse Olur'dan kim elendi elendi? Kısmetse Olur 13 Şubat bölümünde Aycan neden yok?

Kısmetse Olur dün gece sürprizlerle dolu bir eleme bölümüyle ekrana geldi. Haftanın finali bölümünde bulunmamasına rağmen eleme potasına ilk kalan isim gelinler evinden Aycan, damat adaylarından ise Kemal oldu. Peki, Kısmetse Olur'dan kim elendi elendi? Aycan, bugünkü bölümde neden yok? İşte, haftanın finali bölümünde yaşananlar ve Kısmetse Olur 13 Şubat bölümüne damga vuran detaylar!

13.02.2017Televizyon
Kısmetse Olur 7 Şubat fragmanında şok kavga Diskalifiye...

Kısmetse Olur 7 Şubat fragmanında şok kavga! Diskalifiye...

Kısmetse Olur evinden sürpriz haberler gelmeye devam ediyor. Sevilen evlilik programının 7 Şubat tarihli fragmanı yayınlandı, damat adayları arasındaki kavga görüntüleri 'diskalifiye' konusunu gündeme getirdi. Tuğçe'yle yolları ayrılan Tankut ise öfkesini Onur'dan çıkarıyor, ikilinin arasındaki sözlü atışma büyüyor. Peki, Kısmetse Olur'dan yine bir diskalifiye haberi mi gelecek? İşte, Kısmetse Olur 7 Şubat fragmanı ve detayları!

7.02.2017Televizyon
Kısmetse Olurda bu hafta kim elendi Kısmetse Olura veda eden isim...

Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi? Kısmetse Olur'a veda eden isim...

Kısmetse olur kim elendi? sorusuna yanıt dün gece geç saatler geldi. Sert diyalogların yaşandığı haftanın finali bölümünün sonlarına doğru duygusal anlar yaşandı. Kısmetse Olur’da bu hafta eleme potasına kalan Onur ve Sibel oldu. Kutudan çıkan karar ise herkesi şaşırttı. Peki, Kısmetse Olur’da bu hafta kim elendi?

30.01.2017Televizyon
Kısmetse Olurda kim elendi Gökhan Sara geri mi döndü

Kısmetse Olur'da kim elendi? Gökhan Sara geri mi döndü?

Kısmetse Olur eleme gecesinde yaşananların etkisi haftanın ilk bölümünde sürerken evde büyük bir sürpriz yaşandı. Eski damat adaylarından Gökhan Sara'nın Sibel'e sürpriz yapması, gelin adayını sevindirirken evdeki bazı yüzlerin de asılmasına neden oldu. Peki, Gökhan Sara Kısmetse Olur'a geri mi döndü? Kısmetse Olur'a veda eden isim ve sürpriz gelişmenin detayları!

24.01.2017Televizyon
Kısmetse Olurda kim elendi İşte, Kısmetse Olura veda eden o isim

Kısmetse Olur'da kim elendi? İşte, Kısmetse Olur'a veda eden o isim!

Kısmetse Olur 15 Ocak Pazar gecesi bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Eleme oylaması sonucunda 3 oy alan Barış ve 4 oy alan Gizem, eleme potasına kalan isimler oldu. Peki, Kısmetse Olur'da kim elendi? Bu sorunun yanıtını sms birincileri belirledi, iki isim arasından en çok oyu alan Onur, evini korudu ve eve veda eden isim gelin adaylarından biri oldu. İşte, Kısmetse Olur 15 Ocak eleme bölümü detayları!

16.01.2017Televizyon
Kısmetse Olur’da bu hafta kim elendi

Kısmetse Olur’da bu hafta kim elendi?

Kısmetse Olur dün gece ekrana gelen bölümüyle eleme heyecanını ekrana taşıdı. Haftanın kritiklerinin yapıldığı ve seslerin yükseldiği haftanın finali bölümünde 'Kısmetse Olur'da kim elendi?' sorusunun yanıt bulduğu anlarda duygusal anlar yaşandı. Peki, eve kim veya kimler gitti? Kimler koruma altına alınmıştı. İşte, Kısmetse Olur eleme bölümünde yaşananlar ve 9 Ocak bölümüne dair detaylar!

