MENÜ

Dudak Estetiği

Dudak Estetiği ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Dudak Estetiği haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 207 Dudak Estetiği haberi bulunmuştur.

Dudak Estetiği Haberleri

Kadınlardaki Genital Problemler ve Çözümleri

Kadınlardaki Genital Problemler ve Çözümleri

Kadınlar, bazı özel bölgelerinin estetik olarak hoş görünmesini veya daha rahat görünmesini sağlamaya odaklanır. Bazı kadınlar ise daha iyi bir memnuniyet elde etmek amacıyla bir genital gelişim veya gençleştirme prosedürüne ihtiyaç duyarlar. Doç. Dr. Aydın Köşüş ve Doç. Dr. Nermin Köşüş kadınlardaki genital problemler hakkında bilgi verdi.

Genital Estetik Nedir Genital Estetik Çeşitleri

Genital Estetik Nedir? Genital Estetik Çeşitleri

Kadın genital bölgesine yönelik işlemler son yıllarda hızla arttı. Pek çok kadın artık genital bölgesinin de güzel olmasını arzu ediyor. Estetik Plastik Ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op .Dr. Defne Erkara genital estetik hakkında bilgiler verdi.

Güzellikte Yeni Trend: Yüze Bütünsel Dokunuş

Güzellikte Yeni Trend: Yüze Bütünsel Dokunuş

Yüzdeki hacim eksiklikleri, kırışıklıklar, çene kontörü, göz altı morlukları da dahil hepsine estetik cerrahide kişiye özel bir tedavi seçeneği mevcut. Üstelik ameliyatsız seçenekleriyle... Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah Doç. Dr. İsmail Küçüker bakımlı ve daha genç görünmeyi sağlayan son uygulamalar hakkında bilgi verdi.

Kadınlarda genital bölge İçin PRP tedavileri

Kadınlarda genital bölge İçin PRP tedavileri

Günümüzde PRP’nin uygulama alanları giderek genişliyor. Genital bölgeye uygulanan PRP kadınlarda idrar kaçırma problemine çare olabiliyor.

19.02.2018Sağlık
Yaptığı dudak silikonları ile gündeme gelen sahte estetik uzmanı kuaför, hırsızlıktan tutuklandı

Yaptığı dudak silikonları ile gündeme gelen sahte estetik uzmanı kuaför, hırsızlıktan tutuklandı

Adana'da internet üzerinden kendisini estetik uzmanı olarak tanıtarak kandırdığı hemşire Merve Keleş'e yaptığı dudak silikonu faciası ile ile gündeme gelen Soner Gülnaz'ın 2012 yılında bir marketten çaldığı 2 şişe alkolden dolayı hırsızlık suçundan yargılandığı mahkeme tarafından 5 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldığı ortaya çıktı. Firari Soner Gülnaz, polis tarafından yakalanarak cezaevine gönderildi. Sahte estetikçi Soner Gülnaz'ın 'tehdit ve hakaret', 'kasten yaralama', 'intihara teşebbüs', 'işyeri ve kurumda hırsızlık' gibi birçok suçtan kaydı bulunduğu ortaya çıktı.

6.05.2017Gündem
Genç kızı bu hale getirmişti Kendini böyle savundu: Vur dedikleri yere sıktım

Genç kızı bu hale getirmişti! Kendini böyle savundu: 'Vur dedikleri yere sıktım'

Adana'da yaşanan sağlık skandalı sonrasında, dudak estetiği işlemini uygulayan kuaför Soner G. suçlamaları reddetti ve işlemi Merve Keleş istediği için uyguladığını söyleyerek, "Diploma göstermedim. Vur dedikleri yere sıktım” iddiasında bulundu.

3.05.2017Gündem
Genital estetiklerle neler tedavi edilebilir

Genital estetiklerle neler tedavi edilebilir?

Genital plastik cerrahisinin tabu olduğu günler geride kaldı. Artık genital bölgesinin görünüşünden memnun olmayan kadınlar, kozmetik jinekolojiye başvurmaktan çekinmiyorlar. Vajinanın sadece dış kısımlarına değil, iç kısımlarına da estetik yaptırabilir veya daraltma da yaptırabilirsiniz. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Esra Çabuk Cömert, genital yani vajina estetiğiyle hangi sorunlara çare bulabileceğinizi anlatıyor.

