Selma Ergeç: Annem Türkçe bilmiyor

Güncelleme Tarihi:

Selma Ergeç: Annem Türkçe bilmiyor
Oluşturulma Tarihi: Eylül 21, 2023 10:05

Selma Ergeç önceki gün annesi Elizabet Hanım’la Etiler Akmerkez’de görüntülendi.

Haberin Devamı

Ergeç, annesine yöneltilen sorular üzerine, “Annem Türkçe bilmiyor arkadaşlar. Annemi pas geçerseniz sevinirim” dedi. Yeni sezon görüşmeleri yaptığını da ifade eden oyuncu, “İşler hakkında netleşmeden konuşmam doğru olmaz” demekle yetindi.  (Deniz BOY)

Selma Ergeç: Annem Türkçe bilmiyor

İŞTE ÜNLÜ İSİMLERİN ANNELERİ...

Sahne, sanat ve sinema dünyasının ünlülerine dair her şey merak ediliyor... Yaşadıkları evlerden tutun da giydikleri kıyafetlere kadar her bir detay takipçilerinin yakın markajında. Bir de aileleri var merak konusu olan...Kim kimin kızı, kim kimin annesi... İşte magazin dünyasının anne kızları!

KAHKAHALARIMIZ HİÇ EKSİLMESİN ANNEM

Haberin Devamı

Ayça Bingöl, annesi Sevgi Bingöl’ün yeni yaşını Instagram’da paylaştığı bu kareyle kutladı.

“Güzel annem kahkahalarımız hiç eksilmesin. İyi ki doğdun. Başımızdan eksik olmayasın. Sağlıklı, neşeli, harika bir yaş olsun.” Ünlü oyuncunun paylaşımına takipçilerinden mesaj yağdı.

Selma Ergeç: Annem Türkçe bilmiyor

 SENİN KIZIN OLMAKTAN GURUR DUYUYORUM

2000'li yılların başında çıkardığı 'Sakın Ha' şarkısı ile ünlenen şarkıcı Nez, annesi Hülya Yazıcı'nın fotoğrafını sosyal medya hesabında takipçileri ile paylaştı.

Selma Ergeç: Annem Türkçe bilmiyor

Nez, fotoğrafın altına "Senin kızın olmaktan gurur duyuyorum canım annem" notunu düştü.

Selma Ergeç: Annem Türkçe bilmiyor

GÜZELLİĞİ ANNESİNDEN TESCİLLİ!

1970 Türkiye Güzeli Hülya Cündübeyoğlu'nun kızı Ebru Cündübeyoğlu anne ve babasıyla birlikte çekildiği fotoğrafı Instagram sayfasında takipçileriyle paylaştı.

Selma Ergeç: Annem Türkçe bilmiyor

Haberin Devamı

Annesinin izinden giden ve 1992 yılında katıldığı yarışmayla güzelliğini tescillenen Ebru Cündübeyoğlu'nun 'O zaman renk' notuyla yayınladığı fotoğrafa beğeni yağdı.

Selma Ergeç: Annem Türkçe bilmiyor

Ebru Cündübeyoğlu'nun güzelliği, genetik ve aileden tescilli. 1970 Türkiye Dördüncü Güzeli Hülya Cündübeyoğlu, 1993 Türkiye Dördüncü Güzeli seçilen Ebru Cündübeyoğlu'nun annesi.

ANNESİNİN KOPYASI

Oyunculuğunun yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken Neslihan Atagül sosyal medya paylaşımlarıyla da gündemden düşmüyor.

Ünlü oyuncu Neslihan Atagül'ün annesinin fotoğrafları sosyal medyada paylaşıldı. Anne-kızın benzerliği dikkatlerden kaçmadı.

Haberin Devamı

Selma Ergeç: Annem Türkçe bilmiyor

ANNEME BENZİYOR MUYUM?

Şebnem Çapa 17 yaşında çekilen fotoğrafını kızı Ceylan'ın aynı yaştaki fotoğrafı ile karşılaştırdı.