9.01.2017Televizyon
Kısmetse Olurda kim elenecek Haftanın finali bölümü öncesi büyük sürpriz

Kısmetse Olur'da kim elenecek? Haftanın finali bölümü öncesi büyük sürpriz

Kısmetse Olur haftanın finali bölümüne hazırlanırken evin popüler çiftlerinden biri bugünkü bölümde yüzleri güldürdü. 'Kısmetse Olur'da kim elenecek?' sorusunun gerginliğini bir kenara bırakan ve hafta içi Adnan'ın elenebileceği ihtimaliyle üzülen Adnan ve Didem çifti evlilik yolunda ilk ciddi adımı attı. İkilinin romantik sahneleri hem evdekileri hem de ekran başındakileri etkiledi. İşte, eleme öncesi Kısmetse Olur'da son durum!

6.01.2017Televizyon
Kısmetse Olurda bu hafta kim elendi İşte, Kısmetse Olur 2 Ocak eleme fragmanı

Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi? İşte, Kısmetse Olur 2 Ocak eleme fragmanı

Kısmetse Olur haftanın finali bir diğer adıyla eleme bölümü 1 gün gecikmeli olarak yayımlandı. Eleme gecesi diğer haftalara göre daha durgun geçse de 'Kısmetse Olur'da kim elendi?' sorusuna yanıtın 2 isim birden olması şaşırttı. Didem, Gökhan, Adnan ve Aycan koruma altına alındıkları için yazılamadı. Peki, bu hafta elenen 2 isim kim oldu? İşte, Kısmetse Olur 2 Ocak eleme fragmanı!

2.01.2017Televizyon
Kısmetse Olur haftanın finalinde kim elendi Hazal Babalık eve geri mi dönüyor

Kısmetse Olur haftanın finalinde kim elendi? Hazal Babalık eve geri mi dönüyor?

Kısmetse Olur'da bu hafta kimin elendiği sorusu, programın takipçileri tarafından merak konusu olmuştu. Kanal D ekranlarının herkes tarafından beğenisini kazanan evlilik programı Kısmetse Olur'da bu hafta kimin elendiği, dün gece yapılan haftanın finaliyle belli oldu. Elenen yarışmacının ardından eve 1 damat adayı, 1'de gelin adayı dahil oldu. Tuğçe Ergişi ve Ünal Taylı'nın programa dahil olmasıyla izleyiciler bu yarışmacıları daha yakından tanımak istediler. İzleyiciler tarafından merak edilen bir başka soruda Hazal Babalık'ın eve geri dönüp dönmeyeceği oldu. Peki, Kısmetse Olur haftanın finalinde kim elendi? Hazal Babalık eve geri dönecek mi?

26.12.2016Televizyon
Kısmetse Olur Mehtap neden diskalifiye oldu

Kısmetse Olur Mehtap neden diskalifiye oldu?

Kısmetse OIur'un dünkü bölümünde diskalifiye şoku yaşandı. Eleme yapılacağını ifade eden Seda Akgül, hem gelin hem de damat adayları arasında bir oylama yaptı ve adayların bir ismi seçmelerini istedi.Tansiyonun düşmediği gelinler evinde büyük bir kriz yaşandı. Kısmetse Olur'un sivri dilli ismi Mehtap Taşkıran elendi? Peki, Mehtap Kısmetse Olur'dan neden diskalifiye oldu?

22.12.2016Televizyon
Kısmetse Olur final fragmanında 2 çift ayrılıyor

Kısmetse Olur final fragmanında 2 çift ayrılıyor!

Kısmetse Olur final bölümü için heyecanlı bekleyiş sürerken yayınlanan fragman merak dozunu daha da arttırdı. Bu hafta diskalifiye şokunun yaşandığı Kısmetse Olur'un haftanın finali bölümünde kötü sürprizler devam ediyor. Evdeki üç çiftten ikisi yolunu ayırıyor. İşte, 18 Aralık Kısmetse Olur final fragmanı!

16.12.2016Televizyon
Kısmetse Olurda kimler elendi Kısmetse Olur 14 Aralık fragmanı

Kısmetse Olur'da kimler elendi? Kısmetse Olur 14 Aralık fragmanı!

