EKSTRA
MENÜ

Seyfi Dursunoğlu

Seyfi Dursunoğlu haberleri sayfasında güncel ve son dakika Seyfi Dursunoğlu hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 312 Seyfi Dursunoğlu haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Seyfi Dursunoğlu Haberleri

Seyfi Dursunoğlu’nun 60 yıllık dostu Garabet Baltaoğlu yeğenleri suçladı

Seyfi Dursunoğlu’nun 60 yıllık dostu Garabet Baltaoğlu yeğenleri suçladı

Seyfi Dursunoğlu’nun mirasından pay alabilmek için dava açan iki yeğeni, sanatçının vasiyetnamesini hazırlattığı sırada yanında bulunan eski dostu Garabet Baltaoğlu’nun akli dengesinin yerinde olup olmadığının tespit edilmesini istedi. Baltaoğlu, iki yeğeni vefasızlıkla suçladı: “İstedikleri parada hiçbir hakları yok.”

28.09.2021Magazin
Seyfi Dursunoğlu’nun iki yeğeni dava açmıştı... Dosyası Adli Tıp’ta

Seyfi Dursunoğlu’nun iki yeğeni dava açmıştı... Dosyası Adli Tıp’ta!

Seyfi Dursunoğlu’nun iki yeğeninin açtığı “vasiyetnamenin iptali” davasının 4’üncü duruşması görüldü. Duruşmada mahkeme, Garabet Baltaoğlu’nun akli dengesinin yerinde olup olmadığını tespit etmek için Adli Tıp raporu istedi.

20.09.2021Magazin
1 Ekim hangi burç ve burcu ne 1 Ekim tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

1 Ekim hangi burç ve burcu ne? 1 Ekim tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Astroloji burç yorumları en çok takip edilen yorumlardır. 1 Ekim doğumlu olan kişiler hem hangi burç olduklarını ve hangi yükselene sahip olduklarını araştırmaktadırlar. 1 Ekimde doğmuş olan pek çok kişi tarihinde yaklaşması ile birlikte hangi burca ait olduklarını sorgulamaktadırlar. Peki, 1 Ekim hangi burçtur? 1 Ekim burcu nedir? 1 Ekim tarihte bugün neler olmuştur? 1 Ekimde doğan Türk ünlüler hangileridir? İşte 1 Ekim tarihi ile ilgili tüm detaylar.

14.09.2021Burçlar
17 Temmuz hangi burç ve burcu ne 17 Temmuz tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

17 Temmuz hangi burç ve burcu ne? 17 Temmuz tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Her kişinin doğum tarihi özeldir ve kutlamak ister. Ayrıca kişilerin doğum tarihleri hakkında merak ettikleri sorularda vardır. Bunlardan ilki ise burçlarının ne olduğudur. Ayrıca yükselen ve özellikleri de merak edilenler arasındadır. 17 Temmuz doğumlu kişiler hangi burç olur? Yükseleni nedir? Bu tarihte doğmuş olan hangi ünlüler vardır? 17 Temmuz'da hangi önemli olaylar yaşanmıştır? İşte, merak edilen tüm detaylar.

12.09.2021Burçlar
Türkiyenin Huysuz Virjiniydi

Türkiye'nin Huysuz Virjin'iydi

Söylediği ‘Katina’ şarkısı ve ‘Huysuz Virjin’ karakteriyle milyonların sevgisini kazanan Seyfi Dursunoğlu bir yıl önce tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

17.07.2021Magazin
Miras davası ortalığı karıştırdı O döneme ait akıl sağlığı raporu istendi

Miras davası ortalığı karıştırdı! O döneme ait akıl sağlığı raporu istendi!

Geçtiğimiz yıl vefat eden ve servetini Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne bırakan Seyfi Dursunoğlu’nun vasiyetine iki yeğeni, ‘vasiyetnamenin iptali’ davası açmıştı. Mahkeme, davanın 3. duruşmasında tanık Garabet Baltaoğlu’nun akli dengesinin yerinde olup olmadığının araştırılmasını istedi.

30.06.2021Magazin
Yeğenleri vasiyetine itiraz etmişti... Seyfi Dursunoğlunun miras davasında masraf krizi çıktı

Yeğenleri vasiyetine itiraz etmişti... Seyfi Dursunoğlu'nun miras davasında masraf krizi çıktı!

