EKSTRA
MENÜ

Hırsız

Hırsız ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Hırsız haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 13.441 Hırsız haberi bulunmuştur.

Hırsız Haberleri

Suçüstü yakalanan hırsızlık şüphelisi, Ben yapmadım diyerek ağladı

Suçüstü yakalanan hırsızlık şüphelisi, "Ben yapmadım" diyerek ağladı

Bursa'nın İnegöl İlçesi'nde inşaattan demir çaldığı belirtilen şüpheli suçüstü yakalanınca polise, "Ben yapmadım" diyerek gözyaşı döktü.

19.06.2021Gündem
“Kedim bir hırsız”: Çalıntı eşyaları bahçesindeki ipe dizdi, sahiplerini arıyor

“Kedim bir hırsız”: Çalıntı eşyaları bahçesindeki ipe dizdi, sahiplerini arıyor

Kimi komşularının bahçe eldivenlerine dadanıyor, kimi iç çamaşırlarına... Gerçek bir hırsız gibi tomar tomar para çalanı da var, geceleri gizli gizli evden kaçıp sutyen, gömlek çalan da... 3 yaşındaki Esme de hırsızlığı alışkanlık haline getirmiş o yaramaz kedilerden biri... Bakın Esme'nin sahibi kedisinin hırsızlığına karşı komşularını uyarmak için nasıl bir yöntem bulmuş!

16.06.2021Gündem
Pişkin hırsızlar kamerada Komşular inip müdahale etmesin diye kapıyı tuttular

Pişkin hırsızlar kamerada! Komşular inip müdahale etmesin diye kapıyı tuttular

İstanbul Avcılar'da bilgisayarcının zincirli kapısını kırarak içeri giren 4 hırsız, alarm sisteminin çalışması ve komşularının müdahale çabalarına rağmen yaklaşık 150 bin liralık ürünü alarak kaçtı. Cep telefonu kamerası ile saniye saniye görüntülenen hırsızlardan biri binadakilerin aşağı inip kendilerine müdahale etmelerini önlemek için bina kapısını dışarıdan tuttu.

16.06.2021Haber
Avcılarda şaşkına çeviren anlar Utanmazlıkta son nokta

Avcılar'da şaşkına çeviren anlar! Utanmazlıkta son nokta

İstanbul'un Avcılar ilçesinde bilgisayarcının zincirli kapısını kırarak içeri giren 4 hırsız, alarm sisteminin çalışması ve komşularının müdahale çabalarına rağmen yaklaşık 150 bin liralık ürünü alarak kaçtı. Olay anında hırsızlardan birisinin binadakilerin aşağı inip kendilerine müdahale etmelerini önlemek için bina kapısını dışarıdan tuttuğu gözlendi.

16.06.2021Gündem
Market sahibi hırsızla kapıda karşı karşıya kaldı

Market sahibi hırsızla kapıda karşı karşıya kaldı!

İstanbul Sultangazi'de sahibinin dışarıda olduğu sırada markete giren hırsızlık şüphelisi, kasadan bir miktar para aldı. Marketten çıkacağı sırada iş yeri sahibi ile karşı karşıya geldi. Şüpheli kaçarken, o anlar marketin güvenlik kamerasına yansıdı.

15.06.2021Haber
15 yaşındaki hırsızlık şüphelisi, suç makinesi çıktı

15 yaşındaki hırsızlık şüphelisi, suç makinesi çıktı

Bursa’da bir evden hırsızlık yaparken yakalanan 15 yaşındaki A.C.A.'nın suç dosyası kabarık çıktı. A.C.A.'nın 4'ü camilerden olmak üzere 7 ayrı suçtan arandığı belirlendi.

14.06.2021Gündem
15 yaşındaki hırsızlık şüphelisinin 7 ayrı suçtan da arandığı belirlendi

15 yaşındaki hırsızlık şüphelisinin 7 ayrı suçtan da arandığı belirlendi

Bursa’da bir evden hırsızlık yaparken yakalanan 15 yaşındaki A.C.A.'nın suç dosyası kabarık çıktı. A.C.A.'nın 4'ü camilerden olmak üzere 7 ayrı suçtan arandığı belirlendi.