Anne Çapa, fotoğrafın altına "İkimizde 17 benziyor muymuşuz?" notunu düştü.

Selma Ergeç: Annem Türkçe bilmiyor

ANNEM VE BEN

Şarkıcı İrem Derici, Instagram hesabından annesiyle çekilen çocukluk fotoğrafını paylaştı. Ünlü şarkıcının annesiyle olan benzerliği dikkat çekti. Annesi Jale Ediz ile birlikte çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınlayan Derici, "Annem ve ben" notunu düştü.

Selma Ergeç: Annem Türkçe bilmiyor

'ANALI-KIZLI'

Haberin Devamı

Genç oyuncu Aslı Bekiroğlu annesi Süheyla Hanım ile birlikte çekilen fotoğraflarına Instagram sayfasında yer verdi. Bekiroğlu'nun "analı- kızlı" mesajıyla yaptığı bu paylaşımına hem beğeni hem de yorum yağdı.

Bekiroğlu ile annesi Süheyla Hanım'ın genç görünümü ve ikisinin birbirine benzerliği de takipçilerinin gündeminde ilk sıraya yerleşti.

Selma Ergeç: Annem Türkçe bilmiyor

Bir takipçi "Ayırt etmek zor. Anne kendinden kopyalamış" yorumunu yaparken bir başka takipçi de "Uygulama ile kendini yaşlandırmış sandım. Bu nasıl benzerlik" diye yazdı.

SANKİ KOPYASI

Burak Özçivit ile evli olan Farhiye Evcen'in, annesi Hatime Evcen'in gençlik yıllarına benzerliği şaşkınlık yarattı. Birçok sosyal medya kullanıcısı Evcen'in olgunlaştıkça annesine daha çok benzeyeceği yorumunu yaptı.

GURBETÇİ AİLE

Haberin Devamı

Evcen'in annesi Hatime Hanım ve babası Ramazan Bey, Almanya'nın Solingen kentinde yaşayan gurbetçi bir aileydi. Evcen de 1986 yılında orada dünyaya geldi.

Selma Ergeç: Annem Türkçe bilmiyor

IRKÇI SALDIRILAR SIRASINDA ZOR ZAMANLAR

Fakat çocukluğu o dönemde zirveye çıkan ırkçı saldırılar nedeniyle zor geçti. Öyle ki, Solingen'te yaşayan Türklerin evleri, ırkçılar tarafından ateşe verilmeye başlanınca, Evcen'in babası Ramazan Bey ailesini korumak ve dikkat çekmemek için geceleri evin ışıklarını hep kapalı tuttu.

ANNESİ KARİYERİNE DE DESTEK OLDU

Evcen, Yaprak Dökümü dizisiyle şöhrete kavuştu. Düsseldorf Heinrich-Heine Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde okurken dizi teklifleri alınca, okulu dondurup annesiyle birlikte İstanbul'a yerleşti Evcen. Yani annesi onu hayatının bu önemli dönemecinde de yalnız bırakmadı, destek oldu.

ANNE SEVGİSİNİ SIK SIK İFADE EDİYOR

Fahriye Evcen annesine olan büyük sevgisini özellikle Anneler Günü paylaşımlarında sosyal medya üzerinden de dile getiriyor.

ABLA - KARDEŞ GİBİ

Amine Gülşe, annesinin doğum gününü Instagram sayfasında paylaştığı fotoğrafla kutladı. Gülşe'nin annesine olan benzerliği dikkat çekti...

Selma Ergeç: Annem Türkçe bilmiyor

Amine Gülşe, fotoğrafın altına "Doğum günün kutlu olsun anneciğim... iyi ki doğdun, iyi ki varsın nice sağlıklı, huzurlu ve mutlu senelere birlikte.. Seni inanılmaz çok seviyorum... Allah seni başımızdan eksik etmesin, Amin" notunu düştü.

BAKMADAN GEÇME!