10.01.2017Sağlık
Labiaplasti iç dudak estetiği

Labiaplasti iç dudak estetiği

İnsan bedeni deri ile kaplanmıştır ancak vücut örtümüz genital bölge üzerinde zaman zaman görüntü veya işlevselliği bozacak şekilde yaratılmış ya da çeşitli sebeplerle büyümüş, uzamış yada şekilsel değişikliğe uğramış olabilir .

29.03.2016Sağlık
Kapakla dudaklarını şişiren kızın şaşırtıcı değişimi

Kapakla dudaklarını şişiren kızın şaşırtıcı değişimi

Kapakla dudak estetiği çılgınlığına katılan gençlerden biri olan bu kız sonuca inanamadı.

28.04.2015Eğlence
Yapay botokslu dudaklar

Yapay botokslu dudaklar!

Kapakla dudak estetiği yapmak şu sıralar tüm gençlerin en büyük çılgınlığı.

28.04.2015Eğlence
Lazer ile Genital Bölge Estetiği Yaygınlaşıyor

Lazer ile Genital Bölge Estetiği Yaygınlaşıyor

Son 5 yıldır ülkemizde uygulanmaya başlayan lazer ile genital estetik yaygınlaşıyor. Konu ile ilgili ABD’den İleri Kozmetik Jinekoloji sertifikasına sahip Jinekolog Op. Dr. Süleyman Eserdağ ile görüştük.

Kadınlarda Genital Bölge Estetiği

Kadınlarda Genital Bölge Estetiği

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ferruh Bingül cevaplıyor; Kadınlarda genital bölge estetiği. Genelde hastalar tarafından en çok tercih edilen ve gizli yapılan bir estetiktir. En çok yapılanları vajinoplasti, labioplasti ve dış dudak estetiği dir. Normal yolla doğum yapmış kadınlarda vajinal kanalın genişmesi ve etrafındaki kasların yırtılması durumlarında vajinoplasti yapılır...

Kendi kanınızla gençleşin

Kendi kanınızla gençleşin

Bilindiği gibi kadınlar için güzellik deyince akan slar durur. Son yıllarda daha da ilerleyen tıbbi gelişmeler kozmetik ve estetikte de sınır tanımıyor! Yüz germe başta olmak üzere birçok işlem ameliyatsız yapılıyor. ‘Ameliyatsız Yüz Germe’ işlemlerini Doktor Hüseyin Tırman’la konuştuk.

27.06.2012Sağlık
Güzelleşeceğim derken sakat kalmayın

Güzelleşeceğim derken sakat kalmayın

Ayağı inceltmek ya da küçültmek için bir sıra parmak ve tarak kemiğini çıkarttırmaya varan müdahalelerin zararlı olduğu bildirildi.

22.05.2012Sağlık
Dudaklarda Eros Yayı modası

Dudaklarda "Eros Yayı" modası!

His kaybı yaşatmayan ve öpüşürken de fark edilmeyen bu uygulama tekrar gerektirmiyor...

12.03.2012Kişisel Bakım
Kadının gizli kutusu ve bilmedikleriniz

Kadının gizli kutusu ve bilmedikleriniz!

Vajina aşırı seks nedeniyle esneyip, genişler mi? Niçin ona dokunulması bize bu kadar muhteşem bir his yaşatıyor ya da bu bölgeye estetik yapılabilir mi? Bu konuyla ilgili tüm soruların cevaplarını sizler için derledik. Bu mini rehber sayesinde daha mutlu bir cinsel hayata sahip olmanın sırlarını keşfedeceksiniz.

22.03.2010Cinsellik
Dudaklar dolgunlaşıyor

Dudaklar dolgunlaşıyor

Güzel ve dolgun dudaklara sahip olmak, birçok kadının hayali. Estetik uygulamalar arasında da son yıllarda dudak dolgunlaştırma işlemi öne çıkıyor.

