MENÜ

İphone Xı

İphone Xı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika İphone Xı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 38 İphone Xı haberi bulunmuştur.

İphone Xı Haberleri

Apple İphone 11 özellikleri nedir ve fiyatı ne kadar

Apple İphone 11 özellikleri nedir ve fiyatı ne kadar?

Apple İphone 11, teknoloji tutkunlarının gündeminde yer almaya başladı. Lansmana günler kala bazı özellikleri gün yüzüne çıkan Apple İphone 11, özellikle tasarımı ile merak uyandırıyor. Peki, Apple İphone 11 özellikleri neler olacak ve fiyat detayı nasıl olacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

4.09.2019Teknoloji
iPhone 11 tanıtılacak, eski iPhone modellerinin fiyatı düşecek

iPhone 11 tanıtılacak, eski iPhone modellerinin fiyatı düşecek

Apple, 10 Eylül tarihinde yeni telefonları iPhone 11, iPhone 11 Max ve iPhone XR 2019'u duyurmaya hazırlanıyor. Şirketin ABD'de gerçekleştirmeyi planladığı etkinlikte cihazların tanıtılması ve fiyatlarının belli olmasıyla birlikte eski iPhone modellerinin fiyatlarında da kayda değer bir düşüş yaşanması bekleniyor.

3.09.2019Teknoloji
iPhone 11 nasıl olacak İşte 10 Eylülde tanıtılacak telefonlar

iPhone 11 nasıl olacak? İşte 10 Eylül'de tanıtılacak telefonlar

Apple, bir yıllık bir aranın ardından yeni telefonlarını duyurmak için 10 Eylül tarihini bekliyor. Şirket, iPhone 11, iPhone 11 Max ve iPhone XR 2019 model yeni telefonlarını gün yüzüne çıkaracak. Peki bu telefonlarla ilgili ne biliyoruz? Yeni iPhone'lar nasıl olacak?

2.09.2019Teknoloji
iPhone 11 ne zaman tanıtılacak İşte o tarih

iPhone 11 ne zaman tanıtılacak? İşte o tarih

Apple'ın bir yıldır merakla beklenen yeni telefonlarının tanıtım tarihi nihayet belli oldu. Her zaman olduğu gibi ABD'nin San Francisco şehrinde gerçekleştirilmesi beklenen etkinlikte şirket iPhone 11, iPhone 11 Max ve iPhone XR 2019 model telefonlarının duyurusunu yapacak. Peki yeni iPhone'lar hangi özelliklerle geliyor?

30.08.2019Teknoloji
iPhone 11e şaşırtan özellik: Kalemli iPhone dönemi başlıyor

iPhone 11'e şaşırtan özellik: Kalemli iPhone dönemi başlıyor

Apple'ın Eylül ayı ortasında yapmayı planladığı dev etkinlikte yeni telefonları ortaya çıkacak. iPhone 11, iPhone 11 Max ve iPhone XR 2019 model cihazların ilk kez duyurulacağı etkinlikte dikkat çeken bir nokta da yeni iPhone'ların Apple Pencil desteğine sahip olması...

2.08.2019Teknoloji
iPhone 11 geliyor İşte merak edilen tüm özellikleri

iPhone 11 geliyor! İşte merak edilen tüm özellikleri

Apple'ın uzun zamandır merakla beklenen yeni telefonu iPhone XI, pek çok farklı özelliği bir arada sunacak.

30.07.2019Teknoloji
3 yeni iPhone geliyor, hepsi de 5G hızını destekleyecek

3 yeni iPhone geliyor, hepsi de 5G hızını destekleyecek

Apple, Eylül ayı ortalarında iPhone 11, iPhone 11 Max ve iPhone R 2019 model yeni telefonlarının duyurusunu yapacak. Bugünden kesinleşen bir şey var ki, o da yeni iPhone'ların model farkı olmaksızın hepsinin 5G teknolojisini destekleyecek olması.

30.07.2019Teknoloji
iPhone 11 özellikleri belli oldu: İşte en çok merak edilenler

iPhone 11 özellikleri belli oldu: İşte en çok merak edilenler

Apple, önümüzdeki haftalarda yeni telefonlarını görücüye çıkaracak. Peki iPhone 11 adını taşıması beklenen yeni telefon serisi hangi özelliklerle geliyor? Fiyatlar nasıl olacak? Apple'ın başka bir sürprizi var mı? İşte iPhone 11'le ilgili merak ettiğiniz her şey...