14.06.2021Gündem
Gözünüzden kaçmış olabilir | Tüm ülke bu fillere kitlendi Türkiye’den karavan hikayeleri... Sütte yeni tehlike: Çamaşır suyu…

Gözünüzden kaçmış olabilir | Tüm ülke bu fillere kitlendi! Türkiye’den karavan hikayeleri... Sütte yeni tehlike: Çamaşır suyu…

Hurriyet.com.tr'de sıcak gündemi size ulaştırdığımız gibi 'son dakika' telaşından uzak; dosya ve analizler içeren, ne olduğu kadar neden olduğunu da irdeleyen haberler üretiyoruz. İşte bugün 'gözden kaçmış' olabilecek haberlerden bazıları...

13.06.2021Gündem
Yeni aldığı ayakkabısı, kuzenine kız istemeye gittiği evin kapısında çalındı

Yeni aldığı ayakkabısı, kuzenine kız istemeye gittiği evin kapısında çalındı

DİYARBAKIR'da, Cevat Aslan'ın (22) 500 TL'ye aldığı ayakkabısı, kuzenine kız istemeye gittiği evin kapısının önünden çalındı. O anlar, güvenlik kamerası kayıtlarına yansıdı.

10.06.2021Haber
İstanbulda AVMde inanılmaz görüntü Hiçbir şey olmamış gibi gitti

İstanbul'da AVM'de inanılmaz görüntü! Hiçbir şey olmamış gibi gitti

İstanbul Sarıyer'deki bir AVM'ye gelen kişi denemek bahanesi ile ayağındaki eski ayakkabıları çıkararak 8 bin lira değerindeki ayakkabıyı giyip, mağazadan ayrıldı. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

10.06.2021Gündem
Rusyadan Türkiyeye hırsızlık için geldiler Tam 250 bin TL değerinde

Rusya'dan Türkiye'ye hırsızlık için geldiler! Tam 250 bin TL değerinde

Rusya'dan İstanbul'a gelen 2 kişi Sarıter'deki AVM'ye giderek dünyaca ünlü bir markaya ait 250 bin lira değerindeki çantayı çaldı. Hırsızlık anı mağazanın güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Hırsızın yanında getirdiği çantanın özel olarak yapılmış ve alarm engelleyici özelliği olduğu anlaşıldı.

10.06.2021Gündem
Rusyadan bu çanta için gelmişler Tam 250 bin TL

Rusya'dan bu çanta için gelmişler! Tam 250 bin TL

Sarıyer'de bulunan AVM'ye gelen hırsız soğukkanlı bir şekilde dünyaca ünlü bir markaya ait 250 bin lira değerindeki çantayı çaldı. Hırsızlık anı mağazanın güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Benzer bir hırsızlık girişiminin Şişli'de de yapıldığını tespit eden polis yaptığı çalışmada Rusya vatandaşı 2 kişiyi çaldıkları çanta birlikte yakaladı.

10.06.2021Gündem
Rusyadan hırsızlık için geldiler Çaldıkları 250 bin liralık çantayla yakalandılar

Rusya'dan hırsızlık için geldiler! Çaldıkları 250 bin liralık çantayla yakalandılar

Sarıyer'de bulunan AVM'ye gelen hırsız soğukkanlı bir şekilde dünyaca ünlü bir markaya ait 250 bin lira değerindeki çantayı çaldı. Hırsızlık anı mağazanın güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Benzer bir hırsızlık girişiminin Şişli'de de yapıldığını tespit eden polis yaptığı çalışmada Rusya vatandaşı 2 kişiyi çaldıkları çanta birlikte yakaladı. Rus hırsızlar çıkarıldıkları mahkemede tutuklanarak cezaevine gönderildi.