Seyfi Dursunoğlu’nun mirasına ilişkin açılan davada ‘masraf krizi’ çıktı. Dursunoğlu’nun mirasını bağışladığı ÇYDD’nin masraf talebi mahkemece yerine getirilmedi.

2.04.2021Magazin
Nükhet Duru kimdir kaç yaşında ve nereli İşte Nükhet Durunun hayatı ve şarkıları ile ilgili bilgiler

Nükhet Duru kimdir kaç yaşında ve nereli? İşte Nükhet Duru'nun hayatı ve şarkıları ile ilgili bilgiler

Nükhet Duru'nun hayatı ve biyografisi izleyenlerin gündemine geldi. Şarkıları ile adından söz ettiren Nükhet Duru, 1970'lerden bugünlere seslendirdiği şarkıları ile sanat camiasının değerli isimleri arasında yer aldı. Kariyerine solistlik yaparak başlayan ünlü sanatçı yüzlerce şarkı, gerçekleştirmiş olduğu binlerce konserle Türkiye'de popüler kültürün en uzun soluklu isimlerinden oldu. Hayatından önemli kesitlerin yer aldığı 'Duru Olmak' belgeseli bir dijital platformda izleyici ile buluştu. Peki, Nükhet Duru kimdir ve kaç yaşında? İşte, Nükhet Duru'nun hayatı ile ilgili merak edilenler.

13.03.2021Televizyon
Uğur Arslan kimdir, kaç yaşında Uğur Arslan ile ilgili bilgiler

Uğur Arslan kimdir, kaç yaşında? Uğur Arslan ile ilgili bilgiler

Uğur Arslan merak edilen isimler arasında bulunuyor. Uğur Arslan’ın kaç yaşında ve nereli olduğu merak ediliyor. İşte Songül Karlı ile birlikte 'Su Gibi', Seda Sayan ile birlikte ise 'Evleneceksen Gel' programlarının sunuculuğunu yapan, yazdığı ve seslendirdiği şiirlerle tanınan Uğur Arslan hakkında merak edilenler

9.03.2021Magazin
“Huysuz” filmi geliyor... Armağan Çağlayan sürprizi

“Huysuz” filmi geliyor... Armağan Çağlayan sürprizi!

Geçtiğimiz temmuz ayında kaybettiğimiz Huysuz Virjin sahne adıyla tanınan Seyfi Dursunoğlu’nun hayatı film oluyor. Filmin danışmanlığını ise televizyonun ünlü ismi Armağan Çağlayan yapacak.

22.02.2021Magazin
Huysuz Virjinin yeğeni Gizem Özköseoğlu konuştu: Hepsi mirastan pay alma ümidinde

Huysuz Virjin'in yeğeni Gizem Özköseoğlu konuştu: Hepsi mirastan pay alma ümidinde

'Huysuz Virjin' olarak bilinen Seyfi Dursunoğlu'nun yeğeni Güliz Buyrukbilen'in kızı Gizem Özköseoğlu, "Konunun mahkemeye taşınması bizi çok üzdü. Hepsi mirastan pay alma ümidinde" dedi.

21.02.2021Magazin
Huysuz Virjinin yeğenlerinden vasiyet itirazı

Huysuz Virjin'in yeğenlerinden vasiyet itirazı

Geçtiğimiz temmuz ayında vefat eden ve servetini Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne bırakan Seyfi Dursunoğlu’nun vasiyetine yeğenleri itiraz etti. Evren Saydan ve Erhan Saydan konuyu mahkemeye taşıdı. Dursunoğlu, yıllar önce bir röportajında “Yeğenlerim cenazemi bile kaldıramaz” demişti.

19.02.2021Magazin
İşte 2020 yılının magazin olayları

İşte 2020 yılının magazin olayları

Ayrılanlar, barışanlar, evlenenler, çocuk sahibi olanlar... Sevgilisini dövenler, eşini öldürtmek isteyenler, dayak yediğini iddia edenler... İşte geride bırakmaya hazırlandığımız 2020 yılında magazin gündemine damgasını vuran olaylar...

29.12.2020Magazin
Son dakika haberler: Seyfi Dursunoğlu mal varlığını kime bıraktı Resmi açıklama

Son dakika haberler: Seyfi Dursunoğlu mal varlığını kime bıraktı? Resmi açıklama

Huysuz Virjin karakterini yaratan Seyfi Dursunoğlu’nun vefatından sonra mirası ilk kez resmi olarak açıklandı.

