MENÜ

Ayça Bingöl

Ayça Bingöl ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ayça Bingöl haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 412 Ayça Bingöl haberi bulunmuştur.

Ayça Bingöl Haberleri

Peter Pan

Peter Pan

James Matthew Barrie'nin aynı adlı romanından uyarlanan 1953 tarihli "Peter Pan" adlı çizgi film seyirciden öylesine büyük ilgi gördü ki, aradan geçen 50 yıllık sürede asla unutulmadı. Bu romandan defalarca yapılan uyarlamaların en yenisi "Peter Pan Varolmayan Ülkede" (Return to Never Land) filmin eğlenceli ve fantastik dünyasına dönüş yapıyor ve 21. yüzyılın izleyicisini "Hiç Büyümeyen Çocuk" ile yeniden tanıştırıyor.

13.06.2002Gündem
Starlar Star’da

Starlar Star’da

Türkiye’nin ilk özel televizyonu Star TV, yeni yayın dönemine bugün başlıyor. Star TV, yeni dönemde, büyük- küçük, yaşlı- genç, kadın- erkek tüm izleyicileri için zengin ve geniş yelpazeli programlar hazırladı.

3.09.2006Kelebek
Sadri Alışık ödülleri açıklandı

Sadri Alışık ödülleri açıklandı

13. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri'nin adayları açıklandı.

19.03.2008Gündem
Afife Ödülleri sahiplerini buldu

Afife Ödülleri sahiplerini buldu

12. Yapı Kredi Sigorta Afife Tiyatro Ödülleri, düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

22.04.2008Gündem
Bu oyuna mansiyon verilmesi yakışıksız bir durum

Bu oyuna mansiyon verilmesi yakışıksız bir durum

Tiyatro sanatçısı Genco Erkal, Afife Jale Tiyatro Ödülleri'nde “Sivas 93” adlı oyunuyla değer bulunduğu mansiyon ödülünü reddetmesiyle ilgili olarak, “Böyle bir yapıta mansiyon ödülü verilmesi hoş bir şey değil. Bunu yakışıksız buluyorum. Biz bunu kabul etmiyoruz” dedi.

23.04.2008Gündem
Sadri Alışık Ödülleri sahiplerini buldu

Sadri Alışık Ödülleri sahiplerini buldu

13. Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Oyuncu Ödülleri törenle sahiplerine verildi.

29.04.2008Gündem
Sadri Alışık Ödülleri dağıtıldı

Sadri Alışık Ödülleri dağıtıldı

Türk sinema ve tiyatrosunun usta aktörü Sadri Alışık anısına bu yıl 13'üncükez düzenlenen ödüller sahiplerini buldu. İşte 13. Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Ödülleri'nde en iyiler.

29.04.2008Gündem
Tiyatro yıkımına muzlu protesto

Tiyatro yıkımına muzlu protesto

Kerem Alışık ve Berna Laçin'in yaptığı ödül törenine Nedim Saban'ın muzlu protestosu damga vurdu.

29.04.2008Gündem
Avare

Avare

3.08.2008Kelebek
Tiyatro Ödüllerinde en iyiler

Tiyatro Ödülleri'nde en iyiler

Tiyatro Dergisi tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen “Tiyatro Ödülleri” sahiplerini buldu. Harbiye'deki Kenter Tiyatrosu'nda düzenlenen ödül töreninde, “Yılın Yapımı” ödülüne Dostlar Tiyatrosu “Sivas'93 adlı oyunuyla layık görüldü.

4.11.2008Gündem
Şeffaf ödüller sahibini buldu

Şeffaf ödüller sahibini buldu

"Tiyatro Ödülleri-2008", Kenter Tiyatrosu'nda düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

4.11.2008Gündem
Picassonun arkasındaki kadın

Picasso'nun arkasındaki kadın

"Bana Bir Picasso Gerek" adlı oyun, yılın tiyatro ödüllerinin çoğunu topladı.

10.11.2008Gündem
Film setinde boğulacaktı

Film setinde boğulacaktı

Başrollerini Ferhat Gündoğ-du, ısmail Hacıoğlu, Şevket Çoruh ve Ayça Bingöl’ün paylaştığı, üç kanser hastasının hayata tutunma çabasını konu alan “Sonsuz” filminin çekimleri, önceki gün İzmir-Foça’da tamamlandı. Ancak son sahne ekibe heyecanlı anlar yaşattı. Ferhat Gündoğdu, teknenin senaryo gereği batırıldığı sahnede boğulma tehlikesi atlattı.

22.07.2009Kelebek
Ağlatan gala

Ağlatan gala

Üç kanser hastasının arkadaşlığını ve hayata tutunma çabalarını anlatan “Sonsuz” filminin galası, önceki akşam Maslak TİM Show Center’da yapıldı. Başta Bülent Ersoy olmak üzere galaya katılan birçok ünlü, filmin sonunda gözyaşlarına boğuldu.

