EKSTRA
MENÜ

Huysuz Virjin

Huysuz Virjin haberleri sayfasında güncel ve son dakika Huysuz Virjin hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 495 Huysuz Virjin haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Huysuz Virjin Haberleri

Seyfi Dursunoğlu’nun 60 yıllık dostu Garabet Baltaoğlu yeğenleri suçladı

Seyfi Dursunoğlu’nun 60 yıllık dostu Garabet Baltaoğlu yeğenleri suçladı

Seyfi Dursunoğlu’nun mirasından pay alabilmek için dava açan iki yeğeni, sanatçının vasiyetnamesini hazırlattığı sırada yanında bulunan eski dostu Garabet Baltaoğlu’nun akli dengesinin yerinde olup olmadığının tespit edilmesini istedi. Baltaoğlu, iki yeğeni vefasızlıkla suçladı: “İstedikleri parada hiçbir hakları yok.”

28.09.2021Magazin
Seyfi Dursunoğlu’nun iki yeğeni dava açmıştı... Dosyası Adli Tıp’ta

Seyfi Dursunoğlu’nun iki yeğeni dava açmıştı... Dosyası Adli Tıp’ta!

Seyfi Dursunoğlu’nun iki yeğeninin açtığı “vasiyetnamenin iptali” davasının 4’üncü duruşması görüldü. Duruşmada mahkeme, Garabet Baltaoğlu’nun akli dengesinin yerinde olup olmadığını tespit etmek için Adli Tıp raporu istedi.

20.09.2021Magazin
Türkiyenin Huysuz Virjiniydi

Türkiye'nin Huysuz Virjin'iydi

Söylediği ‘Katina’ şarkısı ve ‘Huysuz Virjin’ karakteriyle milyonların sevgisini kazanan Seyfi Dursunoğlu bir yıl önce tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

17.07.2021Magazin
Miras davası ortalığı karıştırdı O döneme ait akıl sağlığı raporu istendi

Miras davası ortalığı karıştırdı! O döneme ait akıl sağlığı raporu istendi!

Geçtiğimiz yıl vefat eden ve servetini Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne bırakan Seyfi Dursunoğlu’nun vasiyetine iki yeğeni, ‘vasiyetnamenin iptali’ davası açmıştı. Mahkeme, davanın 3. duruşmasında tanık Garabet Baltaoğlu’nun akli dengesinin yerinde olup olmadığının araştırılmasını istedi.

30.06.2021Magazin
Yeğenleri vasiyetine itiraz etmişti... Seyfi Dursunoğlunun miras davasında masraf krizi çıktı

Yeğenleri vasiyetine itiraz etmişti... Seyfi Dursunoğlu'nun miras davasında masraf krizi çıktı!

Seyfi Dursunoğlu’nun mirasına ilişkin açılan davada ‘masraf krizi’ çıktı. Dursunoğlu’nun mirasını bağışladığı ÇYDD’nin masraf talebi mahkemece yerine getirilmedi.

2.04.2021Magazin
Nükhet Duru kimdir kaç yaşında ve nereli İşte Nükhet Durunun hayatı ve şarkıları ile ilgili bilgiler

Nükhet Duru kimdir kaç yaşında ve nereli? İşte Nükhet Duru'nun hayatı ve şarkıları ile ilgili bilgiler

Nükhet Duru'nun hayatı ve biyografisi izleyenlerin gündemine geldi. Şarkıları ile adından söz ettiren Nükhet Duru, 1970'lerden bugünlere seslendirdiği şarkıları ile sanat camiasının değerli isimleri arasında yer aldı. Kariyerine solistlik yaparak başlayan ünlü sanatçı yüzlerce şarkı, gerçekleştirmiş olduğu binlerce konserle Türkiye'de popüler kültürün en uzun soluklu isimlerinden oldu. Hayatından önemli kesitlerin yer aldığı 'Duru Olmak' belgeseli bir dijital platformda izleyici ile buluştu. Peki, Nükhet Duru kimdir ve kaç yaşında? İşte, Nükhet Duru'nun hayatı ile ilgili merak edilenler.