16.10.2020Magazin
Sibel Can: O gece iki yıl süren dans hayatımın sonu oldu

Sibel Can: O gece iki yıl süren dans hayatımın sonu oldu

O, Türkiye’nin simge seslerinden. Dillere pelesenk olmuş birçok şarkıyı onun albümlerinden ezberledik. Müziğiyle farklı kuşaklara hitap etti, ediyor. Dansıyla onu sahnede izleme şansına erişenleri büyülüyor. Sibel Can’la yeni albümü ‘Hayat’ vesilesiyle buluştuk, ‘hayat’ını konuştuk.

30.08.2020Hürriyet Pazar
‘Kadavra bağışını vefat eden kişi değil, vasileri yapıyor’

‘Kadavra bağışını vefat eden kişi değil, vasileri yapıyor’

Seyfi Dursunoğlu’nun vefatının ardından Türkiye’de kadavra bağışı konusu yeniden gündeme taşındı. Türk Anatomi ve Klinik Anatomi Derneği Başkanı Prof. Dr. Esat Adıgüzel’le kadavra hakkında bilinmeyenleri konuştuk: “Türkiye’de bazı tıp fakültelerinde kadavra yok, bu organ bağışı kadar önemli bir konu.”

26.07.2020Hürriyet Pazar
Seyfi Dursunoğlu’na gözyaşlarıyla veda... Vasiyeti yerine getirilemedi

Seyfi Dursunoğlu’na gözyaşlarıyla veda... Vasiyeti yerine getirilemedi!

Huysuz Virjin karakteriyle tanınan Seyfi Dursunoğlu, dün Zincirlikuyu Camisi’nde son yolculuğuna uğurlandı. Sanatçının, “Bedenimi kadavra olarak bağışladım” vasiyeti yazılı olarak beyan edilmediği için yerine getirilemedi.

21.07.2020Magazin
Seyfi Dursunoğluna veda...  Vasiyeti yerine getirilemedi...

Seyfi Dursunoğlu'na veda... Vasiyeti yerine getirilemedi...

Zatürre tedavisi gören ve "Huysuz Virjin" karakteriyle tanınan Seyfi Dursunoğlu geçen cuma akşamı tedavi gördüğü hastanede 87 yaşında hayatını kaybetti. Dursunoğlu için öğle vakti Zincirlikuyu Mezarlığı'nda cenaze töreni düzenlendi.

20.07.2020Magazin
Seyfi Dursunoğlu son yolculuğuna uğurlanıyor

Seyfi Dursunoğlu son yolculuğuna uğurlanıyor

17 Temmuz'da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden "Huysuz Virjin" karakterini yaratan Seyfi Dursunoğlu, bugün son yolculuğuna uğurlanıyor.

20.07.2020Magazin
Seyfi Dursunoğluna veda...  Vasiyeti yerine getirilemedi... İşte nedeni

Seyfi Dursunoğlu'na veda... Vasiyeti yerine getirilemedi... İşte nedeni

Zatürre tedavisi gören ve "Huysuz Virjin" karakteriyle tanınan Seyfi Dursunoğlu geçen cuma akşamı tedavi gördüğü hastanede 87 yaşında hayatını kaybetti. Dursunoğlu için öğle vakti Zincirlikuyu Mezarlığı'nda cenaze töreni düzenlendi.

20.07.2020Magazin
Seyfi Dursunoğlu kimdir, kaç yaşındaydı, nereli ve evli miydi Huysuz Virjin Seyfi Dursunoğlu hakkında bilgiler

Seyfi Dursunoğlu kimdir, kaç yaşındaydı, nereli ve evli miydi? Huysuz Virjin Seyfi Dursunoğlu hakkında bilgiler

'Huysuz Virjin' rolüyle tanınan sahne sanatçısı Seyfi Dursunoğlu, 87 yaşında hayata gözlerini yumdu. KOAH hastası olan ve özel bir hastanede zatürre tedavisi gören Seyfi Dursunoğlu, 15 günlük tedavi sonucunda yaşamını yitirdi. Peki, Seyfi Dursunoğlu kimdir, nereli ve evli miydi? İşte Huysuz Virjin Seyfi Dursunoğlu hakkında bilgiler

20.07.2020Hayat
Seyfi Dursunoğlu Hastaneye düşmek istemiyorum demişti

Seyfi Dursunoğlu 'Hastaneye düşmek istemiyorum' demişti

Önceki gün yaşamını yitiren Seyfi Dursunoğlu, nam-ı diğer Huysuz Virjin, 2017 yılında Hürriyet’e verdiği röportajda “şarkıcılığın içinde ukde kaldığını” söylemişti: “Sesim güzeldi. Babam ve Zeki Müren sebebiyle şarkıcı olmadım.”

