EKSTRA
MENÜ

Daria Kyryliuk

Daria Kyryliuk ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Daria Kyryliuk haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 30 Daria Kyryliuk haberi bulunmuştur.

Daria Kyryliuk Haberleri

Çeşmede dayak yiyen model koronavirüse yakalandı

Çeşme'de dayak yiyen model koronavirüse yakalandı

İzmir'in ünlü tatil beldesi Çeşme'de darp edildiği iddiasıyla gündeme gelen Ukraynalı top model Daria Kyryliuk, sosyal medya hesabından Covid- 19'a yakalandığını açıkladı.

19.09.2020Gündem
Son dakika haberler: Çeşmede dövüldüğünü öne süren Ukraynalı modelin soruşturmasında flaş gelişme

Son dakika haberler: Çeşme'de dövüldüğünü öne süren Ukraynalı modelin soruşturmasında flaş gelişme

Gelen son dakika haberine göre, Çeşme'de 31 Temmuz akşamında Momo Beach Clup’te çalışan güvenlik görevlilerince darp edildiğini öne sürerek suç duyurusunda bulunan Ukraynalı model Daria Kyryliuk’un yürütülen soruşturmasında bilirkişi raporları hazırlandı. İki raporda da incelenen güvenlik kamerası görüntülerinde Kyryliuk’un arkadaşları tarafından darp edilmediğine yer verildi.

4.09.2020Gündem
Darp iddialarıyla gündeme gelmişti... Daria Kyryliuk, şimdi Bodrum’da

Darp iddialarıyla gündeme gelmişti... Daria Kyryliuk, şimdi Bodrum’da

Kim nereye tatile gitti, sosyal medyada hangi pozu paylaştı, şehirde kalanlar nerede görüntülendi... Kısa bir magazin turuna ne dersiniz?

12.08.2020Magazin
Son dakika haberler... Ukraynalı model Daria Kyryliukı kim darbetti Görgü tanıkları CNN TÜRKte anlattı

Son dakika haberler... Ukraynalı model Daria Kyryliuk'ı kim darbetti? Görgü tanıkları CNN TÜRK'te anlattı

Ukraynalı model Daria Kyryliuk'ı darp iddialarında görgü tanıkları anne Figen Civan ile oğlu Beytürk Kirezlik, CNN TÜRK canlı yayınında yaşadıklarını anlattı. Daria Kyryliuk'ın birlikte olduğu grubun kendilerine hakaret ve küfürler savurduğunu söyleyen görgü tanıkları, o gece model Kyryliuk'ın hiçbir şeyinin olmadığını söylediler.

10.08.2020Haber
Son dakika haberler... Ukraynalı model Daria Kyryliukı kim darbetti Görgü tanıkları CNN TÜRKte anlattı

Son dakika haberler... Ukraynalı model Daria Kyryliuk'ı kim darbetti? Görgü tanıkları CNN TÜRK'te anlattı

Ukraynalı model Daria Kyryliuk'ı darp iddialarında görgü tanıkları anne Figen Civan ile oğlu Beytürk Kirezlik, CNN TÜRK canlı yayınında yaşadıklarını anlattı. Daria Kyryliuk'ın birlikte olduğu grubun kendilerine hakaret ve küfürler savurduğunu söyleyen görgü tanıkları, o gece model Kyryliuk'ın hiçbir şeyinin olmadığını söylediler. Anne Figen Civan, "Ertesi gün çıkan haberlere ben gerçekten çok şaşırdım." ifadelerini kullandı.

10.08.2020Gündem
İzmir Emniyet Müdürü’yle Çeşme turu: Çeşme’de içiniz rahat olsun

İzmir Emniyet Müdürü’yle Çeşme turu: Çeşme’de içiniz rahat olsun

Ukraynalı mankene dayak haberleriyle gündeme gelen Çeşme, şimdi de ‘mafya’ iddialarıyla konuşuluyor. “Mafyaya asla geçit vermeyiz” diyen İzmir Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın’la bu ünlü turistik ilçenin sokaklarında dolaştık; dünyaca ünlü Ilıca plajına gittik, Çeşme girişlerinde alışık olduğumuz polis kontrol noktalarına uğradık.