13.03.2021Televizyon
“Huysuz” filmi geliyor... Armağan Çağlayan sürprizi

“Huysuz” filmi geliyor... Armağan Çağlayan sürprizi!

Geçtiğimiz temmuz ayında kaybettiğimiz Huysuz Virjin sahne adıyla tanınan Seyfi Dursunoğlu’nun hayatı film oluyor. Filmin danışmanlığını ise televizyonun ünlü ismi Armağan Çağlayan yapacak.

22.02.2021Magazin
Huysuz Virjinin yeğeni Gizem Özköseoğlu konuştu: Hepsi mirastan pay alma ümidinde

Huysuz Virjin'in yeğeni Gizem Özköseoğlu konuştu: Hepsi mirastan pay alma ümidinde

'Huysuz Virjin' olarak bilinen Seyfi Dursunoğlu'nun yeğeni Güliz Buyrukbilen'in kızı Gizem Özköseoğlu, "Konunun mahkemeye taşınması bizi çok üzdü. Hepsi mirastan pay alma ümidinde" dedi.

21.02.2021Magazin
Huysuz Virjinin yeğenlerinden vasiyet itirazı

Huysuz Virjin'in yeğenlerinden vasiyet itirazı

Geçtiğimiz temmuz ayında vefat eden ve servetini Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne bırakan Seyfi Dursunoğlu’nun vasiyetine yeğenleri itiraz etti. Evren Saydan ve Erhan Saydan konuyu mahkemeye taşıdı. Dursunoğlu, yıllar önce bir röportajında “Yeğenlerim cenazemi bile kaldıramaz” demişti.

19.02.2021Magazin
Dans dünyayı değiştiremese de senin dünyanı değiştirebilir

Dans dünyayı değiştiremese de senin dünyanı değiştirebilir

Çocuk yaşta evini terk etti, sokaklarda yaşadı. ‘Kabadayılık’ yapıyordu ama dansla tanışınca hayatı değişti... Hayallerine ulaşan Ömer Yeşilbaş bugün uluslararası bilinirliğe sahip bir dans okulunda yeni dansçılar yetiştiriyor, “Dans beni kabuğumdan çıkardı” diyor.

29.11.2020Hürriyet Pazar
Son 24 Saatte Magazin Gündemi (16.10.2020)

Son 24 Saatte Magazin Gündemi (16.10.2020)

İşte son 24 saatte yaşanan magazin olayları...

16.10.2020Magazin
Son dakika haberler: Seyfi Dursunoğlu mal varlığını kime bıraktı Resmi açıklama

Son dakika haberler: Seyfi Dursunoğlu mal varlığını kime bıraktı? Resmi açıklama

Huysuz Virjin karakterini yaratan Seyfi Dursunoğlu’nun vefatından sonra mirası ilk kez resmi olarak açıklandı.

16.10.2020Magazin
Reklam için geliyor

Reklam için geliyor

Yaptığı açıklamalarla Rusya ve Azerbaycan' da ünlenen Bayram Nurlu reklam çekimleri için Türkiye’ye geliyor. Yaptığı tiplemelerle Huysuz Virjin’i andıran Bayram Nurlu’nun geçtiğimiz günlerde Kim Kardaşyan ile yaptığı açıklama gündem olmuştu.

31.07.2020Keyif
Seyfi Dursunoğlu’na gözyaşlarıyla veda... Vasiyeti yerine getirilemedi

Seyfi Dursunoğlu’na gözyaşlarıyla veda... Vasiyeti yerine getirilemedi!

Huysuz Virjin karakteriyle tanınan Seyfi Dursunoğlu, dün Zincirlikuyu Camisi’nde son yolculuğuna uğurlandı. Sanatçının, “Bedenimi kadavra olarak bağışladım” vasiyeti yazılı olarak beyan edilmediği için yerine getirilemedi.

21.07.2020Magazin
Seyfi Dursunoğluna veda...  Vasiyeti yerine getirilemedi...

Seyfi Dursunoğlu'na veda... Vasiyeti yerine getirilemedi...