16.11.2009Kelebek
Genital estetik mucizesi

Genital estetik mucizesi!

Genç kızlık döneminden menopoz sonrasına kadar genital bölgede estetik girişimlere ihtiyaç duyulabilir. Bu bölge estetiği kadını hem fiziki hem de estetik olarak rahatlatıyor. Genital işlemler genç kızlara da kızlık zarına zarar vermeden uygulanabiliyor. Genital estetiğin detaylarını Op. Dr. Yakup Avşar özetliyor....

14.09.2009Kişisel Bakım
52 yıl sonra yeni bir yüze kavuştu

52 yıl sonra yeni bir yüze kavuştu

KONYA’da 1.5 yaşındayken at arabasının çarpması sonucu yüzünde kitle oluşan emekli öğretmen 54 yaşındaki Mehmet Ereğilmez, yeni bir yüze kavuştu. Hayatı boyunca 2 kez ameliyata giren fakat risk oluştuğu için operasyonlar yarıda kesilen evli ve 2 çocuk babası Mehmet Ereğilmez’İn yüzüne uyluk bölgesinden alınan derni parçalarıyla yama yapıldı. İnsanların kendisi gördüğü zaman yüzlerini çevirdiklerini ve çocuklarını korkutmak için gösterdiklerini söyleyen Mehmet Ereğilmez, “Gerçekleştirilen ameliyat sonrası sanki yeniden doğdum” dedi.

30.01.2009Gündem
ESTETİK

ESTETİK

Pek çok kadın daha büyüğüne sahip olmak için hiç düşünmeden bıçak altına yatmaya hazır. Ne var ki, iri göğüslü kadınlar da göğüslerindeki bu kamburdan ve aşırı yükten bir o kadar şikayetçiler. Spor yapmanın, koşmanın zorluğundan yakınan iri göğüslü kadınlar için incecik askılı şık sütyenler, bikiniler ya da daracık bluzlar giymek neredeyse hayal. Ancak bu hayale kavuşmak o kadar da zor değil..

31.08.2007Sağlık
DOLGUN DUDAK İÇİN ESTETİK YÖNTEMLERİ

DOLGUN DUDAK İÇİN ESTETİK YÖNTEMLERİ

Her şeyin modası olduğu gibi estetik ameliyatların da bir modası var. Nasıl modada 80'lere ya da 70'lere dönüş var diye duyuyorsak, şimdilerde de bir zamanlar en sık yaptırılan ameliyatlar arasında yer alan dudak estetiği modasına dönüş sözkonusu. Bu operasyonlarla ilgili tüm ayrıntıları Plastik Cerrah Op. Dr. Nuri Battal'a sorduk.

22.03.2007Sağlık
Göbek, Dudak Estetiği çok moda

Göbek, Dudak Estetiği çok moda!

Estetik operasyonlar her zaman ilgi çekiyor. Moda da olduğu gibi estetikte de tercihler ve beğeniler zamanla değişiyor. Uzmanlar, şu günlerde göbek bölgesi ve deliğiyle, dudak operasyonlarının çok gözde olduğunu söylüyor.

Altın oran dikkate alınmadan yapılan estetik işlemler soruna yol açar mı

Altın oran dikkate alınmadan yapılan estetik işlemler soruna yol açar mı?

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, ‘’Altın oran dikkate alınmadan yapılan estetik işlemler soruna yol açar mı?’’ konusu hakkında dikkat edilmesi gerekenleri sizler için detaylandırdı.

Ağız estetiği nedir Ağız çevresi ve gülüş estetiği nasıl yapılır

Ağız estetiği nedir? Ağız çevresi ve gülüş estetiği nasıl yapılır?

Ağız çevresinde mimik oluşumuna bağlı ortaya çıkan çizgiler ağız çevresi estetiği ile aşılabilir. Ağız çevresi estetiği kapsamında botoks, lazer, altın iğne radyofrekans gibi uygulamalar yapılır. Özellikle ağız çevresi kararması ve ağız çevresi sivilce oluşumu gibi yaygın sorunlar için peeling uygulamaları etkili olur. Dermatoloji Uzmanı Uzm. Dr. Saliha Kırbaş, ağız çevresi ve gülüş estetiği hakkında merak ettiğiniz konulara teker teker açıklık getirdi.

