Kısmetse Olur'da kim elendi? İşte, 13 Kasım eleme gecesinde yaşananlar

Kısmetse Olurda kim elendi İşte, 13 Kasım eleme gecesinde yaşananlar

Kısmetse Olur'un dün gece ekrana gelen bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Hem gelin hem de damat adaylarıyla sık sık gündeme gelen programın eleme gecesinde gerginlik ve heyecan had safhadaydı. Peki, Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi? Programın eleme gecesinde yaşananlar ve haftaya damga vuran olaylar neydi? Kısmetse Olur 13 Kasım elemesinde yaşananlar, haberimizde!

Haberin Devamı

Hafta boyu sorulan "Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi?" sorusu dün gece geç saatlerde yanıt buldu. Kanal D'nin sevilen gündüz kuşağı programı Kısmetse OIur'un haftanın finali bölümünde sert tartışmalar yaşandı. Haftanın birincileri arasında çeki alan isim favori gelin adayı Hazal oldu. Peki, Kısmetse Olur'da bu hafta kim veya kimler elendi? İşte, haftanın olayları ve eve veda eden isim!

Hem gelin hem de damat adaylarıyla sık sık gündeme gelen programın haftanın finali bölümünde eve bir isim veda etti. Peki, olaylı gecenin ardından Kısmetse Olur'da kim elendi? Her bölümünde ayrı farklı bir heyecanın yaşandığı, evlilik konsepti ile izleyicilerin beğenisini kazanan programın haftanın finali bölümünde, bir kişi Kısmetse Olur evine veda etti. İşte Kısmetse Olur'da elenen isim, tansiyonun yükseldiği gecede yaşananlar ve haftaya damga vuran olaylar!

Kısmetse Olur evinde elemeye kalan son iki isim Aycan ve Metehan oldu. Elenecek ismi belirleyen ise damatlar veya gelinler evinden çeki alan isimdi. Peki, en çok oyu alarak çeke hak kazanan isim kimdi? Heyecan dozunun arttığı dakikalarda Seda Akgül, çeki alan ismi açıkladı ve eve veda eden isim belli oldu. Gelinler evinden Hazal'ın 10 bin TL'lik ödülü alması nedeniyle eve veda eden isim damat adayı Metehan oldu.

Haberin Devamı

Kısmetse Olur haftanın finali bölümü için geri sayım başladı. Kanal D ekranlarının büyük bir ilgiyle takip edilen programının bu gece yayınlanacak olan bölümünde haftanın kritikleri yapılacak ve yüzleşmeler yaşanacak. Gerek formatı gerekse gelin ve damat adaylarıyla gündemden düşmeyen programın final gecesinde, hafta boyu sorulan “Kısmetse Olur’da kim elenecek?” sorusuna da yanıt gelecek. Peki, programa bu hafta damga vuran konular neydi? Hangi gözde çift yollarını ayırma kararı aldı? İşte, eleme gecesinde de gündeme getirilmesi beklenen haftanın olayları ve Kısmetse Olur final fragmanında dikkat çeken detaylar!

FİNAL FRAGMANINDA DİKKAT ÇEKEN DETAYLAR

Haftanın birincileri olan Hazal ve Aykut, bu hafta koruma altına alındıkları için eleme heyecanı yaşamayacaklar. Ancak Kısmetse Olur final fragmanına bakılırsa Semih ile yollarını ayırma kararı alan Hazal ve yeni gelin adayı Gamze taşkın arasında tartışmalar yaşanacak. Evin en çok gündeme gelen ve erkeksi tavırlarıyla dikkat çeken ismi Gamze Göktürk, evin tüm erkek adaylarını hedef alacak. Fragmanda dikkat çeken bir diğer aday ise evin gözde adaylarından Didem’in sözleri oldu. Didem’in “Sensizliğe hazır değilim.” diyerek gözyaşı dökmesi, yazılan isimlerin arasında Adnan’ın olduğunu düşündürdü.

GÖKHAN SARA’NIN ÇOCUĞU MU VAR?

Haberin Devamı

Her an sürpriz bir gelişmenin yaşanabildiği ve seslerin yükseldiği Kısmetse Olur evine bu hafta Gökhan Sara’nın itirafı ve yarışmanın gözde çiftlerinden birinin ayrılık kararı alması damga vurdu. Tanıma yolunda olduğun gelin adayı Rabia’nın evlilikten döndüğünü öğrenen Gökhan Sara, evlenip boşandığını ve bir çocuğu olduğunu söyledi. Bu itiraf, hem programdakileri hem de ekran başındakileri şoka uğrattı. Sözleriyle şaşkınlık yaratan Gökhan Sara, gün sonunda Rabia’ya bir ders vermek istediğini için şaka yaptığını belirtti.

Haberin Devamı

Kısmetse Olurda kim elendi İşte, 13 Kasım eleme gecesinde yaşananlar

ŞAŞIRTAN AYRILIK

Kısmetse Olur’a bu hafta damga vuran bir diğer olay ise Semih ve Hazan ilişkinin bitmesi oldu. Hazal’ın kıskançlıklarına daha fazla dayanamayan Semih, çok fazla ödün verdiğini ifade etti ve daha fazla yapamayacağını söyleyerek ayrılık kararı aldı. Gözyaşlarını boğulan Hazal’ın çiftlerin yazıldığı tahtadan isimlerini silmesi ise ipleri kopma noktasına getirdi. İkilinin ilerleyen günlerde barışıp barışmayacağı, fanları tarafından büyük bir merakla bekleniyor.