15.09.2009Kelebek
Jude Lawdan gözlerimi alamadım

Jude Law'dan gözlerimi alamadım

Şu sıralar “Küçük Kadınlar” dizisiyle ekranda izlediğimiz Ayça Bingöl, 23 Ekim’de vizyona girecek “Melekler ve Kumarbazlar” filmiyle sinema seyircisinin, “şölen” adlı tiyatro oyunuyla da tiyatro severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Başarılı oyuncu ile hayali arkadaşlarla geçen çocukluğundan, Jude Law ile tanışmasına uzanan keyifli bir söyleşi yaptık.

15.09.2009Kelebek
İntikam yemeği

İntikam yemeği

17 Ekim’de Muammer Karaca Tiyatrosu’nda sahnelenmeye başlanacak “Şölen” adlı oyunun ekibi Kelebek’e konuştu ama sürprizlerle dolu öykü hakkında ser verip sır vermedi. Bir yemek masasında geçen oyunun başrol oyuncusu Zuhal Olcay ise “O masa bir cehennem ve aslında bu bir intikam yemeği” dediİşte “Şölen” oyunu hakkında detaylar..

12.10.2009Kelebek
Sahnede Olcay’lı Bir Şölen

Sahnede "Olcay’lı Bir Şölen"

Zuhal Olcay 10 yılı aşkın sürenin ardından yeniden sahneye çıkıyor.

14.10.2009Seyahat
Şölen’le 10 yıl sonra geliyor

Şölen’le 10 yıl sonra geliyor

Tiyatro Stüdyosu 20. yılını Şölen oyunu ile renklendirdi. Zuhal Olcay da, 10 yıl aradan sonra sahneye çıkacak. Sanatçı, ünlü tiyatrocular eşlik edecek.

14.12.2009Ege
Şölen

Şölen

Kadıköy HEM
21 Ocak 2010
20:30

14.01.2010Kelebek
Eskişehir, aşk ve sevgi kenti oluyor

Eskişehir, aşk ve sevgi kenti oluyor

PORSUK Çayı’nda Venedik’teki gibi gondollarla gezintinin yapıldığı Eskişehir, aşkın ve sevginin sembolü haline geliyor. Büyükşehir Belediyesi’nin Porsuk Çayı’nda oluşturduğu ‘Şehr-i Aşk’ adasının tanıtımı, 22 Mayıs’ta ünlü çiftlerin katılımıyla yapılacak.

19.05.2010Gündem
‘Şehr-i Aşk Adası açıldı

‘Şehr-i Aşk Adası' açıldı

ESKİŞEHİR'de Büyükşehir Belediyesi'nin Porsuk Çayı'nda oluşturduğu ‘Şehr-i Aşk Adası'nın açılışı İstanbul'dan özel trenle gelen aralarında ünlü sanatçıların da bulunduğu konukların katılımıyla açıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen nikahlarını tazelediği çiftlere belge verdi.

23.05.2010Gündem
Aşk tazelediler

Aşk tazelediler

Porsuk Çayı’nda oluşturulan “Şehr-i Aşk Adası”, ünlü isimlerin katıldığı renkli bir törenle hizmete açıldı.

23.05.2010Kelebek
Aileyi parçalayan Hollandalı Carolin

Aileyi parçalayan Hollandalı Carolin

Kanal D’nin aylardır bir sır gibi saklanan yeni dizisi “Öyle Bir Geçer Zaman ki”yle ilgili detaylar günışığına çıktı.

24.08.2010Kelebek
Bir umut hikayesi

Bir umut hikayesi

Kanal D, yeni sezonu çok iddialı bir diziyle açıyor: Erkan Petekkaya, Ayça Bingöl, Yıldız Çağrı Atiksoy, Farah Zeynep Abdullah, Aras Bulut, Emir Berke Zincidi ve Wilma Elles’in rol aldığı “Öyle Bir Geçer Zaman ki”... Hikayesi 1967’den günümüze uzanan, denizci Ali Akarsu’nun Hollandalı Caroline’le yaşadığı yasak aşkı ve bu aşkın bir aileyi nasıl parçaladığını anlatan dizinin detaylarını yönetmen Zeynep Günay Tan ile senarist Coşkun Irmak’tan aldık.