10.06.2021Haber
Şişlide hareketli anlar Birini yakaladık biri firar etti

Şişli'de hareketli anlar! 'Birini yakaladık biri firar etti'

İstanbul'un Şişli ilçesinde tabancayla girdikleri döviz bürosunda soygun girişiminde bulunan 2 şüpheliden biri, iş yeri sahibi ve esnaf tarafından yakalandı. Soygun teşebbüsü ve şüphelilerin kaçışı, iş yerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Bir şüpheliyi yakalayan Rasim Seferoğlu, "Bir çığlık sesi duydum. Arkadaş bağırıyordu. Koşarak geldiğim de iki kişi gördüm, silahlılardı. Bağrışma esnasında kovalamaca yaşadık. Daha sonra kendileri silah doğrulttu bana, 'ateş ederim gelme' dedi. Biz bırakmadık peşini. Takip ettik ve yakaladık.'' şeklinde konuştu.

9.06.2021Gündem
Tamirhaneden cipi çalınan Kekilliden hırsızlara ilginç öneri: Tamirhane açsalar zengin olurlar

Tamirhaneden cipi çalınan Kekilli'den hırsızlara ilginç öneri: Tamirhane açsalar zengin olurlar

Adana'da sanatçı Murat Kekilli'nin motor arızası nedeniyle çekici ile tamirhaneye gönderdiği cipi, aynı gece hırsızlar tarafından çalıştırılarak çalındı. Ancak 500 metre uzaklaştıktan sonra arıza nedeniyle stop eden cipi bırakan şüpheliler kaçtı. Terk edilen cipini teslim alan Kekilli, "Çalışmayan cipi çalıştırıp çalmışlar. Herkes şokta. Hırsızlık yapmak yerine tamirhane açsalar zengin olurlar" dedi.

8.06.2021Kelebek
Avcılarda bastığı kiriş kırılan hırsız 2 metreden aşağı böyle düştü

Avcılar'da bastığı kiriş kırılan hırsız 2 metreden aşağı böyle düştü

AVCILAR'da arkadaşlarının yardımıyla tırmandığı evin penceresinden içeri girmeye çalışan hırsız, bastığı kirişin kırılması üzerine 2 metre yükseklikten yere düştü. Yaşananlar güvenlik kamerasına yansıdı.

7.06.2021Haber
İlçenin kâbusu oldu Vatandaş şaşkın: Burayı kendi mahallesi bellemiş

İlçenin kâbusu oldu! Vatandaş şaşkın: Burayı kendi mahallesi bellemiş

İstanbul'un Güngören ilçesinde birkaç aydır tekstil firmalarına dadanan ve esnafı canından bezdiren hırsızlardan biri polisin fiziki takibi sonucu suçüstü yakalandı. Olayla ilgili konuşan Necati Akçeken, "Bu hırsız rahat artık. Burayı kendi mahallesi bellemiş. Herhalde 13-14 tane dükkan oldu. Kafasına göre hem keyif yapıyor hem hırsızlık yapıyor.'' dedi.

6.06.2021Gündem
Son dakika: İstanbulda bir ilçenin kâbusu oldu Hırsızlık yapmadan önce bir keyif yapıyor

Son dakika: İstanbul'da bir ilçenin kâbusu oldu! 'Hırsızlık yapmadan önce bir keyif yapıyor'

İstanbul'un Güngören ilçesinde birkaç aydır tekstil firmalarına dadanan ve esnafı canından bezdiren hırsızlardan biri polisin fiziki takibi sonucu suçüstü yakalandı. Olayla ilgili konuşan Necati Akçeken, "Bu hırsız rahat artık. Burayı kendi mahallesi bellemiş. Herhalde 13-14 tane dükkan oldu. Kafasına göre hem keyif yapıyor hem hırsızlık yapıyor.'' dedi.