Kısmetse Olur'da kim elendi sorusu yerini bu hafta kimler elendi diye bıraktı. Dün yayınlanan eleme bölümünün her zamankinden farklı olacağı günler öncesinden duyurulmuş, Seda Akgül, birden fazla kişinin eleneceğini söylemişti. Kısmetse Olur'da bu hafta üç isim birden elendi. Nefes kesen elemenin ardından 14 Aralık bölümü merak edildi. İşte, elenen isimler, Kısmetse Olur 14 Aralık fragmanı!

14.12.2016Televizyon
Kısmetse Olur yeni bölümü ne zaman yayınlanacak Kanal D yayın akışı değişti mi

Kısmetse Olur yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Kanal D yayın akışı değişti mi?

Haftanın 7 günü ekrana gelen Kısmetse Olur'un yeni bölümlerinin yayınlanmaması kafalarda soru işaretine neden oldu. Kanal D'nin yayın akışında yer almayan programın akıbetini merak eden izleyiciler, Kısmetse Olur eleme bölümü veya yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? gibi sorulara yanıt aradı. İşte, Kısmetse Olur'un yeni bölümlerinin akıbeti ve Kanal D yayın akışında yer almamasının nedeni!

12.12.2016Televizyon
Kısmetse Olurda damatlardan kimse elendi mi İşte Kısmetse Olur 8 Aralıkta yaşanacaklar

Kısmetse Olur'da damatlardan kimse elendi mi? İşte Kısmetse Olur 8 Aralık'ta yaşanacaklar

Kısmetse Olur’un bugün ekrana gelen bölümünde yaşananlar kafalarda soru işareti bıraktı. Kanal D'nin farklı formatıyla adından söz ettiren evlilik programının sunucusu Seda Akgül'ün açıklamalarından sonra Kısmetse Olur'da damatlardan kimse elenecek mi? sorusu gündeme geldi. Ancak, Kısmetse Olur 8 Aralık bölümünden gelen görüntüler konuyla ilgili bir sahne yok. Peki, Kısmetse Olur 8 Aralık bölümünde neler yaşanacak?

7.12.2016Televizyon
Kısmetse Olurda bu hafta kim elendi İşte Kısmetse Olurun finalinde yaşananlar

Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi? İşte Kısmetse Olur'un finalinde yaşananlar

Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi? sorusuna yanıt, 4 Aralık gecesi geldi. Gergin geçen gecede evlilik hayallerine veda eden aday, yapılan oylama ile belli oldu. Haftanın olaylarının tartışıldığı, yüzleşmelerin yaşandığı Kısmetse Olur haftanın finali bölümünde eve veda eden isim gelinler evinden çıktı. 10 bin TL'lik ödülün sahibi ise popüler damat adayı Semih oldu. İşte Kısmetse Olur'un finalinde yaşananlar!

5.12.2016Kelebek
Kısmetse Olurda hangi gelin adayı elendi Didem elendi mi

Kısmetse Olur'da hangi gelin adayı elendi? Didem elendi mi?

Kısmetse Olur'un 1 Aralık tarihli bölümünde yaşananlar herkesi ekran başına kilitledi. Sevilen izdivaç programının büyük finaline sayılı gün kala sürpriz bir eleme yaşandı. Kısmetse Olur'un gelin adaylarından 4 isim eleme potasına düştü. Özellikle Didem'in gözyaşlarına boğulması, kafalarda soru işareti bıraktı. Peki dünkü bölümde Kısmetse Olur'da hangi gelin adayı elendi? Didem elendi mi?

2.12.2016Televizyon
Kısmetse Olura kim veda etti

Kısmetse Olur'a kim veda etti?

Kısmetse Olur'da beklenmedik veda! Hangi aday hayallerine veda etmek zorunda kalıyor?

28.11.2016Televizyon
Kısmetse Olurda kim elendi İşte, 13 Kasım eleme gecesinde yaşananlar

Kısmetse Olur'da kim elendi? İşte, 13 Kasım eleme gecesinde yaşananlar

Kısmetse Olur'un dün gece ekrana gelen bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Hem gelin hem de damat adaylarıyla sık sık gündeme gelen programın eleme gecesinde gerginlik ve heyecan had safhadaydı. Peki, Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi? Programın eleme gecesinde yaşananlar ve haftaya damga vuran olaylar neydi? Kısmetse Olur 13 Kasım elemesinde yaşananlar, haberimizde!