Estetik tutkusu sınır tanımıyor 23üncü kez ameliyat olacak

Estetik tutkusu sınır tanımıyor! 23'üncü kez ameliyat olacak

Adana'da 2 yıl önce sahte doktora yaptırdığı dudak dolgusu nedeniyle sağlık sorunlarıyla gündeme gelen 2 çocuk annesi Güllü Köse, yılbaşından sonra 2 estetik ameliyatı daha olacak. Daha önceki kalıcı makyaj sildirme ameliyatında kaş derisi yanan Köse, ses estetiği ve kaş estetiği ameliyatına gireceğini söyledi.

19.12.2019Gündem
Estetik yaptırmak istedi... Tanınmayacak hale geldi

Estetik yaptırmak istedi... Tanınmayacak hale geldi

Daha güzel görünmek için estetik operasyon yaptıran B. T. tanınmaz hale geldi. Sağlığı bozulan, depresyona giren T. ameliyatı yapan doktoruna karşı 550 bin liralık tazminat davası açtı; savcılığa suç duyurusunda bulundu. Suçlanan doktor ise yaptıkları müdahalede bir sorun olmadığı, alerjik bir durumun ortaya çıktığını söyledi. İstanbul Tabip Odası’nın hazırladığı raporda ise “Müdahalelerde tıbbi bir kusur saptanmadı” denildi.

25.11.2019Gündem
Fenomen olanın hayatı nasıl değişiyor

Fenomen olanın hayatı nasıl değişiyor?

Sosyal medyanın hızl yaygınlaşmasıyla ortaya çıkan fenomenlik bilimsel bir araştırmada ele alınarak, fenomen olan sıradan bir insanda meydana getirdiği değişimler ve dönüşümlere ilişkin önemli veriler ortaya konuldu.

7.10.2019Teknoloji
Gülüş Estetiği İle Dilediğiniz Gülüşe Kavuşabilirsiniz

Gülüş Estetiği İle Dilediğiniz Gülüşe Kavuşabilirsiniz

Gülüş; kendimizi ifade etmemizi sağlayan, ruh halimizi yansıtan en önemli belirteçtir. Beden dilimizin bir parçasıdır. Diş Hekimi Erce Beleçoğlu, gülüş tasarımı ve estetiği konusunda önemli bilgiler verdi.

2.07.2019Kişisel Bakım
Vajinal Deformasyonlar Cinsel Hayatı Etkiliyor mu

Vajinal Deformasyonlar Cinsel Hayatı Etkiliyor mu?

Türkiye’de en çok uygulanan estetik ameliyatlar sıralamasında burun ameliyatları birinci sırada yer alsa da son yıllarda kadın ve erkeklerde cinsel organlara yönelik estetik operasyonlar da çok fazla uygulanmaya başladı. Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Oygar Aytekin genital estetikte amacın mevcut şekil bozukluklarını düzeltmek ve kişiyi estetik bir genital yapıya kavuşturmak olduğunu belirtti.

Yazar Sonuçları

Profilden Güzel Görünüyor Musunuz?

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, profilden görünümü daha estetik hale getirmek için uygulanan estetik operasyonları sizler için anlattı.

12.06.2019

Daha Dolgun Dudaklar İçin

Yüzünüzle uyumlu daha dolgun dudaklara sahip olmak mı istiyorsunuz?

13.03.2017

Afrodit Tipi Dudak Dolgusu

Dolgun ve güzel dudaklara sahip olmak her kadının hayali… Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, dudak tasarımında altın oranı anlatıyor.

14.11.2016

Estetiğin Yeni Yükseleni: ‘Genital Bölge Estetiği’

Yaşadığımız yüzyılda genital bölge estetiği ile ilgili cerrahi ameliyatlar ve cerrahi olmayan medikal uygulamalar inanılmaz bir hızla artıyor. Peki nedir bu genital estetik?