9.08.2020Gündem
Daria ve Baran adliyeye geldi, ifade verdi: Yumrukla bayıldım

Daria ve Baran adliyeye geldi, ifade verdi: Yumrukla bayıldım

İzmir’in Çeşme ilçesinde eğlenmeye gittikleri The Beach of Momo’dan çıkarken darp edildiğini iddia eden Ukraynalı model Daria Kyryliuk (23) ile erkek arkadaşı Baran Güneş, Çeşme Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatıyla önceki gün Bakırköy Adalet Sarayı’na gelerek, Sesli ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla ifade verdi. Kyryliuk ifadesinde şunları söyledi:

7.08.2020Gündem
Son dakika... Çeşmede dayak iddiası İşte manken Daria Kyryliukun savcılıkta verdiği ifade

Son dakika... Çeşme'de dayak iddiası! İşte manken Daria Kyryliuk'un savcılıkta verdiği ifade

İzmir Çeşme'de eğlence mekanında dövüldüğünü öne süren Ukraynalı model Daria Kyryliuk ve erkek arkadaşı Baran Güneş savcılıkta verdikleri ifadede olayı ayrıntılarıyla anlattı.

6.08.2020Gündem
Çeşmede dövüldüğünü öne süren Ukraynalı model savcılıkta ifade verdi

Çeşme'de dövüldüğünü öne süren Ukraynalı model savcılıkta ifade verdi

İZMİR'in Çeşme İlçesi'nde eğlence mekanında güvenlik görevlilerince darp edildiğini iddia eden Ukraynalı model Daria Kyryliuk ile erkek arkadaşı Baran Güneş, Bakırköy Adalet Sarayı'nda ifade verdi. SEGBİS'le bağlanarak Çeşme Cumhuriyet Başsavcılığı'na "müşteki-şüpheli" sıfatıyla ifade veren Kyryliuk ve Güneş güvenlik görevlilerinden şikayetçi oldu.

6.08.2020Haber
Son dakika... Ukraynalı modele dayak iddiasında yeni gelişme İfade verdi

Son dakika... Ukraynalı modele dayak iddiasında yeni gelişme! İfade verdi

İzmir'in Çeşme İlçesi'nde eğlence mekanında güvenlik görevlilerince darp edildiğini iddia eden Ukraynalı model Daria Kyryliuk ile erkek arkadaşı Baran Güneş, Bakırköy Adalet Sarayı'nda ifade verdi. SEGBİS'le bağlanarak Çeşme Cumhuriyet Başsavcılığı'na "müşteki-şüpheli" sıfatıyla 6 saat ifade veren Kyryliuk ve Güneş güvenlik görevlilerinden şikayetçi oldu. Adliye binası önünde soruları yanıtlayan model, '' Kulüpte bana güvenlik çok fazla vurdu. Benim burnum, ağzım ve yanağım kan içindeydi. Bir daha modellik yapamayacağım zannettim. O yüzden 45 dakika kadar panik atak geçirdim'' dedi.

6.08.2020Gündem
Kaymakam yerinden oldu

Kaymakam yerinden oldu

Sahillerde sosyal mesafenin hiçe sayıldığı görüntülerle gündemden düşmeyen Çeşme’de bardağı taşıran son damla Ukraynalı model Daria’nın darp edilmesi oldu. Çeşme Kaymakamı Hacı Mehmet Kara görevden alındı.

6.08.2020Gündem
Son dakika... Çeşmede yeni gelişme

Son dakika... Çeşme'de yeni gelişme

Son olarak Ukranyalı manken Daria Kyryliuk olayıyla gündeme gelen Çeşme’de sürpriz değişiklik yaşandı.

5.08.2020Gündem
Son dakika haberi: Dariaya saldırıda çifte şüphe Polisler sevgilisini teşhis etti

Son dakika haberi: Daria'ya saldırıda çifte şüphe! Polisler sevgilisini teşhis etti

Daria Kyryliuk kendisini eğlence mekânı Momo’da çalışan güvenlik görevlisi Kadir K.’nın darp ettiğini öne sürdü. Ancak başka bulgulara göre de sevgilisi Baran Güneş tarafından dövüldüğü iddia edildi.