29.07.2019Teknoloji
Dünyanın en çok satan iPhone modeli belli oldu

Dünyanın en çok satan iPhone modeli belli oldu

Apple'ın geçtiğimiz yıl satışa sunduğu iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR kullanıcılardan dünya genelinde büyük ilgi gördü. Peki bu modellerin içinden en çok hangi iPhone modeli sattı?

24.07.2019Teknoloji
Google Pixel 4 XL geliyor Yeni görüntüsü ortaya çıktı

Google Pixel 4 XL geliyor! Yeni görüntüsü ortaya çıktı

Google'ın yakın gelecekte duyurusunu yapması beklenen telefonlarından Google Pixel 4 XL'ye ait yeni bir görüntü internete sızdı. Cihazın tasarımıyla ilgili oldukça önemli ipuçları veren görüntü, aynı zamanda Google Pixel 4 XL ile iPhone XI arasındaki ilginç benzerliği de ortaya koyuyor.

9.07.2019Teknoloji
iOS 13 ile gelen özellik: iCloud hesabınıza giriş yaparken artık...

iOS 13 ile gelen özellik: iCloud hesabınıza giriş yaparken artık...

iOS 13, iPhone kullanıcıları için pek çok yeniliği beraberinde getiriyor. Bunlardan biri de iCloud hesabına giren tüm kullanıcıları ilgilendiriyor. Artık hesabınıza giriş yaparken bakın ne yapacaksınız?

9.07.2019Teknoloji
iPhone 11 geliyor İşte internete sızan yeni görüntüleri

iPhone 11 geliyor! İşte internete sızan yeni görüntüleri

Apple'ın Eylül ayında duyurmayı planladığı yeni akıllı telefon serisi iPhone 11, hem tasarım hem donanım bazında pek çok değişiklikle karşımızda olacak. İnternete her geçen gün yeni görüntüleri sızan cihazın iPhone XR 2019 sürümü de geliyor. İşte Apple'ın yeni oyuncaklarının yeni görüntüleri ve muhtemel teknik özellikleri...

9.07.2019Teknoloji
İşte Appleın yeni bombası: iPhone XI

İşte Apple'ın yeni bombası: iPhone XI

Apple'ın uzun zamandır merakla beklenen yeni telefonu iPhone XI, pek çok farklı özelliği bir arada sunacak.

6.07.2019Teknoloji
iPhone 11 geliyor, en bomba özelliği bakın neymiş

iPhone 11 geliyor, en bomba özelliği bakın neymiş?

Apple, Eylül ayında yeni telefonlarını ortaya çıkaracak. İsmi henüz bilinmese de iPhone XS serisinin ardından iPhone XI yani iPhone 11 adıyla gelmesi beklenen yeni Apple telefon serisinin en dikkat çekecek özelliği ise Night Sight olacak. Peki nedir bu özellik, ne işe yarayacak?

13.06.2019Teknoloji
iOS 13 ne zaman gelecek İşte en bomba özelliği

iOS 13 ne zaman gelecek? İşte en bomba özelliği

Apple'ın WWDC 2019 etkinliği kapsamında ilk kez dünyaya duyurduğu iOS 13 işletim sistemi için geri sayım sürüyor. Apple, iOS 13 ile birlikte iPhone'lara bakın ne getiriyor?

11.06.2019Teknoloji
iPhone XI ve iPhone XI Max işte böyle görünüyor

iPhone XI ve iPhone XI Max işte böyle görünüyor!

Apple'ın Eylül ayı itibarıyla piyasaya sunacağı telefonu hakkında sızıntılar gelmeye devam ediyor. Merakla beklenen iPhone XI ve iPhone XI Max'in şimdi de kalıp görselleri ortaya çıktı.

22.04.2019Teknoloji
İşte iPhone 11in en bomba özelliği

İşte iPhone 11'in en bomba özelliği

Apple'ın bu yıl Eylül ayında duyurmayı planladığı yeni akıllı telefonu iPhone XI (iPhone 11) pek çok yeni özelliği de beraberinde getirecek. Ancak yeni telefonların en dikkat çeken yönü bataryası olacak.