6.06.2021Gündem
Güngörende tekstilcilerin kabusu olan hırsız kamerada

Güngören'de tekstilcilerin kabusu olan hırsız kamerada

GÜNGÖREN'de birkaç aydır tekstil firmalarına dadanan ve esnafı canından bezdiren hırsızlardan biri polisin fiziki takibi sonucu suçüstü yakalandı. Tekstil firmalarında yaşanan hırsızlıklar güvenlik kameralarına yansırken, daha önce 6 iş yerine girdiği tespit edilen hırsızın yakalanması cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

6.06.2021Haber
Karavanda yaşayanlar anlatıyor: İlk başlarda sokakta yatar gibi hissediyordum

Karavanda yaşayanlar anlatıyor: 'İlk başlarda sokakta yatar gibi hissediyordum'

Kimi evine hırsız girince dairesini satıp karavana yerleşti, kimi kiraya zam gelince... Mobil hayatı tercih edip sürekli karavanda yaşayanlarla konuştuk: "Tek ihtiyacımız olan bir öncekinden daha güzel manzara..."

6.06.2021Gündem
Kırık koluyla hırsızlık yaptı O anlar saniye saniye kamerada

Kırık koluyla hırsızlık yaptı! O anlar saniye saniye kamerada

Ankara'da, kolu kırık olmasına rağmen bir evin duvarına tırmanarak pencereden cep telefonu çalan Mehmet E.Ç., polis tarafından yakalandı. Cezaevinden yakın tarihte çıktığı öğrenilen şüphelinin 66 adet suç kaydı olduğu ortaya çıktı. Hırsızlık anları ise saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.

5.06.2021Haber
Kolalı hırsız

Kolalı hırsız

İstanbul Bağcılar’daki iki işyerine geçtiğimiz hafta duvarını kırarak giren hırsızlar 232 bin liralık ziynet eşyası ve para çaldı.

5.06.2021Gündem
Hırsızlardan korumak için tarihi evlerin kapılarına duvar ördüler

Hırsızlardan korumak için tarihi evlerin kapılarına duvar ördüler

Gaziantep'te tarihi evlerin bulunduğu Bey Mahallesi'nde kullanılmayan birçok evde yaşanan hırsızlık olaylarının ardından ev sahipleri harekete geçti. Evlerini korumak için giriş kapılarının önüne briketle duvar örmeye başlayan ev sahiplerinden Sultan Cafer "Hırsızlıkların önüne geçemeyince böyle bir yönteme başvurdum" dedi.

28.05.2021Haber
Çaresiz kalınca evlerinin kapılarına duvar ördüler Ne var ne yok boşaltmışlar...

Çaresiz kalınca evlerinin kapılarına duvar ördüler! Ne var ne yok boşaltmışlar...

Gaziantep'te tarihi evlerin bulunduğu Bey Mahallesi'nde kullanılmayan birçok evde yaşanan hırsızlık olaylarının ardından ev sahipleri harekete geçti. Evlerini korumak için giriş kapılarının önüne briketle duvar örmeye başlayan ev sahiplerinden Sultan Cafer "Hırsızlıkların önüne geçemeyince böyle bir yönteme başvurdum" dedi.

28.05.2021Gündem
Kayseride yerli aşı çalışmalarının yapıldığı merkezden 4 bilgisayar çalındı

Kayseri'de yerli aşı çalışmalarının yapıldığı merkezden 4 bilgisayar çalındı

Kayseri'de Türkiye'de insan denemelerine ilk geçilen Covid-19 aşı adayının geliştirildiği Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Aşı Araştırma ve Geliştirme Merkezi’nden (ERAGEM) 4 dizüstü bilgisayar çalındı. Hırsızlık şüphelisi, güvenlik kamerası görüntülerinden tespit edilerek, yakalanıp, tutuklandı. Bilgisayarlar ise ERAGEM yetkililerine teslim edildi.