Zatürre tedavisi gören ve "Huysuz Virjin" karakteriyle tanınan Seyfi Dursunoğlu geçen cuma akşamı tedavi gördüğü hastanede 87 yaşında hayatını kaybetti. Dursunoğlu için öğle vakti Zincirlikuyu Mezarlığı'nda cenaze töreni düzenlendi.

20.07.2020Magazin
Seyfi Dursunoğlu son yolculuğuna uğurlanıyor

Seyfi Dursunoğlu son yolculuğuna uğurlanıyor

17 Temmuz'da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden "Huysuz Virjin" karakterini yaratan Seyfi Dursunoğlu, bugün son yolculuğuna uğurlanıyor.

20.07.2020Magazin
Seyfi Dursunoğluna veda...  Vasiyeti yerine getirilemedi... İşte nedeni

Seyfi Dursunoğlu'na veda... Vasiyeti yerine getirilemedi... İşte nedeni

Zatürre tedavisi gören ve "Huysuz Virjin" karakteriyle tanınan Seyfi Dursunoğlu geçen cuma akşamı tedavi gördüğü hastanede 87 yaşında hayatını kaybetti. Dursunoğlu için öğle vakti Zincirlikuyu Mezarlığı'nda cenaze töreni düzenlendi.

20.07.2020Magazin
Seyfi Dursunoğlu kimdir, kaç yaşındaydı, nereli ve evli miydi Huysuz Virjin Seyfi Dursunoğlu hakkında bilgiler

Seyfi Dursunoğlu kimdir, kaç yaşındaydı, nereli ve evli miydi? Huysuz Virjin Seyfi Dursunoğlu hakkında bilgiler

'Huysuz Virjin' rolüyle tanınan sahne sanatçısı Seyfi Dursunoğlu, 87 yaşında hayata gözlerini yumdu. KOAH hastası olan ve özel bir hastanede zatürre tedavisi gören Seyfi Dursunoğlu, 15 günlük tedavi sonucunda yaşamını yitirdi. Peki, Seyfi Dursunoğlu kimdir, nereli ve evli miydi? İşte Huysuz Virjin Seyfi Dursunoğlu hakkında bilgiler

20.07.2020Hayat
Seyfi Dursunoğlu Hastaneye düşmek istemiyorum demişti

Seyfi Dursunoğlu 'Hastaneye düşmek istemiyorum' demişti

Önceki gün yaşamını yitiren Seyfi Dursunoğlu, nam-ı diğer Huysuz Virjin, 2017 yılında Hürriyet’e verdiği röportajda “şarkıcılığın içinde ukde kaldığını” söylemişti: “Sesim güzeldi. Babam ve Zeki Müren sebebiyle şarkıcı olmadım.”

19.07.2020Magazin
Seyfi Dursunoğlu hayatını kaybetti Güle güle Huysuz Virjin...

Seyfi Dursunoğlu hayatını kaybetti! Güle güle Huysuz Virjin...

Söylediği ‘Katina’ şarkısı ve ‘Huysuz Virjin’ karakteriyle milyonların sevgisini kazanan Seyfi Dursunoğlu tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

18.07.2020Magazin
Seyfi Dursunoğlunun ardından ünlülerden baş sağlığı mesajları... İyi ki geçtin bu dünyadan

Seyfi Dursunoğlu'nun ardından ünlülerden baş sağlığı mesajları... 'İyi ki geçtin bu dünyadan'

Huysuz Virjin karakteriyle tanınan Seyfi Dursunoğlu dün akşam tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Usta sanatçının ölüm haberi sanat dünyasını yasa boğdu.

18.07.2020Magazin
Son dakika haberi: Seyfi Dursunoğlu (Huysuz Virjin) 87 yaşında hayatını kaybetti Hastane ölüm sebebini açıkladı

Son dakika haberi: Seyfi Dursunoğlu (Huysuz Virjin) 87 yaşında hayatını kaybetti! Hastane ölüm sebebini açıkladı

Huysuz Virjin karakteriyle tanınan Seyfi Dursunoğlu dün akşam tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Seyfi Dursunoğlu üç gündür yoğun bakımdaydı... Huysuz Virjin'in ölüm haberi sonrası sosyal medyada binlerce kullanıcı üzüntüsünü dile getiren paylaşımlarda bulundu... Seyfi Dursunoğlu'nun vefat ettiği hastaneden yazılı açıklama yapıldı.