5.08.2020Gündem
Ukraynalı model Daria’yı kim dövdü O dayağı anlattılar

Ukraynalı model Daria’yı kim dövdü? O dayağı anlattılar

Daria Kyryliuk kendisini eğlence mekânı Momo’da çalışan güvenlik görevlisi Kadir K.’nın darp ettiğini öne sürdü. Ancak başka bulgulara göre de sevgilisi Baran Güneş tarafından dövüldüğü iddia edildi.

5.08.2020Gündem
Son dakika haberler... Top model Daria Kyryliuke dayak iddiasında yeni görüntüler ortaya çıktı

Son dakika haberler... Top model Daria Kyryliuk'e dayak iddiasında yeni görüntüler ortaya çıktı!

Ukraynalı top model Daria Kyryliuk, tatil için geldiği İzmir Çeşme’deki “The Beach of Momo” isimli plajın güvenliği tarafından darp edildiğini iddia etmesinin ardından yeni gelişmeler yaşandı. Korkunç olayın ardından mekanın yetkilileri yaptığı açıklamada, 'yaşananların bizimle ilgisi yoktur' ifadelerini kullanmış, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ve AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten ise kınama mesajları gelmişti. Yaşananların ardından olay anına ilişkin yeni güvenlik kamerası görüntüleri de ortaya çıktı.

4.08.2020Gündem
Son dakika haberler... Top model Daria Kyryliuke dayak iddiasında yeni görüntüler ortaya çıktı

Son dakika haberler... Top model Daria Kyryliuk'e dayak iddiasında yeni görüntüler ortaya çıktı!

Ukraynalı top model Daria Kyryliuk, tatil için geldiği İzmir Çeşme’deki “The Beach of Momo” isimli plajın güvenliği tarafından darp edildiğini iddia etmesinin ardından yeni gelişmeler yaşandı. Korkunç olayın ardından mekanın yetkilileri yaptığı açıklamada, 'yaşananların bizimle ilgisi yoktur' ifadelerini kullandı. AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik ise "Çeşme'de yaşanan ve ülkemizde 'misafirimiz' olan turistlere dönük şiddeti kınıyoruz." ifadelerini kullandı. Bu yaşananların ardından olay anına ilişkin yeni güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

4.08.2020Haber
Çeşmede Ukraynalı modele dayak iddiasında yeni gelişme İlk kez DHAya konuştu

Çeşme'de Ukraynalı modele dayak iddiasında yeni gelişme! İlk kez DHA'ya konuştu

İzmir'in Çeşme İlçesi'ndeki bir sahil plajında yer alan beach clupta güvenlik görevlileri tarafından saldırıya uğrayıp darp edildiği iddia edilen Daria Kyryliuk ve erkek arkadaşı Baran Güneş konuştu.

4.08.2020Gündem
AK Partili Çelikten Daria Kyryliuka yönelik şiddete tepki

AK Parti'li Çelik'ten Daria Kyryliuk'a yönelik şiddete tepki

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Çeşme'de yaşanan ve ülkemizde 'misafirimiz' olan turistlere dönük şiddeti kınıyoruz. Ülkemizin tamamı ve gözde bölgemiz Çeşme, misafirperverliğin tüm değerleriyle eşsizdir" dedi.

4.08.2020Gündem
Şİddet olayı ile gündeme gelen beachin işletmecisi konuştu

Şİddet olayı ile gündeme gelen beach'in işletmecisi konuştu

Ukraynalı model Daria Kyryliuk'un, Çeşme'de gittikleri plaj işletmesinde güvenlik görevlileri tarafından darp edildiğini iddia etmesinin ardından beach sahibi Burak Beşer açıklama yaptı. Momo Beach sahibi Burak Beşer, "Bizde kendimizi ilginç bir karalama kampanyası içinde bulduk. Açıkçası çok şaşkınız. O yüzden açıklama yapma gereği hissettik" dedi.

4.08.2020Magazin
Son dakika: Daria Kyryliuk’un darp olayının yankıları sürüyor... Sürpriz tanık ortaya çıktı İşte ifadesi...

Son dakika: Daria Kyryliuk’un darp olayının yankıları sürüyor... Sürpriz tanık ortaya çıktı! İşte ifadesi...

Ukraynalı model Daria Kyryliuk’un darp iddiası gündeme bomba gibi düştü. Kyryliuk, Çeşme’deki The Beach of Momo’nun güvenlik görevlileri tarafından dövüldüğünü öne sürdü. Ancak ortaya çıkan sürpriz bir tanık, Kyryliuk’un o gece sevgilisi tarafından evinde darp edildiğini söyledi.