31.05.2016

Dudaklarınızı Dolgunlaştırmak mı İstiyorsunuz?

Dudaklarınız çok mu ince? Dolgunlaştırmak mı istiyorsunuz? İşte size gerekli olan dudak estetiği hakkında bilgiler...

5.10.2015

Dudak estetiği

Dolgun dudaklara sahip olmak, çoğu kadının hayali ve bu amaçla uzmanlara başvuranların sayısı hayli yüksek...

19.08.2013

Dudak estetiği hata kaldırmaz

Dudakları ameliyatlı ya da ameliyatsız yöntemlerle dolgunlaş-tırmak mümkün. Ancak bu işlemi yapmadan önce doktorun, kişinin beklentilerini öğrenmesi çok önemli. Çünkü yüzün dikkat çekici bir bölgesi olduğundan, dudakta yapılacak en küçük hata büyük mutsuzluk yaratacaktır.

17.03.2013

Dudakları güzel göstermenin 7 yolu

Dudaklar, kadınların yüz bölgesinde estetiğine en çok dikkat ettikleri noktalardan biridir. Kaşların görünümü yüzün ifadesini nasıl değiştiriyorsa, dudaklardaki görünüm de ifadeyi etkiliyor. Bu nedenle dudak estetiği yapılırken operasyonun çok iyi planlanması gerekiyor.

18.11.2012

50'li yaşlarda en sık yaptırılan 3 estetik

Kadınlar, 50’li yaşlarında en çok boyun, yüz ve dudak estetiklerini tercih ediyor. Ancak buradaki ölçü, mümkün olduğunca doğalı yakalamak olmalı. Bunun için de kadınların 40’lı yaşlarını baz almak, doğallığın yakalanmasında önemli bir ölçü olabilir.

14.10.2012

Yetiş Ayşe

KIYAFET İHTİYACINA YETİŞTİK

24.04.2011

İnce dudaklar dolgunlaşıyor

Dolgun dudaklara sahip olmak pek çok kadının hayali ve bu uğurda estetik cerrahların kapısını çalanların sayısı da hayli fazla... İstenilen dudak biçimine ulaşmanınsa ameliyatlı ve ameliyatsız olmak üzere iki farklı yöntemi var.

18.07.2010

Dudaklar dolgunlaşıyor

Güzel ve dolgun dudaklara sahip olmak, birçok kadının hayali. Estetik uygulamalar arasında da son yıllarda dudak dolgunlaştırma işlemi öne çıkıyor.

15.11.2009

Yaz aylarında estetik

Bütün bir yılın yorgunluğunu atabilme hevesiyle tatil planları yapıyor, ama vücudunuzla ilgili mutsuzluklar yaşayıp estetik konusunda kararsız kalıyorsanız, korkmanıza gerek yok.

21.06.2009

Dudak estetiğine dikkat

Kadınların yüz estetiğinde burun ve kırışıklık giderici uygulamalar kadar tercih ettikleri bir başka işlem de dudak estetiği...

4.01.2009

Gençler ince, orta yaşlılar kırışık

Estetik uygulamalar arasında son yıllarda dudak estetiği ilginç bir şekilde öne çıkıyor.

12.09.2008

’Kötü dudak estetiği’ güzelliğinizi bozar

Kadınların yüz estetiğinde burun ve kırışıklık giderici uygulamalar kadar tercih ettikleri işlemlerin başında "dudak estetiği" geliyor. Ancak estetik için dudak yapısının uygun olması gerekiyor.

21.05.2008

Kış Mevsiminde En Çok Talep Edilen Estetikler

Estetik cerrahide uygulanan bazı operasyonlar belli mevsimlerde daha rahat bir iyileşme süreci sağlayabilir. Çoğu kişi yaz aylarında sosyal faaliyetlerini ya da tatillerini kesintiye uğratmamak için pek fazla estetik operasyon talep etmez.

12.12.2019

Liplift (Dudak Kaldırma) Nedir? Kimlere Uygulanır?

Merhabalar, herkes gibi siz de, daha dolgun ve güzel dudaklara sahip olmak istersiniz değil mi?

18.09.2019