19.07.2020Magazin
Seyfi Dursunoğlu hayatını kaybetti Güle güle Huysuz Virjin...

Seyfi Dursunoğlu hayatını kaybetti! Güle güle Huysuz Virjin...

Söylediği ‘Katina’ şarkısı ve ‘Huysuz Virjin’ karakteriyle milyonların sevgisini kazanan Seyfi Dursunoğlu tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

18.07.2020Magazin
Seyfi Dursunoğlunun ardından ünlülerden baş sağlığı mesajları... İyi ki geçtin bu dünyadan

Seyfi Dursunoğlu'nun ardından ünlülerden baş sağlığı mesajları... 'İyi ki geçtin bu dünyadan'

Huysuz Virjin karakteriyle tanınan Seyfi Dursunoğlu dün akşam tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Usta sanatçının ölüm haberi sanat dünyasını yasa boğdu.

18.07.2020Magazin
Son dakika haberi: Seyfi Dursunoğlu (Huysuz Virjin) 87 yaşında hayatını kaybetti Hastane ölüm sebebini açıkladı

Son dakika haberi: Seyfi Dursunoğlu (Huysuz Virjin) 87 yaşında hayatını kaybetti! Hastane ölüm sebebini açıkladı

Huysuz Virjin karakteriyle tanınan Seyfi Dursunoğlu dün akşam tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Seyfi Dursunoğlu üç gündür yoğun bakımdaydı... Huysuz Virjin'in ölüm haberi sonrası sosyal medyada binlerce kullanıcı üzüntüsünü dile getiren paylaşımlarda bulundu... Seyfi Dursunoğlu'nun vefat ettiği hastaneden yazılı açıklama yapıldı.

18.07.2020Magazin
Güle güle Huysuz Virjin

Güle güle Huysuz Virjin

Söylediği ‘Katina’ şarkısı ve ‘Huysuz Virjin’ karakteriyle milyonların sevgisini kazanan Seyfi Dursunoğlu tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

18.07.2020Gündem
Huysuz Virjin kimdir, kaç yaşında, nereli Sahne adı Huysuz Virjin olan Seyfi Dursunoğlunun ölüm nedeni merak ediliyor...

Huysuz Virjin kimdir, kaç yaşında, nereli? Sahne adı Huysuz Virjin olan Seyfi Dursunoğlu'nun ölüm nedeni merak ediliyor...

Huysuz Virjin kimdir, yaş yaşında? 'Huysuz Virjin' olarak ünlenen Seyfi Dursunoğlu hayatını kaybetti. İzleyenlerin yakından tanıdığı, Huysuz Virjin sahne adıyla bilinen Seyfi Dursunoğlu tedavi gördüğü hastanede 87 yaşında hayata gözlerini yumdu. 15 gündür tedavi altında olan Dursunoğlu'nun son üç gündür yoğun bakımda olduğu öğrenildi. Huysuz Virjin olarak bilinen Seyfi Dursunoğlu'unun ölüm nedeni merak edilirken, hayatı ve biyografisi gündeme geldi. Dursunoğlu'nun Huysuz Virjin tiplemesiyle "Katina" isimli seslendirdiği şarkısı vardır. İşte, Huysuz Virjin'in hayatıyla ilgili merak edilen bilgiler....

17.07.2020Magazin
Seyfi Dursunoğlundan acı haber: Türkiyenin Huysuz Virjiniydi

Seyfi Dursunoğlu'ndan acı haber: Türkiye'nin Huysuz Virjin'iydi

Söylediği ‘Katina’ şarkısı ve ‘Huysuz Virjin’ karakteriyle milyonların sevgisini kazanan Seyfi Dursunoğlu tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.TİYATRO sanatçısı, sunucu ve komedyen Seyfi Dursunoğlu (88), 15 gün önce zatürre teşhisiyle Altunizade Acıbadem Hastanesi’ne kaldırıldı. KOAH hastası da olan sanatçı üç gün önce yoğun bakıma alındı. Durumu ağırlaşan Dursunoğlu dün 16.45’te hayatını kaybetti. Ünlü sanatçının cenazesi salı günü toprağa verilecek.