14.11.2016Televizyon
Kısmetse Olurda bir ilk Ceyda neden diskalifiye edildi

Kısmetse Olur'da bir ilk! Ceyda neden diskalifiye edildi?

Kısmetse Olur'da bir ilk yaşandı. Gelin adaylarından Ceyda kırıcı Kısmetse Olur'dan diskalifiye edildi. Bugün yayınlanan Kısmetse Olur 214. bölümde yaşananlar herkesi şok etti. Ceyda Kırıcı neden diskalifiye edildi? İşte Kısmetse Olur'da yaşanan o anlar..

28.06.2016Kelebek
Kısmetse Olurda kim elendi Kısmetse Olur 19 Haziran elenen isim..

Kısmetse Olur'da kim elendi? Kısmetse Olur 19 Haziran elenen isim..

Kısmetse Olur'da kim elendi? Çok merak edilen soru dün akşam yanıt buldu. Hafta içi her gün ekrana gelen Kısmetse Olur dün akşam 19 Haziran eleme gecesi ile ekrana geldi. Daniela ve Turgay'ın sona kaldığı Kısmetse Olur eleme gecesinde eve veda eden isim Turgay oldu. Kısmetse Olur 37. hafta eleme gecesinden detaylar haberimizde.

20.06.2016Kelebek
Kısmetse Olurda kim elendi Kısmetse Olurda bir şok daha

Kısmetse Olur'da kim elendi? Kısmetse Olur'da bir şok daha!

Kısmetse Olur'da kim elendi? 12 Haziran Pazar akşamı yapılan final gecesinde bir ilk yaşandı. Kısmetse Olur'da bu hafta kimse elenmedi. Hafta içi her gün ekrana gelen Kısmetse Olur'da bugün Nur ve Batu arasında gerginlik yaşanacak. İşte Kısmetse Olur 203. bölüm fragmanı.

15.06.2016Kelebek
Kısmetse Olurda bu hafta kim elenecek

Kısmetse Olur'da bu hafta kim elenecek?

Kısmetse Olur'da bu hafta kim elenecek? sorusunun yanıtı hayranları tarafından merakla bekleniyor... Kısmetse Olur 174. bölümde Emre'ye bekarlığa veda partisi yapılıyor. Hazal ise partiye müdahale edecek. Kısmetse Olur'da eğlenceli dakikalar yaşanıyor. İşte Kısmetse Olur bekarlığa veda partisinden sürpriz görüntüler..

13.05.2016Gündem
Kısmetse Olurda kim elendi Yeni gelin adayı kim

Kısmetse Olur'da kim elendi? Yeni gelin adayı kim?

Kanal D ekranlarının sevilen izdivaç programı Kısmetse Olur’da hüzünlü bir veda daha yaşandı. Kısmetse Olur’da oldukça duygusal anlar yaşandı. Kısmetse Olur’da bir aşk daha sona erdi. Evin aşıklarından veda eden isim Ceyda oldu. İşte detaylar…

21.03.2016Kelebek
Kısmetse Olurda kim elendi - 23. haftanın finali izle

Kısmetse Olur'da kim elendi? - 23. haftanın finali izle

Kanal D ekranlarında yayınlanan milyonların severek takip ettiği izdivaç programı Kısmetse Olur’da haftanın finali Pazar gecesi yapılacaktı. Ancak, Ankara’da yaşanan terör saldırısı nedeni ile Pazar gecesi yapılacak olan haftanın finali yayınlanmadı. Haftanın finali bugün yayınlandı. Kısmetse Olur’da 10 bin liralık ödülün sahibi kim oldu? Kısmetse Olur’a veda eden isim kim oldu? Yeni aday kim? Detaylar haberimizde…

15.03.2016Kelebek
Kısmetse Olurda bu hafta kim elendi Final bölümü ertelendi

Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi? Final bölümü ertelendi!

Kanal D ekranlarının sevilen izdivaç programı Kısmetse Olur’ da dün gece eleme gecesi yapılacaktı. Ancak, Kısmetse Olur dün gece yani 13 Mart eleme gecesi yayınlanmadı. Kısmetse Olur dün gece neden yayınlanmadı? İşte detaylar…

14.03.2016Kelebek
Kısmetse Olurda bu hafta kim elendi Betülay Coşkun kimdir - 6 Mart 2016 izle

Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi? Betülay Coşkun kimdir? - 6 Mart 2016 izle

Kısmetse Olur izdivaç programının 6 Mart akşamı ekrana gelen haftanın finali gecesi heyecan dolu olaylara sahne oldu. Haftanın finalinde sürpriz bir isim eve ve aşkına veda etmek zorunda kaldı. Aşkı yeni yaşamaya başlayan bir çift, eleme nedeni ile birbirlerine ve aşklarına veda etmek zorunda kaldı.