18.07.2020Magazin
Güle güle Huysuz Virjin

Güle güle Huysuz Virjin

Söylediği ‘Katina’ şarkısı ve ‘Huysuz Virjin’ karakteriyle milyonların sevgisini kazanan Seyfi Dursunoğlu tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

18.07.2020Gündem
Huysuz Virjin kimdir, kaç yaşında, nereli Sahne adı Huysuz Virjin olan Seyfi Dursunoğlunun ölüm nedeni merak ediliyor...

Huysuz Virjin kimdir, kaç yaşında, nereli? Sahne adı Huysuz Virjin olan Seyfi Dursunoğlu'nun ölüm nedeni merak ediliyor...

Huysuz Virjin kimdir, yaş yaşında? 'Huysuz Virjin' olarak ünlenen Seyfi Dursunoğlu hayatını kaybetti. İzleyenlerin yakından tanıdığı, Huysuz Virjin sahne adıyla bilinen Seyfi Dursunoğlu tedavi gördüğü hastanede 87 yaşında hayata gözlerini yumdu. 15 gündür tedavi altında olan Dursunoğlu'nun son üç gündür yoğun bakımda olduğu öğrenildi. Huysuz Virjin olarak bilinen Seyfi Dursunoğlu'unun ölüm nedeni merak edilirken, hayatı ve biyografisi gündeme geldi. Dursunoğlu'nun Huysuz Virjin tiplemesiyle "Katina" isimli seslendirdiği şarkısı vardır. İşte, Huysuz Virjin'in hayatıyla ilgili merak edilen bilgiler....

17.07.2020Magazin
Seyfi Dursunoğlundan acı haber: Türkiyenin Huysuz Virjiniydi

Seyfi Dursunoğlu'ndan acı haber: Türkiye'nin Huysuz Virjin'iydi

Söylediği ‘Katina’ şarkısı ve ‘Huysuz Virjin’ karakteriyle milyonların sevgisini kazanan Seyfi Dursunoğlu tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.TİYATRO sanatçısı, sunucu ve komedyen Seyfi Dursunoğlu (88), 15 gün önce zatürre teşhisiyle Altunizade Acıbadem Hastanesi’ne kaldırıldı. KOAH hastası da olan sanatçı üç gün önce yoğun bakıma alındı. Durumu ağırlaşan Dursunoğlu dün 16.45’te hayatını kaybetti. Ünlü sanatçının cenazesi salı günü toprağa verilecek.

17.07.2020Magazin
Seyfi Dursunoğlu 87 yaşında hayatını kaybetti

Seyfi Dursunoğlu 87 yaşında hayatını kaybetti

Ünlü Sanatçı Seyfi Dursunoğlu Kadıköy 87 yaşında hayatını kaybetti. Huysuz Virjin karakteriyle tanınan Seyfi Dursunoğlu, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Seyfi Dursunoğlu üç gündür yoğun bakımdaydı... Huysuz Virjin'in ölüm haberi sonrası sosyal medyada binlerce kullanıcı üzüntüsünü dile getiren paylaşımlarda bulundu...

17.07.2020Haber
Hayatını kaybeden Huysuz Virjin lakaplı Seyfi Dursunoğlu mirasını kime bıraktı

Hayatını kaybeden Huysuz Virjin lakaplı Seyfi Dursunoğlu mirasını kime bıraktı

Tedavi gördüğü hastanede 87 yaşında hayatını kaybeden Huysuz Virjin lakaplı Seyfi Dursunoğlu'nun mirasını kime bıraktığı belli oldu

17.07.2020Magazin
Defne’nin yerinde olsam o kadar hanımefendi davranmazdım

Defne’nin yerinde olsam o kadar hanımefendi davranmazdım

Rafet El Roman danslara doyamıyor. Cem&Serenay aşkı doludizgin devam... 10 yaşında yeni bir filozofumuz oldu. Yılmaz Erdoğan’ın hiyeroglifleri çözülemiyor. Magazinde yoğun bir hafta yaşadık; bakalım hangisini yakalamış, neleri kaçırmışsınız. Haftanın konuğuysa, cuma günü yeni single’ı “Katil Uşak”ı çıkaran Yeşim Salkım.