17.07.2020Magazin
Seyfi Dursunoğlu 87 yaşında hayatını kaybetti

Seyfi Dursunoğlu 87 yaşında hayatını kaybetti

Ünlü Sanatçı Seyfi Dursunoğlu Kadıköy 87 yaşında hayatını kaybetti. Huysuz Virjin karakteriyle tanınan Seyfi Dursunoğlu, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Seyfi Dursunoğlu üç gündür yoğun bakımdaydı... Huysuz Virjin'in ölüm haberi sonrası sosyal medyada binlerce kullanıcı üzüntüsünü dile getiren paylaşımlarda bulundu...

17.07.2020Haber
Hayatını kaybeden Huysuz Virjin lakaplı Seyfi Dursunoğlu mirasını kime bıraktı

Hayatını kaybeden Huysuz Virjin lakaplı Seyfi Dursunoğlu mirasını kime bıraktı

Tedavi gördüğü hastanede 87 yaşında hayatını kaybeden Huysuz Virjin lakaplı Seyfi Dursunoğlu'nun mirasını kime bıraktığı belli oldu

17.07.2020Magazin
Demet Akbağın eşi Zafer Çika kimdir İşte Zafer Çikanın bilinmeyenleri

Demet Akbağ'ın eşi Zafer Çika kimdir? İşte Zafer Çika'nın bilinmeyenleri

Demet Akbağ'ın eşi Zafer Çika'dan gece yarısı acı haber geldi. Trafik kazasında hayatını kaybeden Zafer Çika'nın ölüm haberi yakın dostlarını üzüntüye boğdu. Oyuncular Sendikası'ndan yapılan açıklamada, 'Zafer Çika’nın cenazesi 14 Mart Perşembe günü öğle namazını müteakip İzmir Alsancak Hocazade Camii’nden kaldırılıp Çeşme’de defnedilecektir' denildi. Peki, Zafer Çika kimdir?

12.03.2019Magazin
Hayatta kaçırılan anlar kitap oldu

Hayatta kaçırılan anlar kitap oldu!

Türkiye'de 40 yaş ve üzeri 2,7 milyon kadın idrar kaçırma sorunu yaşıyor. İdrar kaçırma sorununa dikkat çekmek amacıyla 2017 yılında başlatılan "Hayatı Kaçırma Sen, Bir Yolu Var İstersen" farkındalık projesinin geliri Türkiye Kas Hastalıkları Derneği'ne bağışlandı.

2.03.2019Hayat
Nezin şaşırtan vasiyeti

Nez'in şaşırtan vasiyeti

Seyfi Dursunoğlu 6 yıl önce ''Vasiyet ettim, öldükten sonra bedenim kadavra olarak kullanılacak'' demişti.

6.01.2019Magazin
Bir Demet Tiyatro’nun en sevilen karakterlerine can veren oyuncu Demet Akbağ kimdir

Bir Demet Tiyatro’nun en sevilen karakterlerine can veren oyuncu Demet Akbağ kimdir?

Demet Akbağ, bir dönem televizyonda yayınlanan Bir Demet Tiyatro projesinde en popüler isimler arasında yer aldı. Yılmaz Erdoğan'ın senaristi olduğu projede önemli karakterlere hayat veren Demet Akbağ, ekranların sevilen yüzü oldu. İşte, Bir Demet Tiyatro’nun en sevilen karakterlerine can veren oyuncu Demet Akbağ hakkında bazı bilgiler

9.11.2018Gündem
Huysuz Virjin ismi nasıl ortaya çıktı Huysuz Virjinin gerçekteki ismi nedir

Huysuz Virjin ismi nasıl ortaya çıktı? Huysuz Virjin'in gerçekteki ismi nedir?

Sanatçıların sahne isimleri gerçek isimlerinden daha fazla biliniyor, Huysuz Virjin de bunlardan biri. Huysuz Virjin’e hayat veren usta sanatçı, bu ismin ortaya çıkışını şu sözlerle anlamıştı: ‘Virjin’ adını ünlü kantocu ‘Minyon Virjin’den aldım. Ramazan eğlencesini yönetirken bana “Ay ne huysuzsun hiç birşey beğenmiyorsun” diyorlardı. Çalıştığım arkadaşlar “Virjin’in başına ‘Huysuz’ koy” dediler, böylece “Huysuz Virjin” oldum. Peki, Huysuz Virjin’in gerçekteki adı nedir?