7.03.2016Kelebek
Kısmetse Olur evine bu hafta kim veda etti

Kısmetse Olur evine bu hafta kim veda etti?

Kısmetse Olur evinde bu hafta yeni bir eleme heyecanı daha yaşandı. Seyircilerin merak ettiği ''Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi?'' sorusu yanıt buldu. Elenecek isimler arasında yer alan gelin adaylarından Nur koruma altına alınırken, Kısmetse Olur'da elenen isim Boğaçhan Tuzcu oldu.

14.02.2016Kelebek
Kısmetse Olurda kim elenecek - 19.Hafta Finali 14 Şubat

Kısmetse Olur'da kim elenecek? - 19.Hafta Finali 14 Şubat

Kanal D ekranlarının sevilerek izlenen izdivaç programı Kısmetse Olur’un bu hafta yapılacak olan final bölümü sürpriz gelişmelere gebe. Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi?, Kısmetse Olur'da kim koruma altına alındı? Seda Akgül’ün sunuculuğunu yaptığı final gecesi programında yer yerinden oynayacak! İşte; Kısmetse Olur 19.Haftanın Finali Fragmanı...

12.02.2016Kelebek
Kısmetse Olurda bu hafta kim elendi Eve yeni gelen Hazal kimdir

Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi? Eve yeni gelen Hazal kimdir?

Kanal D'nin ilgiyle takip edilen izdivaç yarışması Kısmetse Olur'da 7 Şubat Pazar akşamı yeni bir eleme heyecanı daha yaşandı. Peki; Kısmetse Olur 18. hafta finalinde kim elendi?, Kısmetse Olur evine yeni gelen gelin adayı Hazal kimdir?, Kısmetse Olur'da kim koruma altına alındı? İşte tüm detaylar...

9.02.2016Kelebek
Kısmetse Olur’da Ayça kıskançlık krizine girdi - izle

Kısmetse Olur’da Ayça kıskançlık krizine girdi! - izle

Kanal D'nin olaylı izdivaç programı Kısmetse Olur'da gün geçmiyor ki bir tartışma daha yaşanmasın. Bu hafta Kısmetse Olur evinden Gözde gitti. Kurallar gereği yerine yeni bir gelin adayı geldi. Yeni gelin adayı ise Hazal oldu. Ancak Hazal eve gelir gelmez Emre ile yakınlaştı ve olanlar oldu. İşte gelişmeler...

8.02.2016Kelebek
Kısmetse Olur 7 Şubat 18. haftanın finalinde kim elendi Gelin adayı Hazal kimdir

Kısmetse Olur 7 Şubat 18. haftanın finalinde kim elendi? Gelin adayı Hazal kimdir?

Kısmetse Olur evinde eleme günü heyecanı dün akşam ekranlara geldi. Kısmetse Olur 18. haftanın finalinde eve veda eden isim gelinler evinden mi damatlar evinden mi oldu? Eve yeni gelen aday kim oldu? Tüm detaylar haberimizde...

8.02.2016Gündem
Kısmetse Olurda kimler elendi | Yeni yarışmacı Boğaçhan kim

Kısmetse Olur'da kimler elendi? | Yeni yarışmacı Boğaçhan kim?

Kısmetse Olur'da bu hafta (31 Ocak 2016) kim elendi? sorusunun cevabı pazar gecesine alınan eleme gecesinde belli oldu. Kısmetse Olur 17.Haftanın Finali'nde eve veda eden isim damat adaylarından Selçuk oluyor ve yeni bir damat adayı eve girmeye hak kazanıyor! Peki; yeni gelen yarışmacı kimdir? İşte tüm detaylar...

