EKSTRA
MENÜ

Hırdavat

Hırdavat haberleri sayfasında güncel ve son dakika Hırdavat hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 381 Hırdavat haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Hırdavat Haberleri

Boksör Çetin’in katilleri suçlu bulundu

Boksör Çetin’in katilleri suçlu bulundu

Geçen yıl öldürülen Hıdır Aksakal’ın katil zanlıları mahkeme tarafından suçlu bulundu. Şimdi herkes mahkemenin ne kadar ceza vereceğini merak ediyor.

3.08.2016Dünya
Şehit ateşinin düştüğü iller belli oldu

Şehit ateşinin düştüğü iller belli oldu!

Dün Şemdinli-Aktütün karayolunda zırhlı araca saldırı düzenlendi. Hain saldırıda 4 asker şehit oldu, 9 asker yaralandı. Şehit ateşi Konya, Osmaniye ve Kırşehir'e düştü.Hakkari Dağ Komando Tugayı’ndan birlikler ile uçar birlikler bölgeye sevkedilerek geniş çaplı operasyon başlatıldı.

19.05.2016Gündem
Gel vatandaş gel pazara gel

Gel vatandaş gel pazara gel

Gaziosmanpaşa Kazım Karabekir Mahallesi’nin semt pazarındayız...

10.05.2016Magazin
Denizliden Çin fuarına davet

Denizli'den Çin fuarına davet

DENİZLİ ile Çin arasındaki ticaret hacminin giderek arttığına dikkat çeken Meorient Uluslararası Fuarcılık Anadolu Ziyaretçi Koordinatörü Eser Mutlu, Denizlili iş adamlarını bu yıl 3'üncü kez 2-4 Haziran tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde kapılarını açacak olan China Homelife Turkey Fuarı'na davet etti.

5.05.2016Ege
Denizlili sanayicilerden Çin ziyareti

Denizlili sanayicilerden Çin ziyareti

DENİZLİ Ticaret Odası’ndan 55 üye, Çin Halk Cumhuriyeti’nin Guanzhou şehrinde düzenlenen Çin İthalat İhracat (Canton) Fuarı’nı ziyaret etti.

15.04.2016Ege
2015te fuarları yaklaşık 17 milyon kişi ziyaret etti

2015'te fuarları yaklaşık 17 milyon kişi ziyaret etti

Türkiye'de geçen yıl toplam 419 fuar organizasyonu gerçekleştirilirken, bu fuarları 16 milyon 831 bin 764 kişi ziyaret etti.

16.03.2016Ekonomi
Antalyanın batısında tarım durma noktasına geldi

'Antalya'nın batısında tarım durma noktasına geldi'

Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Başkanı Murat Hüdavendigar Günay, son birkaç yıldır tarım ürünlerinin ihracatında yaşanan sıkıntılara, uçak krizinin de eklenmesiyle Antalya'nın batısındaki Kumluca, Finike, Demre ve Kaş'ta tarımın durma noktasına geldiğini söyledi.

13.03.2016Ekonomi
Hırdavat Fuarı Kölnde başladı

Hırdavat Fuarı Köln'de başladı

Almanya’nın Köln kentinde, dünyanın en büyük Hırdavat fuarlarından 'Eisenwarenmesse 2016' başladı. Bu yıl 53 ülkeden 2 bin 673 firma katıldığı fuarda Türkiye, 33 firma ile temsil ediliyor.

7.03.2016Ekonomi
250 firma bu fuara geliyor

250 firma bu fuara geliyor

TÜRKİYE’nin en büyük fuar kompleksi Fuar İzmir, 3T; 14. Uluslararası Metal İşleme, Kalıp, Otomasyon ve Kaynak Teknolojileri Fuarı’na ev sahipliği yapacak. 10 Mart 2016 tarihinde kapılarını açacak olan fuarda 250 firma son teknoloji ürünlerini sergileyecek.

7.03.2016Ege
MTK’da 3 bin çalışana ihtiyaç var

MTK’da 3 bin çalışana ihtiyaç var

İZMİR’in Bornova İlçesi’nde 823 bin metrekare alana kurulu Moda Tekstil Konfeksiyoncular Sitesi (MTK) Sanayici ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Sadi Doğan, yönetim kurulu üyelerini tanıtmak üzere basın toplantısı düzenledi. Toplantıda site sorunlarına da değinen Başkan Doğan, Sitemiz yüzde 98 doluluk oranına sahip, şu an sitemizde yaklaşık 3 bin kalifiye eleman ihtiyacı duyuyoruz. Bu eksikliğin bir bölümünü Suriyeli işçiler tamamlıyor ancak yeterli değil" dedi. Yönetim Kurulu üyeleri de MTK’nın kentin ana arterlerine bağlanması gerektiğini savundu.

1.03.2016Ege
Kahramanlıktan kanun kaçağına bir Zekeriya Öz portresi

Kahramanlıktan kanun kaçağına bir Zekeriya Öz portresi

Onu İtalya’da Gladio’yu yıkan Felice Casson’a benzetenler, “heykeli dikilecek adam” diyenler vardı. Türkiye’de hukuk sistemini yerle yeksan ettiğini söyleyenler de... Sonuç: Zekeriya Öz, Türkiye’nin firar eden ilk savcısı oldu. Onun ‘kahramanlık’tan kanun kaçakçılığına hikâyesi, memleket hukukundaki savrulmanın da hikâyesi.

21.08.2015Hayat
Yeniden Büyümeye Başladık

Yeniden Büyümeye Başladık

1980 yılında inşaat ve tarım gereçlerinin ticareti için kurulan Gülal Hırdavat, 1990’larda hızlı büyüme grafiği yakaladı ve son birkaç yıla kadar istikrarlı bir şekilde sürdürmeyi başardı. Ancak işler, büyümenin kontrol edilebilir olmaktan çıktığı zaman değişmeye başlamıştı.

7.05.2015Advertorial

Yazar Sonuçları

Hırdavat dükkânından ithalata…

Bu haftaki röportaj konuğum Hakan Güzel. Çok Yaşar, Öz Ateş, Güzel Narenciye ve Adawall’un sahiplerinden…

25.07.2016

Gel vatandaş gel pazara gel

Gaziosmanpaşa Kazım Karabekir Mahallesi’nin semt pazarındayız...

10.05.2016