27.05.2021Gündem
Cins İsim Nedir Özel İsimden Farkı Nedir Türkçede Kullanılan Cins İsim Örnekleri

Cins İsim Nedir? Özel İsimden Farkı Nedir? Türkçe'de Kullanılan Cins İsim Örnekleri

Türkçe dilinde hem cins isimler hem de özel isimler yer almaktadır. Bu isimler; anlamına ve amacına bağlı şekilde farklı olarak ele alınarak kullanılmaktadır. Bu konuda cins adlar değişik örnekler ile ele alınıp değerlendirilmektedir. Peki, cins isim nedir? Özel isimden farkı nedir? Türkçede kullanılan cins isim örnekleri nelerdir? İşte, bilinmesi gereken tüm detaylar.

26.05.2021Araştırma
Son dakika... Ünlü ressam İsmail Acara hırsız şoku Fransada aldığı şato soyuldu...

Son dakika... Ünlü ressam İsmail Acar'a hırsız şoku! Fransa'da aldığı şato soyuldu...

Dünyaca ünlü ressam İsmail Acar’ın 2011 yılında Fransa’da aldığı şato soyuldu. Pandemi nedeniyle 2 yıldır şatosuna gidemeyen Acar haberi alır almaz özel izinle ülkeye uçtu.

26.05.2021Magazin
Hackerların kolay hedefi: Modemler... Telefona, yatak odasındaki TVye girebilirler

Hackerların kolay hedefi: Modemler... Telefona, yatak odasındaki TV'ye girebilirler!

İnternet yavaşladığında açıp kapamak dışında kendi haline bıraktığımız modemler, evdeki en büyük tehlike haline gelebilir. Modemler nedeniyle akıllı cihazlarımız ve hatta yatak odasındaki televizyonlar bile güvenli değil. Peki ne yapmalıyız? Detaylar haberimizde...

25.05.2021Gündem
Esenyurtta alışveriş yapan kadının cebindeki telefonu böyle çaldı

Esenyurt'ta alışveriş yapan kadının cebindeki telefonu böyle çaldı

İstanbul Esenyurt'ta, markette alışveriş yapan kadının cebinden telefonunun müşteri gibi giren kişi tarafından çalınma anı güvenlik kamerasına yansıdı.

24.05.2021Haber
Beylikdüzü ve Bahçelievlerde evleri ve aracı soyan şüpheliler kamerada

Beylikdüzü ve Bahçelievler'de evleri ve aracı soyan şüpheliler kamerada

Beylikdüzü ve Bahçelievler'de evlerden ve araçtan 1 adet tablet, 3 adet cep telefonu ve 2 adet araç plakasını çalan şüpheliler yakalandı. Tutuklanan şüpheliler güvenlik kamerasına da yansıdı.

23.05.2021Haber
Markete giren hırsızlar, sadaka kutusuyla beraber 30 bin TLlik ürün çaldı

Markete giren hırsızlar, sadaka kutusuyla beraber 30 bin TL'lik ürün çaldı

Ümraniye'de markete giren 3 hırsız; sigara, kuruyemiş, kahve ve süt ürünlerini çaldı. Marketin güvenlik kamera kayıtlarının tutulduğu bilgisayar kasasını ve SMA'lı bir çocuk için para toplanan sadaka kutusunu da çalan hırsızlar, geldikleri otomobille kaçtı. Olay marketin bulunduğu sitedeki güvenlik kamerasına yansırken, polis kaçan hırsızları yakalamak için çalışma başlattı.

22.05.2021Gündem
ABDde filmleri aratmayan hırsız-polis kovalamacası

ABD'de filmleri aratmayan hırsız-polis kovalamacası

ABD'de çalıntı araçla polisten kaçan 5 şüpheli uzun süren takibin ardından kaza yaparak, yakalandı. Hırsız-polis kovalamacası ise kameralara yansıdı.