4.08.2020Magazin
Top model Daria Kyryliuke plajda dayak O mekandan açıklama geldi

Top model Daria Kyryliuk'e plajda dayak! O mekandan açıklama geldi

Son dakika haberi... Ukraynalı top model Daria Kyryliuk, tatil için geldiği İzmir Çeşme’deki “The Beach of Momo” isimli plajın güvenliği tarafından darp edildiğini iddia etti. Korkunç olayın ardından mekanın yetkilileri yaptığı açıklamada, 'yaşananların bizimle ilgisi yoktur' ifadelerini kullandı.

3.08.2020Haber
Son 24 Saatte Magazin Gündemi (03.08.2020)

Son 24 Saatte Magazin Gündemi (03.08.2020)

İşte son 24 saatte yaşanan magazin olayları...

3.08.2020Magazin
Çeşme’de darp edilen yabancı manken Daria Kyryliuk kimdir, nereli

Çeşme’de darp edilen yabancı manken Daria Kyryliuk kimdir, nereli?

Ukraynalı top model Daria Kyryliuk ve arkadaşları Çeşme'deki bir sahil plajında yer alan beach club güvenlik görevlileri tarafından saldırıya uğrayıp darbedildi. Daria Kyryliuk, maruz kaldığı şiddeti gösteren fotoğrafı sosyal medyadan paylaştı. Daria Kyryliuk'e araların da Şeyma Subaşı'nın da bulunduğu pek çok kişiden destek geldi. Subaşı, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla yakın arkadaşı Daria Kyryliuk'e yapılan şiddeti kınadı. Peki, Çeşme’de darp edilen yabancı manken Daria Kyryliuk kimdir, nereli?

3.08.2020Magazin
Son dakika haberi: Top model Daria Kyryliuke plajda dayak O mekandan açıklama geldi

Son dakika haberi: Top model Daria Kyryliuk'e plajda dayak! O mekandan açıklama geldi

Son dakika haberi... Ukraynalı top model Daria Kyryliuk, tatil için geldiği İzmir Çeşme’deki “The Beach of Momo” isimli plajın güvenliği tarafından darp edildiğini iddia etti. Korkunç olayın ardından mekanın yetkilileri yaptığı açıklamada, 'yaşananların bizimle ilgisi yoktur' ifadelerini kullandı. Olaya tepki gösteren Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, ''Bu kabul edilemez magandalığın, kimsenin yanına kar kalmayacağını hep birlikte göreceğiz" dedi. Çeşme İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin yürüttüğü soruşturma kapsamında şüpheli bir kişi gözaltına alındı. Zanlı, emniyetteki ifadesinin ardından savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.

3.08.2020Magazin

Yazar Sonuçları

Parti kuşları kural tanımıyor

Sağlık çalışanları aylardır canları pahasına, ecel terleri dökerek, sevdiklerine hasret kalarak çalışıyor.

2.10.2020

Personelin zor anları

2 yıl önce yaşadıkları kavga sonrası davalık olan futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay’ın yolları Marmaris’te kesişti. D-Maris Otel’in çalışanları, iki ünlü ismin karşılaşmasını önlemek için büyük çaba harcadı.

14.08.2020

Keşke o münferit olaylar da olmasa

CUMARTESİ günü İzmir Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın ile Çeşme’de buluştuk.

11.08.2020

Şiddetin tarafı olmaz

İstanbul Sözleşmesi ile ilgili tartışmalar haftalardır devam ediyor.

7.08.2020

Bu plaj kavgaları asla bitmez

Model Daria Kyryliuk’un iddialarıyla ortaya çıkan yeni bir plaj kavgamız daha oldu. Momo’daki olayda tam anlamıyla ne olup ne bittiği belli değil.

5.08.2020

Daria o hale nasıl geldi?

Model Daria Kyryliuk’un Türkiye’nin en nezih beach’inde darp edilmesi sadece The Beach of Momo’nun değil, Türk turizminin krizi. Peki olayın Şeyma Subaşı’yla alakası ne? Kyryliuk oraya kiminle gitmiş? Torunlu nine ne alaka? İşte şimdilik bildiklerimiz...

4.08.2020