2.04.2019Teknoloji
iPhone 5G geliyor İşte özellikleri ve çıkış tarihi

iPhone 5G geliyor! İşte özellikleri ve çıkış tarihi

Apple'ın bu yıla damga vurması beklenen telefonu iPhone 5G olacak. İsmi muhtemelen iPhone 5G olarak lanse edilmeyecek; ancak 5G teknolojisini destekleyen iPhone modellerinin Eylül ayında karşımıza çıkması bekleniyor.

17.03.2019Teknoloji
iPhone 6 ve iPhone 6 Plus kullanıcılarına çok kötü haber

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus kullanıcılarına çok kötü haber

Apple'ın Haziran ayında WWDC etkinliğinde karşımıza ilk kez çıkarması beklenen işletim sistemi iOS 13, pek çok yeni özelliği beraberinde getirecek; ancak bazı iPhone modelleri bu güncellemeyi alamayacak. iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S ve iPhone 6S Plus, iOS 13 için liste dışında kaldı.

4.02.2019Teknoloji
Yeni iPhonelarda şarj girişi tamamen değişiyor

Yeni iPhone'larda şarj girişi tamamen değişiyor

Apple'ın bu yıl tanıtacağı yeni telefonları iPhone XI ve türevi modelleri çok önemli yeniliklerle gelecek. Bunlardan en dikkat çekeni ise yıllardır iPhone'larda görmeye alıştığımız lightning girişinin kaldırılacak olması.

1.02.2019Teknoloji
iPhone XI: Appleın yeni oyuncakları farklı renklerde geliyor

iPhone XI: Apple'ın yeni oyuncakları farklı renklerde geliyor

Apple, bu yıl da geçen sene olduğu gibi üç farklı iPhone modeliyle karşımıza çıkacak. İsmini henüz bilmesek de iPhone X'in ardından geldiği için iPhone XI yani iPhone 11 adıyla anılıyor. Peki yeni telefonlar nasıl olacak? İnternete sızan son bilgiler, yeni iPhone'ların hangi renkli modellerde karşımıza çıkacağına dair önemli ipuçları verdi.

30.01.2019Teknoloji
iPhone ekranları değişiyor OLED teknolojisi için geri sayım...

iPhone ekranları değişiyor! OLED teknolojisi için geri sayım...

Apple'ın iPhone XI yani iPhone 11 ile birlikte telefonlarıyla birlikte gelecek yıldan itibaren tamamen OLED ekran teknolojisine geçmeyi planlıyor. Bu geçişle birlikte uygun fiyatlı iPhone modellerinin LCD ekranları, yerini OLED ekranlara bırakacak.

23.01.2019Teknoloji
Apple da yarışa katılıyor, 3 kameralı iPhone geliyor

Apple da yarışa katılıyor, 3 kameralı iPhone geliyor!

Apple'ın her yıl olduğu gibi bu yıl da Eylül ayında yeni telefon modellerini duyurması bekleniyor. iPhone XI ya da iPhone 11 ismini taşıması muhtemel yeni iPhone'ların en dikkat çeken özelliği ise arka yüzünde yer alan 3 adet kamera olacak.

22.01.2019Teknoloji
Appleın son bombası iPhone XI işte böyle görünüyor

Apple'ın son bombası iPhone XI işte böyle görünüyor!

Teknoloji devi Apple'ın uzun süredir üzerinde çalıştığı ve bu yıl Eylül ayında tanıtması beklenilen yeni telefonu iPhone XI'e ait yeni konsept tasarımlar internete sızdı. Bakın yeni iPhone nasıl görünüyor?

16.01.2019Teknoloji
Yeni iPhone modellerine süper hızlı WiFi teknolojisi

Yeni iPhone modellerine süper hızlı WiFi teknolojisi

Apple'ın bu yıl tanıtmayı planladığı iPhone XI (iPhone 11) ve iPhone XI Max, süper hızlı WiFi teknolojisiyle birlikte gelecek.

13.01.2019Teknoloji
Appledan bu kez 3 kameralı iPhone geliyor

Apple'dan bu kez 3 kameralı iPhone geliyor

Teknoloji devi Apple'ın bu yıl tanıtmayı planladığı yeni iPhone modellerinde en dikkat çeken özellik arka yüzlerinde üç kamera bulunması olacak.

13.01.2019Teknoloji
Yeni iPhone tasarımı ortaya çıktı, Huaweinin ikizi gibi

Yeni iPhone tasarımı ortaya çıktı, Huawei'nin ikizi gibi!