21.05.2021Haber
‘Gençler hayatlarındaki heyecan bitsin istemiyor ama COVID buna  izin vermiyor’

‘Gençler hayatlarındaki heyecan bitsin istemiyor ama COVID buna izin vermiyor’

Aras bir kahve içip sinemaya gidemeden flört etmenin pek mümkün olmadığını söylüyor, Gökçe “Çok sıkıldım, artık içimden hiçbir şey yapmak gelmiyor” diyor. Bu yıl liseye başlayan Elanur ve Ali Deniz’e göreyse yeni arkadaşlarıyla yüz yüze tanışamamak tatsız bir durum. Gençler 1 yılı aşkın bir süredir salgınla, genellikle evde yaşıyor. Özellikle 20 yaş altı gençler pandeminin başından beri sokağa çıkma kısıtlamasına en uzun süre maruz kalan iki kesimden biri. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na günler kala sözü onlara verdik, son bir yıllarının nasıl geçtiğini sorduk, gençlerle biraz dertleştik...

Bir diktatörlüğün trajikomik hikâyesi

Bir diktatörlüğün trajikomik hikâyesi

Kenya’nın ve Afrika edebiyatının gelmiş geçmiş en büyük yazarları arasında gösterilen Ngügi wa Thiong’o, ‘Kargalar Büyücüsü’nde hayali bir Afrika ülkesinin trajikomik hallerini anlatıyor. Aslında emperyalist sömürünün ve uluslararası siyasetin çarklarında ezilen azgelişmiş ülkelerin evrensel bir temsili olan roman, uzun ama çok akıcı bir başyapıt.

12.05.2021Kitap Sanat
Şişlide apartman kapılarının topuzları çalan hırsız yakalandı

Şişli'de apartman kapılarının topuzları çalan hırsız yakalandı

ŞİŞLİ'de ara sokaklarda dolaşan bir kişi, apartman kapılarındaki piyasa değeri yüksek topuzları çaldı. O anlar güvenlik kameralarıyla kaydedildi.

12.05.2021Gündem
Ayetel Kürsi Türkçe Okunuşu - Ayetel Kürsi Duasının Anlamı ve Diyanet Meali

Ayetel Kürsi Türkçe Okunuşu - Ayetel Kürsi Duasının Anlamı ve Diyanet Meali

Ayetel Kürsi okunması oldukça faziletli olan bir ayeti kerimedir. Peygamber efendimiz tarafından okunması tavsiye edilmiştir. Ayetel Kürsi Türkçe okunuşu, anlamı ve arapça yazılışı bilgilerine ulaşabilirsiniz.

11.05.2021Namaz Sureleri
PSVnin golcüsü Eran Zahavi hayatının şokunu yaşadı Hırsızlar ailesini rehin aldı

PSV'nin golcüsü Eran Zahavi hayatının şokunu yaşadı! Hırsızlar ailesini rehin aldı

Bir dönem ismi Fenerbahçe'yle de anılan PSV'nin İsrailli golcüsü Eran Zahavi, Willem II ile oynayacakları maç öncesi korku dolu anlar yaşadı. Kargo kılığındaki iki hırsız Zahavi'nin evine girerek ailesini rehin aldı.

10.05.2021Futbol
Kız kardeşlerin telefonunu çalan hırsız, tutuklandı

Kız kardeşlerin telefonunu çalan hırsız, tutuklandı

ADANA'da kardeşiyle birlikte yürüdüğü sırada özçekim yapan Büşra Ölker'İn (23) cep telefonunu çalan Kenan P., polis tarafından yakalandı. Büşra Ölker ve kardeşi Emine Ölker'in (21) hırsızın peşinden koştuğu anlar ise güvenlik kamerası görüntülerine yansıdı.

10.05.2021Haber
Pes

Pes

Çaldıkları 2 koyunu taşımak için 2 otomobil çaldılar

9.05.2021Gündem
Lüks otomobillerin gösterge panellerini çalan hırsızlar yakalandı

Lüks otomobillerin gösterge panellerini çalan hırsızlar yakalandı

İstanbul Beyoğlu'nda kiraladıkları otomobille lüks otomobillerin gösterge panellerini çalan şüpheliler yakalandı. Şüphelilerin, gösterge paneli çaldıktan sonra yakıtı biten otomobillerini iterek benzinliğe götürmeleri de kameraya yansıdı.