23.02.2020Magazin
Huysuz Virjin ismi nasıl ortaya çıktı Huysuz Virjinin gerçekteki ismi nedir

Huysuz Virjin ismi nasıl ortaya çıktı? Huysuz Virjin'in gerçekteki ismi nedir?

Sanatçıların sahne isimleri gerçek isimlerinden daha fazla biliniyor, Huysuz Virjin de bunlardan biri. Huysuz Virjin’e hayat veren usta sanatçı, bu ismin ortaya çıkışını şu sözlerle anlamıştı: ‘Virjin’ adını ünlü kantocu ‘Minyon Virjin’den aldım. Ramazan eğlencesini yönetirken bana “Ay ne huysuzsun hiç birşey beğenmiyorsun” diyorlardı. Çalıştığım arkadaşlar “Virjin’in başına ‘Huysuz’ koy” dediler, böylece “Huysuz Virjin” oldum. Peki, Huysuz Virjin’in gerçekteki adı nedir?

1.11.2018Gündem
Murat Başoğlu kimdir kaç yaşında İşte son hali

Murat Başoğlu kimdir kaç yaşında? İşte son hali

Murat Başoğlu, bir dönem sunuculuğunu üstlendiği sabah programları ile televizyon tarihinin yakından bilinen isimleri arasında yer almıştır. Sunuculuk haricinde bir dönem oyunculuk da yapan Murat Başoğlu, Çilek Kokusu isimli dizi ve başrollerinde Tolga Çevik'in yer aldığı Patron Mutlu Son İstiyor isimli filmde boy göstermiştir. Peki, Murat Başoğlu kimdir ve kaç yaşındadır? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

31.10.2018Televizyon
Huysuz Virjin ve Nurhan Damcıoğlunun öncü olduğu dans türü hangisi

Huysuz Virjin ve Nurhan Damcıoğlu'nun öncü olduğu dans türü hangisi?

Huysuz Virjin ve Nurhan Damcıoğlu'nun öncülüğünü yaptığı dans türü bir yarışmayla gündeme geldi. Nurhan Damcıoğlu ile Huysuz Virjin'in dans ettiği türün adı nedir? sorusu günün en çok araştırılan konularından biri oldu. Bahsedilen dans türünde aahnede tiyatral bir şekilde şarkı söyleyip,bu şarkı eşliğinde dans ediliyor.

7.09.2018Gündem

Yazar Sonuçları

Yuvarlaktan kafalar çizgiden kollar

Antalya’da tacize uğrayan kardeşlerin çizimlerini görünce Cin Ali’yi hatırladım. Yuvarlaktan kafaları, çizgiden kolları... Hoparlörü, sirki, kırtasiyeci amcayı, canım öğretmenimi... 40 yıl önce, 40 yıl sonra. Tıpkı şarkıdaki gibi: Biz büyüdük ve kirlendi dünya.

2.07.2021

Ajda hangi iki ünlü yazarın önünde çırılçıplak soyundu

Biliyorum hepinizin aklı 18 milyon kişinin seyrettiği o malum videolarda...

18.05.2021

Telefonunu değiştir baby

İnanılır gibi değil... Haftanın en gülümseten haberi! Bu da oldu: Demet Akalın en sonunda bir başka sanatçı meslektaşının telefon marka/modeline karıştı.

23.02.2021

“Huysuz” filminde “Armağan” sürprizi

Geçtiğimiz temmuz ayında kaybettiğimiz Huysuz Virjin sahne adıyla tanınan Seyfi Dursunoğlu’nun hayatı film oluyor. Filmin danışmanlığını ise televizyonun ünlü ismi Armağan Çağlayan yapacak.

22.02.2021

Bergüzar Korel’den “sözün bittiği yer”

Ünlü oyuncunun paylaştıkları, sanal zorbalığın nereye vardığına dair çığlık şeklini almış bir manifesto gibi. Kendisi gibi iletişimi kapatmak çare mi? Başka ne yapılabilir kimse bilmiyor.