28.08.2010Kelebek
Öyle bir geçer zaman ki ekrana kilitlenir kalırsın

Öyle bir geçer zaman ki ekrana kilitlenir kalırsın

Türkiye’nin yakın tarihinden yaklaşık 45 yıllık bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? Hem de yerinizden hiç kalkmadan? Öyleyse 14 Eylül’den itibaren koltuklarınıza kurulun ve Kanal D’ye bağlanın. Sezonun en iddialı dizilerinden biri, belki de birincisi ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ başlıyor. Öyle ki Doğan TV Holding CEO’su İrfan Şahin’i bile, çocuk gibi heyecanlandırıyor bu proje. Şahin’in gözlerinin parlaması boşuna değil. Zira getirdiği yeniliklerle, dizi aleminin çıtasını yükseğe kaldırmaya kararlı ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’

3.09.2010Kelebek
Aşk üçgeninin kahramanları

Aşk üçgeninin kahramanları

Kanal D’nin yeni sezondaki iddialı dizilerinden “Öyle Bir Geçer Zaman ki”, 14 Eylül’de başlıyor. Hikayesi 1967’den günümüze uzanan dizi, denizci Ali Akarsu’nun Hollandalı Caroline’le yaşadığı yasak aşkı ve bu aşkın bir aileyi nasıl parçaladığını anlatıyor. Ali’yi Erkan Pettekkaya, eşi Cemile’yi Ayça Bingöl ve Hollandalı sevgiliyi de Wilma Elles canlandırıyor. Merakla beklenen dizi hakkındaki detayları üç oyuncudan öğrendik.

4.09.2010Kelebek
Geçmişe yolculuğa hazır mısınız

Geçmişe yolculuğa hazır mısınız?

Kanal D’nin yeni sezondaki flaş yapımlarından “Öyle Bir Geçer Zaman ki”, yayın hayatına bu akşam başlıyor. Denizci Ali Akarsu’nun yasak aşkı uğruna ailesini nasıl parçalanmanın eşiğine getirdiğini anlatan dizide öykü 60’lı yıllardan günümüze uzanıyor.

14.09.2010Kelebek
Kadının mağdur gösterilmesindensıkılmıştım

Kadının mağdur gösterilmesindensıkılmıştım

“Öyle Bir Geçer Zaman ki”nin başrol oyuncusu Ayça Bingöl, öğrencisi Ahmet Rıfat Şungar’la Moda’da, Kemal’in Yeri’nde buluştu ve İstanbul Life dergisi için genç oyuncunun sorularını yanıtladı.

9.10.2010Kelebek
Salı birincisi

Salı birincisi

Erkan Petekkaya, Ayça Bingöl, Wilma Elles, Yıldız Çağrı Atiksoy, Aras Bulut İynemli, Farah Zeynep Abdullah, Emir Berke Zincidi, Meral Çetinkaya ve Mete Horozoğlu’nun rol alıdğı “Öyle Bir Geçer Zaman ki” adlı dizisinin salı akşamı ekrana gelen bölümü, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de yüzde 16.4 reyting ve yüzde 43.3 izlenme payı, Tüm Kişiler’de de yüzde 14.0 reyting ve yüzde 34.5 izlenme payı ile yine günün en çok izlenen programı ve birincisi oldu.

13.10.2010Spor Arena
Bıçaklama sahnesi bizi çok zorladı

Bıçaklama sahnesi bizi çok zorladı

“Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisinde Cemile’yi canlandıran Ayça Bingöl, Hafta Sonu dergisinin sorularını yanıtladı. Bingöl, rol gereği kocasının sevgilisi Carolin’i bıçakladığı sahnede zorlandığını söyledi.

20.10.2010Kelebek
En güzel rolü oynamadan öleceğim

"En güzel rolü oynamadan öleceğim"

O, her hafta ekranda yaşadığı dramla izleyiciyi gözyaşlarına boğuyor. Ama gerçek hayatta hiç de öyle değil. ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ dizisinin Cemile’si Ayça Bingöl’le oyunculuğunu, hayata bakışını ve evliliğini konuştuk...

21.10.2010Kelebek
Yine zirvede

Yine zirvede

KANAL D’nin sevilen dizisi “Öyle Bir Geçer Zaman ki”, geçtiğimiz salı akşamı ekrana gelen bölümüyle yine izlenme rekorları kırdı ve reyting listesinin zirvesine yerleşti.

3.11.2010Kelebek
Anneleriyle buluştular

Anneleriyle buluştular

“Öyle Bir Geçer ki” dizisinde üç kardeşi canlandıran Yıldız Çağrı Atiksoy, Aras Bulut İynemli ve Farah Zeynep Abdullah, set dışında da sık sık görüşüyor.

9.11.2010Gündem
AYÇA BİNGÖL SIR DOSYASINDA

AYÇA BİNGÖL 'SIR DOSYASI'NDA

"Öyle Bir Geçer Zaman ki" dizisiyle ünlenen Ayça Bingöl'ün, 1999 yılında 'Sır Dosyası' dizisinde rol aldığı ortaya çıktı.

11.11.2010Ne Oluyor

Yazar Sonuçları

Afife Tiyatro Ödülleri sahiplerini buldu

12. Yapı Kredi Sigorta Afife Tiyatro Ödülleri, geçtiğimiz gece Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

22.04.2008

Gişeniz bol olsun

Sinema sezonu açıldı. Bu, gala sezonunun da açılması demek oluyor.

14.09.2009