31.01.2016Kelebek
Kısmetse Olurda eleme heyecanı - izle

Kısmetse Olur'da eleme heyecanı - izle

Kısmetse Olur'da bu hafta (31 Ocak 2016) gecesi kim elenecek? Ekranların sevilen izdivaç programı Kısmetse Olur’da bu hafta, 17. hafta finali heyecanı yaşanıyor. Yarışmada kimin eleneceği ve Kısmetse Olur evinden kimin gideceği merak konusu. Peki; Kısmetse Olur'da bu hafta hangi gelin adayı veya hangi damat adayı veda edecek?

29.01.2016Kelebek
Kısmetse Olurda Kim Elendi final gecesi - izle

Kısmetse Olur'da Kim Elendi? final gecesi - izle

Kısmetse Olur Kim Elendi? sorusunun cevabı belli oldu. Sunuculuğunu Seda Akgül'ün yaptığı Kanal D'nin ilgiyle takip edilen izdivaç programı Kısmetse Olur 9 Ocak 2016 Cumartesi akşamı ''Haftanın Finali'' ile izleyicileriyle buluştu. Peki; Kısmetse Olur haftanın finalinde kimler elendi?, Kısmetse Olur Ayça geri mi döndü? İşte detaylar…

9.01.2016Kelebek
Kısmetse Olurda dün kim elendi Haftanın finali bölümünde Melis fenalaştı

Kısmetse Olur'da dün kim elendi? Haftanın finali bölümünde Melis fenalaştı

Kısmetse Olur haftanın finali bölümü 20 Mayıs Cumartesi günü öğle saatlerinde yayınlandı. Bir hafta boyunca yaşananların tartışıldığı haftanın finali bölümüne Melis'in bayıldığı anlar damga vurdu. Yaşadığı strese dayanamayan Melis bir anda fenalaştı. Kısmetse Olur eleme bölümünde adaylar arası yapılan oylama ile eve veda edecek isim belli oldu. Peki, Kısmetse Olur’da bu hafta kim elendi? Haftanın birincisi olan aday evini koruyabildi mi?

21.05.2017Televizyon
Kısmetse Olurda bu hafta kim elendi İşte Kısmetse Olur haftanın finalinde eve veda eden o isim

Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi? İşte Kısmetse Olur haftanın finalinde eve veda eden o isim

Kısmetse Olur'un bugün yayınlanan bölümünde haftanın finali izleyicilerin oldukça nefesini kesti. Kanal D'nin resmi internet sitesi üzerinden yayın hayatına devam eden sevilen evlilik programı Kısmetse Olur'da bugün gerilim had safhadaydı. Didem'in evde yalnızlaştırıldığı konusu açılınca ise buna ilk tepki veren Melis oldu. Melis konuşmaya başladığında Gamze konuya girmek istedi. Ancak Melis bir anda Gamze'ye bağırınca o da çileden çıktı ve oturduğu sandalyeyi fırlatarak evi terketti. Peki, Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi? İşte, Kısmetse Olur haftanın finalinde eve veda eden o isim.

6.05.2017Televizyon
Kısmetse Olur 22 Nisan Haftanın Finalinde kim elendi

Kısmetse Olur 22 Nisan Haftanın Finalinde kim elendi

Kısmetse Olur haftanın finali bölümünde yaşanan kritik anların ardından eve veda edecek isim belli oldu. Zarftan çıkan karar herkesi şok etti! Akın mı yoksa Pınar mı elendi?

24.04.2017Ekran
Kısmetse Olurda şok: Adnan ve Didem ayrıldı mı

Kısmetse Olur'da şok: Adnan ve Didem ayrıldı mı?

Kısmetse Olur'un popüler çifti Adnan ve Didem'in evde olmaması dünkü bölümü kaçıranların kafasında soru işaretlerine neden oldu. Evlilik yolunda ilerleyen çifti evde göremeyenler 'Kısmetse Olur'da şok: Adnan ve Didem ayrıldı mı?' sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki, ikili neden evde yok? Elendiler mi? Kısmetse Olur'dan son gelişmeler detayda!

11.04.2017Televizyon
9 Nisan Kısmetse Olur haftanın finalinde kim elendi

9 Nisan Kısmetse Olur haftanın finalinde kim elendi?

Kısmetse Olur 9 Nisan Haftanın Finali bölümünde zarftan çıkan karar ile herkes büyük bir şok yaşadı! Peki hangi aday eve veda etti?

10.04.2017Ekran