6.05.2021Haber
Ayetel Kürsi Diyanet Kısa Tefsiri (Bakara Suresi 255. Ayet-i Kerime)

Ayetel Kürsi Diyanet Kısa Tefsiri (Bakara Suresi 255. Ayet-i Kerime)

Ayetel Kürsi tefsiri içeriğimizde pek çok faziletleri bulunan ve günlük hayatta beş vakit namazdan sonra okunan Ayetel Kürsi'nin Diyanet Tefsiri kısa ve öz haliyle yer almaktadır. Ayetel Kürsi bir sure ya da dua olarak bilinse de Bakara Suresi'nin 255. ayetidir.

Avcılarda ev sahibinin fark ettiği hırsızın balkondan atladığı anlar kamerada

Avcılar'da ev sahibinin fark ettiği hırsızın balkondan atladığı anlar kamerada

İstanbul Avcılar'da, yanındaki arkadaşlarının yardımıyla bir evin balkonuna çıkan şüpheli, ev sahibinin kendisini fark etmesi üzerine yaklaşık 4 metre yükseklikten atladı. Yaşananlar güvenlik kamerasına yansıdı.

3.05.2021Haber
Kamyonun aküsünü çalanı dövüp, polise teslim ettiler

Kamyonun aküsünü çalanı dövüp, polise teslim ettiler

Şanlıurfa'da park halindeki kamyonun aküsünü çalan Mustafa K. durumu fark eden mahalleli tarafından dövüldükten sonra polise teslim edildi. Konya'da yaşanan olayda ise gece pencereden girdikleri evden motosikleti çalan şüphelilerden M.D., polis ekiplerince yakalandı.

29.04.2021Haber
Hareketli anlar Önce dövdüler sonra polise teslim ettiler

Hareketli anlar! Önce dövdüler sonra polise teslim ettiler

Şanlıurfa'da park halindeki kamyonun aküsünü çalan Mustafa K. durumu fark eden mahalleli tarafından dövüldükten sonra polise teslim edildi. Konya'da yaşanan olayda ise gece pencereden girdikleri evden motosikleti çalan şüphelilerden M.D., polis ekiplerince yakalandı.

29.04.2021Gündem
Akılalmaz soygun planı Kalıp Oyunu

Akılalmaz soygun planı! Kalıp Oyunu

Üsküdar'da banka şubesinden kasa kiralayan Ukraynalı şüpheli, diğer kasaları anahtar kalıbı çıkararak açmaya çalışırken yakalandı. Şüpheli, kameralara yansıdı.

23.04.2021Gündem
4 dakikada 20 bin liralık soygun saniye saniye kamerada

4 dakikada 20 bin liralık soygun saniye saniye kamerada

İstanbul Avcılar'da perde satan bir dükkana giren hırsızlar, 20 bin lira değerindeki ürünleri 4 dakika içinde panelvan tarzı araçlarına yükleyip, kayıplara karıştı.

22.04.2021Haber
Çaldığı kombiyi omzuna alarak götürdü

Çaldığı kombiyi omzuna alarak götürdü

Avcılar'da kentsel dönüşüm kapsamında yeni yapılan bir binanın zemin katında bulunan evin arka taraftaki kapı kilidini kırarak içeri giren bir kişi, kısa süre önce monte edilen kombiyi baca borusu ile birlikte söküp, çalarak kayıplara karıştı. Şüphelinin kombiyi omzuna alarak götürdüğü anlar bir işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

22.04.2021Gündem
Avcılarda 4 dakikada 20 bin liralık hırsızlık

Avcılar'da 4 dakikada 20 bin liralık hırsızlık

İstanbul'un Avcılar ilçesinde perde satan bir dükkana giren hırsızlar, 20 bin lira değerindeki ürünleri 4 dakika içinde panelvan tarzı araçlarına yükleyip, kayıplara karıştı.

22.04.2021Gündem

Yazar Sonuçları

Babacan ve diğerleri yahut Truva atı!

Siyasette herkes bir dava peşindedir. Davasız siyaset olmadığı gibi, davasız siyasetçi de olmaz.

17.05.2021