21.02.2021

Alaçatı’da huzur keşfi

Her yaz Alaçatı’yı mesken tutan, Arnavut kaldırımlı sokaklarını, pazarını, kendine has mimarisini hiçbir yere değişmeyen ciddi bir kitle var.

21.08.2020

Haftanın testi

Magazin sözlüsüne bu kez kent ve trend yazarı Çağdaş Ertuna’yı kaldırdım. Cevabı bilmese bile diğer şıkları eleye eleye bütün soruları doğru yanıtladı.

27.07.2020

Çeşme’de neler oluyor?

Bu yaz siz de benim gibi Çeşme dolaylarına demir atmaya niyetliyseniz, birkaç öneri de benden gelsin.

24.07.2020

Genç Cazcılar Hazır!

İKSV’nin 27. İstanbul Caz Festivali kapsamındaki Genç Caz konserlerinde sahne alacak müzisyenlerin elemeleri sonuçlandı.

23.07.2020

Huysuz’u yasakladık, iyi de yaptık

Paraya, cinselliğe, lükse, gösterişe düşkünlüğümüzü, arsızlığımızı, “huysuzluğumuzu” kimse yüzümüze vurmasın. Maazallah çoluk çocuk görür, kötü örnek alır.

21.07.2020

Huysuz’un bize öğrettiği şey

Seyfi Dursunoğlu’nun ölümünün ardından onun eski televizyon şovlarına göz atanlardan mısınız?

20.07.2020

Çılgınlar kafesimizin en nadir kuşu uçtu

Seyfi Dursunoğlu’nu ilk defa 1990 yılının bir gece yarısı gördüm...

19.07.2020

Huysuz Virjin 'son' kantosunu yaptı

1988’in ağustos ayında, sıcak bir İzmir akşamında Fuar Göl Gazinosu’nda pembe tüllü bir kıyafet ile sahneye çıkmış, 2 kardeş ilk defa ünlü birini görmenin şaşkınlığı, söylediği kantoların coşkusuyla havalara uçmuştuk. Sadece bir kuşağın değil milyonların sevgisini kazanan Seyfi Dursunoğlu, nam-ı diğer Huysuz Virjin 87 yaşında ‘elinde makası’ ile ebediyete gitti. Her zaman kalplerde yaşayacak...

19.07.2020

Defne’nin yerinde olsam o kadar hanımefendi davranmazdım

Rafet El Roman danslara doyamıyor. Cem&Serenay aşkı doludizgin devam... 10 yaşında yeni bir filozofumuz oldu. Yılmaz Erdoğan’ın hiyeroglifleri çözülemiyor. Magazinde yoğun bir hafta yaşadık; bakalım hangisini yakalamış, neleri kaçırmışsınız. Haftanın konuğuysa, cuma günü yeni single’ı “Katil Uşak”ı çıkaran Yeşim Salkım.

24.02.2020

Arafta kalmadım, kadın oldum ve herkesin ağzını kapattım

BİLİYORSUNUZ, ‘Onur Hafta’sındayız. Artık İngilizcesi de kullanılıyor: “Gay Pride”. Bir fotoğraf gördüm İngiltere’deki yürüyüşten: Yaşlıca bir kadın, elinde bir pankart taşıyor: “İtirazı olan bana gelsin. Ben annesiyim!” yazıyor. Çok hoşuma gitti. Selin Ciğerci’nin ailesi için de durum farklı değil. Onlar evlatlarının cinsiyet değiştirme operasyonu geçirmiş olmasını kabulleniyorlar, bize laf düşmez. Pek çok yorum okudum, eleştirenler de olmuş, beğenenler de... Normali de bu zaten. Pazar günü başlayan röportaj bugün de devam ediyor...

1.07.2019

İyi röportaj nasıl yapılır?

Duygu Asena, adını ‘Kadının Adı Yok’la geniş bir kitleye ulaştırmış, deneyimli bir gazeteci. Kelebek ekinde yazdıkları çok ilgi gördü. Söyleşinin iyi, başarılı örneklerini verdi. Bu kitabı herkesin mutlaka okumasını salık veririm.

25.05.2019