Apple'ın bu yıl tanıtması planlanan yeni telefonu iPhone XI ile ilgili bilinen pek bir şey yok; ancak şirkete yakın kaynaklardan gelen sızıntılar yeni cihazla ilgili ufak ipuçları veriyor. Son olarak iPhone XI'in tasarımı internete sızarken, arka yüz tasarımı Huawei Mate 20 Pro'yu andırıyor.

7.01.2019Teknoloji
iPhone 11 nasıl olacak İşte yeni iPhoneun dikkat çeken özelliği

iPhone 11 nasıl olacak? İşte yeni iPhone'un dikkat çeken özelliği

Apple, yeni iPhone'larının RAM miktarını her sene artırmasa da bu senenin iPhone, daha fazla RAM'le gelebilir!

5.07.2018Teknoloji
iPhone 9a ait ilk görüntü internete sızdı

iPhone 9'a ait ilk görüntü internete sızdı!

iPhone 9 gibi herkesin merak ettiği bir telefonu gizli tutmak zor. Yeni bir sızıntı, Apple'ın beklenen üç telefonundan en üst seviye modelin çizimlerini gözler önüne seriyor.

13.06.2018Teknoloji
Yeni iPhone Xler yoksa böyle mi görünecek

Yeni iPhone X'ler yoksa böyle mi görünecek?

Herkes 2018'in yeni iPhone'ları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorve şimdi yeni bir sızıntı, iPhone'un beklenmeyen bir renge sahip olabileceğini söylüyor.

1.06.2018Teknoloji
OLED ekranlı iPhonelar gelecek yıla damga vuracak

OLED ekranlı iPhone'lar gelecek yıla damga vuracak!

Belki bu yıl olmayacak. Ama 2019 yılında piyasaya sürülecek tüm iPhone modellerinde OLED ekran görürseniz şaşırmayın!

1.06.2018Teknoloji
iPhoneları şahlandıracak yeni işlemci: A12

iPhone'ları şahlandıracak yeni işlemci: A12

İddiaya göre yeni iPhone ve iPad'lere gücünü verecek olan A12 çipi daha küçük ve daha hızlı olacak. Üstelik çoktan üretilmeye başlandı bile!

25.05.2018Teknoloji
Appledan çok daha ucuza iPhone X geliyor

Apple'dan çok daha ucuza iPhone X geliyor!

Apple iPhone X2, iPhone X'ten çok daha ucuza mal olabilir. Peki gerçekten de çok daha ucuza yeni bir iPhone X mi geliyor?

26.03.2018Teknoloji
Apple yeniliyor, iPhone fiyatları düşüyor

Apple yeniliyor, iPhone fiyatları düşüyor!

Apple, bu yıl içerisinde hesaplı ama yine de büyük bir 6.1 inçlik ekrana sahip iPhone piyasaya sürebilir. Ama önemli bir özelliği eksik bırakabilir!

28.01.2018Teknoloji
iPhone XI nasıl olacak

iPhone XI nasıl olacak?

Apple'ın geçtiğimiz yıl tanıttığı ve büyük bir çalkantı yaratan modeli iPhone X'un bir üst modeli olacak iPhone XI nasıl olacak?

23.01.2018Teknoloji
Düşük fiyatlı iPhone X geliyor

Düşük fiyatlı iPhone X geliyor!

Apple'ın iPhone X'i 6200 TL'den başlayan fiyatlarda Kasım ayı sonu gibi Türkiye'de satışa sunulacak. Ancak bu fiyatı yüksek buluyorsanız biraz daha beklemenizi öneriyoruz; zira Apple'a yakın kaynaklar daha ucuz bir iPhone X modelinin yolda olduğunu söylüyor.

20.10.2017Teknoloji
iPhone XS Max: İşte Appleın yeni iPhoneu

iPhone XS Max: İşte Apple'ın yeni iPhone'u

Apple'ın 12 Eylül tarihinde tanıtması beklenen telefonunun ismi iphone XS Max olacak. Peki yeni iPhone hangi özelliklerle geliyor? En dikkat çekici özelliği hangisi?

6.09.2018Teknoloji
Çin, iPhone’u güvensiz ilan etti

Çin, iPhone’u güvensiz ilan etti

Çin, konum servisleri fonksiyonu nedeniyle Apple'ın "ulusal güvenlik tehdidi" oluşturduğunu duyurdu.

12.07.2014Avrupa