1.11.2018Gündem
Murat Başoğlu kimdir kaç yaşında İşte son hali

Murat Başoğlu kimdir kaç yaşında? İşte son hali

Murat Başoğlu, bir dönem sunuculuğunu üstlendiği sabah programları ile televizyon tarihinin yakından bilinen isimleri arasında yer almıştır. Sunuculuk haricinde bir dönem oyunculuk da yapan Murat Başoğlu, Çilek Kokusu isimli dizi ve başrollerinde Tolga Çevik'in yer aldığı Patron Mutlu Son İstiyor isimli filmde boy göstermiştir. Peki, Murat Başoğlu kimdir ve kaç yaşındadır? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

31.10.2018Televizyon

Yazar Sonuçları

Yuvarlaktan kafalar çizgiden kollar

Antalya’da tacize uğrayan kardeşlerin çizimlerini görünce Cin Ali’yi hatırladım. Yuvarlaktan kafaları, çizgiden kolları... Hoparlörü, sirki, kırtasiyeci amcayı, canım öğretmenimi... 40 yıl önce, 40 yıl sonra. Tıpkı şarkıdaki gibi: Biz büyüdük ve kirlendi dünya.

2.07.2021

Telefonunu değiştir baby

İnanılır gibi değil... Haftanın en gülümseten haberi! Bu da oldu: Demet Akalın en sonunda bir başka sanatçı meslektaşının telefon marka/modeline karıştı.

23.02.2021

“Huysuz” filminde “Armağan” sürprizi

Geçtiğimiz temmuz ayında kaybettiğimiz Huysuz Virjin sahne adıyla tanınan Seyfi Dursunoğlu’nun hayatı film oluyor. Filmin danışmanlığını ise televizyonun ünlü ismi Armağan Çağlayan yapacak.

22.02.2021

Haftanın testi

Magazin sözlüsüne bu kez kent ve trend yazarı Çağdaş Ertuna’yı kaldırdım. Cevabı bilmese bile diğer şıkları eleye eleye bütün soruları doğru yanıtladı.

27.07.2020

Genç Cazcılar Hazır!

İKSV’nin 27. İstanbul Caz Festivali kapsamındaki Genç Caz konserlerinde sahne alacak müzisyenlerin elemeleri sonuçlandı.

23.07.2020

Huysuz’u yasakladık, iyi de yaptık

Paraya, cinselliğe, lükse, gösterişe düşkünlüğümüzü, arsızlığımızı, “huysuzluğumuzu” kimse yüzümüze vurmasın. Maazallah çoluk çocuk görür, kötü örnek alır.

21.07.2020

Huysuz’un bize öğrettiği şey

Seyfi Dursunoğlu’nun ölümünün ardından onun eski televizyon şovlarına göz atanlardan mısınız?

20.07.2020

Çılgınlar kafesimizin en nadir kuşu uçtu

Seyfi Dursunoğlu’nu ilk defa 1990 yılının bir gece yarısı gördüm...

19.07.2020

Huysuz Virjin 'son' kantosunu yaptı

1988’in ağustos ayında, sıcak bir İzmir akşamında Fuar Göl Gazinosu’nda pembe tüllü bir kıyafet ile sahneye çıkmış, 2 kardeş ilk defa ünlü birini görmenin şaşkınlığı, söylediği kantoların coşkusuyla havalara uçmuştuk. Sadece bir kuşağın değil milyonların sevgisini kazanan Seyfi Dursunoğlu, nam-ı diğer Huysuz Virjin 87 yaşında ‘elinde makası’ ile ebediyete gitti. Her zaman kalplerde yaşayacak...

19.07.2020

Arafta kalmadım, kadın oldum ve herkesin ağzını kapattım

BİLİYORSUNUZ, ‘Onur Hafta’sındayız. Artık İngilizcesi de kullanılıyor: “Gay Pride”. Bir fotoğraf gördüm İngiltere’deki yürüyüşten: Yaşlıca bir kadın, elinde bir pankart taşıyor: “İtirazı olan bana gelsin. Ben annesiyim!” yazıyor. Çok hoşuma gitti. Selin Ciğerci’nin ailesi için de durum farklı değil. Onlar evlatlarının cinsiyet değiştirme operasyonu geçirmiş olmasını kabulleniyorlar, bize laf düşmez. Pek çok yorum okudum, eleştirenler de olmuş, beğenenler de... Normali de bu zaten. Pazar günü başlayan röportaj bugün de devam ediyor...

1.07.2019

Hani benim mizahım nerde

Uzun zamandır yakamıza yapışan bir hastalık bu. Gülememe rahatsızlığı...

5.09.2018